facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Centralna Liga Juniorów

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 17.08.2013

Wisła Kraków
4:3
Sandecja Nowy Sącz
17.08.2013
11:00
Stal Rzeszów
3:3
Widok Lublin
17.08.2013
12:00
Stal Mielec
0:1
Wisła Puławy
17.08.2013
17:00
Korona Kielce
4:5
Cracovia Kraków
17.08.2013
12:00
KSZO Junior Ostrowiec Św.
1:3
Stal Stalowa Wola
18.08.2013
11:00
Górnik Łęczna
2:2
Juventa Starachowice
18.08.2013
16:00

2. kolejka 24.08.2013

Juventa Starachowice
1:2
Stal Mielec
24.08.2013
13:00
Widok Lublin
0:1
KSZO Junior Ostrowiec Św.
24.08.2013
12:00
Sandecja Nowy Sącz
1:0
Cracovia Kraków
25.08.2013
11:00
Wisła Puławy
3:1
Korona Kielce
25.08.2013
11:00
Stal Stalowa Wola
2:1
Górnik Łęczna
25.08.2013
11:00
Wisła Kraków
0:0
Stal Rzeszów
25.08.2013
14:00

3. kolejka 31.08.2013

KSZO Junior Ostrowiec Św.
0:0
Wisła Kraków
31.08.2013
14:00
Korona Kielce
8:0
Juventa Starachowice
31.08.2013
12:00
Stal Rzeszów
2:0
Sandecja Nowy Sącz
01.09.2013
15:00
Górnik Łęczna
1:4
Widok Lublin
01.09.2013
11:00
Stal Mielec
3:1
Stal Stalowa Wola
01.09.2013
11:00
Cracovia Kraków
5:1
Wisła Puławy
01.09.2013
11:00

4. kolejka 14.09.2013

Sandecja Nowy Sącz
3:2
Wisła Puławy
14.09.2013
11:00
Juventa Starachowice
2:2
Cracovia Kraków
14.09.2013
16:00
Widok Lublin
0:1
Stal Mielec
14.09.2013
13:00
Wisła Kraków
7:0
Górnik Łęczna
14.09.2013
14:00
Stal Stalowa Wola
2:2
Korona Kielce
15.09.2013
11:00
Stal Rzeszów
1:1
KSZO Junior Ostrowiec Św.
15.09.2013
15:00

5. kolejka 21.09.2013

Korona Kielce
2:2
Widok Lublin
21.09.2013
12:00
Cracovia Kraków
1:2
Stal Stalowa Wola
21.09.2013
12:00
KSZO Junior Ostrowiec Św.
1:0
Sandecja Nowy Sącz
22.09.2013
14:00
Górnik Łęczna
0:2
Stal Rzeszów
22.09.2013
17:00
Stal Mielec
2:0
Wisła Kraków
22.09.2013
16:00
Wisła Puławy
2:0
Juventa Starachowice
22.09.2013
11:00

6. kolejka 28.09.2013

Sandecja Nowy Sącz
5:0
Juventa Starachowice
28.09.2013
12:00
Widok Lublin
1:2
Cracovia Kraków
28.09.2013
16:00
Stal Rzeszów
0:0
Stal Mielec
28.09.2013
12:00
KSZO Junior Ostrowiec Św.
2:0
Górnik Łęczna
28.09.2013
14:00
Stal Stalowa Wola
0:2
Wisła Puławy
29.09.2013
12:00
Wisła Kraków
1:1
Korona Kielce
29.09.2013
13:00

7. kolejka 05.10.2013

Stal Mielec
1:0
KSZO Junior Ostrowiec Św.
05.10.2013
16:00
Korona Kielce
0:1
Stal Rzeszów
05.10.2013
13:00
Cracovia Kraków
4:1
Wisła Kraków
05.10.2013
11:00
Juventa Starachowice
4:1
Stal Stalowa Wola
05.10.2013
15:00
Górnik Łęczna
2:6
Sandecja Nowy Sącz
06.10.2013
11:00
Wisła Puławy
3:1
Widok Lublin
06.10.2013
11:00

8. kolejka 19.10.2013

Widok Lublin
5:1
Juventa Starachowice
19.10.2013
12:00
Sandecja Nowy Sącz
1:0
Stal Stalowa Wola
20.10.2013
12:00
Wisła Kraków
6:0
Wisła Puławy
20.10.2013
14:00
Stal Rzeszów
1:1
Cracovia Kraków
20.10.2013
15:00
KSZO Junior Ostrowiec Św.
1:0
Korona Kielce
20.10.2013
11:00
Górnik Łęczna
4:3
Stal Mielec
20.10.2013
15:00

9. kolejka 26.10.2013

Korona Kielce
9:0
Górnik Łęczna
26.10.2013
13:00
Cracovia Kraków
2:1
KSZO Junior Ostrowiec Św.
26.10.2013
12:00
Juventa Starachowice
0:1
Wisła Kraków
26.10.2013
13:00
Stal Mielec
2:1
Sandecja Nowy Sącz
27.10.2013
11:00
Wisła Puławy
2:0
Stal Rzeszów
27.10.2013
11:00
Stal Stalowa Wola
5:1
Widok Lublin
27.10.2013
11:00

10. kolejka 02.11.2013

Sandecja Nowy Sącz
1:1
Widok Lublin
03.11.2013
15:00
Stal Rzeszów
2:3
Juventa Starachowice
03.11.2013
17:00
KSZO Junior Ostrowiec Św.
0:0
Wisła Puławy
03.11.2013
11:00
Górnik Łęczna
2:3
Cracovia Kraków
03.11.2013
17:00
Stal Mielec
1:2
Korona Kielce
03.11.2013
11:00
Wisła Kraków
2:0
Stal Stalowa Wola
05.11.2013
13:00

11. kolejka 09.11.2013

Cracovia Kraków
0:2
Stal Mielec
09.11.2013
11:00
Juventa Starachowice
2:1
KSZO Junior Ostrowiec Św.
09.11.2013
12:00
Korona Kielce
3:0
Sandecja Nowy Sącz
10.11.2013
13:00
Wisła Puławy
3:1
Górnik Łęczna
10.11.2013
11:00
Widok Lublin
1:4
Wisła Kraków
10.11.2013
14:00
Stal Stalowa Wola
0:1
Stal Rzeszów
16.11.2013
11:00

12. kolejka 16.03.2014

Widok Lublin
0:0
Stal Rzeszów
15.03.2014
14:00
Juventa Starachowice
7:0
Górnik Łęczna
15.03.2014
13:00
Sandecja Nowy Sącz
0:2
Wisła Kraków
16.03.2014
11:00
Stal Stalowa Wola
3:2
KSZO Junior Ostrowiec Św.
16.03.2014
11:00
Wisła Puławy
1:2
Stal Mielec
16.03.2014
16:00
Cracovia Kraków
1:2
Korona Kielce
16.03.2014
12:00

13. kolejka 23.03.2014

Stal Mielec
2:0
Juventa Starachowice
22.03.2014
15:00
Górnik Łęczna
0:7
Stal Stalowa Wola
22.03.2014
11:00
Cracovia Kraków
8:0
Sandecja Nowy Sącz
23.03.2014
11:00
Korona Kielce
4:0
Wisła Puławy
23.03.2014
11:00
KSZO Junior Ostrowiec Św.
1:1
Widok Lublin
23.03.2014
12:00
Stal Rzeszów
3:0
Wisła Kraków
23.03.2014
15:00

14. kolejka 30.03.2014

Juventa Starachowice
0:2
Korona Kielce
29.03.2014
13:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Stal Rzeszów
30.03.2014
12:00
Wisła Kraków
2:0
KSZO Junior Ostrowiec Św.
30.03.2014
13:00
Widok Lublin
5:0
Górnik Łęczna
30.03.2014
11:00
Stal Stalowa Wola
0:0
Stal Mielec
30.03.2014
11:00
Wisła Puławy
0:2
Cracovia Kraków
30.03.2014
13:00

15. kolejka 06.04.2014

Górnik Łęczna
0:5
Wisła Kraków
05.04.2014
14:00
KSZO Junior Ostrowiec Św.
0:2
Stal Rzeszów
05.04.2014
14:00
Wisła Puławy
0:0
Sandecja Nowy Sącz
06.04.2014
15:00
Cracovia Kraków
4:3
Juventa Starachowice
06.04.2014
13:00
Korona Kielce
2:0
Stal Stalowa Wola
06.04.2014
12:00
Stal Mielec
1:2
Widok Lublin
06.04.2014
15:00

16. kolejka 13.04.2014

Stal Rzeszów
20:1
Górnik Łęczna
12.04.2014
12:00
Widok Lublin
1:2
Korona Kielce
12.04.2014
12:00
Juventa Starachowice
1:1
Wisła Puławy
12.04.2014
13:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
KSZO Junior Ostrowiec Św.
13.04.2014
12:00
Wisła Kraków
1:0
Stal Mielec
13.04.2014
13:00
Stal Stalowa Wola
3:5
Cracovia Kraków
13.04.2014
12:00

17. kolejka 26.04.2014

Juventa Starachowice
5:0
Sandecja Nowy Sącz
26.04.2014
17:00
Cracovia Kraków
3:1
Widok Lublin
26.04.2014
16:00
Górnik Łęczna
0:4
KSZO Junior Ostrowiec Św.
26.04.2014
11:00
Wisła Puławy
4:2
Stal Stalowa Wola
27.04.2014
13:00
Korona Kielce
0:2
Wisła Kraków
27.04.2014
12:00
Stal Mielec
2:1
Stal Rzeszów
27.04.2014
15:00

18. kolejka 04.05.2014

KSZO Junior Ostrowiec Św.
4:2
Stal Mielec
30.04.2014
16:30
Stal Rzeszów
0:1
Korona Kielce
01.05.2014
12:00
Wisła Kraków
4:2
Cracovia Kraków
03.05.2014
11:00
Widok Lublin
1:1
Wisła Puławy
03.05.2014
11:00
Sandecja Nowy Sącz
0:0
Górnik Łęczna
04.05.2014
15:00
Stal Stalowa Wola
5:0
Juventa Starachowice
04.05.2014
11:00

19. kolejka 11.05.2014

Juventa Starachowice
0:2
Widok Lublin
10.05.2014
17:00
Wisła Puławy
1:7
Wisła Kraków
10.05.2014
13:00
Korona Kielce
1:1
KSZO Junior Ostrowiec Św.
10.05.2014
11:00
Stal Stalowa Wola
0:2
Sandecja Nowy Sącz
11.05.2014
11:00
Cracovia Kraków
2:2
Stal Rzeszów
11.05.2014
11:00
Stal Mielec
8:0
Górnik Łęczna
11.05.2014
15:00

20. kolejka 18.05.2014

Górnik Łęczna
0:1
Korona Kielce
17.05.2014
15:00
KSZO Junior Ostrowiec Św.
0:3
Cracovia Kraków
17.05.2014
14:00
Widok Lublin
0:0
Stal Stalowa Wola
17.05.2014
11:00
Sandecja Nowy Sącz
0:2
Stal Mielec
18.05.2014
15:00
Stal Rzeszów
1:3
Wisła Puławy
18.05.2014
17:00
Wisła Kraków
5:0
Juventa Starachowice
18.05.2014
16:00

21. kolejka 25.05.2014

Widok Lublin
4:0
Sandecja Nowy Sącz
25.05.2014
13:00
Stal Stalowa Wola
1:3
Wisła Kraków
25.05.2014
13:00
Juventa Starachowice
1:4
Stal Rzeszów
25.05.2014
13:00
Wisła Puławy
1:1
KSZO Junior Ostrowiec Św.
25.05.2014
13:00
Cracovia Kraków
5:3
Górnik Łęczna
25.05.2014
13:00
Korona Kielce
1:1
Stal Mielec
25.05.2014
13:00

22. kolejka 01.06.2014

Sandecja Nowy Sącz
1:2
Korona Kielce
01.06.2014
13:00
Stal Mielec
2:3
Cracovia Kraków
01.06.2014
13:00
Górnik Łęczna
1:2
Wisła Puławy
01.06.2014
13:00
KSZO Junior Ostrowiec Św.
4:0
Juventa Starachowice
01.06.2014
13:00
Stal Rzeszów
3:0
Stal Stalowa Wola
01.06.2014
13:00
Wisła Kraków
1:3
Widok Lublin
01.06.2014
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka 01.06.2014

01.06.2014
13:00
Sandecja Nowy Sącz
1:2
Korona Kielce
01.06.2014
13:00
Stal Mielec
2:3
Cracovia Kraków
01.06.2014
13:00
Górnik Łęczna
1:2
Wisła Puławy
01.06.2014
13:00
KSZO Junior Ostrowiec Św.
4:0
Juventa Starachowice
01.06.2014
13:00
Stal Rzeszów
3:0
Stal Stalowa Wola
01.06.2014
13:00
Wisła Kraków
1:3
Widok Lublin

22. kolejka 01.06.2014

01.06.2014
13:00
Sandecja Nowy Sącz
1:2
Korona Kielce
01.06.2014
13:00
Stal Mielec
2:3
Cracovia Kraków
01.06.2014
13:00
Górnik Łęczna
1:2
Wisła Puławy
01.06.2014
13:00
KSZO Junior Ostrowiec Św.
4:0
Juventa Starachowice
01.06.2014
13:00
Stal Rzeszów
3:0
Stal Stalowa Wola
01.06.2014
13:00
Wisła Kraków
1:3
Widok Lublin

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
1:0
Pogoń Szczecin
13.12.2019
20:30
Arka Gdynia
2:1
Zagłębie Lubin
13.12.2019
18:00
Śląsk Wrocław
1:1
Lech Poznań
14.12.2019
17:30
Legia Warszawa
3:1
Wisła Płock
14.12.2019
20:00
Raków Częstochowa
2:1
Górnik Zabrze
14.12.2019
15:00
Jagiellonia Białystok
:
Lechia Gdańsk
15.12.2019
17:30
Korona Kielce
:
Cracovia Kraków
15.12.2019
15:00
Piast Gliwice
:
ŁKS Łódź
15.12.2019
12:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
0:3
AZS UJ Kraków
14.12.2019
16:30
Rolnik Głogówek
7:0
ISD-AJD Częstochowa
14.12.2019
16:00
Rekord Bielsko Biała
7:1
Wierzbowianka Wierzbno
14.12.2019
15:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Plon Błotnica Strzelecka
:
Olimpia Osieczany
14.12.2019
17:00
AZS UP Kraków
:
Unia Opole
15.12.2019
14:30
ROW Rybnik
:
AZS UŚ Katowice
15.12.2019
16:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

AZS AGH Kraków
:
Top Sport Centrum Wojnicz
14.12.2019
 
Wierzbowianka II Wierzbno
:
Respekt Myślenice
14.12.2019
 

I Liga Futsalu, gr. południowa

Marfarbex Busko Zdrój
6:4
Profisport Wrocław
14.12.2019
18:30
GKS Komprachcice
:
BSF Bochnia
15.12.2019
17:30
Futsal Team Brzeg
:
FC Siemianowice Śląskie
15.12.2019
18:00
GKS Futsal Tychy
:
Górnik Polkowice
15.12.2019
18:00

II Liga Futsalu, gr. małopolsko-świętokrzyska

BSF Busko Zdrój
:
UKS Pińczów
15.12.2019
16:00

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
4:4
Prokocim Kraków
13.12.2019
19:30
Strzelcy
3:14
Wisła Kraków
13.12.2019
19:30
Clepardia Kraków
3:4
Garbarnia Kraków
13.12.2019
20:30
Wieczysta Kraków
3:17
Cracovia Kraków
13.12.2019
20:30
Grębałowianka Kraków
2:6
Orzeł Piaski Wielkie
13.12.2019
21:30
Dąbski
2:6
Hutnik Kraków
13.12.2019
21:30