facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Pychowianka Kraków gra na boisku w Skotnikach (J&J Center)
Lot Balice gra na boisku w Szczyglicach
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 23.08.2014

Rzozovia Rzozów
3:3
Strażak Rączna
23.08.2014
17:00
Wisła Jeziorzany
0:1
Cedronka Wola Radziszowska
24.08.2014
17:00
Tęcza Piekary
0:0
LOT Balice
24.08.2014
17:00
Iskra Krzęcin
2:0
Iskra Czułów
24.08.2014
17:30
Radziszowianka Radziszów
5:1
Krakus Swoszowice
24.08.2014
17:00
Pychowianka Kraków
3:1
Podgórze II Kraków
24.08.2014
17:30
Okno-Plus Libertów
1:3
Gajowianka Gaj
24.08.2014
16:00

2. kolejka 30.08.2014

Cedronka Wola Radziszowska
0:2
Gajowianka Gaj
31.08.2014
17:00
Podgórze II Kraków
3:0
Okno-Plus Libertów
31.08.2014
17:00
Pychowianka Kraków
3:6
Krakus Swoszowice
31.08.2014
17:30
Strażak Rączna
0:4
Radziszowianka Radziszów
31.08.2014
17:00
Iskra Czułów
1:3
Rzozovia Rzozów
31.08.2014
17:00
LOT Balice
4:2
Iskra Krzęcin
31.08.2014
17:00
Wisła Jeziorzany
3:0
Tęcza Piekary
31.08.2014
17:00

3. kolejka 06.09.2014

Rzozovia Rzozów
0:2
LOT Balice
06.09.2014
17:00
Tęcza Piekary
3:0 v.o.
Cedronka Wola Radziszowska
07.09.2014
17:30
z powodu braku od 72 minuty mecz zawodnika młodzieżowego w drużynie gości
Iskra Krzęcin
1:3
Wisła Jeziorzany
07.09.2014
17:00
Radziszowianka Radziszów
1:0
Iskra Czułów
07.09.2014
17:00
Pychowianka Kraków
0:4
Strażak Rączna
07.09.2014
17:30
Okno-Plus Libertów
4:1
Krakus Swoszowice
07.09.2014
16:00
Gajowianka Gaj
2:1
Podgórze II Kraków
07.09.2014
17:00

4. kolejka 10.09.2014

Cedronka Wola Radziszowska
0:3
Podgórze II Kraków
10.09.2014
17:00
Strażak Rączna
3:1
Okno-Plus Libertów
10.09.2014
17:00
Iskra Czułów
5:1
Pychowianka Kraków
10.09.2014
17:00
Wisła Jeziorzany
3:0
Rzozovia Rzozów
10.09.2014
17:00
Tęcza Piekary
4:2
Iskra Krzęcin
10.09.2014
17:00
LOT Balice
0:2
Radziszowianka Radziszów
11.09.2014
17:00
Gajowianka Gaj
2:1
Krakus Swoszowice
24.09.2014
16:30

5. kolejka 13.09.2014

Rzozovia Rzozów
0:2
Tęcza Piekary
13.09.2014
17:00
Podgórze II Kraków
3:2
Krakus Swoszowice
13.09.2014
17:00
Iskra Krzęcin
1:1
Cedronka Wola Radziszowska
14.09.2014
17:00
Radziszowianka Radziszów
5:1
Wisła Jeziorzany
14.09.2014
17:00
Pychowianka Kraków
0:1
LOT Balice
14.09.2014
17:00
Okno-Plus Libertów
2:2
Iskra Czułów
14.09.2014
16:00
Gajowianka Gaj
1:2
Strażak Rączna
17.09.2014
17:00

6. kolejka 20.09.2014

Iskra Czułów
3:0
Gajowianka Gaj
20.09.2014
16:30
Cedronka Wola Radziszowska
6:0
Krakus Swoszowice
21.09.2014
16:30
Strażak Rączna
2:2
Podgórze II Kraków
21.09.2014
16:30
LOT Balice
0:0
Okno-Plus Libertów
21.09.2014
15:00
Wisła Jeziorzany
6:0
Pychowianka Kraków
21.09.2014
16:30
Tęcza Piekary
1:1
Radziszowianka Radziszów
21.09.2014
16:00
Iskra Krzęcin
6:3
Rzozovia Rzozów
21.09.2014
16:30

7. kolejka 27.09.2014

Rzozovia Rzozów
2:0
Cedronka Wola Radziszowska
27.09.2014
16:30
Gajowianka Gaj
0:3
LOT Balice
27.09.2014
16:00
Krakus Swoszowice
3:5
Strażak Rączna
27.09.2014
16:30
Radziszowianka Radziszów
3:0
Iskra Krzęcin
28.09.2014
16:00
Pychowianka Kraków
1:2
Tęcza Piekary
28.09.2014
16:00
Okno-Plus Libertów
1:3
Wisła Jeziorzany
28.09.2014
16:00
Podgórze II Kraków
3:0 v.o.
Iskra Czułów
28.09.2014
16:00
brak gości

8. kolejka 04.10.2014

Iskra Czułów
5:1
Krakus Swoszowice
04.10.2014
16:00
LOT Balice
3:2
Podgórze II Kraków
04.10.2014
16:00
Tęcza Piekary
4:1
Okno-Plus Libertów
04.10.2014
16:00
Iskra Krzęcin
1:2
Pychowianka Kraków
04.10.2014
10:00
Rzozovia Rzozów
1:1
Radziszowianka Radziszów
04.10.2014
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
3:3
Strażak Rączna
05.10.2014
15:30
Wisła Jeziorzany
3:0
Gajowianka Gaj
05.10.2014
16:00

9. kolejka 11.10.2014

Gajowianka Gaj
1:0
Tęcza Piekary
11.10.2014
15:00
Podgórze II Kraków
0:2
Wisła Jeziorzany
11.10.2014
15:00
Krakus Swoszowice
2:3
LOT Balice
11.10.2014
16:00
Radziszowianka Radziszów
5:0
Cedronka Wola Radziszowska
12.10.2014
16:00
Pychowianka Kraków
1:2
Rzozovia Rzozów
12.10.2014
16:00
Okno-Plus Libertów
4:0
Iskra Krzęcin
12.10.2014
16:00
Strażak Rączna
2:2
Iskra Czułów
12.10.2014
16:00

10. kolejka 18.10.2014

LOT Balice
5:0
Strażak Rączna
18.10.2014
12:00
Tęcza Piekary
4:1
Podgórze II Kraków
18.10.2014
16:00
Rzozovia Rzozów
3:0 v.o.
Okno-Plus Libertów
18.10.2014
16:00
z powodu gry nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości, na boisku 2:0
Cedronka Wola Radziszowska
3:0 v.o.
Iskra Czułów
19.10.2014
16:00
z powodu zdekompletowania drużyny gości
Wisła Jeziorzany
3:2
Krakus Swoszowice
19.10.2014
16:00
Iskra Krzęcin
0:3
Gajowianka Gaj
19.10.2014
16:00
Radziszowianka Radziszów
7:0
Pychowianka Kraków
19.10.2014
16:00

11. kolejka 25.10.2014

Gajowianka Gaj
2:1
Rzozovia Rzozów
25.10.2014
15:00
Iskra Czułów
1:5
LOT Balice
25.10.2014
15:30
Pychowianka Kraków
1:1
Cedronka Wola Radziszowska
26.10.2014
14:30
Podgórze II Kraków
2:2
Iskra Krzęcin
26.10.2014
14:30
Krakus Swoszowice
0:4
Tęcza Piekary
26.10.2014
14:30
Strażak Rączna
0:0
Wisła Jeziorzany
26.10.2014
14:30
Okno-Plus Libertów
0:0
Radziszowianka Radziszów
11.11.2014
15:30

12. kolejka 01.11.2014

Cedronka Wola Radziszowska
2:0
LOT Balice
02.11.2014
11:00
Wisła Jeziorzany
3:1
Iskra Czułów
02.11.2014
14:00
Tęcza Piekary
3:0
Strażak Rączna
02.11.2014
14:30
Iskra Krzęcin
2:1
Krakus Swoszowice
02.11.2014
14:30
Rzozovia Rzozów
3:2
Podgórze II Kraków
02.11.2014
14:30
Radziszowianka Radziszów
3:0
Gajowianka Gaj
02.11.2014
14:00
Pychowianka Kraków
1:2
Okno-Plus Libertów
02.11.2014
14:30

13. kolejka 08.11.2014

Iskra Czułów
2:5
Tęcza Piekary
08.11.2014
14:00
Okno-Plus Libertów
0:0
Cedronka Wola Radziszowska
09.11.2014
14:00
Gajowianka Gaj
3:1
Pychowianka Kraków
09.11.2014
13:00
Podgórze II Kraków
2:2
Radziszowianka Radziszów
09.11.2014
13:00
Krakus Swoszowice
1:2
Rzozovia Rzozów
09.11.2014
14:00
Strażak Rączna
5:1
Iskra Krzęcin
09.11.2014
14:00
LOT Balice
1:1
Wisła Jeziorzany
09.11.2014
14:00

14. kolejka 28.03.2015

Iskra Czułów
3:2
Iskra Krzęcin
28.03.2015
16:00
Krakus Swoszowice
3:9
Radziszowianka Radziszów
28.03.2015
16:00
Podgórze II Kraków
0:1
Pychowianka Kraków
28.03.2015
16:00
Gajowianka Gaj
3:2
Okno-Plus Libertów
28.03.2015
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
0:0
Wisła Jeziorzany
29.03.2015
15:30
LOT Balice
1:3
Tęcza Piekary
29.03.2015
12:00
Strażak Rączna
2:1
Rzozovia Rzozów
29.03.2015
17:00

15. kolejka 04.04.2015

Krakus Swoszowice
6:3
Pychowianka Kraków
02.04.2015
17:00
Gajowianka Gaj
5:1
Cedronka Wola Radziszowska
04.04.2015
14:00
Radziszowianka Radziszów
4:1
Strażak Rączna
04.04.2015
12:00
Tęcza Piekary
2:1
Wisła Jeziorzany
04.04.2015
15:00
Okno-Plus Libertów
1:0
Podgórze II Kraków
05.04.2015
17:00
Rzozovia Rzozów
1:0
Iskra Czułów
06.05.2015
18:00
Iskra Krzęcin
1:3
LOT Balice
03.06.2015
18:30

16. kolejka 11.04.2015

Wisła Jeziorzany
0:1
Iskra Krzęcin
11.04.2015
11:00
Strażak Rączna
0:2
Pychowianka Kraków
11.04.2015
17:00
Krakus Swoszowice
2:1
Okno-Plus Libertów
11.04.2015
17:00
Podgórze II Kraków
0:0
Gajowianka Gaj
11.04.2015
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
0:2
Tęcza Piekary
12.04.2015
16:30
LOT Balice
2:1
Rzozovia Rzozów
12.04.2015
13:00
Iskra Czułów
1:0
Radziszowianka Radziszów
12.04.2015
16:00

17. kolejka 18.04.2015

Podgórze II Kraków
0:4
Cedronka Wola Radziszowska
18.04.2015
11:00
Krakus Swoszowice
5:1
Gajowianka Gaj
18.04.2015
17:30
Pychowianka Kraków
1:3
Iskra Czułów
18.04.2015
19:00
Rzozovia Rzozów
0:2
Wisła Jeziorzany
18.04.2015
17:30
Okno-Plus Libertów
1:0
Strażak Rączna
19.04.2015
17:30
Radziszowianka Radziszów
1:1
LOT Balice
19.04.2015
13:00
Iskra Krzęcin
2:1
Tęcza Piekary
19.04.2015
17:30

18. kolejka 25.04.2015

Tęcza Piekary
1:0
Rzozovia Rzozów
25.04.2015
17:30
LOT Balice
1:0
Pychowianka Kraków
25.04.2015
15:00
Krakus Swoszowice
6:1
Podgórze II Kraków
25.04.2015
17:30
Cedronka Wola Radziszowska
2:2
Iskra Krzęcin
26.04.2015
17:00
Wisła Jeziorzany
0:0
Radziszowianka Radziszów
26.04.2015
17:00
Iskra Czułów
0:0
Okno-Plus Libertów
26.04.2015
16:00
Strażak Rączna
0:0
Gajowianka Gaj
26.04.2015
14:30

19. kolejka 01.05.2015

Krakus Swoszowice
2:1
Cedronka Wola Radziszowska
01.05.2015
17:30
Podgórze II Kraków
3:1
Strażak Rączna
01.05.2015
11:00
Pychowianka Kraków
1:3
Wisła Jeziorzany
01.05.2015
17:00
Rzozovia Rzozów
3:3
Iskra Krzęcin
02.05.2015
17:30
Gajowianka Gaj
2:2
Iskra Czułów
03.05.2015
17:00
Okno-Plus Libertów
1:0
LOT Balice
03.05.2015
17:30
Radziszowianka Radziszów
2:0
Tęcza Piekary
03.05.2015
17:00

20. kolejka 09.05.2015

Tęcza Piekary
5:3
Pychowianka Kraków
09.05.2015
18:00
Wisła Jeziorzany
1:0
Okno-Plus Libertów
09.05.2015
17:00
Iskra Czułów
1:0
Podgórze II Kraków
09.05.2015
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
3:0
Rzozovia Rzozów
10.05.2015
17:00
Iskra Krzęcin
1:3
Radziszowianka Radziszów
10.05.2015
18:00
LOT Balice
5:1
Gajowianka Gaj
10.05.2015
16:00
Strażak Rączna
3:2
Krakus Swoszowice
10.05.2015
18:00

21. kolejka 16.05.2015

Podgórze II Kraków
1:3
LOT Balice
16.05.2015
11:00
Pychowianka Kraków
4:2
Iskra Krzęcin
16.05.2015
18:00
Strażak Rączna
4:3
Cedronka Wola Radziszowska
17.05.2015
18:00
Krakus Swoszowice
4:1
Iskra Czułów
17.05.2015
14:00
Gajowianka Gaj
0:2
Wisła Jeziorzany
17.05.2015
17:00
Okno-Plus Libertów
0:3
Tęcza Piekary
17.05.2015
18:00
Radziszowianka Radziszów
6:2
Rzozovia Rzozów
17.05.2015
18:00

22. kolejka 23.05.2015

Rzozovia Rzozów
2:2
Pychowianka Kraków
23.05.2015
18:00
Tęcza Piekary
0:1
Gajowianka Gaj
23.05.2015
18:00
Wisła Jeziorzany
9:2
Podgórze II Kraków
23.05.2015
16:00
LOT Balice
1:4
Krakus Swoszowice
23.05.2015
11:00
Iskra Czułów
5:2
Strażak Rączna
23.05.2015
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
4:1
Radziszowianka Radziszów
24.05.2015
17:00
Iskra Krzęcin
0:0
Okno-Plus Libertów
24.05.2015
18:00

23. kolejka 30.05.2015

Iskra Czułów
3:2
Cedronka Wola Radziszowska
30.05.2015
18:30
Strażak Rączna
5:3
LOT Balice
30.05.2015
17:30
Podgórze II Kraków
2:4
Tęcza Piekary
30.05.2015
11:00
Gajowianka Gaj
2:0
Iskra Krzęcin
30.05.2015
17:00
Pychowianka Kraków
1:5
Radziszowianka Radziszów
30.05.2015
18:00
Krakus Swoszowice
3:0 v.o.
Wisła Jeziorzany
31.05.2015
18:30
Okno-Plus Libertów
5:1
Rzozovia Rzozów
31.05.2015
18:30

24. kolejka 06.06.2015

Cedronka Wola Radziszowska
3:1
Pychowianka Kraków
06.06.2015
17:00
Rzozovia Rzozów
2:2
Gajowianka Gaj
06.06.2015
18:00
LOT Balice
6:2
Iskra Czułów
06.06.2015
11:00
Radziszowianka Radziszów
4:2
Okno-Plus Libertów
07.06.2015
18:00
Iskra Krzęcin
4:1
Podgórze II Kraków
07.06.2015
18:00
Tęcza Piekary
4:1
Krakus Swoszowice
07.06.2015
17:30
Wisła Jeziorzany
0:1
Strażak Rączna
07.06.2015
18:00

25. kolejka 13.06.2015

Iskra Czułów
4:1
Wisła Jeziorzany
13.06.2015
18:30
Podgórze II Kraków
3:1
Rzozovia Rzozów
13.06.2015
17:00
LOT Balice
3:0
Cedronka Wola Radziszowska
14.06.2015
11:00
Strażak Rączna
1:4
Tęcza Piekary
14.06.2015
18:00
Krakus Swoszowice
2:4
Iskra Krzęcin
14.06.2015
11:00
Gajowianka Gaj
1:0
Radziszowianka Radziszów
14.06.2015
17:00
Okno-Plus Libertów
5:1
Pychowianka Kraków
14.06.2015
18:30

26. kolejka 20.06.2015

Okno-Plus Libertów
1:1
Cedronka Wola Radziszowska
20.06.2015
18:30
Pychowianka Kraków
2:3
Gajowianka Gaj
20.06.2015
18:30
Radziszowianka Radziszów
12:1
Podgórze II Kraków
20.06.2015
18:30
Rzozovia Rzozów
3:1
Krakus Swoszowice
20.06.2015
18:30
Iskra Krzęcin
3:2
Strażak Rączna
20.06.2015
18:30
Tęcza Piekary
6:1
Iskra Czułów
20.06.2015
18:30
Wisła Jeziorzany
0:5
LOT Balice
20.06.2015
18:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 20.06.2015

20.06.2015
18:30
Okno-Plus Libertów
1:1
Cedronka Wola Radziszowska
20.06.2015
18:30
Pychowianka Kraków
2:3
Gajowianka Gaj
20.06.2015
18:30
Radziszowianka Radziszów
12:1
Podgórze II Kraków
20.06.2015
18:30
Rzozovia Rzozów
3:1
Krakus Swoszowice
20.06.2015
18:30
Iskra Krzęcin
3:2
Strażak Rączna
20.06.2015
18:30
Tęcza Piekary
6:1
Iskra Czułów
20.06.2015
18:30
Wisła Jeziorzany
0:5
LOT Balice

26. kolejka 20.06.2015

20.06.2015
18:30
Okno-Plus Libertów
1:1
Cedronka Wola Radziszowska
20.06.2015
18:30
Pychowianka Kraków
2:3
Gajowianka Gaj
20.06.2015
18:30
Radziszowianka Radziszów
12:1
Podgórze II Kraków
20.06.2015
18:30
Rzozovia Rzozów
3:1
Krakus Swoszowice
20.06.2015
18:30
Iskra Krzęcin
3:2
Strażak Rączna
20.06.2015
18:30
Tęcza Piekary
6:1
Iskra Czułów
20.06.2015
18:30
Wisła Jeziorzany
0:5
LOT Balice

Wiadomości ligowe


III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
1:3
Wisła Puławy
08.08.2020
11:00
Korona II Kielce
0:2
ŁKS Łagów
08.08.2020
12:00
Avia Świdnik
:
Stal Stalowa Wola
08.08.2020
17:00
Chełmianka Chełm
1:2
KS Wiązownica
08.08.2020
17:00
Hetman Zamość
0:1
Stal Kraśnik
08.08.2020
17:00
Podlasie Biała Podlaska
1:0
Cracovia II Kraków
08.08.2020
17:00
Lewart Lubartów
0:0
Siarka Tarnobrzeg
08.08.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:3
Sokół Sieniawa
08.08.2020
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
08.08.2020
17:00
Wisłoka Dębica
0:2
Wisła Sandomierz
08.08.2020
17:30
Podhale Nowy Targ
2:0
Avia Świdnik
08.08.2020
17:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
6:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
08.08.2020
11:00
MKS Trzebinia
3:0
LKS Rajsko
08.08.2020
11:00
Słomniczanka Słomniki
0:0
Sokół Kocmyrzów
08.08.2020
14:00
Orzeł Ryczów
2:1
Garbarnia II Kraków
08.08.2020
14:00
Wiślanie Jaśkowice
4:0
Puszcza II
08.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
3:1
LKS Jawiszowice
08.08.2020
17:00
Dalin Myślenice
1:1
KS Chełmek
08.08.2020
17:00
Unia Oświęcim
0:0
Clepardia Kraków
08.08.2020
17:00
Pcimianka Pcim
:
Proszowianka Proszowice
09.08.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Rylovia Rylowa
1:3
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
08.08.2020
11:00
Tarnovia Tarnów
4:3
Okocimski Brzesko
08.08.2020
13:00
Unia Tarnów
4:0
Metal Tarnów
08.08.2020
17:00
Sokół Słopnice
1:1
GKS Drwinia
08.08.2020
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
09.08.2020
11:00
Poprad Rytro
:
Orkan Szczyrzyc
09.08.2020
16:00
Lubań Maniowy
:
Poprad Muszyna
09.08.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
BKS Bochnia
09.08.2020
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Glinik Gorlice
09.08.2020
17:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Barciczanka Barcice
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
2:1
LOT Balice
08.08.2020
17:00
Orzeł Bębło
0:1
KS Olkusz
08.08.2020
17:00
Przebój Wolbrom
2:0
Orzeł Iwanowice
08.08.2020
17:00
Błękitni Modlnica
5:1
Przemsza Klucze
08.08.2020
17:30
Piliczanka Pilica
:
Spójnia Osiek
09.08.2020
11:00
Bolesław Bukowno
:
LKS Niedźwiedź
09.08.2020
17:30
TS Węgrzce
:
Zieleńczanka Zielonki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
7:2
Skawinka Skawina
08.08.2020
11:00
Bronowianka Kraków
2:3
Dąbski Kraków
08.08.2020
17:00
Hutnik II Kraków
4:3
Zwierzyniecki Kraków
08.08.2020
17:00
Grębałowianka Kraków
1:6
Borek Kraków
08.08.2020
17:30
Prokocim Kraków
3:1
Orlęta Rudawa
08.08.2020
17:00
Kaszowianka Kaszów
:
Nadwiślan Kraków
09.08.2020
14:00
Piast Wołowice
:
Kmita Zabierzów
09.08.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wróblowianka Wróblowice
2:1
Dziecanovia Dziekanowice
08.08.2020
17:00
Złomex Branice
4:1
Błękitni Bodzanów
08.08.2020
17:30
Radziszowianka Radziszów
3:1
Orzeł Myślenice
08.08.2020
17:30
Tempo Rzeszotary
:
Jordan Sum Zakliczyn
09.08.2020
16:00
Wiślanka Grabie
:
Gdovia Gdów
09.08.2020
17:00
Raba Dobczyce
:
Pasternik Ochojno
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zgoda Byczyna
0:3
Babia Góra Sucha Beskidzka
08.08.2020
16:00
Niwa Nowa Wieś
4:0
LKS Gorzów
08.08.2020
16:00
Garbarz Zembrzyce
0:2
Nadwiślanin Gromiec
08.08.2020
17:00
Hejnał Kęty
2:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.08.2020
17:00
MKS Libiąż
1:2
Zatorzanka Zator
08.08.2020
17:00
Sokół Przytkowice
4:0
Victoria Jaworzno
08.08.2020
18:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
LKS Żarki
09.08.2020
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
Brzezina Osiek
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Szynwałd
4:0
Zorza Zaczarnie
08.08.2020
17:30
LUKS Skrzyszów
2:1
Tuchovia Tuchów
08.08.2020
17:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:2
Polan Żabno
08.08.2020
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
3:4
LKS Rzuchowa
08.08.2020
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Olimpia Wojnicz
09.08.2020
17:00
GLKS Gromnik
:
Unia Niedomice
09.08.2020
17:00
Dunajec Zakliczyn
:
Wisła Szczucin
09.08.2020
17:00
Ikar Odporyszów
:
Pogórze
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Sokół Borzęcin Górny
3:3
Raba Książnice
08.08.2020
13:30
Wola Radłowska
0:2
Strażak Mokrzyska
08.08.2020
17:00
Poręba Spytkowska
0:1
Orzeł Dębno
08.08.2020
18:00
Olimpia B.
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
09.08.2020
13:00
Naprzód Sobolów
:
Olimpia Kąty
09.08.2020
16:00
Błyskawica Proszówki
:
Arkadia Olszyny
09.08.2020
17:00
Radłovia Radłów
:
Jadowniczanka Jadowniki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Podhalanin Biecz
3:1
Zawisza R.
08.08.2020
16:00
Helena Nowy Sącz
3:1
LKS Łużna
08.08.2020
16:00
Hart Tęgoborze
4:0
LKS Uście Gorlickie
08.08.2020
17:00
Dunajec Nowy Sącz
7:3
Grybovia Grybów
08.08.2020
17:00
Orzeł Wojnarowa
:
LKS Zagórzany
08.08.2020
 
odwołany
LKSKobylankaKobylanka
6:3
Kolejarz Stróże
08.08.2020
17:00
Łosoś Łososina Dolna
:
Zyndram
09.08.2020
15:00
Sokół Stary Sącz
:
ULKS Korzenna
09.08.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Jarmuta
4:1
Zalesianka
08.08.2020
17:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
08.08.2020
17:30
Laskovia
:
Babia Góra Lipnica Wielka
08.08.2020
17:30
Krokus
:
Czarni Czarny Dunajec
09.08.2020
15:00
Huragan Waksmund
:
LKS Szaflary
09.08.2020
17:30
Jordan Jordanów
:
AKS Ujanowice
09.08.2020
17:30
Wierchy Pasierbiec
:
Granit Czarna Góra
09.08.2020
17:30

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
2:0
Prądniczanka II Kraków
08.08.2020
16:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Partyzant Dojazdów
09.08.2020
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
09.08.2020
17:30
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Michałowianka Michałowice
09.08.2020
15:00
Strażak Goszcza
:
Płomień Kościelec
09.08.2020
18:00
Spartak Wielkanoc
:
Galicja Raciborowice
09.08.2020
17:30
Błękitni II Modlnica
:
Szreniawa Koszyce
09.08.2020
17:00

Klasa A (Kraków II)

Lotnik Kryspinów
4:0
Wisła Rząska
08.08.2020
11:00
JKS Zelków
4:3
Wisła Jeziorzany
08.08.2020
11:00
Świt Krzeszowice
3:1
Sokół Rybna
08.08.2020
17:30
MKS Skała 2004
3:1
Dragon Szczyglice
08.08.2020
17:30
Iskra Czułów
:
Liszczanka Liszki
08.08.2020
18:00
Maszycanka Maszyce
:
Sportowiec Modlniczka
08.08.2020
18:00
Wisła Czernichów
:
Strażak Rączna
09.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
0:2
Bieżanowianka Kraków
08.08.2020
11:00
Rzozovia Rzozów
2:3
Iskra Krzęcin
08.08.2020
17:00
Pogoń Skotniki
7:4
Cedronka Wola Radziszowska
08.08.2020
17:00
Płomień Kostrze
2:4
Tramwaj Kraków
08.08.2020
17:00
Strzelcy Kraków
1:4
Podgórze Kraków
08.08.2020
17:00
Bratniak Kraków
:
Kabel Kraków
09.08.2020
17:00
Fairant Kraków
:
Gajowianka Gaj
09.08.2020
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Zryw Szarów
:
Contra Sułków
08.08.2020
 
odwołany
Sokół Chorągwica
0:2
Piast Łapanów
08.08.2020
17:00
UKS Sygneczów
:
Czarnochowice
08.08.2020
 
odwołany
Rożnowa
:
Piłkarz Podłęże
09.08.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Iskra Zakrzów
09.08.2020
16:00
Strażak Kokotów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
09.08.2020
17:00
Wolni Kłaj
:
Gwiazda Brzegi
09.08.2020
17:00
Zieloni Niegowić
:
Czarni Staniątki
09.08.2020
17:00

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
4:0
Sęp Droginia
08.08.2020
16:30
Karpaty Siepraw
6:3
Rokita Kornatka
08.08.2020
17:00
Clavia Świątniki Górne
4:1
Staw Polanka
08.08.2020
17:30
Gościbia Sułkowice
5:1
Sokół Borzęta
08.08.2020
18:00
Górki Myślenice
1:2
Skalnik Trzemeśnia
08.08.2020
18:00
Zielonka Wrząsowice
:
Topór Tenczyn
09.08.2020
16:00
Beskid Tokarnia
:
Lubomir Wiśniowa
09.08.2020
16:00
Iskra Brzączowice
:
LKS Rudnik
09.08.2020
17:30

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
7:3
Unia Jaroszowiec
08.08.2020
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Wielmożanka Wielmoża
08.08.2020
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
2:1
Centuria Chechło
08.08.2020
17:30
Promień Przeginia
:
Spartak Charsznica
09.08.2020
11:00
Przebój Wolbrom
:
Legion Bydlin
09.08.2020
17:00
Strażak Przybysławice
:
Olimpia Łobzów
09.08.2020
17:00
Sokół Gołaczewy
:
Błysk Zederman
09.08.2020
17:00
Błyskawica Kolbark
:
Laskovia
09.08.2020
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Wisła Jankowice
1:1
Fablok Chrzanów
08.08.2020
11:00
Wisełka Rozkochów
0:5
Ciężkowianka Jaworzno
08.08.2020
17:00
Tęcza Tenczynek
1:3
Błyskawica Myślachowice
08.08.2020
17:00
Wolanka Wola Filipowska
0:2
Start Kamień
08.08.2020
18:00
Victoria Zalas
:
MKS Alwernia
09.08.2020
14:30
UKS Dulowa
:
SPRiN Regulice
09.08.2020
17:00
Unia Kwaczała
:
Promyk Bolęcin
09.08.2020
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
4:2
Gdovia II Gdów
08.08.2020
11:00
Start Brzezie
:
Ledniczanka
08.08.2020
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Dąb Zabierzów Bocheński
08.08.2020
17:30
Promień Zakrzowiec
:
Naprzód Ochmanów
08.08.2020
18:00
Tęcza Słomiróg
:
Gryf Wiatowice
08.08.2020
18:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Górnik II Wieliczka
09.08.2020
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Batory Wola Batorska
09.08.2020
18:00

Klasa B (Myślenice)

Raba II Dobczyce
4:1
Górki II Myślenice
08.08.2020
15:00
Radwan Skomielna Czarna
2:2
Dukla Bysina
08.08.2020
17:00
Orzeł Nowa Wieś
3:0
Grodzisko Raciechowice
08.08.2020
18:00
Karpaty II Siepraw
:
Jawor Jawornik
09.08.2020
17:00
Szczebel Lubień
:
Cyrhla Krzczonów
09.08.2020
17:00
LKS Trzebunia
:
Iskra Głogoczów
09.08.2020
18:00

Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
3:1
Pilica II Wierbka
08.08.2020
17:00
Northstar Miechów
7:5
Trzy Buki Wierzchowisko
08.08.2020
17:00
Czapla Czaple Male
1:4
Orzeł K.
08.08.2020
17:00
Victoria Smroków
:
Stare Bukowno
09.08.2020
11:00
Cobra Wężerów
:
Hetman Dłużec
09.08.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
:
Piliczanka II Pilica
09.08.2020
17:00

Małopolska Liga Juniorów

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:0
Okocimski Brzesko
08.08.2020
10:00
Limanovia Limanowa
0:3
Dunajec Nowy Sącz
08.08.2020
10:00
Garbarnia Kraków
12:1
Sokół Stary Sącz
08.08.2020
10:00
Pcimianka Pcim
0:1
Górnik Wieliczka
08.08.2020
16:30
Unia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
09.08.2020
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Prądniczanka Kraków
09.08.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
:
BKS Bochnia
09.08.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Orkan Raba Wyżna
09.08.2020
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja II Nowy Sącz
:
Górnik Wieliczka
10.08.2020
18:00

I Małopolska Liga Młodzików

Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
11.08.2020
10:00

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
7:1
Okocimski Brzesko
07.08.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

Czarni Sosnowiec
8:0
Olimpia Szczecin
08.08.2020
13:00
Medyk Konin
1:1
GKS Katowice
08.08.2020
12:00
SMS Łódź
2:0
AZS UJ Kraków
08.08.2020
13:30
Rolnik Biedrzychowice
:
Górnik Łęczna
09.08.2020
16:00
APLG Gdańsk
:
KKP Bydgoszcz
09.08.2020
18:00
ROW Rybnik
:
Śląsk Wrocław
09.08.2020
12:15