facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 23.08.2014

Wilga Koźmice Wielkie
1:2
Iskra Zakrzów
23.08.2014
17:30
Wilga Instalbud Golkowice
1:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
23.08.2014
17:30
Wieliczanka Wieliczka
3:4
Piast Łapanów
23.08.2014
17:30
Zryw Szarów
4:0
Batory Wola Batorska
24.08.2014
17:30
Wiarusy Igołomia
0:4
Piłkarz Podłęże
24.08.2014
17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:5
Sparta Winiary
24.08.2014
17:30
Targowianka Targowisko
5:1
Strażak Kokotów
24.08.2014
17:30

2. kolejka 27.08.2014

Batory Wola Batorska
0:2
Strażak Kokotów
27.08.2014
18:00
Sparta Winiary
0:1
Targowianka Targowisko
27.08.2014
18:00
Piłkarz Podłęże
1:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
27.08.2014
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:4
Wieliczanka Wieliczka
27.08.2014
18:00
Iskra Zakrzów
1:0
Wilga Instalbud Golkowice
27.08.2014
18:00
Zryw Szarów
1:1
Wilga Koźmice Wielkie
27.08.2014
18:00
Piast Łapanów
4:0
Wiarusy Igołomia
15.11.2014
18:00
mecz się nie odbył, zły stan boiska

3. kolejka 30.08.2014

Wilga Instalbud Golkowice
4:5
Zryw Szarów
30.08.2014
17:00
Wieliczanka Wieliczka
2:7
Iskra Zakrzów
30.08.2014
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:0
Batory Wola Batorska
31.08.2014
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:2
Wiarusy Igołomia
31.08.2014
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:4
Piast Łapanów
31.08.2014
17:00
Targowianka Targowisko
3:1
Piłkarz Podłęże
31.08.2014
17:00
Strażak Kokotów
1:0
Sparta Winiary
31.08.2014
17:00

4. kolejka 06.09.2014

Batory Wola Batorska
3:2
Sparta Winiary
06.09.2014
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
2:1
Wilga Instalbud Golkowice
06.09.2014
16:00
Piłkarz Podłęże
5:0
Strażak Kokotów
07.09.2014
17:00
Piast Łapanów
2:2
Targowianka Targowisko
07.09.2014
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
07.09.2014
17:00
Iskra Zakrzów
4:1
Wiarusy Igołomia
07.09.2014
17:00
Zryw Szarów
1:1
Wieliczanka Wieliczka
07.09.2014
17:00

5. kolejka 13.09.2014

Wilga Instalbud Golkowice
12:1
Batory Wola Batorska
13.09.2014
16:30
Wieliczanka Wieliczka
2:4
Wilga Koźmice Wielkie
13.09.2014
16:30
Strażak Kokotów
4:4
Piast Łapanów
13.09.2014
16:30
Sparta Winiary
4:3
Piłkarz Podłęże
13.09.2014
16:30
Wiarusy Igołomia
5:1
Zryw Szarów
14.09.2014
16:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:1
Iskra Zakrzów
14.09.2014
16:30
Targowianka Targowisko
3:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
14.09.2014
16:30

6. kolejka 20.09.2014

Batory Wola Batorska
1:2
Piłkarz Podłęże
20.09.2014
16:30
Zryw Szarów
4:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
20.09.2014
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
1:3
Wiarusy Igołomia
20.09.2014
16:30
Wilga Instalbud Golkowice
3:6
Wieliczanka Wieliczka
20.09.2014
16:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
4:1
Strażak Kokotów
21.09.2014
16:30
Iskra Zakrzów
0:3
Targowianka Targowisko
21.09.2014
16:30
Piast Łapanów
1:4
Sparta Winiary
11.11.2014
16:30
odwołany z powodu złego stanu boiska

7. kolejka 27.09.2014

Wieliczanka Wieliczka
5:3
Batory Wola Batorska
27.09.2014
16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:4
Wilga Koźmice Wielkie
27.09.2014
15:00
Wiarusy Igołomia
10:0
Wilga Instalbud Golkowice
28.09.2014
16:00
Targowianka Targowisko
7:0
Zryw Szarów
28.09.2014
16:00
Strażak Kokotów
1:0
Iskra Zakrzów
28.09.2014
16:00
Sparta Winiary
2:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
28.09.2014
16:00
Piłkarz Podłęże
1:0
Piast Łapanów
28.09.2014
16:00

8. kolejka 04.10.2014

Batory Wola Batorska
5:2
Piast Łapanów
04.10.2014
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:2
Targowianka Targowisko
04.10.2014
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
1:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
04.10.2014
16:00
Wiarusy Igołomia
2:2
Wieliczanka Wieliczka
04.10.2014
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:0
Piłkarz Podłęże
05.10.2014
16:00
Iskra Zakrzów
2:3
Sparta Winiary
05.10.2014
16:00
Zryw Szarów
4:2
Strażak Kokotów
05.10.2014
16:00

9. kolejka 11.10.2014

Sparta Winiary
0:3
Zryw Szarów
11.10.2014
15:30
Wiarusy Igołomia
5:2
Batory Wola Batorska
12.10.2014
15:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
5:3
Wieliczanka Wieliczka
12.10.2014
15:30
Targowianka Targowisko
7:0
Wilga Instalbud Golkowice
12.10.2014
15:30
Strażak Kokotów
1:0
Wilga Koźmice Wielkie
12.10.2014
15:30
Piłkarz Podłęże
3:1
Iskra Zakrzów
12.10.2014
15:30
Piast Łapanów
9:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
12.10.2014
15:30

10. kolejka 18.10.2014

Batory Wola Batorska
3:4
Nadwiślanka Nowe Brzesko
18.10.2014
15:00
Wieliczanka Wieliczka
0:1
Targowianka Targowisko
18.10.2014
15:00
Iskra Zakrzów
2:4
Piast Łapanów
19.10.2014
15:00
Zryw Szarów
4:2
Piłkarz Podłęże
19.10.2014
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
3:1
Sparta Winiary
19.10.2014
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
0:3 v.o.
Strażak Kokotów
19.10.2014
15:00
Wiarusy Igołomia
1:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
19.10.2014
15:00

11. kolejka 25.10.2014

Węgrzcanka Węgrzce Wlk
6:1
Batory Wola Batorska
26.10.2014
15:00
Targowianka Targowisko
3:0
Wiarusy Igołomia
26.10.2014
15:00
Strażak Kokotów
2:0
Wieliczanka Wieliczka
26.10.2014
15:00
Sparta Winiary
1:1
Wilga Instalbud Golkowice
26.10.2014
15:00
Piłkarz Podłęże
2:1
Wilga Koźmice Wielkie
26.10.2014
15:00
Piast Łapanów
1:0
Zryw Szarów
26.10.2014
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
Iskra Zakrzów
26.10.2014
15:00

12. kolejka 01.11.2014

Batory Wola Batorska
3:5
Iskra Zakrzów
02.11.2014
14:00
Zryw Szarów
7:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
02.11.2014
14:00
Wilga Koźmice Wielkie
2:1
Piast Łapanów
02.11.2014
14:00
Wilga Instalbud Golkowice
0:2
Piłkarz Podłęże
02.11.2014
14:00
Wieliczanka Wieliczka
2:1
Sparta Winiary
02.11.2014
14:00
Wiarusy Igołomia
1:2
Strażak Kokotów
02.11.2014
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:1
Targowianka Targowisko
02.11.2014
14:00

13. kolejka 08.11.2014

Targowianka Targowisko
2:1
Batory Wola Batorska
08.11.2014
13:30
Sparta Winiary
2:3
Wiarusy Igołomia
08.11.2014
13:30
Piłkarz Podłęże
1:1
Wieliczanka Wieliczka
08.11.2014
13:30
Iskra Zakrzów
3:5
Zryw Szarów
08.11.2014
13:30
Strażak Kokotów
1:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
09.11.2014
13:30
Piast Łapanów
7:2
Wilga Instalbud Golkowice
09.11.2014
13:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
4:2
Wilga Koźmice Wielkie
09.11.2014
13:30

14. kolejka 21.03.2015

Batory Wola Batorska
1:3
Zryw Szarów
21.03.2015
14:30
Iskra Zakrzów
0:1
Wilga Koźmice Wielkie
22.03.2015
14:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:1
Wilga Instalbud Golkowice
22.03.2015
14:30
Piast Łapanów
4:0
Wieliczanka Wieliczka
22.03.2015
13:00
Piłkarz Podłęże
3:3
Wiarusy Igołomia
22.03.2015
14:00
Sparta Winiary
0:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
22.03.2015
11:00
Strażak Kokotów
1:1
Targowianka Targowisko
22.03.2015
14:00

15. kolejka 28.03.2015

Wieliczanka Wieliczka
2:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
28.03.2015
15:00
Strażak Kokotów
5:1
Batory Wola Batorska
29.03.2015
15:00
Targowianka Targowisko
4:0
Sparta Winiary
29.03.2015
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:1
Piłkarz Podłęże
29.03.2015
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
3:1
Iskra Zakrzów
29.03.2015
11:00
Wilga Koźmice Wielkie
3:2
Zryw Szarów
29.03.2015
15:00
Wiarusy Igołomia
2:5
Piast Łapanów
29.03.2015
15:00

16. kolejka 04.04.2015

Zryw Szarów
4:1
Wilga Instalbud Golkowice
04.04.2015
15:30
Iskra Zakrzów
0:2
Wieliczanka Wieliczka
04.04.2015
15:30
Batory Wola Batorska
3:1
Wilga Koźmice Wielkie
04.04.2015
15:30
Wiarusy Igołomia
4:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
04.04.2015
15:30
Piast Łapanów
0:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
04.04.2015
15:00
Piłkarz Podłęże
0:2
Targowianka Targowisko
04.04.2015
15:00
Sparta Winiary
0:2
Strażak Kokotów
04.04.2015
15:30

17. kolejka 11.04.2015

Sparta Winiary
0:3
Batory Wola Batorska
11.04.2015
16:00
Wieliczanka Wieliczka
1:2
Zryw Szarów
11.04.2015
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
7:4
Wilga Koźmice Wielkie
12.04.2015
11:00
Strażak Kokotów
1:1
Piłkarz Podłęże
12.04.2015
16:00
Targowianka Targowisko
0:0
Piast Łapanów
12.04.2015
16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
4:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
12.04.2015
16:00
Wiarusy Igołomia
5:1
Iskra Zakrzów
12.04.2015
16:00

18. kolejka 18.04.2015

Batory Wola Batorska
1:4
Wilga Instalbud Golkowice
18.04.2015
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
2:1
Wieliczanka Wieliczka
19.04.2015
16:00
Piast Łapanów
2:1
Strażak Kokotów
19.04.2015
16:00
Piłkarz Podłęże
4:0
Sparta Winiary
19.04.2015
16:00
Zryw Szarów
2:1
Wiarusy Igołomia
19.04.2015
16:00
Iskra Zakrzów
0:5
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
19.04.2015
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:4
Targowianka Targowisko
19.04.2015
16:00

19. kolejka 25.04.2015

Wieliczanka Wieliczka
1:3
Wilga Instalbud Golkowice
25.04.2015
16:00
Sparta Winiary
2:1
Piast Łapanów
25.04.2015
16:30
Piłkarz Podłęże
2:0
Batory Wola Batorska
26.04.2015
16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:1
Zryw Szarów
26.04.2015
16:30
Wiarusy Igołomia
4:1
Wilga Koźmice Wielkie
26.04.2015
16:30
Strażak Kokotów
7:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
26.04.2015
16:00
Targowianka Targowisko
4:0
Iskra Zakrzów
26.04.2015
16:30

20. kolejka 02.05.2015

Zryw Szarów
6:1
Targowianka Targowisko
30.04.2015
17:00
Batory Wola Batorska
2:1
Wieliczanka Wieliczka
01.05.2015
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
02.05.2015
11:00
Wilga Instalbud Golkowice
2:1
Wiarusy Igołomia
03.05.2015
17:00
Iskra Zakrzów
3:0
Strażak Kokotów
03.05.2015
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:3
Sparta Winiary
03.05.2015
17:00
Piast Łapanów
1:0
Piłkarz Podłęże
03.05.2015
17:00

21. kolejka 09.05.2015

Wieliczanka Wieliczka
3:6
Wiarusy Igołomia
09.05.2015
17:30
Piłkarz Podłęże
2:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
09.05.2015
17:00
Sparta Winiary
0:1
Iskra Zakrzów
09.05.2015
17:30
Piast Łapanów
4:3
Batory Wola Batorska
10.05.2015
17:00
Targowianka Targowisko
2:0
Wilga Koźmice Wielkie
10.05.2015
17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:1
Wilga Instalbud Golkowice
10.05.2015
17:30
Strażak Kokotów
1:2
Zryw Szarów
10.05.2015
17:00

22. kolejka 16.05.2015

Batory Wola Batorska
4:2
Wiarusy Igołomia
16.05.2015
17:30
Wieliczanka Wieliczka
1:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
16.05.2015
17:30
Wilga Koźmice Wielkie
2:5
Strażak Kokotów
16.05.2015
17:30
Zryw Szarów
4:2
Sparta Winiary
17.05.2015
17:30
Wilga Instalbud Golkowice
1:2
Targowianka Targowisko
17.05.2015
11:00
Iskra Zakrzów
1:1
Piłkarz Podłęże
17.05.2015
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:2
Piast Łapanów
17.05.2015
17:00

23. kolejka 23.05.2015

Sparta Winiary
3:1
Wilga Koźmice Wielkie
23.05.2015
17:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
4:4
Batory Wola Batorska
24.05.2015
17:00
Targowianka Targowisko
4:0
Wieliczanka Wieliczka
24.05.2015
17:30
Piast Łapanów
4:2
Iskra Zakrzów
24.05.2015
16:00
Piłkarz Podłęże
0:3
Zryw Szarów
24.05.2015
17:00
Strażak Kokotów
4:3
Wilga Instalbud Golkowice
24.05.2015
17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:2
Wiarusy Igołomia
24.05.2015
17:30

24. kolejka 30.05.2015

Batory Wola Batorska
1:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
30.05.2015
18:00
Wieliczanka Wieliczka
3:4
Strażak Kokotów
30.05.2015
18:00
Wilga Koźmice Wielkie
2:2
Piłkarz Podłęże
30.05.2015
18:00
Iskra Zakrzów
0:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
30.05.2015
17:00
Wiarusy Igołomia
0:1
Targowianka Targowisko
31.05.2015
17:30
Wilga Instalbud Golkowice
2:2
Sparta Winiary
31.05.2015
11:00
Piast Łapanów
1:3
Zryw Szarów
31.05.2015
17:00

25. kolejka 06.06.2015

Iskra Zakrzów
3:0
Batory Wola Batorska
07.06.2015
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:3
Zryw Szarów
07.06.2015
18:00
Piast Łapanów
3:2
Wilga Koźmice Wielkie
07.06.2015
18:00
Piłkarz Podłęże
3:0
Wilga Instalbud Golkowice
07.06.2015
18:00
Sparta Winiary
0:1
Wieliczanka Wieliczka
07.06.2015
18:00
Strażak Kokotów
7:2
Wiarusy Igołomia
07.06.2015
18:00
Targowianka Targowisko
3:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
07.06.2015
18:00

26. kolejka 13.06.2015

Batory Wola Batorska
3:2
Targowianka Targowisko
13.06.2015
17:00
Wiarusy Igołomia
2:2
Sparta Winiary
13.06.2015
17:00
Wieliczanka Wieliczka
2:2
Piłkarz Podłęże
13.06.2015
17:00
Zryw Szarów
4:0
Iskra Zakrzów
13.06.2015
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
4:3
Strażak Kokotów
13.06.2015
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
1:3
Piast Łapanów
13.06.2015
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
4:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
13.06.2015
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 13.06.2015

13.06.2015
17:00
Batory Wola Batorska
3:2
Targowianka Targowisko
13.06.2015
17:00
Wiarusy Igołomia
2:2
Sparta Winiary
13.06.2015
17:00
Wieliczanka Wieliczka
2:2
Piłkarz Podłęże
13.06.2015
17:00
Zryw Szarów
4:0
Iskra Zakrzów
13.06.2015
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
4:3
Strażak Kokotów
13.06.2015
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
1:3
Piast Łapanów
13.06.2015
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
4:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko

26. kolejka 13.06.2015

13.06.2015
17:00
Batory Wola Batorska
3:2
Targowianka Targowisko
13.06.2015
17:00
Wiarusy Igołomia
2:2
Sparta Winiary
13.06.2015
17:00
Wieliczanka Wieliczka
2:2
Piłkarz Podłęże
13.06.2015
17:00
Zryw Szarów
4:0
Iskra Zakrzów
13.06.2015
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
4:3
Strażak Kokotów
13.06.2015
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
1:3
Piast Łapanów
13.06.2015
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
4:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
:
Pogoń Szczecin
13.12.2019
20:30
Arka Gdynia
:
Zagłębie Lubin
13.12.2019
18:00
Śląsk Wrocław
:
Lech Poznań
14.12.2019
17:30
Legia Warszawa
:
Wisła Płock
14.12.2019
20:00
Raków Częstochowa
:
Górnik Zabrze
14.12.2019
15:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
:
AZS UJ Kraków
14.12.2019
16:30
Rolnik Głogówek
:
ISD-AJD Częstochowa
14.12.2019
16:00
Rekord Bielsko Biała
:
Wierzbowianka Wierzbno
14.12.2019
15:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Plon Błotnica Strzelecka
:
Olimpia Osieczany
14.12.2019
17:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

AZS AGH Kraków
:
Top Sport Centrum Wojnicz
14.12.2019
 
Wierzbowianka II Wierzbno
:
Respekt Myślenice
14.12.2019
 

I Liga Futsalu, gr. południowa

Marfarbex Busko Zdrój
:
Profisport Wrocław
14.12.2019
18:30

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
:
Prokocim Kraków
13.12.2019
19:30
Strzelcy
:
Wisła Kraków
13.12.2019
19:30
Clepardia Kraków
:
Garbarnia Kraków
13.12.2019
20:30
Wieczysta Kraków
:
Cracovia Kraków
13.12.2019
20:30
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
13.12.2019
21:30
Dąbski
:
Hutnik Kraków
13.12.2019
21:30