facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II liga polska

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 02.08.2014

ROW Rybnik
2:1
Raków Częstochowa
01.08.2014
19:00
Górnik
0:1
Błękitni Stargard
01.08.2014
17:00
Zagłębie Sosnowiec
4:1
Stal Mielec
01.08.2014
19:00
Nadwiślan
0:3
Znicz Pruszków
02.08.2014
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:1
Rozwój Katowice
02.08.2014
17:00
Wisła Puławy
0:0
Okocimski Brzesko
02.08.2014
18:00
MKS Kluczbork
2:0
Legionovia Legionowo
02.08.2014
17:00
Kotwica Kołobrzeg
1:1
Puszcza Niepołomice
02.08.2014
18:00
Limanovia Limanowa
2:0
Stal Stalowa Wola
03.08.2014
17:00

2. kolejka 09.08.2014

Znicz Pruszków
1:2
Puszcza Niepołomice
08.08.2014
19:00
Stal Mielec
1:0
Kotwica Kołobrzeg
09.08.2014
18:15
Legionovia Legionowo
1:0
Zagłębie Sosnowiec
09.08.2014
16:00
Okocimski Brzesko
0:2
MKS Kluczbork
09.08.2014
17:00
Błękitni Stargard
4:0
Wisła Puławy
09.08.2014
15:00
Raków Częstochowa
2:0
Stal Stalowa Wola
09.08.2014
17:00
Rozwój Katowice
2:2
ROW Rybnik
09.08.2014
17:00
Nadwiślan
0:1
Siarka Tarnobrzeg
09.08.2014
17:00
Limanovia Limanowa
0:0
Górnik
10.08.2014
17:00

3. kolejka 16.08.2014

ROW Rybnik
0:0
Nadwiślan
16.08.2014
19:00
Stal Stalowa Wola
1:0
Rozwój Katowice
16.08.2014
17:00
Górnik
0:1
Raków Częstochowa
16.08.2014
17:00
Wisła Puławy
0:1
Limanovia Limanowa
16.08.2014
18:00
MKS Kluczbork
5:0
Błękitni Stargard
16.08.2014
17:00
Zagłębie Sosnowiec
0:2
Okocimski Brzesko
16.08.2014
18:00
Kotwica Kołobrzeg
1:3
Legionovia Legionowo
16.08.2014
18:00
Stal Mielec
0:2
Puszcza Niepołomice
16.08.2014
18:00
Siarka Tarnobrzeg
0:2
Znicz Pruszków
17.08.2014
17:00

4. kolejka 23.08.2014

Znicz Pruszków
1:1
Stal Mielec
22.08.2014
19:00
Legionovia Legionowo
0:0
Puszcza Niepołomice
23.08.2014
17:00
Okocimski Brzesko
1:1
Kotwica Kołobrzeg
23.08.2014
17:00
Błękitni Stargard
0:1
Zagłębie Sosnowiec
23.08.2014
15:00
Limanovia Limanowa
0:1
MKS Kluczbork
23.08.2014
17:00
Raków Częstochowa
1:0
Wisła Puławy
23.08.2014
17:00
Rozwój Katowice
2:1
Górnik
23.08.2014
17:00
Nadwiślan
1:2
Stal Stalowa Wola
23.08.2014
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:1
ROW Rybnik
23.08.2014
17:00

5. kolejka 27.08.2014

ROW Rybnik
1:2
Znicz Pruszków
27.08.2014
19:00
Stal Stalowa Wola
1:1
Siarka Tarnobrzeg
27.08.2014
17:00
Górnik
2:3
Nadwiślan
27.08.2014
17:00
Wisła Puławy
0:1
Rozwój Katowice
27.08.2014
18:00
MKS Kluczbork
1:0
Raków Częstochowa
27.08.2014
17:00
Zagłębie Sosnowiec
1:0
Limanovia Limanowa
27.08.2014
18:00
Kotwica Kołobrzeg
4:3
Błękitni Stargard
27.08.2014
20:00
Stal Mielec
0:0
Legionovia Legionowo
27.08.2014
17:30
Okocimski Brzesko
2:1
Puszcza Niepołomice
27.08.2014
17:00

6. kolejka 30.08.2014

Błękitni Stargard
1:0
Puszcza Niepołomice
30.08.2014
15:00
Raków Częstochowa
1:1
Zagłębie Sosnowiec
30.08.2014
17:00
Siarka Tarnobrzeg
3:1
Górnik
30.08.2014
16:00
ROW Rybnik
2:0
Stal Stalowa Wola
30.08.2014
19:00
Znicz Pruszków
1:0
Legionovia Legionowo
31.08.2014
17:00
Okocimski Brzesko
3:2
Stal Mielec
31.08.2014
17:00
Limanovia Limanowa
1:5
Kotwica Kołobrzeg
31.08.2014
17:00
Rozwój Katowice
3:0
MKS Kluczbork
31.08.2014
17:00
Nadwiślan
3:1
Wisła Puławy
31.08.2014
17:00

7. kolejka 06.09.2014

Górnik
0:3
ROW Rybnik
03.09.2014
17:00
Stal Stalowa Wola
3:0
Znicz Pruszków
06.09.2014
16:00
Wisła Puławy
1:1
Siarka Tarnobrzeg
06.09.2014
17:00
MKS Kluczbork
3:2
Nadwiślan
06.09.2014
16:00
Zagłębie Sosnowiec
1:3
Rozwój Katowice
06.09.2014
17:00
Kotwica Kołobrzeg
0:1
Raków Częstochowa
06.09.2014
18:00
Stal Mielec
0:3
Błękitni Stargard
07.09.2014
16:00
Legionovia Legionowo
1:1
Okocimski Brzesko
07.09.2014
16:00
Limanovia Limanowa
1:2
Puszcza Niepołomice
07.09.2014
17:00

8. kolejka 13.09.2014

Znicz Pruszków
0:0
Okocimski Brzesko
12.09.2014
19:00
Błękitni Stargard
2:1
Legionovia Legionowo
13.09.2014
15:00
Raków Częstochowa
5:0
Puszcza Niepołomice
13.09.2014
16:00
Rozwój Katowice
1:1
Kotwica Kołobrzeg
13.09.2014
15:00
Siarka Tarnobrzeg
1:1
MKS Kluczbork
13.09.2014
16:00
ROW Rybnik
3:0
Wisła Puławy
13.09.2014
18:30
Stal Stalowa Wola
3:1
Górnik
13.09.2014
16:00
Stal Mielec
3:0
Limanovia Limanowa
14.09.2014
17:00
Nadwiślan
1:3
Zagłębie Sosnowiec
14.09.2014
17:00

9. kolejka 20.09.2014

Zagłębie Sosnowiec
3:2
Siarka Tarnobrzeg
19.09.2014
18:00
Górnik
1:1
Znicz Pruszków
20.09.2014
16:00
Wisła Puławy
0:2
Stal Stalowa Wola
20.09.2014
16:00
MKS Kluczbork
0:1
ROW Rybnik
20.09.2014
16:00
Kotwica Kołobrzeg
0:2
Nadwiślan
20.09.2014
18:00
Legionovia Legionowo
3:0
Limanovia Limanowa
20.09.2014
16:00
Okocimski Brzesko
0:0
Błękitni Stargard
20.09.2014
16:00
Rozwój Katowice
1:0
Puszcza Niepołomice
20.09.2014
15:00
Stal Mielec
1:0
Raków Częstochowa
21.09.2014
16:00

10. kolejka 27.09.2014

Raków Częstochowa
1:3
Legionovia Legionowo
27.09.2014
16:00
Rozwój Katowice
0:2
Stal Mielec
27.09.2014
15:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Kotwica Kołobrzeg
27.09.2014
16:00
Stal Stalowa Wola
1:0
MKS Kluczbork
27.09.2014
16:00
Górnik
1:3
Wisła Puławy
27.09.2014
16:00
Znicz Pruszków
0:0
Błękitni Stargard
28.09.2014
12:00
Limanovia Limanowa
0:0
Okocimski Brzesko
28.09.2014
15:00
Nadwiślan
2:0
Puszcza Niepołomice
28.09.2014
16:00
ROW Rybnik
2:2
Zagłębie Sosnowiec
30.09.2014
18:00

11. kolejka 04.10.2014

Wisła Puławy
3:1
Znicz Pruszków
04.10.2014
16:00
MKS Kluczbork
2:0
Górnik
04.10.2014
15:00
Zagłębie Sosnowiec
1:1
Stal Stalowa Wola
04.10.2014
17:00
Kotwica Kołobrzeg
0:1
ROW Rybnik
04.10.2014
18:00
Stal Mielec
1:1
Nadwiślan
04.10.2014
17:00
Okocimski Brzesko
0:3
Raków Częstochowa
04.10.2014
16:00
Błękitni Stargard
2:1
Limanovia Limanowa
04.10.2014
15:00
Puszcza Niepołomice
1:2
Siarka Tarnobrzeg
05.10.2014
15:00
Legionovia Legionowo
0:1
Rozwój Katowice
05.10.2014
15:00

12. kolejka 11.10.2014

Znicz Pruszków
3:0
Limanovia Limanowa
10.10.2014
19:00
ROW Rybnik
1:1
Puszcza Niepołomice
10.10.2014
18:00
Górnik
0:2
Zagłębie Sosnowiec
10.10.2014
15:00
Raków Częstochowa
1:2
Błękitni Stargard
11.10.2014
15:00
Rozwój Katowice
3:0
Okocimski Brzesko
11.10.2014
15:00
Siarka Tarnobrzeg
0:0
Stal Mielec
11.10.2014
14:00
Stal Stalowa Wola
2:2
Kotwica Kołobrzeg
11.10.2014
15:00
Wisła Puławy
0:3
MKS Kluczbork
11.10.2014
16:00
Nadwiślan
0:2
Legionovia Legionowo
12.10.2014
15:00

13. kolejka 18.10.2014

Zagłębie Sosnowiec
1:1
Wisła Puławy
17.10.2014
18:00
MKS Kluczbork
1:1
Znicz Pruszków
18.10.2014
15:00
Kotwica Kołobrzeg
4:0
Górnik
18.10.2014
18:00
Stal Stalowa Wola
2:0
Puszcza Niepołomice
18.10.2014
14:00
Stal Mielec
1:0
ROW Rybnik
18.10.2014
16:00
Legionovia Legionowo
0:1
Siarka Tarnobrzeg
18.10.2014
14:00
Okocimski Brzesko
2:2
Nadwiślan
18.10.2014
14:00
Błękitni Stargard
1:1
Rozwój Katowice
19.10.2014
14:00
Limanovia Limanowa
0:0
Raków Częstochowa
19.10.2014
14:00

14. kolejka 25.10.2014

ROW Rybnik
2:1
Legionovia Legionowo
24.10.2014
18:00
Znicz Pruszków
0:0
Raków Częstochowa
25.10.2014
18:00
Rozwój Katowice
4:1
Limanovia Limanowa
25.10.2014
15:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Okocimski Brzesko
25.10.2014
14:00
Stal Stalowa Wola
0:2
Stal Mielec
25.10.2014
14:00
Górnik
1:0
Puszcza Niepołomice
25.10.2014
14:00
Wisła Puławy
3:1
Kotwica Kołobrzeg
25.10.2014
16:00
MKS Kluczbork
0:0
Zagłębie Sosnowiec
25.10.2014
15:00
Nadwiślan
1:0
Błękitni Stargard
26.10.2014
14:00

15. kolejka 01.11.2014

Zagłębie Sosnowiec
3:2
Znicz Pruszków
30.10.2014
18:00
Kotwica Kołobrzeg
0:0
MKS Kluczbork
30.10.2014
18:00
Stal Mielec
3:1
Górnik
31.10.2014
17:00
Legionovia Legionowo
2:2
Stal Stalowa Wola
31.10.2014
13:00
Okocimski Brzesko
1:4
ROW Rybnik
31.10.2014
13:00
Raków Częstochowa
1:2
Rozwój Katowice
01.11.2014
14:00
Puszcza Niepołomice
2:2
Wisła Puławy
02.11.2014
12:00
Błękitni Stargard
1:0
Siarka Tarnobrzeg
02.11.2014
13:00
Limanovia Limanowa
1:2
Nadwiślan
02.11.2014
13:00

16. kolejka 08.11.2014

Znicz Pruszków
2:0
Rozwój Katowice
07.11.2014
18:00
ROW Rybnik
0:0
Błękitni Stargard
07.11.2014
17:00
Siarka Tarnobrzeg
0:0
Limanovia Limanowa
08.11.2014
13:00
Stal Stalowa Wola
3:0
Okocimski Brzesko
08.11.2014
13:00
Górnik
3:1
Legionovia Legionowo
08.11.2014
14:00
Wisła Puławy
0:1
Stal Mielec
08.11.2014
16:00
MKS Kluczbork
0:0
Puszcza Niepołomice
08.11.2014
13:00
Zagłębie Sosnowiec
0:0
Kotwica Kołobrzeg
08.11.2014
16:00
Nadwiślan
1:2
Raków Częstochowa
09.11.2014
13:00

17. kolejka 15.11.2014

Kotwica Kołobrzeg
1:1
Znicz Pruszków
15.11.2014
17:00
Puszcza Niepołomice
1:0
Zagłębie Sosnowiec
15.11.2014
12:00
Stal Mielec
0:0
MKS Kluczbork
15.11.2014
17:00
Legionovia Legionowo
3:4
Wisła Puławy
15.11.2014
13:00
Okocimski Brzesko
0:0
Górnik
15.11.2014
12:00
Błękitni Stargard
1:3
Stal Stalowa Wola
15.11.2014
13:00
Rozwój Katowice
5:0
Nadwiślan
15.11.2014
13:00
Limanovia Limanowa
1:1
ROW Rybnik
16.11.2014
13:00
Raków Częstochowa
2:1
Siarka Tarnobrzeg
16.11.2014
13:00

18. kolejka 22.11.2014

Stal Stalowa Wola
1:1
Limanovia Limanowa
22.11.2014
13:00
Znicz Pruszków
2:0
Nadwiślan
22.11.2014
18:00
Rozwój Katowice
3:1
Siarka Tarnobrzeg
22.11.2014
13:00
Błękitni Stargard
2:1
Górnik
22.11.2014
13:00
Okocimski Brzesko
0:0
Wisła Puławy
22.11.2014
12:00
Legionovia Legionowo
1:3
MKS Kluczbork
22.11.2014
11:00
Raków Częstochowa
0:2
ROW Rybnik
23.11.2014
13:00
Stal Mielec
0:4
Zagłębie Sosnowiec
23.11.2014
16:00
Puszcza Niepołomice
2:4
Kotwica Kołobrzeg
23.11.2014
12:00

19. kolejka 29.11.2014

ROW Rybnik
2:1
Rozwój Katowice
28.11.2014
17:00
Kotwica Kołobrzeg
1:1
Stal Mielec
29.11.2014
17:00
Zagłębie Sosnowiec
1:2
Legionovia Legionowo
29.11.2014
16:00
MKS Kluczbork
2:1
Okocimski Brzesko
29.11.2014
13:00
Wisła Puławy
5:1
Błękitni Stargard
29.11.2014
16:00
Górnik
1:0
Limanovia Limanowa
29.11.2014
13:00
Stal Stalowa Wola
3:1
Raków Częstochowa
29.11.2014
13:00
Siarka Tarnobrzeg
4:2
Nadwiślan
29.11.2014
12:00
Puszcza Niepołomice
0:1
Znicz Pruszków
30.11.2014
12:00

20. kolejka 07.03.2015

Puszcza Niepołomice
3:3
Stal Mielec
07.03.2015
13:00
Rozwój Katowice
1:5
Stal Stalowa Wola
07.03.2015
15:00
Raków Częstochowa
1:0
Górnik
07.03.2015
14:00
Okocimski Brzesko
1:0
Zagłębie Sosnowiec
07.03.2015
13:00
Legionovia Legionowo
3:1
Kotwica Kołobrzeg
07.03.2015
15:00
Znicz Pruszków
:
Siarka Tarnobrzeg
08.03.2015
16:00
Nadwiślan
3:3
ROW Rybnik
08.03.2015
14:00
Błękitni Stargard
1:3
MKS Kluczbork
08.03.2015
13:00
Limanovia Limanowa
1:1
Wisła Puławy
08.04.2015
16:00

21. kolejka 14.03.2015

Stal Mielec
3:3
Znicz Pruszków
14.03.2015
17:00
Puszcza Niepołomice
2:2
Legionovia Legionowo
14.03.2015
13:00
Kotwica Kołobrzeg
2:2
Okocimski Brzesko
14.03.2015
17:00
Zagłębie Sosnowiec
3:1
Błękitni Stargard
14.03.2015
16:00
MKS Kluczbork
0:4
Limanovia Limanowa
14.03.2015
15:00
Wisła Puławy
0:1
Raków Częstochowa
14.03.2015
15:00
Górnik
1:0
Rozwój Katowice
14.03.2015
13:00
Stal Stalowa Wola
0:1
Nadwiślan
14.03.2015
14:00
ROW Rybnik
0:1
Siarka Tarnobrzeg
14.03.2015
15:00

22. kolejka 21.03.2015

Siarka Tarnobrzeg
2:1
Stal Stalowa Wola
21.03.2015
12:00
Rozwój Katowice
2:2
Wisła Puławy
21.03.2015
15:00
Raków Częstochowa
0:1
MKS Kluczbork
21.03.2015
14:00
Limanovia Limanowa
3:4
Zagłębie Sosnowiec
21.03.2015
14:00
Legionovia Legionowo
2:2
Stal Mielec
21.03.2015
15:00
Puszcza Niepołomice
1:1
Okocimski Brzesko
22.03.2015
14:00
Znicz Pruszków
2:3
ROW Rybnik
22.03.2015
16:00
Nadwiślan
0:0
Górnik
22.03.2015
15:00
Błękitni Stargard
2:1
Kotwica Kołobrzeg
22.03.2015
13:00

23. kolejka 28.03.2015

Legionovia Legionowo
1:2
Znicz Pruszków
28.03.2015
16:00
Puszcza Niepołomice
2:1
Błękitni Stargard
28.03.2015
14:30
Zagłębie Sosnowiec
3:1
Raków Częstochowa
28.03.2015
17:00
MKS Kluczbork
0:2
Rozwój Katowice
28.03.2015
15:00
Wisła Puławy
3:2
Nadwiślan
28.03.2015
15:00
Górnik
3:2
Siarka Tarnobrzeg
28.03.2015
14:00
Stal Stalowa Wola
2:1
ROW Rybnik
28.03.2015
15:00
Stal Mielec
5:1
Okocimski Brzesko
29.03.2015
17:00
Kotwica Kołobrzeg
2:0
Limanovia Limanowa
29.03.2015
17:00

24. kolejka 04.04.2015

Okocimski Brzesko
1:1
Legionovia Legionowo
02.04.2015
15:00
Znicz Pruszków
1:1
Stal Stalowa Wola
03.04.2015
19:15
Puszcza Niepołomice
5:1
Limanovia Limanowa
04.04.2015
15:00
ROW Rybnik
1:1
Górnik
04.04.2015
16:00
Siarka Tarnobrzeg
0:2
Wisła Puławy
04.04.2015
12:00
Nadwiślan
2:2
MKS Kluczbork
04.04.2015
15:00
Rozwój Katowice
2:2
Zagłębie Sosnowiec
04.04.2015
15:00
Raków Częstochowa
3:0
Kotwica Kołobrzeg
04.04.2015
15:00
Błękitni Stargard
2:1
Stal Mielec
04.04.2015
12:00

25. kolejka 11.04.2015

Zagłębie Sosnowiec
3:2
Nadwiślan
10.04.2015
18:00
Limanovia Limanowa
0:1
Stal Mielec
11.04.2015
16:00
Okocimski Brzesko
0:0
Znicz Pruszków
11.04.2015
15:00
Puszcza Niepołomice
0:2
Raków Częstochowa
11.04.2015
15:30
Kotwica Kołobrzeg
1:2
Rozwój Katowice
11.04.2015
17:00
MKS Kluczbork
1:1
Siarka Tarnobrzeg
11.04.2015
16:00
Wisła Puławy
4:2
ROW Rybnik
11.04.2015
15:00
Górnik
1:3
Stal Stalowa Wola
11.04.2015
15:00
Legionovia Legionowo
2:1
Błękitni Stargard
12.04.2015
16:30

26. kolejka 18.04.2015

Puszcza Niepołomice
0:1
Rozwój Katowice
18.04.2015
15:30
Znicz Pruszków
2:0
Górnik
18.04.2015
19:00
Stal Stalowa Wola
2:4
Wisła Puławy
18.04.2015
16:00
ROW Rybnik
2:0
MKS Kluczbork
18.04.2015
19:00
Siarka Tarnobrzeg
1:2
Zagłębie Sosnowiec
18.04.2015
12:00
Raków Częstochowa
2:1
Stal Mielec
18.04.2015
16:00
Limanovia Limanowa
0:1
Legionovia Legionowo
18.04.2015
16:00
Błękitni Stargard
1:0
Okocimski Brzesko
18.04.2015
15:00
Nadwiślan
3:1
Kotwica Kołobrzeg
19.04.2015
16:00

27. kolejka 25.04.2015

Legionovia Legionowo
0:1
Raków Częstochowa
 
 
Okocimski Brzesko
2:0
Limanovia Limanowa
25.04.2015
16:00
Stal Mielec
3:1
Rozwój Katowice
25.04.2015
18:00
Puszcza Niepołomice
0:0
Nadwiślan
25.04.2015
16:00
Kotwica Kołobrzeg
1:1
Siarka Tarnobrzeg
25.04.2015
17:00
Zagłębie Sosnowiec
2:1
ROW Rybnik
25.04.2015
18:00
MKS Kluczbork
2:1
Stal Stalowa Wola
25.04.2015
16:00
Wisła Puławy
1:1
Górnik
25.04.2015
15:00
Błękitni Stargard
3:1
Znicz Pruszków
26.04.2015
15:00

28. kolejka 02.05.2015

ROW Rybnik
3:1
Kotwica Kołobrzeg
01.05.2015
17:00
Siarka Tarnobrzeg
3:2
Puszcza Niepołomice
01.05.2015
17:00
Nadwiślan
2:1
Stal Mielec
01.05.2015
17:00
Raków Częstochowa
1:0
Okocimski Brzesko
01.05.2015
17:00
Limanovia Limanowa
0:2
Błękitni Stargard
01.05.2015
17:00
Znicz Pruszków
0:1
Wisła Puławy
02.05.2015
19:00
Górnik
2:1
MKS Kluczbork
02.05.2015
17:00
Stal Stalowa Wola
1:1
Zagłębie Sosnowiec
02.05.2015
13:00
Rozwój Katowice
2:1
Legionovia Legionowo
02.05.2015
17:00

29. kolejka 09.05.2015

Limanovia Limanowa
1:0
Znicz Pruszków
09.05.2015
17:00
Błękitni Stargard
2:2
Raków Częstochowa
09.05.2015
15:00
Okocimski Brzesko
3:1
Rozwój Katowice
09.05.2015
16:00
Legionovia Legionowo
1:1
Nadwiślan
09.05.2015
17:00
Stal Mielec
2:1
Siarka Tarnobrzeg
09.05.2015
19:00
Puszcza Niepołomice
0:0
ROW Rybnik
09.05.2015
17:00
Kotwica Kołobrzeg
1:0
Stal Stalowa Wola
09.05.2015
19:00
Zagłębie Sosnowiec
2:2
Górnik
09.05.2015
18:00
MKS Kluczbork
2:0
Wisła Puławy
09.05.2015
17:00

30. kolejka 16.05.2015

Puszcza Niepołomice
1:1
Stal Stalowa Wola
16.05.2015
17:00
Znicz Pruszków
0:0
MKS Kluczbork
16.05.2015
17:00
Wisła Puławy
2:1
Zagłębie Sosnowiec
16.05.2015
15:00
Górnik
2:1
Kotwica Kołobrzeg
16.05.2015
17:00
ROW Rybnik
0:0
Stal Mielec
16.05.2015
19:00
Siarka Tarnobrzeg
3:4
Legionovia Legionowo
16.05.2015
16:00
Rozwój Katowice
0:0
Błękitni Stargard
16.05.2015
17:00
Raków Częstochowa
2:2
Limanovia Limanowa
16.05.2015
17:00
Nadwiślan
1:0
Okocimski Brzesko
17.05.2015
17:00

31. kolejka 20.05.2015

Raków Częstochowa
1:0
Znicz Pruszków
20.05.2015
17:00
Limanovia Limanowa
1:1
Rozwój Katowice
20.05.2015
17:00
Błękitni Stargard
0:0
Nadwiślan
20.05.2015
17:30
Okocimski Brzesko
2:0
Siarka Tarnobrzeg
20.05.2015
17:00
Legionovia Legionowo
2:3
ROW Rybnik
20.05.2015
17:30
Stal Mielec
0:2
Stal Stalowa Wola
20.05.2015
19:00
Puszcza Niepołomice
5:0
Górnik
20.05.2015
17:00
Kotwica Kołobrzeg
3:2
Wisła Puławy
20.05.2015
19:00
Zagłębie Sosnowiec
1:1
MKS Kluczbork
20.05.2015
19:00

32. kolejka 23.05.2015

MKS Kluczbork
1:1
Kotwica Kołobrzeg
23.05.2015
17:00
Górnik
0:1
Stal Mielec
23.05.2015
17:00
Stal Stalowa Wola
2:1
Legionovia Legionowo
23.05.2015
17:00
ROW Rybnik
0:1
Okocimski Brzesko
23.05.2015
19:00
Siarka Tarnobrzeg
0:2
Błękitni Stargard
23.05.2015
 
Znicz Pruszków
0:0
Zagłębie Sosnowiec
24.05.2015
 
Wisła Puławy
0:1
Puszcza Niepołomice
24.05.2015
12:00
Nadwiślan
4:1
Limanovia Limanowa
24.05.2015
17:00
Rozwój Katowice
1:1
Raków Częstochowa
24.05.2015
17:00

33. kolejka 30.05.2015

Rozwój Katowice
1:1
Znicz Pruszków
31.05.2015
17:00
Raków Częstochowa
0:4
Nadwiślan
31.05.2015
17:00
Limanovia Limanowa
4:1
Siarka Tarnobrzeg
31.05.2015
17:00
Błękitni Stargard
2:3
ROW Rybnik
31.05.2015
17:00
Okocimski Brzesko
3:3
Stal Stalowa Wola
31.05.2015
17:00
Legionovia Legionowo
1:1
Górnik
31.05.2015
17:00
Stal Mielec
4:0
Wisła Puławy
31.05.2015
17:00
Puszcza Niepołomice
0:1
MKS Kluczbork
31.05.2015
17:00
Kotwica Kołobrzeg
0:1
Zagłębie Sosnowiec
31.05.2015
17:00

34. kolejka 06.06.2015

Znicz Pruszków
1:3
Kotwica Kołobrzeg
07.06.2015
17:00
Zagłębie Sosnowiec
0:0
Puszcza Niepołomice
07.06.2015
17:00
MKS Kluczbork
3:2
Stal Mielec
07.06.2015
17:00
Wisła Puławy
1:2
Legionovia Legionowo
07.06.2015
17:00
Górnik
2:2
Okocimski Brzesko
07.06.2015
17:00
Stal Stalowa Wola
0:2
Błękitni Stargard
07.06.2015
17:00
ROW Rybnik
0:2
Limanovia Limanowa
07.06.2015
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:2
Raków Częstochowa
07.06.2015
17:00
Nadwiślan
1:3
Rozwój Katowice
07.06.2015
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

34. kolejka 06.06.2015

07.06.2015
17:00
Znicz Pruszków
1:3
Kotwica Kołobrzeg
07.06.2015
17:00
Zagłębie Sosnowiec
0:0
Puszcza Niepołomice
07.06.2015
17:00
MKS Kluczbork
3:2
Stal Mielec
07.06.2015
17:00
Wisła Puławy
1:2
Legionovia Legionowo
07.06.2015
17:00
Górnik
2:2
Okocimski Brzesko
07.06.2015
17:00
Stal Stalowa Wola
0:2
Błękitni Stargard
07.06.2015
17:00
ROW Rybnik
0:2
Limanovia Limanowa
07.06.2015
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:2
Raków Częstochowa
07.06.2015
17:00
Nadwiślan
1:3
Rozwój Katowice

34. kolejka 06.06.2015

07.06.2015
17:00
Znicz Pruszków
1:3
Kotwica Kołobrzeg
07.06.2015
17:00
Zagłębie Sosnowiec
0:0
Puszcza Niepołomice
07.06.2015
17:00
MKS Kluczbork
3:2
Stal Mielec
07.06.2015
17:00
Wisła Puławy
1:2
Legionovia Legionowo
07.06.2015
17:00
Górnik
2:2
Okocimski Brzesko
07.06.2015
17:00
Stal Stalowa Wola
0:2
Błękitni Stargard
07.06.2015
17:00
ROW Rybnik
0:2
Limanovia Limanowa
07.06.2015
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:2
Raków Częstochowa
07.06.2015
17:00
Nadwiślan
1:3
Rozwój Katowice

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.09.2021
18:00
Lech Poznań
:
Wisła Kraków
17.09.2021
20:30
Pogoń Szczecin
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
15:00
Wisła Płock
:
Jagiellonia Białystok
18.09.2021
12:30
Lechia Gdańsk
:
Piast Gliwice
18.09.2021
20:00
Radomiak Radom
:
Śląsk Wrocław
18.09.2021
17:30

Fortuna I Liga

Puszcza Niepołomice
1:2
Sandecja Nowy Sącz
15.09.2021
18:00
GKS Katowice
:
Arka Gdynia
16.09.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Stomil Olsztyn
16.09.2021
20:30
GKS Tychy
:
Chrobry Głogów
16.09.2021
20:30
GKS Jastrzębie
:
Zagłębie Sosnowiec
17.09.2021
18:00
Resovia Rzeszów
:
Miedź Legnica
17.09.2021
20:30
Korona Kielce
:
Sandecja Nowy Sącz
18.09.2021
20:30
ŁKS Łódź
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.09.2021
12:40

eWinner II Liga

Hutnik Kraków
1:1
Garbarnia Kraków
15.09.2021
16:00
Śląsk II Wrocław
:
KKS 1925 Kalisz
17.09.2021
14:30
Wisła Puławy
:
Stal Rzeszów
18.09.2021
16:00
Znicz Pruszków
:
Sokół Ostróda
18.09.2021
16:00
GKS Bełchatów
:
Lech II Poznań
18.09.2021
12:30
Motor Lublin
:
Garbarnia Kraków
18.09.2021
17:00
Ruch Chorzów
:
Wigry Suwałki
18.09.2021
18:00

III liga, gr. 4

KSZO Ostrowiec Św.
:
Wisłoka Dębica
18.09.2021
15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Czarni Połaniec
18.09.2021
16:00
Unia Tarnów
:
Tomasovia Tomaszów Lubelski
18.09.2021
16:00
Korona Rzeszów
:
Sokół Sieniawa
18.09.2021
14:00
Avia Świdnik
:
Siarka Tarnobrzeg
18.09.2021
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Orlęta Radzyń Podlaski
18.09.2021
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Chełmianka Chełm
18.09.2021
16:30

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Beskid Andrychów
2:3
Wiślanie Jaśkowice
15.09.2021
17:00
Dalin Myślenice
2:3
Orzeł Ryczów
15.09.2021
16:30
Wieczysta Kraków
5:0
Pcimianka Pcim
15.09.2021
16:30
MKS Trzebinia
2:3
Tempo Białka
15.09.2021
17:00
KS Chełmek
1:2
Sokół Kocmyrzów
15.09.2021
17:00
Clepardia Kraków
0:1
Garbarnia II Kraków
15.09.2021
17:00
LKS Jawiszowice
3:2
Wiślanka Grabie
15.09.2021
17:00
Słomniczanka Słomniki
4:0
TS Węgrzce
15.09.2021
17:00
Unia Oświęcim
1:0
Jutrzenka Giebułtów
15.09.2021
17:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Słomniczanka Słomniki
18.09.2021
11:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Unia Oświęcim
18.09.2021
11:00
Tempo Białka
:
KS Chełmek
18.09.2021
16:00
TS Węgrzce
:
MKS Trzebinia
18.09.2021
17:00
Orzeł Ryczów
:
Beskid Andrychów
18.09.2021
16:00
LKS Jawiszowice
:
Wieczysta Kraków
18.09.2021
17:00
Sokół Kocmyrzów
:
Clepardia Kraków
18.09.2021
16:00
Wiślanka Grabie
:
Garbarnia II Kraków
18.09.2021
16:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
:
Tarnovia Tarnów
18.09.2021
11:00
Radłovia Radłów
:
Sokół Słopnice
18.09.2021
16:00
BKS Bochnia
:
Glinik Gorlice
18.09.2021
17:00
Metal Tarnów
:
Okocimski Brzesko
18.09.2021
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Jarmuta
18.09.2021
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Limanovia Limanowa
18.09.2021
17:00
Lubań Maniowy
:
Watra Białka Tatrzańska
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
:
LOT Balice
18.09.2021
11:00
LKS Niedźwiedź
:
Promień Przeginia
18.09.2021
16:30
Błękitni Modlnica
:
Przebój Wolbrom
18.09.2021
17:00
Piliczanka Pilica
:
Spójnia Osiek
18.09.2021
16:00
Przemsza Klucze
:
LOT Balice
18.09.2021
11:00
Proszowianka Proszowice
:
KS PKM Olkusz
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kmita Zabierzów
:
Prokocim Kraków
18.09.2021
16:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Hutnik II Kraków
18.09.2021
16:30
Radziszowianka Radziszów
:
Borek Kraków
18.09.2021
17:00
Prądniczanka Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
18.09.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Raba Dobczyce
:
LKS Śledziejowice
18.09.2021
11:00
Gdovia Gdów
:
Jordan Sum Zakliczyn
18.09.2021
17:00
Górnik Wieliczka
:
Karpaty Siepraw
18.09.2021
16:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Złomex Branice
18.09.2021
15:00
Tempo Rzeszotary
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

MKS Libiąż
:
Brzezina Osiek
18.09.2021
16:00
Niwa Nowa Wieś
:
Strażak Rajsko
18.09.2021
16:00
LKS Żarki
:
Górnik Brzeszcze
18.09.2021
11:00
Nadwiślanin Gromiec
:
LKS Gorzów
18.09.2021
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Sokół Przytkowice
18.09.2021
 
Skawa Wadowice
:
Victoria Jaworzno
18.09.2021
16:00
Hejnał Kęty
:
Fablok Chrzanów
18.09.2021
11:00
Zgoda Byczyna
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Poręba Spytkowska
:
Jadowniczanka Jadowniki
18.09.2021
16:30
Victoria Słomka
:
Naprzód Sobolów
18.09.2021
16:00
Błyskawica Proszówki
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
18.09.2021
15:30
GKS Drwinia
:
Ceramika Muchówka
18.09.2021
14:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LUKS Skrzyszów
:
LKS Rzuchowa
17.09.2021
16:30
Wisła Szczucin
:
Pogórze
18.09.2021
16:30
Zorza Zaczarnie
:
LKS Nowa Jastrząbka
18.09.2021
16:30
Olimpia Wojnicz
:
LKS Ładna
18.09.2021
16:30
Rzepiennik Strzyżewski
:
Polan Żabno
18.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Łużna
:
Gród Podegrodzie
18.09.2021
16:00
KS Biecz
:
Helena Nowy Sącz
18.09.2021
16:30
LKS Uście Gorlickie
:
Biegoniczanka
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Huragan Waksmund
3:1
Zawrat Bukowina Tatrzańska
15.09.2021
17:00
AKS Ujanowice
:
Huragan Waksmund
18.09.2021
16:00
Orkan Szczyrzyc
:
Zalesianka
18.09.2021
16:00
Czarni Czarny Dunajec
:
LKS Szaflary
18.09.2021
16:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
Babia Góra Lipnica Wielka
18.09.2021
16:00
Płomień Limanowa
:
Turbacz Mszana Dolna
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Błękitni II Modlnica
:
Galicja Raciborowice
18.09.2021
14:00
Partyzant Dojazdów
:
Ekler Baranówka
18.09.2021
15:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Bibiczanka Bibice
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Iskra Czułów
0:6
Tramwaj Kraków
15.09.2021
16:30
Potok Więckowice
1:2
Sportowiec Modlniczka
15.09.2021
17:00
Liszczanka Liszki
1:1
Piast Wołowice
15.09.2021
17:00
Dragon Szczyglice
:
Strażak Rączna
16.09.2021
20:30
Dragon Szczyglice
:
Lotnik Kryspinów
18.09.2021
14:00
Sankowia Sanka
:
Potok Więckowice
18.09.2021
13:00
Wisła Jeziorzany
:
Iskra Czułów
18.09.2021
13:00
Tęcza Piekary
:
Liszczanka Liszki
18.09.2021
15:30
Tramwaj Kraków
:
JKS Zelków
18.09.2021
17:00
Start Kamień
:
Piast Wołowice
18.09.2021
14:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Zwierzyniecki Kraków
:
Dąbski Kraków
18.09.2021
17:00
Gajowianka Gaj
:
Wieczysta II
18.09.2021
16:30
Nadwiślan Kraków
:
Strzelcy Kraków
18.09.2021
16:30
Iskra Krzęcin
:
Prądniczanka II Kraków
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Batory Wola Batorska
:
Wilga Koźmice Wielkie
18.09.2021
16:00
Start Brzezie
:
Zryw Szarów
18.09.2021
17:00
Czarnochowice
:
Iskra Zakrzów
18.09.2021
17:00
Strażak Kokotów
:
Zieloni Niegowić
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Pasternik Ochojno
:
Iskra Głogoczów
18.09.2021
16:00
Staw Polanka
:
Orzeł Nowa Wieś
18.09.2021
16:00
Sokół Borzęta
:
Hejnał Krzyszkowice
18.09.2021
16:30
LKS Rudnik
:
Beskid Tokarnia
18.09.2021
16:30
Dziecanovia Dziekanowice
:
Górki Myślenice
18.09.2021
17:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Zielonka Wrząsowice
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Trzy Korony Żarnowiec
:
Strumyk Zarzecze
18.09.2021
16:30
Pilica Wierbka
:
Laskowianka Laski
18.09.2021
12:00
Unia Jaroszowiec
:
Błysk Zederman
18.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
:
Wisełka Rozkochów
18.09.2021
17:00
Zagórzanka Zagórze
:
MKS Alwernia
18.09.2021
17:00
Wisła Jankowice
:
Polonia Luszowice
18.09.2021
17:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Tęcza Tenczynek
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
:
Cobra Wężerów
18.09.2021
11:00
Agricola Klimontów
:
Kosynierzy Łuczyce
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
:
Novi Narama
18.09.2021
17:00
Niegoszowianka
:
Orzeł II Bębło
18.09.2021
14:00
Orlęta II Rudawa
:
Wisła Rząska
18.09.2021
17:00
Płomień Jerzmanowice
:
Kmita II Zabierzów
18.09.2021
16:30

Keeza Klasa B (Kraków III)

Bieżanowianka II Kraków
:
Fairant Kraków
18.09.2021
16:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Tramwaj II Kraków
18.09.2021
17:00
Wawel Kraków
:
Prokocim II Kraków
18.09.2021
11:00
Pychowianka Kraków
:
Dragoons Kraków
18.09.2021
16:00
Victoria Kraków
:
Universum Kraków
18.09.2021
 
Bronowicki Kraków
:
Rybitwy Kraków
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Sokół Rybna
:
Błękitni Czułówek
18.09.2021
17:00
Rzozovia Rzozów
:
Radziszowianka II
18.09.2021
17:00
Tyniec Kraków
:
Sparta Przeginia Duchowna
18.09.2021
16:00
Płomień Kostrze
:
Wisła Czernichów
18.09.2021
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Lotnik II Kryspinów
18.09.2021
16:00
Gwiazda Ściejowice
:
Nadwiślan Rusocice
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Piłkarz Podłęże
16.09.2021
17:30
Rożnowa
:
UKS Sygneczów
18.09.2021
16:00
Naprzód Ochmanów
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
18.09.2021
16:30
Wiarusy II
:
Górnik II Wieliczka
18.09.2021
16:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Dąb Zabierzów Bocheński
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Radwan Skomielna Czarna
:
Lubomir Wiśniowa
18.09.2021
16:00
Sęp Droginia
:
LKS Trzebunia
18.09.2021
16:30
Wicher Stróża
:
Karpaty II Siepraw
18.09.2021
16:30

Keeza Klasa B (Olkusz)

Błyskawica Kolbark
:
Northstar Miechów
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
Gryf Wiatowice
18.09.2021
16:30
Contra II
:
Czarnochowice II
18.09.2021
15:30

Centralna Liga Juniorów U-18

Jagiellonia
:
Warta
18.09.2021
12:00
Wisła Kraków
:
Zagłębie Lubin
18.09.2021
11:15
Legia Warszawa
:
Pogoń Szczecin
18.09.2021
11:00
Lech Poznań
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
11:00
Raków Częstochowa
:
Gwarek Zabrze
18.09.2021
14:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Resovia Rzeszów
:
Korona Kielce
18.09.2021
13:00
Wisła Kraków
:
Motor Lublin
18.09.2021
14:00
Cracovia Kraków
:
Stal Rz.
18.09.2021
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Wisła Puławy
18.09.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - jesień

Sandecja Nowy Sącz
:
TOP 54 Biała Podlaska
18.09.2021
12:30
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
 
KKP Korona Kielce
:
BKS Lublin
18.09.2021
12:00
Górnik Ł.
:
Stal Rz.
18.09.2021
15:30

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
3:1
Unia Tarnów
14.09.2021
17:30
Orzeł Myślenice
2:2
Limanovia Limanowa
14.09.2021
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
6:1
Górnik Wieliczka
15.09.2021
17:00
Grybovia Grybów
4:2
Dunajec Nowy Sącz
15.09.2021
17:00
Garbarnia Kraków
2:1
Puszcza Niepołomice
15.09.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
5:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15.09.2021
16:00
Pcimianka Pcim
:
Beskid Andrychów
16.09.2021
17:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Orzeł Myślenice
18.09.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Profi Zielonki
18.09.2021
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
18.09.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
MKS Trzebinia
18.09.2021
10:00
Unia Tarnów
:
Wolania Wola Rzędzińska
18.09.2021
13:30
Beskid Andrychów
:
Grybovia Grybów
18.09.2021
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Podhale Nowy Targ
:
Sandecja Nowy Sącz
15.09.2021
15:00
Hutnik Kraków
:
Garbarnia Kraków
18.09.2021
12:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Unia II Tarnów
:
Hutnik II Kraków
17.09.2021
17:00
Cracovia II Kraków
:
Puszcza Niepołomice
18.09.2021
14:00
Beskid Andrychów
:
Profi Zielonki
18.09.2021
11:00
Limanovia Limanowa
:
Okocimski Brzesko
18.09.2021
12:15

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
18.09.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Wisła II Kraków
18.09.2021
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Unia II Tarnów
12:0
Górnik Tarnów
15.09.2021
10:00
Unia Oświęcim
:
AS Progres Kraków
16.09.2021
17:00
Kalwarianka
:
Respect Szalowa
18.09.2021
10:00
Górnik Tarnów
:
Okocimski Brzesko
18.09.2021
12:00

I Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
5:1
Cracovia Kraków
14.09.2021
17:00
Sandecja
:
Hutnik
15.09.2021
16:30
Cracovia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
18.09.2021
16:30
Limanovia Limanowa
:
Hutnik
18.09.2021
14:30
AS Progres Kraków
:
Sandecja
18.09.2021
16:00

II Małopolska Liga Młodzików

Cracovia Kraków
3:1
Unia Tarnów
15.09.2021
17:45
TS Wisła I Kraków
:
Pogoń S.
16.09.2021
14:00
Unia Oświęcim
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
11:00
Akademia Goal Nawojowa
:
TS Wisła I Kraków
18.09.2021
12:30
Pogoń S.
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.09.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
Unia Tarnów
18.09.2021
11:00

II Liga Kobiet, gr. południowa

Unia Lublin
:
Ziemia Lubińska Czerniec
18.09.2021
15:00

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

Izolator Boguchwała
:
DAP Dębica
18.09.2021
11:00
FSA Kraków
:
MOSiR Lubartów
18.09.2021
11:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Resovia II Rzeszów
18.09.2021
11:00