facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

III liga małopolsko-świętokrzyska

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 09.08.2014

Poprad Muszyna
1:0
Wierna Małogoszcz
09.08.2014
15:00
Czarni Połaniec
1:2
Łysica Bodzentyn
09.08.2014
12:00
Hutnik Kraków
0:0
Poroniec Poronin
09.08.2014
18:00
MKS Trzebinia
0:2
Wisła II Kraków
09.08.2014
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:1
Soła Oświęcim
09.08.2014
17:00
Partyzant
2:0
Beskid Andrychów
09.08.2014
17:00
Korona II Kielce
2:1
Garbarnia Kraków
09.08.2014
17:00
Wisła Sandomierz
1:1
KSZO Ostrowiec Św.
09.08.2014
17:00
Granat Skarżysko Kamienna
1:0
Unia Tarnów
10.08.2014
17:00

2. kolejka 13.08.2014

Wierna Małogoszcz
1:2
Unia Tarnów
13.08.2014
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:1
Granat Skarżysko Kamienna
13.08.2014
17:00
Beskid Andrychów
2:2
Korona II Kielce
13.08.2014
17:00
Soła Oświęcim
3:1
Partyzant
13.08.2014
17:00
Wisła II Kraków
1:0
Wolania Wola Rzędzińska
13.08.2014
17:00
MKS Trzebinia
0:1
Poroniec Poronin
13.08.2014
17:00
Łysica Bodzentyn
0:1
Hutnik Kraków
13.08.2014
17:00
Poprad Muszyna
1:0
Czarni Połaniec
13.08.2014
17:00
Garbarnia Kraków
0:5
Wisła Sandomierz
24.09.2014
16:00

3. kolejka 16.08.2014

Czarni Połaniec
0:0
Wierna Małogoszcz
16.08.2014
17:00
MKS Trzebinia
3:0
Łysica Bodzentyn
16.08.2014
17:00
Korona II Kielce
0:2
Soła Oświęcim
16.08.2014
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Unia Tarnów
16.08.2014
17:00
Hutnik Kraków
1:1
Poprad Muszyna
17.08.2014
17:30
Wolania Wola Rzędzińska
1:1
Poroniec Poronin
17.08.2014
17:00
Partyzant
2:4
Wisła II Kraków
17.08.2014
17:00
Wisła Sandomierz
3:1
Beskid Andrychów
17.08.2014
17:00
Granat Skarżysko Kamienna
2:1
Garbarnia Kraków
17.08.2014
17:00

4. kolejka 23.08.2014

Garbarnia Kraków
1:1
Unia Tarnów
23.08.2014
11:00
Beskid Andrychów
1:3
Granat Skarżysko Kamienna
23.08.2014
17:00
Soła Oświęcim
3:1
Wisła Sandomierz
23.08.2014
17:00
Wisła II Kraków
3:0
Korona II Kielce
23.08.2014
17:00
Poprad Muszyna
1:1
MKS Trzebinia
23.08.2014
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
4:0
Wierna Małogoszcz
23.08.2014
17:00
Łysica Bodzentyn
2:3
Wolania Wola Rzędzińska
24.08.2014
16:00
Poroniec Poronin
3:0
Partyzant
10.09.2014
16:00
Czarni Połaniec
1:1
Hutnik Kraków
24.09.2014
16:00

5. kolejka 27.08.2014

MKS Trzebinia
1:2
Czarni Połaniec
27.08.2014
17:30
Wolania Wola Rzędzińska
2:1
Poprad Muszyna
27.08.2014
17:30
Partyzant
0:0
Łysica Bodzentyn
27.08.2014
17:00
Korona II Kielce
1:3
Poroniec Poronin
27.08.2014
17:00
Wisła Sandomierz
2:0
Wisła II Kraków
27.08.2014
17:00
Granat Skarżysko Kamienna
1:0
Soła Oświęcim
27.08.2014
17:00
Unia Tarnów
2:3
Beskid Andrychów
27.08.2014
17:30
KSZO Ostrowiec Św.
2:1
Garbarnia Kraków
27.08.2014
17:00
Wierna Małogoszcz
1:1
Hutnik Kraków
27.08.2014
17:30

6. kolejka 30.08.2014

Beskid Andrychów
1:0
KSZO Ostrowiec Św.
30.08.2014
17:00
Łysica Bodzentyn
2:1
Korona II Kielce
30.08.2014
17:00
Poprad Muszyna
2:2
Partyzant
30.08.2014
16:00
Czarni Połaniec
0:0
Wolania Wola Rzędzińska
30.08.2014
17:00
Wierna Małogoszcz
1:1
Garbarnia Kraków
31.08.2014
17:00
Soła Oświęcim
5:1
Unia Tarnów
31.08.2014
17:00
Poroniec Poronin
5:3
Wisła Sandomierz
31.08.2014
17:00
Hutnik Kraków
1:1
MKS Trzebinia
31.08.2014
17:00
Granat Skarżysko Kamienna
1:0
Wisła II Kraków
31.08.2014
17:00

7. kolejka 06.09.2014

Garbarnia Kraków
2:0
Beskid Andrychów
05.09.2014
17:00
MKS Trzebinia
4:0
Wierna Małogoszcz
06.09.2014
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:3
Hutnik Kraków
06.09.2014
16:30
Partyzant
0:1
Czarni Połaniec
06.09.2014
16:00
Korona II Kielce
0:0
Poprad Muszyna
06.09.2014
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:2
Soła Oświęcim
06.09.2014
16:00
Wisła Sandomierz
3:0
Łysica Bodzentyn
07.09.2014
16:00
Granat Skarżysko Kamienna
1:1
Poroniec Poronin
07.09.2014
16:00
Unia Tarnów
1:2
Wisła II Kraków
07.09.2014
16:00

8. kolejka 13.09.2014

Wierna Małogoszcz
0:1
Beskid Andrychów
13.09.2014
16:00
Wisła II Kraków
1:2
KSZO Ostrowiec Św.
13.09.2014
16:00
Łysica Bodzentyn
0:0
Granat Skarżysko Kamienna
13.09.2014
11:00
Poprad Muszyna
0:4
Wisła Sandomierz
13.09.2014
16:00
Hutnik Kraków
4:0
Partyzant
13.09.2014
16:30
MKS Trzebinia
2:0
Wolania Wola Rzędzińska
13.09.2014
16:00
Soła Oświęcim
0:2
Garbarnia Kraków
14.09.2014
16:00
Poroniec Poronin
3:0
Unia Tarnów
14.09.2014
16:00
Czarni Połaniec
3:2
Korona II Kielce
14.09.2014
16:00

9. kolejka 20.09.2014

Partyzant
1:1
MKS Trzebinia
20.09.2014
16:00
Korona II Kielce
3:1
Hutnik Kraków
20.09.2014
16:00
Unia Tarnów
1:1
Łysica Bodzentyn
20.09.2014
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:1
Poroniec Poronin
20.09.2014
16:00
Garbarnia Kraków
2:1
Wisła II Kraków
20.09.2014
11:00
Beskid Andrychów
0:4
Soła Oświęcim
20.09.2014
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:1
Wierna Małogoszcz
21.09.2014
16:00
Wisła Sandomierz
2:1
Czarni Połaniec
21.09.2014
16:00
Granat Skarżysko Kamienna
1:1
Poprad Muszyna
21.09.2014
15:00

10. kolejka 27.09.2014

Czarni Połaniec
2:1
Granat Skarżysko Kamienna
17.09.2014
16:00
Wierna Małogoszcz
0:2
Soła Oświęcim
27.09.2014
11:00
Wisła II Kraków
4:1
Beskid Andrychów
27.09.2014
15:00
Poprad Muszyna
1:0
Unia Tarnów
27.09.2014
13:30
Hutnik Kraków
0:3
Wisła Sandomierz
27.09.2014
16:00
MKS Trzebinia
1:4
Korona II Kielce
27.09.2014
15:00
Poroniec Poronin
3:0
Garbarnia Kraków
28.09.2014
15:00
Łysica Bodzentyn
1:0
KSZO Ostrowiec Św.
28.09.2014
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:1
Partyzant
28.09.2014
15:00

11. kolejka 04.10.2014

Granat Skarżysko Kamienna
3:1
Hutnik Kraków
04.10.2014
15:00
Unia Tarnów
0:2
Czarni Połaniec
04.10.2014
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
3:0
Poprad Muszyna
04.10.2014
15:00
Garbarnia Kraków
0:0
Łysica Bodzentyn
04.10.2014
11:00
Beskid Andrychów
5:2
Poroniec Poronin
04.10.2014
11:00
Soła Oświęcim
2:1
Wisła II Kraków
04.10.2014
15:00
Partyzant
0:1
Wierna Małogoszcz
05.10.2014
15:00
Korona II Kielce
2:0
Wolania Wola Rzędzińska
05.10.2014
15:00
Wisła Sandomierz
4:1
MKS Trzebinia
05.10.2014
15:00

12. kolejka 11.10.2014

Łysica Bodzentyn
2:0
Beskid Andrychów
08.10.2014
15:30
Poprad Muszyna
0:0
Garbarnia Kraków
11.10.2014
15:00
MKS Trzebinia
1:3
Granat Skarżysko Kamienna
11.10.2014
14:00
Partyzant
1:2
Korona II Kielce
11.10.2014
11:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Czarni Połaniec
11.10.2014
15:00
Wierna Małogoszcz
1:1
Wisła II Kraków
12.10.2014
15:00
Poroniec Poronin
4:2
Soła Oświęcim
12.10.2014
15:00
Hutnik Kraków
1:0
Unia Tarnów
12.10.2014
15:30
Wolania Wola Rzędzińska
0:1
Wisła Sandomierz
12.10.2014
15:00

13. kolejka 18.10.2014

Korona II Kielce
4:1
Wierna Małogoszcz
18.10.2014
14:00
Granat Skarżysko Kamienna
5:0
Wolania Wola Rzędzińska
18.10.2014
13:00
Unia Tarnów
1:0
MKS Trzebinia
18.10.2014
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:2
Hutnik Kraków
18.10.2014
15:00
Garbarnia Kraków
1:0
Czarni Połaniec
18.10.2014
11:00
Beskid Andrychów
0:0
Poprad Muszyna
18.10.2014
15:00
Soła Oświęcim
2:1
Łysica Bodzentyn
18.10.2014
15:00
Wisła II Kraków
4:1
Poroniec Poronin
18.10.2014
14:00
Wisła Sandomierz
4:0
Partyzant
19.10.2014
14:00

14. kolejka 25.10.2014

Łysica Bodzentyn
3:1
Wisła II Kraków
25.10.2014
13:00
Poprad Muszyna
2:2
Soła Oświęcim
25.10.2014
13:00
Hutnik Kraków
1:4
Garbarnia Kraków
25.10.2014
15:00
MKS Trzebinia
0:3
KSZO Ostrowiec Św.
25.10.2014
13:00
Korona II Kielce
3:4
Wisła Sandomierz
25.10.2014
14:00
Beskid Andrychów
2:2
Czarni Połaniec
25.10.2014
14:00
Wierna Małogoszcz
0:3
Poroniec Poronin
26.10.2014
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
0:2
Unia Tarnów
26.10.2014
13:00
Granat Skarżysko Kamienna
6:0
Partyzant
26.10.2014
14:00

15. kolejka 02.11.2014

Wisła II Kraków
1:1
Poprad Muszyna
31.10.2014
13:00
Wisła Sandomierz
2:1
Wierna Małogoszcz
02.11.2014
13:00
Granat Skarżysko Kamienna
3:1
Korona II Kielce
02.11.2014
13:00
Unia Tarnów
2:1
Partyzant
02.11.2014
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
3:0
Wolania Wola Rzędzińska
02.11.2014
13:00
Garbarnia Kraków
2:0
MKS Trzebinia
02.11.2014
11:00
Soła Oświęcim
2:1
Czarni Połaniec
02.11.2014
13:00
Poroniec Poronin
1:1
Łysica Bodzentyn
02.11.2014
13:00
Beskid Andrychów
3:1
Hutnik Kraków
15.11.2014
13:00

16. kolejka 08.11.2014

Wierna Małogoszcz
0:4
Łysica Bodzentyn
08.11.2014
13:00
Poprad Muszyna
0:0
Poroniec Poronin
08.11.2014
13:00
Czarni Połaniec
3:3
Wisła II Kraków
08.11.2014
13:00
Hutnik Kraków
1:3
Soła Oświęcim
08.11.2014
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
0:3
Garbarnia Kraków
08.11.2014
13:00
Korona II Kielce
1:2
Unia Tarnów
08.11.2014
13:00
Wisła Sandomierz
1:0
Granat Skarżysko Kamienna
08.11.2014
13:00
MKS Trzebinia
0:1
Beskid Andrychów
22.11.2014
12:00
KSZO Ostrowiec Św.
3:0
Partyzant
22.11.2014
12:00

17. kolejka 11.11.2014

Granat Skarżysko Kamienna
1:0
Wierna Małogoszcz
11.11.2014
12:00
Unia Tarnów
2:2
Wisła Sandomierz
11.11.2014
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:1
Korona II Kielce
11.11.2014
14:00
Garbarnia Kraków
6:1
Partyzant
11.11.2014
11:00
Beskid Andrychów
0:0
Wolania Wola Rzędzińska
11.11.2014
12:00
Soła Oświęcim
1:0
MKS Trzebinia
11.11.2014
12:00
Wisła II Kraków
2:1
Hutnik Kraków
11.11.2014
12:00
Poroniec Poronin
1:1
Czarni Połaniec
11.11.2014
12:00
Łysica Bodzentyn
0:0
Poprad Muszyna
11.11.2014
13:30

18. kolejka 14.03.2015

Wisła II Kraków
0:0
MKS Trzebinia
14.03.2015
15:00
Soła Oświęcim
1:1
Wolania Wola Rzędzińska
14.03.2015
15:00
Beskid Andrychów
3:0
Partyzant
14.03.2015
15:00
Garbarnia Kraków
2:1
Korona II Kielce
14.03.2015
11:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:3
Wisła Sandomierz
14.03.2015
15:00
Unia Tarnów
1:0
Granat Skarżysko Kamienna
14.03.2015
15:00
Wierna Małogoszcz
2:0
Poprad Muszyna
15.03.2015
15:00
Łysica Bodzentyn
2:1
Czarni Połaniec
15.03.2015
15:00
Poroniec Poronin
1:0
Hutnik Kraków
15.03.2015
15:00

19. kolejka 21.03.2015

Unia Tarnów
0:0
Wierna Małogoszcz
21.03.2015
13:00
Korona II Kielce
2:0
Beskid Andrychów
21.03.2015
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:2
Wisła II Kraków
21.03.2015
15:00
Hutnik Kraków
1:0
Łysica Bodzentyn
21.03.2015
15:30
Czarni Połaniec
1:1
Poprad Muszyna
21.03.2015
13:00
Granat Skarżysko Kamienna
2:1
KSZO Ostrowiec Św.
22.03.2015
15:00
Partyzant
1:4
Soła Oświęcim
22.03.2015
15:00
Poroniec Poronin
2:1
MKS Trzebinia
22.03.2015
15:00
Wisła Sandomierz
0:0
Garbarnia Kraków
22.03.2015
15:00

20. kolejka 28.03.2015

Soła Oświęcim
2:0
Korona II Kielce
28.03.2015
15:00
Unia Tarnów
0:2
KSZO Ostrowiec Św.
28.03.2015
15:30
Poprad Muszyna
1:2
Hutnik Kraków
28.03.2015
15:00
Wisła II Kraków
3:0
Partyzant
28.03.2015
15:00
Beskid Andrychów
2:2
Wisła Sandomierz
28.03.2015
15:30
Garbarnia Kraków
2:2
Granat Skarżysko Kamienna
28.03.2015
11:00
Wierna Małogoszcz
2:2
Czarni Połaniec
29.03.2015
15:00
Łysica Bodzentyn
1:0
MKS Trzebinia
29.03.2015
15:00
Poroniec Poronin
1:2
Wolania Wola Rzędzińska
29.03.2015
15:00

21. kolejka 04.04.2015

Korona II Kielce
1:6
Wisła II Kraków
02.04.2015
16:00
Unia Tarnów
1:4
Garbarnia Kraków
04.04.2015
16:00
Granat Skarżysko Kamienna
3:1
Beskid Andrychów
04.04.2015
13:00
Wisła Sandomierz
2:1
Soła Oświęcim
04.04.2015
13:00
Wierna Małogoszcz
2:2
KSZO Ostrowiec Św.
04.04.2015
13:00
Partyzant
1:0
Poroniec Poronin
04.04.2015
13:00
Hutnik Kraków
3:1
Czarni Połaniec
04.04.2015
15:00
MKS Trzebinia
2:0
Poprad Muszyna
22.04.2015
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
3:2
Łysica Bodzentyn
22.04.2015
17:00

22. kolejka 11.04.2015

Czarni Połaniec
1:0
MKS Trzebinia
11.04.2015
17:00
Poprad Muszyna
0:0
Wolania Wola Rzędzińska
11.04.2015
16:00
Łysica Bodzentyn
1:0
Partyzant
11.04.2015
16:00
Wisła II Kraków
0:0
Wisła Sandomierz
11.04.2015
17:00
Soła Oświęcim
1:0
Granat Skarżysko Kamienna
11.04.2015
17:00
Beskid Andrychów
0:2
Unia Tarnów
11.04.2015
17:00
Garbarnia Kraków
2:0
KSZO Ostrowiec Św.
11.04.2015
11:00
Hutnik Kraków
3:1
Wierna Małogoszcz
11.04.2015
17:00
Poroniec Poronin
2:0
Korona II Kielce
12.04.2015
15:00

23. kolejka 15.04.2015

KSZO Ostrowiec Św.
0:2
Beskid Andrychów
15.04.2015
17:00
Korona II Kielce
1:1
Łysica Bodzentyn
15.04.2015
16:00
Partyzant
3:2
Poprad Muszyna
15.04.2015
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:1
Czarni Połaniec
15.04.2015
17:00
Garbarnia Kraków
2:0
Wierna Małogoszcz
15.04.2015
16:00
Unia Tarnów
0:1
Soła Oświęcim
15.04.2015
17:00
Wisła Sandomierz
1:3
Poroniec Poronin
15.04.2015
17:00
MKS Trzebinia
0:0
Hutnik Kraków
15.04.2015
17:00
Wisła II Kraków
2:1
Granat Skarżysko Kamienna
15.04.2015
17:00

24. kolejka 18.04.2015

Beskid Andrychów
1:2
Garbarnia Kraków
18.04.2015
17:00
Hutnik Kraków
4:1
Wolania Wola Rzędzińska
18.04.2015
17:00
Czarni Połaniec
4:1
Partyzant
18.04.2015
17:00
Poprad Muszyna
0:1
Korona II Kielce
18.04.2015
17:00
Wisła II Kraków
2:0
Unia Tarnów
18.04.2015
17:00
Wierna Małogoszcz
0:1
MKS Trzebinia
19.04.2015
17:00
Soła Oświęcim
0:1
KSZO Ostrowiec Św.
19.04.2015
17:00
Łysica Bodzentyn
1:1
Wisła Sandomierz
19.04.2015
17:00
Poroniec Poronin
1:0
Granat Skarżysko Kamienna
19.04.2015
15:00

25. kolejka 25.04.2015

Beskid Andrychów
1:0
Wierna Małogoszcz
25.04.2015
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:2
Wisła II Kraków
25.04.2015
17:00
Partyzant
0:0
Hutnik Kraków
25.04.2015
13:00
Garbarnia Kraków
2:0
Soła Oświęcim
25.04.2015
11:00
Unia Tarnów
1:1
Poroniec Poronin
25.04.2015
17:00
Korona II Kielce
2:2
Czarni Połaniec
25.04.2015
16:00
Granat Skarżysko Kamienna
0:1
Łysica Bodzentyn
26.04.2015
17:00
Wisła Sandomierz
3:0
Poprad Muszyna
26.04.2015
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:0
MKS Trzebinia
26.04.2015
17:00

26. kolejka 29.04.2015

Hutnik Kraków
0:2
Korona II Kielce
22.04.2015
17:00
MKS Trzebinia
0:0
Partyzant
29.04.2015
17:00
Łysica Bodzentyn
1:1
Unia Tarnów
29.04.2015
17:00
Poroniec Poronin
2:0
KSZO Ostrowiec Św.
29.04.2015
17:00
Wisła II Kraków
1:1
Garbarnia Kraków
29.04.2015
17:00
Soła Oświęcim
2:0
Beskid Andrychów
29.04.2015
17:00
Wierna Małogoszcz
2:0
Wolania Wola Rzędzińska
29.04.2015
17:00
Czarni Połaniec
0:2
Wisła Sandomierz
29.04.2015
17:00
Poprad Muszyna
0:3
Granat Skarżysko Kamienna
29.04.2015
17:00

27. kolejka 02.05.2015

Soła Oświęcim
6:0
Wierna Małogoszcz
02.05.2015
17:00
Beskid Andrychów
1:1
Wisła II Kraków
02.05.2015
17:00
Unia Tarnów
1:0
Poprad Muszyna
02.05.2015
17:00
Korona II Kielce
0:0
MKS Trzebinia
02.05.2015
16:00
Garbarnia Kraków
2:2
Poroniec Poronin
02.05.2015
11:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Łysica Bodzentyn
02.05.2015
17:00
Partyzant
3:1
Wolania Wola Rzędzińska
02.05.2015
16:30
Granat Skarżysko Kamienna
3:0
Czarni Połaniec
03.05.2015
17:00
Wisła Sandomierz
2:0
Hutnik Kraków
03.05.2015
17:00

28. kolejka 09.05.2015

Hutnik Kraków
0:0
Granat Skarżysko Kamienna
09.05.2015
17:00
Czarni Połaniec
3:0
Unia Tarnów
09.05.2015
17:00
Poprad Muszyna
2:3
KSZO Ostrowiec Św.
09.05.2015
17:00
Łysica Bodzentyn
1:1
Garbarnia Kraków
09.05.2015
17:00
Wisła II Kraków
1:4
Soła Oświęcim
09.05.2015
12:00
MKS Trzebinia
1:1
Wisła Sandomierz
09.05.2015
17:00
Poroniec Poronin
3:1
Beskid Andrychów
10.05.2015
15:00
Wierna Małogoszcz
2:2
Partyzant
10.05.2015
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
4:5
Korona II Kielce
10.05.2015
17:00

29. kolejka 16.05.2015

Beskid Andrychów
4:4
Łysica Bodzentyn
16.05.2015
17:00
Garbarnia Kraków
0:1
Poprad Muszyna
16.05.2015
17:00
Korona II Kielce
4:3
Partyzant
16.05.2015
17:00
Czarni Połaniec
2:1
KSZO Ostrowiec Św.
16.05.2015
17:00
Wisła II Kraków
3:0
Wierna Małogoszcz
16.05.2015
17:00
Soła Oświęcim
1:2
Poroniec Poronin
16.05.2015
17:00
Unia Tarnów
1:0
Hutnik Kraków
16.05.2015
17:30
Granat Skarżysko Kamienna
1:0
MKS Trzebinia
17.05.2015
17:00
Wisła Sandomierz
1:0
Wolania Wola Rzędzińska
17.05.2015
17:00

30. kolejka 20.05.2015

Wierna Małogoszcz
3:1
Korona II Kielce
20.05.2015
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:3
Granat Skarżysko Kamienna
20.05.2015
17:00
MKS Trzebinia
0:1
Unia Tarnów
20.05.2015
17:00
Hutnik Kraków
0:0
KSZO Ostrowiec Św.
20.05.2015
20:00
Czarni Połaniec
0:1
Garbarnia Kraków
20.05.2015
17:00
Poprad Muszyna
1:1
Beskid Andrychów
20.05.2015
17:00
Łysica Bodzentyn
1:2
Soła Oświęcim
20.05.2015
17:00
Poroniec Poronin
3:2
Wisła II Kraków
20.05.2015
17:00
Partyzant
1:2
Wisła Sandomierz
20.05.2015
17:00

31. kolejka 23.05.2015

Wisła II Kraków
2:1
Łysica Bodzentyn
23.05.2015
11:00
Garbarnia Kraków
0:1
Hutnik Kraków
23.05.2015
11:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
MKS Trzebinia
23.05.2015
17:00
Czarni Połaniec
2:0
Beskid Andrychów
23.05.2015
17:00
Unia Tarnów
2:1
Wolania Wola Rzędzińska
23.05.2015
17:30
Partyzant
2:1
Granat Skarżysko Kamienna
23.05.2015
15:00
Soła Oświęcim
1:1
Poprad Muszyna
24.05.2015
16:00
Wisła Sandomierz
0:1
Korona II Kielce
24.05.2015
17:00
Poroniec Poronin
2:1
Wierna Małogoszcz
24.05.2015
15:00

32. kolejka 30.05.2015

Poprad Muszyna
1:1
Wisła II Kraków
30.05.2015
17:00
Korona II Kielce
1:0
Granat Skarżysko Kamienna
30.05.2015
17:00
MKS Trzebinia
1:1
Garbarnia Kraków
30.05.2015
17:00
Czarni Połaniec
3:0
Soła Oświęcim
30.05.2015
17:00
Hutnik Kraków
0:2
Beskid Andrychów
30.05.2015
17:30
Wierna Małogoszcz
0:1
Wisła Sandomierz
31.05.2015
17:00
Partyzant
0:2
Unia Tarnów
31.05.2015
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
0:1
KSZO Ostrowiec Św.
31.05.2015
17:00
Łysica Bodzentyn
0:4
Poroniec Poronin
31.05.2015
17:00

33. kolejka 04.06.2015

Łysica Bodzentyn
1:2
Wierna Małogoszcz
04.06.2015
17:00
Poroniec Poronin
1:0
Poprad Muszyna
04.06.2015
17:00
Wisła II Kraków
3:0
Czarni Połaniec
04.06.2015
17:00
Soła Oświęcim
4:0
Hutnik Kraków
04.06.2015
17:00
Garbarnia Kraków
0:1
Wolania Wola Rzędzińska
04.06.2015
17:00
Unia Tarnów
4:1
Korona II Kielce
04.06.2015
17:00
Granat Skarżysko Kamienna
1:3
Wisła Sandomierz
04.06.2015
17:00
Beskid Andrychów
1:0
MKS Trzebinia
04.06.2015
17:00
Partyzant
0:1
KSZO Ostrowiec Św.
04.06.2015
17:00

34. kolejka 07.06.2015

Wierna Małogoszcz
3:2
Granat Skarżysko Kamienna
07.06.2015
17:00
Wisła Sandomierz
0:2
Unia Tarnów
07.06.2015
17:00
Korona II Kielce
1:2
KSZO Ostrowiec Św.
07.06.2015
17:00
Partyzant
0:3
Garbarnia Kraków
07.06.2015
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
3:1
Beskid Andrychów
07.06.2015
17:00
MKS Trzebinia
4:2
Soła Oświęcim
07.06.2015
17:00
Hutnik Kraków
4:2
Wisła II Kraków
07.06.2015
17:00
Czarni Połaniec
2:4
Poroniec Poronin
07.06.2015
17:00
Poprad Muszyna
3:0
Łysica Bodzentyn
07.06.2015
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

34. kolejka 07.06.2015

07.06.2015
17:00
Wierna Małogoszcz
3:2
Granat Skarżysko Kamienna
07.06.2015
17:00
Wisła Sandomierz
0:2
Unia Tarnów
07.06.2015
17:00
Korona II Kielce
1:2
KSZO Ostrowiec Św.
07.06.2015
17:00
Partyzant
0:3
Garbarnia Kraków
07.06.2015
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
3:1
Beskid Andrychów
07.06.2015
17:00
MKS Trzebinia
4:2
Soła Oświęcim
07.06.2015
17:00
Hutnik Kraków
4:2
Wisła II Kraków
07.06.2015
17:00
Czarni Połaniec
2:4
Poroniec Poronin
07.06.2015
17:00
Poprad Muszyna
3:0
Łysica Bodzentyn

34. kolejka 07.06.2015

07.06.2015
17:00
Wierna Małogoszcz
3:2
Granat Skarżysko Kamienna
07.06.2015
17:00
Wisła Sandomierz
0:2
Unia Tarnów
07.06.2015
17:00
Korona II Kielce
1:2
KSZO Ostrowiec Św.
07.06.2015
17:00
Partyzant
0:3
Garbarnia Kraków
07.06.2015
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
3:1
Beskid Andrychów
07.06.2015
17:00
MKS Trzebinia
4:2
Soła Oświęcim
07.06.2015
17:00
Hutnik Kraków
4:2
Wisła II Kraków
07.06.2015
17:00
Czarni Połaniec
2:4
Poroniec Poronin
07.06.2015
17:00
Poprad Muszyna
3:0
Łysica Bodzentyn

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
1:0
Jagiellonia Białystok
24.10.2020
17:30
Pogoń Szczecin
0:0
Legia Warszawa
24.10.2020
20:00
Wisła Kraków
3:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.10.2020
15:00
Raków Częstochowa
2:1
Stal Mielec
24.10.2020
15:00
Lech Poznań
1:1
Cracovia Kraków
25.10.2020
17:30
Warta Poznań
:
Górnik Zabrze
26.10.2020
18:00
Wisła Kraków
:
Lechia Gdańsk
28.10.2020
18:00
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.10.2020
 
Odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego. W pierwotnym terminie 25 października.
Górnik Łęczna
1:0
Miedź Legnica
25.10.2020
15:00

II liga

Błękitni Stargard
:
Lech II Poznań
24.10.2020
15:00
Skra Częstochowa
1:0
GKS Katowice
24.10.2020
14:15
Motor Lublin
:
Bytovia Bytów
24.10.2020
 
Odwołony ze względu na zagrożenie epidemiczne. Pierowtny termin 24 października.
Znicz Pruszków
1:2
Pogoń Siedlce
24.10.2020
18:00
Olimpia Elbląg
0:3
Górnik Polkowice
24.10.2020
13:00
KKS 1925 Kalisz
0:2
Stal Rzeszów
24.10.2020
18:00
Garbarnia Kraków
2:1
Hutnik Kraków
24.10.2020
13:00
Śląsk II Wrocław
0:2
Sokół Ostróda
25.10.2020
12:00
Wigry Suwałki
:
Chojniczanka Chojnice
25.10.2020
19:30

III liga, gr. 4

Lewart Lubartów
2:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
24.10.2020
14:00
Siarka Tarnobrzeg
2:2
KSZO Ostrowiec Św.
24.10.2020
14:00
Chełmianka Chełm
:
Korona II Kielce
24.10.2020
15:00
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Podhale Nowy Targ
1:2
Hetman Zamość
24.10.2020
15:00
Wisłoka Dębica
3:1
Jutrzenka Giebułtów
24.10.2020
15:00
Wisła Puławy
4:1
Cracovia II Kraków
24.10.2020
18:00
KS Wiązownica
1:1
Avia Świdnik
25.10.2020
14:00
ŁKS Łagów
:
Stal Stalowa Wola
25.10.2020
14:00
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła Sandomierz
:
Podlasie Biała Podlaska
25.10.2020
14:00
w pierwotnym terminie (25 października, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sokół Sieniawa
:
Orlęta Radzyń Podlaski
25.10.2020
14:00
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Ryczów
2:0
MKS Trzebinia
24.10.2020
15:00
Wiślanie Jaśkowice
3:0
Clepardia Kraków
24.10.2020
11:00
LKS Śledziejowice
1:6
KS Chełmek
24.10.2020
15:00
Dalin Myślenice
1:2
Beskid Andrychów
24.10.2020
12:00
Puszcza II
0:4
LKS Jawiszowice
24.10.2020
16:00
Proszowianka Proszowice
1:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
24.10.2020
11:00
Garbarnia II Kraków
1:2
Sokół Kocmyrzów
25.10.2020
11:00
Pcimianka Pcim
0:0
Unia Oświęcim
25.10.2020
14:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
3:2
Barciczanka Barcice
24.10.2020
12:00
Orkan Szczyrzyc
0:2
Wierchy Rabka Zdrój
24.10.2020
14:00
Metal Tarnów
0:0
BKS Bochnia
24.10.2020
14:00
Glinik Gorlice
2:3
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
24.10.2020
14:00
Unia Tarnów
3:2
Tarnovia Tarnów
24.10.2020
14:00
Limanovia Limanowa
0:0
Wolania Wola Rzędzińska
24.10.2020
14:00
GKS Drwinia
0:2
Okocimski Brzesko
25.10.2020
13:00
Lubań Maniowy
6:3
Sokół Słopnice
25.10.2020
14:00
Poprad Rytro
3:1
Watra Białka Tatrzańska
25.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

TS Węgrzce
:
KS Olkusz
24.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Leśnik Gorenice
0:3
Spójnia Osiek
24.10.2020
15:00
Pogoń Miechów
0:1
Przemsza Klucze
24.10.2020
15:00
LKS Niedźwiedź
0:4
Zieleńczanka Zielonki
24.10.2020
15:00
Przebój Wolbrom
1:2
Błękitni Modlnica
24.10.2020
15:00
Bolesław Bukowno
:
Orzeł Iwanowice
24.10.2020
 
odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Piliczanka Pilica
1:2
Orzeł Bębło
25.10.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Dąbski Kraków
0:5
Prokocim Kraków
24.10.2020
15:30
Borek Kraków
1:8
Prądniczanka Kraków
24.10.2020
11:00
Kmita Zabierzów
3:1
Kaszowianka Kaszów
24.10.2020
15:30
Nadwiślan Kraków
1:1
Hutnik II Kraków
24.10.2020
13:00
Orlęta Rudawa
2:2
Zwierzyniecki Kraków
25.10.2020
14:00
Piast Wołowice
2:2
Bronowianka Kraków
25.10.2020
14:00
Skawinka Skawina
1:12
Wieczysta Kraków
25.10.2020
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tempo Rzeszotary
0:0
Pasternik Ochojno
24.10.2020
15:00
Wróblowianka Wróblowice
6:1
Górnik Wieliczka
24.10.2020
11:00
Błękitni Bodzanów
2:2
Dziecanovia Dziekanowice
24.10.2020
15:00
Wiślanka Grabie
3:1
Jordan Sum Zakliczyn
24.10.2020
15:00
Złomex Branice
3:2
Gdovia Gdów
25.10.2020
14:00
Wiarusy Igołomia
1:4
Orzeł Myślenice
25.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Halniak Maków Podhalański
1:3
Niwa Nowa Wieś
24.10.2020
14:00
Garbarz Zembrzyce
2:2
MKS Libiąż
24.10.2020
11:00
Sokół Przytkowice
2:1
Nadwiślanin Gromiec
24.10.2020
12:00
Hejnał Kęty
3:3
Brzezina Osiek
24.10.2020
14:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:1
Babia Góra Sucha Beskidzka
24.10.2020
11:00
Tempo Białka
2:0
LKS Żarki
24.10.2020
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:3
LKS Gorzów
25.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Szynwałd
4:3
Dunajec Zbylitowska Góra
24.10.2020
11:00
Ikar Odporyszów
1:3
Tuchovia Tuchów
24.10.2020
14:00
Wisła Szczucin
3:2
LKS Ładna
24.10.2020
15:00
Zorza Zaczarnie
2:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
24.10.2020
15:00
LUKS Skrzyszów
2:3
Dunajec Zakliczyn
24.10.2020
15:00
Olimpia Wojnicz
1:4
LKS Rzuchowa
25.10.2020
14:00
Unia Niedomice
3:0
Ciężkowianka Ciężkowice
25.10.2020
14:00
Polan Żabno
2:6
Pogórze
25.10.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wola Radłowska
1:2
Orzeł Dębno
24.10.2020
15:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Sokół Maszkienice
24.10.2020
15:00
przełożony
Naprzód Sobolów
4:1
Sokół Borzęcin Górny
25.10.2020
13:00
Olimpia B.
:
Jadowniczanka Jadowniki
25.10.2020
13:00
Arkadia Olszyny
0:2
Strażak Mokrzyska
25.10.2020
13:30
Radłovia Radłów
2:0
Poręba Spytkowska
25.10.2020
14:00
Błyskawica Proszówki
:
Olimpia Kąty
25.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKSKobylankaKobylanka
2:0
Sokół Stary Sącz
24.10.2020
15:00
Helena Nowy Sącz
4:1
LKS Uście Gorlickie
24.10.2020
14:00
Dunajec Nowy Sącz
1:0
ULKS Korzenna
24.10.2020
15:00
Podhalanin Biecz
0:3
Kolejarz Stróże
24.10.2020
15:30
LKS Łużna
4:2
Grybovia Grybów
25.10.2020
12:00
Hart Tęgoborze
:
Gród Podegrodzie
25.10.2020
14:00
Łosoś Łososina Dolna
1:0
LKS Zagórzany
25.10.2020
14:30
Zawisza R.
1:3
Zyndram
25.10.2020
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Krokus
1:1
Babia Góra Lipnica Wielka
24.10.2020
15:00
Laskovia
1:6
Turbacz Mszana Dolna
24.10.2020
15:00
Wiatr Ludźmierz
5:5
Jarmuta
24.10.2020
15:00
Huragan Waksmund
4:3
Zalesianka
25.10.2020
14:00
Czarni Czarny Dunajec
2:0
Wierchy Pasierbiec
25.10.2020
14:00
Granit Czarna Góra
2:2
AKS Ujanowice
25.10.2020
14:00
Jordan Jordanów
0:2
LKS Szaflary
25.10.2020
14:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
2:4
Ekler Baranówka
24.10.2020
14:00
Michałowianka Michałowice
1:0
Bibiczanka Bibice
24.10.2020
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
4:2
Słomniczanka II Słomniki
24.10.2020
15:00
Błękitni II Modlnica
5:2
Jastrzębiec Książ Wielki
25.10.2020
14:30
Prądniczanka II Kraków
1:1
Płomień Kościelec
25.10.2020
11:00
Galicja Raciborowice
7:2
Strażak Goszcza
25.10.2020
14:30
Szreniawa Koszyce
2:1
Spartak Wielkanoc
25.10.2020
15:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
2:3
Wisła Jeziorzany
24.10.2020
14:00
Maszycanka Maszyce
3:2
Lotnik Kryspinów
24.10.2020
15:00
Wisła Rząska
1:5
JKS Zelków
24.10.2020
15:00
Sokół Rybna
0:4
Iskra Czułów
24.10.2020
15:00
Liszczanka Liszki
2:0
Tęcza Piekary
24.10.2020
11:00
Strażak Rączna
1:5
MKS Skała 2004
25.10.2020
14:00
Sportowiec Modlniczka
6:1
Wisła Czernichów
25.10.2020
14:30

Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
0:4
Krakus Swoszowice
24.10.2020
11:00
Tramwaj Kraków
1:3
Bieżanowianka Kraków
24.10.2020
11:00
Iskra Krzęcin
1:3
Bratniak Kraków
24.10.2020
15:00
Gajowianka Gaj
4:0
Płomień Kostrze
24.10.2020
15:00
Rzozovia Rzozów
1:1
Fairant Kraków
24.10.2020
15:00
Cedronka Wola Radziszowska
7:1
Strzelcy Kraków
24.10.2020
15:00
Kabel Kraków
6:1
Wanda Nowa Huta
25.10.2020
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Iskra Zakrzów
2:2
Zryw Szarów
24.10.2020
15:00
Rożnowa
1:3
Strażak Kokotów
24.10.2020
15:00
Sokół Chorągwica
5:1
Contra Sułków
24.10.2020
15:00
Czarnochowice
4:1
Zieloni Niegowić
24.10.2020
16:00
Piast Łapanów
1:1
Wilga Koźmice Wielkie
24.10.2020
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
Wolni Kłaj
25.10.2020
11:00
Piłkarz Podłęże
4:2
UKS Sygneczów
25.10.2020
14:30
Gwiazda Brzegi
3:2
Czarni Staniątki
25.10.2020
15:00

Klasa A (Myślenice)

Skalnik Trzemeśnia
1:0
Karpaty Siepraw
24.10.2020
15:00
Zielonka Wrząsowice
2:4
Gościbia Sułkowice
24.10.2020
15:00
Staw Polanka
1:3
Hejnał Krzyszkowice
24.10.2020
15:00
LKS Rudnik
0:1
Rokita Kornatka
24.10.2020
15:30
Sęp Droginia
0:1
Lubomir Wiśniowa
25.10.2020
14:00
Beskid Tokarnia
1:7
Clavia Świątniki Górne
25.10.2020
14:00
Sokół Borzęta
1:2
Iskra Brzączowice
25.10.2020
15:00
Topór Tenczyn
4:1
Górki Myślenice
25.10.2020
15:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
1:2
Przebój Wolbrom
24.10.2020
14:30
Olimpia Łobzów
13:1
Laskowianka Laski
24.10.2020
14:30
Błyskawica Kolbark
0:1
Prądnik Sułoszowa
24.10.2020
14:30
Spartak Charsznica
2:1
Błysk Zederman
25.10.2020
11:00
Sokół Gołaczewy
1:2
Trzy Korony Żarnowiec
25.10.2020
14:00
Strażak Przybysławice
5:0
Centuria Chechło
25.10.2020
14:30
Promień Przeginia
:
Legion Bydlin
25.10.2020
14:30
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Dłubnia Trzyciąż
1:4
Wielmożanka Wielmoża
25.10.2020
14:30

Klasa A (Chrzanów)

Wisełka Rozkochów
0:9
Błyskawica Myślachowice
24.10.2020
14:00
Wisła Jankowice
1:0
SPRiN Regulice
24.10.2020
14:30
Zagórzanka Zagórze
4:3
MKS Alwernia
24.10.2020
15:00
Unia Kwaczała
2:1
UKS Dulowa
24.10.2020
15:00
Wolanka Wola Filipowska
3:1
Promyk Bolęcin
24.10.2020
15:00
Start Kamień
2:1
Ciężkowianka Jaworzno
24.10.2020
15:00
Victoria Zalas
2:12
Tęcza Tenczynek
25.10.2020
11:00

Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
3:2
Olimpia Czaple Wielkie
24.10.2020
15:00
Novi Narama
3:4
Zawisza Sulechów
24.10.2020
14:30
Juvenia Prandocin
1:0
Milenium Radziemice
25.10.2020
13:00
Sparta Skrzeszowice
4:3
Agricola Klimontów
25.10.2020
14:00
Polonia Wilczkowice
1:2
LKS Niedźwiedź II
25.10.2020
14:30

Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
1:3
Niegoszowianka
24.10.2020
13:00
Topór Aleksandrowice
6:2
Maszycanka II Maszyce
24.10.2020
15:00
Płomień Jerzmanowice
3:3
Potok Więckowice
24.10.2020
12:00
Orzeł II Bębło
4:2
Iskra Radwanowice
25.10.2020
14:00

Klasa B (Kraków III)

Wieczysta II
11:0
Rybitwy Kraków
24.10.2020
20:00
Opatkowianka Opatkowice
2:1
Wawel Kraków
24.10.2020
13:00
Pychowianka Kraków
5:3
Albertus Kraków
25.10.2020
14:30
Victoria Kraków
3:1
Grom Kraków
25.10.2020
11:00
Dragoons Kraków
2:2
Kaszowianka II Kaszów
25.10.2020
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Sparta Przeginia Duchowna
2:3
Borkowianka Borek Sz.
25.10.2020
11:00
Błękitni Czułówek
1:4
Lotnik II Kryspinów
25.10.2020
14:30
Trzebol Wielkie Drogi
2:3
Gwiazda Ściejowice
25.10.2020
11:00
Nadwiślan Rusocice
1:1
Sankowia Sanka
25.10.2020
14:00
Skawinka II Skawina
:
Tyniec Kraków
25.10.2020
11:00

Klasa B (Wieliczka)

Batory Wola Batorska
3:1
Dąb Zabierzów Bocheński
24.10.2020
13:00
Start Brzezie
9:2
Promień Zakrzowiec
24.10.2020
15:00
Wiarusy II
3:1
Gryf Wiatowice
24.10.2020
15:00
Wieliczanka Wieliczka
1:2
Górnik II Wieliczka
24.10.2020
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
1:4
Gdovia II Gdów
24.10.2020
15:00
Tęcza Słomiróg
1:5
Naprzód Ochmanów
25.10.2020
14:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
2:4
Ledniczanka
25.10.2020
14:00

Klasa B (Myślenice)

Szczebel Lubień
1:1
Górki II Myślenice
24.10.2020
15:00
Raba II Dobczyce
2:1
Iskra Głogoczów
24.10.2020
15:00
Radwan Skomielna Czarna
8:2
Grodzisko Raciechowice
24.10.2020
16:00
Wicher Stróża
2:2
Dukla Bysina
24.10.2020
16:00
Orzeł Nowa Wieś
4:1
Jawor Jawornik
25.10.2020
15:00
LKS Trzebunia
6:1
Karpaty II Siepraw
25.10.2020
14:00
Cisy Harbutowice
3:4
Cyrhla Krzczonów
25.10.2020
15:00

Klasa B (Olkusz)

Hetman Dłużec
:
Northstar Miechów
25.10.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Arka G.
:
Escola Varsovia Warszawa
24.10.2020
 
przełożony
Jagiellonia
4:5
Lechia
24.10.2020
12:00
Cracovia Kraków
1:1
Górnik Zabrze
24.10.2020
12:30
Śląsk Wrocław
0:5
Pogoń Szczecin
24.10.2020
12:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Korona
1:1
Hutnik Kraków
25.10.2020
12:00
Gwarek Zabrze
2:1
SMS Łódź
25.10.2020
12:00
Górnik Zabrze
:
Korona
27.10.2020
14:00
w pierwotnym terminie (4 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Stal Mielec
2:4
TOP 54 Biała Podlaska
24.10.2020
12:00
Cracovia Kraków
2:3
Hutnik Kraków
24.10.2020
15:00
Korona Kielce
1:2
Motor Lublin
24.10.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

Motor Lublin
0:3
Cracovia Kraków
24.10.2020
14:30
BKS Lublin
3:1
Sandecja Nowy Sącz
24.10.2020
12:00
KKP Korona
2:0
Górnik Ł.
25.10.2020
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
0:1
Puszcza Niepołomice
24.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
6:3
Prądniczanka Kraków
24.10.2020
10:00
Limanovia Limanowa
2:2
Tarnovia Tarnów
24.10.2020
10:00
Pcimianka Pcim
5:2
Sokół Stary Sącz
24.10.2020
15:45
Orkan Raba Wyżna
1:5
Garbarnia Kraków
24.10.2020
14:00
Podhale Nowy Targ
6:5
Profi Zielonki
25.10.2020
11:30
BKS Bochnia
0:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.10.2020
10:00
Beskid Andrychów
0:2
Sandecja Nowy Sącz
25.10.2020
11:00
Górnik Wieliczka
0:4
Unia Tarnów
25.10.2020
11:00
Orkan Raba Wyżna
:
Profi Zielonki
27.10.2020
14:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
27.10.2020
14:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja Nowy Sącz
6:1
Garbarnia Kraków
24.10.2020
10:00
Profi Zielonki
1:3
Podgórze Kraków
24.10.2020
10:00
Puszcza Niepołomice
4:1
Glinik Gorlice
24.10.2020
11:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
4:1
Dunajec Nowy Sącz
24.10.2020
13:30

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Unia Tarnów
2:0
Podhale Nowy Targ
24.10.2020
15:00
Tarnovia Tarnów
2:2
Pcimianka
25.10.2020
09:30
Okocimski Brzesko
4:0
Górnik Wieliczka
25.10.2020
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Oświęcim
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.10.2020
12:00
Unia Tarnów
2:1
Garbarnia Kraków
25.10.2020
11:00
AP 21 Kraków
2:3
Podhale Nowy Targ
25.10.2020
13:30
Okocimski Brzesko
:
Dunajec Nowy Sącz
25.10.2020
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Tarnovia Tarnów
:
Raba Dobczyce
24.10.2020
12:30
Respect Szalowa
0:0
Sandecja Nowy Sącz
24.10.2020
10:00
Wisła Kraków
2:0
MOSiR Bochnia
25.10.2020
12:30
Raba Dobczyce
:
Wisła Kraków
28.10.2020
17:00

I Małopolska Liga Młodzików

Okocimski Brzesko
0:1
Cracovia Kraków
24.10.2020
10:00
AS Progres Kraków
2:2
Sandecja
24.10.2020
10:30
Kalwarianka
:
Tarnovia Tarnów
25.10.2020
16:00

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
2:1
AS Progress Andrychów
24.10.2020
 
Wisła Kraków
0:6
Cracovia II
25.10.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
3:0
Fablok Chrzanów
25.10.2020
15:00
Limanovia Limanowa
:
Podhale Nowy Targ
28.10.2020
15:00

II liga kobiet (wschód)

Prądniczanka Kraków
:
Ząbkovia Ząbki
24.10.2020
15:00
Sparta Daleszyce
:
Włókniarz Białystok
24.10.2020
11:00

III liga kobiet, gr.4

Starówka Nowy Sącz
2:3
Dąb Zabierzów Bocheński
24.10.2020
14:00
Unia Lublin
0:1
Iskra Brzezinka
24.10.2020
16:00
Hetman Włoszczowa
0:0
Naprzód Sobolów
24.10.2020
 
DAP Dębica
1:0
Puszcza Niepołomice
24.10.2020
 
Podgórze Kraków
3:1
Izolator Boguchwała
24.10.2020
14:00
Iskra Krzemień
1:4
Tarnovia II
25.10.2020
13:00

IV liga małopolska kobiet

Burza Roczyny
1:5
Uran Łukowica
24.10.2020
 
Olimpia Osieczany
0:2
Pogorzanka Pogorzyce
24.10.2020
 
Bronowianka Kraków
3:0 v.o.
Prądniczanka II Kraków
24.10.2020
 
Victoria Zalas
2:5
Górnik Wieliczka
24.10.2020
 
Tempo Białka
0:5
FSA Kraków
24.10.2020
 

Centralna Liga Juniorek U-17

Zabrze
0:10
SMS Łódź
24.10.2020
12:00
Górnik Ł.
1:0
Ślęza Wrocław
24.10.2020
11:00
SWD Wodzisław
2:0
UKS Staszkówka Jelna
25.10.2020
14:00
Bronowianka Kraków
6:2
Resovia Rzeszów
25.10.2020
14:00
ROW Rybnik
1:1
Unia Opole
25.10.2020
12:00

I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Grębałowianka Kraków
26.10.2020
21:00

I liga futsalu (południe)

AZS UMCS Lublin
3:5
Górnik Polkowice
24.10.2020
20:00
GKS Tychy
2:4
Futsal Nowiny
24.10.2020
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
17:6
Stal Mielec
25.10.2020
16:00
Kamionka Mikołów
3:4
Heiro Rzeszów
25.10.2020
17:00
BSF Bochnia
7:1
Profisport Wrocław
25.10.2020
17:00
Sośnica Gliwice
3:3
Unia Tarnów
25.10.2020
17:00