facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Myślenice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 14.08.2014

Opatkowianka Opatkowice
1:3
Zielonka Wrząsowice
14.08.2014
18:00
Topór Tenczyn
0:6
LKS Mogilany
14.08.2014
18:00
Sęp Droginia
1:2
Pasternik Ochojno
14.08.2014
19:00
Wróblowianka Wróblowice
1:3
Clavia Świątniki Górne
15.08.2014
17:00
Iskra Brzączowice
1:3
Wrzosy Osieczany
15.08.2014
17:00
Skalnik Trzemeśnia
3:2
Orzeł Nowa Wieś
15.08.2014
17:00
Halniak Zawada
0:2
Tempo Rzeszotary
03.09.2014
20:00

2. kolejka 17.08.2014

Clavia Świątniki Górne
1:3
Pasternik Ochojno
17.08.2014
17:30
Orzeł Nowa Wieś
0:0
Sęp Droginia
17.08.2014
17:00
Wrzosy Osieczany
2:1
Skalnik Trzemeśnia
17.08.2014
17:00
LKS Mogilany
4:0
Iskra Brzączowice
17.08.2014
18:00
Tempo Rzeszotary
7:3
Topór Tenczyn
17.08.2014
18:00
Zielonka Wrząsowice
2:1
Halniak Zawada
17.08.2014
17:00
Wróblowianka Wróblowice
0:0
Opatkowianka Opatkowice
17.08.2014
18:00

3. kolejka 23.08.2014

Opatkowianka Opatkowice
0:2
Clavia Świątniki Górne
23.08.2014
18:00
Halniak Zawada
1:2
Wróblowianka Wróblowice
23.08.2014
18:00
Sęp Droginia
1:2
Wrzosy Osieczany
23.08.2014
17:30
Topór Tenczyn
0:1
Zielonka Wrząsowice
24.08.2014
17:00
Iskra Brzączowice
1:2
Tempo Rzeszotary
24.08.2014
17:00
Skalnik Trzemeśnia
3:0 v.o.
LKS Mogilany
24.08.2014
17:00
występ nieuprawnionych do gry zawodników w drużynie Mogilan, na boisku 1:1
Pasternik Ochojno
5:0
Orzeł Nowa Wieś
24.08.2014
17:00

4. kolejka 27.08.2014

Clavia Świątniki Górne
1:0
Orzeł Nowa Wieś
27.08.2014
18:00
Wrzosy Osieczany
0:0
Pasternik Ochojno
27.08.2014
18:00
LKS Mogilany
4:1
Sęp Droginia
27.08.2014
18:00
Wróblowianka Wróblowice
3:0 v.o.
Topór Tenczyn
27.08.2014
18:00
na boisku 2:4, po weryfikacji, brak dokumentów tożsamości gości
Opatkowianka Opatkowice
2:2
Halniak Zawada
27.08.2014
18:00
Zielonka Wrząsowice
3:2
Iskra Brzączowice
03.09.2014
 
Tempo Rzeszotary
0:0
Skalnik Trzemeśnia
10.09.2014
18:00

5. kolejka 30.08.2014

Halniak Zawada
1:2
Clavia Świątniki Górne
30.08.2014
18:00
Topór Tenczyn
3:0
Opatkowianka Opatkowice
31.08.2014
17:00
Iskra Brzączowice
1:3
Wróblowianka Wróblowice
31.08.2014
17:00
Skalnik Trzemeśnia
0:2
Zielonka Wrząsowice
31.08.2014
17:00
Sęp Droginia
2:2
Tempo Rzeszotary
31.08.2014
17:00
Pasternik Ochojno
0:0
LKS Mogilany
31.08.2014
17:00
Orzeł Nowa Wieś
1:3
Wrzosy Osieczany
31.08.2014
17:00

6. kolejka 06.09.2014

Clavia Świątniki Górne
1:4
Wrzosy Osieczany
06.09.2014
17:00
Zielonka Wrząsowice
2:1
Sęp Droginia
06.09.2014
17:00
Opatkowianka Opatkowice
2:2
Iskra Brzączowice
06.09.2014
17:00
Halniak Zawada
1:5
Topór Tenczyn
06.09.2014
17:00
LKS Mogilany
4:0
Orzeł Nowa Wieś
07.09.2014
17:00
Tempo Rzeszotary
2:0
Pasternik Ochojno
07.09.2014
15:00
Wróblowianka Wróblowice
0:1
Skalnik Trzemeśnia
07.09.2014
11:00

7. kolejka 13.09.2014

Wrzosy Osieczany
3:1
LKS Mogilany
10.09.2014
16:00
Topór Tenczyn
0:0
Clavia Świątniki Górne
14.09.2014
16:30
Iskra Brzączowice
6:0
Halniak Zawada
14.09.2014
16:00
Skalnik Trzemeśnia
8:0
Opatkowianka Opatkowice
14.09.2014
16:00
Sęp Droginia
0:1
Wróblowianka Wróblowice
14.09.2014
16:30
Pasternik Ochojno
0:1
Zielonka Wrząsowice
14.09.2014
16:00
Orzeł Nowa Wieś
1:4
Tempo Rzeszotary
14.09.2014
16:00

8. kolejka 20.09.2014

Clavia Świątniki Górne
1:0
LKS Mogilany
20.09.2014
16:30
Tempo Rzeszotary
1:1
Wrzosy Osieczany
20.09.2014
16:00
Zielonka Wrząsowice
2:1
Orzeł Nowa Wieś
20.09.2014
16:00
Wróblowianka Wróblowice
1:5
Pasternik Ochojno
20.09.2014
16:00
Opatkowianka Opatkowice
0:0
Sęp Droginia
20.09.2014
16:00
Halniak Zawada
0:0
Skalnik Trzemeśnia
20.09.2014
18:00
Topór Tenczyn
1:6
Iskra Brzączowice
21.09.2014
16:00

9. kolejka 27.09.2014

Sęp Droginia
3:0 v.o.
Halniak Zawada
27.09.2014
16:00
na boisku 1:2, po weryfikacji
Wrzosy Osieczany
3:0
Zielonka Wrząsowice
27.09.2014
16:00
Iskra Brzączowice
2:1
Clavia Świątniki Górne
28.09.2014
16:00
Skalnik Trzemeśnia
6:1
Topór Tenczyn
28.09.2014
16:00
Pasternik Ochojno
7:0
Opatkowianka Opatkowice
28.09.2014
15:00
Orzeł Nowa Wieś
7:2
Wróblowianka Wróblowice
28.09.2014
16:00
LKS Mogilany
2:2
Tempo Rzeszotary
28.09.2014
16:00

10. kolejka 04.10.2014

Clavia Świątniki Górne
1:3
Tempo Rzeszotary
04.10.2014
15:30
Wróblowianka Wróblowice
2:3
Wrzosy Osieczany
04.10.2014
15:00
Opatkowianka Opatkowice
1:4
Orzeł Nowa Wieś
04.10.2014
15:30
Halniak Zawada
0:5
Pasternik Ochojno
04.10.2014
18:00
Zielonka Wrząsowice
2:2
LKS Mogilany
05.10.2014
15:00
Topór Tenczyn
1:5
Sęp Droginia
05.10.2014
15:00
Iskra Brzączowice
0:2
Skalnik Trzemeśnia
05.10.2014
15:00

11. kolejka 11.10.2014

Wrzosy Osieczany
2:3
Opatkowianka Opatkowice
11.10.2014
15:00
Tempo Rzeszotary
1:0
Zielonka Wrząsowice
11.10.2014
15:00
Skalnik Trzemeśnia
3:1
Clavia Świątniki Górne
12.10.2014
15:00
Sęp Droginia
1:0
Iskra Brzączowice
12.10.2014
15:00
Pasternik Ochojno
8:1
Topór Tenczyn
12.10.2014
15:00
Orzeł Nowa Wieś
4:1
Halniak Zawada
12.10.2014
15:00
LKS Mogilany
4:0
Wróblowianka Wróblowice
12.10.2014
15:00

12. kolejka 18.10.2014

Wróblowianka Wróblowice
1:1
Tempo Rzeszotary
18.10.2014
15:00
Opatkowianka Opatkowice
0:7
LKS Mogilany
18.10.2014
15:00
Halniak Zawada
0:7
Wrzosy Osieczany
18.10.2014
18:00
Clavia Świątniki Górne
2:3
Zielonka Wrząsowice
19.10.2014
14:00
Topór Tenczyn
2:2
Orzeł Nowa Wieś
19.10.2014
15:00
Iskra Brzączowice
0:8
Pasternik Ochojno
19.10.2014
14:30
Skalnik Trzemeśnia
1:0
Sęp Droginia
19.10.2014
15:00

13. kolejka 25.10.2014

Sęp Droginia
0:2
Clavia Świątniki Górne
25.10.2014
14:30
Wrzosy Osieczany
4:2
Topór Tenczyn
25.10.2014
14:30
Tempo Rzeszotary
4:1
Opatkowianka Opatkowice
25.10.2014
15:00
Zielonka Wrząsowice
4:1
Wróblowianka Wróblowice
25.10.2014
15:00
Orzeł Nowa Wieś
5:0
Iskra Brzączowice
26.10.2014
14:30
LKS Mogilany
3:0 v.o.
Halniak Zawada
26.10.2014
14:00
goście nie przyjechali na mecz
Pasternik Ochojno
4:0
Skalnik Trzemeśnia
02.11.2014
12:00

14. kolejka 04.04.2015

Pasternik Ochojno
4:0
Sęp Droginia
04.04.2015
15:00
Wrzosy Osieczany
3:1
Iskra Brzączowice
04.04.2015
14:00
Zielonka Wrząsowice
2:2
Opatkowianka Opatkowice
22.04.2015
17:30
LKS Mogilany
4:1
Topór Tenczyn
22.04.2015
17:30
Clavia Świątniki Górne
2:0
Wróblowianka Wróblowice
22.04.2015
17:30
Orzeł Nowa Wieś
0:0
Skalnik Trzemeśnia
22.04.2015
17:30
Tempo Rzeszotary
3:0 v.o.
Halniak Zawada
22.04.2015
17:30

15. kolejka 11.04.2015

Halniak Zawada
0:3 v.o.
Zielonka Wrząsowice
 
 
Opatkowianka Opatkowice
1:4
Wróblowianka Wróblowice
11.04.2015
15:00
Pasternik Ochojno
4:0
Clavia Świątniki Górne
12.04.2015
15:00
Sęp Droginia
0:1
Orzeł Nowa Wieś
12.04.2015
15:00
Skalnik Trzemeśnia
2:2
Wrzosy Osieczany
12.04.2015
16:00
Iskra Brzączowice
1:3
LKS Mogilany
12.04.2015
16:00
Topór Tenczyn
4:1
Tempo Rzeszotary
12.04.2015
15:00

16. kolejka 18.04.2015

Wróblowianka Wróblowice
3:0 v.o.
Halniak Zawada
 
 
goście wycofali się z rozgrywek
Clavia Świątniki Górne
4:1
Opatkowianka Opatkowice
18.04.2015
16:30
Wrzosy Osieczany
6:1
Sęp Droginia
18.04.2015
17:00
Zielonka Wrząsowice
3:2
Topór Tenczyn
18.04.2015
16:00
Tempo Rzeszotary
12:0
Iskra Brzączowice
18.04.2015
16:00
Orzeł Nowa Wieś
0:3
Pasternik Ochojno
18.04.2015
17:00
LKS Mogilany
5:0
Skalnik Trzemeśnia
19.04.2015
16:00

17. kolejka 25.04.2015

Halniak Zawada
0:3 v.o.
Opatkowianka Opatkowice
 
 
Iskra Brzączowice
0:3
Zielonka Wrząsowice
25.04.2015
16:00
Orzeł Nowa Wieś
3:0
Clavia Świątniki Górne
26.04.2015
16:00
Pasternik Ochojno
1:1
Wrzosy Osieczany
26.04.2015
16:00
Sęp Droginia
1:3
LKS Mogilany
26.04.2015
17:00
Topór Tenczyn
3:2
Wróblowianka Wróblowice
26.04.2015
15:00
Skalnik Trzemeśnia
2:4
Tempo Rzeszotary
26.04.2015
17:00

18. kolejka 02.05.2015

Clavia Świątniki Górne
3:0 v.o.
Halniak Zawada
 
 
Opatkowianka Opatkowice
0:3
Topór Tenczyn
01.05.2015
17:00
Wróblowianka Wróblowice
3:0
Iskra Brzączowice
02.05.2015
17:00
Zielonka Wrząsowice
2:0
Skalnik Trzemeśnia
02.05.2015
17:00
Tempo Rzeszotary
4:0
Sęp Droginia
02.05.2015
17:00
Wrzosy Osieczany
5:2
Orzeł Nowa Wieś
02.05.2015
17:00
LKS Mogilany
3:1
Pasternik Ochojno
03.05.2015
17:00

19. kolejka 09.05.2015

Topór Tenczyn
3:0 v.o.
Halniak Zawada
 
 
Wrzosy Osieczany
3:0
Clavia Świątniki Górne
09.05.2015
17:00
Iskra Brzączowice
3:2
Opatkowianka Opatkowice
09.05.2015
17:30
Pasternik Ochojno
2:4
Tempo Rzeszotary
09.05.2015
17:00
Sęp Droginia
5:2
Zielonka Wrząsowice
10.05.2015
17:00
Orzeł Nowa Wieś
1:2
LKS Mogilany
10.05.2015
17:00
Skalnik Trzemeśnia
1:2
Wróblowianka Wróblowice
10.05.2015
17:00

20. kolejka 16.05.2015

Halniak Zawada
0:3 v.o.
Iskra Brzączowice
 
 
Clavia Świątniki Górne
4:5
Topór Tenczyn
16.05.2015
17:00
Opatkowianka Opatkowice
1:3
Skalnik Trzemeśnia
16.05.2015
17:00
Wróblowianka Wróblowice
1:1
Sęp Droginia
16.05.2015
17:00
Tempo Rzeszotary
1:0
Orzeł Nowa Wieś
16.05.2015
17:00
LKS Mogilany
5:1
Wrzosy Osieczany
17.05.2015
17:00
Zielonka Wrząsowice
0:0
Pasternik Ochojno
17.05.2015
17:00

21. kolejka 23.05.2015

Skalnik Trzemeśnia
3:0 v.o.
Halniak Zawada
 
 
Wrzosy Osieczany
0:1
Tempo Rzeszotary
23.05.2015
17:00
LKS Mogilany
3:0
Clavia Świątniki Górne
24.05.2015
17:00
Orzeł Nowa Wieś
3:2
Zielonka Wrząsowice
24.05.2015
17:00
Pasternik Ochojno
0:0
Wróblowianka Wróblowice
24.05.2015
17:00
Sęp Droginia
7:1
Opatkowianka Opatkowice
24.05.2015
17:30
Iskra Brzączowice
3:4
Topór Tenczyn
24.05.2015
17:00

22. kolejka 30.05.2015

Halniak Zawada
0:3 v.o.
Sęp Droginia
 
 
Clavia Świątniki Górne
2:1
Iskra Brzączowice
30.05.2015
17:30
Opatkowianka Opatkowice
0:2
Pasternik Ochojno
30.05.2015
17:30
Wróblowianka Wróblowice
1:9
Orzeł Nowa Wieś
30.05.2015
17:30
Tempo Rzeszotary
0:0
LKS Mogilany
30.05.2015
17:00
Zielonka Wrząsowice
0:3
Wrzosy Osieczany
31.05.2015
17:00
Topór Tenczyn
1:3
Skalnik Trzemeśnia
31.05.2015
15:00

23. kolejka 03.06.2015

Pasternik Ochojno
3:0 v.o.
Halniak Zawada
 
 
Wrzosy Osieczany
5:1
Wróblowianka Wróblowice
03.06.2015
18:00
Orzeł Nowa Wieś
3:0 v.o.
Opatkowianka Opatkowice
03.06.2015
18:00
LKS Mogilany
6:0
Zielonka Wrząsowice
03.06.2015
18:00
Sęp Droginia
1:2
Topór Tenczyn
03.06.2015
18:00
Skalnik Trzemeśnia
2:4
Iskra Brzączowice
03.06.2015
18:00
Tempo Rzeszotary
4:1
Clavia Świątniki Górne
04.06.2015
18:00

24. kolejka 06.06.2015

Halniak Zawada
0:3 v.o.
Orzeł Nowa Wieś
 
 
Opatkowianka Opatkowice
3:7
Wrzosy Osieczany
06.06.2015
17:00
Clavia Świątniki Górne
0:3
Skalnik Trzemeśnia
06.06.2015
17:30
Wróblowianka Wróblowice
0:7
LKS Mogilany
06.06.2015
17:30
Zielonka Wrząsowice
1:3
Tempo Rzeszotary
07.06.2015
17:00
Iskra Brzączowice
1:3
Sęp Droginia
07.06.2015
17:00
Topór Tenczyn
2:3
Pasternik Ochojno
07.06.2015
15:00

25. kolejka 14.06.2015

Wrzosy Osieczany
3:0 v.o.
Halniak Zawada
 
 
Tempo Rzeszotary
6:3
Wróblowianka Wróblowice
14.06.2015
17:30
LKS Mogilany
4:0
Opatkowianka Opatkowice
14.06.2015
17:30
Zielonka Wrząsowice
5:1
Clavia Świątniki Górne
14.06.2015
17:30
Orzeł Nowa Wieś
1:3
Topór Tenczyn
14.06.2015
17:30
Pasternik Ochojno
6:2
Iskra Brzączowice
14.06.2015
17:30
Sęp Droginia
0:4
Skalnik Trzemeśnia
14.06.2015
17:30

26. kolejka 20.06.2015

Halniak Zawada
0:3 v.o.
LKS Mogilany
 
 
Clavia Świątniki Górne
2:1
Sęp Droginia
20.06.2015
17:00
Topór Tenczyn
3:3
Wrzosy Osieczany
20.06.2015
17:00
Opatkowianka Opatkowice
0:4
Tempo Rzeszotary
20.06.2015
17:00
Wróblowianka Wróblowice
3:2
Zielonka Wrząsowice
20.06.2015
17:00
Iskra Brzączowice
1:2
Orzeł Nowa Wieś
20.06.2015
17:00
Skalnik Trzemeśnia
2:2
Pasternik Ochojno
20.06.2015
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 20.06.2015

 
 
Halniak Zawada
0:3 v.o.
LKS Mogilany
20.06.2015
17:00
Clavia Świątniki Górne
2:1
Sęp Droginia
20.06.2015
17:00
Topór Tenczyn
3:3
Wrzosy Osieczany
20.06.2015
17:00
Opatkowianka Opatkowice
0:4
Tempo Rzeszotary
20.06.2015
17:00
Wróblowianka Wróblowice
3:2
Zielonka Wrząsowice
20.06.2015
17:00
Iskra Brzączowice
1:2
Orzeł Nowa Wieś
20.06.2015
17:00
Skalnik Trzemeśnia
2:2
Pasternik Ochojno

26. kolejka 20.06.2015

 
 
Halniak Zawada
0:3 v.o.
LKS Mogilany
20.06.2015
17:00
Clavia Świątniki Górne
2:1
Sęp Droginia
20.06.2015
17:00
Topór Tenczyn
3:3
Wrzosy Osieczany
20.06.2015
17:00
Opatkowianka Opatkowice
0:4
Tempo Rzeszotary
20.06.2015
17:00
Wróblowianka Wróblowice
3:2
Zielonka Wrząsowice
20.06.2015
17:00
Iskra Brzączowice
1:2
Orzeł Nowa Wieś
20.06.2015
17:00
Skalnik Trzemeśnia
2:2
Pasternik Ochojno

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
1:2
Piast Gliwice
05.06.2020
18:00
Górnik Zabrze
2:2
Lechia Gdańsk
05.06.2020
20:30
Zagłębie Lubin
3:3
Lech Poznań
06.06.2020
17:30
Jagiellonia Białystok
2:2
Wisła Płock
06.06.2020
15:00
Pogoń Szczecin
1:0
Cracovia Kraków
06.06.2020
20:00
Wisła Kraków
:
Legia Warszawa
07.06.2020
17:30
Arka Gdynia
:
Śląsk Wrocław
07.06.2020
15:00
Raków Częstochowa
:
ŁKS Łódź
07.06.2020
12:30
Zagłębie Lubin
:
Korona Kielce
09.06.2020
20:30
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
09.06.2020
18:00
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
09.06.2020
20:30
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
09.06.2020
18:00

Fortuna I Liga

Chrobry Głogów
1:0
GKS Bełchatów
05.06.2020
20:10
Stal Mielec
0:0
Puszcza Niepołomice
05.06.2020
17:40
Wigry Suwałki
1:1
Miedź Legnica
05.06.2020
15:30
Warta Poznań
2:0
Olimpia Grudziądz
06.06.2020
15:10
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
06.06.2020
12:40
GKS Tychy
:
Chojniczanka Chojnice
07.06.2020
15:10
Zagłębie Sosnowiec
:
Stomil Olsztyn
07.06.2020
12:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Radomiak Radom
07.06.2020
17:00
Odra Opole
:
GKS Jastrzębie
07.06.2020
17:00

II liga

Lech II Poznań
2:1
Pogoń Siedlce
06.06.2020
12:00
Górnik Łęczna
1:2
Stal Stalowa Wola
06.06.2020
17:40
Legionovia Legionowo
1:2
Elana Toruń
06.06.2020
16:00
Skra Częstochowa
:
GKS Katowice
07.06.2020
17:30
Stal Rzeszów
:
Widzew Łódź
07.06.2020
13:05
Błękitni Stargard
:
Znicz Pruszków
07.06.2020
16:00
Garbarnia Kraków
:
Górnik Polkowice
07.06.2020
16:00
Bytovia Bytów
:
Gryf Wejherowo
07.06.2020
18:00

III liga, grupa IV

Avia Świdnik
:
Hutnik Kraków
06.06.2020
11:00
Podhale Nowy Targ
:
Korona II Kielce
06.06.2020
17:30
Podlasie Biała Podlaska
:
Wisła Puławy
06.06.2020
17:30
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
06.06.2020
17:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Siarka Tarnobrzeg
06.06.2020
17:30
Motor Lublin
:
KSZO Ostrowiec Św.
06.06.2020
17:30
Stal Kraśnik
:
Hetman Zamość
06.06.2020
17:30
Wisła Sandomierz
:
Sokół Sieniawa
06.06.2020
17:30
Jutrzenka Giebułtów
:
Chełmianka Chełm
06.06.2020
17:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Słomniczanka Słomniki
:
Clepardia Kraków
06.06.2020
 
MKS Trzebinia
:
Beskid Andrychów
06.06.2020
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Cracovia II Kraków
06.06.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
LKS Rajsko
06.06.2020
17:00
Wisła II Kraków
:
LKS Jawiszowice
06.06.2020
 
Unia Oświęcim
:
Orzeł Piaski Wielkie
06.06.2020
 
Dalin Myślenice
:
Czarni Staniątki
06.06.2020
17:00
Orzeł Ryczów
:
Pcimianka Pcim
06.06.2020
18:00
Sokół Kocmyrzów
:
Skawinka Skawina
06.06.2020
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wierchy Rabka Zdrój
:
Poprad Rytro
06.06.2020
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Okocimski Brzesko
06.06.2020
18:00
Poprad Muszyna
:
BKS Bochnia
06.06.2020
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Orkan Szczyrzyc
06.06.2020
17:00
Unia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
06.06.2020
17:00
GKS Drwinia
:
Sandecja II Nowy Sącz
06.06.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Glinik Gorlice
07.06.2020
11:00
Lubań Maniowy
:
Watra Białka Tatrzańska
07.06.2020
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Resovia Rzeszów
:
Chełmianka Chełm
06.06.2020
13:00
Juventa Starachowice
:
Korona II
06.06.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
06.06.2020
 
Orlęta R.P.
:
Siarka
06.06.2020
 

Małopolska Liga Juniorów

Tarnovia Tarnów
:
Dalin Myślenice
06.06.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Górnik Wieliczka
06.06.2020
 
Spartak S.
:
Dunajec Nowy Sącz
06.06.2020
 
BKS Bochnia
:
Profi Zielonki
06.06.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Limanovia Limanowa
06.06.2020
 
Unia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
06.06.2020
 
Orkan Raba Wyżna
:
Pcimianka Pcim
06.06.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Dunajec Nowy Sącz
:
Podgórze Kraków
06.06.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Profi Zielonki
06.06.2020
 
Glinik Gorlice
:
Puszcza Niepołomice
06.06.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
06.06.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Unia Tarnów
:
Sandecja II Nowy Sącz
06.06.2020
10:00
Hejnał
:
Tarnovia Tarnów
06.06.2020
11:00
Górnik Wieliczka
:
Pcimianka
06.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Podhale Nowy Targ
06.06.2020
 

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Dunajec Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
06.06.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Unia Oświęcim
06.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
AP 21 Kraków
06.06.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
06.06.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Respect Szalowa
:
MOSiR Bochnia
06.06.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
06.06.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
06.06.2020
 
Beskid A.
:
Raba Dobczyce
06.06.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Kalwarianka
:
Okocimski Brzesko
06.06.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Cracovia Kraków
06.06.2020
10:00
Sandecja
:
Dunajec Nowy Sącz
06.06.2020
10:00
AS Progres Kraków
:
Wisła Kraków
07.06.2020
15:00

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Bronowianka
:
Podhale Nowy Targ
06.06.2020
10:00
TS Wisła I Kraków
:
Cracovia II
06.06.2020
 
Okocimski II
:
AP Progres Andrychów
06.06.2020
 
Limanovia Limanowa
:
Fablok Chrzanów
06.06.2020
 

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny