facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 17.08.2013

Zwierzyniecki Kraków
2:3
Bieżanowianka Kraków
17.08.2013
17:30
Wawel Kraków
2:1
Błękitni Modlnica
17.08.2013
11:30
Wanda Nowa Huta
3:1
Bratniak Kraków
17.08.2013
11:00
Rybitwy Kraków
2:1
Iskra Radwanowice
17.08.2013
17:30
Nadwiślan Kraków
3:0
LOT Balice
17.08.2013
11:00
Dąbski Kraków
1:9
TS Węgrzce
18.08.2013
17:30
Sportowiec Modlniczka
1:0
Dragon Szczyglice
18.08.2013
17:00

2. kolejka 24.08.2013

Bieżanowianka Kraków
0:0
LOT Balice
24.08.2013
17:30
Dragon Szczyglice
3:4
Rybitwy Kraków
24.08.2013
17:30
Dąbski Kraków
1:0
Sportowiec Modlniczka
24.08.2013
17:30
Bratniak Kraków
1:2
TS Węgrzce
24.08.2013
14:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Wawel Kraków
24.08.2013
17:30
Iskra Radwanowice
1:1
Nadwiślan Kraków
25.08.2013
17:30
Błękitni Modlnica
8:2
Wanda Nowa Huta
25.08.2013
15:00

3. kolejka 31.08.2013

Wawel Kraków
0:0
Bieżanowianka Kraków
31.08.2013
11:30
Wanda Nowa Huta
2:0
Zwierzyniecki Kraków
31.08.2013
11:00
TS Węgrzce
6:0
Błękitni Modlnica
31.08.2013
11:00
Rybitwy Kraków
1:1
Dąbski Kraków
31.08.2013
17:00
Nadwiślan Kraków
5:0
Dragon Szczyglice
31.08.2013
11:00
LOT Balice
1:3
Iskra Radwanowice
31.08.2013
15:00
Sportowiec Modlniczka
2:1
Bratniak Kraków
01.09.2013
17:00

4. kolejka 04.09.2013

Błękitni Modlnica
4:0
Sportowiec Modlniczka
03.09.2013
17:30
Bieżanowianka Kraków
0:2
Iskra Radwanowice
04.09.2013
17:30
Dragon Szczyglice
0:2
LOT Balice
04.09.2013
17:30
Dąbski Kraków
0:5
Nadwiślan Kraków
04.09.2013
17:30
Bratniak Kraków
4:1
Rybitwy Kraków
04.09.2013
17:30
Zwierzyniecki Kraków
0:5
TS Węgrzce
04.09.2013
16:30
Wawel Kraków
0:1
Wanda Nowa Huta
04.09.2013
16:30

5. kolejka 07.09.2013

Wanda Nowa Huta
1:1
Bieżanowianka Kraków
07.09.2013
16:30
Nadwiślan Kraków
7:3
Bratniak Kraków
07.09.2013
11:00
Iskra Radwanowice
5:0
Dragon Szczyglice
07.09.2013
16:30
TS Węgrzce
0:1
Wawel Kraków
08.09.2013
16:30
Sportowiec Modlniczka
1:1
Zwierzyniecki Kraków
08.09.2013
16:30
Rybitwy Kraków
1:4
Błękitni Modlnica
08.09.2013
11:00
LOT Balice
3:4
Dąbski Kraków
08.09.2013
15:00

6. kolejka 14.09.2013

Bieżanowianka Kraków
3:1
Dragon Szczyglice
14.09.2013
16:00
Dąbski Kraków
2:2
Iskra Radwanowice
14.09.2013
16:00
Bratniak Kraków
3:4
LOT Balice
14.09.2013
14:00
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Rybitwy Kraków
14.09.2013
16:00
Wawel Kraków
0:2
Sportowiec Modlniczka
14.09.2013
11:30
Wanda Nowa Huta
1:3
TS Węgrzce
14.09.2013
16:00
Błękitni Modlnica
6:0
Nadwiślan Kraków
15.09.2013
16:00

7. kolejka 21.09.2013

Rybitwy Kraków
3:2
Wawel Kraków
21.09.2013
12:00
Nadwiślan Kraków
1:1
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2013
11:00
Dragon Szczyglice
2:4
Dąbski Kraków
21.09.2013
16:00
TS Węgrzce
5:1
Bieżanowianka Kraków
22.09.2013
16:00
Sportowiec Modlniczka
5:1
Wanda Nowa Huta
22.09.2013
16:00
LOT Balice
1:1
Błękitni Modlnica
22.09.2013
13:00
Iskra Radwanowice
3:3
Bratniak Kraków
22.09.2013
13:00

8. kolejka 28.09.2013

Bieżanowianka Kraków
2:3
Dąbski Kraków
28.09.2013
15:30
Bratniak Kraków
3:3
Dragon Szczyglice
28.09.2013
14:00
Zwierzyniecki Kraków
1:0
LOT Balice
28.09.2013
15:00
Wawel Kraków
1:1
Nadwiślan Kraków
28.09.2013
11:30
Wanda Nowa Huta
0:1
Rybitwy Kraków
28.09.2013
15:30
Błękitni Modlnica
1:2
Iskra Radwanowice
29.09.2013
12:30
TS Węgrzce
5:0
Sportowiec Modlniczka
29.09.2013
11:00

9. kolejka 05.10.2013

Nadwiślan Kraków
3:0
Wanda Nowa Huta
05.10.2013
11:00
Dragon Szczyglice
2:6
Błękitni Modlnica
05.10.2013
12:00
Dąbski Kraków
3:0 v.o.
Bratniak Kraków
05.10.2013
15:30
Sportowiec Modlniczka
1:0
Bieżanowianka Kraków
06.10.2013
15:30
Rybitwy Kraków
0:0
TS Węgrzce
06.10.2013
16:00
LOT Balice
3:0
Wawel Kraków
06.10.2013
11:00
Iskra Radwanowice
2:0
Zwierzyniecki Kraków
06.10.2013
13:00

10. kolejka 12.10.2013

Bieżanowianka Kraków
0:3
Bratniak Kraków
12.10.2013
15:00
Zwierzyniecki Kraków
3:3
Dragon Szczyglice
12.10.2013
15:00
Wanda Nowa Huta
1:3
LOT Balice
12.10.2013
11:00
Błękitni Modlnica
9:0
Dąbski Kraków
13.10.2013
15:00
Wawel Kraków
1:3
Iskra Radwanowice
13.10.2013
13:00
TS Węgrzce
3:1
Nadwiślan Kraków
13.10.2013
11:00
Sportowiec Modlniczka
1:0
Rybitwy Kraków
13.10.2013
15:00
pauzuje.

11. kolejka 19.10.2013

Rybitwy Kraków
0:0
Bieżanowianka Kraków
19.10.2013
15:00
Nadwiślan Kraków
5:1
Sportowiec Modlniczka
19.10.2013
11:00
Dragon Szczyglice
1:2
Wawel Kraków
19.10.2013
15:00
Dąbski Kraków
1:2
Zwierzyniecki Kraków
19.10.2013
15:00
Bratniak Kraków
1:3
Błękitni Modlnica
19.10.2013
14:00
LOT Balice
0:0
TS Węgrzce
20.10.2013
13:00
Iskra Radwanowice
3:0
Wanda Nowa Huta
20.10.2013
13:00

12. kolejka 26.10.2013

Bieżanowianka Kraków
1:4
Błękitni Modlnica
26.10.2013
14:30
Zwierzyniecki Kraków
5:1
Bratniak Kraków
26.10.2013
14:30
Wawel Kraków
2:0
Dąbski Kraków
26.10.2013
11:30
Wanda Nowa Huta
2:1
Dragon Szczyglice
26.10.2013
14:30
TS Węgrzce
2:0
Iskra Radwanowice
26.10.2013
11:30
Sportowiec Modlniczka
2:1
LOT Balice
27.10.2013
13:30
Rybitwy Kraków
1:2
Nadwiślan Kraków
27.10.2013
13:30

13. kolejka 02.11.2013

Nadwiślan Kraków
6:0
Bieżanowianka Kraków
02.11.2013
11:00
Iskra Radwanowice
1:1
Sportowiec Modlniczka
02.11.2013
13:00
Dragon Szczyglice
0:3
TS Węgrzce
02.11.2013
13:00
Dąbski Kraków
1:3
Wanda Nowa Huta
02.11.2013
13:00
LOT Balice
2:3
Rybitwy Kraków
03.11.2013
13:00
Bratniak Kraków
2:2
Wawel Kraków
03.11.2013
12:00
Błękitni Modlnica
2:1
Zwierzyniecki Kraków
03.11.2013
11:00

14. kolejka 05.04.2014

Bieżanowianka Kraków
0:0
Zwierzyniecki Kraków
05.04.2014
17:00
Bratniak Kraków
0:0
Wanda Nowa Huta
05.04.2014
11:00
Dragon Szczyglice
1:2
Sportowiec Modlniczka
05.04.2014
15:00
Błękitni Modlnica
5:2
Wawel Kraków
06.04.2014
17:00
TS Węgrzce
2:1
Dąbski Kraków
06.04.2014
11:00
Iskra Radwanowice
3:0
Rybitwy Kraków
06.04.2014
13:00
LOT Balice
2:2
Nadwiślan Kraków
06.04.2014
12:00

15. kolejka 12.04.2014

LOT Balice
0:1
Bieżanowianka Kraków
12.04.2014
16:30
Nadwiślan Kraków
1:3
Iskra Radwanowice
12.04.2014
11:00
Rybitwy Kraków
0:0
Dragon Szczyglice
12.04.2014
12:30
TS Węgrzce
10:1
Bratniak Kraków
12.04.2014
16:00
Wanda Nowa Huta
1:4
Błękitni Modlnica
12.04.2014
11:00
Wawel Kraków
2:1
Zwierzyniecki Kraków
12.04.2014
17:00
Sportowiec Modlniczka
0:3 v.o.
Dąbski Kraków
13.04.2014
17:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Sportowca, na boisku 0:3

16. kolejka 19.04.2014

Bieżanowianka Kraków
0:2
Wawel Kraków
19.04.2014
17:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Wanda Nowa Huta
19.04.2014
10:30
Błękitni Modlnica
1:1
TS Węgrzce
19.04.2014
11:00
Dąbski Kraków
1:3
Rybitwy Kraków
19.04.2014
12:00
Dragon Szczyglice
3:1
Nadwiślan Kraków
19.04.2014
16:00
Iskra Radwanowice
3:0
LOT Balice
19.04.2014
11:00
Bratniak Kraków
2:0
Sportowiec Modlniczka
21.04.2014
17:00

17. kolejka 26.04.2014

Iskra Radwanowice
2:1
Bieżanowianka Kraków
26.04.2014
17:30
LOT Balice
2:2
Dragon Szczyglice
26.04.2014
17:00
Nadwiślan Kraków
2:4
Dąbski Kraków
26.04.2014
11:00
Sportowiec Modlniczka
0:2
Błękitni Modlnica
26.04.2014
17:00
TS Węgrzce
3:0
Zwierzyniecki Kraków
26.04.2014
16:00
Wanda Nowa Huta
0:3
Wawel Kraków
26.04.2014
17:00
Rybitwy Kraków
4:2
Bratniak Kraków
27.04.2014
15:30

18. kolejka 30.04.2014

Błękitni Modlnica
1:1
Rybitwy Kraków
29.04.2014
18:00
Dragon Szczyglice
3:0
Iskra Radwanowice
29.04.2014
18:00
Bieżanowianka Kraków
1:1
Wanda Nowa Huta
30.04.2014
17:30
Zwierzyniecki Kraków
1:4
Sportowiec Modlniczka
30.04.2014
17:30
Bratniak Kraków
1:4
Nadwiślan Kraków
30.04.2014
17:00
Dąbski Kraków
2:2
LOT Balice
30.04.2014
17:30
Wawel Kraków
0:3
TS Węgrzce
07.05.2014
18:00

19. kolejka 03.05.2014

Rybitwy Kraków
2:1
Zwierzyniecki Kraków
29.03.2014
12:00
Dragon Szczyglice
1:1
Bieżanowianka Kraków
03.05.2014
14:30
Nadwiślan Kraków
1:3
Błękitni Modlnica
03.05.2014
11:00
TS Węgrzce
3:0
Wanda Nowa Huta
03.05.2014
17:00
Iskra Radwanowice
3:0
Dąbski Kraków
04.05.2014
17:00
LOT Balice
2:5
Bratniak Kraków
04.05.2014
16:00
Sportowiec Modlniczka
0:0
Wawel Kraków
04.05.2014
17:30

20. kolejka 10.05.2014

Wanda Nowa Huta
0:3
Sportowiec Modlniczka
10.05.2014
16:00
Wawel Kraków
1:3
Rybitwy Kraków
10.05.2014
13:00
Zwierzyniecki Kraków
3:2
Nadwiślan Kraków
10.05.2014
18:00
Dąbski Kraków
0:3
Dragon Szczyglice
10.05.2014
17:30
Błękitni Modlnica
5:1
LOT Balice
11.05.2014
15:30
Bratniak Kraków
0:4
Iskra Radwanowice
11.05.2014
17:30
Bieżanowianka Kraków
2:6
TS Węgrzce
18.06.2014
18:00

21. kolejka 17.05.2014

Dąbski Kraków
3:1
Bieżanowianka Kraków
17.05.2014
17:30
Dragon Szczyglice
2:0
Bratniak Kraków
17.05.2014
17:30
Nadwiślan Kraków
5:3
Wawel Kraków
17.05.2014
11:00
Rybitwy Kraków
4:1
Wanda Nowa Huta
18.05.2014
13:00
Sportowiec Modlniczka
1:2
TS Węgrzce
18.05.2014
18:00
LOT Balice
1:2
Zwierzyniecki Kraków
17.06.2014
18:00
Iskra Radwanowice
1:0
Błękitni Modlnica
18.06.2014
18:00

22. kolejka 24.05.2014

Wanda Nowa Huta
3:6
Nadwiślan Kraków
23.05.2014
17:30
Bieżanowianka Kraków
1:4
Sportowiec Modlniczka
24.05.2014
18:00
TS Węgrzce
1:1
Rybitwy Kraków
24.05.2014
17:00
Wawel Kraków
1:1
LOT Balice
24.05.2014
11:00
Zwierzyniecki Kraków
2:5
Iskra Radwanowice
24.05.2014
17:30
Błękitni Modlnica
2:2
Dragon Szczyglice
24.05.2014
17:30
Bratniak Kraków
3:0
Dąbski Kraków
24.05.2014
14:00

23. kolejka 31.05.2014

Dąbski Kraków
2:5
Błękitni Modlnica
31.05.2014
17:30
Dragon Szczyglice
4:0
Zwierzyniecki Kraków
31.05.2014
18:00
Wawel Kraków
2:1
Iskra Radwanowice
31.05.2014
17:00
Bratniak Kraków
9:3
Bieżanowianka Kraków
01.06.2014
17:00
LOT Balice
0:0
Wanda Nowa Huta
01.06.2014
17:00
Nadwiślan Kraków
2:2
TS Węgrzce
01.06.2014
11:00
Rybitwy Kraków
0:1
Sportowiec Modlniczka
01.06.2014
18:00

24. kolejka 07.06.2014

Bieżanowianka Kraków
1:3
Rybitwy Kraków
07.06.2014
18:00
Wanda Nowa Huta
0:1
Iskra Radwanowice
07.06.2014
17:00
Wawel Kraków
3:2
Dragon Szczyglice
07.06.2014
17:00
Zwierzyniecki Kraków
2:1
Dąbski Kraków
07.06.2014
17:30
Sportowiec Modlniczka
2:5
Nadwiślan Kraków
08.06.2014
18:00
TS Węgrzce
4:0
LOT Balice
08.06.2014
11:00
Błękitni Modlnica
1:5
Bratniak Kraków
08.06.2014
15:30

25. kolejka 14.06.2014

Bratniak Kraków
2:4
Zwierzyniecki Kraków
14.06.2014
14:00
Dąbski Kraków
3:0
Wawel Kraków
14.06.2014
17:30
Dragon Szczyglice
2:3
Wanda Nowa Huta
14.06.2014
15:30
Iskra Radwanowice
1:2
TS Węgrzce
14.06.2014
17:30
Nadwiślan Kraków
4:1
Rybitwy Kraków
14.06.2014
11:00
Błękitni Modlnica
10:3
Bieżanowianka Kraków
15.06.2014
15:30
LOT Balice
4:0
Sportowiec Modlniczka
15.06.2014
17:00

26. kolejka 21.06.2014

Bieżanowianka Kraków
2:5
Nadwiślan Kraków
21.06.2014
17:00
Rybitwy Kraków
3:0
LOT Balice
21.06.2014
17:00
Sportowiec Modlniczka
3:1
Iskra Radwanowice
21.06.2014
17:00
TS Węgrzce
5:2
Dragon Szczyglice
21.06.2014
17:00
Wanda Nowa Huta
0:2
Dąbski Kraków
21.06.2014
17:00
Wawel Kraków
7:1
Bratniak Kraków
21.06.2014
17:00
Zwierzyniecki Kraków
0:3
Błękitni Modlnica
21.06.2014
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 21.06.2014

21.06.2014
17:00
Bieżanowianka Kraków
2:5
Nadwiślan Kraków
21.06.2014
17:00
Rybitwy Kraków
3:0
LOT Balice
21.06.2014
17:00
Sportowiec Modlniczka
3:1
Iskra Radwanowice
21.06.2014
17:00
TS Węgrzce
5:2
Dragon Szczyglice
21.06.2014
17:00
Wanda Nowa Huta
0:2
Dąbski Kraków
21.06.2014
17:00
Wawel Kraków
7:1
Bratniak Kraków
21.06.2014
17:00
Zwierzyniecki Kraków
0:3
Błękitni Modlnica

26. kolejka 21.06.2014

21.06.2014
17:00
Bieżanowianka Kraków
2:5
Nadwiślan Kraków
21.06.2014
17:00
Rybitwy Kraków
3:0
LOT Balice
21.06.2014
17:00
Sportowiec Modlniczka
3:1
Iskra Radwanowice
21.06.2014
17:00
TS Węgrzce
5:2
Dragon Szczyglice
21.06.2014
17:00
Wanda Nowa Huta
0:2
Dąbski Kraków
21.06.2014
17:00
Wawel Kraków
7:1
Bratniak Kraków
21.06.2014
17:00
Zwierzyniecki Kraków
0:3
Błękitni Modlnica

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
:
Radomiak Radom
26.11.2021
20:30
Piast Gliwice
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.11.2021
18:00
Śląsk Wrocław
:
Stal Mielec
27.11.2021
15:00
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
27.11.2021
17:30
Górnik Łęczna
:
Górnik Zabrze
27.11.2021
12:30
Raków Częstochowa
:
Zagłębie Lubin
27.11.2021
20:00
Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
28.11.2021
12:30
Legia Warszawa
:
Jagiellonia Białystok
28.11.2021
17:30
Lech Poznań
:
Warta Poznań
28.11.2021
15:00

Fortuna I Liga

Odra Opole
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.11.2021
20:30
GKS Katowice
2:3
Miedź Legnica
26.11.2021
18:00
Skra Częstochowa
0:0
ŁKS Łódź
26.11.2021
18:00
Chrobry Głogów
:
Arka Gdynia
27.11.2021
12:40
Puszcza Niepołomice
:
Korona Kielce
27.11.2021
20:30
GKS Tychy
:
Resovia Rzeszów
28.11.2021
12:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Polkowice
28.11.2021
15:00
Widzew Łódź
:
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2021
18:00

eWinner II Liga

Ruch Chorzów
0:0
Motor Lublin
26.11.2021
18:05
Stal Rzeszów
:
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
27.11.2021
16:00
Znicz Pruszków
:
GKS Bełchatów
27.11.2021
12:00
Wigry Suwałki
:
KKS 1925 Kalisz
27.11.2021
12:00
Hutnik Kraków
:
Olimpia Elbląg
27.11.2021
13:00
Radunia Stężyca
:
Garbarnia Kraków
27.11.2021
13:00
Sokół Ostróda
:
Chojniczanka Chojnice
27.11.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Lech II Poznań
28.11.2021
16:00
Śląsk II Wrocław
:
Pogoń Siedlce
28.11.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
28.11.2021
12:00

Ekstraliga Kobiet

APLG Gdańsk
:
Rekord Bielsko Biała
27.11.2021
14:00

I Liga Kobiet

Stomil Olsztyn
:
Ząbkovia Ząbki
27.11.2021
12:00
SWD Wodzisław
:
ROW Rybnik
27.11.2021
15:00

I liga futsalu, gr. południowa

Futsal Nowiny
:
Sośnica Gliwice
27.11.2021
19:00
AZS UEK Kraków
:
PA Nova Gliwice
27.11.2021
19:00
Heiro Rzeszów
:
FC Siemianowice Śląskie
27.11.2021
16:00
Unia Tarnów
:
BSF Bochnia
28.11.2021
17:00
AZS UŚ Katowice
:
AZS UMCS Lublin
28.11.2021
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
GKS Futsal Tychy
28.11.2021
14:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Tarnovia Tarnów
:
AZS UJ Kraków
27.11.2021
16:00
Respekt Myślenice
:
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
28.11.2021
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Unia Opole
:
ISD-AJD Częstochowa
27.11.2021
 
AZS UŚ Katowice
:
Plon Błotnica Strzelecka
28.11.2021
12:30
AZS UP Wanda Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
28.11.2021
17:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Tyniec Kraków
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
27.11.2021
 
Wierzbowianka II Wierzbno
:
Wawel Kraków
28.11.2021
19:00