facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II liga polska

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 02.08.2014

ROW Rybnik
2:1
Raków Częstochowa
01.08.2014
19:00
Górnik
0:1
Błękitni Stargard
01.08.2014
17:00
Zagłębie Sosnowiec
4:1
Stal Mielec
01.08.2014
19:00
Nadwiślan
0:3
Znicz Pruszków
02.08.2014
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:1
Rozwój Katowice
02.08.2014
17:00
Wisła Puławy
0:0
Okocimski Brzesko
02.08.2014
18:00
MKS Kluczbork
2:0
Legionovia Legionowo
02.08.2014
17:00
Kotwica Kołobrzeg
1:1
Puszcza Niepołomice
02.08.2014
18:00
Limanovia Limanowa
2:0
Stal Stalowa Wola
03.08.2014
17:00

2. kolejka 09.08.2014

Znicz Pruszków
1:2
Puszcza Niepołomice
08.08.2014
19:00
Stal Mielec
1:0
Kotwica Kołobrzeg
09.08.2014
18:15
Legionovia Legionowo
1:0
Zagłębie Sosnowiec
09.08.2014
16:00
Okocimski Brzesko
0:2
MKS Kluczbork
09.08.2014
17:00
Błękitni Stargard
4:0
Wisła Puławy
09.08.2014
15:00
Raków Częstochowa
2:0
Stal Stalowa Wola
09.08.2014
17:00
Rozwój Katowice
2:2
ROW Rybnik
09.08.2014
17:00
Nadwiślan
0:1
Siarka Tarnobrzeg
09.08.2014
17:00
Limanovia Limanowa
0:0
Górnik
10.08.2014
17:00

3. kolejka 16.08.2014

ROW Rybnik
0:0
Nadwiślan
16.08.2014
19:00
Stal Stalowa Wola
1:0
Rozwój Katowice
16.08.2014
17:00
Górnik
0:1
Raków Częstochowa
16.08.2014
17:00
Wisła Puławy
0:1
Limanovia Limanowa
16.08.2014
18:00
MKS Kluczbork
5:0
Błękitni Stargard
16.08.2014
17:00
Zagłębie Sosnowiec
0:2
Okocimski Brzesko
16.08.2014
18:00
Kotwica Kołobrzeg
1:3
Legionovia Legionowo
16.08.2014
18:00
Stal Mielec
0:2
Puszcza Niepołomice
16.08.2014
18:00
Siarka Tarnobrzeg
0:2
Znicz Pruszków
17.08.2014
17:00

4. kolejka 23.08.2014

Znicz Pruszków
1:1
Stal Mielec
22.08.2014
19:00
Legionovia Legionowo
0:0
Puszcza Niepołomice
23.08.2014
17:00
Okocimski Brzesko
1:1
Kotwica Kołobrzeg
23.08.2014
17:00
Błękitni Stargard
0:1
Zagłębie Sosnowiec
23.08.2014
15:00
Limanovia Limanowa
0:1
MKS Kluczbork
23.08.2014
17:00
Raków Częstochowa
1:0
Wisła Puławy
23.08.2014
17:00
Rozwój Katowice
2:1
Górnik
23.08.2014
17:00
Nadwiślan
1:2
Stal Stalowa Wola
23.08.2014
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:1
ROW Rybnik
23.08.2014
17:00

5. kolejka 27.08.2014

ROW Rybnik
1:2
Znicz Pruszków
27.08.2014
19:00
Stal Stalowa Wola
1:1
Siarka Tarnobrzeg
27.08.2014
17:00
Górnik
2:3
Nadwiślan
27.08.2014
17:00
Wisła Puławy
0:1
Rozwój Katowice
27.08.2014
18:00
MKS Kluczbork
1:0
Raków Częstochowa
27.08.2014
17:00
Zagłębie Sosnowiec
1:0
Limanovia Limanowa
27.08.2014
18:00
Kotwica Kołobrzeg
4:3
Błękitni Stargard
27.08.2014
20:00
Stal Mielec
0:0
Legionovia Legionowo
27.08.2014
17:30
Okocimski Brzesko
2:1
Puszcza Niepołomice
27.08.2014
17:00

6. kolejka 30.08.2014

Błękitni Stargard
1:0
Puszcza Niepołomice
30.08.2014
15:00
Raków Częstochowa
1:1
Zagłębie Sosnowiec
30.08.2014
17:00
Siarka Tarnobrzeg
3:1
Górnik
30.08.2014
16:00
ROW Rybnik
2:0
Stal Stalowa Wola
30.08.2014
19:00
Znicz Pruszków
1:0
Legionovia Legionowo
31.08.2014
17:00
Okocimski Brzesko
3:2
Stal Mielec
31.08.2014
17:00
Limanovia Limanowa
1:5
Kotwica Kołobrzeg
31.08.2014
17:00
Rozwój Katowice
3:0
MKS Kluczbork
31.08.2014
17:00
Nadwiślan
3:1
Wisła Puławy
31.08.2014
17:00

7. kolejka 06.09.2014

Górnik
0:3
ROW Rybnik
03.09.2014
17:00
Stal Stalowa Wola
3:0
Znicz Pruszków
06.09.2014
16:00
Wisła Puławy
1:1
Siarka Tarnobrzeg
06.09.2014
17:00
MKS Kluczbork
3:2
Nadwiślan
06.09.2014
16:00
Zagłębie Sosnowiec
1:3
Rozwój Katowice
06.09.2014
17:00
Kotwica Kołobrzeg
0:1
Raków Częstochowa
06.09.2014
18:00
Stal Mielec
0:3
Błękitni Stargard
07.09.2014
16:00
Legionovia Legionowo
1:1
Okocimski Brzesko
07.09.2014
16:00
Limanovia Limanowa
1:2
Puszcza Niepołomice
07.09.2014
17:00

8. kolejka 13.09.2014

Znicz Pruszków
0:0
Okocimski Brzesko
12.09.2014
19:00
Błękitni Stargard
2:1
Legionovia Legionowo
13.09.2014
15:00
Raków Częstochowa
5:0
Puszcza Niepołomice
13.09.2014
16:00
Rozwój Katowice
1:1
Kotwica Kołobrzeg
13.09.2014
15:00
Siarka Tarnobrzeg
1:1
MKS Kluczbork
13.09.2014
16:00
ROW Rybnik
3:0
Wisła Puławy
13.09.2014
18:30
Stal Stalowa Wola
3:1
Górnik
13.09.2014
16:00
Stal Mielec
3:0
Limanovia Limanowa
14.09.2014
17:00
Nadwiślan
1:3
Zagłębie Sosnowiec
14.09.2014
17:00

9. kolejka 20.09.2014

Zagłębie Sosnowiec
3:2
Siarka Tarnobrzeg
19.09.2014
18:00
Górnik
1:1
Znicz Pruszków
20.09.2014
16:00
Wisła Puławy
0:2
Stal Stalowa Wola
20.09.2014
16:00
MKS Kluczbork
0:1
ROW Rybnik
20.09.2014
16:00
Kotwica Kołobrzeg
0:2
Nadwiślan
20.09.2014
18:00
Legionovia Legionowo
3:0
Limanovia Limanowa
20.09.2014
16:00
Okocimski Brzesko
0:0
Błękitni Stargard
20.09.2014
16:00
Rozwój Katowice
1:0
Puszcza Niepołomice
20.09.2014
15:00
Stal Mielec
1:0
Raków Częstochowa
21.09.2014
16:00

10. kolejka 27.09.2014

Raków Częstochowa
1:3
Legionovia Legionowo
27.09.2014
16:00
Rozwój Katowice
0:2
Stal Mielec
27.09.2014
15:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Kotwica Kołobrzeg
27.09.2014
16:00
Stal Stalowa Wola
1:0
MKS Kluczbork
27.09.2014
16:00
Górnik
1:3
Wisła Puławy
27.09.2014
16:00
Znicz Pruszków
0:0
Błękitni Stargard
28.09.2014
12:00
Limanovia Limanowa
0:0
Okocimski Brzesko
28.09.2014
15:00
Nadwiślan
2:0
Puszcza Niepołomice
28.09.2014
16:00
ROW Rybnik
2:2
Zagłębie Sosnowiec
30.09.2014
18:00

11. kolejka 04.10.2014

Wisła Puławy
3:1
Znicz Pruszków
04.10.2014
16:00
MKS Kluczbork
2:0
Górnik
04.10.2014
15:00
Zagłębie Sosnowiec
1:1
Stal Stalowa Wola
04.10.2014
17:00
Kotwica Kołobrzeg
0:1
ROW Rybnik
04.10.2014
18:00
Stal Mielec
1:1
Nadwiślan
04.10.2014
17:00
Okocimski Brzesko
0:3
Raków Częstochowa
04.10.2014
16:00
Błękitni Stargard
2:1
Limanovia Limanowa
04.10.2014
15:00
Puszcza Niepołomice
1:2
Siarka Tarnobrzeg
05.10.2014
15:00
Legionovia Legionowo
0:1
Rozwój Katowice
05.10.2014
15:00

12. kolejka 11.10.2014

Znicz Pruszków
3:0
Limanovia Limanowa
10.10.2014
19:00
ROW Rybnik
1:1
Puszcza Niepołomice
10.10.2014
18:00
Górnik
0:2
Zagłębie Sosnowiec
10.10.2014
15:00
Raków Częstochowa
1:2
Błękitni Stargard
11.10.2014
15:00
Rozwój Katowice
3:0
Okocimski Brzesko
11.10.2014
15:00
Siarka Tarnobrzeg
0:0
Stal Mielec
11.10.2014
14:00
Stal Stalowa Wola
2:2
Kotwica Kołobrzeg
11.10.2014
15:00
Wisła Puławy
0:3
MKS Kluczbork
11.10.2014
16:00
Nadwiślan
0:2
Legionovia Legionowo
12.10.2014
15:00

13. kolejka 18.10.2014

Zagłębie Sosnowiec
1:1
Wisła Puławy
17.10.2014
18:00
MKS Kluczbork
1:1
Znicz Pruszków
18.10.2014
15:00
Kotwica Kołobrzeg
4:0
Górnik
18.10.2014
18:00
Stal Stalowa Wola
2:0
Puszcza Niepołomice
18.10.2014
14:00
Stal Mielec
1:0
ROW Rybnik
18.10.2014
16:00
Legionovia Legionowo
0:1
Siarka Tarnobrzeg
18.10.2014
14:00
Okocimski Brzesko
2:2
Nadwiślan
18.10.2014
14:00
Błękitni Stargard
1:1
Rozwój Katowice
19.10.2014
14:00
Limanovia Limanowa
0:0
Raków Częstochowa
19.10.2014
14:00

14. kolejka 25.10.2014

ROW Rybnik
2:1
Legionovia Legionowo
24.10.2014
18:00
Znicz Pruszków
0:0
Raków Częstochowa
25.10.2014
18:00
Rozwój Katowice
4:1
Limanovia Limanowa
25.10.2014
15:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Okocimski Brzesko
25.10.2014
14:00
Stal Stalowa Wola
0:2
Stal Mielec
25.10.2014
14:00
Górnik
1:0
Puszcza Niepołomice
25.10.2014
14:00
Wisła Puławy
3:1
Kotwica Kołobrzeg
25.10.2014
16:00
MKS Kluczbork
0:0
Zagłębie Sosnowiec
25.10.2014
15:00
Nadwiślan
1:0
Błękitni Stargard
26.10.2014
14:00

15. kolejka 01.11.2014

Zagłębie Sosnowiec
3:2
Znicz Pruszków
30.10.2014
18:00
Kotwica Kołobrzeg
0:0
MKS Kluczbork
30.10.2014
18:00
Stal Mielec
3:1
Górnik
31.10.2014
17:00
Legionovia Legionowo
2:2
Stal Stalowa Wola
31.10.2014
13:00
Okocimski Brzesko
1:4
ROW Rybnik
31.10.2014
13:00
Raków Częstochowa
1:2
Rozwój Katowice
01.11.2014
14:00
Puszcza Niepołomice
2:2
Wisła Puławy
02.11.2014
12:00
Błękitni Stargard
1:0
Siarka Tarnobrzeg
02.11.2014
13:00
Limanovia Limanowa
1:2
Nadwiślan
02.11.2014
13:00

16. kolejka 08.11.2014

Znicz Pruszków
2:0
Rozwój Katowice
07.11.2014
18:00
ROW Rybnik
0:0
Błękitni Stargard
07.11.2014
17:00
Siarka Tarnobrzeg
0:0
Limanovia Limanowa
08.11.2014
13:00
Stal Stalowa Wola
3:0
Okocimski Brzesko
08.11.2014
13:00
Górnik
3:1
Legionovia Legionowo
08.11.2014
14:00
Wisła Puławy
0:1
Stal Mielec
08.11.2014
16:00
MKS Kluczbork
0:0
Puszcza Niepołomice
08.11.2014
13:00
Zagłębie Sosnowiec
0:0
Kotwica Kołobrzeg
08.11.2014
16:00
Nadwiślan
1:2
Raków Częstochowa
09.11.2014
13:00

17. kolejka 15.11.2014

Kotwica Kołobrzeg
1:1
Znicz Pruszków
15.11.2014
17:00
Puszcza Niepołomice
1:0
Zagłębie Sosnowiec
15.11.2014
12:00
Stal Mielec
0:0
MKS Kluczbork
15.11.2014
17:00
Legionovia Legionowo
3:4
Wisła Puławy
15.11.2014
13:00
Okocimski Brzesko
0:0
Górnik
15.11.2014
12:00
Błękitni Stargard
1:3
Stal Stalowa Wola
15.11.2014
13:00
Rozwój Katowice
5:0
Nadwiślan
15.11.2014
13:00
Limanovia Limanowa
1:1
ROW Rybnik
16.11.2014
13:00
Raków Częstochowa
2:1
Siarka Tarnobrzeg
16.11.2014
13:00

18. kolejka 22.11.2014

Stal Stalowa Wola
1:1
Limanovia Limanowa
22.11.2014
13:00
Znicz Pruszków
2:0
Nadwiślan
22.11.2014
18:00
Rozwój Katowice
3:1
Siarka Tarnobrzeg
22.11.2014
13:00
Błękitni Stargard
2:1
Górnik
22.11.2014
13:00
Okocimski Brzesko
0:0
Wisła Puławy
22.11.2014
12:00
Legionovia Legionowo
1:3
MKS Kluczbork
22.11.2014
11:00
Raków Częstochowa
0:2
ROW Rybnik
23.11.2014
13:00
Stal Mielec
0:4
Zagłębie Sosnowiec
23.11.2014
16:00
Puszcza Niepołomice
2:4
Kotwica Kołobrzeg
23.11.2014
12:00

19. kolejka 29.11.2014

ROW Rybnik
2:1
Rozwój Katowice
28.11.2014
17:00
Kotwica Kołobrzeg
1:1
Stal Mielec
29.11.2014
17:00
Zagłębie Sosnowiec
1:2
Legionovia Legionowo
29.11.2014
16:00
MKS Kluczbork
2:1
Okocimski Brzesko
29.11.2014
13:00
Wisła Puławy
5:1
Błękitni Stargard
29.11.2014
16:00
Górnik
1:0
Limanovia Limanowa
29.11.2014
13:00
Stal Stalowa Wola
3:1
Raków Częstochowa
29.11.2014
13:00
Siarka Tarnobrzeg
4:2
Nadwiślan
29.11.2014
12:00
Puszcza Niepołomice
0:1
Znicz Pruszków
30.11.2014
12:00

20. kolejka 07.03.2015

Puszcza Niepołomice
3:3
Stal Mielec
07.03.2015
13:00
Rozwój Katowice
1:5
Stal Stalowa Wola
07.03.2015
15:00
Raków Częstochowa
1:0
Górnik
07.03.2015
14:00
Okocimski Brzesko
1:0
Zagłębie Sosnowiec
07.03.2015
13:00
Legionovia Legionowo
3:1
Kotwica Kołobrzeg
07.03.2015
15:00
Znicz Pruszków
:
Siarka Tarnobrzeg
08.03.2015
16:00
Nadwiślan
3:3
ROW Rybnik
08.03.2015
14:00
Błękitni Stargard
1:3
MKS Kluczbork
08.03.2015
13:00
Limanovia Limanowa
1:1
Wisła Puławy
08.04.2015
16:00

21. kolejka 14.03.2015

Stal Mielec
3:3
Znicz Pruszków
14.03.2015
17:00
Puszcza Niepołomice
2:2
Legionovia Legionowo
14.03.2015
13:00
Kotwica Kołobrzeg
2:2
Okocimski Brzesko
14.03.2015
17:00
Zagłębie Sosnowiec
3:1
Błękitni Stargard
14.03.2015
16:00
MKS Kluczbork
0:4
Limanovia Limanowa
14.03.2015
15:00
Wisła Puławy
0:1
Raków Częstochowa
14.03.2015
15:00
Górnik
1:0
Rozwój Katowice
14.03.2015
13:00
Stal Stalowa Wola
0:1
Nadwiślan
14.03.2015
14:00
ROW Rybnik
0:1
Siarka Tarnobrzeg
14.03.2015
15:00

22. kolejka 21.03.2015

Siarka Tarnobrzeg
2:1
Stal Stalowa Wola
21.03.2015
12:00
Rozwój Katowice
2:2
Wisła Puławy
21.03.2015
15:00
Raków Częstochowa
0:1
MKS Kluczbork
21.03.2015
14:00
Limanovia Limanowa
3:4
Zagłębie Sosnowiec
21.03.2015
14:00
Legionovia Legionowo
2:2
Stal Mielec
21.03.2015
15:00
Puszcza Niepołomice
1:1
Okocimski Brzesko
22.03.2015
14:00
Znicz Pruszków
2:3
ROW Rybnik
22.03.2015
16:00
Nadwiślan
0:0
Górnik
22.03.2015
15:00
Błękitni Stargard
2:1
Kotwica Kołobrzeg
22.03.2015
13:00

23. kolejka 28.03.2015

Legionovia Legionowo
1:2
Znicz Pruszków
28.03.2015
16:00
Puszcza Niepołomice
2:1
Błękitni Stargard
28.03.2015
14:30
Zagłębie Sosnowiec
3:1
Raków Częstochowa
28.03.2015
17:00
MKS Kluczbork
0:2
Rozwój Katowice
28.03.2015
15:00
Wisła Puławy
3:2
Nadwiślan
28.03.2015
15:00
Górnik
3:2
Siarka Tarnobrzeg
28.03.2015
14:00
Stal Stalowa Wola
2:1
ROW Rybnik
28.03.2015
15:00
Stal Mielec
5:1
Okocimski Brzesko
29.03.2015
17:00
Kotwica Kołobrzeg
2:0
Limanovia Limanowa
29.03.2015
17:00

24. kolejka 04.04.2015

Okocimski Brzesko
1:1
Legionovia Legionowo
02.04.2015
15:00
Znicz Pruszków
1:1
Stal Stalowa Wola
03.04.2015
19:15
Puszcza Niepołomice
5:1
Limanovia Limanowa
04.04.2015
15:00
ROW Rybnik
1:1
Górnik
04.04.2015
16:00
Siarka Tarnobrzeg
0:2
Wisła Puławy
04.04.2015
12:00
Nadwiślan
2:2
MKS Kluczbork
04.04.2015
15:00
Rozwój Katowice
2:2
Zagłębie Sosnowiec
04.04.2015
15:00
Raków Częstochowa
3:0
Kotwica Kołobrzeg
04.04.2015
15:00
Błękitni Stargard
2:1
Stal Mielec
04.04.2015
12:00

25. kolejka 11.04.2015

Zagłębie Sosnowiec
3:2
Nadwiślan
10.04.2015
18:00
Limanovia Limanowa
0:1
Stal Mielec
11.04.2015
16:00
Okocimski Brzesko
0:0
Znicz Pruszków
11.04.2015
15:00
Puszcza Niepołomice
0:2
Raków Częstochowa
11.04.2015
15:30
Kotwica Kołobrzeg
1:2
Rozwój Katowice
11.04.2015
17:00
MKS Kluczbork
1:1
Siarka Tarnobrzeg
11.04.2015
16:00
Wisła Puławy
4:2
ROW Rybnik
11.04.2015
15:00
Górnik
1:3
Stal Stalowa Wola
11.04.2015
15:00
Legionovia Legionowo
2:1
Błękitni Stargard
12.04.2015
16:30

26. kolejka 18.04.2015

Puszcza Niepołomice
0:1
Rozwój Katowice
18.04.2015
15:30
Znicz Pruszków
2:0
Górnik
18.04.2015
19:00
Stal Stalowa Wola
2:4
Wisła Puławy
18.04.2015
16:00
ROW Rybnik
2:0
MKS Kluczbork
18.04.2015
19:00
Siarka Tarnobrzeg
1:2
Zagłębie Sosnowiec
18.04.2015
12:00
Raków Częstochowa
2:1
Stal Mielec
18.04.2015
16:00
Limanovia Limanowa
0:1
Legionovia Legionowo
18.04.2015
16:00
Błękitni Stargard
1:0
Okocimski Brzesko
18.04.2015
15:00
Nadwiślan
3:1
Kotwica Kołobrzeg
19.04.2015
16:00

27. kolejka 25.04.2015

Legionovia Legionowo
0:1
Raków Częstochowa
 
 
Okocimski Brzesko
2:0
Limanovia Limanowa
25.04.2015
16:00
Stal Mielec
3:1
Rozwój Katowice
25.04.2015
18:00
Puszcza Niepołomice
0:0
Nadwiślan
25.04.2015
16:00
Kotwica Kołobrzeg
1:1
Siarka Tarnobrzeg
25.04.2015
17:00
Zagłębie Sosnowiec
2:1
ROW Rybnik
25.04.2015
18:00
MKS Kluczbork
2:1
Stal Stalowa Wola
25.04.2015
16:00
Wisła Puławy
1:1
Górnik
25.04.2015
15:00
Błękitni Stargard
3:1
Znicz Pruszków
26.04.2015
15:00

28. kolejka 02.05.2015

ROW Rybnik
3:1
Kotwica Kołobrzeg
01.05.2015
17:00
Siarka Tarnobrzeg
3:2
Puszcza Niepołomice
01.05.2015
17:00
Nadwiślan
2:1
Stal Mielec
01.05.2015
17:00
Raków Częstochowa
1:0
Okocimski Brzesko
01.05.2015
17:00
Limanovia Limanowa
0:2
Błękitni Stargard
01.05.2015
17:00
Znicz Pruszków
0:1
Wisła Puławy
02.05.2015
19:00
Górnik
2:1
MKS Kluczbork
02.05.2015
17:00
Stal Stalowa Wola
1:1
Zagłębie Sosnowiec
02.05.2015
13:00
Rozwój Katowice
2:1
Legionovia Legionowo
02.05.2015
17:00

29. kolejka 09.05.2015

Limanovia Limanowa
1:0
Znicz Pruszków
09.05.2015
17:00
Błękitni Stargard
2:2
Raków Częstochowa
09.05.2015
15:00
Okocimski Brzesko
3:1
Rozwój Katowice
09.05.2015
16:00
Legionovia Legionowo
1:1
Nadwiślan
09.05.2015
17:00
Stal Mielec
2:1
Siarka Tarnobrzeg
09.05.2015
19:00
Puszcza Niepołomice
0:0
ROW Rybnik
09.05.2015
17:00
Kotwica Kołobrzeg
1:0
Stal Stalowa Wola
09.05.2015
19:00
Zagłębie Sosnowiec
2:2
Górnik
09.05.2015
18:00
MKS Kluczbork
2:0
Wisła Puławy
09.05.2015
17:00

30. kolejka 16.05.2015

Puszcza Niepołomice
1:1
Stal Stalowa Wola
16.05.2015
17:00
Znicz Pruszków
0:0
MKS Kluczbork
16.05.2015
17:00
Wisła Puławy
2:1
Zagłębie Sosnowiec
16.05.2015
15:00
Górnik
2:1
Kotwica Kołobrzeg
16.05.2015
17:00
ROW Rybnik
0:0
Stal Mielec
16.05.2015
19:00
Siarka Tarnobrzeg
3:4
Legionovia Legionowo
16.05.2015
16:00
Rozwój Katowice
0:0
Błękitni Stargard
16.05.2015
17:00
Raków Częstochowa
2:2
Limanovia Limanowa
16.05.2015
17:00
Nadwiślan
1:0
Okocimski Brzesko
17.05.2015
17:00

31. kolejka 20.05.2015

Raków Częstochowa
1:0
Znicz Pruszków
20.05.2015
17:00
Limanovia Limanowa
1:1
Rozwój Katowice
20.05.2015
17:00
Błękitni Stargard
0:0
Nadwiślan
20.05.2015
17:30
Okocimski Brzesko
2:0
Siarka Tarnobrzeg
20.05.2015
17:00
Legionovia Legionowo
2:3
ROW Rybnik
20.05.2015
17:30
Stal Mielec
0:2
Stal Stalowa Wola
20.05.2015
19:00
Puszcza Niepołomice
5:0
Górnik
20.05.2015
17:00
Kotwica Kołobrzeg
3:2
Wisła Puławy
20.05.2015
19:00
Zagłębie Sosnowiec
1:1
MKS Kluczbork
20.05.2015
19:00

32. kolejka 23.05.2015

MKS Kluczbork
1:1
Kotwica Kołobrzeg
23.05.2015
17:00
Górnik
0:1
Stal Mielec
23.05.2015
17:00
Stal Stalowa Wola
2:1
Legionovia Legionowo
23.05.2015
17:00
ROW Rybnik
0:1
Okocimski Brzesko
23.05.2015
19:00
Siarka Tarnobrzeg
0:2
Błękitni Stargard
23.05.2015
 
Znicz Pruszków
0:0
Zagłębie Sosnowiec
24.05.2015
 
Wisła Puławy
0:1
Puszcza Niepołomice
24.05.2015
12:00
Nadwiślan
4:1
Limanovia Limanowa
24.05.2015
17:00
Rozwój Katowice
1:1
Raków Częstochowa
24.05.2015
17:00

33. kolejka 30.05.2015

Rozwój Katowice
1:1
Znicz Pruszków
31.05.2015
17:00
Raków Częstochowa
0:4
Nadwiślan
31.05.2015
17:00
Limanovia Limanowa
4:1
Siarka Tarnobrzeg
31.05.2015
17:00
Błękitni Stargard
2:3
ROW Rybnik
31.05.2015
17:00
Okocimski Brzesko
3:3
Stal Stalowa Wola
31.05.2015
17:00
Legionovia Legionowo
1:1
Górnik
31.05.2015
17:00
Stal Mielec
4:0
Wisła Puławy
31.05.2015
17:00
Puszcza Niepołomice
0:1
MKS Kluczbork
31.05.2015
17:00
Kotwica Kołobrzeg
0:1
Zagłębie Sosnowiec
31.05.2015
17:00

34. kolejka 06.06.2015

Znicz Pruszków
1:3
Kotwica Kołobrzeg
07.06.2015
17:00
Zagłębie Sosnowiec
0:0
Puszcza Niepołomice
07.06.2015
17:00
MKS Kluczbork
3:2
Stal Mielec
07.06.2015
17:00
Wisła Puławy
1:2
Legionovia Legionowo
07.06.2015
17:00
Górnik
2:2
Okocimski Brzesko
07.06.2015
17:00
Stal Stalowa Wola
0:2
Błękitni Stargard
07.06.2015
17:00
ROW Rybnik
0:2
Limanovia Limanowa
07.06.2015
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:2
Raków Częstochowa
07.06.2015
17:00
Nadwiślan
1:3
Rozwój Katowice
07.06.2015
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

34. kolejka 06.06.2015

07.06.2015
17:00
Znicz Pruszków
1:3
Kotwica Kołobrzeg
07.06.2015
17:00
Zagłębie Sosnowiec
0:0
Puszcza Niepołomice
07.06.2015
17:00
MKS Kluczbork
3:2
Stal Mielec
07.06.2015
17:00
Wisła Puławy
1:2
Legionovia Legionowo
07.06.2015
17:00
Górnik
2:2
Okocimski Brzesko
07.06.2015
17:00
Stal Stalowa Wola
0:2
Błękitni Stargard
07.06.2015
17:00
ROW Rybnik
0:2
Limanovia Limanowa
07.06.2015
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:2
Raków Częstochowa
07.06.2015
17:00
Nadwiślan
1:3
Rozwój Katowice

34. kolejka 06.06.2015

07.06.2015
17:00
Znicz Pruszków
1:3
Kotwica Kołobrzeg
07.06.2015
17:00
Zagłębie Sosnowiec
0:0
Puszcza Niepołomice
07.06.2015
17:00
MKS Kluczbork
3:2
Stal Mielec
07.06.2015
17:00
Wisła Puławy
1:2
Legionovia Legionowo
07.06.2015
17:00
Górnik
2:2
Okocimski Brzesko
07.06.2015
17:00
Stal Stalowa Wola
0:2
Błękitni Stargard
07.06.2015
17:00
ROW Rybnik
0:2
Limanovia Limanowa
07.06.2015
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:2
Raków Częstochowa
07.06.2015
17:00
Nadwiślan
1:3
Rozwój Katowice

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Piast Gliwice
0:1
Warta Poznań
22.02.2021
18:00
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.02.2021
18:00
Warta Poznań
:
Lech Poznań
26.02.2021
20:30

Fortuna I liga

Arka Gdynia
:
GKS Jastrzębie
26.02.2021
16:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
26.02.2021
17:40
Resovia Rzeszów
:
Puszcza Niepołomice
26.02.2021
15:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Patroni Nowy Targ
:
Sparta Spytkowice
24.02.2021
 
Błyskawica Wyciąże
:
Patroni Nowy Targ
25.02.2021
 
Sparta Spytkowice
:
Spartak Wielkanoc
25.02.2021
 

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Dąbski
:
Wanda Kraków
26.02.2021
19:30
Wisła Kraków
:
Prokocim Kraków
26.02.2021
19:30
Wieczysta Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
26.02.2021
20:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Grębałowianka Kraków
26.02.2021
20:30
Cracovia Kraków
:
Hutnik Kraków
26.02.2021
21:30
Strzelcy
:
Clepardia Kraków
26.02.2021
21:30