facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I liga polska

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 01.08.2015

GKS Katowice
2:0
Wigry Suwałki
01.08.2015
19:00
Arka Gdynia
1:1
Zawisza Bydgoszcz
01.08.2015
18:00
MKS Kluczbork
0:2
Chrobry Głogów
01.08.2015
17:00
Pogoń Siedlce
0:4
Dolcan Ząbki
01.08.2015
17:00
Miedź Legnica
2:2
Chojniczanka Chojnice
01.08.2015
18:00
GKS Bełchatów
0:1
Stomil Olsztyn
01.08.2015
17:00
Sandecja Nowy Sącz
0:1
Bytovia Bytów
01.08.2015
18:00
Olimpia Grudziądz
0:1
Rozwój Katowice
01.08.2015
20:00
Zagłębie Sosnowiec
0:1
Wisła Płock
02.08.2015
18:00

2. kolejka 08.08.2015

Bytovia Bytów
2:2
Olimpia Grudziądz
08.08.2015
20:00
Stomil Olsztyn
2:2
Sandecja Nowy Sącz
08.08.2015
19:45
Chrobry Głogów
1:1
Pogoń Siedlce
08.08.2015
19:00
Zawisza Bydgoszcz
2:3
MKS Kluczbork
08.08.2015
18:00
GKS Katowice
0:1
Zagłębie Sosnowiec
08.08.2015
18:00
GKS Bełchatów
2:1
Chojniczanka Chojnice
08.08.2015
20:00
Miedź Legnica
1:1
Dolcan Ząbki
08.08.2015
20:00
Wigry Suwałki
4:0
Rozwój Katowice
09.08.2015
20:00
Wisła Płock
0:2
Arka Gdynia
09.08.2015
18:00

3. kolejka 15.08.2015

Zagłębie Sosnowiec
2:3
Wigry Suwałki
15.08.2015
18:30
Arka Gdynia
1:0
GKS Katowice
15.08.2015
18:00
MKS Kluczbork
1:2
Wisła Płock
15.08.2015
17:00
GKS Bełchatów
1:1
Dolcan Ząbki
15.08.2015
20:00
Sandecja Nowy Sącz
3:1
Chojniczanka Chojnice
15.08.2015
18:00
Olimpia Grudziądz
2:0
Stomil Olsztyn
15.08.2015
20:00
Rozwój Katowice
1:1
Bytovia Bytów
15.08.2015
11:00
Pogoń Siedlce
0:3
Zawisza Bydgoszcz
16.08.2015
17:00
Miedź Legnica
0:2
Chrobry Głogów
16.08.2015
18:00

4. kolejka 22.08.2015

Wisła Płock
0:2
Pogoń Siedlce
 
 
GKS Katowice
5:1
MKS Kluczbork
 
 
Zawisza Bydgoszcz
4:1
Miedź Legnica
21.08.2015
20:30
Wigry Suwałki
2:2
Bytovia Bytów
22.08.2015
20:00
Stomil Olsztyn
2:1
Rozwój Katowice
22.08.2015
19:45
Chojniczanka Chojnice
2:1
Olimpia Grudziądz
22.08.2015
19:00
Chrobry Głogów
1:2
GKS Bełchatów
22.08.2015
19:00
Zagłębie Sosnowiec
4:2
Arka Gdynia
22.08.2015
18:00
Sandecja Nowy Sącz
3:2
Dolcan Ząbki
22.08.2015
18:00

5. kolejka 26.08.2015

Arka Gdynia
0:2
Wigry Suwałki
26.08.2015
18:30
MKS Kluczbork
1:1
Zagłębie Sosnowiec
26.08.2015
17:00
GKS Bełchatów
2:1
Zawisza Bydgoszcz
26.08.2015
17:30
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Chrobry Głogów
26.08.2015
18:00
Olimpia Grudziądz
1:1
Dolcan Ząbki
26.08.2015
19:00
Rozwój Katowice
1:3
Chojniczanka Chojnice
26.08.2015
17:00
Pogoń Siedlce
2:0
GKS Katowice
27.08.2015
18:00
Miedź Legnica
1:0
Wisła Płock
27.08.2015
17:30
Bytovia Bytów
1:1
Stomil Olsztyn
23.09.2015
18:00

6. kolejka 29.08.2015

Dolcan Ząbki
1:0
Rozwój Katowice
29.08.2015
18:00
Zawisza Bydgoszcz
2:2
Sandecja Nowy Sącz
29.08.2015
18:00
Arka Gdynia
1:1
MKS Kluczbork
29.08.2015
17:30
Wigry Suwałki
1:2
Stomil Olsztyn
30.08.2015
20:00
Chrobry Głogów
2:1
Olimpia Grudziądz
30.08.2015
17:00
Wisła Płock
2:0
GKS Bełchatów
30.08.2015
18:00
GKS Katowice
0:2
Miedź Legnica
30.08.2015
18:00
Zagłębie Sosnowiec
2:1
Pogoń Siedlce
30.08.2015
18:00
Chojniczanka Chojnice
1:6
Bytovia Bytów
16.09.2015
20:00

7. kolejka 05.09.2015

MKS Kluczbork
1:1
Wigry Suwałki
05.09.2015
17:00
GKS Bełchatów
1:2
GKS Katowice
05.09.2015
17:00
Sandecja Nowy Sącz
1:3
Wisła Płock
05.09.2015
18:00
Olimpia Grudziądz
2:3
Zawisza Bydgoszcz
05.09.2015
18:00
Bytovia Bytów
1:4
Dolcan Ząbki
05.09.2015
18:00
Stomil Olsztyn
2:0
Chojniczanka Chojnice
05.09.2015
19:45
Pogoń Siedlce
2:2
Arka Gdynia
06.09.2015
17:00
Rozwój Katowice
0:1
Chrobry Głogów
06.09.2015
15:00
Miedź Legnica
1:4
Zagłębie Sosnowiec
29.09.2015
18:30

8. kolejka 12.09.2015

Chrobry Głogów
0:1
Bytovia Bytów
11.09.2015
18:00
GKS Katowice
2:4
Sandecja Nowy Sącz
11.09.2015
18:00
Zagłębie Sosnowiec
0:1
GKS Bełchatów
11.09.2015
19:00
Wigry Suwałki
0:1
Chojniczanka Chojnice
12.09.2015
19:00
Dolcan Ząbki
1:0
Stomil Olsztyn
12.09.2015
16:00
Zawisza Bydgoszcz
2:1
Rozwój Katowice
12.09.2015
17:00
Wisła Płock
3:0
Olimpia Grudziądz
12.09.2015
19:00
MKS Kluczbork
3:2
Pogoń Siedlce
12.09.2015
16:00
Arka Gdynia
2:0
Miedź Legnica
13.09.2015
17:00

9. kolejka 19.09.2015

Miedź Legnica
4:1
MKS Kluczbork
19.09.2015
18:00
GKS Bełchatów
1:1
Arka Gdynia
19.09.2015
17:00
Sandecja Nowy Sącz
3:3
Zagłębie Sosnowiec
19.09.2015
18:00
Olimpia Grudziądz
1:0
GKS Katowice
19.09.2015
18:00
Rozwój Katowice
2:1
Wisła Płock
19.09.2015
15:00
Pogoń Siedlce
1:0
Wigry Suwałki
20.09.2015
16:00
Bytovia Bytów
2:2
Zawisza Bydgoszcz
20.09.2015
17:00
Stomil Olsztyn
2:1
Chrobry Głogów
20.09.2015
12:45
Chojniczanka Chojnice
1:1
Dolcan Ząbki
20.09.2015
19:00

10. kolejka 26.09.2015

GKS Katowice
2:2
Rozwój Katowice
25.09.2015
18:00
Zagłębie Sosnowiec
0:0
Olimpia Grudziądz
25.09.2015
18:00
Miedź Legnica
1:1
Pogoń Siedlce
25.09.2015
18:00
Wisła Płock
2:1
Bytovia Bytów
26.09.2015
18:00
Arka Gdynia
2:1
Sandecja Nowy Sącz
26.09.2015
17:30
Wigry Suwałki
0:1
Dolcan Ząbki
27.09.2015
12:45
Chrobry Głogów
0:1
Chojniczanka Chojnice
27.09.2015
17:00
Zawisza Bydgoszcz
3:0
Stomil Olsztyn
27.09.2015
18:00
MKS Kluczbork
0:0
GKS Bełchatów
27.09.2015
15:00

11. kolejka 03.10.2015

Dolcan Ząbki
1:1
Chrobry Głogów
02.10.2015
18:00
Miedź Legnica
0:0
Wigry Suwałki
03.10.2015
18:00
GKS Bełchatów
0:0
Pogoń Siedlce
03.10.2015
17:00
Sandecja Nowy Sącz
1:2
MKS Kluczbork
03.10.2015
17:00
Olimpia Grudziądz
1:2
Arka Gdynia
03.10.2015
18:00
Rozwój Katowice
0:1
Zagłębie Sosnowiec
03.10.2015
15:00
Bytovia Bytów
0:3
GKS Katowice
03.10.2015
18:00
Chojniczanka Chojnice
0:2
Zawisza Bydgoszcz
03.10.2015
18:00
Stomil Olsztyn
1:1
Wisła Płock
04.10.2015
12:45

12. kolejka 10.10.2015

Zawisza Bydgoszcz
0:3
Dolcan Ząbki
09.10.2015
18:00
Wigry Suwałki
1:2
Chrobry Głogów
10.10.2015
18:00
Wisła Płock
2:1
Chojniczanka Chojnice
10.10.2015
18:00
GKS Katowice
2:2
Stomil Olsztyn
10.10.2015
18:00
Zagłębie Sosnowiec
2:0
Bytovia Bytów
10.10.2015
16:30
Arka Gdynia
4:0
Rozwój Katowice
10.10.2015
17:30
MKS Kluczbork
1:0
Olimpia Grudziądz
10.10.2015
15:00
Miedź Legnica
1:1
GKS Bełchatów
10.10.2015
17:00
Pogoń Siedlce
0:0
Sandecja Nowy Sącz
11.10.2015
17:30

13. kolejka 17.10.2015

Stomil Olsztyn
2:4
Zagłębie Sosnowiec
16.10.2015
20:30
GKS Bełchatów
0:2
Wigry Suwałki
17.10.2015
17:00
Sandecja Nowy Sącz
3:2
Miedź Legnica
17.10.2015
17:00
Olimpia Grudziądz
0:1
Pogoń Siedlce
17.10.2015
17:00
Rozwój Katowice
0:1
MKS Kluczbork
17.10.2015
15:00
Bytovia Bytów
1:1
Arka Gdynia
17.10.2015
18:00
Chojniczanka Chojnice
0:2
GKS Katowice
17.10.2015
18:00
Dolcan Ząbki
0:1
Wisła Płock
17.10.2015
15:00
Chrobry Głogów
3:1
Zawisza Bydgoszcz
18.10.2015
12:45

14. kolejka 24.10.2015

Wigry Suwałki
0:1
Zawisza Bydgoszcz
24.10.2015
17:00
Zagłębie Sosnowiec
2:1
Chojniczanka Chojnice
24.10.2015
16:00
Arka Gdynia
0:1
Stomil Olsztyn
24.10.2015
17:30
MKS Kluczbork
1:1
Bytovia Bytów
24.10.2015
15:00
Rozwój Katowice
2:3
Pogoń Siedlce
24.10.2015
15:00
Miedź Legnica
4:0
Olimpia Grudziądz
24.10.2015
17:00
GKS Bełchatów
1:0
Sandecja Nowy Sącz
24.10.2015
17:00
Wisła Płock
0:1
Chrobry Głogów
25.10.2015
12:45
GKS Katowice
2:0
Dolcan Ząbki
25.10.2015
12:45

15. kolejka 31.10.2015

Zawisza Bydgoszcz
1:3
Wisła Płock
30.10.2015
18:00
Sandecja Nowy Sącz
1:0
Wigry Suwałki
31.10.2015
17:00
Olimpia Grudziądz
1:3
GKS Bełchatów
31.10.2015
17:00
Rozwój Katowice
2:1
Miedź Legnica
31.10.2015
13:00
Bytovia Bytów
3:1
Pogoń Siedlce
31.10.2015
16:00
Stomil Olsztyn
1:0
MKS Kluczbork
31.10.2015
17:00
Dolcan Ząbki
4:1
Zagłębie Sosnowiec
31.10.2015
14:00
Chrobry Głogów
0:0
GKS Katowice
31.10.2015
17:00
Chojniczanka Chojnice
2:3
Arka Gdynia
02.11.2015
18:00

16. kolejka 07.11.2015

Arka Gdynia
3:2
Dolcan Ząbki
06.11.2015
20:30
Wigry Suwałki
1:2
Wisła Płock
07.11.2015
16:00
GKS Katowice
1:0
Zawisza Bydgoszcz
07.11.2015
17:00
MKS Kluczbork
1:3
Chojniczanka Chojnice
07.11.2015
13:00
Miedź Legnica
2:0
Bytovia Bytów
07.11.2015
16:00
GKS Bełchatów
0:2
Rozwój Katowice
07.11.2015
17:00
Sandecja Nowy Sącz
0:0
Olimpia Grudziądz
07.11.2015
16:00
Zagłębie Sosnowiec
2:0
Chrobry Głogów
08.11.2015
12:45
Pogoń Siedlce
0:1
Stomil Olsztyn
08.11.2015
12:00

17. kolejka 14.11.2015

Wisła Płock
2:0
GKS Katowice
13.11.2015
18:30
Olimpia Grudziądz
0:2
Wigry Suwałki
14.11.2015
17:00
Rozwój Katowice
2:0
Sandecja Nowy Sącz
14.11.2015
13:00
Bytovia Bytów
2:2
GKS Bełchatów
14.11.2015
18:00
Stomil Olsztyn
0:1
Miedź Legnica
14.11.2015
16:00
Chojniczanka Chojnice
1:0
Pogoń Siedlce
14.11.2015
17:00
Dolcan Ząbki
1:1
MKS Kluczbork
14.11.2015
17:00
Chrobry Głogów
0:1
Arka Gdynia
15.11.2015
12:45
Zawisza Bydgoszcz
6:1
Zagłębie Sosnowiec
05.12.2015
16:00

18. kolejka 21.11.2015

Zawisza Bydgoszcz
2:2
Arka Gdynia
20.11.2015
20:30
Dolcan Ząbki
6:1
Pogoń Siedlce
20.11.2015
18:00
Stomil Olsztyn
0:2
GKS Bełchatów
20.11.2015
18:00
Wigry Suwałki
0:1
GKS Katowice
21.11.2015
16:00
Chrobry Głogów
5:1
MKS Kluczbork
21.11.2015
16:00
Bytovia Bytów
1:0
Sandecja Nowy Sącz
21.11.2015
16:00
Rozwój Katowice
0:2
Olimpia Grudziądz
21.11.2015
13:00
Wisła Płock
3:1
Zagłębie Sosnowiec
22.11.2015
12:45
Chojniczanka Chojnice
1:0
Miedź Legnica
22.11.2015
16:00

19. kolejka 28.11.2015

Arka Gdynia
4:2
Wisła Płock
27.11.2015
20:30
Chojniczanka Chojnice
2:0
GKS Bełchatów
28.11.2015
16:00
Rozwój Katowice
1:3
Wigry Suwałki
28.11.2015
13:00
Olimpia Grudziądz
1:1
Bytovia Bytów
28.11.2015
17:00
Sandecja Nowy Sącz
0:2
Stomil Olsztyn
28.11.2015
16:00
MKS Kluczbork
0:1
Zawisza Bydgoszcz
28.11.2015
13:00
Pogoń Siedlce
1:0
Chrobry Głogów
29.11.2015
15:00
Zagłębie Sosnowiec
2:1
GKS Katowice
29.11.2015
12:45
Dolcan Ząbki
3:4
Miedź Legnica
03.12.2015
13:00

20. kolejka 05.03.2016

Dolcan Ząbki
0:3 v.o.
GKS Bełchatów
 
 
Wigry Suwałki
0:2
Zagłębie Sosnowiec
04.03.2016
18:00
Chrobry Głogów
2:1
Miedź Legnica
04.03.2016
18:00
Wisła Płock
3:0
MKS Kluczbork
05.03.2016
15:00
Zawisza Bydgoszcz
1:0
Pogoń Siedlce
05.03.2016
17:00
Chojniczanka Chojnice
0:1
Sandecja Nowy Sącz
05.03.2016
17:00
Stomil Olsztyn
1:1
Olimpia Grudziądz
05.03.2016
13:00
Bytovia Bytów
2:1
Rozwój Katowice
05.03.2016
16:00
GKS Katowice
0:2
Arka Gdynia
06.03.2016
12:45

21. kolejka 12.03.2016

Dolcan Ząbki
0:3 v.o.
Sandecja Nowy Sącz
 
 
Rozwój Katowice
2:1
Stomil Olsztyn
11.03.2016
20:00
Arka Gdynia
2:2
Zagłębie Sosnowiec
11.03.2016
20:30
Bytovia Bytów
0:0
Wigry Suwałki
12.03.2016
16:00
Olimpia Grudziądz
1:0
Chojniczanka Chojnice
12.03.2016
17:00
GKS Bełchatów
1:1
Chrobry Głogów
12.03.2016
17:00
Pogoń Siedlce
0:0
Wisła Płock
12.03.2016
17:00
MKS Kluczbork
1:2
GKS Katowice
12.03.2016
18:00
Miedź Legnica
1:1
Zawisza Bydgoszcz
13.03.2016
12:45

22. kolejka 19.03.2016

Dolcan Ząbki
0:3 v.o.
Olimpia Grudziądz
 
 
Wisła Płock
2:0
Miedź Legnica
18.03.2016
20:30
GKS Katowice
1:0
Pogoń Siedlce
19.03.2016
17:00
Chrobry Głogów
1:1
Sandecja Nowy Sącz
19.03.2016
18:00
Chojniczanka Chojnice
1:3
Rozwój Katowice
19.03.2016
17:00
Stomil Olsztyn
0:0
Bytovia Bytów
19.03.2016
14:00
Wigry Suwałki
0:1
Arka Gdynia
20.03.2016
17:00
Zagłębie Sosnowiec
0:2
MKS Kluczbork
20.03.2016
18:00
Zawisza Bydgoszcz
1:0
GKS Bełchatów
20.03.2016
12:45

23. kolejka 26.03.2016

Rozwój Katowice
3:0 v.o.
Dolcan Ząbki
 
 
Bytovia Bytów
1:1
Chojniczanka Chojnice
24.03.2016
18:00
Miedź Legnica
1:1
GKS Katowice
25.03.2016
18:00
Stomil Olsztyn
2:2
Wigry Suwałki
26.03.2016
12:00
Olimpia Grudziądz
2:1
Chrobry Głogów
26.03.2016
17:00
Sandecja Nowy Sącz
4:0
Zawisza Bydgoszcz
26.03.2016
13:00
Pogoń Siedlce
3:2
Zagłębie Sosnowiec
26.03.2016
15:00
MKS Kluczbork
0:2
Arka Gdynia
26.03.2016
18:00
GKS Bełchatów
0:2
Wisła Płock
28.03.2016
20:30

24. kolejka 02.04.2016

Dolcan Ząbki
0:3 v.o.
Bytovia Bytów
 
 
Zagłębie Sosnowiec
0:1
Miedź Legnica
01.04.2016
19:00
Zawisza Bydgoszcz
1:1
Olimpia Grudziądz
01.04.2016
18:00
Wigry Suwałki
2:2
MKS Kluczbork
02.04.2016
18:00
Arka Gdynia
3:0
Pogoń Siedlce
02.04.2016
17:30
Wisła Płock
0:0
Sandecja Nowy Sącz
02.04.2016
18:00
Chrobry Głogów
1:2
Rozwój Katowice
02.04.2016
18:00
Chojniczanka Chojnice
1:1
Stomil Olsztyn
02.04.2016
18:00
GKS Katowice
1:0
GKS Bełchatów
03.04.2016
12:45

25. kolejka 09.04.2016

Stomil Olsztyn
3:0 v.o.
Dolcan Ząbki
 
 
Bytovia Bytów
0:3
Chrobry Głogów
08.04.2016
16:30
Rozwój Katowice
1:3
Zawisza Bydgoszcz
08.04.2016
20:00
Olimpia Grudziądz
1:1
Wisła Płock
08.04.2016
18:00
Chojniczanka Chojnice
0:1
Wigry Suwałki
09.04.2016
18:00
Sandecja Nowy Sącz
4:0
GKS Katowice
09.04.2016
16:00
Miedź Legnica
0:0
Arka Gdynia
09.04.2016
17:00
GKS Bełchatów
2:0
Zagłębie Sosnowiec
10.04.2016
12:45
Pogoń Siedlce
3:0
MKS Kluczbork
10.04.2016
16:00

26. kolejka 16.04.2016

Dolcan Ząbki
0:3 v.o.
Chojniczanka Chojnice
 
 
Wigry Suwałki
3:1
Pogoń Siedlce
16.04.2016
18:00
MKS Kluczbork
0:0
Miedź Legnica
16.04.2016
18:00
Arka Gdynia
2:1
GKS Bełchatów
16.04.2016
17:30
GKS Katowice
0:2
Olimpia Grudziądz
16.04.2016
18:00
Wisła Płock
1:0
Rozwój Katowice
16.04.2016
17:00
Zawisza Bydgoszcz
2:3
Bytovia Bytów
16.04.2016
17:00
Chrobry Głogów
3:0
Stomil Olsztyn
16.04.2016
18:00
Zagłębie Sosnowiec
2:0
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2016
12:45

27. kolejka 23.04.2016

Dolcan Ząbki
0:3 v.o.
Wigry Suwałki
 
 
Chojniczanka Chojnice
1:1
Chrobry Głogów
23.04.2016
19:00
Stomil Olsztyn
1:1
Zawisza Bydgoszcz
23.04.2016
16:00
Bytovia Bytów
1:2
Wisła Płock
23.04.2016
18:00
Olimpia Grudziądz
4:2
Zagłębie Sosnowiec
23.04.2016
18:00
Sandecja Nowy Sącz
0:1
Arka Gdynia
23.04.2016
17:00
GKS Bełchatów
0:2
MKS Kluczbork
23.04.2016
17:00
Pogoń Siedlce
0:0
Miedź Legnica
23.04.2016
18:00
Rozwój Katowice
1:2
GKS Katowice
24.04.2016
12:45

28. kolejka 30.04.2016

Chrobry Głogów
3:0 v.o.
Dolcan Ząbki
 
 
Pogoń Siedlce
1:0
GKS Bełchatów
30.04.2016
19:00
MKS Kluczbork
2:4
Sandecja Nowy Sącz
30.04.2016
16:00
Arka Gdynia
0:0
Olimpia Grudziądz
30.04.2016
17:30
GKS Katowice
0:2
Bytovia Bytów
30.04.2016
19:00
Wisła Płock
0:0
Stomil Olsztyn
30.04.2016
17:00
Zawisza Bydgoszcz
1:0
Chojniczanka Chojnice
30.04.2016
18:00
Wigry Suwałki
0:0
Miedź Legnica
01.05.2016
18:00
Zagłębie Sosnowiec
0:1
Rozwój Katowice
01.05.2016
12:45

29. kolejka 07.05.2016

Dolcan Ząbki
0:3 v.o.
Zawisza Bydgoszcz
 
 
Chojniczanka Chojnice
2:1
Wisła Płock
06.05.2016
20:00
Rozwój Katowice
1:4
Arka Gdynia
06.05.2016
20:00
Chrobry Głogów
3:0
Wigry Suwałki
07.05.2016
19:00
Stomil Olsztyn
0:0
GKS Katowice
07.05.2016
16:30
Bytovia Bytów
3:0
Zagłębie Sosnowiec
07.05.2016
19:45
Olimpia Grudziądz
1:2
MKS Kluczbork
07.05.2016
18:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Pogoń Siedlce
07.05.2016
19:10
GKS Bełchatów
0:1
Miedź Legnica
07.05.2016
17:00

30. kolejka 11.05.2016

Wisła Płock
3:0 v.o.
Dolcan Ząbki
 
 
Arka Gdynia
1:1
Bytovia Bytów
10.05.2016
20:30
Zagłębie Sosnowiec
2:1
Stomil Olsztyn
10.05.2016
18:00
Wigry Suwałki
2:2
GKS Bełchatów
11.05.2016
19:00
Miedź Legnica
3:1
Sandecja Nowy Sącz
11.05.2016
18:00
Pogoń Siedlce
1:2
Olimpia Grudziądz
11.05.2016
20:30
MKS Kluczbork
1:0
Rozwój Katowice
11.05.2016
17:00
GKS Katowice
2:2
Chojniczanka Chojnice
11.05.2016
19:00
Zawisza Bydgoszcz
4:1
Chrobry Głogów
11.05.2016
18:00

31. kolejka 14.05.2016

Dolcan Ząbki
0:3 v.o.
GKS Katowice
 
 
Stomil Olsztyn
0:4
Arka Gdynia
13.05.2016
18:00
Zawisza Bydgoszcz
1:2
Wigry Suwałki
14.05.2016
18:00
Bytovia Bytów
2:1
MKS Kluczbork
14.05.2016
19:45
Olimpia Grudziądz
0:1
Miedź Legnica
14.05.2016
18:00
Chrobry Głogów
2:0
Wisła Płock
15.05.2016
17:00
Chojniczanka Chojnice
2:0
Zagłębie Sosnowiec
15.05.2016
19:00
Pogoń Siedlce
2:0
Rozwój Katowice
15.05.2016
17:00
Sandecja Nowy Sącz
2:0
GKS Bełchatów
15.05.2016
17:00

32. kolejka 21.05.2016

Zagłębie Sosnowiec
3:0 v.o.
Dolcan Ząbki
 
 
Wisła Płock
5:0
Zawisza Bydgoszcz
20.05.2016
18:00
Wigry Suwałki
2:0
Sandecja Nowy Sącz
21.05.2016
19:00
GKS Bełchatów
1:2
Olimpia Grudziądz
21.05.2016
17:00
Miedź Legnica
4:0
Rozwój Katowice
21.05.2016
17:00
Pogoń Siedlce
0:0
Bytovia Bytów
21.05.2016
17:00
MKS Kluczbork
3:0
Stomil Olsztyn
21.05.2016
19:00
GKS Katowice
0:0
Chrobry Głogów
21.05.2016
17:00
Arka Gdynia
0:0
Chojniczanka Chojnice
22.05.2016
12:45

33. kolejka 28.05.2016

Dolcan Ząbki
0:3 v.o.
Arka Gdynia
 
 
Wisła Płock
0:0
Wigry Suwałki
29.05.2016
15:00
Zawisza Bydgoszcz
0:3
GKS Katowice
29.05.2016
15:00
Chrobry Głogów
1:3
Zagłębie Sosnowiec
29.05.2016
15:00
Chojniczanka Chojnice
3:1
MKS Kluczbork
29.05.2016
15:00
Stomil Olsztyn
2:0
Pogoń Siedlce
29.05.2016
15:00
Bytovia Bytów
0:0
Miedź Legnica
29.05.2016
15:00
Rozwój Katowice
2:1
GKS Bełchatów
29.05.2016
15:00
Olimpia Grudziądz
3:2
Sandecja Nowy Sącz
29.05.2016
15:00

34. kolejka 04.06.2016

MKS Kluczbork
3:0 v.o.
Dolcan Ząbki
 
 
Wigry Suwałki
2:1
Olimpia Grudziądz
05.06.2016
15:00
Sandecja Nowy Sącz
1:0
Rozwój Katowice
05.06.2016
15:00
GKS Bełchatów
5:1
Bytovia Bytów
05.06.2016
15:00
Miedź Legnica
1:0
Stomil Olsztyn
05.06.2016
15:00
Pogoń Siedlce
1:0
Chojniczanka Chojnice
05.06.2016
15:00
Arka Gdynia
1:1
Chrobry Głogów
05.06.2016
15:00
Zagłębie Sosnowiec
2:1
Zawisza Bydgoszcz
05.06.2016
15:00
GKS Katowice
2:1
Wisła Płock
05.06.2016
15:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

34. kolejka 04.06.2016

 
 
MKS Kluczbork
3:0 v.o.
Dolcan Ząbki
05.06.2016
15:00
Wigry Suwałki
2:1
Olimpia Grudziądz
05.06.2016
15:00
Sandecja Nowy Sącz
1:0
Rozwój Katowice
05.06.2016
15:00
GKS Bełchatów
5:1
Bytovia Bytów
05.06.2016
15:00
Miedź Legnica
1:0
Stomil Olsztyn
05.06.2016
15:00
Pogoń Siedlce
1:0
Chojniczanka Chojnice
05.06.2016
15:00
Arka Gdynia
1:1
Chrobry Głogów
05.06.2016
15:00
Zagłębie Sosnowiec
2:1
Zawisza Bydgoszcz
05.06.2016
15:00
GKS Katowice
2:1
Wisła Płock

34. kolejka 04.06.2016

 
 
MKS Kluczbork
3:0 v.o.
Dolcan Ząbki
05.06.2016
15:00
Wigry Suwałki
2:1
Olimpia Grudziądz
05.06.2016
15:00
Sandecja Nowy Sącz
1:0
Rozwój Katowice
05.06.2016
15:00
GKS Bełchatów
5:1
Bytovia Bytów
05.06.2016
15:00
Miedź Legnica
1:0
Stomil Olsztyn
05.06.2016
15:00
Pogoń Siedlce
1:0
Chojniczanka Chojnice
05.06.2016
15:00
Arka Gdynia
1:1
Chrobry Głogów
05.06.2016
15:00
Zagłębie Sosnowiec
2:1
Zawisza Bydgoszcz
05.06.2016
15:00
GKS Katowice
2:1
Wisła Płock

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.09.2021
18:00
Lech Poznań
5:0
Wisła Kraków
17.09.2021
20:30
Pogoń Szczecin
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
15:00
Wisła Płock
:
Jagiellonia Białystok
18.09.2021
12:30
Lechia Gdańsk
:
Piast Gliwice
18.09.2021
20:00
Radomiak Radom
:
Śląsk Wrocław
18.09.2021
17:30
Legia Warszawa
:
Górnik Łęczna
19.09.2021
17:30
Stal Mielec
:
Raków Częstochowa
19.09.2021
12:30
Górnik Zabrze
:
Warta Poznań
19.09.2021
15:00

Fortuna I Liga

GKS Katowice
2:4
Arka Gdynia
16.09.2021
18:00
Górnik Polkowice
2:2
Stomil Olsztyn
16.09.2021
20:30
GKS Tychy
1:0
Chrobry Głogów
16.09.2021
20:30
GKS Jastrzębie
1:1
Zagłębie Sosnowiec
17.09.2021
18:00
Resovia Rzeszów
:
Miedź Legnica
17.09.2021
20:30
Korona Kielce
:
Sandecja Nowy Sącz
18.09.2021
20:30
ŁKS Łódź
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.09.2021
12:40
Puszcza Niepołomice
:
Chrobry Głogów
19.09.2021
18:00
Odra Opole
:
Stomil Olsztyn
19.09.2021
15:00
GKS Tychy
:
Widzew Łódź
19.09.2021
12:40
Górnik Polkowice
:
GKS Katowice
20.09.2021
20:30
Skra Częstochowa
:
Arka Gdynia
20.09.2021
18:00

eWinner II Liga

Śląsk II Wrocław
2:0
KKS 1925 Kalisz
17.09.2021
14:30
Wisła Puławy
:
Stal Rzeszów
18.09.2021
16:00
Znicz Pruszków
:
Sokół Ostróda
18.09.2021
16:00
GKS Bełchatów
:
Lech II Poznań
18.09.2021
12:30
Motor Lublin
:
Garbarnia Kraków
18.09.2021
17:00
Ruch Chorzów
:
Wigry Suwałki
18.09.2021
18:00
Pogoń Siedlce
:
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
19.09.2021
14:00
Hutnik Kraków
:
Chojniczanka Chojnice
19.09.2021
16:00
Radunia Stężyca
:
Olimpia Elbląg
19.09.2021
15:00

III liga, gr. 4

KSZO Ostrowiec Św.
:
Wisłoka Dębica
18.09.2021
15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Czarni Połaniec
18.09.2021
16:00
Unia Tarnów
:
Tomasovia Tomaszów Lubelski
18.09.2021
16:00
Korona Rzeszów
:
Sokół Sieniawa
18.09.2021
14:00
Avia Świdnik
:
Siarka Tarnobrzeg
18.09.2021
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Orlęta Radzyń Podlaski
18.09.2021
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Chełmianka Chełm
18.09.2021
16:30
Wisła Sandomierz
:
Cracovia II Kraków
19.09.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
ŁKS Łagów
19.09.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Jutrzenka Giebułtów
:
Słomniczanka Słomniki
18.09.2021
11:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Unia Oświęcim
18.09.2021
11:00
Tempo Białka
:
KS Chełmek
18.09.2021
16:00
TS Węgrzce
:
MKS Trzebinia
18.09.2021
17:00
Orzeł Ryczów
:
Beskid Andrychów
18.09.2021
16:00
LKS Jawiszowice
:
Wieczysta Kraków
18.09.2021
17:00
Sokół Kocmyrzów
:
Clepardia Kraków
18.09.2021
16:00
Wiślanka Grabie
:
Garbarnia II Kraków
18.09.2021
16:00
Pcimianka Pcim
:
Dalin Myślenice
19.09.2021
16:30

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
:
Tarnovia Tarnów
18.09.2021
11:00
Radłovia Radłów
:
Sokół Słopnice
18.09.2021
 
Odwołany ze względu na zły stan murawy.
BKS Bochnia
:
Glinik Gorlice
18.09.2021
17:00
Metal Tarnów
:
Okocimski Brzesko
18.09.2021
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Jarmuta
18.09.2021
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Limanovia Limanowa
18.09.2021
17:00
Lubań Maniowy
:
Watra Białka Tatrzańska
18.09.2021
17:00
Dunajec Zakliczyn
:
Kolejarz Stróże
19.09.2021
17:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
19.09.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
:
LOT Balice
18.09.2021
11:00
LKS Niedźwiedź
:
Promień Przeginia
18.09.2021
16:30
Błękitni Modlnica
:
Przebój Wolbrom
18.09.2021
17:00
Piliczanka Pilica
:
Spójnia Osiek
18.09.2021
16:00
Przemsza Klucze
:
LOT Balice
18.09.2021
11:00
Proszowianka Proszowice
:
KS PKM Olkusz
18.09.2021
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Bolesław Bukowno
19.09.2021
16:00
Orzeł Bębło
:
Zieleńczanka Zielonki
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kmita Zabierzów
:
Prokocim Kraków
18.09.2021
16:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Hutnik II Kraków
18.09.2021
16:30
Radziszowianka Radziszów
:
Borek Kraków
18.09.2021
17:00
Prądniczanka Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
18.09.2021
18:00
Pogoń Skotniki
:
Orlęta Rudawa
19.09.2021
16:30
Bronowianka Kraków
:
Świt Krzeszowice
19.09.2021
17:00
Grębałowianka Kraków
:
Skawinka Skawina
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Raba Dobczyce
:
LKS Śledziejowice
18.09.2021
11:00
Gdovia Gdów
:
Jordan Sum Zakliczyn
18.09.2021
17:00
Górnik Wieliczka
:
Karpaty Siepraw
18.09.2021
16:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Złomex Branice
18.09.2021
15:00
Tempo Rzeszotary
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
18.09.2021
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Orzeł Myślenice
19.09.2021
16:00
Wiarusy Igołomia
:
Puszcza II
19.09.2021
15:30

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

MKS Libiąż
:
Brzezina Osiek
18.09.2021
16:00
Niwa Nowa Wieś
:
Strażak Rajsko
18.09.2021
16:00
LKS Żarki
:
Górnik Brzeszcze
18.09.2021
11:00
Nadwiślanin Gromiec
:
LKS Gorzów
18.09.2021
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Sokół Przytkowice
18.09.2021
 
Skawa Wadowice
:
Victoria Jaworzno
18.09.2021
16:00
Hejnał Kęty
:
Fablok Chrzanów
18.09.2021
11:00
Zgoda Byczyna
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Poręba Spytkowska
:
Jadowniczanka Jadowniki
18.09.2021
16:30
Victoria Słomka
:
Naprzód Sobolów
18.09.2021
16:00
Błyskawica Proszówki
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
18.09.2021
15:30
GKS Drwinia
:
Ceramika Muchówka
18.09.2021
14:00
Orzeł Dębno
:
Korona N.
19.09.2021
15:00
Olimpia B.
:
Raba Książnice
19.09.2021
11:00
Sokół Maszkienice
:
Sokół Borzęcin Górny
19.09.2021
16:00
Rylovia Rylowa
:
Strażak Mokrzyska
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LUKS Skrzyszów
2:3
LKS Rzuchowa
17.09.2021
16:30
Wisła Szczucin
:
Pogórze
18.09.2021
16:30
Zorza Zaczarnie
:
LKS Nowa Jastrząbka
18.09.2021
16:30
Olimpia Wojnicz
:
LKS Ładna
18.09.2021
16:30
Rzepiennik Strzyżewski
:
Polan Żabno
18.09.2021
16:30
Unia II Tarnów
:
LUKS Zalipie
19.09.2021
11:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
GLKS Gromnik
19.09.2021
13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Tuchovia Tuchów
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Łużna
:
Gród Podegrodzie
18.09.2021
16:00
KS Biecz
:
Helena Nowy Sącz
18.09.2021
16:30
LKS Uście Gorlickie
:
Biegoniczanka
18.09.2021
17:00
Łosoś Łososina Dolna
:
Poprad Rytro
19.09.2021
13:00
Wójtowa Lipinki
:
Sokół Stary Sącz
19.09.2021
16:00
LKS Zagórzany
:
LKS Kobylanka
19.09.2021
16:00
Zyndram
:
Barciczanka Barcice
19.09.2021
16:00
Hart Tęgoborze
:
Dunajec Nowy Sącz
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

AKS Ujanowice
:
Huragan Waksmund
18.09.2021
16:00
Orkan Szczyrzyc
:
Zalesianka
18.09.2021
16:00
Czarni Czarny Dunajec
:
LKS Szaflary
18.09.2021
16:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
Babia Góra Lipnica Wielka
18.09.2021
16:00
Płomień Limanowa
:
Turbacz Mszana Dolna
18.09.2021
16:00
Wierchy Pasierbiec
:
Wiatr Ludźmierz
19.09.2021
12:30
Granit Czarna Góra
:
Krokus
19.09.2021
14:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Błękitni II Modlnica
:
Galicja Raciborowice
18.09.2021
14:00
Partyzant Dojazdów
:
Ekler Baranówka
18.09.2021
15:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Bibiczanka Bibice
18.09.2021
16:00
Maszycanka Maszyce
:
Słomniczanka II Słomniki
19.09.2021
16:00
Płomień Kościelec
:
Szreniawa Koszyce
19.09.2021
16:00
Michałowianka Michałowice
:
MKS Skała 2004
19.09.2021
17:00
Juvenia Prandocin
:
Orzeł Iwanowice
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
:
Strażak Rączna
16.09.2021
20:30
Dragon Szczyglice
:
Lotnik Kryspinów
18.09.2021
14:00
Sankowia Sanka
:
Potok Więckowice
18.09.2021
13:00
Wisła Jeziorzany
:
Iskra Czułów
18.09.2021
13:00
Tęcza Piekary
:
Liszczanka Liszki
18.09.2021
15:30
Tramwaj Kraków
:
JKS Zelków
18.09.2021
17:00
Start Kamień
:
Piast Wołowice
18.09.2021
14:00
Strażak Rączna
:
Cedronka Wola Radziszowska
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Kraków III)

Zwierzyniecki Kraków
:
Dąbski Kraków
18.09.2021
17:00
Gajowianka Gaj
:
Wieczysta II
18.09.2021
16:30
Nadwiślan Kraków
:
Strzelcy Kraków
18.09.2021
16:30
Iskra Krzęcin
:
Prądniczanka II Kraków
18.09.2021
17:00
Bratniak Kraków
:
Podgórze Kraków
19.09.2021
18:00
Krakus Swoszowice
:
Bieżanowianka Kraków
19.09.2021
11:00
Kabel Kraków
:
Wanda Nowa Huta
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Batory Wola Batorska
:
Wilga Koźmice Wielkie
18.09.2021
16:00
Start Brzezie
:
Zryw Szarów
18.09.2021
17:00
Czarnochowice
:
Iskra Zakrzów
18.09.2021
17:00
Strażak Kokotów
:
Zieloni Niegowić
18.09.2021
16:00
Sokół Chorągwica
:
Piast Łapanów
19.09.2021
16:00
Gwiazda Brzegi
:
Czarni Staniątki
19.09.2021
16:00
Wolni Kłaj
:
Błękitni Bodzanów
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Pasternik Ochojno
:
Iskra Głogoczów
18.09.2021
16:00
Staw Polanka
:
Orzeł Nowa Wieś
18.09.2021
16:00
Sokół Borzęta
:
Hejnał Krzyszkowice
18.09.2021
16:30
LKS Rudnik
:
Beskid Tokarnia
18.09.2021
16:30
Dziecanovia Dziekanowice
:
Górki Myślenice
18.09.2021
17:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Zielonka Wrząsowice
18.09.2021
17:00
Clavia Świątniki Górne
:
Gościbia Sułkowice
19.09.2021
15:00
Iskra Brzączowice
:
Topór Tenczyn
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Olkusz)

Trzy Korony Żarnowiec
:
Strumyk Zarzecze
18.09.2021
16:30
Pilica Wierbka
:
Laskowianka Laski
18.09.2021
12:00
Unia Jaroszowiec
:
Błysk Zederman
18.09.2021
16:30
Przebój II Wolbrom
:
Olimpia Łobzów
19.09.2021
16:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Spartak Charsznica
19.09.2021
11:00
Centuria Chechło
:
Legion Bydlin
19.09.2021
11:00
Prądnik Sułoszowa
:
Pogoń Miechów
19.09.2021
16:00
Strażak Przybysławice
:
Piliczanka II Pilica
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
:
Wisełka Rozkochów
18.09.2021
17:00
Zagórzanka Zagórze
:
MKS Alwernia
18.09.2021
17:00
Wisła Jankowice
:
Polonia Luszowice
18.09.2021
17:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Tęcza Tenczynek
18.09.2021
17:00
SPRiN Regulice
:
Promyk Bolęcin
19.09.2021
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
:
Unia Kwaczała
19.09.2021
11:00
Górnik Siercza
:
Victoria Zalas
19.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
:
Cobra Wężerów
18.09.2021
11:00
Agricola Klimontów
:
Kosynierzy Łuczyce
18.09.2021
16:00
Sparta Skrzeszowice
:
Zawisza Sulechów
19.09.2021
16:00
LKS Niedźwiedź II
:
Victoria Smroków
19.09.2021
14:00
LKS Polanowice
:
Polonia Wilczkowice
19.09.2021
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
:
Trątnowianka Trątnowice
19.09.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
:
Novi Narama
18.09.2021
17:00
Niegoszowianka
:
Orzeł II Bębło
18.09.2021
14:00
Orlęta II Rudawa
:
Wisła Rząska
18.09.2021
17:00
Płomień Jerzmanowice
:
Kmita II Zabierzów
18.09.2021
16:30
Górzanka Nawojowa Góra
:
Fitball Szklary
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Bieżanowianka II Kraków
:
Fairant Kraków
18.09.2021
16:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Tramwaj II Kraków
18.09.2021
17:00
Wawel Kraków
:
Prokocim II Kraków
18.09.2021
11:00
Pychowianka Kraków
:
Dragoons Kraków
18.09.2021
16:00
Victoria Kraków
:
Universum Kraków
18.09.2021
 
Bronowicki Kraków
:
Rybitwy Kraków
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Sokół Rybna
:
Błękitni Czułówek
18.09.2021
17:00
Rzozovia Rzozów
:
Radziszowianka II
18.09.2021
17:00
Tyniec Kraków
:
Sparta Przeginia Duchowna
18.09.2021
16:00
Płomień Kostrze
:
Wisła Czernichów
18.09.2021
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Lotnik II Kryspinów
18.09.2021
16:00
Gwiazda Ściejowice
:
Nadwiślan Rusocice
18.09.2021
17:00
Kaszowianka II Kaszów
:
Borkowianka Borek Sz.
19.09.2021
14:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Piłkarz Podłęże
16.09.2021
17:30
Rożnowa
:
UKS Sygneczów
18.09.2021
16:00
Naprzód Ochmanów
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
18.09.2021
16:30
Wiarusy II
:
Górnik II Wieliczka
18.09.2021
16:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Dąb Zabierzów Bocheński
18.09.2021
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
19.09.2021
15:00
Złomex II Branice
:
Contra Sułków
19.09.2021
15:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Radwan Skomielna Czarna
:
Lubomir Wiśniowa
18.09.2021
16:00
Sęp Droginia
:
LKS Trzebunia
18.09.2021
16:30
Wicher Stróża
:
Karpaty II Siepraw
18.09.2021
16:30
Jordan Sum II Zakliczyn
:
Cisy Harbutowice
19.09.2021
14:00
Jawor Jawornik
:
Dukla Bysina
19.09.2021
15:00
Górki II Myślenice
:
Grodzisko Raciechowice
19.09.2021
16:00
Cyrhla Krzczonów
:
Szczebel Lubień
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Błyskawica Kolbark
:
Northstar Miechów
18.09.2021
17:00
KS PKM II Olkusz
:
Hetman Dłużec
19.09.2021
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Czapla Czaple Male
19.09.2021
11:00
Pilica Wierbka
:
Spartak Wielkanoc
19.09.2021
11:00
Orzeł K.
:
Dłubnia Trzyciąż
19.09.2021
13:00
Stare Bukowno
:
Słowik Olkusz
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
Gryf Wiatowice
18.09.2021
16:30
Contra II
:
Czarnochowice II
18.09.2021
15:30
Batory II Wola Batorska
:
Ledniczanka
19.09.2021
16:00
Start II Brzezie
:
Błyskawica II Wyciąże
19.09.2021
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Jagiellonia
:
Warta
18.09.2021
12:00
Wisła Kraków
:
Zagłębie Lubin
18.09.2021
11:15
Legia Warszawa
:
Pogoń Szczecin
18.09.2021
11:00
Lech Poznań
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
11:00
Raków Częstochowa
:
Gwarek Zabrze
18.09.2021
14:00
Śląsk Wrocław
:
Arka G.
19.09.2021
12:00
Stal Rzeszów
:
Polonia Warszawa
19.09.2021
12:00
Górnik Zabrze
:
SMS Łódź
19.09.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Resovia Rzeszów
:
Korona Kielce
18.09.2021
13:00
Wisła Kraków
:
Motor Lublin
18.09.2021
14:00
Cracovia Kraków
:
Stal Rz.
18.09.2021
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Wisła Puławy
18.09.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - jesień

Sandecja Nowy Sącz
:
TOP 54 Biała Podlaska
18.09.2021
12:30
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
 
KKP Korona Kielce
:
BKS Lublin
18.09.2021
12:00
Górnik Ł.
:
Stal Rz.
18.09.2021
15:30

Małopolska Liga Juniorów

Pcimianka Pcim
2:2
Beskid Andrychów
16.09.2021
17:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Orzeł Myślenice
18.09.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Profi Zielonki
18.09.2021
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
18.09.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
MKS Trzebinia
18.09.2021
10:00
Unia Tarnów
:
Wolania Wola Rzędzińska
18.09.2021
13:30
Beskid Andrychów
:
Grybovia Grybów
18.09.2021
16:00
Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
19.09.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Hutnik Kraków
19.09.2021
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Hutnik Kraków
:
Garbarnia Kraków
18.09.2021
12:00
Unia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
19.09.2021
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
19.09.2021
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Unia II Tarnów
:
Hutnik II Kraków
17.09.2021
17:00
Cracovia II Kraków
:
Puszcza Niepołomice
18.09.2021
14:00
Beskid Andrychów
:
Profi Zielonki
18.09.2021
11:00
Limanovia Limanowa
:
Okocimski Brzesko
18.09.2021
12:15

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
18.09.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Wisła II Kraków
18.09.2021
10:00
Hutnik Kraków
:
Unia Tarnów
19.09.2021
12:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Unia Oświęcim
:
AS Progres Kraków
16.09.2021
17:00
Kalwarianka
:
Respect Szalowa
18.09.2021
10:00
Górnik Tarnów
:
Okocimski Brzesko
18.09.2021
12:00
Unia II Tarnów
:
AS Progres Kraków
19.09.2021
13:30
Limanovia
:
Unia Oświęcim
19.09.2021
16:30

I Małopolska Liga Młodzików

Cracovia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
18.09.2021
16:30
Limanovia Limanowa
:
Hutnik
18.09.2021
14:30
AS Progres Kraków
:
Sandecja
18.09.2021
16:00
AS Progres Kraków
:
Podhale Nowy Targ
20.09.2021
16:50

II Małopolska Liga Młodzików

TS Wisła I Kraków
:
Pogoń S.
16.09.2021
14:00
Unia Oświęcim
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
11:00
Akademia Goal Nawojowa
:
TS Wisła I Kraków
18.09.2021
12:30
Pogoń S.
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.09.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
Unia Tarnów
18.09.2021
11:00

II Liga Kobiet, gr. południowa

Unia Lublin
:
Ziemia Lubińska Czerniec
18.09.2021
15:00

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

Izolator Boguchwała
:
DAP Dębica
18.09.2021
11:00
FSA Kraków
:
MOSiR Lubartów
18.09.2021
11:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Resovia II Rzeszów
18.09.2021
11:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Sobolów
19.09.2021
11:00
Puszcza Niepołomice
:
Tarnovia II
19.09.2021
16:30
Iskra Brzezinka
:
Starówka Nowy Sącz
19.09.2021
11:00

I Liga Oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Cracovia Kraków
20.09.2021
17:00
Prokocim Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
20.09.2021
17:00
Armatura Kraków
:
Dąbski
20.09.2021
17:00
Garbarnia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
20.09.2021
19:00
Wisła Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
20.09.2021
17:00

II Liga Oldbojów (Kraków)

Victoria Kobierzyn
:
Clepardia Kraków
20.09.2021
17:00
Prądniczanka Kraków
:
Wieczysta Kraków
20.09.2021
17:00
Wanda Kraków
:
Strzelcy
20.09.2021
17:00
Krakus Swoszowice
:
Tyniec Kraków
20.09.2021
17:00
Borek Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
20.09.2021
19:00