facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 16.08.2014

Wolni Kłaj
3:0
LKS Śledziejowice
16.08.2014
17:00
Czarni Staniątki
0:4
Gdovia Gdów
16.08.2014
17:30
Górnik Wieliczka
4:0
Hejnał Krzyszkowice
16.08.2014
17:30
Rokita Kornatka
4:2
Gościbia Sułkowice
17.08.2014
17:00
Pcimianka Pcim
6:0
LKS Rudnik
17.08.2014
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
5:1
Dziecanovia Dziekanowice
17.08.2014
17:00
Orzeł Myślenice
1:1
Raba Dobczyce
27.08.2014
17:30

2. kolejka 23.08.2014

Gościbia Sułkowice
3:0
Hejnał Krzyszkowice
23.08.2014
11:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:4
Górnik Wieliczka
23.08.2014
17:30
LKS Śledziejowice
1:2
LKS Rudnik
23.08.2014
17:30
Orzeł Myślenice
1:1
Wolni Kłaj
23.08.2014
17:30
Gdovia Gdów
0:2
Jordan Sum Zakliczyn
24.08.2014
17:30
Pcimianka Pcim
3:0
Czarni Staniątki
24.08.2014
17:00
Rokita Kornatka
3:3
Raba Dobczyce
24.08.2014
17:00

3. kolejka 30.08.2014

Raba Dobczyce
1:1
Gościbia Sułkowice
30.08.2014
17:00
Czarni Staniątki
3:1
LKS Śledziejowice
30.08.2014
17:00
Górnik Wieliczka
1:2
Gdovia Gdów
30.08.2014
17:00
Wolni Kłaj
1:2
Rokita Kornatka
31.08.2014
17:00
LKS Rudnik
0:0
Orzeł Myślenice
31.08.2014
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
2:0
Pcimianka Pcim
31.08.2014
17:00
Hejnał Krzyszkowice
4:3
Dziecanovia Dziekanowice
31.08.2014
17:00

4. kolejka 06.09.2014

Gościbia Sułkowice
4:2
Dziecanovia Dziekanowice
06.09.2014
17:00
Pcimianka Pcim
1:4
Górnik Wieliczka
06.09.2014
16:30
LKS Śledziejowice
3:0 v.o.
Jordan Sum Zakliczyn
06.09.2014
17:00
na boisku 0:1, po weryfikacji
Orzeł Myślenice
1:3
Czarni Staniątki
06.09.2014
17:00
Raba Dobczyce
3:1
Wolni Kłaj
06.09.2014
17:00
Gdovia Gdów
3:0
Hejnał Krzyszkowice
07.09.2014
17:00
Rokita Kornatka
1:1
LKS Rudnik
07.09.2014
17:00

5. kolejka 13.09.2014

Wolni Kłaj
1:0
Gościbia Sułkowice
13.09.2014
16:30
Górnik Wieliczka
2:1
LKS Śledziejowice
13.09.2014
16:30
LKS Rudnik
1:6
Raba Dobczyce
14.09.2014
16:00
Czarni Staniątki
5:1
Rokita Kornatka
14.09.2014
16:30
Jordan Sum Zakliczyn
0:0
Orzeł Myślenice
14.09.2014
16:30
Hejnał Krzyszkowice
3:2
Pcimianka Pcim
14.09.2014
11:00
Dziecanovia Dziekanowice
0:1
Gdovia Gdów
14.09.2014
16:30

6. kolejka 20.09.2014

Gościbia Sułkowice
1:1
Gdovia Gdów
20.09.2014
11:00
LKS Śledziejowice
1:2
Hejnał Krzyszkowice
20.09.2014
16:30
Orzeł Myślenice
1:0
Górnik Wieliczka
20.09.2014
16:30
Raba Dobczyce
4:4
Czarni Staniątki
20.09.2014
16:30
Pcimianka Pcim
4:2
Dziecanovia Dziekanowice
21.09.2014
15:00
Wolni Kłaj
3:1
LKS Rudnik
21.09.2014
16:30
Rokita Kornatka
1:2
Jordan Sum Zakliczyn
08.10.2014
20:30

7. kolejka 27.09.2014

Dziecanovia Dziekanowice
5:2
LKS Śledziejowice
27.09.2014
16:00
LKS Rudnik
4:1
Gościbia Sułkowice
28.09.2014
14:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:4
Raba Dobczyce
28.09.2014
16:00
Górnik Wieliczka
5:0
Rokita Kornatka
28.09.2014
15:00
Hejnał Krzyszkowice
3:0
Orzeł Myślenice
28.09.2014
11:00
Gdovia Gdów
0:1
Pcimianka Pcim
28.09.2014
16:00
Czarni Staniątki
0:0
Wolni Kłaj
14.10.2014
18:15

8. kolejka 04.10.2014

Gościbia Sułkowice
0:1
Pcimianka Pcim
04.10.2014
11:00
LKS Śledziejowice
1:2
Gdovia Gdów
04.10.2014
16:00
Orzeł Myślenice
2:3
Dziecanovia Dziekanowice
04.10.2014
16:00
Raba Dobczyce
0:2
Górnik Wieliczka
04.10.2014
16:00
Wolni Kłaj
0:1
Jordan Sum Zakliczyn
04.10.2014
16:00
LKS Rudnik
0:2
Czarni Staniątki
04.10.2014
16:00
Rokita Kornatka
2:3
Hejnał Krzyszkowice
05.10.2014
15:00

9. kolejka 11.10.2014

Czarni Staniątki
2:0
Gościbia Sułkowice
11.10.2014
15:30
Pcimianka Pcim
3:1
LKS Śledziejowice
11.10.2014
11:00
Jordan Sum Zakliczyn
3:1
LKS Rudnik
12.10.2014
15:30
Górnik Wieliczka
0:1
Wolni Kłaj
12.10.2014
15:00
Hejnał Krzyszkowice
4:2
Raba Dobczyce
12.10.2014
11:00
Dziecanovia Dziekanowice
3:0
Rokita Kornatka
12.10.2014
15:30
Gdovia Gdów
3:2
Orzeł Myślenice
12.10.2014
15:30

10. kolejka 18.10.2014

Gościbia Sułkowice
0:1
LKS Śledziejowice
18.10.2014
15:00
Orzeł Myślenice
0:0
Pcimianka Pcim
18.10.2014
15:00
Raba Dobczyce
2:2
Dziecanovia Dziekanowice
18.10.2014
15:00
Wolni Kłaj
1:2
Hejnał Krzyszkowice
18.10.2014
15:00
LKS Rudnik
1:1
Górnik Wieliczka
18.10.2014
15:00
Czarni Staniątki
2:1
Jordan Sum Zakliczyn
18.10.2014
15:00
Rokita Kornatka
0:3
Gdovia Gdów
19.10.2014
15:00

11. kolejka 25.10.2014

Jordan Sum Zakliczyn
4:1
Gościbia Sułkowice
25.10.2014
15:00
Dziecanovia Dziekanowice
5:1
Wolni Kłaj
25.10.2014
15:00
Pcimianka Pcim
0:1
Rokita Kornatka
25.10.2014
15:00
LKS Śledziejowice
1:0
Orzeł Myślenice
25.10.2014
15:00
Górnik Wieliczka
3:2
Czarni Staniątki
26.10.2014
14:00
Hejnał Krzyszkowice
2:1
LKS Rudnik
26.10.2014
11:00
Gdovia Gdów
2:2
Raba Dobczyce
26.10.2014
14:00

12. kolejka 01.11.2014

Gościbia Sułkowice
1:0
Orzeł Myślenice
02.11.2014
14:00
Rokita Kornatka
3:2
LKS Śledziejowice
02.11.2014
14:00
Raba Dobczyce
0:1
Pcimianka Pcim
02.11.2014
14:00
Wolni Kłaj
1:1
Gdovia Gdów
02.11.2014
14:00
LKS Rudnik
2:1
Dziecanovia Dziekanowice
02.11.2014
14:00
Czarni Staniątki
3:2
Hejnał Krzyszkowice
02.11.2014
14:00
Jordan Sum Zakliczyn
0:3
Górnik Wieliczka
02.11.2014
11:00

13. kolejka 08.11.2014

Górnik Wieliczka
3:0
Gościbia Sułkowice
08.11.2014
13:30
Hejnał Krzyszkowice
5:0
Jordan Sum Zakliczyn
08.11.2014
13:30
LKS Śledziejowice
1:2
Raba Dobczyce
08.11.2014
13:30
Orzeł Myślenice
1:1
Rokita Kornatka
08.11.2014
13:30
Dziecanovia Dziekanowice
1:6
Czarni Staniątki
09.11.2014
13:30
Gdovia Gdów
4:1
LKS Rudnik
09.11.2014
13:30
Pcimianka Pcim
5:2
Wolni Kłaj
09.11.2014
13:30

14. kolejka 28.03.2015

LKS Śledziejowice
0:0
Wolni Kłaj
28.03.2015
15:30
Gościbia Sułkowice
2:0
Rokita Kornatka
28.03.2015
15:30
Raba Dobczyce
4:2
Orzeł Myślenice
28.03.2015
15:30
Gdovia Gdów
1:4
Czarni Staniątki
29.03.2015
16:00
Hejnał Krzyszkowice
2:1
Górnik Wieliczka
29.03.2015
11:00
LKS Rudnik
1:3
Pcimianka Pcim
29.03.2015
16:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:1
Jordan Sum Zakliczyn
29.03.2015
16:00

15. kolejka 04.04.2015

LKS Rudnik
1:4
LKS Śledziejowice
04.04.2015
16:00
Wolni Kłaj
1:0
Orzeł Myślenice
06.04.2015
16:00
Hejnał Krzyszkowice
0:1
Gościbia Sułkowice
29.04.2015
17:30
Górnik Wieliczka
6:0
Dziecanovia Dziekanowice
29.04.2015
17:30
Jordan Sum Zakliczyn
4:2
Gdovia Gdów
29.04.2015
17:30
Czarni Staniątki
1:1
Pcimianka Pcim
29.04.2015
17:30
Raba Dobczyce
2:1
Rokita Kornatka
29.04.2015
17:30

16. kolejka 11.04.2015

Gościbia Sułkowice
2:0
Raba Dobczyce
11.04.2015
16:30
LKS Śledziejowice
0:1
Czarni Staniątki
11.04.2015
16:00
Rokita Kornatka
0:0
Wolni Kłaj
11.04.2015
16:00
Orzeł Myślenice
1:1
LKS Rudnik
11.04.2015
16:00
Gdovia Gdów
2:5
Górnik Wieliczka
12.04.2015
16:30
Pcimianka Pcim
2:1
Jordan Sum Zakliczyn
12.04.2015
16:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:1
Hejnał Krzyszkowice
12.04.2015
16:00

17. kolejka 18.04.2015

Górnik Wieliczka
3:1
Pcimianka Pcim
18.04.2015
17:00
Czarni Staniątki
1:4
Orzeł Myślenice
18.04.2015
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:1
Gościbia Sułkowice
19.04.2015
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
2:1
LKS Śledziejowice
19.04.2015
16:00
Wolni Kłaj
1:1
Raba Dobczyce
19.04.2015
16:00
Hejnał Krzyszkowice
4:0
Gdovia Gdów
19.04.2015
11:00
LKS Rudnik
2:2
Rokita Kornatka
19.04.2015
16:00

18. kolejka 25.04.2015

Gościbia Sułkowice
1:1
Wolni Kłaj
25.04.2015
17:00
LKS Śledziejowice
0:3 v.o.
Górnik Wieliczka
25.04.2015
17:00
brak wymaganej regulaminem ilości młodzieżowców w drużynie Śledziejowice od 90 minuty meczu, na boisku 0:0
Raba Dobczyce
1:2
LKS Rudnik
25.04.2015
17:00
Rokita Kornatka
1:2
Czarni Staniątki
25.04.2015
16:30
Orzeł Myślenice
2:1
Jordan Sum Zakliczyn
25.04.2015
17:00
Pcimianka Pcim
3:2
Hejnał Krzyszkowice
26.04.2015
16:30
Gdovia Gdów
3:1
Dziecanovia Dziekanowice
26.04.2015
17:00

19. kolejka 02.05.2015

LKS Rudnik
0:3
Wolni Kłaj
01.05.2015
17:00
Czarni Staniątki
1:3
Raba Dobczyce
02.05.2015
17:00
Gdovia Gdów
1:0
Gościbia Sułkowice
03.05.2015
17:00
Hejnał Krzyszkowice
1:1
LKS Śledziejowice
03.05.2015
11:00
Górnik Wieliczka
1:1
Orzeł Myślenice
03.05.2015
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
3:2
Pcimianka Pcim
03.05.2015
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
0:2
Rokita Kornatka
03.05.2015
17:00

20. kolejka 09.05.2015

LKS Śledziejowice
0:3
Dziecanovia Dziekanowice
09.05.2015
17:00
Gościbia Sułkowice
1:1
LKS Rudnik
09.05.2015
17:30
Raba Dobczyce
5:1
Jordan Sum Zakliczyn
09.05.2015
17:30
Rokita Kornatka
2:2
Górnik Wieliczka
09.05.2015
17:00
Orzeł Myślenice
1:2
Hejnał Krzyszkowice
09.05.2015
17:00
Pcimianka Pcim
3:1
Gdovia Gdów
10.05.2015
16:30
Wolni Kłaj
2:3
Czarni Staniątki
10.05.2015
17:00

21. kolejka 16.05.2015

Pcimianka Pcim
1:1
Gościbia Sułkowice
16.05.2015
16:00
Górnik Wieliczka
0:0
Raba Dobczyce
16.05.2015
17:00
Czarni Staniątki
2:1
LKS Rudnik
16.05.2015
17:30
Hejnał Krzyszkowice
2:1
Rokita Kornatka
16.05.2015
17:30
Gdovia Gdów
5:0
LKS Śledziejowice
17.05.2015
17:30
Dziecanovia Dziekanowice
3:2
Orzeł Myślenice
17.05.2015
17:30
Jordan Sum Zakliczyn
0:2
Wolni Kłaj
17.05.2015
17:30

22. kolejka 23.05.2015

Gościbia Sułkowice
0:3
Czarni Staniątki
23.05.2015
18:00
Raba Dobczyce
2:0
Hejnał Krzyszkowice
23.05.2015
18:00
Rokita Kornatka
2:3
Dziecanovia Dziekanowice
23.05.2015
17:00
Orzeł Myślenice
1:1
Gdovia Gdów
23.05.2015
17:00
LKS Śledziejowice
2:5
Pcimianka Pcim
24.05.2015
17:00
LKS Rudnik
1:1
Jordan Sum Zakliczyn
24.05.2015
16:00
Wolni Kłaj
2:1
Górnik Wieliczka
24.05.2015
17:00

23. kolejka 30.05.2015

LKS Śledziejowice
0:4
Gościbia Sułkowice
30.05.2015
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:3
Raba Dobczyce
30.05.2015
18:00
Górnik Wieliczka
3:2
LKS Rudnik
30.05.2015
17:00
Pcimianka Pcim
0:0
Orzeł Myślenice
31.05.2015
16:30
Hejnał Krzyszkowice
1:1
Wolni Kłaj
31.05.2015
11:00
Jordan Sum Zakliczyn
2:2
Czarni Staniątki
31.05.2015
18:00
Gdovia Gdów
2:1
Rokita Kornatka
31.05.2015
18:00

24. kolejka 06.06.2015

Wolni Kłaj
2:0
Dziecanovia Dziekanowice
04.06.2015
17:00
Rokita Kornatka
4:2
Pcimianka Pcim
06.06.2015
17:30
Czarni Staniątki
1:4
Górnik Wieliczka
06.06.2015
18:00
Raba Dobczyce
0:0
Gdovia Gdów
06.06.2015
18:00
Gościbia Sułkowice
5:0
Jordan Sum Zakliczyn
07.06.2015
18:00
Orzeł Myślenice
1:0
LKS Śledziejowice
07.06.2015
18:00
LKS Rudnik
3:1
Hejnał Krzyszkowice
07.06.2015
16:00

25. kolejka 13.06.2015

Orzeł Myślenice
2:2
Gościbia Sułkowice
14.06.2015
18:00
LKS Śledziejowice
1:1
Rokita Kornatka
14.06.2015
17:00
Pcimianka Pcim
3:2
Raba Dobczyce
14.06.2015
17:00
Gdovia Gdów
1:1
Wolni Kłaj
14.06.2015
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:2
LKS Rudnik
14.06.2015
18:00
Hejnał Krzyszkowice
3:2
Czarni Staniątki
14.06.2015
11:00
Górnik Wieliczka
2:0
Jordan Sum Zakliczyn
14.06.2015
17:00

26. kolejka 21.06.2015

Gościbia Sułkowice
2:2
Górnik Wieliczka
21.06.2015
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:1
Hejnał Krzyszkowice
21.06.2015
17:00
Raba Dobczyce
0:0
LKS Śledziejowice
21.06.2015
17:00
Rokita Kornatka
1:3
Orzeł Myślenice
21.06.2015
17:00
Czarni Staniątki
3:0
Dziecanovia Dziekanowice
21.06.2015
17:00
LKS Rudnik
5:1
Gdovia Gdów
21.06.2015
17:00
Wolni Kłaj
1:1
Pcimianka Pcim
21.06.2015
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 21.06.2015

21.06.2015
17:00
Gościbia Sułkowice
2:2
Górnik Wieliczka
21.06.2015
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:1
Hejnał Krzyszkowice
21.06.2015
17:00
Raba Dobczyce
0:0
LKS Śledziejowice
21.06.2015
17:00
Rokita Kornatka
1:3
Orzeł Myślenice
21.06.2015
17:00
Czarni Staniątki
3:0
Dziecanovia Dziekanowice
21.06.2015
17:00
LKS Rudnik
5:1
Gdovia Gdów
21.06.2015
17:00
Wolni Kłaj
1:1
Pcimianka Pcim

26. kolejka 21.06.2015

21.06.2015
17:00
Gościbia Sułkowice
2:2
Górnik Wieliczka
21.06.2015
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:1
Hejnał Krzyszkowice
21.06.2015
17:00
Raba Dobczyce
0:0
LKS Śledziejowice
21.06.2015
17:00
Rokita Kornatka
1:3
Orzeł Myślenice
21.06.2015
17:00
Czarni Staniątki
3:0
Dziecanovia Dziekanowice
21.06.2015
17:00
LKS Rudnik
5:1
Gdovia Gdów
21.06.2015
17:00
Wolni Kłaj
1:1
Pcimianka Pcim

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Górnik Zabrze
:
Śląsk Wrocław
16.04.2021
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Pogoń Szczecin
16.04.2021
18:00
Wisła Kraków
:
Warta Poznań
17.04.2021
20:00
Lechia Gdańsk
:
Piast Gliwice
17.04.2021
15:00
Raków Częstochowa
:
Lech Poznań
17.04.2021
17:30
Wisła Płock
:
Jagiellonia Białystok
18.04.2021
15:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
18.04.2021
17:30
Stal Mielec
:
Zagłębie Lubin
18.04.2021
12:30

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
0:4
Radomiak Radom
14.04.2021
13:00
GKS Jastrzębie
:
Miedź Legnica
16.04.2021
17:40
ŁKS Łódź
:
Arka Gdynia
16.04.2021
17:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Widzew Łódź
17.04.2021
16:00
Resovia Rzeszów
:
Stomil Olsztyn
17.04.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
17.04.2021
20:00
Górnik Łęczna
:
Puszcza Niepołomice
17.04.2021
12:40
Zagłębie Sosnowiec
:
GKS Bełchatów
18.04.2021
12:40
Odra Opole
:
Korona Kielce
18.04.2021
12:40

II liga

Lech II Poznań
2:5
Znicz Pruszków
14.04.2021
13:00
Motor Lublin
0:1
Wigry Suwałki
14.04.2021
18:00
Chojniczanka Chojnice
6:0
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
4:1
Błękitni Stargard
14.04.2021
16:30
Sokół Ostróda
2:1
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
 
Przełożone
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
 
Przełożone
Bytovia Bytów
2:3
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
 
Przełożone
Skra Częstochowa
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
16:00
Wigry Suwałki
:
Bytovia Bytów
17.04.2021
16:00
Olimpia Elbląg
:
Lech II Poznań
17.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
:
Sokół Ostróda
17.04.2021
15:00
KKS 1925 Kalisz
:
Chojniczanka Chojnice
18.04.2021
17:50
Olimpia Grudziądz
:
Pogoń Siedlce
18.04.2021
17:00
Śląsk II Wrocław
:
Stal Rzeszów
18.04.2021
13:00
Błękitni Stargard
:
GKS Katowice
18.04.2021
13:00

III liga, gr. 4

Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Przełożone
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
17:00
Przełożone
Orlęta Radzyń Podlaski
2:6
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
1:2
Chełmianka Chełm
14.04.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Przełożone
Podlasie Biała Podlaska
1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:1
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
2:1
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00
Przełożone
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.04.2021
16:30
Jutrzenka Giebułtów
:
Podlasie Biała Podlaska
17.04.2021
13:00
Podhale Nowy Targ
:
Stal Kraśnik
17.04.2021
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Sokół Sieniawa
17.04.2021
16:00
Korona II Kielce
:
Avia Świdnik
18.04.2021
12:00
Lewart Lubartów
:
Orlęta Radzyń Podlaski
18.04.2021
17:00
Chełmianka Chełm
:
Stal Stalowa Wola
18.04.2021
15:00
Wisłoka Dębica
:
Cracovia II Kraków
18.04.2021
17:00
Wisła Sandomierz
:
Wisła Puławy
18.04.2021
16:00
KS Wiązownica
:
ŁKS Łagów
18.04.2021
16:30

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Dalin Myślenice
17.04.2021
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Słomniczanka Słomniki
17.04.2021
16:00
KS Chełmek
:
Orzeł Ryczów
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
LKS Śledziejowice
17.04.2021
 
Garbarnia II Kraków
:
Pcimianka Pcim
17.04.2021
 
Clepardia Kraków
:
MKS Trzebinia
17.04.2021
 
LKS Rajsko
:
Beskid Andrychów
17.04.2021
 
Proszowianka Proszowice
:
Wiślanie Jaśkowice
17.04.2021
 
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
18.04.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
UKS Sygneczów II
17.04.2021
17:00
Contra II
:
Start II Brzezie
17.04.2021
17:00
Czarnochowice II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
18.04.2021
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Stal Rzeszów
:
Korona II
17.04.2021
12:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Orlęta K.
17.04.2021
 
Górnik Łęczna
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
:
Stal Rz.
17.04.2021
12:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Ł.
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
 
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Hetman Z.
:
KKP Korona
17.04.2021
13:00
BKS Lublin
:
Unia Tarnów
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
18.04.2021
12:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
17.04.2021
 
Profi Zielonki
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Unia Tarnów
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Glinik Gorlice
17.04.2021
 
Hutnik II Kraków
:
SMS Oświęcim
17.04.2021
 
Górnik Tarnów
:
Podgórze Kraków
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
17.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
17.04.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
 
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Chełmek
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
18.04.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
17.04.2021
 
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
:
SMS Łódź
17.04.2021
12:00
Czarni Sosnowiec
:
Medyk Konin
17.04.2021
12:15
Rolnik Biedrzychowice
:
ROW Rybnik
17.04.2021
13:30
GKS Katowice
:
Śląsk Wrocław
17.04.2021
13:00
KKP Bydgoszcz
:
AZS UJ Kraków
18.04.2021
12:15
Górnik Łęczna
:
APLG Gdańsk
18.04.2021
14:00

I liga kobiet (południe)

UKS SMS II Łódź
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
15:00
Piastovia Piastów
:
Praga Warszawa
17.04.2021
 
Czwórka Radom
:
Pogoń Tczew
17.04.2021
14:00
Stomil Olsztyn
:
Polonia Środa Wielkopolska
18.04.2021
12:30
Rekord Bielsko Biała
:
UKS Staszkówka Jelna
18.04.2021
14:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
:
Sparta Daleszyce
17.04.2021
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Włókniarz Białystok
17.04.2021
13:00
Respekt Myślenice
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
17.04.2021
16:00
Ząbkovia Ząbki
:
Prądniczanka Kraków
17.04.2021
14:00
Loczki Wyszków
:
KSP Kielce
18.04.2021
14:00
KS Raszyn
:
Widok Lublin
18.04.2021
15:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny