facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Myślenice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 10.08.2013

Clavia Świątniki Górne
3:4
Orzeł Nowa Wieś
09.08.2013
18:00
Zielonka Wrząsowice
1:1
Iskra Głogoczów
10.08.2013
17:00
Sęp Droginia
1:2
LKS Rudnik
10.08.2013
17:30
Tempo Rzeszotary
2:0
Wróblowianka Wróblowice
10.08.2013
17:00
Wrzosy Osieczany
2:1
Topór Tenczyn
11.08.2013
17:00
Skalnik Trzemeśnia
0:2
LKS Mogilany
11.08.2013
18:00
Pasternik Ochojno
1:2
Iskra Brzączowice
11.08.2013
17:00

2. kolejka 14.08.2013

Iskra Głogoczów
1:3
LKS Rudnik
14.08.2013
18:00
LKS Mogilany
6:1
Clavia Świątniki Górne
14.08.2013
17:00
Iskra Brzączowice
3:1
Sęp Droginia
15.08.2013
17:00
Orzeł Nowa Wieś
1:3
Pasternik Ochojno
15.08.2013
17:00
Tempo Rzeszotary
3:1
Skalnik Trzemeśnia
15.08.2013
17:30
Topór Tenczyn
3:0
Wróblowianka Wróblowice
15.08.2013
17:00
Zielonka Wrząsowice
2:2
Wrzosy Osieczany
15.08.2013
17:00

3. kolejka 17.08.2013

Wrzosy Osieczany
2:1
Iskra Głogoczów
17.08.2013
17:00
Clavia Świątniki Górne
0:3
Tempo Rzeszotary
17.08.2013
17:00
Pasternik Ochojno
1:7
LKS Mogilany
17.08.2013
17:00
Wróblowianka Wróblowice
0:4
Zielonka Wrząsowice
18.08.2013
11:00
Skalnik Trzemeśnia
4:3
Topór Tenczyn
18.08.2013
17:00
Sęp Droginia
2:2
Orzeł Nowa Wieś
18.08.2013
18:00
Iskra Brzączowice
0:2
LKS Rudnik
18.08.2013
17:00

4. kolejka 25.08.2013

Topór Tenczyn
0:1
Clavia Świątniki Górne
24.08.2013
17:00
Iskra Głogoczów
2:3
Iskra Brzączowice
25.08.2013
17:30
Orzeł Nowa Wieś
1:1
LKS Rudnik
25.08.2013
17:00
LKS Mogilany
1:2
Sęp Droginia
25.08.2013
17:00
Pasternik Ochojno
0:0
Tempo Rzeszotary
25.08.2013
17:00
Zielonka Wrząsowice
1:0
Skalnik Trzemeśnia
25.08.2013
17:00
Wrzosy Osieczany
11:1
Wróblowianka Wróblowice
25.08.2013
17:00

5. kolejka 31.08.2013

Clavia Świątniki Górne
3:2
Zielonka Wrząsowice
31.08.2013
17:00
Sęp Droginia
0:1
Tempo Rzeszotary
31.08.2013
17:00
Iskra Głogoczów
1:0
Wróblowianka Wróblowice
01.09.2013
17:00
Skalnik Trzemeśnia
2:0
Wrzosy Osieczany
01.09.2013
17:00
Pasternik Ochojno
5:1
Topór Tenczyn
01.09.2013
16:30
LKS Rudnik
3:1
LKS Mogilany
01.09.2013
17:00
Iskra Brzączowice
1:1
Orzeł Nowa Wieś
01.09.2013
17:00

6. kolejka 07.09.2013

Tempo Rzeszotary
1:1
LKS Rudnik
07.09.2013
17:00
Wrzosy Osieczany
3:2
Clavia Świątniki Górne
07.09.2013
17:00
Iskra Głogoczów
0:1
Orzeł Nowa Wieś
08.09.2013
17:00
LKS Mogilany
2:1
Iskra Brzączowice
08.09.2013
17:00
Topór Tenczyn
6:1
Sęp Droginia
08.09.2013
17:00
Zielonka Wrząsowice
3:2
Pasternik Ochojno
08.09.2013
17:00
Wróblowianka Wróblowice
2:4
Skalnik Trzemeśnia
08.09.2013
11:00

7. kolejka 14.09.2013

Skalnik Trzemeśnia
3:1
Iskra Głogoczów
15.09.2013
17:00
Clavia Świątniki Górne
4:2
Wróblowianka Wróblowice
15.09.2013
17:00
Pasternik Ochojno
2:3
Wrzosy Osieczany
15.09.2013
16:30
Sęp Droginia
2:1
Zielonka Wrząsowice
15.09.2013
17:00
LKS Rudnik
4:1
Topór Tenczyn
15.09.2013
17:00
Iskra Brzączowice
1:1
Tempo Rzeszotary
15.09.2013
16:00
Orzeł Nowa Wieś
1:2
LKS Mogilany
15.09.2013
16:00

8. kolejka 21.09.2013

Tempo Rzeszotary
4:0
Orzeł Nowa Wieś
21.09.2013
16:00
Wrzosy Osieczany
1:0
Sęp Droginia
21.09.2013
16:00
Iskra Głogoczów
1:0
LKS Mogilany
22.09.2013
16:00
Topór Tenczyn
3:3
Iskra Brzączowice
22.09.2013
16:00
Zielonka Wrząsowice
1:3
LKS Rudnik
22.09.2013
16:00
Pasternik Ochojno
0:2
Wróblowianka Wróblowice
22.09.2013
15:30
Skalnik Trzemeśnia
1:3
Clavia Świątniki Górne
22.09.2013
16:00

9. kolejka 28.09.2013

Clavia Świątniki Górne
3:2
Iskra Głogoczów
28.09.2013
16:00
LKS Rudnik
4:0
Wrzosy Osieczany
28.09.2013
16:00
Skalnik Trzemeśnia
4:2
Pasternik Ochojno
29.09.2013
16:00
Sęp Droginia
1:1
Wróblowianka Wróblowice
29.09.2013
16:00
Iskra Brzączowice
0:2
Zielonka Wrząsowice
29.09.2013
15:30
Orzeł Nowa Wieś
4:2
Topór Tenczyn
29.09.2013
15:00
LKS Mogilany
3:3
Tempo Rzeszotary
29.09.2013
16:00

10. kolejka 05.10.2013

Iskra Głogoczów
0:3
Tempo Rzeszotary
05.10.2013
15:00
Wrzosy Osieczany
3:0
Iskra Brzączowice
05.10.2013
15:00
Clavia Świątniki Górne
1:4
Pasternik Ochojno
05.10.2013
15:00
Topór Tenczyn
1:0
LKS Mogilany
06.10.2013
15:30
Zielonka Wrząsowice
0:3
Orzeł Nowa Wieś
06.10.2013
15:00
Wróblowianka Wróblowice
0:1
LKS Rudnik
06.10.2013
11:00
Skalnik Trzemeśnia
0:1
Sęp Droginia
06.10.2013
15:00

11. kolejka 12.10.2013

Tempo Rzeszotary
1:1
Topór Tenczyn
12.10.2013
15:00
Pasternik Ochojno
4:2
Iskra Głogoczów
13.10.2013
14:30
Sęp Droginia
1:3
Clavia Świątniki Górne
13.10.2013
15:00
LKS Rudnik
5:0
Skalnik Trzemeśnia
13.10.2013
15:00
Iskra Brzączowice
1:2
Wróblowianka Wróblowice
13.10.2013
15:00
Orzeł Nowa Wieś
0:2
Wrzosy Osieczany
13.10.2013
15:00
LKS Mogilany
3:0
Zielonka Wrząsowice
13.10.2013
15:00

12. kolejka 19.10.2013

Wrzosy Osieczany
0:0
LKS Mogilany
19.10.2013
14:30
Clavia Świątniki Górne
3:3
LKS Rudnik
19.10.2013
14:30
Iskra Głogoczów
2:2
Topór Tenczyn
20.10.2013
14:00
Zielonka Wrząsowice
1:1
Tempo Rzeszotary
20.10.2013
14:30
Wróblowianka Wróblowice
3:0
Orzeł Nowa Wieś
20.10.2013
11:00
Skalnik Trzemeśnia
0:3 v.o.
Iskra Brzączowice
20.10.2013
14:30
Pasternik Ochojno
5:1
Sęp Droginia
20.10.2013
14:00

13. kolejka 26.10.2013

Sęp Droginia
3:2
Iskra Głogoczów
26.10.2013
14:00
LKS Rudnik
0:3
Pasternik Ochojno
26.10.2013
14:00
Orzeł Nowa Wieś
4:1
Skalnik Trzemeśnia
26.10.2013
14:00
Tempo Rzeszotary
3:0
Wrzosy Osieczany
26.10.2013
14:00
Iskra Brzączowice
2:0
Clavia Świątniki Górne
27.10.2013
14:00
LKS Mogilany
2:1
Wróblowianka Wróblowice
27.10.2013
14:00
Topór Tenczyn
1:2
Zielonka Wrząsowice
27.10.2013
14:00

14. kolejka 05.04.2014

LKS Rudnik
0:1
Sęp Droginia
05.04.2014
17:00
Iskra Głogoczów
3:1
Zielonka Wrząsowice
06.04.2014
17:00
Topór Tenczyn
1:1
Wrzosy Osieczany
06.04.2014
14:00
Wróblowianka Wróblowice
0:2
Tempo Rzeszotary
06.04.2014
17:00
LKS Mogilany
4:0
Skalnik Trzemeśnia
06.04.2014
17:00
Orzeł Nowa Wieś
5:1
Clavia Świątniki Górne
06.04.2014
16:00
Iskra Brzączowice
0:4
Pasternik Ochojno
06.04.2014
16:00

15. kolejka 12.04.2014

LKS Rudnik
8:0
Iskra Głogoczów
12.04.2014
17:00
Clavia Świątniki Górne
1:6
LKS Mogilany
12.04.2014
17:00
Wróblowianka Wróblowice
3:1
Topór Tenczyn
12.04.2014
16:00
Wrzosy Osieczany
3:1
Zielonka Wrząsowice
12.04.2014
17:00
Sęp Droginia
0:1
Iskra Brzączowice
13.04.2014
12:00
Pasternik Ochojno
2:0
Orzeł Nowa Wieś
13.04.2014
16:00
Skalnik Trzemeśnia
0:2
Tempo Rzeszotary
13.04.2014
17:00

16. kolejka 20.04.2014

Iskra Głogoczów
1:6
Wrzosy Osieczany
19.04.2014
17:00
Zielonka Wrząsowice
1:3
Wróblowianka Wróblowice
19.04.2014
16:00
Tempo Rzeszotary
3:2
Clavia Świątniki Górne
19.04.2014
15:00
LKS Mogilany
1:1
Pasternik Ochojno
19.04.2014
12:00
Orzeł Nowa Wieś
1:0
Sęp Droginia
19.04.2014
14:00
LKS Rudnik
4:2
Iskra Brzączowice
19.04.2014
15:00
Topór Tenczyn
0:3
Skalnik Trzemeśnia
21.04.2014
14:00

17. kolejka 26.04.2014

Tempo Rzeszotary
3:0
Pasternik Ochojno
26.04.2014
17:00
Clavia Świątniki Górne
2:4
Topór Tenczyn
26.04.2014
17:00
Wróblowianka Wróblowice
0:7
Wrzosy Osieczany
26.04.2014
16:00
Iskra Brzączowice
4:2
Iskra Głogoczów
27.04.2014
17:00
LKS Rudnik
3:0
Orzeł Nowa Wieś
27.04.2014
17:00
Sęp Droginia
0:3
LKS Mogilany
27.04.2014
16:00
Skalnik Trzemeśnia
3:0 v.o.
Zielonka Wrząsowice
27.04.2014
17:00
na boisku 1:2, po weryfikacji, brak dowodów tożsamości zawodników Zielonki

18. kolejka 01.05.2014

Orzeł Nowa Wieś
2:1
Iskra Brzączowice
30.04.2014
18:00
Wróblowianka Wróblowice
3:0
Iskra Głogoczów
01.05.2014
17:00
Wrzosy Osieczany
2:0
Skalnik Trzemeśnia
01.05.2014
17:00
Zielonka Wrząsowice
4:1
Clavia Świątniki Górne
01.05.2014
17:00
Topór Tenczyn
0:4
Pasternik Ochojno
01.05.2014
17:00
Tempo Rzeszotary
2:0
Sęp Droginia
01.05.2014
17:00
LKS Mogilany
4:0
LKS Rudnik
01.05.2014
17:00

19. kolejka 03.05.2014

Orzeł Nowa Wieś
3:1
Iskra Głogoczów
04.05.2014
16:00
Iskra Brzączowice
1:2
LKS Mogilany
04.05.2014
17:00
LKS Rudnik
3:0
Tempo Rzeszotary
04.05.2014
17:30
Sęp Droginia
2:3
Topór Tenczyn
04.05.2014
17:00
Pasternik Ochojno
1:0
Zielonka Wrząsowice
04.05.2014
16:00
Clavia Świątniki Górne
4:3
Wrzosy Osieczany
04.05.2014
17:00
Skalnik Trzemeśnia
4:2
Wróblowianka Wróblowice
04.05.2014
17:00

20. kolejka 10.05.2014

Wróblowianka Wróblowice
8:0
Clavia Świątniki Górne
10.05.2014
17:00
Wrzosy Osieczany
3:0
Pasternik Ochojno
10.05.2014
17:00
Zielonka Wrząsowice
5:2
Sęp Droginia
10.05.2014
17:00
Iskra Głogoczów
2:4
Skalnik Trzemeśnia
11.05.2014
17:00
Topór Tenczyn
0:2
LKS Rudnik
11.05.2014
14:00
Tempo Rzeszotary
1:0
Iskra Brzączowice
11.05.2014
17:00
LKS Mogilany
4:0
Orzeł Nowa Wieś
11.05.2014
17:00

21. kolejka 18.06.2014

Wróblowianka Wróblowice
2:2
Pasternik Ochojno
17.06.2014
18:30
LKS Mogilany
2:1
Iskra Głogoczów
18.06.2014
18:00
Orzeł Nowa Wieś
2:3
Tempo Rzeszotary
18.06.2014
18:00
Iskra Brzączowice
3:2
Topór Tenczyn
18.06.2014
18:00
LKS Rudnik
5:1
Zielonka Wrząsowice
18.06.2014
18:00
Sęp Droginia
2:2
Wrzosy Osieczany
18.06.2014
18:00
Clavia Świątniki Górne
2:1
Skalnik Trzemeśnia
18.06.2014
18:00

22. kolejka 24.05.2014

Pasternik Ochojno
3:3
Skalnik Trzemeśnia
24.05.2014
16:30
Wróblowianka Wróblowice
4:1
Sęp Droginia
24.05.2014
17:00
Wrzosy Osieczany
0:3
LKS Rudnik
24.05.2014
17:30
Zielonka Wrząsowice
6:0
Iskra Brzączowice
24.05.2014
18:00
Tempo Rzeszotary
3:0
LKS Mogilany
24.05.2014
17:30
Iskra Głogoczów
2:2
Clavia Świątniki Górne
25.05.2014
17:00
Topór Tenczyn
3:1
Orzeł Nowa Wieś
25.05.2014
14:00

23. kolejka 31.05.2014

Tempo Rzeszotary
5:1
Iskra Głogoczów
31.05.2014
17:00
LKS Mogilany
9:0
Topór Tenczyn
01.06.2014
17:30
Orzeł Nowa Wieś
2:2
Zielonka Wrząsowice
01.06.2014
16:00
Iskra Brzączowice
1:3
Wrzosy Osieczany
01.06.2014
18:00
LKS Rudnik
3:2
Wróblowianka Wróblowice
01.06.2014
17:00
Sęp Droginia
3:3
Skalnik Trzemeśnia
01.06.2014
17:00
Pasternik Ochojno
7:0
Clavia Świątniki Górne
01.06.2014
17:00

24. kolejka 07.06.2014

Clavia Świątniki Górne
1:2
Sęp Droginia
07.06.2014
17:30
Wrzosy Osieczany
5:0
Orzeł Nowa Wieś
07.06.2014
17:00
Iskra Głogoczów
1:7
Pasternik Ochojno
08.06.2014
17:00
Skalnik Trzemeśnia
2:6
LKS Rudnik
08.06.2014
17:00
Wróblowianka Wróblowice
1:0
Iskra Brzączowice
08.06.2014
11:00
Zielonka Wrząsowice
2:1
LKS Mogilany
08.06.2014
17:00
Topór Tenczyn
1:7
Tempo Rzeszotary
08.06.2014
14:00

25. kolejka 14.06.2014

Tempo Rzeszotary
1:1
Zielonka Wrząsowice
14.06.2014
17:00
Topór Tenczyn
2:1
Iskra Głogoczów
15.06.2014
14:00
LKS Mogilany
1:2
Wrzosy Osieczany
15.06.2014
17:30
Orzeł Nowa Wieś
5:1
Wróblowianka Wróblowice
15.06.2014
16:00
Iskra Brzączowice
1:2
Skalnik Trzemeśnia
15.06.2014
17:30
LKS Rudnik
1:0
Clavia Świątniki Górne
15.06.2014
18:00
Sęp Droginia
0:5
Pasternik Ochojno
15.06.2014
17:30

26. kolejka 21.06.2014

Iskra Głogoczów
1:3
Sęp Droginia
21.06.2014
17:00
Pasternik Ochojno
2:1
LKS Rudnik
21.06.2014
17:00
Clavia Świątniki Górne
6:0
Iskra Brzączowice
21.06.2014
17:00
Skalnik Trzemeśnia
3:2
Orzeł Nowa Wieś
21.06.2014
17:00
LKS Mogilany
3:0
Wróblowianka Wróblowice
21.06.2014
17:00
Wrzosy Osieczany
1:0
Tempo Rzeszotary
21.06.2014
17:00
Zielonka Wrząsowice
5:1
Topór Tenczyn
21.06.2014
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 21.06.2014

21.06.2014
17:00
Iskra Głogoczów
1:3
Sęp Droginia
21.06.2014
17:00
Pasternik Ochojno
2:1
LKS Rudnik
21.06.2014
17:00
Clavia Świątniki Górne
6:0
Iskra Brzączowice
21.06.2014
17:00
Skalnik Trzemeśnia
3:2
Orzeł Nowa Wieś
21.06.2014
17:00
LKS Mogilany
3:0
Wróblowianka Wróblowice
21.06.2014
17:00
Wrzosy Osieczany
1:0
Tempo Rzeszotary
21.06.2014
17:00
Zielonka Wrząsowice
5:1
Topór Tenczyn

26. kolejka 21.06.2014

21.06.2014
17:00
Iskra Głogoczów
1:3
Sęp Droginia
21.06.2014
17:00
Pasternik Ochojno
2:1
LKS Rudnik
21.06.2014
17:00
Clavia Świątniki Górne
6:0
Iskra Brzączowice
21.06.2014
17:00
Skalnik Trzemeśnia
3:2
Orzeł Nowa Wieś
21.06.2014
17:00
LKS Mogilany
3:0
Wróblowianka Wróblowice
21.06.2014
17:00
Wrzosy Osieczany
1:0
Tempo Rzeszotary
21.06.2014
17:00
Zielonka Wrząsowice
5:1
Topór Tenczyn

Wiadomości ligowe


III liga, gr. 4

Stal Kraśnik
:
Chełmianka Chełm
12.08.2020
16:00
Cracovia II Kraków
:
KSZO Ostrowiec Św.
12.08.2020
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
12.08.2020
17:00
Sokół Sieniawa
:
Jutrzenka Giebułtów
12.08.2020
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Podhale Nowy Targ
12.08.2020
17:00
ŁKS Łagów
:
Hetman Zamość
12.08.2020
17:00
KS Wiązownica
:
Wisłoka Dębica
12.08.2020
18:00
Wisła Sandomierz
:
Lewart Lubartów
12.08.2020
18:00
Wisła Puławy
:
Korona II Kielce
12.08.2020
18:00
Stal Stalowa Wola
:
Podlasie Biała Podlaska
12.08.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Dąbski Kraków
:
Grębałowianka Kraków
12.08.2020
17:30
Skawinka Skawina
:
Kaszowianka Kaszów
12.08.2020
18:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Prokocim Kraków
12.08.2020
18:00
Nadwiślan Kraków
:
Bronowianka Kraków
12.08.2020
18:00
Wieczysta Kraków
:
Hutnik II Kraków
12.08.2020
18:00
Borek Kraków
:
Piast Wołowice
12.08.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiarusy Igołomia
:
Górnik Wieliczka
12.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków I)

Prądniczanka II Kraków
:
Słomniczanka II Słomniki
12.08.2020
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Błękitni II Modlnica
12.08.2020
17:00
Partyzant Dojazdów
:
Spartak Wielkanoc
12.08.2020
17:30
Ekler Baranówka
:
Strażak Goszcza
12.08.2020
18:00
Michałowianka Michałowice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
12.08.2020
18:00
Galicja Raciborowice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
12.08.2020
18:00
Płomień Kościelec
:
Bibiczanka Bibice
12.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków II)

Tęcza Piekary
:
JKS Zelków
12.08.2020
17:00
Liszczanka Liszki
:
Lotnik Kryspinów
12.08.2020
17:30
Świt Krzeszowice
:
Strażak Rączna
12.08.2020
17:30
Dragon Szczyglice
:
Iskra Czułów
12.08.2020
18:00
Wisła Jeziorzany
:
MKS Skała 2004
12.08.2020
18:00
Sokół Rybna
:
Sportowiec Modlniczka
12.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
:
Bratniak Kraków
12.08.2020
17:00
Krakus Swoszowice
:
Wanda Nowa Huta
12.08.2020
17:00
Gajowianka Gaj
:
Pogoń Skotniki
12.08.2020
17:00
Tramwaj Kraków
:
Strzelcy Kraków
12.08.2020
17:30
Bieżanowianka Kraków
:
Płomień Kostrze
12.08.2020
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Rzozovia Rzozów
12.08.2020
18:00
Kabel Kraków
:
Fairant Kraków
12.08.2020
18:00

Klasa B (Myślenice)

Cyrhla Krzczonów
:
Radwan Skomielna Czarna
12.08.2020
18:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Glinik Gorlice
:
Garbarnia Kraków
12.08.2020
 
Podgórze Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.08.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja II Nowy Sącz
:
Górnik Wieliczka
10.08.2020
18:00
Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
12.08.2020
13:00
Okocimski Brzesko
:
Sandecja II Nowy Sącz
14.08.2020
18:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
12.08.2020
10:00
Unia Oświęcim
:
Okocimski Brzesko
12.08.2020
11:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
 
Unia Tarnów
:
AP 21 Kraków
12.08.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy

Tarnovia Tarnów
:
Beskid A.
12.08.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Respect Szalowa
12.08.2020
15:00
Raba Dobczyce
:
MOSiR Bochnia
12.08.2020
17:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
13.08.2020
18:00

I Małopolska Liga Młodzików

Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
11.08.2020
10:00
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
12.08.2020
17:00
Kalwarianka
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
17:00

II Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
:
AS Progress Andrychów
12.08.2020
17:00
Fablok Chrzanów
:
Cracovia II
12.08.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Bronowianka
12.08.2020
13:00