facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Puchar Polski

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Podokręg Piłki Nożnej – Kraków

Runda wstępna
Spartak Charsznica, Fitball Szklary - wolny los
Płomień Kościelec - Jastrzębiec Książ Wielki 3:4
Agricola Klimontów - Maszycanka Maszyce 2:9
Ekler Baranówka - Galicja Raciborowice 2:0
Sparta Przeginia Duchowna - Prądniczanka II Kraków 2:5
Novi Narama - Wierzbowianka Wierzbno 5:3
Spartak Wielkanoc-Gołcza - Pogoń Wronin 2:5
Polonia Więcławice - Płomień Jerzmanowice 2:5
Błękitni Czułówek - Iskra Czułów karne 3:3 1:3
Trzebol Wielkie Drogi - Zwierzyniecki Kraków 0:10
Wiślanie II Jaśkowice - LKS Libertów 1:2
Sankowia Sanka - Kmita II Zabierzów 3:0 wo.
Albertus Kraków - Orzeł Bębło 6:5
Rzozovia Rzozów - Polonia Kraków 3:1
KS Tyniec - Lot Balice 0:5
Wisła Czernichów - Bronowicki Kraków 3:3 karne 4:2
LKS Polanowice - Orzeł II Iwanowice 1:2

II runda
Spartak Charsznica - Juvenia Prandocin 3:0 wo. na boisku 1-2
Jastrzębiec Książ Wielki - TS Węgrzce 3:5
Maszycanka Maszyce - LKS Skała 3:0
Ekler Baranówka - Czarni 03 Grzegorzowice 1:7
Orzeł II Iwanowice - Sokół Kocmyrzów Baranówka 2:3
Orzeł Iwanowice - Prądniczanka II Kraków 3:1
Novi Narama - Partyzant Dojazdów  3:0 wo.    na boisku 2:4
Pogoń Wronin - Strażak Goszcza 3:0 wo.
Płomień Jerzmanowice - Wanda Nowa Huta 3:0 wo. na boisku 2:0
Iskra Czułów - Nadwiślan Kraków 4:0 wo. na boisku 4:1
Zwierzyniecki Kraków - Krakus Swoszowice 1:4
LKS Libertów - Pychowianka Kraków  karne 1:1 5:4
Sankowia Sanka - Radziszowianka Radziszów 1:4
Fitball Szklary - Iskra Krzęcin 1:6
Albertus Kraków - Liszczanka Liszki 3:0
Rzozovia Rzozów - Sportowiec Modlniczka 1:0
Lot Balice - Wisła Jeziorzany 3:0 wo. na boisku 2:1
Wisła Czernichów - Iskra Radwanowice 1:6
Bibiczanka Bibice - Błękitni Modlnica 0:7
Cedronka Wola Radziszowska - KS Rybitwy 2:0

III runda
Spartak Charsznica - Michałowianka Michałowic 3:0 wo.
Albertus Kraków - TS Węgrzce 0:3 wo.
Maszycanka Maszyce - Prądniczanka Kraków 1:3
Czarni Grzegorzowice - Wieczysta Kraków 2:2 (karne 4:3)
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Grębałowianka Kraków 3:1
Orzeł Iwanowice - Bronowianka Kraków 3:2
Novi Narama - Proszowianka Proszowice 1:7
Pogoń Wronin - Clepardia Kraków 1:3
Płomień Jerzmanowice - Słomniczanka Słomniki 3:1
Iskra Czułów - Lotnik Kryspinów 2:3
Krakus Swoszowice - Kmita Zabierzów 1:5
LKS Libertów - Pozowianka Pozowice 2:2 (karne 1:3)
Radziszowianka Radziszów - Kaszowianka Kaszów 2:1
Iskra Krzęcin - Piast Wołowice 0:8
Rzozovia Rzozów - Prokocim Kraków 1:3
Lot Balice - Garbarnia II Kraków 0:3 (w.o) na boisku 1:2
Iskra Radwanowice - Podgórze Kraków 0:4
Błękitni Modlnica - Tramwaj Kraków 4:1
Cedronka Wola Radziszowska - Skawinka Skawina 1:3

IV runda
TS Węgrzce - Proszowianka Proszowice 1:1  (karne 2:4)
Orzeł Iwanowice - Świt Krzeszowice 3:0 wo.
Spartak Charsznica - Prądniczanka Kraków 0:5
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Zieleńczanka Zielonki 1:1 karne 1:4
Czarni 03 Grzegorzowice - Jutrzenka Giebułtów 0:4
Płomień Jerzmanowice - Clepardia Kraków
Garbarnia II Kraków - Podgórze Kraków 5:1
Kmita Zabierzów - Skawinka Skawina 0:3
Pozowianka Pozowice - Borek Kraków 0:6
Radziszowianka Radziszów - Orzeł Piaski Wielkie 1:0
Lotnik Kryspinów - Wiślanie Jaśkowice 3:4
Błękitni Modlnica - Cracovia II 2:4
Piast Wołowice - Prokocim Kraków 3:5

V runda


Clepardia Kraków - Hutnik Kraków 1:3                                  
Prądniczanka Kraków  - Jutrzenka Giebułtów 2:1                 
Garbarnia II Kraków - Zieleńczanka Zielonki 6:1                    
Orzeł Iwanowice  - Nowa Proszowianka Proszowice 4:3
Skawinka Skawina - Wiślanie Jaśkowice (mecz przełożony na 21.02.2015)
Radziszowianka Radziszów - Wisła II Kraków 1:3                  
Borek Kraków - Cracovia II 2:2, k. 3-1, po weryfikacji 0-3 wo
Prokocim Kraków - Garbarnia Kraków 0:2



LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji


II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Spartak Wielkanoc
:
Błyskawica Wyciąże
23.01.2021
 
AZS UEK Kraków
:
Patroni Nowy Targ
23.01.2021
 
Sparta Spytkowice
:
BSF Busko Zdrój
23.01.2021
 

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

AZS UP Wanda Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.01.2021
 
Rekord Bielsko Biała
:
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
23.01.2021
 
Rolnik Głogówek
:
AZS UJ Kraków
23.01.2021
 

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Clepardia Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
22.01.2021
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wanda Kraków
22.01.2021
19:30
Wieczysta Kraków
:
Hutnik Kraków
22.01.2021
20:30
Wisła Kraków
:
Grębałowianka Kraków
22.01.2021
20:30
Cracovia Kraków
:
Strzelcy
22.01.2021
21:30
Dąbski
:
Prokocim Kraków
22.01.2021
21:30