facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 16.08.2014

Zagórzanka Zagórze
0:1
Tempo Białka
15.08.2014
17:00
Brzezina Osiek
2:0
Soła Łęki
15.08.2014
17:00
MKS Alwernia
0:0
Orzeł Balin
16.08.2014
17:30
Dąb Paszkówka
0:5
Sokół Przytkowice
16.08.2014
17:00
Nadwiślanin Gromiec
2:1
Skawa Wadowice
16.08.2014
17:00
Górnik Brzeszcze
1:4
Sosnowianka Stanisław Dln
16.08.2014
17:00
Soła II Oświęcim
1:4
Unia Oświęcim
17.08.2014
17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
2:1
KS Chełmek
17.08.2014
17:00

2. kolejka 23.08.2014

Orzeł Balin
0:1
KS Chełmek
23.08.2014
17:00
Soła Łęki
1:4
Babia Góra Sucha Beskidzka
23.08.2014
17:00
Tempo Białka
10:0
Górnik Brzeszcze
23.08.2014
17:00
Skawa Wadowice
1:2
Zagórzanka Zagórze
23.08.2014
17:00
Unia Oświęcim
0:0
Nadwiślanin Gromiec
23.08.2014
17:00
Sokół Przytkowice
4:0
Soła II Oświęcim
23.08.2014
17:30
MKS Alwernia
2:4
Dąb Paszkówka
23.08.2014
17:30
Sosnowianka Stanisław Dln
0:0
Brzezina Osiek
24.08.2014
17:00

3. kolejka 27.08.2014

Dąb Paszkówka
1:2
Orzeł Balin
27.08.2014
17:30
Soła II Oświęcim
1:0
MKS Alwernia
27.08.2014
17:30
Nadwiślanin Gromiec
1:0
Sokół Przytkowice
27.08.2014
17:30
Zagórzanka Zagórze
2:5
Unia Oświęcim
27.08.2014
17:30
Górnik Brzeszcze
1:6
Skawa Wadowice
27.08.2014
17:30
Brzezina Osiek
2:1
Tempo Białka
27.08.2014
17:30
Babia Góra Sucha Beskidzka
2:5
Sosnowianka Stanisław Dln
27.08.2014
17:30
KS Chełmek
2:2
Soła Łęki
27.08.2014
17:30

4. kolejka 30.08.2014

Orzeł Balin
1:7
Soła Łęki
30.08.2014
17:00
Tempo Białka
0:1
Babia Góra Sucha Beskidzka
30.08.2014
17:00
Skawa Wadowice
2:2
Brzezina Osiek
30.08.2014
17:00
Unia Oświęcim
5:1
Górnik Brzeszcze
30.08.2014
17:00
Sokół Przytkowice
5:2
Zagórzanka Zagórze
30.08.2014
17:00
MKS Alwernia
2:0
Nadwiślanin Gromiec
30.08.2014
17:00
Dąb Paszkówka
2:6
Soła II Oświęcim
30.08.2014
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
4:1
KS Chełmek
31.08.2014
17:00

5. kolejka 06.09.2014

Nadwiślanin Gromiec
6:1
Dąb Paszkówka
06.09.2014
17:00
Górnik Brzeszcze
0:1
Sokół Przytkowice
06.09.2014
17:00
Brzezina Osiek
1:3
Unia Oświęcim
06.09.2014
17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
4:0
Skawa Wadowice
06.09.2014
17:00
KS Chełmek
1:1
Tempo Białka
06.09.2014
17:00
Soła Łęki
2:5
Sosnowianka Stanisław Dln
06.09.2014
17:00
Zagórzanka Zagórze
3:0
MKS Alwernia
07.09.2014
17:00
Soła II Oświęcim
2:1
Orzeł Balin
07.09.2014
17:00

6. kolejka 10.09.2014

Nadwiślanin Gromiec
1:2
Soła II Oświęcim
03.09.2014
17:00
Orzeł Balin
2:1
Sosnowianka Stanisław Dln
10.09.2014
17:00
Tempo Białka
4:2
Soła Łęki
10.09.2014
17:00
Skawa Wadowice
0:3
KS Chełmek
10.09.2014
17:00
Unia Oświęcim
2:2
Babia Góra Sucha Beskidzka
10.09.2014
17:00
Sokół Przytkowice
3:1
Brzezina Osiek
10.09.2014
17:00
MKS Alwernia
2:0
Górnik Brzeszcze
10.09.2014
17:00
Dąb Paszkówka
4:1
Zagórzanka Zagórze
10.09.2014
17:00

7. kolejka 13.09.2014

Nadwiślanin Gromiec
1:0
Orzeł Balin
13.09.2014
16:00
Górnik Brzeszcze
2:8
Dąb Paszkówka
13.09.2014
16:00
Brzezina Osiek
5:1
MKS Alwernia
13.09.2014
16:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:1
Sokół Przytkowice
13.09.2014
16:00
KS Chełmek
1:0
Unia Oświęcim
13.09.2014
16:00
Soła Łęki
3:5
Skawa Wadowice
13.09.2014
16:00
Zagórzanka Zagórze
1:0
Soła II Oświęcim
14.09.2014
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:1
Tempo Białka
14.09.2014
16:00

8. kolejka 20.09.2014

Orzeł Balin
2:0
Tempo Białka
20.09.2014
16:00
Skawa Wadowice
1:2
Sosnowianka Stanisław Dln
20.09.2014
16:00
Unia Oświęcim
2:2
Soła Łęki
20.09.2014
16:00
Sokół Przytkowice
0:1
KS Chełmek
20.09.2014
15:00
Dąb Paszkówka
1:3
Brzezina Osiek
20.09.2014
16:00
Nadwiślanin Gromiec
3:1
Zagórzanka Zagórze
20.09.2014
16:00
MKS Alwernia
1:1
Babia Góra Sucha Beskidzka
20.09.2014
16:00
Soła II Oświęcim
1:0
Górnik Brzeszcze
21.09.2014
16:00

9. kolejka 27.09.2014

Górnik Brzeszcze
0:1
Nadwiślanin Gromiec
27.09.2014
16:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:2
Dąb Paszkówka
27.09.2014
16:00
KS Chełmek
1:1
MKS Alwernia
27.09.2014
16:00
Soła Łęki
1:0
Sokół Przytkowice
27.09.2014
16:00
Tempo Białka
3:3
Skawa Wadowice
27.09.2014
16:00
Brzezina Osiek
5:2
Soła II Oświęcim
28.09.2014
16:00
Zagórzanka Zagórze
0:1
Orzeł Balin
28.09.2014
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:5
Unia Oświęcim
28.09.2014
16:00

10. kolejka 04.10.2014

Orzeł Balin
3:1
Skawa Wadowice
04.10.2014
15:30
Unia Oświęcim
3:1
Tempo Białka
04.10.2014
15:30
Sokół Przytkowice
1:1
Sosnowianka Stanisław Dln
04.10.2014
15:30
MKS Alwernia
1:2
Soła Łęki
04.10.2014
15:30
Nadwiślanin Gromiec
0:0
Brzezina Osiek
05.10.2014
15:30
Zagórzanka Zagórze
2:2
Górnik Brzeszcze
05.10.2014
15:30
Soła II Oświęcim
2:1
Babia Góra Sucha Beskidzka
05.10.2014
15:30
Dąb Paszkówka
0:2
KS Chełmek
05.10.2014
15:30

11. kolejka 11.10.2014

Górnik Brzeszcze
1:4
Orzeł Balin
11.10.2014
15:00
Brzezina Osiek
3:0
Zagórzanka Zagórze
11.10.2014
15:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:2
Nadwiślanin Gromiec
11.10.2014
15:00
KS Chełmek
2:2
Soła II Oświęcim
11.10.2014
15:00
Soła Łęki
2:0
Dąb Paszkówka
11.10.2014
15:00
Tempo Białka
4:1
Sokół Przytkowice
11.10.2014
15:00
Skawa Wadowice
0:4
Unia Oświęcim
11.10.2014
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
4:0
MKS Alwernia
12.10.2014
15:00

12. kolejka 18.10.2014

Orzeł Balin
0:4
Unia Oświęcim
18.10.2014
15:00
Sokół Przytkowice
5:0
Skawa Wadowice
18.10.2014
15:00
MKS Alwernia
1:0
Tempo Białka
18.10.2014
15:00
Nadwiślanin Gromiec
2:1
KS Chełmek
18.10.2014
15:00
Górnik Brzeszcze
0:3
Brzezina Osiek
18.10.2014
15:00
Zagórzanka Zagórze
7:1
Babia Góra Sucha Beskidzka
19.10.2014
15:00
Soła II Oświęcim
1:0
Soła Łęki
19.10.2014
15:00
Dąb Paszkówka
1:4
Sosnowianka Stanisław Dln
19.10.2014
15:00

13. kolejka 25.10.2014

Brzezina Osiek
5:0
Orzeł Balin
25.10.2014
14:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
6:3
Górnik Brzeszcze
25.10.2014
14:00
KS Chełmek
2:1
Zagórzanka Zagórze
25.10.2014
14:00
Soła Łęki
2:1
Nadwiślanin Gromiec
25.10.2014
14:00
Tempo Białka
7:1
Dąb Paszkówka
25.10.2014
14:00
Skawa Wadowice
2:2
MKS Alwernia
25.10.2014
14:00
Unia Oświęcim
0:2
Sokół Przytkowice
25.10.2014
14:00
Sosnowianka Stanisław Dln
4:1
Soła II Oświęcim
26.10.2014
14:00

14. kolejka 02.11.2014

Orzeł Balin
0:2
Sokół Przytkowice
02.11.2014
14:00
MKS Alwernia
0:3
Unia Oświęcim
02.11.2014
14:00
Dąb Paszkówka
4:5
Skawa Wadowice
02.11.2014
14:00
Soła II Oświęcim
3:1
Tempo Białka
02.11.2014
14:00
Nadwiślanin Gromiec
2:0
Sosnowianka Stanisław Dln
02.11.2014
14:00
Zagórzanka Zagórze
0:4
Soła Łęki
02.11.2014
14:00
Górnik Brzeszcze
0:2
KS Chełmek
02.11.2014
14:00
Brzezina Osiek
0:0
Babia Góra Sucha Beskidzka
02.11.2014
14:00

15. kolejka 08.11.2014

Babia Góra Sucha Beskidzka
3:0
Orzeł Balin
08.11.2014
13:00
KS Chełmek
1:0
Brzezina Osiek
08.11.2014
13:00
Soła Łęki
1:1
Górnik Brzeszcze
08.11.2014
13:00
Tempo Białka
3:1
Nadwiślanin Gromiec
08.11.2014
13:00
Skawa Wadowice
1:2
Soła II Oświęcim
08.11.2014
13:00
Unia Oświęcim
1:1
Dąb Paszkówka
08.11.2014
13:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:1
Zagórzanka Zagórze
09.11.2014
13:00
Sokół Przytkowice
4:1
MKS Alwernia
09.11.2014
13:00

16. kolejka 21.03.2015

Soła Łęki
3:3
Brzezina Osiek
21.03.2015
15:00
Orzeł Balin
0:1
MKS Alwernia
21.03.2015
15:00
Sokół Przytkowice
0:1
Dąb Paszkówka
21.03.2015
15:00
Skawa Wadowice
1:1
Nadwiślanin Gromiec
21.03.2015
15:00
KS Chełmek
2:0
Babia Góra Sucha Beskidzka
21.03.2015
15:00
Tempo Białka
1:0
Zagórzanka Zagórze
22.03.2015
14:00
Sosnowianka Stanisław Dln
4:0
Górnik Brzeszcze
22.03.2015
15:00
Unia Oświęcim
4:0
Soła II Oświęcim
22.03.2015
14:00

17. kolejka 28.03.2015

KS Chełmek
4:1
Orzeł Balin
28.03.2015
15:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:2
Soła Łęki
28.03.2015
15:00
Górnik Brzeszcze
0:2
Tempo Białka
28.03.2015
15:00
Nadwiślanin Gromiec
1:0
Unia Oświęcim
28.03.2015
15:00
Brzezina Osiek
0:2
Sosnowianka Stanisław Dln
28.03.2015
15:00
Zagórzanka Zagórze
2:1
Skawa Wadowice
29.03.2015
16:00
Soła II Oświęcim
1:1
Sokół Przytkowice
29.03.2015
15:00
Dąb Paszkówka
4:1
MKS Alwernia
29.03.2015
15:00

18. kolejka 04.04.2015

Orzeł Balin
3:0
Dąb Paszkówka
22.04.2015
17:30
MKS Alwernia
1:3
Soła II Oświęcim
22.04.2015
17:30
Sokół Przytkowice
2:0
Nadwiślanin Gromiec
22.04.2015
17:30
Unia Oświęcim
1:1
Zagórzanka Zagórze
22.04.2015
17:30
Skawa Wadowice
3:0
Górnik Brzeszcze
22.04.2015
17:30
Tempo Białka
2:1
Brzezina Osiek
22.04.2015
17:30
Sosnowianka Stanisław Dln
1:1
Babia Góra Sucha Beskidzka
22.04.2015
17:30
Soła Łęki
1:0
KS Chełmek
22.04.2015
17:30

19. kolejka 11.04.2015

Soła Łęki
3:0 v.o.
Orzeł Balin
11.04.2015
16:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
0:2
Tempo Białka
11.04.2015
16:00
Brzezina Osiek
3:1
Skawa Wadowice
11.04.2015
16:00
Górnik Brzeszcze
0:9
Unia Oświęcim
11.04.2015
16:00
Nadwiślanin Gromiec
2:1
MKS Alwernia
11.04.2015
16:00
KS Chełmek
4:1
Sosnowianka Stanisław Dln
11.04.2015
16:00
Zagórzanka Zagórze
3:3
Sokół Przytkowice
12.04.2015
16:00
Soła II Oświęcim
1:2
Dąb Paszkówka
12.04.2015
15:00

20. kolejka 18.04.2015

Sokół Przytkowice
1:2
Górnik Brzeszcze
18.04.2015
17:00
Unia Oświęcim
0:1
Brzezina Osiek
18.04.2015
16:00
Skawa Wadowice
2:0
Babia Góra Sucha Beskidzka
18.04.2015
17:00
MKS Alwernia
1:1
Zagórzanka Zagórze
18.04.2015
17:00
Orzeł Balin
0:1
Soła II Oświęcim
18.04.2015
17:00
Dąb Paszkówka
2:1
Nadwiślanin Gromiec
19.04.2015
17:00
Tempo Białka
1:0
KS Chełmek
19.04.2015
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:1
Soła Łęki
19.04.2015
17:00

21. kolejka 25.04.2015

Soła Łęki
0:2
Tempo Białka
25.04.2015
16:00
KS Chełmek
3:0
Skawa Wadowice
25.04.2015
17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
0:2
Unia Oświęcim
25.04.2015
17:00
Brzezina Osiek
2:1
Sokół Przytkowice
25.04.2015
17:00
Górnik Brzeszcze
3:0
MKS Alwernia
25.04.2015
17:00
Soła II Oświęcim
4:1
Nadwiślanin Gromiec
26.04.2015
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:0
Orzeł Balin
26.04.2015
17:00
Zagórzanka Zagórze
0:1
Dąb Paszkówka
26.04.2015
17:00

22. kolejka 02.05.2015

MKS Alwernia
2:1
Brzezina Osiek
01.05.2015
17:00
Orzeł Balin
2:1
Nadwiślanin Gromiec
02.05.2015
17:00
Sokół Przytkowice
2:1
Babia Góra Sucha Beskidzka
02.05.2015
17:00
Unia Oświęcim
0:0
KS Chełmek
02.05.2015
16:00
Skawa Wadowice
2:1
Soła Łęki
02.05.2015
17:00
Dąb Paszkówka
3:2
Górnik Brzeszcze
03.05.2015
17:00
Soła II Oświęcim
1:1
Zagórzanka Zagórze
03.05.2015
16:00
Tempo Białka
1:2
Sosnowianka Stanisław Dln
03.05.2015
17:00

23. kolejka 09.05.2015

Soła Łęki
2:3
Unia Oświęcim
09.05.2015
17:00
KS Chełmek
1:0
Sokół Przytkowice
09.05.2015
17:00
Brzezina Osiek
2:0
Dąb Paszkówka
09.05.2015
17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:1
MKS Alwernia
09.05.2015
17:00
Górnik Brzeszcze
1:1
Soła II Oświęcim
09.05.2015
17:00
Tempo Białka
5:1
Orzeł Balin
10.05.2015
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:1
Skawa Wadowice
10.05.2015
17:00
Zagórzanka Zagórze
3:2
Nadwiślanin Gromiec
10.05.2015
17:00

24. kolejka 16.05.2015

Nadwiślanin Gromiec
4:2
Górnik Brzeszcze
16.05.2015
17:00
MKS Alwernia
3:3
KS Chełmek
16.05.2015
17:00
Sokół Przytkowice
2:1
Soła Łęki
16.05.2015
17:00
Skawa Wadowice
1:0
Tempo Białka
16.05.2015
17:00
Orzeł Balin
0:5
Zagórzanka Zagórze
16.05.2015
17:00
Unia Oświęcim
2:1
Sosnowianka Stanisław Dln
16.05.2015
16:00
Dąb Paszkówka
3:2
Babia Góra Sucha Beskidzka
17.05.2015
17:00
Soła II Oświęcim
1:2
Brzezina Osiek
17.05.2015
16:00

25. kolejka 23.05.2015

Skawa Wadowice
7:1
Orzeł Balin
23.05.2015
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:0
Sokół Przytkowice
23.05.2015
17:00
Soła Łęki
3:1
MKS Alwernia
23.05.2015
17:00
Brzezina Osiek
1:1
Nadwiślanin Gromiec
23.05.2015
17:00
Górnik Brzeszcze
0:3
Zagórzanka Zagórze
23.05.2015
17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:2
Soła II Oświęcim
23.05.2015
17:00
KS Chełmek
7:0
Dąb Paszkówka
23.05.2015
17:00
Tempo Białka
2:1
Unia Oświęcim
24.05.2015
17:00

26. kolejka 30.05.2015

Orzeł Balin
0:3 v.o.
Górnik Brzeszcze
30.05.2015
17:00
Nadwiślanin Gromiec
1:0
Babia Góra Sucha Beskidzka
30.05.2015
18:00
Sokół Przytkowice
1:1
Tempo Białka
30.05.2015
17:00
Unia Oświęcim
0:0
Skawa Wadowice
30.05.2015
17:00
MKS Alwernia
1:5
Sosnowianka Stanisław Dln
30.05.2015
18:00
Zagórzanka Zagórze
0:3
Brzezina Osiek
31.05.2015
18:00
Soła II Oświęcim
1:0
KS Chełmek
31.05.2015
16:00
Dąb Paszkówka
2:1
Soła Łęki
31.05.2015
17:00

27. kolejka 04.06.2015

Brzezina Osiek
8:0
Górnik Brzeszcze
03.06.2015
18:00
Sosnowianka Stanisław Dln
6:1
Dąb Paszkówka
03.06.2015
18:00
Unia Oświęcim
7:0
Orzeł Balin
04.06.2015
16:00
Skawa Wadowice
5:1
Sokół Przytkowice
04.06.2015
16:00
Tempo Białka
1:1
MKS Alwernia
04.06.2015
16:00
KS Chełmek
3:0
Nadwiślanin Gromiec
04.06.2015
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
0:2
Zagórzanka Zagórze
04.06.2015
18:00
Soła Łęki
3:2
Soła II Oświęcim
04.06.2015
16:00

28. kolejka 06.06.2015

Orzeł Balin
0:3
Brzezina Osiek
06.06.2015
17:00
Górnik Brzeszcze
2:0
Babia Góra Sucha Beskidzka
06.06.2015
18:00
Nadwiślanin Gromiec
4:2
Soła Łęki
06.06.2015
18:00
MKS Alwernia
0:3
Skawa Wadowice
06.06.2015
18:00
Sokół Przytkowice
1:2
Unia Oświęcim
06.06.2015
17:00
Soła II Oświęcim
0:3
Sosnowianka Stanisław Dln
06.06.2015
17:00
Zagórzanka Zagórze
2:1
KS Chełmek
07.06.2015
17:00
Dąb Paszkówka
0:3
Tempo Białka
07.06.2015
17:00

29. kolejka 13.06.2015

Sokół Przytkowice
7:0
Orzeł Balin
13.06.2015
17:00
Unia Oświęcim
5:0
MKS Alwernia
13.06.2015
17:00
Skawa Wadowice
4:0
Dąb Paszkówka
13.06.2015
18:00
Soła Łęki
2:3
Zagórzanka Zagórze
13.06.2015
17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
0:1
Brzezina Osiek
13.06.2015
18:00
Tempo Białka
3:1
Soła II Oświęcim
14.06.2015
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:1
Nadwiślanin Gromiec
14.06.2015
17:00
KS Chełmek
5:0
Górnik Brzeszcze
14.06.2015
18:00

30. kolejka 20.06.2015

Orzeł Balin
2:3
Babia Góra Sucha Beskidzka
20.06.2015
17:00
Brzezina Osiek
0:2
KS Chełmek
20.06.2015
17:00
Górnik Brzeszcze
0:1
Soła Łęki
20.06.2015
17:00
Nadwiślanin Gromiec
0:2
Tempo Białka
20.06.2015
17:00
Soła II Oświęcim
5:3
Skawa Wadowice
20.06.2015
17:00
Dąb Paszkówka
0:2
Unia Oświęcim
20.06.2015
17:00
Zagórzanka Zagórze
3:7
Sosnowianka Stanisław Dln
20.06.2015
17:00
MKS Alwernia
1:0
Sokół Przytkowice
20.06.2015
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 20.06.2015

20.06.2015
17:00
Orzeł Balin
2:3
Babia Góra Sucha Beskidzka
20.06.2015
17:00
Brzezina Osiek
0:2
KS Chełmek
20.06.2015
17:00
Górnik Brzeszcze
0:1
Soła Łęki
20.06.2015
17:00
Nadwiślanin Gromiec
0:2
Tempo Białka
20.06.2015
17:00
Soła II Oświęcim
5:3
Skawa Wadowice
20.06.2015
17:00
Dąb Paszkówka
0:2
Unia Oświęcim
20.06.2015
17:00
Zagórzanka Zagórze
3:7
Sosnowianka Stanisław Dln
20.06.2015
17:00
MKS Alwernia
1:0
Sokół Przytkowice

30. kolejka 20.06.2015

20.06.2015
17:00
Orzeł Balin
2:3
Babia Góra Sucha Beskidzka
20.06.2015
17:00
Brzezina Osiek
0:2
KS Chełmek
20.06.2015
17:00
Górnik Brzeszcze
0:1
Soła Łęki
20.06.2015
17:00
Nadwiślanin Gromiec
0:2
Tempo Białka
20.06.2015
17:00
Soła II Oświęcim
5:3
Skawa Wadowice
20.06.2015
17:00
Dąb Paszkówka
0:2
Unia Oświęcim
20.06.2015
17:00
Zagórzanka Zagórze
3:7
Sosnowianka Stanisław Dln
20.06.2015
17:00
MKS Alwernia
1:0
Sokół Przytkowice

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
:
Pogoń Szczecin
13.12.2019
20:30
Arka Gdynia
:
Zagłębie Lubin
13.12.2019
18:00
Śląsk Wrocław
:
Lech Poznań
14.12.2019
17:30
Legia Warszawa
:
Wisła Płock
14.12.2019
20:00
Raków Częstochowa
:
Górnik Zabrze
14.12.2019
15:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
:
AZS UJ Kraków
14.12.2019
16:30
Rolnik Głogówek
:
ISD-AJD Częstochowa
14.12.2019
16:00
Rekord Bielsko Biała
:
Wierzbowianka Wierzbno
14.12.2019
15:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Plon Błotnica Strzelecka
:
Olimpia Osieczany
14.12.2019
17:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

AZS AGH Kraków
:
Top Sport Centrum Wojnicz
14.12.2019
 
Wierzbowianka II Wierzbno
:
Respekt Myślenice
14.12.2019
 

I Liga Futsalu, gr. południowa

Marfarbex Busko Zdrój
:
Profisport Wrocław
14.12.2019
18:30

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
:
Prokocim Kraków
13.12.2019
19:30
Strzelcy
:
Wisła Kraków
13.12.2019
19:30
Clepardia Kraków
:
Garbarnia Kraków
13.12.2019
20:30
Wieczysta Kraków
:
Cracovia Kraków
13.12.2019
20:30
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
13.12.2019
21:30
Dąbski
:
Hutnik Kraków
13.12.2019
21:30