facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

III liga małopolsko-świętokrzyska

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przed rundą wiosenną z rozgrywek wycofał się Poroniec Poronin. Jego wyniki anulowano ponieważ jeden z 17 meczów nie został rozegrany (Poroniec oddał punkty walkowerem).

Baraże o awans do III ligi: Garbarnia Kraków - Warta Poznań 3:2; Warta Poznań - Garbarnia Kraków 1:0 (awans: Warta)
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2015

Cracovia II Kraków
3:0 v.o.
Czarni Połaniec
08.08.2015
11:00
Soła Oświęcim
0:1
KSZO Ostrowiec Św.
08.08.2015
17:00
Beskid Andrychów
0:0
Wolania Wola Rzędzińska
08.08.2015
17:30
Podhale Nowy Targ
2:0
Hutnik Kraków
08.08.2015
17:00
Poprad Muszyna
1:0
Unia Tarnów
08.08.2015
17:00
Wisła II Kraków
0:1
Korona II Kielce
08.08.2015
11:00
Sparta Kazimierza Wielka
0:3 v.o.
Garbarnia Kraków
09.08.2015
17:00
Spartakus Daleszyce
5:0
Wisła Sandomierz
09.08.2015
17:00
Łysica Bodzentyn pauzuje.

2. kolejka 15.08.2015

Garbarnia Kraków
3:1
Korona II Kielce
15.08.2015
11:00
Unia Tarnów
1:0
Wisła II Kraków
15.08.2015
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
4:0
Beskid Andrychów
15.08.2015
17:30
Cracovia II Kraków
0:1
Sparta Kazimierza Wielka
15.08.2015
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:5
Podhale Nowy Targ
16.08.2015
17:00
Wisła Sandomierz
3:1
Łysica Bodzentyn
16.08.2015
17:00
Czarni Połaniec
0:0
Spartakus Daleszyce
16.08.2015
17:00
Poprad Muszyna
1:0
Hutnik Kraków
02.09.2015
17:00
Soła Oświęcim pauzuje.

3. kolejka 22.08.2015

Spartakus Daleszyce
0:2
Sparta Kazimierza Wielka
22.08.2015
11:00
Podhale Nowy Targ
0:2
KSZO Ostrowiec Św.
22.08.2015
17:00
Poprad Muszyna
2:1
Wolania Wola Rzędzińska
22.08.2015
16:00
Wisła II Kraków
3:3
Hutnik Kraków
22.08.2015
17:00
Korona II Kielce
0:1
Unia Tarnów
22.08.2015
13:00
Cracovia II Kraków
2:2
Garbarnia Kraków
23.08.2015
11:00
Łysica Bodzentyn
1:3
Czarni Połaniec
23.08.2015
17:00
Soła Oświęcim
4:1
Wisła Sandomierz
23.08.2015
17:00
Beskid Andrychów pauzuje.

4. kolejka 26.08.2015

Garbarnia Kraków
2:1
Unia Tarnów
26.08.2015
17:00
Hutnik Kraków
3:0
Korona II Kielce
26.08.2015
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:3
Wisła II Kraków
26.08.2015
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
4:0
Poprad Muszyna
26.08.2015
16:00
Wisła Sandomierz
2:1
Beskid Andrychów
26.08.2015
17:00
Czarni Połaniec
0:2
Soła Oświęcim
26.08.2015
17:00
Sparta Kazimierza Wielka
0:1
Łysica Bodzentyn
26.08.2015
17:00
Cracovia II Kraków
3:0
Spartakus Daleszyce
26.08.2015
17:00
Podhale Nowy Targ pauzuje.

5. kolejka 29.08.2015

Beskid Andrychów
0:4
Czarni Połaniec
29.08.2015
17:00
Podhale Nowy Targ
4:0
Wisła Sandomierz
29.08.2015
17:00
Wisła II Kraków
0:0
KSZO Ostrowiec Św.
29.08.2015
12:00
Unia Tarnów
3:0
Hutnik Kraków
29.08.2015
17:00
Spartakus Daleszyce
2:1
Garbarnia Kraków
30.08.2015
17:00
Łysica Bodzentyn
1:0
Cracovia II Kraków
30.08.2015
17:00
Soła Oświęcim
4:0
Sparta Kazimierza Wielka
30.08.2015
17:00
Korona II Kielce
6:1
Wolania Wola Rzędzińska
30.08.2015
16:00
Poprad Muszyna pauzuje.

6. kolejka 05.09.2015

Garbarnia Kraków
1:3
Hutnik Kraków
05.09.2015
11:00
KSZO Ostrowiec Św.
4:2
Korona II Kielce
05.09.2015
16:30
Czarni Połaniec
3:1
Podhale Nowy Targ
05.09.2015
11:00
Cracovia II Kraków
1:2
Soła Oświęcim
05.09.2015
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:3
Unia Tarnów
06.09.2015
16:00
Wisła Sandomierz
2:1
Poprad Muszyna
06.09.2015
16:30
Sparta Kazimierza Wielka
4:2
Beskid Andrychów
06.09.2015
16:00
Spartakus Daleszyce
4:0
Łysica Bodzentyn
06.09.2015
16:30
Wisła II Kraków pauzuje.

7. kolejka 12.09.2015

Beskid Andrychów
0:6
Cracovia II Kraków
12.09.2015
11:00
Podhale Nowy Targ
3:2
Sparta Kazimierza Wielka
12.09.2015
16:00
Poprad Muszyna
3:1
Czarni Połaniec
12.09.2015
15:00
Wisła II Kraków
4:0
Wisła Sandomierz
12.09.2015
16:00
Unia Tarnów
0:2
KSZO Ostrowiec Św.
12.09.2015
16:00
Hutnik Kraków
3:1
Wolania Wola Rzędzińska
12.09.2015
16:30
Łysica Bodzentyn
1:2
Garbarnia Kraków
13.09.2015
16:00
Soła Oświęcim
1:0
Spartakus Daleszyce
13.09.2015
16:30
Korona II Kielce pauzuje.

8. kolejka 19.09.2015

Garbarnia Kraków
4:0
Wolania Wola Rzędzińska
19.09.2015
11:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Hutnik Kraków
19.09.2015
16:00
Czarni Połaniec
2:2
Wisła II Kraków
19.09.2015
11:00
Sparta Kazimierza Wielka
0:0
Poprad Muszyna
19.09.2015
15:00
Cracovia II Kraków
5:2
Podhale Nowy Targ
19.09.2015
11:00
Wisła Sandomierz
1:0
Korona II Kielce
20.09.2015
16:00
Spartakus Daleszyce
3:0
Beskid Andrychów
20.09.2015
16:00
Łysica Bodzentyn
5:0
Soła Oświęcim
20.09.2015
16:00
Unia Tarnów pauzuje.

9. kolejka 26.09.2015

Soła Oświęcim
2:2
Garbarnia Kraków
26.09.2015
11:00
Beskid Andrychów
1:2
Łysica Bodzentyn
26.09.2015
16:00
Podhale Nowy Targ
2:0
Spartakus Daleszyce
26.09.2015
16:00
Poprad Muszyna
2:1
Cracovia II Kraków
26.09.2015
12:00
Wisła II Kraków
4:2
Sparta Kazimierza Wielka
26.09.2015
12:00
Korona II Kielce
2:2
Czarni Połaniec
26.09.2015
12:00
Unia Tarnów
2:1
Wisła Sandomierz
26.09.2015
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
3:1
KSZO Ostrowiec Św.
27.09.2015
15:00
Hutnik Kraków pauzuje.

10. kolejka 03.10.2015

Czarni Połaniec
3:2
Wolania Wola Rzędzińska
03.10.2015
15:00
Sparta Kazimierza Wielka
0:1
Hutnik Kraków
03.10.2015
15:00
Cracovia II Kraków
5:1
Unia Tarnów
03.10.2015
11:00
Spartakus Daleszyce
2:1
Korona II Kielce
03.10.2015
15:30
Łysica Bodzentyn
2:2
Wisła II Kraków
03.10.2015
15:00
Soła Oświęcim
2:2
Poprad Muszyna
03.10.2015
15:30
Beskid Andrychów
1:4
Podhale Nowy Targ
03.10.2015
15:00
Wisła Sandomierz
2:3
KSZO Ostrowiec Św.
04.10.2015
15:00
Garbarnia Kraków pauzuje.

11. kolejka 10.10.2015

Beskid Andrychów
0:1
Garbarnia Kraków
09.10.2015
15:00
Podhale Nowy Targ
4:2
Soła Oświęcim
10.10.2015
15:00
Poprad Muszyna
1:1
Łysica Bodzentyn
10.10.2015
14:00
Wisła II Kraków
2:0
Spartakus Daleszyce
10.10.2015
12:00
Korona II Kielce
1:1
Cracovia II Kraków
10.10.2015
12:00
Unia Tarnów
1:0
Sparta Kazimierza Wielka
10.10.2015
15:00
Hutnik Kraków
2:1
Czarni Połaniec
10.10.2015
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
0:1
Wisła Sandomierz
11.10.2015
14:30
KSZO Ostrowiec Św. pauzuje.

12. kolejka 17.10.2015

Garbarnia Kraków
3:1
KSZO Ostrowiec Św.
17.10.2015
11:00
Czarni Połaniec
0:3
Unia Tarnów
17.10.2015
15:00
Cracovia II Kraków
4:0
Wisła II Kraków
17.10.2015
12:00
Spartakus Daleszyce
3:1
Poprad Muszyna
17.10.2015
15:00
Łysica Bodzentyn
1:0
Podhale Nowy Targ
17.10.2015
15:00
Soła Oświęcim
2:0
Beskid Andrychów
17.10.2015
15:00
Wisła Sandomierz
1:1
Hutnik Kraków
18.10.2015
15:00
Sparta Kazimierza Wielka
2:1
Korona II Kielce
18.10.2015
15:00
Wolania Wola Rzędzińska pauzuje.

13. kolejka 24.10.2015

Podhale Nowy Targ
1:4
Garbarnia Kraków
24.10.2015
14:00
Poprad Muszyna
1:1
Beskid Andrychów
24.10.2015
12:00
Unia Tarnów
1:1
Spartakus Daleszyce
24.10.2015
15:00
Hutnik Kraków
4:0
Cracovia II Kraków
24.10.2015
19:00
KSZO Ostrowiec Św.
4:1
Czarni Połaniec
24.10.2015
15:00
Wisła II Kraków
1:3
Soła Oświęcim
25.10.2015
11:00
Korona II Kielce
2:4
Łysica Bodzentyn
25.10.2015
12:00
Wolania Wola Rzędzińska
5:3
Sparta Kazimierza Wielka
25.10.2015
14:00
Wisła Sandomierz pauzuje.

14. kolejka 31.10.2015

Garbarnia Kraków
2:1
Wisła Sandomierz
30.10.2015
13:30
Sparta Kazimierza Wielka
1:1
KSZO Ostrowiec Św.
31.10.2015
13:00
Cracovia II Kraków
2:2
Wolania Wola Rzędzińska
31.10.2015
11:00
Spartakus Daleszyce
1:3
Hutnik Kraków
31.10.2015
12:00
Łysica Bodzentyn
3:1
Unia Tarnów
31.10.2015
13:30
Soła Oświęcim
1:0
Korona II Kielce
31.10.2015
13:00
Beskid Andrychów
1:2
Wisła II Kraków
31.10.2015
13:00
Podhale Nowy Targ
4:1
Poprad Muszyna
31.10.2015
13:00
Czarni Połaniec pauzuje.

15. kolejka 07.11.2015

Poprad Muszyna
1:0
Garbarnia Kraków
07.11.2015
12:00
Wisła II Kraków
0:2
Podhale Nowy Targ
07.11.2015
12:00
Korona II Kielce
3:0
Beskid Andrychów
07.11.2015
13:00
Unia Tarnów
1:2
Soła Oświęcim
07.11.2015
13:30
Hutnik Kraków
3:1
Łysica Bodzentyn
07.11.2015
13:30
Wolania Wola Rzędzińska
1:2
Spartakus Daleszyce
08.11.2015
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
3:2
Cracovia II Kraków
08.11.2015
13:30
Wisła Sandomierz
1:1
Czarni Połaniec
08.11.2015
13:00
Sparta Kazimierza Wielka pauzuje.

16. kolejka 11.11.2015

Garbarnia Kraków
2:0
Czarni Połaniec
11.11.2015
11:00
Sparta Kazimierza Wielka
3:0
Wisła Sandomierz
11.11.2015
13:00
Spartakus Daleszyce
2:1
KSZO Ostrowiec Św.
11.11.2015
13:00
Łysica Bodzentyn
3:1
Wolania Wola Rzędzińska
11.11.2015
13:00
Soła Oświęcim
2:0
Hutnik Kraków
11.11.2015
12:00
Beskid Andrychów
1:2
Unia Tarnów
11.11.2015
13:00
Podhale Nowy Targ
0:2
Korona II Kielce
11.11.2015
13:00
Poprad Muszyna
0:2
Wisła II Kraków
11.11.2015
12:00
Cracovia II Kraków pauzuje.

17. kolejka 14.11.2015

Wisła II Kraków
0:2
Garbarnia Kraków
14.11.2015
12:00
Korona II Kielce
4:0
Poprad Muszyna
14.11.2015
13:00
Unia Tarnów
3:1
Podhale Nowy Targ
14.11.2015
13:00
Hutnik Kraków
3:2
Beskid Andrychów
14.11.2015
16:30
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Łysica Bodzentyn
14.11.2015
16:00
Czarni Połaniec
0:0
Sparta Kazimierza Wielka
14.11.2015
12:00
Wolania Wola Rzędzińska
0:4
Soła Oświęcim
15.11.2015
13:00
Wisła Sandomierz
1:3
Cracovia II Kraków
15.11.2015
13:00
Spartakus Daleszyce pauzuje.

18. kolejka 12.03.2016

Czarni Połaniec
2:5
Cracovia II Kraków
12.03.2016
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:0
Soła Oświęcim
12.03.2016
14:00
Hutnik Kraków
0:1
Podhale Nowy Targ
12.03.2016
18:00
Unia Tarnów
1:1
Poprad Muszyna
12.03.2016
15:30
Korona II Kielce
3:0
Wisła II Kraków
12.03.2016
11:00
Garbarnia Kraków
1:0
Sparta Kazimierza Wielka
12.03.2016
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:0
Beskid Andrychów
13.03.2016
15:00
Wisła Sandomierz
2:3
Spartakus Daleszyce
13.03.2016
15:00
Łysica Bodzentyn pauzuje.

19. kolejka 19.03.2016

Korona II Kielce
0:0
Garbarnia Kraków
19.03.2016
11:00
Wisła II Kraków
4:1
Unia Tarnów
19.03.2016
11:00
Beskid Andrychów
0:2
KSZO Ostrowiec Św.
19.03.2016
15:00
Podhale Nowy Targ
2:1
Wolania Wola Rzędzińska
19.03.2016
15:00
Hutnik Kraków
2:0
Poprad Muszyna
19.03.2016
18:00
Sparta Kazimierza Wielka
0:1
Cracovia II Kraków
20.03.2016
12:00
Łysica Bodzentyn
0:5
Wisła Sandomierz
20.03.2016
15:00
Spartakus Daleszyce
1:2
Czarni Połaniec
20.03.2016
15:00
Soła Oświęcim pauzuje.

20. kolejka 26.03.2016

Sparta Kazimierza Wielka
0:3
Spartakus Daleszyce
26.03.2016
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:2
Podhale Nowy Targ
26.03.2016
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
3:2
Poprad Muszyna
26.03.2016
12:30
Hutnik Kraków
1:6
Wisła II Kraków
26.03.2016
15:00
Unia Tarnów
1:1
Korona II Kielce
26.03.2016
13:00
Garbarnia Kraków
3:2
Cracovia II Kraków
26.03.2016
11:00
Czarni Połaniec
0:0
Łysica Bodzentyn
26.03.2016
11:00
Wisła Sandomierz
1:1
Soła Oświęcim
26.03.2016
12:00
Beskid Andrychów pauzuje.

21. kolejka 02.04.2016

Unia Tarnów
2:1
Garbarnia Kraków
02.04.2016
16:00
Wisła II Kraków
5:1
Wolania Wola Rzędzińska
02.04.2016
11:00
Poprad Muszyna
0:3
KSZO Ostrowiec Św.
02.04.2016
16:00
Beskid Andrychów
1:3
Wisła Sandomierz
02.04.2016
16:30
Soła Oświęcim
0:1
Czarni Połaniec
02.04.2016
11:00
Korona II Kielce
2:0
Hutnik Kraków
03.04.2016
11:00
Sparta Kazimierza Wielka
0:1
Łysica Bodzentyn
03.04.2016
15:00
Spartakus Daleszyce
3:2
Cracovia II Kraków
03.04.2016
16:00
Podhale Nowy Targ pauzuje.

22. kolejka 06.04.2016

Czarni Połaniec
4:0
Beskid Andrychów
06.04.2016
17:00
Wisła Sandomierz
0:1
Podhale Nowy Targ
06.04.2016
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:2
Wisła II Kraków
06.04.2016
17:00
Hutnik Kraków
0:1
Unia Tarnów
06.04.2016
19:00
Garbarnia Kraków
2:1
Spartakus Daleszyce
06.04.2016
16:30
Cracovia II Kraków
1:0
Łysica Bodzentyn
06.04.2016
17:00
Sparta Kazimierza Wielka
0:1
Soła Oświęcim
06.04.2016
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
0:3
Korona II Kielce
06.04.2016
17:00
Poprad Muszyna pauzuje.

23. kolejka 09.04.2016

Hutnik Kraków
0:3
Garbarnia Kraków
09.04.2016
17:00
Podhale Nowy Targ
3:0
Czarni Połaniec
09.04.2016
11:00
Soła Oświęcim
1:1
Cracovia II Kraków
09.04.2016
17:00
Unia Tarnów
2:1
Wolania Wola Rzędzińska
09.04.2016
17:00
Poprad Muszyna
1:2
Wisła Sandomierz
09.04.2016
16:00
Beskid Andrychów
1:5
Sparta Kazimierza Wielka
09.04.2016
16:00
Korona II Kielce
1:4
KSZO Ostrowiec Św.
10.04.2016
11:00
Łysica Bodzentyn
2:2
Spartakus Daleszyce
10.04.2016
17:00
Wisła II Kraków pauzuje.

24. kolejka 16.04.2016

Czarni Połaniec
1:0
Poprad Muszyna
16.04.2016
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:1
Unia Tarnów
16.04.2016
15:30
Wolania Wola Rzędzińska
2:5
Hutnik Kraków
16.04.2016
17:00
Garbarnia Kraków
5:0
Łysica Bodzentyn
16.04.2016
11:00
Cracovia II Kraków
6:1
Beskid Andrychów
17.04.2016
11:00
Sparta Kazimierza Wielka
0:2
Podhale Nowy Targ
17.04.2016
17:00
Wisła Sandomierz
2:3
Wisła II Kraków
17.04.2016
16:00
Spartakus Daleszyce
3:1
Soła Oświęcim
17.04.2016
17:00
Korona II Kielce pauzuje.

25. kolejka 20.04.2016

Wolania Wola Rzędzińska
2:4
Garbarnia Kraków
20.04.2016
17:00
Hutnik Kraków
1:0
KSZO Ostrowiec Św.
20.04.2016
19:00
Wisła II Kraków
1:2
Czarni Połaniec
20.04.2016
17:00
Poprad Muszyna
2:0
Sparta Kazimierza Wielka
20.04.2016
16:30
Podhale Nowy Targ
3:1
Cracovia II Kraków
20.04.2016
17:00
Korona II Kielce
0:1
Wisła Sandomierz
20.04.2016
17:00
Beskid Andrychów
1:2
Spartakus Daleszyce
20.04.2016
17:00
Soła Oświęcim
4:1
Łysica Bodzentyn
20.04.2016
17:30
Unia Tarnów pauzuje.

26. kolejka 23.04.2016

Czarni Połaniec
1:0
Korona II Kielce
23.04.2016
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
4:0
Wolania Wola Rzędzińska
23.04.2016
17:00
Garbarnia Kraków
1:4
Soła Oświęcim
24.04.2016
11:00
Łysica Bodzentyn
2:1
Beskid Andrychów
24.04.2016
17:00
Spartakus Daleszyce
2:1
Podhale Nowy Targ
24.04.2016
17:00
Cracovia II Kraków
4:0
Poprad Muszyna
24.04.2016
12:00
Sparta Kazimierza Wielka
0:1
Wisła II Kraków
24.04.2016
17:00
Wisła Sandomierz
3:0
Unia Tarnów
24.04.2016
17:00
Hutnik Kraków pauzuje.

27. kolejka 30.04.2016

Hutnik Kraków
2:2
Sparta Kazimierza Wielka
30.04.2016
17:00
Unia Tarnów
0:2
Cracovia II Kraków
30.04.2016
17:00
Poprad Muszyna
0:0
Soła Oświęcim
30.04.2016
17:00
Podhale Nowy Targ
4:0
Beskid Andrychów
30.04.2016
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
4:0
Wisła Sandomierz
30.04.2016
19:00
Wolania Wola Rzędzińska
3:4
Czarni Połaniec
01.05.2016
17:00
Korona II Kielce
2:2
Spartakus Daleszyce
01.05.2016
11:00
Wisła II Kraków
5:1
Łysica Bodzentyn
01.05.2016
11:00
Garbarnia Kraków pauzuje.

28. kolejka 07.05.2016

Łysica Bodzentyn
1:2
Poprad Muszyna
06.05.2016
17:00
Garbarnia Kraków
7:0
Beskid Andrychów
07.05.2016
11:00
Soła Oświęcim
1:0
Podhale Nowy Targ
07.05.2016
17:30
Czarni Połaniec
2:0
Hutnik Kraków
07.05.2016
17:00
Spartakus Daleszyce
2:1
Wisła II Kraków
08.05.2016
17:00
Cracovia II Kraków
1:0
Korona II Kielce
08.05.2016
11:00
Sparta Kazimierza Wielka
0:0
Unia Tarnów
08.05.2016
17:00
Wisła Sandomierz
3:1
Wolania Wola Rzędzińska
08.05.2016
17:00
KSZO Ostrowiec Św. pauzuje.

29. kolejka 14.05.2016

KSZO Ostrowiec Św.
0:0
Garbarnia Kraków
14.05.2016
19:00
Unia Tarnów
5:1
Czarni Połaniec
14.05.2016
17:00
Poprad Muszyna
1:6
Spartakus Daleszyce
14.05.2016
11:30
Podhale Nowy Targ
2:1
Łysica Bodzentyn
14.05.2016
14:00
Beskid Andrychów
0:7
Soła Oświęcim
14.05.2016
17:00
Hutnik Kraków
0:1
Wisła Sandomierz
14.05.2016
18:00
Wisła II Kraków
3:0
Cracovia II Kraków
15.05.2016
17:00
Korona II Kielce
3:0 v.o.
Sparta Kazimierza Wielka
15.05.2016
11:00
Wolania Wola Rzędzińska pauzuje.

30. kolejka 18.05.2016

Garbarnia Kraków
2:0
Podhale Nowy Targ
18.05.2016
18:00
Beskid Andrychów
1:0
Poprad Muszyna
18.05.2016
17:00
Spartakus Daleszyce
3:0
Unia Tarnów
18.05.2016
18:00
Cracovia II Kraków
5:1
Hutnik Kraków
18.05.2016
18:00
Czarni Połaniec
0:2
KSZO Ostrowiec Św.
18.05.2016
17:00
Soła Oświęcim
3:5
Wisła II Kraków
18.05.2016
17:30
Łysica Bodzentyn
0:0
Korona II Kielce
18.05.2016
17:00
Sparta Kazimierza Wielka
2:0
Wolania Wola Rzędzińska
18.05.2016
18:00
Wisła Sandomierz pauzuje.

31. kolejka 22.05.2016

KSZO Ostrowiec Św.
3:0 v.o.
Sparta Kazimierza Wielka
21.05.2016
17:00
Hutnik Kraków
2:1
Spartakus Daleszyce
21.05.2016
18:00
Unia Tarnów
4:0
Łysica Bodzentyn
21.05.2016
11:00
Korona II Kielce
1:2
Soła Oświęcim
21.05.2016
16:00
Wisła II Kraków
4:0
Beskid Andrychów
21.05.2016
11:00
Poprad Muszyna
4:3
Podhale Nowy Targ
21.05.2016
17:00
Wisła Sandomierz
0:1
Garbarnia Kraków
22.05.2016
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
0:3
Cracovia II Kraków
22.05.2016
17:00
Czarni Połaniec pauzuje.

32. kolejka 25.05.2016

Garbarnia Kraków
2:0
Poprad Muszyna
25.05.2016
17:00
Podhale Nowy Targ
3:1
Wisła II Kraków
25.05.2016
18:00
Beskid Andrychów
0:5
Korona II Kielce
25.05.2016
16:50
Soła Oświęcim
1:2
Unia Tarnów
25.05.2016
18:10
Łysica Bodzentyn
1:3
Hutnik Kraków
25.05.2016
17:00
Spartakus Daleszyce
0:1
Wolania Wola Rzędzińska
25.05.2016
18:00
Cracovia II Kraków
2:3
KSZO Ostrowiec Św.
25.05.2016
17:15
Czarni Połaniec
1:0
Wisła Sandomierz
25.05.2016
17:00
Sparta Kazimierza Wielka pauzuje.

33. kolejka 28.05.2016

Czarni Połaniec
1:2
Garbarnia Kraków
28.05.2016
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
4:1
Spartakus Daleszyce
28.05.2016
17:00
Hutnik Kraków
0:1
Soła Oświęcim
28.05.2016
18:00
Unia Tarnów
2:0
Beskid Andrychów
28.05.2016
11:00
Korona II Kielce
7:2
Podhale Nowy Targ
28.05.2016
16:00
Wisła II Kraków
1:0
Poprad Muszyna
28.05.2016
16:00
Wisła Sandomierz
6:1
Sparta Kazimierza Wielka
29.05.2016
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
3:2
Łysica Bodzentyn
29.05.2016
17:00
Cracovia II Kraków pauzuje.

34. kolejka 04.06.2016

Garbarnia Kraków
2:3
Wisła II Kraków
04.06.2016
17:00
Poprad Muszyna
0:2
Korona II Kielce
04.06.2016
17:00
Podhale Nowy Targ
2:1
Unia Tarnów
04.06.2016
17:00
Beskid Andrychów
0:5
Hutnik Kraków
04.06.2016
17:00
Łysica Bodzentyn
2:0
KSZO Ostrowiec Św.
04.06.2016
17:00
Sparta Kazimierza Wielka
2:3
Czarni Połaniec
04.06.2016
17:00
Soła Oświęcim
4:0
Wolania Wola Rzędzińska
04.06.2016
17:00
Cracovia II Kraków
3:4
Wisła Sandomierz
04.06.2016
17:00
Spartakus Daleszyce pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

34. kolejka 04.06.2016

04.06.2016
17:00
Garbarnia Kraków
2:3
Wisła II Kraków
04.06.2016
17:00
Poprad Muszyna
0:2
Korona II Kielce
04.06.2016
17:00
Podhale Nowy Targ
2:1
Unia Tarnów
04.06.2016
17:00
Beskid Andrychów
0:5
Hutnik Kraków
04.06.2016
17:00
Łysica Bodzentyn
2:0
KSZO Ostrowiec Św.
04.06.2016
17:00
Sparta Kazimierza Wielka
2:3
Czarni Połaniec
04.06.2016
17:00
Soła Oświęcim
4:0
Wolania Wola Rzędzińska
04.06.2016
17:00
Cracovia II Kraków
3:4
Wisła Sandomierz
Spartakus Daleszyce pauzuje.

34. kolejka 04.06.2016

04.06.2016
17:00
Garbarnia Kraków
2:3
Wisła II Kraków
04.06.2016
17:00
Poprad Muszyna
0:2
Korona II Kielce
04.06.2016
17:00
Podhale Nowy Targ
2:1
Unia Tarnów
04.06.2016
17:00
Beskid Andrychów
0:5
Hutnik Kraków
04.06.2016
17:00
Łysica Bodzentyn
2:0
KSZO Ostrowiec Św.
04.06.2016
17:00
Sparta Kazimierza Wielka
2:3
Czarni Połaniec
04.06.2016
17:00
Soła Oświęcim
4:0
Wolania Wola Rzędzińska
04.06.2016
17:00
Cracovia II Kraków
3:4
Wisła Sandomierz
Spartakus Daleszyce pauzuje.

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Cracovia Kraków
23.10.2021
 
Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
23.10.2021
 
Wisła Kraków
:
Śląsk Wrocław
23.10.2021
 
Lechia Gdańsk
:
Górnik Zabrze
23.10.2021
 
Lech Poznań
:
Wisła Płock
23.10.2021
 
Piast Gliwice
:
Legia Warszawa
23.10.2021
 
Raków Częstochowa
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.10.2021
 
Warta Poznań
:
Stal Mielec
23.10.2021
 
Radomiak Radom
:
Górnik Łęczna
23.10.2021
 

Fortuna I Liga

Odra Opole
:
Skra Częstochowa
20.10.2021
20:30
Górnik Polkowice
:
Puszcza Niepołomice
20.10.2021
18:00
Stomil Olsztyn
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.10.2021
18:00
Widzew Łódź
:
ŁKS Łódź
23.10.2021
19:10
Chrobry Głogów
:
Miedź Legnica
23.10.2021
 
Arka Gdynia
:
Resovia Rzeszów
23.10.2021
 
Odra Opole
:
GKS Jastrzębie
23.10.2021
 
GKS Katowice
:
Puszcza Niepołomice
23.10.2021
 
Zagłębie Sosnowiec
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
23.10.2021
 
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
23.10.2021
 
Górnik Polkowice
:
Korona Kielce
23.10.2021
 
GKS Tychy
:
Skra Częstochowa
23.10.2021
 

eWinner II Liga

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Lech II Poznań
20.10.2021
15:30
Wigry Suwałki
:
GKS Bełchatów
23.10.2021
14:00
Wisła Puławy
:
Śląsk II Wrocław
23.10.2021
15:00
Stal Rzeszów
:
Pogoń Siedlce
23.10.2021
19:00
Chojniczanka Chojnice
:
Garbarnia Kraków
23.10.2021
 
Sokół Ostróda
:
Motor Lublin
23.10.2021
 
Olimpia Elbląg
:
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
23.10.2021
 
KKS 1925 Kalisz
:
Lech II Poznań
23.10.2021
 
Znicz Pruszków
:
Ruch Chorzów
23.10.2021
 
Radunia Stężyca
:
Hutnik Kraków
23.10.2021
 

III liga, gr. 4

Wisłoka Dębica
:
Cracovia II Kraków
23.10.2021
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
ŁKS Łagów
23.10.2021
14:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Chełmianka Chełm
23.10.2021
14:00
Czarni Połaniec
:
Wisła Sandomierz
23.10.2021
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Stalowa Wola
23.10.2021
14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Avia Świdnik
23.10.2021
14:00
Unia Tarnów
:
Korona Rzeszów
23.10.2021
14:00
Sokół Sieniawa
:
Podhale Nowy Targ
24.10.2021
13:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
:
LKS Jawiszowice
23.10.2021
11:00
Beskid Andrychów
:
Wiślanka Grabie
23.10.2021
15:00
KS Chełmek
:
Pcimianka Pcim
23.10.2021
15:00
Tempo Białka
:
TS Węgrzce
23.10.2021
15:00
Clepardia Kraków
:
Orzeł Ryczów
23.10.2021
17:00
Unia Oświęcim
:
Dalin Myślenice
23.10.2021
 
Sokół Kocmyrzów
:
Jutrzenka Giebułtów
23.10.2021
 
Garbarnia II Kraków
:
Wiślanie Jaśkowice
23.10.2021
 
Słomniczanka Słomniki
:
Wieczysta Kraków
23.10.2021
 

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Skalnik Kamionka Wielka
:
Poprad Muszyna
23.10.2021
14:00
Sokół Słopnice
:
Okocimski Brzesko
23.10.2021
14:00
Tarnovia Tarnów
:
Wierchy Rabka Zdrój
23.10.2021
14:30
Watra Białka Tatrzańska
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
23.10.2021
14:30
Radłovia Radłów
:
Wolania Wola Rzędzińska
24.10.2021
14:00
Limanovia Limanowa
:
Glinik Gorlice
24.10.2021
14:00
Dunajec Zakliczyn
:
Lubań Maniowy
24.10.2021
14:00
Kolejarz Stróże
:
Metal Tarnów
24.10.2021
14:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Promień Przeginia
:
Spójnia Osiek
23.10.2021
15:00
Przemsza Klucze
:
Jastrzębiec Książ Wielki
23.10.2021
 
Zieleńczanka Zielonki
:
Piliczanka Pilica
23.10.2021
 
Przemsza Klucze
:
Jastrzębiec Książ Wielki
23.10.2021
 
KS PKM Olkusz
:
Przebój Wolbrom
23.10.2021
 
LOT Balice
:
Błękitni Modlnica
23.10.2021
 
Bolesław Bukowno
:
Orzeł Bębło
23.10.2021
 
Proszowianka Proszowice
:
LKS Niedźwiedź
23.10.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
23.10.2021
15:00
Bronowianka Kraków
:
Radziszowianka Radziszów
23.10.2021
 
Hutnik II Kraków
:
Pogoń Skotniki
23.10.2021
 
Orlęta Rudawa
:
Prądniczanka Kraków
23.10.2021
 
Świt Krzeszowice
:
Prokocim Kraków
23.10.2021
 
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
24.10.2021
15:00
Skawinka Skawina
:
Kmita Zabierzów
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Raba Dobczyce
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
23.10.2021
15:00
Puszcza II
:
Gdovia Gdów
23.10.2021
 
Orzeł Myślenice
:
Wiarusy Igołomia
23.10.2021
 
Wróblowianka Wróblowice
:
Górnik Wieliczka
23.10.2021
 
Złomex Branice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
23.10.2021
 
LKS Śledziejowice
:
Tempo Rzeszotary
23.10.2021
 
Karpaty Siepraw
:
Jordan Sum Zakliczyn
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
:
Hejnał Kęty
23.10.2021
15:00
LKS Gorzów
:
Fablok Chrzanów
23.10.2021
15:00
Victoria Jaworzno
:
Sokół Przytkowice
23.10.2021
15:00
LKS Żarki
:
Skawa Wadowice
23.10.2021
15:00
Niwa Nowa Wieś
:
Zgoda Byczyna
23.10.2021
15:00
Strażak Rajsko
:
MKS Libiąż
23.10.2021
 
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Brzezina Osiek
23.10.2021
 
Górnik Brzeszcze
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.10.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Orzeł Dębno
23.10.2021
15:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Victoria Słomka
23.10.2021
 
Błyskawica Proszówki
:
Rylovia Rylowa
23.10.2021
 
Strażak Mokrzyska
:
Korona N.
23.10.2021
 
Raba Książnice
:
Naprzód Sobolów
23.10.2021
 
Ceramika Muchówka
:
Jadowniczanka Jadowniki
23.10.2021
 
GKS Drwinia
:
Poręba Spytkowska
23.10.2021
 
Sokół Maszkienice
:
Olimpia B.
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
:
Tuchovia Tuchów
23.10.2021
14:30
Polan Żabno
:
LUKS Zalipie
23.10.2021
15:00
LKS Nowa Jastrząbka
:
LKS Rzuchowa
23.10.2021
17:00
Pogórze
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
23.10.2021
 
Unia II Tarnów
:
Olimpia Wojnicz
24.10.2021
11:00
GLKS Gromnik
:
Wisła Szczucin
24.10.2021
14:00
Rzepiennik Strzyżewski
:
LKS Szynwałd
24.10.2021
15:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LKS Ładna
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Kobylanka
:
Łosoś Łososina Dolna
23.10.2021
15:00
Dunajec Nowy Sącz
:
KS Biecz
23.10.2021
15:00
LKS Uście Gorlickie
:
LKS Łużna
23.10.2021
15:00
Sokół Stary Sącz
:
Helena Nowy Sącz
23.10.2021
15:00
Gród Podegrodzie
:
Barciczanka Barcice
23.10.2021
15:30
Hart Tęgoborze
:
Wójtowa Lipinki
24.10.2021
13:00
Poprad Rytro
:
LKS Zagórzany
24.10.2021
15:00
Biegoniczanka
:
Zyndram
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
Wierchy Pasierbiec
23.10.2021
15:00
Orkan Szczyrzyc
:
Granit Czarna Góra
23.10.2021
15:00
Zalesianka
:
Czarni Czarny Dunajec
23.10.2021
15:00
Płomień Limanowa
:
AKS Ujanowice
23.10.2021
15:00
Turbacz Mszana Dolna
:
Krokus
23.10.2021
15:00
Wiatr Ludźmierz
:
Huragan Waksmund
23.10.2021
15:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
LKS Szaflary
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Galicja Raciborowice
:
Ekler Baranówka
23.10.2021
 
Michałowianka Michałowice
:
Partyzant Dojazdów
23.10.2021
 
Orzeł Iwanowice
:
Bibiczanka Bibice
23.10.2021
 
Słomniczanka II Słomniki
:
Czarni 03 Grzegorzowice
23.10.2021
 
MKS Skała 2004
:
Szreniawa Koszyce
23.10.2021
 
Maszycanka Maszyce
:
Płomień Kościelec
23.10.2021
 
Juvenia Prandocin
:
Błękitni II Modlnica
24.10.2021
14:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

JKS Zelków
:
Cedronka Wola Radziszowska
23.10.2021
 
Potok Więckowice
:
Iskra Czułów
23.10.2021
 
Liszczanka Liszki
:
Wisła Jeziorzany
23.10.2021
 
Piast Wołowice
:
Strażak Rączna
23.10.2021
 
Tęcza Piekary
:
Sankowia Sanka
23.10.2021
 
Sportowiec Modlniczka
:
Dragon Szczyglice
23.10.2021
 
Start Kamień
:
Tramwaj Kraków
23.10.2021
 

Keeza Klasa A (Kraków III)

Dąbski Kraków
:
Wieczysta II
23.10.2021
15:30
Nadwiślan Kraków
:
Krakus Swoszowice
23.10.2021
 
Podgórze Kraków
:
Gajowianka Gaj
23.10.2021
 
Prądniczanka II Kraków
:
Bieżanowianka Kraków
23.10.2021
 
Zwierzyniecki Kraków
:
Iskra Krzęcin
23.10.2021
 
Strzelcy Kraków
:
Wanda Nowa Huta
23.10.2021
 
Bratniak Kraków
:
Kabel Kraków
23.10.2021
 

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Iskra Zakrzów
:
Batory Wola Batorska
23.10.2021
15:00
Błękitni Bodzanów
:
Sokół Chorągwica
23.10.2021
15:00
Start Brzezie
:
Czarni Staniątki
23.10.2021
16:00
Czarnochowice
:
Strażak Kokotów
23.10.2021
 
Zieloni Niegowić
:
Wolni Kłaj
23.10.2021
 
Gwiazda Brzegi
:
Piast Łapanów
23.10.2021
 
Zryw Szarów
:
Wilga Koźmice Wielkie
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Gościbia Sułkowice
:
Staw Polanka
23.10.2021
14:00
Pasternik Ochojno
:
Sokół Borzęta
23.10.2021
15:00
Zielonka Wrząsowice
:
LKS Rudnik
23.10.2021
15:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Górki Myślenice
24.10.2021
11:00
Beskid Tokarnia
:
Skalnik Trzemeśnia
24.10.2021
13:00
Topór Tenczyn
:
Orzeł Nowa Wieś
24.10.2021
14:00
Iskra Głogoczów
:
Dziecanovia Dziekanowice
24.10.2021
15:00
Clavia Świątniki Górne
:
Iskra Brzączowice
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Piliczanka II Pilica
:
Legion Bydlin
23.10.2021
15:00
Laskowianka Laski
:
Prądnik Sułoszowa
23.10.2021
15:00
Olimpia Łobzów
:
Trzy Korony Żarnowiec
23.10.2021
15:00
Strumyk Zarzecze
:
Przebój II Wolbrom
23.10.2021
 
Wielmożanka Wielmoża
:
Strażak Przybysławice
23.10.2021
 
Pilica Wierbka
:
Unia Jaroszowiec
23.10.2021
 
Spartak Charsznica
:
Centuria Chechło
23.10.2021
 
Błysk Zederman
:
Pogoń Miechów
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
:
MKS Alwernia
23.10.2021
 
Tęcza Tenczynek
:
Unia Kwaczała
23.10.2021
 
Polonia Luszowice
:
Ciężkowianka Jaworzno
23.10.2021
 
Wisła Jankowice
:
Zagórzanka Zagórze
23.10.2021
 
Wolanka Wola Filipowska
:
Błyskawica Myślachowice
23.10.2021
 
Górnik Siercza
:
SPRiN Regulice
23.10.2021
 
Wisełka Rozkochów
:
Promyk Bolęcin
23.10.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
:
LKS Niedźwiedź II
23.10.2021
 
Victoria Smroków
:
Zawisza Sulechów
23.10.2021
 
LKS Polanowice
:
Olimpia Czaple Wielkie
23.10.2021
 
Polonia Wilczkowice
:
Agricola Klimontów
23.10.2021
 
Strażak Goszcza
:
Sparta Skrzeszowice
23.10.2021
 
Cobra Wężerów
:
Kosynierzy Łuczyce
23.10.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków II)

Novi Narama
:
Wisła Rząska
23.10.2021
 
Topór Aleksandrowice
:
Iskra Radwanowice
23.10.2021
 
Niegoszowianka
:
Orlęta II Rudawa
23.10.2021
 
Orzeł II Bębło
:
Kmita II Zabierzów
23.10.2021
 
Górzanka Nawojowa Góra
:
Płomień Jerzmanowice
23.10.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków III)

Albertus Kraków
:
Dragoons Kraków
23.10.2021
11:30
Bieżanowianka II Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
23.10.2021
15:30
Wawel Kraków
:
Victoria Kraków
23.10.2021
11:00
Prokocim II Kraków
:
Tramwaj II Kraków
24.10.2021
11:00
Fairant Kraków
:
Pychowianka Kraków
24.10.2021
11:00
Rybitwy Kraków
:
Universum Kraków
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Sokół Rybna
:
Rzozovia Rzozów
23.10.2021
15:30
Sparta Przeginia Duchowna
:
Nadwiślan Rusocice
23.10.2021
 
Błękitni Czułówek
:
Gwiazda Ściejowice
23.10.2021
 
Tyniec Kraków
:
Płomień Kostrze
23.10.2021
 
Wisła Czernichów
:
Borkowianka Borek Sz.
23.10.2021
 
Lotnik II Kryspinów
:
Radziszowianka II
23.10.2021
 
Trzebol Wielkie Drogi
:
Kaszowianka II Kaszów
23.10.2021
 

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Rożnowa
:
Wieliczanka Wieliczka
23.10.2021
15:00
UKS Sygneczów
:
Wilga Instalbud Golkowice
23.10.2021
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wiarusy II
23.10.2021
16:00
Contra Sułków
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
23.10.2021
 
Piłkarz Podłęże
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
23.10.2021
 
Górnik II Wieliczka
:
Naprzód Ochmanów
23.10.2021
 
Złomex II Branice
:
Gdovia II Gdów
24.10.2021
13:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Jawor Jawornik
:
Radwan Skomielna Czarna
23.10.2021
15:00
Dukla Bysina
:
Górki II Myślenice
23.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Czapla Czaple Male
:
Hetman Dłużec
23.10.2021
11:00
Błyskawica Kolbark
:
KS PKM II Olkusz
23.10.2021
15:00
Northstar Miechów
:
Spartak Wielkanoc
23.10.2021
 
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Stare Bukowno
24.10.2021
11:00
Orzeł K.
:
Pilica Wierbka
24.10.2021
13:00
Dłubnia Trzyciąż
:
Słowik Olkusz
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
Contra II
23.10.2021
15:00
Błyskawica II Wyciąże
:
Czarnochowice II
24.10.2021
15:00
Gryf Wiatowice
:
Ledniczanka
24.10.2021
15:30
Tęcza Słomiróg
:
Batory II Wola Batorska
24.10.2021
16:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Zagłębie Lubin
:
Górnik Zabrze
23.10.2021
 
Śląsk Wrocław
:
Jagiellonia
23.10.2021
 
Pogoń Szczecin
:
Gwarek Zabrze
23.10.2021
 
Cracovia Kraków
:
Raków Częstochowa
23.10.2021
 
Arka G.
:
Stal Rzeszów
23.10.2021
 
SMS Łódź
:
Wisła Kraków
23.10.2021
 
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
23.10.2021
 
Warta
:
Polonia Warszawa
23.10.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Motor Lublin
:
Korona Kielce
23.10.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Resovia Rzeszów
23.10.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
23.10.2021
 
Stal Rz.
:
Wisła Kraków
24.10.2021
14:30

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - jesień

BKS Lublin
:
Cracovia Kraków
20.10.2021
15:30
Wisła Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
20.10.2021
14:30
Stal Rz.
:
TOP 54 Biała Podlaska
23.10.2021
12:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Ł.
23.10.2021
 
KKP Korona Kielce
:
Wisła Kraków
23.10.2021
 
BKS Lublin
:
Sandecja Nowy Sącz
23.10.2021
 

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
:
Orzeł Myślenice
20.10.2021
16:30
Beskid Andrychów
:
Grybovia Grybów
20.10.2021
15:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
23.10.2021
10:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Orzeł Myślenice
23.10.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Pcimianka Pcim
23.10.2021
12:00
Garbarnia Kraków
:
Górnik Wieliczka
23.10.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Beskid Andrychów
23.10.2021
 
MKS Trzebinia
:
Grybovia Grybów
23.10.2021
 
Profi Zielonki
:
Dunajec Nowy Sącz
23.10.2021
 
Unia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
23.10.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Okocimski Brzesko
23.10.2021
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Hutnik Kraków
:
Tarnovia Tarnów
23.10.2021
14:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Sandecja Nowy Sącz
23.10.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.10.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
23.10.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Okocimski Brzesko
:
Beskid Andrychów
23.10.2021
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Hutnik II Kraków
23.10.2021
14:00
Unia II Tarnów
:
Profi Zielonki
23.10.2021
 
Limanovia Limanowa
:
Cracovia II Kraków
23.10.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Tarnovia Tarnów
:
Wisła II Kraków
23.10.2021
10:00
Unia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
23.10.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
23.10.2021
 
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.10.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

AS Progres Kraków
:
Górnik Tarnów
20.10.2021
16:00
Respect Szalowa
:
Unia II Tarnów
23.10.2021
10:00
Limanovia
:
Kalwarianka
23.10.2021
 
AS Progres Kraków
:
Okocimski Brzesko
23.10.2021
 
Unia Oświęcim
:
Górnik Tarnów
24.10.2021
12:00

I Małopolska Liga Młodzików

Dunajec Nowy Sącz
:
AS Progres Kraków
23.10.2021
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
23.10.2021
 
Cracovia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
23.10.2021
 
Hutnik
:
Sandecja
23.10.2021
 

II Małopolska Liga Młodzików

Pogoń S.
:
Unia Tarnów
21.10.2021
16:00
Unia Tarnów
:
TS Wisła I Kraków
23.10.2021
 
Unia Oświęcim
:
Pogoń S.
23.10.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
AP 21 Chrzanów
23.10.2021
 
Cracovia Kraków
:
Akademia Goal Nawojowa
23.10.2021
 

II Liga Kobiet, gr. południowa

Unia Lublin
:
Ziemia Lubińska Czerniec
23.10.2021
15:00
Pogoń Zduńska Wola
:
Śląsk II Wrocław
23.10.2021
15:00

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

DAP Dębica
:
Tarnovia II
23.10.2021
 
Naprzód Sobolów
:
Starówka Nowy Sącz
23.10.2021
 
MOSiR Lubartów
:
Resovia II Rzeszów
23.10.2021
 
Izolator Boguchwała
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
23.10.2021
 
FSA Kraków
:
Iskra Brzezinka
23.10.2021
 
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Puszcza Niepołomice
23.10.2021
 

I liga futsalu, gr. południowa

Sośnica Gliwice
:
GKS Futsal Tychy
23.10.2021
 
Futsal Nowiny
:
Heiro Rzeszów
23.10.2021
18:00
PA Nova Gliwice
:
AZS UMCS Lublin
23.10.2021
 
AZS UEK Kraków
:
Gwiazda Ruda Śląska
23.10.2021
 
Unia Tarnów
:
AZS UŚ Katowice
24.10.2021
17:00
BSF Bochnia
:
FC Siemianowice Śląskie
24.10.2021
18:30