facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I liga juniorów młodszych (Kraków)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 28.08.2013

Wieczysta Kraków
1:0
Kmita
28.08.2013
17:00
Wawel Kraków
1:7
Dalin Myślenice
28.08.2013
17:00
Prokocim Kraków
4:0
Jadwiga Kraków
28.08.2013
16:30
Prądniczanka Kraków
6:1
Krakus Swoszowice
28.08.2013
10:00
Skawinka Skawina
1:0
Górnik Wieliczka
29.08.2013
12:00
Przebój Wolbrom
4:0
Iskra Krzęcin
29.08.2013
17:00
LKS Mogilany pauzuje.

2. kolejka 31.08.2013

Jadwiga Kraków
2:2
Prądniczanka Kraków
31.08.2013
15:00
Kmita
3:0
LKS Mogilany
01.09.2013
11:00
Iskra Krzęcin
0:3
Prokocim Kraków
01.09.2013
11:00
Górnik Wieliczka
v.o.
Przebój Wolbrom
01.09.2013
10:30
Dalin Myślenice
5:1
Skawinka Skawina
01.09.2013
10:00
Wieczysta Kraków
0:0
Wawel Kraków
01.09.2013
11:00
Krakus Swoszowice pauzuje.

3. kolejka 03.09.2013

Wawel Kraków
2:2
Kmita
03.09.2013
17:00
Prądniczanka Kraków
8:1
Iskra Krzęcin
03.09.2013
16:30
LKS Mogilany
6:4
Krakus Swoszowice
03.09.2013
17:00
Prokocim Kraków
1:1
Górnik Wieliczka
04.09.2013
17:00
Skawinka Skawina
3:1
Wieczysta Kraków
05.09.2013
17:30
Przebój Wolbrom
2:3
Dalin Myślenice
05.09.2013
17:00
Jadwiga Kraków pauzuje.

4. kolejka 07.09.2013

Górnik Wieliczka
0:0
Prądniczanka Kraków
07.09.2013
12:00
Wawel Kraków
0:1
Skawinka Skawina
07.09.2013
12:00
Wieczysta Kraków
4:1
Przebój Wolbrom
08.09.2013
11:00
Jadwiga Kraków
1:2
LKS Mogilany
08.09.2013
11:00
Dalin Myślenice
2:1
Prokocim Kraków
08.09.2013
10:00
Kmita
3:1
Krakus Swoszowice
10.09.2013
17:00
Iskra Krzęcin pauzuje.

5. kolejka 14.09.2013

LKS Mogilany
3:0
Iskra Krzęcin
12.09.2013
17:00
Prokocim Kraków
0:1
Wieczysta Kraków
14.09.2013
11:00
Skawinka Skawina
1:1
Kmita
14.09.2013
10:00
Prądniczanka Kraków
3:2
Dalin Myślenice
14.09.2013
09:30
Krakus Swoszowice
3:3
Jadwiga Kraków
14.09.2013
14:00
Przebój Wolbrom
4:3
Wawel Kraków
15.09.2013
11:00
Górnik Wieliczka pauzują.

6. kolejka 18.09.2013

Wieczysta Kraków
1:2
Prądniczanka Kraków
17.09.2013
17:00
Kmita
4:2
Jadwiga Kraków
17.09.2013
17:00
Wawel Kraków
0:4
Prokocim Kraków
17.09.2013
17:00
Iskra Krzęcin
0:6
Krakus Swoszowice
18.09.2013
17:00
Górnik Wieliczka
1:3
LKS Mogilany
18.09.2013
17:00
Skawinka Skawina
3:0
Przebój Wolbrom
18.09.2013
17:00
Dalin Myślenice pauzuje.

7. kolejka 21.09.2013

Przebój Wolbrom
1:2
Kmita
21.09.2013
11:00
Prokocim Kraków
2:2
Skawinka Skawina
21.09.2013
11:00
Prądniczanka Kraków
2:0
Wawel Kraków
21.09.2013
09:30
Jadwiga Kraków
5:1
Iskra Krzęcin
21.09.2013
14:00
Krakus Swoszowice
2:0
Górnik Wieliczka
22.09.2013
14:00
LKS Mogilany
1:3
Dalin Myślenice
23.09.2013
17:00
Wieczysta Kraków pauzują.

8. kolejka 28.09.2013

Kmita
1:1
Iskra Krzęcin
28.09.2013
10:00
Przebój Wolbrom
2:2
Prokocim Kraków
28.09.2013
11:00
Wieczysta Kraków
5:0
LKS Mogilany
29.09.2013
10:00
Górnik Wieliczka
1:2
Jadwiga Kraków
29.09.2013
13:30
Skawinka Skawina
1:2
Prądniczanka Kraków
29.09.2013
11:00
Dalin Myślenice
5:0
Krakus Swoszowice
29.09.2013
10:00
Wawel Kraków pauzuje.

9. kolejka 05.10.2013

Prokocim Kraków
1:1
Kmita
05.10.2013
11:00
Prądniczanka Kraków
5:1
Przebój Wolbrom
05.10.2013
09:30
Jadwiga Kraków
1:2
Dalin Myślenice
05.10.2013
14:00
Krakus Swoszowice
0:0
Wieczysta Kraków
06.10.2013
10:00
Iskra Krzęcin
1:1
Górnik Wieliczka
06.10.2013
11:00
LKS Mogilany
1:0
Wawel Kraków
07.10.2013
16:30
Skawinka Skawina pauzują.

10. kolejka 12.10.2013

Skawinka Skawina
3:1
LKS Mogilany
09.10.2013
16:30
Wieczysta Kraków
3:3
Jadwiga Kraków
12.10.2013
11:00
Kmita
3:0
Górnik Wieliczka
12.10.2013
12:00
Prokocim Kraków
1:2
Prądniczanka Kraków
13.10.2013
11:00
Dalin Myślenice
3:0
Iskra Krzęcin
13.10.2013
10:00
Wawel Kraków
1:4
Krakus Swoszowice
22.10.2013
16:00
Przebój Wolbrom pauzuje.

11. kolejka 19.10.2013

Prądniczanka Kraków
1:0
Kmita
19.10.2013
09:30
LKS Mogilany
2:7
Przebój Wolbrom
19.10.2013
11:00
Jadwiga Kraków
0:0
Wawel Kraków
19.10.2013
14:00
Iskra Krzęcin
0:2
Wieczysta Kraków
20.10.2013
11:00
Krakus Swoszowice
5:1
Skawinka Skawina
20.10.2013
11:00
Górnik Wieliczka
0:4
Dalin Myślenice
20.10.2013
11:00
Prokocim Kraków pauzują.

12. kolejka 26.10.2013

Wawel Kraków
3:1
Iskra Krzęcin
26.10.2013
14:00
Przebój Wolbrom
6:3
Krakus Swoszowice
26.10.2013
11:00
Prokocim Kraków
3:1
LKS Mogilany
26.10.2013
11:00
Wieczysta Kraków
2:0
Górnik Wieliczka
27.10.2013
11:30
Kmita
0:0
Dalin Myślenice
27.10.2013
10:00
Skawinka Skawina
8:1
Jadwiga Kraków
27.10.2013
11:00
Prądniczanka Kraków pauzuje.

13. kolejka 02.11.2013

LKS Mogilany
0:1
Prądniczanka Kraków
29.10.2013
15:00
Górnik Wieliczka
1:2
Wawel Kraków
02.11.2013
12:00
Krakus Swoszowice
0:2
Prokocim Kraków
03.11.2013
14:00
Dalin Myślenice
0:1
Wieczysta Kraków
03.11.2013
10:00
Jadwiga Kraków
2:1
Przebój Wolbrom
03.11.2013
10:30
Iskra Krzęcin
1:2
Skawinka Skawina
03.11.2013
11:00
Kmita pauzują.

14. kolejka 05.04.2014

Kmita
1:0
Wieczysta Kraków
05.04.2014
10:00
Jadwiga Kraków
1:1
Prokocim Kraków
05.04.2014
11:00
Dalin Myślenice
4:0
Wawel Kraków
06.04.2014
10:00
Krakus Swoszowice
1:4
Prądniczanka Kraków
06.04.2014
17:00
Górnik Wieliczka
0:3 v.o.
Skawinka Skawina
10.04.2014
17:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Górnika, na boisku 2:1
Iskra Krzęcin
12:0
Przebój Wolbrom
18.06.2014
18:00
LKS Mogilany pauzuje.

15. kolejka 12.04.2014

LKS Mogilany
1:0
Kmita
10.04.2014
17:30
Prokocim Kraków
4:0
Iskra Krzęcin
12.04.2014
12:00
Skawinka Skawina
1:6
Dalin Myślenice
13.04.2014
17:00
Wawel Kraków
1:0
Wieczysta Kraków
13.04.2014
10:00
Prądniczanka Kraków
4:5
Jadwiga Kraków
14.04.2014
16:00
Przebój Wolbrom
0:14
Górnik Wieliczka
11.06.2014
18:00
Krakus Swoszowice pauzuje.

16. kolejka 22.04.2014

Kmita
0:0
Wawel Kraków
16.04.2014
17:00
Krakus Swoszowice
3:4
LKS Mogilany
16.04.2014
17:30
Wieczysta Kraków
4:0
Skawinka Skawina
22.04.2014
17:00
Dalin Myślenice
3:0 v.o.
Przebój Wolbrom
22.04.2014
11:00
brak gości
Górnik Wieliczka
1:5
Prokocim Kraków
22.04.2014
12:00
Iskra Krzęcin
0:1
Prądniczanka Kraków
22.04.2014
17:00
Jadwiga Kraków pauzuje.

17. kolejka 26.04.2014

Krakus Swoszowice
3:2
Kmita
26.04.2014
14:00
Prokocim Kraków
3:3
Dalin Myślenice
26.04.2014
12:00
Przebój Wolbrom
0:19
Wieczysta Kraków
26.04.2014
11:00
Prądniczanka Kraków
4:0
Górnik Wieliczka
27.04.2014
13:30
Skawinka Skawina
5:1
Wawel Kraków
27.04.2014
17:30
LKS Mogilany
9:1
Jadwiga Kraków
24.06.2014
18:00
Iskra Krzęcin pauzuje.

18. kolejka 30.04.2014

Kmita
3:2
Skawinka Skawina
29.04.2014
18:00
Wawel Kraków
2:0
Przebój Wolbrom
30.04.2014
18:00
Iskra Krzęcin
2:0
LKS Mogilany
30.04.2014
18:00
Dalin Myślenice
4:1
Prądniczanka Kraków
01.05.2014
10:00
Krakus Swoszowice
9:0
Jadwiga Kraków
01.05.2014
11:00
Wieczysta Kraków
2:2
Prokocim Kraków
21.05.2014
18:00
Górnik Wieliczka pauzuje.

19. kolejka 03.05.2014

Przebój Wolbrom
1:11
Skawinka Skawina
 
 
Prokocim Kraków
2:1
Wawel Kraków
03.05.2014
12:00
Prądniczanka Kraków
2:0
Wieczysta Kraków
04.05.2014
11:30
Jadwiga Kraków
2:2
Kmita
06.05.2014
18:00
Krakus Swoszowice
2:0
Iskra Krzęcin
06.05.2014
17:30
LKS Mogilany
6:1
Górnik Wieliczka
06.05.2014
18:00
Dalin Myślenice pauzuje.

20. kolejka 10.05.2014

Kmita
3:0 v.o.
Przebój Wolbrom
10.05.2014
10:00
brak gości
Wawel Kraków
0:4
Prądniczanka Kraków
10.05.2014
15:00
Krakus Swoszowice
7:2
Górnik Wieliczka
10.05.2014
14:00
Iskra Krzęcin
0:0
Jadwiga Kraków
10.05.2014
13:00
Dalin Myślenice
6:2
LKS Mogilany
11.05.2014
10:00
Skawinka Skawina
3:4
Prokocim Kraków
14.05.2014
18:00
Wieczysta Kraków pauzuje.

21. kolejka 17.05.2014

LKS Mogilany
0:4
Wieczysta Kraków
14.05.2014
18:00
Jadwiga Kraków
4:2
Górnik Wieliczka
20.05.2014
18:00
Iskra Krzęcin
1:1
Kmita
05.06.2014
18:00
Prądniczanka Kraków
3:0
Skawinka Skawina
05.06.2014
18:00
Prokocim Kraków
22:0
Przebój Wolbrom
05.06.2014
18:00
Krakus Swoszowice
2:0
Dalin Myślenice
10.06.2014
18:00
Wawel Kraków pauzuje.

22. kolejka 24.05.2014

Przebój Wolbrom
0:10
Prądniczanka Kraków
 
 
Kmita
0:0
Prokocim Kraków
24.05.2014
10:00
Krakus Swoszowice
0:2
Wieczysta Kraków
24.05.2014
14:00
Górnik Wieliczka
3:0 v.o.
Iskra Krzęcin
24.05.2014
14:00
Mecz KS „Górnik” Wieliczka –LKS „ Iskra” Krzęcin 2:0 zweryfikowany 3:0 wo. dla drużyny KS „Górnik” Wieliczka z powodu gry zawodnika legitymującego się fałszywym dokumentem tożsamości w drużynie gości
Wawel Kraków
6:4
LKS Mogilany
25.05.2014
12:30
Dalin Myślenice
8:0
Jadwiga Kraków
25.05.2014
10:00
Skawinka Skawina pauzuje.

23. kolejka 31.05.2014

LKS Mogilany
7:4
Skawinka Skawina
28.05.2014
18:00
Górnik Wieliczka
0:3
Kmita
30.05.2014
17:00
Iskra Krzęcin
0:3 v.o.
Dalin Myślenice
31.05.2014
11:00
Mecz LKS „ Iskra” Krzęcin – KS „Dalin” Myślenice 1:1 zweryfikowany 0:3 wo. dla drużyny KS „Dalin” Myślenice z powodu gry zawodnika legitymującego się fałszywym dokumentem tożsamości w drużynie gospodarzy.
Krakus Swoszowice
3:3
Wawel Kraków
31.05.2014
14:00
Prądniczanka Kraków
4:1
Prokocim Kraków
31.05.2014
15:00
Jadwiga Kraków
1:4
Wieczysta Kraków
03.06.2014
18:00
Przebój Wolbrom pauzuje.

24. kolejka 07.06.2014

Przebój Wolbrom
0:13
LKS Mogilany
 
 
Kmita
0:2
Prądniczanka Kraków
07.06.2014
10:00
Krakus Swoszowice
4:3
Skawinka Skawina
07.06.2014
11:00
Wawel Kraków
1:4
Jadwiga Kraków
08.06.2014
12:00
Wieczysta Kraków
8:0
Iskra Krzęcin
08.06.2014
11:00
Mecz KS „Wieczysta” Kraków – LKS „ Iskra” Krzęcin 8:0 zweryfikowano 8:0 wo. dla drużyny KS „Wieczysta” Kraków z powodu gry zawodnika legitymującego się fałszywym dokumentem tożsamości w drużynie gości.
Dalin Myślenice
3:2
Górnik Wieliczka
08.06.2014
10:00
Prokocim Kraków pauzuje.

25. kolejka 14.06.2014

Jadwiga Kraków
4:3
Skawinka Skawina
10.06.2014
18:00
Iskra Krzęcin
1:5
Wawel Kraków
14.06.2014
12:00
Krakus Swoszowice
15:0
Przebój Wolbrom
14.06.2014
11:00
LKS Mogilany
5:3
Prokocim Kraków
14.06.2014
11:00
Dalin Myślenice
5:0
Kmita
15.06.2014
10:00
Górnik Wieliczka
1:1
Wieczysta Kraków
16.06.2014
16:30
Prądniczanka Kraków pauzuje.

26. kolejka 21.06.2014

Skawinka Skawina
2:2
Iskra Krzęcin
16.06.2014
18:00
Prądniczanka Kraków
5:2
LKS Mogilany
21.06.2014
14:30
Krakus Swoszowice
4:0
Prokocim Kraków
22.06.2014
11:00
Przebój Wolbrom
1:11
Jadwiga Kraków
22.06.2014
11:00
Wawel Kraków
2:2
Górnik Wieliczka
22.06.2014
11:00
Wieczysta Kraków
0:3
Dalin Myślenice
22.06.2014
11:00
Kmita pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 21.06.2014

16.06.2014
18:00
Skawinka Skawina
2:2
Iskra Krzęcin
21.06.2014
14:30
Prądniczanka Kraków
5:2
LKS Mogilany
22.06.2014
11:00
Krakus Swoszowice
4:0
Prokocim Kraków
22.06.2014
11:00
Przebój Wolbrom
1:11
Jadwiga Kraków
22.06.2014
11:00
Wawel Kraków
2:2
Górnik Wieliczka
22.06.2014
11:00
Wieczysta Kraków
0:3
Dalin Myślenice
Kmita pauzuje.

26. kolejka 21.06.2014

16.06.2014
18:00
Skawinka Skawina
2:2
Iskra Krzęcin
21.06.2014
14:30
Prądniczanka Kraków
5:2
LKS Mogilany
22.06.2014
11:00
Krakus Swoszowice
4:0
Prokocim Kraków
22.06.2014
11:00
Przebój Wolbrom
1:11
Jadwiga Kraków
22.06.2014
11:00
Wawel Kraków
2:2
Górnik Wieliczka
22.06.2014
11:00
Wieczysta Kraków
0:3
Dalin Myślenice
Kmita pauzuje.

Wiadomości ligowe


III liga, gr. 4

Stal Kraśnik
:
Chełmianka Chełm
12.08.2020
16:00
Cracovia II Kraków
:
KSZO Ostrowiec Św.
12.08.2020
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
12.08.2020
17:00
Sokół Sieniawa
:
Jutrzenka Giebułtów
12.08.2020
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Podhale Nowy Targ
12.08.2020
17:00
ŁKS Łagów
:
Hetman Zamość
12.08.2020
17:00
KS Wiązownica
:
Wisłoka Dębica
12.08.2020
18:00
Wisła Sandomierz
:
Lewart Lubartów
12.08.2020
18:00
Wisła Puławy
:
Korona II Kielce
12.08.2020
18:00
Stal Stalowa Wola
:
Podlasie Biała Podlaska
12.08.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Dąbski Kraków
:
Grębałowianka Kraków
12.08.2020
17:30
Skawinka Skawina
:
Kaszowianka Kaszów
12.08.2020
18:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Prokocim Kraków
12.08.2020
18:00
Nadwiślan Kraków
:
Bronowianka Kraków
12.08.2020
18:00
Wieczysta Kraków
:
Hutnik II Kraków
12.08.2020
18:00
Borek Kraków
:
Piast Wołowice
12.08.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiarusy Igołomia
:
Górnik Wieliczka
12.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków I)

Prądniczanka II Kraków
:
Słomniczanka II Słomniki
12.08.2020
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Błękitni II Modlnica
12.08.2020
17:00
Partyzant Dojazdów
:
Spartak Wielkanoc
12.08.2020
17:30
Ekler Baranówka
:
Strażak Goszcza
12.08.2020
18:00
Michałowianka Michałowice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
12.08.2020
18:00
Galicja Raciborowice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
12.08.2020
18:00
Płomień Kościelec
:
Bibiczanka Bibice
12.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków II)

Tęcza Piekary
:
JKS Zelków
12.08.2020
17:00
Liszczanka Liszki
:
Lotnik Kryspinów
12.08.2020
17:30
Świt Krzeszowice
:
Strażak Rączna
12.08.2020
17:30
Dragon Szczyglice
:
Iskra Czułów
12.08.2020
18:00
Wisła Jeziorzany
:
MKS Skała 2004
12.08.2020
18:00
Sokół Rybna
:
Sportowiec Modlniczka
12.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
:
Bratniak Kraków
12.08.2020
17:00
Krakus Swoszowice
:
Wanda Nowa Huta
12.08.2020
17:00
Gajowianka Gaj
:
Pogoń Skotniki
12.08.2020
17:00
Tramwaj Kraków
:
Strzelcy Kraków
12.08.2020
17:30
Bieżanowianka Kraków
:
Płomień Kostrze
12.08.2020
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Rzozovia Rzozów
12.08.2020
18:00
Kabel Kraków
:
Fairant Kraków
12.08.2020
18:00

Klasa B (Myślenice)

Cyrhla Krzczonów
:
Radwan Skomielna Czarna
12.08.2020
18:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Glinik Gorlice
:
Garbarnia Kraków
12.08.2020
 
Podgórze Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.08.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja II Nowy Sącz
:
Górnik Wieliczka
10.08.2020
18:00
Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
12.08.2020
13:00
Okocimski Brzesko
:
Sandecja II Nowy Sącz
14.08.2020
18:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
12.08.2020
10:00
Unia Oświęcim
:
Okocimski Brzesko
12.08.2020
11:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
 
Unia Tarnów
:
AP 21 Kraków
12.08.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy

Tarnovia Tarnów
:
Beskid A.
12.08.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Respect Szalowa
12.08.2020
15:00
Raba Dobczyce
:
MOSiR Bochnia
12.08.2020
17:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
13.08.2020
18:00

I Małopolska Liga Młodzików

Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
11.08.2020
10:00
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
12.08.2020
17:00
Kalwarianka
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
17:00

II Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
:
AS Progress Andrychów
12.08.2020
17:00
Fablok Chrzanów
:
Cracovia II
12.08.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Bronowianka
12.08.2020
13:00