facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Po zakończeniu rundy jesiennej, z rozgrywek wycofał się Naprzód Ochmanów. W rundzie wiosennej wyniki weryfikowano jako walkowery na niekorzyść Naprzodu.
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 23.08.2014

Zieloni Niegowić
3:2
Contra Sułków
23.08.2014
17:30
UKS Sygneczów
1:0
Czarnochowice
23.08.2014
17:30
Rożnowa
5:5
Gdovia II Gdów
23.08.2014
17:30
Naprzód Ochmanów
1:0
Gwiazda Brzegi
23.08.2014
17:30
Tęcza Słomiróg
4:4
Czarni II Staniątki
24.08.2014
17:00
Start Brzezie
4:2
Dąb Zabierzów Bocheński
24.08.2014
17:00
Orzeł II Piaski Wielkie
7:2
Gryf Wiatowice
24.08.2014
17:00

2. kolejka 27.08.2014

Contra Sułków
1:1
Gwiazda Brzegi
26.08.2014
17:30
Gryf Wiatowice
3:2
Naprzód Ochmanów
28.08.2014
17:30
przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych
Gdovia II Gdów
1:5
Orzeł II Piaski Wielkie
28.08.2014
17:30
Dąb Zabierzów Bocheński
4:0
Rożnowa
28.08.2014
17:30
pierwotnie przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych
Czarnochowice
2:0
Start Brzezie
28.08.2014
17:30
Czarni II Staniątki
0:1
UKS Sygneczów
28.08.2014
17:30
przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych
Zieloni Niegowić
0:3
Tęcza Słomiróg
28.08.2014
17:30
przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych

3. kolejka 30.08.2014

Orzeł II Piaski Wielkie
2:2
Dąb Zabierzów Bocheński
30.08.2014
17:00
Tęcza Słomiróg
1:1
Contra Sułków
31.08.2014
17:00
UKS Sygneczów
2:1
Zieloni Niegowić
31.08.2014
17:00
Start Brzezie
5:1
Czarni II Staniątki
31.08.2014
17:00
Czarnochowice
5:2
Rożnowa
31.08.2014
17:00
Naprzód Ochmanów
0:3
Gdovia II Gdów
31.08.2014
16:00
Gwiazda Brzegi
7:1
Gryf Wiatowice
31.08.2014
17:00

4. kolejka 06.09.2014

Gdovia II Gdów
0:4
Gwiazda Brzegi
06.09.2014
17:00
Czarnochowice
5:0
Orzeł II Piaski Wielkie
06.09.2014
17:00
Czarni II Staniątki
3:2
Rożnowa
06.09.2014
17:00
Tęcza Słomiróg
0:4
UKS Sygneczów
06.09.2014
17:00
Contra Sułków
4:1
Gryf Wiatowice
07.09.2014
17:00
Dąb Zabierzów Bocheński
0:1
Naprzód Ochmanów
07.09.2014
17:00
Zieloni Niegowić
0:2
Start Brzezie
07.09.2014
17:00

5. kolejka 13.09.2014

Gryf Wiatowice
0:10
Gdovia II Gdów
10.09.2014
17:00
UKS Sygneczów
2:3
Contra Sułków
13.09.2014
16:30
Rożnowa
2:4
Zieloni Niegowić
13.09.2014
16:30
Orzeł II Piaski Wielkie
3:1
Czarni II Staniątki
13.09.2014
16:30
Start Brzezie
2:1
Tęcza Słomiróg
14.09.2014
16:30
Naprzód Ochmanów
0:6
Czarnochowice
14.09.2014
16:30
Gwiazda Brzegi
3:1
Dąb Zabierzów Bocheński
14.09.2014
16:30

6. kolejka 20.09.2014

Czarnochowice
3:3
Gwiazda Brzegi
20.09.2014
16:00
Czarni II Staniątki
2:2
Naprzód Ochmanów
20.09.2014
16:30
Tęcza Słomiróg
4:1
Rożnowa
20.09.2014
16:30
Contra Sułków
4:1
Gdovia II Gdów
21.09.2014
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
4:2
Gryf Wiatowice
21.09.2014
16:00
Zieloni Niegowić
0:8
Orzeł II Piaski Wielkie
21.09.2014
16:30
odwołany z powodu złego stanu boiska
UKS Sygneczów
5:1
Start Brzezie
21.09.2014
16:30

7. kolejka 27.09.2014

Rożnowa
0:4
UKS Sygneczów
27.09.2014
16:00
Gdovia II Gdów
6:1
Dąb Zabierzów Bocheński
27.09.2014
16:00
Start Brzezie
2:2
Contra Sułków
28.09.2014
16:00
Orzeł II Piaski Wielkie
5:0
Tęcza Słomiróg
28.09.2014
16:00
Naprzód Ochmanów
0:2
Zieloni Niegowić
28.09.2014
16:00
Gwiazda Brzegi
4:0
Czarni II Staniątki
28.09.2014
16:00
Gryf Wiatowice
1:5
Czarnochowice
28.09.2014
16:00

8. kolejka 04.10.2014

Czarnochowice
3:0
Gdovia II Gdów
04.10.2014
16:00
Czarni II Staniątki
3:5
Gryf Wiatowice
04.10.2014
16:00
Zieloni Niegowić
0:0
Gwiazda Brzegi
04.10.2014
16:00
Tęcza Słomiróg
5:2
Naprzód Ochmanów
04.10.2014
16:00
Contra Sułków
3:2
Dąb Zabierzów Bocheński
05.10.2014
15:00
UKS Sygneczów
4:2
Orzeł II Piaski Wielkie
05.10.2014
15:30
Start Brzezie
4:0
Rożnowa
05.10.2014
16:00
zweryfikowany jako 4:0 wo. z powodu zdekompletowania drużyny gości, na boisku 4:0

9. kolejka 11.10.2014

Rożnowa
3:3
Contra Sułków
11.10.2014
15:30
Gdovia II Gdów
3:0 v.o.
Czarni II Staniątki
11.10.2014
15:30
brak gości
Orzeł II Piaski Wielkie
5:1
Start Brzezie
12.10.2014
15:00
Naprzód Ochmanów
1:4
UKS Sygneczów
12.10.2014
15:30
Gwiazda Brzegi
5:1
Tęcza Słomiróg
12.10.2014
15:30
Gryf Wiatowice
0:1
Zieloni Niegowić
12.10.2014
15:30
Dąb Zabierzów Bocheński
1:3
Czarnochowice
12.10.2014
15:30

10. kolejka 18.10.2014

Zieloni Niegowić
0:0
Gdovia II Gdów
18.10.2014
15:00
Tęcza Słomiróg
6:3
Gryf Wiatowice
18.10.2014
15:00
Rożnowa
4:2
Orzeł II Piaski Wielkie
18.10.2014
15:00
Contra Sułków
1:3
Czarnochowice
19.10.2014
15:00
Czarni II Staniątki
5:1
Dąb Zabierzów Bocheński
19.10.2014
15:00
UKS Sygneczów
4:2
Gwiazda Brzegi
19.10.2014
15:00
Start Brzezie
5:1
Naprzód Ochmanów
19.10.2014
15:00

11. kolejka 25.10.2014

Gdovia II Gdów
2:3
Tęcza Słomiróg
25.10.2014
15:00
Czarnochowice
9:1
Czarni II Staniątki
25.10.2014
15:00
Orzeł II Piaski Wielkie
1:2
Contra Sułków
26.10.2014
15:00
Naprzód Ochmanów
1:4
Rożnowa
26.10.2014
15:00
Gwiazda Brzegi
7:1
Start Brzezie
26.10.2014
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
1:2
Zieloni Niegowić
26.10.2014
15:00
Gryf Wiatowice
1:6
UKS Sygneczów
16.11.2014
13:00

12. kolejka 01.11.2014

Contra Sułków
5:2
Czarni II Staniątki
02.11.2014
14:00
Zieloni Niegowić
0:3
Czarnochowice
02.11.2014
14:00
Tęcza Słomiróg
1:2
Dąb Zabierzów Bocheński
02.11.2014
14:00
UKS Sygneczów
5:2
Gdovia II Gdów
02.11.2014
14:00
Start Brzezie
3:0
Gryf Wiatowice
02.11.2014
14:00
Rożnowa
3:2
Gwiazda Brzegi
02.11.2014
14:00
Orzeł II Piaski Wielkie
3:1
Naprzód Ochmanów
02.11.2014
11:00

13. kolejka 08.11.2014

Naprzód Ochmanów
1:1
Contra Sułków
08.11.2014
13:30
Gdovia II Gdów
0:0
Start Brzezie
08.11.2014
13:30
Czarnochowice
7:0
Tęcza Słomiróg
08.11.2014
13:30
Czarni II Staniątki
0:1
Zieloni Niegowić
08.11.2014
13:00
Gwiazda Brzegi
2:5
Orzeł II Piaski Wielkie
09.11.2014
13:30
Gryf Wiatowice
4:7
Rożnowa
09.11.2014
13:30
Dąb Zabierzów Bocheński
0:4
UKS Sygneczów
09.11.2014
13:30

14. kolejka 21.03.2015

Gwiazda Brzegi
3:0 v.o.
Naprzód Ochmanów
 
 
Czarnochowice
3:2
UKS Sygneczów
21.03.2015
13:00
Gdovia II Gdów
3:0 v.o.
Rożnowa
21.03.2015
14:30
Czarni II Staniątki
2:2
Tęcza Słomiróg
21.03.2015
13:00
Contra Sułków
2:1
Zieloni Niegowić
22.03.2015
14:30
Dąb Zabierzów Bocheński
0:1
Start Brzezie
22.03.2015
14:30
Gryf Wiatowice
2:2
Orzeł II Piaski Wielkie
22.03.2015
14:30

15. kolejka 28.03.2015

Naprzód Ochmanów
0:3 v.o.
Gryf Wiatowice
 
 
Rożnowa
5:2
Dąb Zabierzów Bocheński
28.03.2015
15:00
UKS Sygneczów
4:1
Czarni II Staniątki
28.03.2015
15:00
Tęcza Słomiróg
3:0
Zieloni Niegowić
28.03.2015
15:00
Gwiazda Brzegi
1:0
Contra Sułków
29.03.2015
15:00
Orzeł II Piaski Wielkie
2:0
Gdovia II Gdów
29.03.2015
15:00
Start Brzezie
0:3
Czarnochowice
29.03.2015
15:00

16. kolejka 04.04.2015

Gdovia II Gdów
3:0 v.o.
Naprzód Ochmanów
 
 
Dąb Zabierzów Bocheński
2:3
Orzeł II Piaski Wielkie
04.04.2015
14:00
Czarni II Staniątki
1:4
Start Brzezie
04.04.2015
16:30
Contra Sułków
4:0
Tęcza Słomiróg
04.06.2015
12:30
Zieloni Niegowić
2:2
UKS Sygneczów
04.06.2015
14:00
Rożnowa
2:2
Czarnochowice
04.06.2015
14:00
Gryf Wiatowice
0:1
Gwiazda Brzegi
04.06.2015
14:00

17. kolejka 11.04.2015

Naprzód Ochmanów
0:3 v.o.
Dąb Zabierzów Bocheński
 
 
Rożnowa
4:3
Czarni II Staniątki
11.04.2015
16:00
UKS Sygneczów
2:1
Tęcza Słomiróg
11.04.2015
15:00
Gwiazda Brzegi
2:0
Gdovia II Gdów
12.04.2015
16:00
Orzeł II Piaski Wielkie
3:1
Czarnochowice
12.04.2015
16:00
Gryf Wiatowice
0:7
Contra Sułków
12.04.2015
16:00
Start Brzezie
3:0
Zieloni Niegowić
12.04.2015
16:00

18. kolejka 18.04.2015

Czarnochowice
3:0 v.o.
Naprzód Ochmanów
 
 
Gdovia II Gdów
2:1
Gryf Wiatowice
18.04.2015
15:00
Tęcza Słomiróg
2:4
Start Brzezie
18.04.2015
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
2:1
Gwiazda Brzegi
18.04.2015
15:00
Contra Sułków
2:2
UKS Sygneczów
19.04.2015
16:00
Zieloni Niegowić
1:2
Rożnowa
19.04.2015
16:00
Czarni II Staniątki
1:4
Orzeł II Piaski Wielkie
19.04.2015
15:00

19. kolejka 25.04.2015

Naprzód Ochmanów
0:3 v.o.
Czarni II Staniątki
 
 
Rożnowa
3:1
Tęcza Słomiróg
25.04.2015
16:00
Gdovia II Gdów
0:2
Contra Sułków
25.04.2015
16:00
Gwiazda Brzegi
3:4
Czarnochowice
26.04.2015
16:30
Gryf Wiatowice
0:1
Dąb Zabierzów Bocheński
26.04.2015
16:30
Orzeł II Piaski Wielkie
0:2
Zieloni Niegowić
26.04.2015
16:30
Start Brzezie
1:3
UKS Sygneczów
26.04.2015
16:30

20. kolejka 02.05.2015

Zieloni Niegowić
3:0 v.o.
Naprzód Ochmanów
 
 
UKS Sygneczów
2:2
Rożnowa
02.05.2015
17:00
Dąb Zabierzów Bocheński
0:2
Gdovia II Gdów
02.05.2015
17:00
Tęcza Słomiróg
3:1
Orzeł II Piaski Wielkie
02.05.2015
17:00
Czarnochowice
9:1
Gryf Wiatowice
02.05.2015
17:00
Contra Sułków
1:3
Start Brzezie
03.05.2015
17:00
Czarni II Staniątki
3:2
Gwiazda Brzegi
03.05.2015
17:00

21. kolejka 09.05.2015

Naprzód Ochmanów
0:3 v.o.
Tęcza Słomiróg
 
 
Gdovia II Gdów
0:3
Czarnochowice
09.05.2015
17:00
Dąb Zabierzów Bocheński
0:3
Contra Sułków
09.05.2015
17:00
Rożnowa
2:1
Start Brzezie
09.05.2015
17:30
Gryf Wiatowice
3:7
Czarni II Staniątki
10.05.2015
17:30
Zieloni Niegowić
1:1
Gwiazda Brzegi
10.05.2015
16:00
Orzeł II Piaski Wielkie
0:3
UKS Sygneczów
10.05.2015
17:00

22. kolejka 16.05.2015

UKS Sygneczów
3:0 v.o.
Naprzód Ochmanów
 
 
Start Brzezie
7:1
Orzeł II Piaski Wielkie
16.05.2015
17:00
Tęcza Słomiróg
1:1
Gwiazda Brzegi
16.05.2015
17:30
Czarnochowice
4:0
Dąb Zabierzów Bocheński
16.05.2015
17:00
Contra Sułków
1:1
Rożnowa
17.05.2015
17:00
Czarni II Staniątki
3:2
Gdovia II Gdów
17.05.2015
17:00
Zieloni Niegowić
3:0 v.o.
Gryf Wiatowice
17.05.2015
16:00

23. kolejka 23.05.2015

Naprzód Ochmanów
0:3 v.o.
Start Brzezie
 
 
Czarnochowice
3:2
Contra Sułków
23.05.2015
17:00
Dąb Zabierzów Bocheński
2:2
Czarni II Staniątki
23.05.2015
17:00
Gdovia II Gdów
3:0
Zieloni Niegowić
24.05.2015
17:00
Gryf Wiatowice
4:7
Tęcza Słomiróg
24.05.2015
17:30
Orzeł II Piaski Wielkie
1:3
Rożnowa
24.05.2015
17:00
Gwiazda Brzegi
1:1
UKS Sygneczów
24.05.2015
17:30

24. kolejka 30.05.2015

Rożnowa
3:0 v.o.
Naprzód Ochmanów
 
 
Tęcza Słomiróg
2:2
Gdovia II Gdów
30.05.2015
17:30
Czarni II Staniątki
1:4
Czarnochowice
30.05.2015
17:30
Contra Sułków
5:0
Orzeł II Piaski Wielkie
30.05.2015
17:30
Start Brzezie
2:2
Gwiazda Brzegi
31.05.2015
17:00
Zieloni Niegowić
0:1
Dąb Zabierzów Bocheński
31.05.2015
17:00
UKS Sygneczów
6:2
Gryf Wiatowice
31.05.2015
17:00

25. kolejka 06.06.2015

Naprzód Ochmanów
0:3 v.o.
Orzeł II Piaski Wielkie
 
 
Czarni II Staniątki
0:6
Contra Sułków
06.06.2015
15:00
Czarnochowice
0:2
Zieloni Niegowić
06.06.2015
17:00
Dąb Zabierzów Bocheński
2:4
Tęcza Słomiróg
06.06.2015
17:00
Gdovia II Gdów
2:3
UKS Sygneczów
06.06.2015
17:00
Gryf Wiatowice
2:5
Start Brzezie
06.06.2015
17:00
Gwiazda Brzegi
5:4
Rożnowa
06.06.2015
17:00

26. kolejka 13.06.2015

Contra Sułków
3:0 v.o.
Naprzód Ochmanów
 
 
Start Brzezie
3:0
Gdovia II Gdów
14.06.2015
17:00
Tęcza Słomiróg
4:1
Czarnochowice
14.06.2015
17:00
Zieloni Niegowić
1:3
Czarni II Staniątki
14.06.2015
17:00
Orzeł II Piaski Wielkie
0:2
Gwiazda Brzegi
14.06.2015
17:00
Rożnowa
8:3
Gryf Wiatowice
14.06.2015
17:00
UKS Sygneczów
4:2
Dąb Zabierzów Bocheński
14.06.2015
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 13.06.2015

 
 
Contra Sułków
3:0 v.o.
Naprzód Ochmanów
14.06.2015
17:00
Start Brzezie
3:0
Gdovia II Gdów
14.06.2015
17:00
Tęcza Słomiróg
4:1
Czarnochowice
14.06.2015
17:00
Zieloni Niegowić
1:3
Czarni II Staniątki
14.06.2015
17:00
Orzeł II Piaski Wielkie
0:2
Gwiazda Brzegi
14.06.2015
17:00
Rożnowa
8:3
Gryf Wiatowice
14.06.2015
17:00
UKS Sygneczów
4:2
Dąb Zabierzów Bocheński

26. kolejka 13.06.2015

 
 
Contra Sułków
3:0 v.o.
Naprzód Ochmanów
14.06.2015
17:00
Start Brzezie
3:0
Gdovia II Gdów
14.06.2015
17:00
Tęcza Słomiróg
4:1
Czarnochowice
14.06.2015
17:00
Zieloni Niegowić
1:3
Czarni II Staniątki
14.06.2015
17:00
Orzeł II Piaski Wielkie
0:2
Gwiazda Brzegi
14.06.2015
17:00
Rożnowa
8:3
Gryf Wiatowice
14.06.2015
17:00
UKS Sygneczów
4:2
Dąb Zabierzów Bocheński

Wiadomości ligowe


III liga, gr. 4

Stal Kraśnik
:
Chełmianka Chełm
12.08.2020
16:00
Cracovia II Kraków
:
KSZO Ostrowiec Św.
12.08.2020
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
12.08.2020
17:00
Sokół Sieniawa
:
Jutrzenka Giebułtów
12.08.2020
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Podhale Nowy Targ
12.08.2020
17:00
ŁKS Łagów
:
Hetman Zamość
12.08.2020
17:00
KS Wiązownica
:
Wisłoka Dębica
12.08.2020
18:00
Wisła Sandomierz
:
Lewart Lubartów
12.08.2020
18:00
Wisła Puławy
:
Korona II Kielce
12.08.2020
18:00
Stal Stalowa Wola
:
Podlasie Biała Podlaska
12.08.2020
 

IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
3:0
Proszowianka Proszowice
09.08.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Sandecja II Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
09.08.2020
11:00
Odwołany
Poprad Rytro
1:2
Orkan Szczyrzyc
09.08.2020
16:00
Lubań Maniowy
2:0
Poprad Muszyna
09.08.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
2:1
BKS Bochnia
09.08.2020
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
1:1
Glinik Gorlice
09.08.2020
17:00
Watra Białka Tatrzańska
0:1
Barciczanka Barcice
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
2:0
Spójnia Osiek
09.08.2020
11:00
Bolesław Bukowno
3:1
LKS Niedźwiedź
09.08.2020
17:30
TS Węgrzce
3:1
Zieleńczanka Zielonki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kaszowianka Kaszów
3:1
Nadwiślan Kraków
09.08.2020
14:00
Piast Wołowice
0:4
Kmita Zabierzów
09.08.2020
15:00
Dąbski Kraków
:
Grębałowianka Kraków
12.08.2020
17:30
Skawinka Skawina
:
Kaszowianka Kaszów
12.08.2020
18:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Prokocim Kraków
12.08.2020
18:00
Nadwiślan Kraków
:
Bronowianka Kraków
12.08.2020
18:00
Wieczysta Kraków
:
Hutnik II Kraków
12.08.2020
18:00
Borek Kraków
:
Piast Wołowice
12.08.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tempo Rzeszotary
3:0
Jordan Sum Zakliczyn
09.08.2020
16:00
Wiślanka Grabie
6:0
Gdovia Gdów
09.08.2020
17:00
Raba Dobczyce
4:3
Pasternik Ochojno
09.08.2020
17:00
Wiarusy Igołomia
:
Górnik Wieliczka
12.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Sosnowianka Stanisław Dln
2:2
LKS Żarki
09.08.2020
17:00
Halniak Maków Podhalański
0:3
Brzezina Osiek
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zbylitowska Góra
0:0
Olimpia Wojnicz
09.08.2020
17:00
GLKS Gromnik
4:0
Unia Niedomice
09.08.2020
17:00
Dunajec Zakliczyn
2:1
Wisła Szczucin
09.08.2020
17:00
Ikar Odporyszów
4:7
Pogórze
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Olimpia B.
4:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
09.08.2020
13:00
Naprzód Sobolów
0:0
Olimpia Kąty
09.08.2020
16:00
Błyskawica Proszówki
5:2
Arkadia Olszyny
09.08.2020
17:00
Radłovia Radłów
4:1
Jadowniczanka Jadowniki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Łosoś Łososina Dolna
7:0
Zyndram
09.08.2020
15:00
Sokół Stary Sącz
2:2
ULKS Korzenna
09.08.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Krokus
0:1
Czarni Czarny Dunajec
09.08.2020
15:00
Huragan Waksmund
2:3
LKS Szaflary
09.08.2020
17:30
Jordan Jordanów
1:1
AKS Ujanowice
09.08.2020
17:30
Wierchy Pasierbiec
5:1
Granit Czarna Góra
09.08.2020
17:30

Klasa A (Kraków I)

Słomniczanka II Słomniki
1:1
Partyzant Dojazdów
09.08.2020
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
6:1
Wierzbowianka Wierzbno
09.08.2020
17:30
Jastrzębiec Książ Wielki
8:2
Michałowianka Michałowice
09.08.2020
15:00
Strażak Goszcza
1:1
Płomień Kościelec
09.08.2020
18:00
Spartak Wielkanoc
3:8
Galicja Raciborowice
09.08.2020
17:30
Błękitni II Modlnica
1:2
Szreniawa Koszyce
09.08.2020
17:00
Prądniczanka II Kraków
:
Słomniczanka II Słomniki
12.08.2020
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Błękitni II Modlnica
12.08.2020
17:00
Partyzant Dojazdów
:
Spartak Wielkanoc
12.08.2020
17:30
Ekler Baranówka
:
Strażak Goszcza
12.08.2020
18:00
Michałowianka Michałowice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
12.08.2020
18:00
Galicja Raciborowice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
12.08.2020
18:00
Płomień Kościelec
:
Bibiczanka Bibice
12.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków II)

Wisła Czernichów
1:2
Strażak Rączna
09.08.2020
18:00
Tęcza Piekary
:
JKS Zelków
12.08.2020
17:00
Liszczanka Liszki
:
Lotnik Kryspinów
12.08.2020
17:30
Świt Krzeszowice
:
Strażak Rączna
12.08.2020
17:30
Dragon Szczyglice
:
Iskra Czułów
12.08.2020
18:00
Wisła Jeziorzany
:
MKS Skała 2004
12.08.2020
18:00
Sokół Rybna
:
Sportowiec Modlniczka
12.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków III)

Bratniak Kraków
0:2
Kabel Kraków
09.08.2020
17:00
Fairant Kraków
1:1
Gajowianka Gaj
09.08.2020
17:00
Podgórze Kraków
:
Bratniak Kraków
12.08.2020
17:00
Krakus Swoszowice
:
Wanda Nowa Huta
12.08.2020
17:00
Gajowianka Gaj
:
Pogoń Skotniki
12.08.2020
17:00
Tramwaj Kraków
:
Strzelcy Kraków
12.08.2020
17:30
Bieżanowianka Kraków
:
Płomień Kostrze
12.08.2020
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Rzozovia Rzozów
12.08.2020
18:00
Kabel Kraków
:
Fairant Kraków
12.08.2020
18:00

Klasa A (Wieliczka)

Rożnowa
1:2
Piłkarz Podłęże
09.08.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
4:0
Iskra Zakrzów
09.08.2020
16:00
Strażak Kokotów
1:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
09.08.2020
17:00
Wolni Kłaj
6:0
Gwiazda Brzegi
09.08.2020
17:00
Zieloni Niegowić
3:1
Czarni Staniątki
09.08.2020
17:00

Klasa A (Myślenice)

Zielonka Wrząsowice
1:2
Topór Tenczyn
09.08.2020
16:00
Beskid Tokarnia
2:4
Lubomir Wiśniowa
09.08.2020
16:00
Iskra Brzączowice
0:1
LKS Rudnik
09.08.2020
17:30

Klasa A (Olkusz)

Promień Przeginia
3:0
Spartak Charsznica
09.08.2020
11:00
Przebój Wolbrom
1:3
Legion Bydlin
09.08.2020
17:00
Strażak Przybysławice
3:1
Olimpia Łobzów
09.08.2020
17:00
Sokół Gołaczewy
2:3
Błysk Zederman
09.08.2020
17:00
Błyskawica Kolbark
3:3
Laskovia
09.08.2020
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
1:4
MKS Alwernia
09.08.2020
14:30
UKS Dulowa
1:2
SPRiN Regulice
09.08.2020
17:00
Unia Kwaczała
4:2
Promyk Bolęcin
09.08.2020
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
2:3
Górnik II Wieliczka
09.08.2020
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
2:4
Batory Wola Batorska
09.08.2020
18:00

Klasa B (Myślenice)

Karpaty II Siepraw
0:1
Jawor Jawornik
09.08.2020
17:00
Szczebel Lubień
1:3
Cyrhla Krzczonów
09.08.2020
17:00
LKS Trzebunia
2:0
Iskra Głogoczów
09.08.2020
18:00
Cyrhla Krzczonów
:
Radwan Skomielna Czarna
12.08.2020
18:00

Klasa B (Olkusz)

Victoria Smroków
0:2
Stare Bukowno
09.08.2020
11:00
Cobra Wężerów
0:3
Hetman Dłużec
09.08.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
:
Piliczanka II Pilica
09.08.2020
17:00

Małopolska Liga Juniorów

Unia Tarnów
1:3
Sandecja Nowy Sącz
09.08.2020
10:00
Puszcza Niepołomice
2:2
Prądniczanka Kraków
09.08.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
3:0
BKS Bochnia
09.08.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
1:0
Orkan Raba Wyżna
09.08.2020
17:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Glinik Gorlice
:
Garbarnia Kraków
12.08.2020
 
Podgórze Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.08.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja II Nowy Sącz
:
Górnik Wieliczka
10.08.2020
18:00
Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
12.08.2020
13:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
12.08.2020
10:00
Unia Oświęcim
:
Okocimski Brzesko
12.08.2020
11:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
 
Unia Tarnów
:
AP 21 Kraków
12.08.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy

Tarnovia Tarnów
:
Beskid A.
12.08.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Respect Szalowa
12.08.2020
15:00
Raba Dobczyce
:
MOSiR Bochnia
12.08.2020
17:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
13.08.2020
18:00

I Małopolska Liga Młodzików

Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
11.08.2020
10:00
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
12.08.2020
17:00
Kalwarianka
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
17:00

II Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
:
AS Progress Andrychów
12.08.2020
17:00
Fablok Chrzanów
:
Cracovia II
12.08.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Bronowianka
12.08.2020
13:00

Ekstraliga Kobiet

ROW Rybnik
1:2
Śląsk Wrocław
09.08.2020
12:15
Rolnik Biedrzychowice
0:6
Górnik Łęczna
09.08.2020
16:00
APLG Gdańsk
0:1
KKP Bydgoszcz
09.08.2020
18:00