facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ekstraklasa

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 19.07.2014

Górnik Łęczna
1:1
Wisła Kraków
18.07.2014
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:3
Pogoń Szczecin
18.07.2014
18:00
Jagiellonia Białystok
2:2
Lechia Gdańsk
19.07.2014
18:00
Legia Warszawa
0:1
GKS Bełchatów
19.07.2014
20:30
Lech Poznań
4:0
Piast Gliwice
20.07.2014
15:30
Śląsk Wrocław
2:0
Ruch Chorzów
20.07.2014
18:00
Zawisza Bydgoszcz
2:0
Korona Kielce
20.07.2014
15:30
Górnik Zabrze
2:0
Cracovia Kraków
21.07.2014
18:00

2. kolejka 26.07.2014

GKS Bełchatów
2:0
Korona Kielce
25.07.2014
18:00
Lechia Gdańsk
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
25.07.2014
20:30
Cracovia Kraków
1:3
Legia Warszawa
26.07.2014
20:30
Pogoń Szczecin
4:1
Śląsk Wrocław
26.07.2014
18:00
Górnik Zabrze
1:1
Lech Poznań
27.07.2014
18:00
Ruch Chorzów
1:2
Górnik Łęczna
27.07.2014
15:30
Zawisza Bydgoszcz
1:3
Jagiellonia Białystok
27.07.2014
15:30
Wisła Kraków
1:1
Piast Gliwice
28.07.2014
18:00

3. kolejka 02.08.2014

Jagiellonia Białystok
2:1
Cracovia Kraków
01.08.2014
18:00
Piast Gliwice
1:3
Lechia Gdańsk
01.08.2014
20:30
Korona Kielce
2:2
Pogoń Szczecin
02.08.2014
18:00
Legia Warszawa
1:1
Górnik Zabrze
02.08.2014
20:30
Lech Poznań
2:3
Wisła Kraków
03.08.2014
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
3:0
Ruch Chorzów
03.08.2014
15:30
Śląsk Wrocław
2:1
Zawisza Bydgoszcz
03.08.2014
15:30
Górnik Łęczna
1:1
GKS Bełchatów
04.08.2014
18:00

4. kolejka 09.08.2014

Cracovia Kraków
2:1
Korona Kielce
08.08.2014
18:00
Górnik Zabrze
3:0
Jagiellonia Białystok
08.08.2014
20:30
GKS Bełchatów
2:0
Śląsk Wrocław
09.08.2014
18:00
Legia Warszawa
5:0
Górnik Łęczna
09.08.2014
20:30
Lechia Gdańsk
1:2
Lech Poznań
10.08.2014
15:30
Wisła Kraków
2:2
Ruch Chorzów
10.08.2014
18:00
Zawisza Bydgoszcz
1:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
10.08.2014
15:30
Pogoń Szczecin
0:0
Piast Gliwice
11.08.2014
18:00

5. kolejka 16.08.2014

Jagiellonia Białystok
0:3
Legia Warszawa
15.08.2014
20:30
Korona Kielce
0:3
Górnik Zabrze
15.08.2014
18:00
Górnik Łęczna
5:2
Zawisza Bydgoszcz
16.08.2014
15:30
Lech Poznań
1:1
Pogoń Szczecin
16.08.2014
20:30
Piast Gliwice
0:1
Ruch Chorzów
16.08.2014
18:00
Śląsk Wrocław
0:0
Cracovia Kraków
17.08.2014
15:30
Wisła Kraków
3:1
Lechia Gdańsk
17.08.2014
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:1
GKS Bełchatów
18.08.2014
18:00

6. kolejka 23.08.2014

Pogoń Szczecin
0:3
Wisła Kraków
22.08.2014
20:30
Zawisza Bydgoszcz
0:2
Lechia Gdańsk
22.08.2014
18:00
Cracovia Kraków
1:3
Podbeskidzie Bielsko Biała
23.08.2014
15:30
Górnik Zabrze
2:0
Górnik Łęczna
23.08.2014
18:00
Legia Warszawa
2:0
Korona Kielce
23.08.2014
20:30
Jagiellonia Białystok
1:3
Śląsk Wrocław
24.08.2014
15:30
Ruch Chorzów
0:0
Lech Poznań
24.08.2014
18:00
GKS Bełchatów
0:0
Piast Gliwice
25.08.2014
18:00

7. kolejka 30.08.2014

Piast Gliwice
3:0
Zawisza Bydgoszcz
29.08.2014
18:00
Wisła Kraków
1:0
GKS Bełchatów
29.08.2014
20:30
Górnik Łęczna
4:2
Pogoń Szczecin
30.08.2014
15:30
Korona Kielce
0:3
Jagiellonia Białystok
30.08.2014
20:30
Śląsk Wrocław
2:0
Górnik Zabrze
30.08.2014
18:00
Lech Poznań
1:1
Cracovia Kraków
31.08.2014
18:00
Lechia Gdańsk
3:3
Ruch Chorzów
31.08.2014
15:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:1
Legia Warszawa
31.08.2014
15:30

8. kolejka 13.09.2014

Pogoń Szczecin
1:1
Ruch Chorzów
12.09.2014
20:30
Zawisza Bydgoszcz
2:4
Wisła Kraków
12.09.2014
18:00
Cracovia Kraków
2:1
Górnik Łęczna
13.09.2014
15:30
Jagiellonia Białystok
1:0
Lech Poznań
13.09.2014
18:00
Legia Warszawa
4:3
Śląsk Wrocław
13.09.2014
20:30
GKS Bełchatów
1:1
Lechia Gdańsk
14.09.2014
18:00
Górnik Zabrze
1:2
Piast Gliwice
14.09.2014
15:30
Korona Kielce
2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
15.09.2014
18:00

9. kolejka 20.09.2014

Lechia Gdańsk
0:1
Pogoń Szczecin
19.09.2014
20:30
Śląsk Wrocław
1:0
Korona Kielce
19.09.2014
18:00
Lech Poznań
6:2
Zawisza Bydgoszcz
20.09.2014
20:30
Piast Gliwice
4:2
Cracovia Kraków
20.09.2014
15:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:3
Górnik Zabrze
20.09.2014
18:00
Ruch Chorzów
0:1
GKS Bełchatów
21.09.2014
15:30
Wisła Kraków
0:3
Legia Warszawa
21.09.2014
18:00
Górnik Łęczna
0:0
Jagiellonia Białystok
22.09.2014
18:00

10. kolejka 27.09.2014

Korona Kielce
1:0
Piast Gliwice
26.09.2014
18:00
Śląsk Wrocław
2:1
Górnik Łęczna
26.09.2014
20:30
GKS Bełchatów
1:0
Pogoń Szczecin
27.09.2014
18:00
Legia Warszawa
2:2
Lech Poznań
27.09.2014
20:30
Zawisza Bydgoszcz
1:1
Ruch Chorzów
27.09.2014
15:30
Cracovia Kraków
1:0
Wisła Kraków
28.09.2014
18:00
Górnik Zabrze
2:2
Lechia Gdańsk
28.09.2014
15:30
Jagiellonia Białystok
4:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
29.09.2014
18:00

11. kolejka 04.10.2014

Podbeskidzie Bielsko Biała
2:2
Śląsk Wrocław
03.10.2014
18:00
Wisła Kraków
0:2
Jagiellonia Białystok
03.10.2014
20:30
Górnik Łęczna
1:0
Korona Kielce
04.10.2014
15:30
Lechia Gdańsk
1:0
Cracovia Kraków
04.10.2014
18:00
Ruch Chorzów
1:2
Górnik Zabrze
04.10.2014
20:30
Lech Poznań
5:0
GKS Bełchatów
05.10.2014
18:00
Piast Gliwice
3:1
Legia Warszawa
05.10.2014
15:30
Pogoń Szczecin
3:0
Zawisza Bydgoszcz
05.10.2014
15:30

12. kolejka 18.10.2014

Cracovia Kraków
1:0
Ruch Chorzów
17.10.2014
18:00
Legia Warszawa
1:0
Lechia Gdańsk
17.10.2014
20:30
Jagiellonia Białystok
5:0
Pogoń Szczecin
18.10.2014
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Górnik Łęczna
18.10.2014
15:30
Śląsk Wrocław
3:0
Piast Gliwice
18.10.2014
15:30
Górnik Zabrze
0:5
Wisła Kraków
19.10.2014
18:00
Korona Kielce
2:2
Lech Poznań
19.10.2014
15:30
Zawisza Bydgoszcz
2:1
GKS Bełchatów
20.10.2014
18:00

13. kolejka 25.10.2014

GKS Bełchatów
1:0
Górnik Zabrze
25.10.2014
18:00
Lechia Gdańsk
1:4
Śląsk Wrocław
25.10.2014
15:30
Piast Gliwice
0:2
Jagiellonia Białystok
25.10.2014
15:30
Pogoń Szczecin
2:1
Cracovia Kraków
25.10.2014
18:00
Wisła Kraków
3:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
25.10.2014
20:30
Lech Poznań
1:0
Górnik Łęczna
26.10.2014
15:30
Zawisza Bydgoszcz
1:2
Legia Warszawa
26.10.2014
18:00
Ruch Chorzów
0:1
Korona Kielce
27.10.2014
18:00

14. kolejka 02.11.2014

Górnik Łęczna
1:1
Lechia Gdańsk
31.10.2014
18:00
Korona Kielce
3:2
Wisła Kraków
31.10.2014
20:30
Cracovia Kraków
1:0
Zawisza Bydgoszcz
02.11.2014
15:30
Górnik Zabrze
1:1
Pogoń Szczecin
02.11.2014
13:00
Legia Warszawa
2:1
Ruch Chorzów
02.11.2014
18:00
Śląsk Wrocław
1:1
Lech Poznań
02.11.2014
15:30
Jagiellonia Białystok
0:1
GKS Bełchatów
03.11.2014
12:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:4
Piast Gliwice
03.11.2014
18:00

15. kolejka 08.11.2014

Lech Poznań
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
07.11.2014
20:30
Piast Gliwice
0:0
Górnik Łęczna
07.11.2014
18:00
GKS Bełchatów
1:1
Cracovia Kraków
08.11.2014
18:00
Lechia Gdańsk
1:2
Korona Kielce
08.11.2014
15:30
Wisła Kraków
1:1
Śląsk Wrocław
08.11.2014
20:30
Pogoń Szczecin
2:1
Legia Warszawa
09.11.2014
18:00
Ruch Chorzów
5:2
Jagiellonia Białystok
09.11.2014
15:30
Zawisza Bydgoszcz
1:2
Górnik Zabrze
09.11.2014
15:30

16. kolejka 22.11.2014

GKS Bełchatów
0:3
Legia Warszawa
21.11.2014
20:30
Ruch Chorzów
1:0
Śląsk Wrocław
21.11.2014
18:00
Korona Kielce
2:2
Zawisza Bydgoszcz
22.11.2014
18:00
Pogoń Szczecin
1:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
22.11.2014
15:30
Wisła Kraków
2:0
Górnik Łęczna
22.11.2014
15:30
Lechia Gdańsk
1:1
Jagiellonia Białystok
23.11.2014
15:30
Piast Gliwice
3:2
Lech Poznań
23.11.2014
18:00
Cracovia Kraków
1:2
Górnik Zabrze
24.11.2014
18:00

17. kolejka 30.11.2014

Górnik Łęczna
3:0
Ruch Chorzów
28.11.2014
18:00
Piast Gliwice
0:0
Wisła Kraków
28.11.2014
20:30
Jagiellonia Białystok
0:0
Zawisza Bydgoszcz
29.11.2014
15:30
Korona Kielce
2:0
GKS Bełchatów
29.11.2014
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Lechia Gdańsk
29.11.2014
15:30
Lech Poznań
3:0
Górnik Zabrze
30.11.2014
15:30
Śląsk Wrocław
1:1
Pogoń Szczecin
30.11.2014
18:00
Legia Warszawa
2:0
Cracovia Kraków
01.12.2014
18:00

18. kolejka 06.12.2014

Górnik Zabrze
0:4
Legia Warszawa
05.12.2014
20:30
Zawisza Bydgoszcz
0:1
Śląsk Wrocław
05.12.2014
18:00
Cracovia Kraków
1:1
Jagiellonia Białystok
06.12.2014
18:00
GKS Bełchatów
1:1
Górnik Łęczna
06.12.2014
15:30
Pogoń Szczecin
2:0
Korona Kielce
06.12.2014
15:30
Lechia Gdańsk
3:1
Piast Gliwice
07.12.2014
15:30
Wisła Kraków
1:2
Lech Poznań
07.12.2014
18:00
Ruch Chorzów
2:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
08.12.2014
18:00

19. kolejka 13.12.2014

Korona Kielce
1:2
Cracovia Kraków
12.12.2014
18:00
Śląsk Wrocław
2:1
GKS Bełchatów
12.12.2014
20:30
Jagiellonia Białystok
1:0
Górnik Zabrze
13.12.2014
15:30
Lech Poznań
1:0
Lechia Gdańsk
13.12.2014
18:00
Ruch Chorzów
1:2
Wisła Kraków
13.12.2014
15:30
Górnik Łęczna
3:1
Legia Warszawa
14.12.2014
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:1
Zawisza Bydgoszcz
14.12.2014
15:30
Piast Gliwice
1:0
Pogoń Szczecin
15.12.2014
18:00

20. kolejka 14.02.2015

Zawisza Bydgoszcz
0:0
Górnik Łęczna
13.02.2015
18:00
Lechia Gdańsk
1:0
Wisła Kraków
13.02.2015
20:30
GKS Bełchatów
1:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
14.02.2015
15:30
Ruch Chorzów
2:0
Piast Gliwice
14.02.2015
15:30
Pogoń Szczecin
1:1
Lech Poznań
14.02.2015
18:00
Cracovia Kraków
1:1
Śląsk Wrocław
15.02.2015
15:30
Legia Warszawa
1:3
Jagiellonia Białystok
15.02.2015
18:00
Górnik Zabrze
1:1
Korona Kielce
16.02.2015
18:00

21. kolejka 21.02.2015

Podbeskidzie Bielsko Biała
1:1
Cracovia Kraków
20.02.2015
18:00
Wisła Kraków
1:1
Pogoń Szczecin
20.02.2015
18:00
Górnik Łęczna
0:1
Górnik Zabrze
21.02.2015
15:30
Lechia Gdańsk
0:0
Zawisza Bydgoszcz
21.02.2015
15:30
Śląsk Wrocław
0:1
Jagiellonia Białystok
21.02.2015
18:00
Korona Kielce
0:0
Legia Warszawa
22.02.2015
18:00
Lech Poznań
2:1
Ruch Chorzów
22.02.2015
15:30
Piast Gliwice
3:1
GKS Bełchatów
23.02.2015
18:00

22. kolejka 28.02.2015

Cracovia Kraków
0:0
Lech Poznań
27.02.2015
20:30
Ruch Chorzów
1:1
Lechia Gdańsk
27.02.2015
18:00
GKS Bełchatów
3:1
Wisła Kraków
28.02.2015
15:30
Górnik Zabrze
3:3
Śląsk Wrocław
28.02.2015
18:00
Zawisza Bydgoszcz
2:0
Piast Gliwice
28.02.2015
15:30
Jagiellonia Białystok
1:2
Korona Kielce
01.03.2015
15:30
Legia Warszawa
3:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
01.03.2015
18:00
Pogoń Szczecin
0:1
Górnik Łęczna
02.03.2015
18:00

23. kolejka 07.03.2015

Lech Poznań
2:0
Jagiellonia Białystok
06.03.2015
20:30
Ruch Chorzów
2:1
Pogoń Szczecin
06.03.2015
18:00
Lechia Gdańsk
1:0
GKS Bełchatów
07.03.2015
18:00
Piast Gliwice
2:2
Górnik Zabrze
07.03.2015
15:30
Wisła Kraków
0:1
Zawisza Bydgoszcz
07.03.2015
15:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:2
Korona Kielce
08.03.2015
15:30
Śląsk Wrocław
1:3
Legia Warszawa
08.03.2015
18:00
Górnik Łęczna
2:1
Cracovia Kraków
09.03.2015
18:00

24. kolejka 14.03.2015

Cracovia Kraków
3:1
Piast Gliwice
13.03.2015
18:00
Pogoń Szczecin
0:1
Lechia Gdańsk
13.03.2015
20:30
Górnik Zabrze
3:3
Podbeskidzie Bielsko Biała
14.03.2015
15:30
Jagiellonia Białystok
2:1
Górnik Łęczna
14.03.2015
15:30
Zawisza Bydgoszcz
1:0
Lech Poznań
14.03.2015
18:00
Korona Kielce
2:2
Śląsk Wrocław
15.03.2015
15:30
Legia Warszawa
2:2
Wisła Kraków
15.03.2015
18:00
GKS Bełchatów
0:1
Ruch Chorzów
16.03.2015
18:00

25. kolejka 21.03.2015

Górnik Łęczna
1:1
Śląsk Wrocław
20.03.2015
20:30
Pogoń Szczecin
3:0
GKS Bełchatów
20.03.2015
18:00
Lechia Gdańsk
1:0
Górnik Zabrze
21.03.2015
20:30
Ruch Chorzów
1:2
Zawisza Bydgoszcz
21.03.2015
15:30
Wisła Kraków
2:1
Cracovia Kraków
21.03.2015
18:00
Lech Poznań
2:1
Legia Warszawa
22.03.2015
18:00
Piast Gliwice
1:2
Korona Kielce
22.03.2015
15:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Jagiellonia Białystok
22.03.2015
15:30

26. kolejka 04.04.2015

Cracovia Kraków
3:2
Lechia Gdańsk
04.04.2015
13:00
GKS Bełchatów
1:2
Lech Poznań
04.04.2015
18:00
Legia Warszawa
2:0
Piast Gliwice
04.04.2015
20:30
Śląsk Wrocław
0:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
04.04.2015
15:30
Górnik Zabrze
2:2
Ruch Chorzów
06.04.2015
15:30
Jagiellonia Białystok
2:2
Wisła Kraków
06.04.2015
18:00
Korona Kielce
2:0
Górnik Łęczna
06.04.2015
13:00
Zawisza Bydgoszcz
2:1
Pogoń Szczecin
07.04.2015
20:30

27. kolejka 11.04.2015

Ruch Chorzów
3:0
Cracovia Kraków
10.04.2015
18:00
Wisła Kraków
1:1
Górnik Zabrze
10.04.2015
20:30
Lechia Gdańsk
1:0
Legia Warszawa
11.04.2015
15:30
Piast Gliwice
2:0
Śląsk Wrocław
11.04.2015
18:00
Pogoń Szczecin
2:0
Jagiellonia Białystok
11.04.2015
20:30
GKS Bełchatów
1:4
Zawisza Bydgoszcz
12.04.2015
15:30
Lech Poznań
1:1
Korona Kielce
12.04.2015
18:00
Górnik Łęczna
0:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
13.04.2015
18:00

28. kolejka 18.04.2015

Korona Kielce
0:0
Ruch Chorzów
17.04.2015
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:2
Wisła Kraków
17.04.2015
20:30
Cracovia Kraków
0:1
Pogoń Szczecin
18.04.2015
20:30
Jagiellonia Białystok
2:1
Piast Gliwice
18.04.2015
18:00
Śląsk Wrocław
3:0
Lechia Gdańsk
18.04.2015
15:30
Górnik Łęczna
1:1
Lech Poznań
19.04.2015
15:30
Legia Warszawa
2:0
Zawisza Bydgoszcz
19.04.2015
18:00
Górnik Zabrze
2:0
GKS Bełchatów
20.04.2015
18:00

29. kolejka 25.04.2015

Ruch Chorzów
0:0
Legia Warszawa
24.04.2015
20:30
Zawisza Bydgoszcz
0:3
Cracovia Kraków
24.04.2015
18:00
GKS Bełchatów
0:0
Jagiellonia Białystok
25.04.2015
18:00
Lech Poznań
2:0
Śląsk Wrocław
25.04.2015
20:30
Pogoń Szczecin
3:1
Górnik Zabrze
25.04.2015
15:30
Lechia Gdańsk
2:0
Górnik Łęczna
26.04.2015
15:30
Piast Gliwice
3:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.04.2015
13:00
Wisła Kraków
2:0
Korona Kielce
26.04.2015
18:00

30. kolejka 29.04.2015

Cracovia Kraków
3:1
GKS Bełchatów
29.04.2015
20:30
Górnik Łęczna
1:2
Piast Gliwice
29.04.2015
20:30
Górnik Zabrze
2:1
Zawisza Bydgoszcz
29.04.2015
20:30
Jagiellonia Białystok
2:0
Ruch Chorzów
29.04.2015
20:30
Korona Kielce
3:2
Lechia Gdańsk
29.04.2015
20:30
Legia Warszawa
2:1
Pogoń Szczecin
29.04.2015
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:2
Lech Poznań
29.04.2015
20:30
Śląsk Wrocław
1:0
Wisła Kraków
29.04.2015
20:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 29.04.2015

29.04.2015
20:30
Cracovia Kraków
3:1
GKS Bełchatów
29.04.2015
20:30
Górnik Łęczna
1:2
Piast Gliwice
29.04.2015
20:30
Górnik Zabrze
2:1
Zawisza Bydgoszcz
29.04.2015
20:30
Jagiellonia Białystok
2:0
Ruch Chorzów
29.04.2015
20:30
Korona Kielce
3:2
Lechia Gdańsk
29.04.2015
20:30
Legia Warszawa
2:1
Pogoń Szczecin
29.04.2015
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:2
Lech Poznań
29.04.2015
20:30
Śląsk Wrocław
1:0
Wisła Kraków

30. kolejka 29.04.2015

29.04.2015
20:30
Cracovia Kraków
3:1
GKS Bełchatów
29.04.2015
20:30
Górnik Łęczna
1:2
Piast Gliwice
29.04.2015
20:30
Górnik Zabrze
2:1
Zawisza Bydgoszcz
29.04.2015
20:30
Jagiellonia Białystok
2:0
Ruch Chorzów
29.04.2015
20:30
Korona Kielce
3:2
Lechia Gdańsk
29.04.2015
20:30
Legia Warszawa
2:1
Pogoń Szczecin
29.04.2015
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:2
Lech Poznań
29.04.2015
20:30
Śląsk Wrocław
1:0
Wisła Kraków

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
:
Wisła Kraków
23.08.2019
20:30
Cracovia Kraków
:
Arka Gdynia
24.08.2019
15:00
Górnik Zabrze
:
Korona Kielce
24.08.2019
17:30
Raków Częstochowa
:
Lech Poznań
24.08.2019
20:00
Lechia Gdańsk
:
Śląsk Wrocław
25.08.2019
15:00
ŁKS Łódź
:
Legia Warszawa
25.08.2019
17:30
Zagłębie Lubin
:
Piast Gliwice
25.08.2019
17:30

Fortuna I Liga

Warta Poznań
2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.08.2019
17:00
Radomiak Radom
2:2
GKS Jastrzębie
21.08.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:3
Stal Mielec
21.08.2019
19:00
Olimpia Grudziądz
1:2
Wigry Suwałki
21.08.2019
19:00
Puszcza Niepołomice
0:2
Zagłębie Sosnowiec
21.08.2019
19:00
GKS Bełchatów
1:0
Odra Opole
21.08.2019
19:00
GKS Tychy
5:1
Chrobry Głogów
21.08.2019
19:00
Stomil Olsztyn
1:0
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2019
19:45
Chojniczanka Chojnice
0:3
Miedź Legnica
21.08.2019
20:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Olimpia Grudziądz
24.08.2019
14:30
Odra Opole
:
Radomiak Radom
24.08.2019
19:45
Chrobry Głogów
:
Stomil Olsztyn
24.08.2019
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
GKS Tychy
25.08.2019
14:45
Warta Poznań
:
GKS Jastrzębie
25.08.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Bełchatów
25.08.2019
17:00
Chojniczanka Chojnice
:
Puszcza Niepołomice
25.08.2019
18:00
Wigry Suwałki
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.08.2019
19:00

II liga

Garbarnia Kraków
0:0
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
1:1
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
0:1
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
1:1
Olimpia Elbląg
21.08.2019
19:00
Widzew Łódź
2:2
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
2:1
Gryf Wejherowo
21.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
1:1
Bytovia Bytów
21.08.2019
17:00
Górnik Polkowice
1:2
Stal Rzeszów
21.08.2019
19:00
Lech II Poznań
2:1
Legionovia Legionowo
21.08.2019
17:00
Stal Rzeszów
:
Elana Toruń
24.08.2019
17:00
Górnik Łęczna
:
GKS Katowice
24.08.2019
20:09
Garbarnia Kraków
:
Lech II Poznań
24.08.2019
17:30
Błękitni Stargard
:
Resovia Rzeszów
25.08.2019
16:00
Skra Częstochowa
:
Widzew Łódź
25.08.2019
16:00
Legionovia Legionowo
:
Górnik Polkowice
25.08.2019
17:00
Bytovia Bytów
:
Znicz Pruszków
25.08.2019
18:00
Pogoń Siedlce
:
Gryf Wejherowo
25.08.2019
19:00
Olimpia Elbląg
:
Stal Stalowa Wola
25.08.2019
19:00

III liga, grupa IV

Jutrzenka Giebułtów
:
Hutnik Kraków
24.08.2019
13:00
Chełmianka Chełm
:
Orlęta Radzyń Podlaski
24.08.2019
17:00
Wisła Sandomierz
:
Wisłoka Dębica
24.08.2019
17:00
Avia Świdnik
:
Motor Lublin
24.08.2019
17:00
Sokół Sieniawa
:
Korona II Kielce
24.08.2019
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Hetman Zamość
24.08.2019
17:00
Podlasie Biała Podlaska
:
KSZO Ostrowiec Św.
24.08.2019
17:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
24.08.2019
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Stal Kraśnik
24.08.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30
Clepardia Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
24.08.2019
11:00
Skawinka Skawina
:
Unia Oświęcim
24.08.2019
17:00
Sokół Kocmyrzów
:
MKS Trzebinia
24.08.2019
17:00
Dalin Myślenice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
24.08.2019
17:30
LKS Rajsko
:
Orzeł Ryczów
24.08.2019
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Słomniczanka Słomniki
24.08.2019
11:00
Cracovia II Kraków
:
Pcimianka Pcim
24.08.2019
12:00
Wisła II Kraków
:
Beskid Andrychów
25.08.2019
11:00
Czarni Staniątki
:
LKS Jawiszowice
25.08.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
2:1
Lubań Maniowy
21.08.2019
18:00
Barciczanka Barcice
:
Poprad Rytro
24.08.2019
17:00
Unia Tarnów
:
Wierchy Rabka Zdrój
24.08.2019
11:00
Glinik Gorlice
:
Okocimski Brzesko
24.08.2019
11:00
BKS Bochnia
:
Watra Białka Tatrzańska
24.08.2019
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
24.08.2019
17:00
Limanovia Limanowa
:
Wolania Wola Rzędzińska
24.08.2019
18:00
GKS Drwinia
:
Poprad Muszyna
25.08.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

KS Olkusz
:
Zieleńczanka Zielonki
24.08.2019
11:00
LOT Balice
:
Przebój Wolbrom
24.08.2019
17:00
Prądniczanka Kraków
:
Grębałowianka Kraków
24.08.2019
17:00
Piliczanka Pilica
:
Bolesław Bukowno
24.08.2019
17:00
Spójnia Osiek
:
Proszowianka Proszowice
24.08.2019
17:00
Orzeł Iwanowice
:
Pogoń Miechów
25.08.2019
11:00
LKS Niedźwiedź
:
Przemsza Klucze
25.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wiślanie II Jaśkowice
:
Kmita Zabierzów
24.08.2019
14:30
Błękitni Modlnica
:
Prokocim Kraków
24.08.2019
17:00
Wieczysta Kraków
:
Hutnik II Kraków
24.08.2019
12:00
Borek Kraków
:
Nadwiślan Kraków
25.08.2019
17:00
Garbarnia II Kraków
:
Dąbski Kraków
25.08.2019
12:00
Bronowianka Kraków
:
Piast Wołowice
25.08.2019
17:00
TS Węgrzce
:
Kaszowianka Kaszów
25.08.2019
17:30

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Górnik Wieliczka
:
LKS Śledziejowice
24.08.2019
17:00
Wiślanka Grabie
:
Wiarusy Igołomia
24.08.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Radziszowianka Radziszów
24.08.2019
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Tempo Rzeszotary
25.08.2019
17:00
Gdovia Gdów
:
Targowianka Targowisko
25.08.2019
17:00
Orzeł Myślenice
:
Raba Dobczyce
25.08.2019
17:00
Błękitni Bodzanów
:
Pasternik Ochojno
25.08.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Garbarz Zembrzyce_
:
KS Chełmek
24.08.2019
11:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Halniak Maków Podhalański
24.08.2019
17:00
Arka Babice
:
Brzezina Osiek
24.08.2019
11:00
LKS Żarki
:
Nadwiślanin Gromiec
24.08.2019
17:00
LKS Gorzów
:
Tempo Białka
24.08.2019
17:00
Victoria Jaworzno
:
Zatorzanka Zator
24.08.2019
17:00
MKS Libiąż
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
25.08.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Niwa Nowa Wieś
25.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Strażak Mokrzyska
24.08.2019
18:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Sokół Maszkienice
24.08.2019
18:00
Radłovia Radłów
:
Sokół Borzęcin Górny
24.08.2019
18:00
Naprzód Sobolów
:
Rylovia Rylowa
25.08.2019
15:00
Olimpia B.
:
Raba Książnice
25.08.2019
17:00
Olimpia Kąty
:
LKS Gnojnik
25.08.2019
13:30
Arkadia Olszyny
:
Orzeł Dębno
25.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Dunajec Zakliczyn
3:1
Wisła Szczucin
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:1
LKS Szynwałd
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Pogórze
24.08.2019
13:00
Wisła Szczucin
:
Zorza Zaczarnie
24.08.2019
17:00
LKS Ładna
:
Ciężkowianka Ciężkowice
24.08.2019
17:00
GLKS Gromnik
:
LKS Szynwałd
25.08.2019
17:00
Dunajec Zakliczyn
:
Polan Żabno
25.08.2019
17:00
Unia Niedomice
:
Tuchovia Tuchów
25.08.2019
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Olimpia Wojnicz
25.08.2019
17:00
Ikar Odporyszów
:
Metal Tarnów
25.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Orzeł Wojnarowa
:
Sokół Stary Sącz
24.08.2019
14:00
Dunajec Nowy Sącz
:
LKS Kobylanka
24.08.2019
17:00
LKS Łużna
:
Łosoś Łososina Dolna
24.08.2019
17:00
Gród Podegrodzie
:
LKS Zagórzany
25.08.2019
17:00
Zawisza R.
:
LKS Korzenna
25.08.2019
12:00
Grybovia Grybów
:
Zyndram
25.08.2019
13:00
Kolejarz Stróże
:
LKS Uście Gorlickie
25.08.2019
15:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Hart Tęgoborze
25.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Sokół Słopnice
:
Krokus
24.08.2019
18:00
Granit Czarna Góra
:
Huragan Waksmund
25.08.2019
15:00
Turbacz Mszana Dolna
:
Zalesianka
25.08.2019
15:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Jordan Jordanów
25.08.2019
17:00
Czarni Czarny Dunajec
:
LKS Rupniów
25.08.2019
15:15
AKS Ujanowice
:
Laskovia
25.08.2019
18:00
LKS Szaflary
:
Jarmuta
25.08.2019
18:00

Klasa A (Kraków I)

Jastrzębiec Książ Wielki
:
Wierzbowianka Wierzbno
24.08.2019
15:00
Orzeł Bębło
:
Szreniawa Koszyce
24.08.2019
11:00
Bibiczanka Bibice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
24.08.2019
17:00
Strażak Goszcza
:
Partyzant Dojazdów
24.08.2019
13:00
Galicja Raciborowice
:
Kapitol Racławice
24.08.2019
13:00
Prądniczanka II Kraków
:
Michałowianka Michałowice
25.08.2019
12:00
Spartak Wielkanoc
:
Płomień Kościelec
25.08.2019
17:00

Klasa A (Kraków II)

Wisła Jeziorzany
:
Sokół Rybna
24.08.2019
17:00
Świt Krzeszowice
:
Wisła Czernichów
24.08.2019
17:00
Orlęta Rudawa
:
Strażak Rączna
24.08.2019
17:00
Maszycanka Maszyce
:
Dragon Szczyglice
24.08.2019
17:30
JKS Zelków
:
Liszczanka Liszki
24.08.2019
16:00
Wisła Rząska
:
Iskra Czułów
25.08.2019
17:00
Sportowiec Modlniczka
:
Lotnik Kryspinów
25.08.2019
17:00

Klasa A (Kraków III)

Iskra Krzęcin
:
Bieżanowianka Kraków
24.08.2019
17:00
Krakus Swoszowice
:
Zwierzyniecki Kraków
24.08.2019
17:30
Wanda Nowa Huta
:
Rzozovia Rzozów
24.08.2019
11:00
Gajowianka Gaj
:
Tramwaj Kraków
24.08.2019
17:30
Płomień Kostrze
:
Pogoń Skotniki
24.08.2019
16:00
Podgórze Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
24.08.2019
12:00
Strzelcy Kraków
:
Kabel Kraków
25.08.2019
17:30

Klasa A (Wieliczka)

Czarnochowice
:
Zieloni Niegowić
24.08.2019
17:00
Contra Sułków
:
Rożnowa
24.08.2019
17:00
Zryw Szarów
:
Złomex Branice
25.08.2019
17:00
Gwiazda Brzegi
:
Wolni Kłaj
25.08.2019
17:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Wilga Koźmice Wielkie
25.08.2019
17:00
Piast Łapanów
:
UKS Sygneczów
25.08.2019
17:00
Piłkarz Podłęże
:
Strażak Kokotów
25.08.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
2:0
Zielonka Wrząsowice
21.08.2019
18:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Topór Tenczyn
24.08.2019
15:00
Gościbia Sułkowice
:
Skalnik Trzemeśnia
24.08.2019
17:00
Karpaty Siepraw
:
Lubomir Wiśniowa
24.08.2019
17:00
Clavia Świątniki Górne
:
Sokół Borzęta
24.08.2019
17:00
Zielonka Wrząsowice
:
Staw Polanka
24.08.2019
17:00
Beskid Tokarnia
:
LKS Rudnik
24.08.2019
17:00
Górki Myślenice
:
Rokita Kornatka
25.08.2019
17:00

Klasa A (Olkusz)

Unia Jaroszowiec
:
Trzy Korony Żarnowiec
24.08.2019
13:00
Olimpia Łobzów
:
Centuria Chechło
24.08.2019
17:00
Sokół Gołaczewy
:
Laskowianka Laski
24.08.2019
11:00
Strażak Przybysławice
:
Leśnik Gorenice
25.08.2019
17:00
Promień Przeginia
:
Błysk Zederman
25.08.2019
17:00
Legion Bydlin
:
Wielmożanka Wielmoża
25.08.2019
17:00
Spartak Charsznica
:
Pilica Wierbka
25.08.2019
11:00
Przebój II Wolbrom
:
Prądnik Sułoszowa
25.08.2019
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Wolanka Wola Filipowska
:
Ciężkowianka Jaworzno
24.08.2019
17:00
Zgoda Byczyna
:
Błyskawica Myślachowice
24.08.2019
17:00
Start Kamień
:
Tęcza Tenczynek
24.08.2019
17:00
MKS Alwernia
:
Wisła Jankowice
24.08.2019
17:00
Fablok Chrzanów
:
Wisełka Rozkochów
24.08.2019
17:00
SPRiN Regulice
:
UKS Dulowa
25.08.2019
17:30
Promyk Bolęcin
:
Victoria Zalas
25.08.2019
17:30

Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
:
Agricola Klimontów
24.08.2019
13:00
Juvenia Prandocin
:
LKS Polanowice
24.08.2019
17:00
LKS Niedźwiedź II
:
Olimpia Czaple Wielkie
24.08.2019
17:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Kosynierzy Łuczyce
24.08.2019
17:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Sparta Skrzeszowice
25.08.2019
17:00
Polonia Wilczkowice
:
Ekler Baranówka
25.08.2019
17:00

Klasa B (Kraków II)

Górzanka Nawojowa Góra
:
Potok Więckowice
24.08.2019
17:30
Iskra Radwanowice
:
Błękitni II Modlnica
24.08.2019
17:00
MKS Skała 2004
:
Orzeł II Bębło
24.08.2019
16:00
Niegoszowianka
:
Bronowicki Kraków
25.08.2019
13:00
Novi Narama
:
Płomień Jerzmanowice
25.08.2019
17:30

Klasa B (Kraków III)

Albertus Kraków
:
Fairant Kraków
24.08.2019
15:00
Pychowianka Kraków
:
Victoria Kraków
24.08.2019
17:00
Kaszowianka II Kaszów
:
Rybitwy Kraków
24.08.2019
16:00
Bratniak Kraków
:
Grom Kraków
25.08.2019
17:30
Universum Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
25.08.2019
17:00
Dragoons Kraków
:
Grębałowianka II Kraków
25.08.2019
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Tęcza Piekary
:
Trzebol Wielkie Drogi
24.08.2019
17:00
Nadwiślan Rusocice
:
Sankowia Sanka
25.08.2019
16:30
Błękitni Czułówek
:
Skawinka II Skawina
25.08.2019
13:00
Tyniec Kraków
:
Piast Skawina
25.08.2019
13:00
Sparta Przeginia Duchowna
:
Lotnik II Kryspinów
25.08.2019
11:00
Gwiazda Ściejowice
:
Pozowianka Pozowice
25.08.2019
13:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Radziszowianka II
25.08.2019
17:30

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wiarusy II
24.08.2019
15:00
Gdovia II Gdów
:
Tęcza Słomiróg
24.08.2019
17:00
Batory Wola Batorska
:
Ledniczanka
24.08.2019
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Wieliczanka Wieliczka
25.08.2019
17:00
Górnik II Wieliczka
:
Start Brzezie
25.08.2019
16:00
Gryf Wiatowice
:
Sokół Chorągwica
25.08.2019
17:00
Iskra Zakrzów
:
Naprzód Ochmanów
25.08.2019
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Stare Bukowno
:
Piliczanka Pilica
24.08.2019
16:30
Pilica Wierbka
:
Hetman Dłużec
25.08.2019
11:30
Orzeł K.
:
Olimpia Łobzów
25.08.2019
13:00
Błyskawica Kolbark
:
Strumyk Zarzecze
25.08.2019
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Czapla Czaple Male
:
Cobra Wężerów
25.08.2019
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Northstar Miechów
25.08.2019
11:00
Victoria Smroków
:
Nidzica Słaboszów
25.08.2019
11:00
Zryw Przesławice
:
Dłubnia Trzyciąż
25.08.2019
14:00

Klasa C (Wieliczka)

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Czarnochowice II
24.08.2019
17:00
Promień Zakrzowiec
:
Czarni II Staniątki
25.08.2019
17:00
Contra II
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
25.08.2019
16:00
Zieloni II Niegowić
:
Błyskawica Wyciąże
25.08.2019
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Arka G.
:
Jagiellonia
24.08.2019
13:00
SMS Łódź
:
Legia Warszawa
24.08.2019
12:00
Zagłębie Lubin
:
Pogoń Szczecin
24.08.2019
12:00
Korona Kielce
:
Escola Varsovia Warszawa
24.08.2019
14:00
Górnik Zabrze
:
Cracovia Kraków
24.08.2019
12:00
Wisła Kraków
:
Lech Poznań
25.08.2019
12:00
Lechia
:
Gwarek Zabrze
25.08.2019
13:00
Hutnik Kraków
:
Śląsk Wrocław
25.08.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Korona Kielce
:
Stal Mielec
24.08.2019
12:00
Karpaty Krosno
:
Wisła Kraków
24.08.2019
12:30
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
24.08.2019
12:00
Podgórze Kraków
:
BKS Lublin
25.08.2019
14:30

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Stal Rz.
:
Górnik Ł.
24.08.2019
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Motor Lublin
24.08.2019
12:00
AP 21 Kraków
:
Wisła Kraków
25.08.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Dalin Myślenice
:
Profi Zielonki
24.08.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Spartak S.
24.08.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
24.08.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
24.08.2019
10:00
BKS Bochnia
:
Dunajec Nowy Sącz
25.08.2019
10:00
Unia Tarnów
:
Górnik Wieliczka
25.08.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Pcimianka Pcim
25.08.2019
10:00
Limanovia Limanowa
:
Orkan Raba Wyżna
25.08.2019
17:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Pcimianka
:
Profi Zielonki
24.08.2019
16:30
Garbarnia Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
24.08.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Nowy Sącz
24.08.2019
13:30
Hutnik Kraków
:
Tarnovia Tarnów
25.08.2019
11:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Glinik/Karpatia Gorlice
21.08.2019
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MKS Trzebinia
21.08.2019
11:00
Glinik/Karpatia Gorlice
:
MKS Trzebinia
24.08.2019
15:00
Limanovia Limanowa
:
Puszcza Niepołomice
24.08.2019
 
Sandecja II Nowy Sącz
:
Dąb P.
24.08.2019
14:30
Soła Oświęcim
:
Unia Tarnów
25.08.2019
16:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Okocimski Brzesko
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.08.2019
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Unia Tarnów
24.08.2019
12:30
Unia Oświęcim
:
Raba Dobczyce
24.08.2019
12:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Limanovia
:
Garbarnia Kraków
21.08.2019
15:00
Krakus Nowa Huta
:
Karol Wadowice
21.08.2019
11:00
Garbarnia Kraków
:
MOSiR Bochnia
24.08.2019
11:00
Limanovia
:
Karol Wadowice
24.08.2019
 
Podhale Nowy Targ
:
AS Progres Kraków
24.08.2019
10:00
Krakus Nowa Huta
:
Respect Szalowa
24.08.2019
10:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2019
17:30
Fablok Chrzanów
:
Podhale Nowy Targ
24.08.2019
11:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
25.08.2019
17:00

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Oświęcim
:
Sandecja II
21.08.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
21.08.2019
10:00
TS Wisła I Kraków
:
Sandecja II
24.08.2019
12:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Okocimski Brzesko
24.08.2019
10:00
Cracovia II
:
Kalwarianka
25.08.2019
14:30
Unia Oświęcim
:
Unia Tarnów
25.08.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
:
AZS UJ Kraków
24.08.2019
11:00
SMS Łódź
:
KKP Bydgoszcz
24.08.2019
15:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.08.2019
12:00
GKS Katowice
:
Górnik Łęczna
24.08.2019
12:00
Czarni Sosnowiec
:
Rolnik Głogówek
24.08.2019
15:00
Mitech Żywiec
:
AZS PWSZ Wałbrzych
24.08.2019
12:00

I liga kobiet, gr. południowa

Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Sparta Daleszyce
24.08.2019
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Czwórka Radom
24.08.2019
 
Wanda Nowa Huta
:
ROW Rybnik
24.08.2019
17:00
Rekord Bielsko Biała
:
SWD Wodzisław
24.08.2019
14:00
Tarnovia Tarnów
:
Resovia Rzeszów
25.08.2019
16:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Respekt Myślenice
25.08.2019
17:00