facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

IV liga małopolska (Kraków-Wadowice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 09.08.2014

Niwa Nowa Wieś
2:1
Karpaty Siepraw
09.08.2014
16:00
Iskra Klecza Dolna
3:0
Wiślanka Grabie
09.08.2014
17:00
Jutrzenka Giebułtów
2:1
Halniak Maków Podhalański
09.08.2014
17:00
Górnik Libiąż
0:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
09.08.2014
17:00
Świt Krzeszowice
2:0
Orzeł Piaski Wielkie
09.08.2014
17:00
Wiślanie Jaśkowice
4:2
Proszowianka Proszowice
09.08.2014
17:00
Cracovia II Kraków
9:0
Garbarz Zembrzyce
09.08.2014
11:00
Spójnia Osiek
1:5
Jałowiec Stryszawa
09.08.2014
17:00

2. kolejka 16.08.2014

Spójnia Osiek
0:1
Garbarz Zembrzyce
15.08.2014
16:00
Orzeł Piaski Wielkie
6:1
Wiślanie Jaśkowice
15.08.2014
12:00
Halniak Maków Podhalański
1:0
Górnik Libiąż
16.08.2014
17:00
Niwa Nowa Wieś
0:0
Iskra Klecza Dolna
16.08.2014
16:00
Karpaty Siepraw
1:1
Jałowiec Stryszawa
17.08.2014
17:00
Proszowianka Proszowice
0:5
Cracovia II Kraków
17.08.2014
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:0
Świt Krzeszowice
17.08.2014
17:00
Wiślanka Grabie
2:1
Jutrzenka Giebułtów
17.08.2014
17:30

3. kolejka 23.08.2014

Iskra Klecza Dolna
1:1
Karpaty Siepraw
23.08.2014
15:00
Jutrzenka Giebułtów
0:1
Niwa Nowa Wieś
23.08.2014
17:00
Górnik Libiąż
0:1
Wiślanka Grabie
23.08.2014
17:00
Świt Krzeszowice
3:1
Halniak Maków Podhalański
23.08.2014
17:00
Wiślanie Jaśkowice
3:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.08.2014
17:00
Spójnia Osiek
2:0
Proszowianka Proszowice
23.08.2014
17:00
Cracovia II Kraków
4:2
Orzeł Piaski Wielkie
24.08.2014
11:00
Jałowiec Stryszawa
0:0
Garbarz Zembrzyce
24.08.2014
17:00

4. kolejka 27.08.2014

Karpaty Siepraw
2:2
Garbarz Zembrzyce
27.08.2014
17:00
Proszowianka Proszowice
3:2
Jałowiec Stryszawa
27.08.2014
17:00
Halniak Maków Podhalański
4:1
Wiślanie Jaśkowice
27.08.2014
17:00
Wiślanka Grabie
2:1
Świt Krzeszowice
27.08.2014
17:00
Niwa Nowa Wieś
2:3
Górnik Libiąż
27.08.2014
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:0
Spójnia Osiek
10.09.2014
16:30
Kalwarianka Kalwaria Z.
2:1
Cracovia II Kraków
10.09.2014
16:30
Iskra Klecza Dolna
0:0
Jutrzenka Giebułtów
10.09.2014
16:30

5. kolejka 30.08.2014

Jutrzenka Giebułtów
2:0
Karpaty Siepraw
30.08.2014
17:00
Górnik Libiąż
3:0 v.o.
Iskra Klecza Dolna
30.08.2014
17:00
występ nie wpisanego do protokołu zawodnika w drużynie Iskry, na boisku 0:1
Świt Krzeszowice
0:1
Niwa Nowa Wieś
30.08.2014
17:00
Wiślanie Jaśkowice
3:2
Wiślanka Grabie
30.08.2014
17:00
Cracovia II Kraków
0:0
Halniak Maków Podhalański
30.08.2014
11:00
Spójnia Osiek
2:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
30.08.2014
17:00
Garbarz Zembrzyce
0:1
Proszowianka Proszowice
30.08.2014
11:00
Jałowiec Stryszawa
2:3
Orzeł Piaski Wielkie
31.08.2014
17:00

6. kolejka 06.09.2014

Karpaty Siepraw
2:7
Proszowianka Proszowice
06.09.2014
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
4:1
Garbarz Zembrzyce
06.09.2014
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
3:2
Jałowiec Stryszawa
06.09.2014
17:00
Halniak Maków Podhalański
0:0
Spójnia Osiek
06.09.2014
11:00
Niwa Nowa Wieś
1:0
Wiślanie Jaśkowice
06.09.2014
11:00
Iskra Klecza Dolna
1:1
Świt Krzeszowice
06.09.2014
17:00
Jutrzenka Giebułtów
0:0
Górnik Libiąż
06.09.2014
16:30
Wiślanka Grabie
0:3
Cracovia II Kraków
07.09.2014
16:00

7. kolejka 13.09.2014

Górnik Libiąż
2:4
Karpaty Siepraw
12.09.2014
16:30
Świt Krzeszowice
2:2
Jutrzenka Giebułtów
13.09.2014
16:00
Wiślanie Jaśkowice
3:2
Iskra Klecza Dolna
13.09.2014
16:00
Spójnia Osiek
1:1
Wiślanka Grabie
13.09.2014
16:00
Garbarz Zembrzyce
1:5
Kalwarianka Kalwaria Z.
13.09.2014
11:00
Cracovia II Kraków
7:0
Niwa Nowa Wieś
14.09.2014
11:00
Jałowiec Stryszawa
1:1
Halniak Maków Podhalański
14.09.2014
16:00
Proszowianka Proszowice
3:1
Orzeł Piaski Wielkie
14.09.2014
16:00

8. kolejka 20.09.2014

Karpaty Siepraw
0:4
Orzeł Piaski Wielkie
20.09.2014
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
2:0
Proszowianka Proszowice
20.09.2014
16:00
Halniak Maków Podhalański
0:0
Garbarz Zembrzyce
20.09.2014
16:00
Niwa Nowa Wieś
1:1
Spójnia Osiek
20.09.2014
16:00
Iskra Klecza Dolna
1:3
Cracovia II Kraków
20.09.2014
11:00
Jutrzenka Giebułtów
0:1
Wiślanie Jaśkowice
20.09.2014
16:00
Górnik Libiąż
1:2
Świt Krzeszowice
20.09.2014
16:00
Wiślanka Grabie
2:2
Jałowiec Stryszawa
21.09.2014
16:00

9. kolejka 27.09.2014

Świt Krzeszowice
2:0
Karpaty Siepraw
27.09.2014
11:00
Wiślanie Jaśkowice
2:1
Górnik Libiąż
27.09.2014
15:00
Spójnia Osiek
3:1
Iskra Klecza Dolna
27.09.2014
16:00
Garbarz Zembrzyce
0:4
Wiślanka Grabie
27.09.2014
16:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:3
Kalwarianka Kalwaria Z.
27.09.2014
16:00
Cracovia II Kraków
1:0
Jutrzenka Giebułtów
28.09.2014
11:00
Jałowiec Stryszawa
0:1
Niwa Nowa Wieś
28.09.2014
16:00
Proszowianka Proszowice
1:0
Halniak Maków Podhalański
28.09.2014
16:00

10. kolejka 04.10.2014

Karpaty Siepraw
0:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
04.10.2014
16:00
Halniak Maków Podhalański
1:0
Orzeł Piaski Wielkie
04.10.2014
16:00
Wiślanka Grabie
1:1
Proszowianka Proszowice
04.10.2014
11:00
Niwa Nowa Wieś
0:2
Garbarz Zembrzyce
04.10.2014
16:00
Iskra Klecza Dolna
2:1
Jałowiec Stryszawa
04.10.2014
16:00
Jutrzenka Giebułtów
1:1
Spójnia Osiek
04.10.2014
16:00
Świt Krzeszowice
1:4
Wiślanie Jaśkowice
04.10.2014
15:30
Górnik Libiąż
2:4
Cracovia II Kraków
05.10.2014
16:00

11. kolejka 11.10.2014

Wiślanie Jaśkowice
1:4
Karpaty Siepraw
11.10.2014
15:00
Cracovia II Kraków
4:0
Świt Krzeszowice
11.10.2014
11:00
Spójnia Osiek
2:0
Górnik Libiąż
11.10.2014
15:00
Garbarz Zembrzyce
0:0
Iskra Klecza Dolna
11.10.2014
11:00
Proszowianka Proszowice
4:1
Niwa Nowa Wieś
11.10.2014
11:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
3:0
Halniak Maków Podhalański
11.10.2014
15:30
Jałowiec Stryszawa
1:1
Jutrzenka Giebułtów
12.10.2014
15:30
Orzeł Piaski Wielkie
2:1
Wiślanka Grabie
12.10.2014
12:00

12. kolejka 18.10.2014

Niwa Nowa Wieś
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
18.10.2014
15:30
Iskra Klecza Dolna
3:1
Proszowianka Proszowice
18.10.2014
15:00
Jutrzenka Giebułtów
2:1
Garbarz Zembrzyce
18.10.2014
15:00
Górnik Libiąż
2:2
Jałowiec Stryszawa
18.10.2014
15:00
Świt Krzeszowice
1:1
Spójnia Osiek
18.10.2014
15:30
Wiślanie Jaśkowice
0:2
Cracovia II Kraków
18.10.2014
15:00
Karpaty Siepraw
2:3
Halniak Maków Podhalański
19.10.2014
15:00
Wiślanka Grabie
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
19.10.2014
15:00

13. kolejka 25.10.2014

Spójnia Osiek
2:0
Wiślanie Jaśkowice
25.10.2014
15:00
Świt Krzeszowice
2:3
Jałowiec Stryszawa
25.10.2014
11:00
Garbarz Zembrzyce
2:0
Górnik Libiąż
25.10.2014
11:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
2:0
Niwa Nowa Wieś
25.10.2014
15:00
Halniak Maków Podhalański
1:1
Wiślanka Grabie
25.10.2014
15:00
Cracovia II Kraków
7:2
Karpaty Siepraw
26.10.2014
11:00
Proszowianka Proszowice
2:3
Jutrzenka Giebułtów
26.10.2014
14:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Iskra Klecza Dolna
26.10.2014
12:00

14. kolejka 01.11.2014

Karpaty Siepraw
3:2
Wiślanka Grabie
02.11.2014
14:00
Niwa Nowa Wieś
0:0
Halniak Maków Podhalański
02.11.2014
14:00
Iskra Klecza Dolna
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
02.11.2014
14:00
Jutrzenka Giebułtów
1:5
Orzeł Piaski Wielkie
02.11.2014
14:00
Górnik Libiąż
0:4
Proszowianka Proszowice
02.11.2014
14:00
Świt Krzeszowice
4:2
Garbarz Zembrzyce
02.11.2014
14:00
Wiślanie Jaśkowice
3:1
Jałowiec Stryszawa
02.11.2014
14:00
Cracovia II Kraków
4:1
Spójnia Osiek
02.11.2014
14:00

15. kolejka 08.11.2014

Spójnia Osiek
1:0
Karpaty Siepraw
08.11.2014
13:30
Garbarz Zembrzyce
0:0
Wiślanie Jaśkowice
08.11.2014
11:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
3:0
Jutrzenka Giebułtów
08.11.2014
13:30
Halniak Maków Podhalański
1:1
Iskra Klecza Dolna
08.11.2014
13:30
Jałowiec Stryszawa
0:4
Cracovia II Kraków
09.11.2014
13:30
Proszowianka Proszowice
4:0
Świt Krzeszowice
09.11.2014
13:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:0 v.o.
Górnik Libiąż
09.11.2014
12:00
goście zrezygnowali z gry
Wiślanka Grabie
1:1
Niwa Nowa Wieś
09.11.2014
13:30

16. kolejka 15.04.2015

Karpaty Siepraw
0:2
Niwa Nowa Wieś
15.04.2015
17:00
Wiślanka Grabie
1:0
Iskra Klecza Dolna
15.04.2015
17:00
Halniak Maków Podhalański
2:0
Jutrzenka Giebułtów
15.04.2015
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:0
Górnik Libiąż
15.04.2015
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
0:0
Świt Krzeszowice
15.04.2015
17:00
Proszowianka Proszowice
4:2
Wiślanie Jaśkowice
15.04.2015
17:00
Garbarz Zembrzyce
0:1
Cracovia II Kraków
15.04.2015
17:00
Jałowiec Stryszawa
3:0
Spójnia Osiek
15.04.2015
17:00

17. kolejka 21.03.2015

Garbarz Zembrzyce
2:1
Spójnia Osiek
21.03.2015
15:00
Wiślanie Jaśkowice
3:1
Orzeł Piaski Wielkie
21.03.2015
15:00
Górnik Libiąż
3:2
Halniak Maków Podhalański
21.03.2015
15:00
Iskra Klecza Dolna
1:1
Niwa Nowa Wieś
21.03.2015
15:00
Jałowiec Stryszawa
1:1
Karpaty Siepraw
21.03.2015
15:00
Świt Krzeszowice
1:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
21.03.2015
15:00
Jutrzenka Giebułtów
1:1
Wiślanka Grabie
21.03.2015
15:00
Cracovia II Kraków
4:4
Proszowianka Proszowice
22.03.2015
11:00

18. kolejka 28.03.2015

Karpaty Siepraw
1:1
Iskra Klecza Dolna
28.03.2015
15:00
Niwa Nowa Wieś
1:1
Jutrzenka Giebułtów
28.03.2015
15:30
Halniak Maków Podhalański
5:0
Świt Krzeszowice
28.03.2015
15:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:1
Wiślanie Jaśkowice
28.03.2015
15:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:2
Cracovia II Kraków
28.03.2015
15:30
Garbarz Zembrzyce
2:1
Jałowiec Stryszawa
28.03.2015
15:00
Wiślanka Grabie
1:2
Górnik Libiąż
29.03.2015
14:00
Proszowianka Proszowice
0:1
Spójnia Osiek
29.03.2015
16:30

19. kolejka 04.04.2015

Garbarz Zembrzyce
3:0
Karpaty Siepraw
04.04.2015
11:00
Cracovia II Kraków
4:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
04.04.2015
11:00
Jałowiec Stryszawa
0:3 v.o.
Proszowianka Proszowice
29.04.2015
17:30
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Jałowca, na boisku 2:2
Wiślanie Jaśkowice
3:0
Halniak Maków Podhalański
29.04.2015
17:30
Świt Krzeszowice
0:2
Wiślanka Grabie
29.04.2015
17:30
Górnik Libiąż
1:1
Niwa Nowa Wieś
29.04.2015
17:30
Spójnia Osiek
2:4
Orzeł Piaski Wielkie
29.04.2015
17:30
Jutrzenka Giebułtów
3:1
Iskra Klecza Dolna
29.04.2015
17:30

20. kolejka 11.04.2015

Karpaty Siepraw
0:0
Jutrzenka Giebułtów
11.04.2015
16:30
Iskra Klecza Dolna
0:3
Górnik Libiąż
11.04.2015
16:30
Niwa Nowa Wieś
0:0
Świt Krzeszowice
11.04.2015
16:00
Halniak Maków Podhalański
2:5
Cracovia II Kraków
11.04.2015
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:0
Spójnia Osiek
11.04.2015
16:30
Orzeł Piaski Wielkie
1:0
Jałowiec Stryszawa
11.04.2015
16:30
Wiślanka Grabie
2:1
Wiślanie Jaśkowice
12.04.2015
14:00
Proszowianka Proszowice
0:1
Garbarz Zembrzyce
12.04.2015
16:30

21. kolejka 18.04.2015

Garbarz Zembrzyce
1:2
Orzeł Piaski Wielkie
18.04.2015
16:00
Jałowiec Stryszawa
0:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
18.04.2015
16:00
Spójnia Osiek
4:2
Halniak Maków Podhalański
18.04.2015
16:00
Wiślanie Jaśkowice
3:2
Niwa Nowa Wieś
18.04.2015
16:00
Świt Krzeszowice
0:0
Iskra Klecza Dolna
18.04.2015
16:00
Górnik Libiąż
1:0
Jutrzenka Giebułtów
18.04.2015
16:00
Proszowianka Proszowice
1:1
Karpaty Siepraw
19.04.2015
17:00
Cracovia II Kraków
7:0
Wiślanka Grabie
19.04.2015
11:00

22. kolejka 25.04.2015

Karpaty Siepraw
1:0
Górnik Libiąż
25.04.2015
17:00
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Świt Krzeszowice
25.04.2015
17:00
Iskra Klecza Dolna
3:1
Wiślanie Jaśkowice
25.04.2015
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:1
Garbarz Zembrzyce
25.04.2015
17:00
Niwa Nowa Wieś
0:1
Cracovia II Kraków
25.04.2015
16:00
Halniak Maków Podhalański
3:0
Jałowiec Stryszawa
25.04.2015
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:0
Proszowianka Proszowice
25.04.2015
17:00
Wiślanka Grabie
7:2
Spójnia Osiek
26.04.2015
17:00

23. kolejka 02.05.2015

Orzeł Piaski Wielkie
3:1
Karpaty Siepraw
02.05.2015
17:00
Garbarz Zembrzyce
3:1
Halniak Maków Podhalański
02.05.2015
17:00
Cracovia II Kraków
4:0
Iskra Klecza Dolna
02.05.2015
11:00
Wiślanie Jaśkowice
1:3
Jutrzenka Giebułtów
02.05.2015
16:00
Świt Krzeszowice
2:1
Górnik Libiąż
02.05.2015
17:00
Jałowiec Stryszawa
1:3
Wiślanka Grabie
02.05.2015
17:00
Proszowianka Proszowice
1:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
03.05.2015
17:00
Spójnia Osiek
2:0
Niwa Nowa Wieś
03.05.2015
16:00

24. kolejka 09.05.2015

Karpaty Siepraw
5:2
Świt Krzeszowice
09.05.2015
17:30
Górnik Libiąż
3:2
Wiślanie Jaśkowice
09.05.2015
17:00
Iskra Klecza Dolna
3:2
Spójnia Osiek
09.05.2015
17:30
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:1
Orzeł Piaski Wielkie
09.05.2015
17:30
Jutrzenka Giebułtów
1:2
Cracovia II Kraków
09.05.2015
17:30
Niwa Nowa Wieś
1:2
Jałowiec Stryszawa
09.05.2015
16:00
Halniak Maków Podhalański
1:3
Proszowianka Proszowice
09.05.2015
17:00
Wiślanka Grabie
5:0
Garbarz Zembrzyce
10.05.2015
17:00

25. kolejka 16.05.2015

Kalwarianka Kalwaria Z.
3:1
Karpaty Siepraw
16.05.2015
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
6:0
Halniak Maków Podhalański
16.05.2015
17:30
Garbarz Zembrzyce
0:0
Niwa Nowa Wieś
16.05.2015
17:00
Jałowiec Stryszawa
0:2
Iskra Klecza Dolna
16.05.2015
17:00
Spójnia Osiek
1:2
Jutrzenka Giebułtów
16.05.2015
17:00
Wiślanie Jaśkowice
2:3
Świt Krzeszowice
16.05.2015
16:00
Proszowianka Proszowice
1:1
Wiślanka Grabie
17.05.2015
17:30
Cracovia II Kraków
1:1
Górnik Libiąż
17.05.2015
11:00

26. kolejka 23.05.2015

Karpaty Siepraw
1:6
Wiślanie Jaśkowice
23.05.2015
18:00
Świt Krzeszowice
0:4
Cracovia II Kraków
23.05.2015
17:00
Górnik Libiąż
2:1
Spójnia Osiek
23.05.2015
18:00
Iskra Klecza Dolna
0:2
Garbarz Zembrzyce
23.05.2015
18:00
Niwa Nowa Wieś
2:2
Proszowianka Proszowice
23.05.2015
16:00
Halniak Maków Podhalański
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.05.2015
18:00
Jutrzenka Giebułtów
2:2
Jałowiec Stryszawa
23.05.2015
18:00
Wiślanka Grabie
3:1
Orzeł Piaski Wielkie
24.05.2015
17:00

27. kolejka 30.05.2015

Orzeł Piaski Wielkie
2:1
Niwa Nowa Wieś
30.05.2015
17:30
Garbarz Zembrzyce
0:3
Jutrzenka Giebułtów
30.05.2015
17:00
Jałowiec Stryszawa
0:5
Górnik Libiąż
30.05.2015
17:00
Spójnia Osiek
2:0
Świt Krzeszowice
30.05.2015
17:00
Halniak Maków Podhalański
0:1
Karpaty Siepraw
30.05.2015
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:0
Wiślanka Grabie
30.05.2015
17:30
Proszowianka Proszowice
0:0
Iskra Klecza Dolna
31.05.2015
17:30
Cracovia II Kraków
3:2
Wiślanie Jaśkowice
31.05.2015
11:00

28. kolejka 06.06.2015

Wiślanie Jaśkowice
6:3
Spójnia Osiek
06.06.2015
17:00
Jałowiec Stryszawa
5:1
Świt Krzeszowice
06.06.2015
17:00
Górnik Libiąż
3:0
Garbarz Zembrzyce
06.06.2015
18:00
Niwa Nowa Wieś
0:5
Kalwarianka Kalwaria Z.
06.06.2015
16:00
Karpaty Siepraw
1:3
Cracovia II Kraków
06.06.2015
11:00
Jutrzenka Giebułtów
3:0
Proszowianka Proszowice
06.06.2015
18:00
Wiślanka Grabie
2:0
Halniak Maków Podhalański
07.06.2015
17:00
Iskra Klecza Dolna
4:4
Orzeł Piaski Wielkie
07.06.2015
18:00

29. kolejka 13.06.2015

Halniak Maków Podhalański
0:0
Niwa Nowa Wieś
13.06.2015
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:0
Iskra Klecza Dolna
13.06.2015
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
0:2
Jutrzenka Giebułtów
13.06.2015
17:30
Garbarz Zembrzyce
4:2
Świt Krzeszowice
13.06.2015
18:00
Jałowiec Stryszawa
1:4
Wiślanie Jaśkowice
13.06.2015
17:00
Spójnia Osiek
1:2
Cracovia II Kraków
13.06.2015
18:00
Wiślanka Grabie
4:2
Karpaty Siepraw
14.06.2015
17:00
Proszowianka Proszowice
4:2
Górnik Libiąż
14.06.2015
17:30

30. kolejka 20.06.2015

Wiślanie Jaśkowice
6:0
Garbarz Zembrzyce
17.06.2015
17:00
Karpaty Siepraw
0:0
Spójnia Osiek
20.06.2015
17:00
Jutrzenka Giebułtów
3:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.06.2015
17:00
Iskra Klecza Dolna
1:5
Halniak Maków Podhalański
20.06.2015
17:00
Cracovia II Kraków
4:1
Jałowiec Stryszawa
20.06.2015
17:00
Świt Krzeszowice
2:9
Proszowianka Proszowice
20.06.2015
17:00
Górnik Libiąż
0:1
Orzeł Piaski Wielkie
20.06.2015
17:00
Niwa Nowa Wieś
2:3
Wiślanka Grabie
20.06.2015
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 20.06.2015

17.06.2015
17:00
Wiślanie Jaśkowice
6:0
Garbarz Zembrzyce
20.06.2015
17:00
Karpaty Siepraw
0:0
Spójnia Osiek
20.06.2015
17:00
Jutrzenka Giebułtów
3:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.06.2015
17:00
Iskra Klecza Dolna
1:5
Halniak Maków Podhalański
20.06.2015
17:00
Cracovia II Kraków
4:1
Jałowiec Stryszawa
20.06.2015
17:00
Świt Krzeszowice
2:9
Proszowianka Proszowice
20.06.2015
17:00
Górnik Libiąż
0:1
Orzeł Piaski Wielkie
20.06.2015
17:00
Niwa Nowa Wieś
2:3
Wiślanka Grabie

30. kolejka 20.06.2015

17.06.2015
17:00
Wiślanie Jaśkowice
6:0
Garbarz Zembrzyce
20.06.2015
17:00
Karpaty Siepraw
0:0
Spójnia Osiek
20.06.2015
17:00
Jutrzenka Giebułtów
3:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.06.2015
17:00
Iskra Klecza Dolna
1:5
Halniak Maków Podhalański
20.06.2015
17:00
Cracovia II Kraków
4:1
Jałowiec Stryszawa
20.06.2015
17:00
Świt Krzeszowice
2:9
Proszowianka Proszowice
20.06.2015
17:00
Górnik Libiąż
0:1
Orzeł Piaski Wielkie
20.06.2015
17:00
Niwa Nowa Wieś
2:3
Wiślanka Grabie

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.09.2021
18:00
Lech Poznań
:
Wisła Kraków
17.09.2021
20:30
Pogoń Szczecin
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
15:00
Wisła Płock
:
Jagiellonia Białystok
18.09.2021
12:30
Lechia Gdańsk
:
Piast Gliwice
18.09.2021
20:00
Radomiak Radom
:
Śląsk Wrocław
18.09.2021
17:30

Fortuna I Liga

Puszcza Niepołomice
1:2
Sandecja Nowy Sącz
15.09.2021
18:00
GKS Katowice
:
Arka Gdynia
16.09.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Stomil Olsztyn
16.09.2021
20:30
GKS Tychy
:
Chrobry Głogów
16.09.2021
20:30
GKS Jastrzębie
:
Zagłębie Sosnowiec
17.09.2021
18:00
Resovia Rzeszów
:
Miedź Legnica
17.09.2021
20:30
Korona Kielce
:
Sandecja Nowy Sącz
18.09.2021
20:30
ŁKS Łódź
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.09.2021
12:40

eWinner II Liga

Hutnik Kraków
1:1
Garbarnia Kraków
15.09.2021
16:00
Śląsk II Wrocław
:
KKS 1925 Kalisz
17.09.2021
14:30
Wisła Puławy
:
Stal Rzeszów
18.09.2021
16:00
Znicz Pruszków
:
Sokół Ostróda
18.09.2021
16:00
GKS Bełchatów
:
Lech II Poznań
18.09.2021
12:30
Motor Lublin
:
Garbarnia Kraków
18.09.2021
17:00
Ruch Chorzów
:
Wigry Suwałki
18.09.2021
18:00

III liga, gr. 4

KSZO Ostrowiec Św.
:
Wisłoka Dębica
18.09.2021
15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Czarni Połaniec
18.09.2021
16:00
Unia Tarnów
:
Tomasovia Tomaszów Lubelski
18.09.2021
16:00
Korona Rzeszów
:
Sokół Sieniawa
18.09.2021
14:00
Avia Świdnik
:
Siarka Tarnobrzeg
18.09.2021
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Orlęta Radzyń Podlaski
18.09.2021
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Chełmianka Chełm
18.09.2021
16:30

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Beskid Andrychów
2:3
Wiślanie Jaśkowice
15.09.2021
17:00
Dalin Myślenice
2:3
Orzeł Ryczów
15.09.2021
16:30
Wieczysta Kraków
5:0
Pcimianka Pcim
15.09.2021
16:30
MKS Trzebinia
2:3
Tempo Białka
15.09.2021
17:00
KS Chełmek
1:2
Sokół Kocmyrzów
15.09.2021
17:00
Clepardia Kraków
0:1
Garbarnia II Kraków
15.09.2021
17:00
LKS Jawiszowice
3:2
Wiślanka Grabie
15.09.2021
17:00
Słomniczanka Słomniki
4:0
TS Węgrzce
15.09.2021
17:00
Unia Oświęcim
1:0
Jutrzenka Giebułtów
15.09.2021
17:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Słomniczanka Słomniki
18.09.2021
11:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Unia Oświęcim
18.09.2021
11:00
Tempo Białka
:
KS Chełmek
18.09.2021
16:00
TS Węgrzce
:
MKS Trzebinia
18.09.2021
17:00
Orzeł Ryczów
:
Beskid Andrychów
18.09.2021
16:00
LKS Jawiszowice
:
Wieczysta Kraków
18.09.2021
17:00
Sokół Kocmyrzów
:
Clepardia Kraków
18.09.2021
16:00
Wiślanka Grabie
:
Garbarnia II Kraków
18.09.2021
16:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
:
Tarnovia Tarnów
18.09.2021
11:00
Radłovia Radłów
:
Sokół Słopnice
18.09.2021
16:00
BKS Bochnia
:
Glinik Gorlice
18.09.2021
17:00
Metal Tarnów
:
Okocimski Brzesko
18.09.2021
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Jarmuta
18.09.2021
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Limanovia Limanowa
18.09.2021
17:00
Lubań Maniowy
:
Watra Białka Tatrzańska
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
:
LOT Balice
18.09.2021
11:00
LKS Niedźwiedź
:
Promień Przeginia
18.09.2021
16:30
Błękitni Modlnica
:
Przebój Wolbrom
18.09.2021
17:00
Piliczanka Pilica
:
Spójnia Osiek
18.09.2021
16:00
Przemsza Klucze
:
LOT Balice
18.09.2021
11:00
Proszowianka Proszowice
:
KS PKM Olkusz
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kmita Zabierzów
:
Prokocim Kraków
18.09.2021
16:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Hutnik II Kraków
18.09.2021
16:30
Radziszowianka Radziszów
:
Borek Kraków
18.09.2021
17:00
Prądniczanka Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
18.09.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Raba Dobczyce
:
LKS Śledziejowice
18.09.2021
11:00
Gdovia Gdów
:
Jordan Sum Zakliczyn
18.09.2021
17:00
Górnik Wieliczka
:
Karpaty Siepraw
18.09.2021
16:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Złomex Branice
18.09.2021
15:00
Tempo Rzeszotary
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

MKS Libiąż
:
Brzezina Osiek
18.09.2021
16:00
Niwa Nowa Wieś
:
Strażak Rajsko
18.09.2021
16:00
LKS Żarki
:
Górnik Brzeszcze
18.09.2021
11:00
Nadwiślanin Gromiec
:
LKS Gorzów
18.09.2021
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Sokół Przytkowice
18.09.2021
 
Skawa Wadowice
:
Victoria Jaworzno
18.09.2021
16:00
Hejnał Kęty
:
Fablok Chrzanów
18.09.2021
11:00
Zgoda Byczyna
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Poręba Spytkowska
:
Jadowniczanka Jadowniki
18.09.2021
16:30
Victoria Słomka
:
Naprzód Sobolów
18.09.2021
16:00
Błyskawica Proszówki
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
18.09.2021
15:30
GKS Drwinia
:
Ceramika Muchówka
18.09.2021
14:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LUKS Skrzyszów
:
LKS Rzuchowa
17.09.2021
16:30
Wisła Szczucin
:
Pogórze
18.09.2021
16:30
Zorza Zaczarnie
:
LKS Nowa Jastrząbka
18.09.2021
16:30
Olimpia Wojnicz
:
LKS Ładna
18.09.2021
16:30
Rzepiennik Strzyżewski
:
Polan Żabno
18.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Łużna
:
Gród Podegrodzie
18.09.2021
16:00
KS Biecz
:
Helena Nowy Sącz
18.09.2021
16:30
LKS Uście Gorlickie
:
Biegoniczanka
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Huragan Waksmund
3:1
Zawrat Bukowina Tatrzańska
15.09.2021
17:00
AKS Ujanowice
:
Huragan Waksmund
18.09.2021
16:00
Orkan Szczyrzyc
:
Zalesianka
18.09.2021
16:00
Czarni Czarny Dunajec
:
LKS Szaflary
18.09.2021
16:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
Babia Góra Lipnica Wielka
18.09.2021
16:00
Płomień Limanowa
:
Turbacz Mszana Dolna
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Błękitni II Modlnica
:
Galicja Raciborowice
18.09.2021
14:00
Partyzant Dojazdów
:
Ekler Baranówka
18.09.2021
15:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Bibiczanka Bibice
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Iskra Czułów
0:6
Tramwaj Kraków
15.09.2021
16:30
Potok Więckowice
1:2
Sportowiec Modlniczka
15.09.2021
17:00
Liszczanka Liszki
1:1
Piast Wołowice
15.09.2021
17:00
Dragon Szczyglice
:
Strażak Rączna
16.09.2021
20:30
Dragon Szczyglice
:
Lotnik Kryspinów
18.09.2021
14:00
Sankowia Sanka
:
Potok Więckowice
18.09.2021
13:00
Wisła Jeziorzany
:
Iskra Czułów
18.09.2021
13:00
Tęcza Piekary
:
Liszczanka Liszki
18.09.2021
15:30
Tramwaj Kraków
:
JKS Zelków
18.09.2021
17:00
Start Kamień
:
Piast Wołowice
18.09.2021
14:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Zwierzyniecki Kraków
:
Dąbski Kraków
18.09.2021
17:00
Gajowianka Gaj
:
Wieczysta II
18.09.2021
16:30
Nadwiślan Kraków
:
Strzelcy Kraków
18.09.2021
16:30
Iskra Krzęcin
:
Prądniczanka II Kraków
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Batory Wola Batorska
:
Wilga Koźmice Wielkie
18.09.2021
16:00
Start Brzezie
:
Zryw Szarów
18.09.2021
17:00
Czarnochowice
:
Iskra Zakrzów
18.09.2021
17:00
Strażak Kokotów
:
Zieloni Niegowić
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Pasternik Ochojno
:
Iskra Głogoczów
18.09.2021
16:00
Staw Polanka
:
Orzeł Nowa Wieś
18.09.2021
16:00
Sokół Borzęta
:
Hejnał Krzyszkowice
18.09.2021
16:30
LKS Rudnik
:
Beskid Tokarnia
18.09.2021
16:30
Dziecanovia Dziekanowice
:
Górki Myślenice
18.09.2021
17:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Zielonka Wrząsowice
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Trzy Korony Żarnowiec
:
Strumyk Zarzecze
18.09.2021
16:30
Pilica Wierbka
:
Laskowianka Laski
18.09.2021
12:00
Unia Jaroszowiec
:
Błysk Zederman
18.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
:
Wisełka Rozkochów
18.09.2021
17:00
Zagórzanka Zagórze
:
MKS Alwernia
18.09.2021
17:00
Wisła Jankowice
:
Polonia Luszowice
18.09.2021
17:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Tęcza Tenczynek
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
:
Cobra Wężerów
18.09.2021
11:00
Agricola Klimontów
:
Kosynierzy Łuczyce
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
:
Novi Narama
18.09.2021
17:00
Niegoszowianka
:
Orzeł II Bębło
18.09.2021
14:00
Orlęta II Rudawa
:
Wisła Rząska
18.09.2021
17:00
Płomień Jerzmanowice
:
Kmita II Zabierzów
18.09.2021
16:30

Keeza Klasa B (Kraków III)

Bieżanowianka II Kraków
:
Fairant Kraków
18.09.2021
16:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Tramwaj II Kraków
18.09.2021
17:00
Wawel Kraków
:
Prokocim II Kraków
18.09.2021
11:00
Pychowianka Kraków
:
Dragoons Kraków
18.09.2021
16:00
Victoria Kraków
:
Universum Kraków
18.09.2021
 
Bronowicki Kraków
:
Rybitwy Kraków
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Sokół Rybna
:
Błękitni Czułówek
18.09.2021
17:00
Rzozovia Rzozów
:
Radziszowianka II
18.09.2021
17:00
Tyniec Kraków
:
Sparta Przeginia Duchowna
18.09.2021
16:00
Płomień Kostrze
:
Wisła Czernichów
18.09.2021
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Lotnik II Kryspinów
18.09.2021
16:00
Gwiazda Ściejowice
:
Nadwiślan Rusocice
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Piłkarz Podłęże
16.09.2021
17:30
Rożnowa
:
UKS Sygneczów
18.09.2021
16:00
Naprzód Ochmanów
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
18.09.2021
16:30
Wiarusy II
:
Górnik II Wieliczka
18.09.2021
16:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Dąb Zabierzów Bocheński
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Radwan Skomielna Czarna
:
Lubomir Wiśniowa
18.09.2021
16:00
Sęp Droginia
:
LKS Trzebunia
18.09.2021
16:30
Wicher Stróża
:
Karpaty II Siepraw
18.09.2021
16:30

Keeza Klasa B (Olkusz)

Błyskawica Kolbark
:
Northstar Miechów
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
Gryf Wiatowice
18.09.2021
16:30
Contra II
:
Czarnochowice II
18.09.2021
15:30

Centralna Liga Juniorów U-18

Jagiellonia
:
Warta
18.09.2021
12:00
Wisła Kraków
:
Zagłębie Lubin
18.09.2021
11:15
Legia Warszawa
:
Pogoń Szczecin
18.09.2021
11:00
Lech Poznań
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
11:00
Raków Częstochowa
:
Gwarek Zabrze
18.09.2021
14:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Resovia Rzeszów
:
Korona Kielce
18.09.2021
13:00
Wisła Kraków
:
Motor Lublin
18.09.2021
14:00
Cracovia Kraków
:
Stal Rz.
18.09.2021
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Wisła Puławy
18.09.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - jesień

Sandecja Nowy Sącz
:
TOP 54 Biała Podlaska
18.09.2021
12:30
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
 
KKP Korona Kielce
:
BKS Lublin
18.09.2021
12:00
Górnik Ł.
:
Stal Rz.
18.09.2021
15:30

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
3:1
Unia Tarnów
14.09.2021
17:30
Orzeł Myślenice
2:2
Limanovia Limanowa
14.09.2021
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
6:1
Górnik Wieliczka
15.09.2021
17:00
Grybovia Grybów
4:2
Dunajec Nowy Sącz
15.09.2021
17:00
Garbarnia Kraków
2:1
Puszcza Niepołomice
15.09.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
5:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15.09.2021
16:00
Pcimianka Pcim
:
Beskid Andrychów
16.09.2021
17:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Orzeł Myślenice
18.09.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Profi Zielonki
18.09.2021
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
18.09.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
MKS Trzebinia
18.09.2021
10:00
Unia Tarnów
:
Wolania Wola Rzędzińska
18.09.2021
13:30
Beskid Andrychów
:
Grybovia Grybów
18.09.2021
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Podhale Nowy Targ
:
Sandecja Nowy Sącz
15.09.2021
15:00
Hutnik Kraków
:
Garbarnia Kraków
18.09.2021
12:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Unia II Tarnów
:
Hutnik II Kraków
17.09.2021
17:00
Cracovia II Kraków
:
Puszcza Niepołomice
18.09.2021
14:00
Beskid Andrychów
:
Profi Zielonki
18.09.2021
11:00
Limanovia Limanowa
:
Okocimski Brzesko
18.09.2021
12:15

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
18.09.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Wisła II Kraków
18.09.2021
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Unia II Tarnów
12:0
Górnik Tarnów
15.09.2021
10:00
Unia Oświęcim
:
AS Progres Kraków
16.09.2021
17:00
Kalwarianka
:
Respect Szalowa
18.09.2021
10:00
Górnik Tarnów
:
Okocimski Brzesko
18.09.2021
12:00

I Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
5:1
Cracovia Kraków
14.09.2021
17:00
Sandecja
:
Hutnik
15.09.2021
16:30
Cracovia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
18.09.2021
16:30
Limanovia Limanowa
:
Hutnik
18.09.2021
14:30
AS Progres Kraków
:
Sandecja
18.09.2021
16:00

II Małopolska Liga Młodzików

Cracovia Kraków
3:1
Unia Tarnów
15.09.2021
17:45
TS Wisła I Kraków
:
Pogoń S.
16.09.2021
14:00
Unia Oświęcim
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
11:00
Akademia Goal Nawojowa
:
TS Wisła I Kraków
18.09.2021
12:30
Pogoń S.
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.09.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
Unia Tarnów
18.09.2021
11:00

II Liga Kobiet, gr. południowa

Unia Lublin
:
Ziemia Lubińska Czerniec
18.09.2021
15:00

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

Izolator Boguchwała
:
DAP Dębica
18.09.2021
11:00
FSA Kraków
:
MOSiR Lubartów
18.09.2021
11:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Resovia II Rzeszów
18.09.2021
11:00