facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

IV liga (Kraków-Wadowice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Baraże o awans do III ligi: BKS Bochnia - MKS Trzebinia 1:1; MKS Trzebinia - BKS Bochnia 4:1 (awans: MKS Trzebinia)
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2015

Iskra Klecza Dolna
1:0
MKS Trzebinia
08.08.2015
11:00
Garbarz Zembrzyce
1:1
Górnik Wieliczka
08.08.2015
17:00
Michałowianka Michałowice
1:2
Wiślanka Grabie
08.08.2015
17:30
Sosnowianka Stanisław Dln
4:0
Spójnia Osiek
08.08.2015
11:00
Halniak Maków Podhalański
0:2
Skawinka Skawina
08.08.2015
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:1
Proszowianka Proszowice
08.08.2015
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:1
Górnik Libiąż
08.08.2015
17:30
Wiślanie Jaśkowice
1:1
Jutrzenka Giebułtów
09.08.2015
11:00

2. kolejka 15.08.2015

Górnik Wieliczka
4:2
Wiślanie Jaśkowice
14.08.2015
17:00
MKS Trzebinia
6:0
Górnik Libiąż
15.08.2015
11:00
Proszowianka Proszowice
0:2
Orzeł Piaski Wielkie
15.08.2015
17:00
Skawinka Skawina
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
15.08.2015
17:00
Spójnia Osiek
3:2
Halniak Maków Podhalański
15.08.2015
17:00
Wiślanka Grabie
0:1
Sosnowianka Stanisław Dln
15.08.2015
17:00
Jutrzenka Giebułtów
4:1
Michałowianka Michałowice
15.08.2015
17:00
Iskra Klecza Dolna
6:1
Garbarz Zembrzyce
15.08.2015
11:00

3. kolejka 22.08.2015

Garbarz Zembrzyce
2:2
MKS Trzebinia
22.08.2015
17:00
Wiślanie Jaśkowice
3:0
Iskra Klecza Dolna
22.08.2015
17:00
Halniak Maków Podhalański
1:0
Wiślanka Grabie
22.08.2015
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:0
Spójnia Osiek
22.08.2015
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:1
Skawinka Skawina
22.08.2015
17:00
Górnik Libiąż
1:3
Proszowianka Proszowice
22.08.2015
17:00
Górnik Wieliczka
0:2
Michałowianka Michałowice
23.08.2015
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:1
Jutrzenka Giebułtów
23.08.2015
17:00

4. kolejka 29.08.2015

MKS Trzebinia
2:1
Proszowianka Proszowice
29.08.2015
17:00
Skawinka Skawina
3:0
Górnik Libiąż
29.08.2015
17:00
Spójnia Osiek
1:2
Orzeł Piaski Wielkie
29.08.2015
17:00
Jutrzenka Giebułtów
0:1
Halniak Maków Podhalański
29.08.2015
17:00
Górnik Wieliczka
2:2
Sosnowianka Stanisław Dln
29.08.2015
17:00
Iskra Klecza Dolna
3:1
Michałowianka Michałowice
29.08.2015
17:00
Garbarz Zembrzyce
0:1
Wiślanie Jaśkowice
29.08.2015
17:00
Wiślanka Grabie
0:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
30.08.2015
16:00

5. kolejka 05.09.2015

Wiślanie Jaśkowice
0:3 v.o.
MKS Trzebinia
05.09.2015
16:00
Michałowianka Michałowice
4:0
Garbarz Zembrzyce
05.09.2015
16:30
Iskra Klecza Dolna
5:0
Sosnowianka Stanisław Dln
05.09.2015
11:00
Górnik Wieliczka
4:0
Halniak Maków Podhalański
05.09.2015
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:4
Jutrzenka Giebułtów
05.09.2015
16:30
Orzeł Piaski Wielkie
1:3
Wiślanka Grabie
05.09.2015
16:30
Górnik Libiąż
1:2
Spójnia Osiek
05.09.2015
16:00
Proszowianka Proszowice
7:0
Skawinka Skawina
06.09.2015
16:30

6. kolejka 12.09.2015

Górnik Wieliczka
5:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
02.09.2015
17:00
MKS Trzebinia
4:3
Skawinka Skawina
12.09.2015
11:00
Spójnia Osiek
0:3
Proszowianka Proszowice
12.09.2015
16:00
Jutrzenka Giebułtów
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
12.09.2015
16:30
Iskra Klecza Dolna
5:1
Halniak Maków Podhalański
12.09.2015
16:00
Garbarz Zembrzyce
1:1
Sosnowianka Stanisław Dln
12.09.2015
16:00
Wiślanie Jaśkowice
2:2
Michałowianka Michałowice
12.09.2015
16:00
Wiślanka Grabie
4:1
Górnik Libiąż
13.09.2015
16:00

7. kolejka 19.09.2015

Michałowianka Michałowice
1:0
MKS Trzebinia
19.09.2015
16:00
Halniak Maków Podhalański
1:2
Garbarz Zembrzyce
19.09.2015
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:0
Iskra Klecza Dolna
19.09.2015
16:00
Górnik Libiąż
1:2
Jutrzenka Giebułtów
19.09.2015
16:00
Skawinka Skawina
4:2
Spójnia Osiek
19.09.2015
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:1
Wiślanie Jaśkowice
20.09.2015
16:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Górnik Wieliczka
20.09.2015
12:00
Proszowianka Proszowice
1:1
Wiślanka Grabie
20.09.2015
16:00

8. kolejka 26.09.2015

MKS Trzebinia
6:1
Spójnia Osiek
26.09.2015
11:00
Jutrzenka Giebułtów
1:1
Proszowianka Proszowice
26.09.2015
16:00
Górnik Wieliczka
2:2
Górnik Libiąż
26.09.2015
16:00
Iskra Klecza Dolna
2:3
Orzeł Piaski Wielkie
26.09.2015
14:00
Garbarz Zembrzyce
1:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
26.09.2015
11:00
Wiślanie Jaśkowice
4:0
Halniak Maków Podhalański
26.09.2015
16:00
Wiślanka Grabie
1:2
Skawinka Skawina
27.09.2015
15:00
Michałowianka Michałowice
2:2
Sosnowianka Stanisław Dln
27.09.2015
16:00

9. kolejka 03.10.2015

Halniak Maków Podhalański
1:2
Michałowianka Michałowice
03.10.2015
15:30
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:5
Wiślanie Jaśkowice
03.10.2015
15:30
Orzeł Piaski Wielkie
4:2
Garbarz Zembrzyce
03.10.2015
15:30
Górnik Libiąż
0:1
Iskra Klecza Dolna
03.10.2015
15:30
Skawinka Skawina
0:1
Jutrzenka Giebułtów
03.10.2015
15:00
Spójnia Osiek
3:4
Wiślanka Grabie
03.10.2015
15:30
Sosnowianka Stanisław Dln
0:3
MKS Trzebinia
04.10.2015
15:00
Proszowianka Proszowice
3:1
Górnik Wieliczka
04.10.2015
15:30

10. kolejka 10.10.2015

MKS Trzebinia
0:0
Wiślanka Grabie
10.10.2015
15:00
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Spójnia Osiek
10.10.2015
15:00
Górnik Wieliczka
1:3
Skawinka Skawina
10.10.2015
15:00
Iskra Klecza Dolna
1:1
Proszowianka Proszowice
10.10.2015
15:00
Garbarz Zembrzyce
1:1
Górnik Libiąż
10.10.2015
15:00
Wiślanie Jaśkowice
2:1
Orzeł Piaski Wielkie
10.10.2015
15:00
Michałowianka Michałowice
3:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
10.10.2015
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:0
Halniak Maków Podhalański
11.10.2015
15:00

11. kolejka 17.10.2015

Kalwarianka Kalwaria Z.
0:2
Sosnowianka Stanisław Dln
17.10.2015
15:00
Orzeł Piaski Wielkie
2:1
Michałowianka Michałowice
17.10.2015
15:00
Górnik Libiąż
2:5
Wiślanie Jaśkowice
17.10.2015
15:00
Skawinka Skawina
2:0
Iskra Klecza Dolna
17.10.2015
15:00
Spójnia Osiek
2:2
Górnik Wieliczka
17.10.2015
15:00
Halniak Maków Podhalański
0:1
MKS Trzebinia
18.10.2015
15:00
Proszowianka Proszowice
5:1
Garbarz Zembrzyce
18.10.2015
15:00
Wiślanka Grabie
0:2
Jutrzenka Giebułtów
18.10.2015
14:00

12. kolejka 24.10.2015

MKS Trzebinia
1:3
Jutrzenka Giebułtów
24.10.2015
15:00
Górnik Wieliczka
0:1
Wiślanka Grabie
24.10.2015
15:00
Iskra Klecza Dolna
0:1
Spójnia Osiek
24.10.2015
15:00
Garbarz Zembrzyce
0:5
Skawinka Skawina
24.10.2015
15:00
Wiślanie Jaśkowice
5:2
Proszowianka Proszowice
24.10.2015
15:00
Michałowianka Michałowice
2:3
Górnik Libiąż
24.10.2015
15:00
Halniak Maków Podhalański
0:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
24.10.2015
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:5
Orzeł Piaski Wielkie
25.10.2015
14:00

13. kolejka 31.10.2015

Kalwarianka Kalwaria Z.
1:6
MKS Trzebinia
31.10.2015
13:30
Orzeł Piaski Wielkie
2:1
Halniak Maków Podhalański
31.10.2015
13:30
Górnik Libiąż
0:1
Sosnowianka Stanisław Dln
31.10.2015
13:30
Proszowianka Proszowice
0:3
Michałowianka Michałowice
31.10.2015
11:00
Skawinka Skawina
0:1
Wiślanie Jaśkowice
31.10.2015
13:00
Spójnia Osiek
3:1
Garbarz Zembrzyce
31.10.2015
13:30
Wiślanka Grabie
0:1
Iskra Klecza Dolna
31.10.2015
13:00
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Górnik Wieliczka
31.10.2015
11:00

14. kolejka 07.11.2015

MKS Trzebinia
2:0
Górnik Wieliczka
07.11.2015
13:30
Iskra Klecza Dolna
2:0
Jutrzenka Giebułtów
07.11.2015
13:30
Garbarz Zembrzyce
0:2
Wiślanka Grabie
07.11.2015
13:00
Wiślanie Jaśkowice
3:1
Spójnia Osiek
07.11.2015
13:00
Michałowianka Michałowice
0:0
Skawinka Skawina
07.11.2015
13:30
Halniak Maków Podhalański
4:0
Górnik Libiąż
07.11.2015
13:30
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
07.11.2015
13:30
Sosnowianka Stanisław Dln
2:1
Proszowianka Proszowice
08.11.2015
13:30

15. kolejka 14.11.2015

Górnik Libiąż
2:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
14.11.2015
13:00
Skawinka Skawina
1:2
Sosnowianka Stanisław Dln
14.11.2015
13:00
Spójnia Osiek
2:6
Michałowianka Michałowice
14.11.2015
13:00
Wiślanka Grabie
0:2
Wiślanie Jaśkowice
14.11.2015
13:00
Jutrzenka Giebułtów
2:1
Garbarz Zembrzyce
14.11.2015
11:00
Górnik Wieliczka
3:1
Iskra Klecza Dolna
14.11.2015
13:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:0
MKS Trzebinia
15.11.2015
12:00
Proszowianka Proszowice
0:2
Halniak Maków Podhalański
15.11.2015
13:00

16. kolejka 12.03.2016

MKS Trzebinia
4:0
Iskra Klecza Dolna
12.03.2016
15:00
Spójnia Osiek
1:1
Sosnowianka Stanisław Dln
12.03.2016
11:00
Skawinka Skawina
0:0
Halniak Maków Podhalański
12.03.2016
15:00
Górnik Libiąż
0:2
Orzeł Piaski Wielkie
12.03.2016
15:00
Jutrzenka Giebułtów
1:1
Wiślanie Jaśkowice
12.03.2016
15:00
Wiślanka Grabie
1:2
Michałowianka Michałowice
13.03.2016
15:00
Proszowianka Proszowice
0:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
13.03.2016
15:00
Górnik Wieliczka
0:1
Garbarz Zembrzyce
06.04.2016
17:00

17. kolejka 19.03.2016

Wiślanie Jaśkowice
2:0
Górnik Wieliczka
19.03.2016
15:00
Górnik Libiąż
0:2
MKS Trzebinia
19.03.2016
15:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
3:1
Skawinka Skawina
19.03.2016
15:30
Halniak Maków Podhalański
1:1
Spójnia Osiek
19.03.2016
15:00
Michałowianka Michałowice
2:3
Jutrzenka Giebułtów
19.03.2016
15:30
Garbarz Zembrzyce
0:1
Iskra Klecza Dolna
19.03.2016
15:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Proszowianka Proszowice
20.03.2016
12:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:3
Wiślanka Grabie
20.03.2016
15:00

18. kolejka 26.03.2016

MKS Trzebinia
0:1
Garbarz Zembrzyce
26.03.2016
11:00
Iskra Klecza Dolna
1:5
Wiślanie Jaśkowice
26.03.2016
15:00
Wiślanka Grabie
3:2
Halniak Maków Podhalański
26.03.2016
14:00
Spójnia Osiek
1:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
26.03.2016
11:00
Skawinka Skawina
3:1
Orzeł Piaski Wielkie
26.03.2016
15:00
Proszowianka Proszowice
7:0
Górnik Libiąż
26.03.2016
15:00
Michałowianka Michałowice
3:0
Górnik Wieliczka
26.03.2016
15:00
Jutrzenka Giebułtów
3:2
Sosnowianka Stanisław Dln
26.03.2016
11:00

19. kolejka 02.04.2016

Górnik Libiąż
0:2
Skawinka Skawina
02.04.2016
15:00
Orzeł Piaski Wielkie
2:1
Spójnia Osiek
02.04.2016
17:00
Halniak Maków Podhalański
1:1
Jutrzenka Giebułtów
02.04.2016
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
4:1
Górnik Wieliczka
02.04.2016
16:30
Michałowianka Michałowice
0:0
Iskra Klecza Dolna
02.04.2016
17:00
Wiślanie Jaśkowice
5:0
Garbarz Zembrzyce
02.04.2016
15:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:0
Wiślanka Grabie
02.04.2016
16:30
Proszowianka Proszowice
1:2
MKS Trzebinia
03.04.2016
16:00

20. kolejka 09.04.2016

MKS Trzebinia
3:2
Wiślanie Jaśkowice
09.04.2016
11:00
Garbarz Zembrzyce
2:1
Michałowianka Michałowice
09.04.2016
17:00
Halniak Maków Podhalański
5:0
Górnik Wieliczka
09.04.2016
17:00
Jutrzenka Giebułtów
1:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
09.04.2016
17:00
Spójnia Osiek
3:1
Górnik Libiąż
09.04.2016
16:00
Skawinka Skawina
3:1
Proszowianka Proszowice
09.04.2016
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:2
Iskra Klecza Dolna
10.04.2016
17:00
Wiślanka Grabie
2:3
Orzeł Piaski Wielkie
10.04.2016
16:00

21. kolejka 16.04.2016

Kalwarianka Kalwaria Z.
0:0
Górnik Wieliczka
16.04.2016
11:00
Skawinka Skawina
0:1
MKS Trzebinia
16.04.2016
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
0:1
Jutrzenka Giebułtów
16.04.2016
17:00
Halniak Maków Podhalański
3:4
Iskra Klecza Dolna
16.04.2016
17:00
Michałowianka Michałowice
5:1
Wiślanie Jaśkowice
16.04.2016
17:00
Górnik Libiąż
0:4
Wiślanka Grabie
16.04.2016
17:00
Proszowianka Proszowice
6:0
Spójnia Osiek
17.04.2016
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:0
Garbarz Zembrzyce
17.04.2016
17:00

22. kolejka 23.04.2016

MKS Trzebinia
1:1
Michałowianka Michałowice
23.04.2016
11:00
Garbarz Zembrzyce
0:1
Halniak Maków Podhalański
23.04.2016
17:00
Iskra Klecza Dolna
3:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.04.2016
17:00
Jutrzenka Giebułtów
8:0
Górnik Libiąż
23.04.2016
17:00
Spójnia Osiek
1:2
Skawinka Skawina
23.04.2016
16:00
Wiślanie Jaśkowice
1:2
Sosnowianka Stanisław Dln
23.04.2016
16:00
Górnik Wieliczka
4:2
Orzeł Piaski Wielkie
23.04.2016
17:00
Wiślanka Grabie
2:2
Proszowianka Proszowice
24.04.2016
16:00

23. kolejka 30.04.2016

Spójnia Osiek
1:4
MKS Trzebinia
30.04.2016
17:00
Proszowianka Proszowice
0:0
Jutrzenka Giebułtów
30.04.2016
17:00
Górnik Libiąż
0:4
Górnik Wieliczka
30.04.2016
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
2:1
Iskra Klecza Dolna
30.04.2016
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
3:0
Garbarz Zembrzyce
30.04.2016
13:00
Halniak Maków Podhalański
1:2
Wiślanie Jaśkowice
30.04.2016
17:00
Skawinka Skawina
1:2
Wiślanka Grabie
30.04.2016
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:2
Michałowianka Michałowice
30.04.2016
11:00

24. kolejka 07.05.2016

Michałowianka Michałowice
0:1
Halniak Maków Podhalański
07.05.2016
17:30
Wiślanie Jaśkowice
1:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
07.05.2016
16:00
Garbarz Zembrzyce
1:3
Orzeł Piaski Wielkie
07.05.2016
17:00
Iskra Klecza Dolna
4:1
Górnik Libiąż
07.05.2016
17:00
Jutrzenka Giebułtów
2:0
Skawinka Skawina
07.05.2016
11:00
Wiślanka Grabie
2:1
Spójnia Osiek
07.05.2016
16:00
MKS Trzebinia
2:0
Sosnowianka Stanisław Dln
07.05.2016
11:00
Górnik Wieliczka
0:0
Proszowianka Proszowice
07.05.2016
17:30

25. kolejka 14.05.2016

Wiślanka Grabie
3:1
MKS Trzebinia
14.05.2016
18:00
Spójnia Osiek
1:2
Jutrzenka Giebułtów
14.05.2016
17:00
Skawinka Skawina
2:1
Górnik Wieliczka
14.05.2016
17:00
Górnik Libiąż
2:2
Garbarz Zembrzyce
14.05.2016
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
2:2
Michałowianka Michałowice
14.05.2016
17:00
Halniak Maków Podhalański
1:2
Sosnowianka Stanisław Dln
14.05.2016
17:00
Proszowianka Proszowice
3:2
Iskra Klecza Dolna
15.05.2016
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:3
Wiślanie Jaśkowice
01.06.2016
18:00

26. kolejka 21.05.2016

Michałowianka Michałowice
1:2
Orzeł Piaski Wielkie
21.05.2016
18:00
Wiślanie Jaśkowice
2:0
Górnik Libiąż
21.05.2016
17:00
Iskra Klecza Dolna
0:1
Skawinka Skawina
21.05.2016
17:00
Górnik Wieliczka
2:1
Spójnia Osiek
21.05.2016
17:30
MKS Trzebinia
4:1
Halniak Maków Podhalański
21.05.2016
18:00
Garbarz Zembrzyce
4:1
Proszowianka Proszowice
21.05.2016
17:00
Jutrzenka Giebułtów
0:3
Wiślanka Grabie
21.05.2016
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
22.05.2016
17:00

27. kolejka 25.05.2016

Jutrzenka Giebułtów
1:0
MKS Trzebinia
25.05.2016
18:00
Wiślanka Grabie
0:1
Górnik Wieliczka
25.05.2016
18:00
Spójnia Osiek
1:1
Iskra Klecza Dolna
25.05.2016
16:00
Skawinka Skawina
1:7
Garbarz Zembrzyce
25.05.2016
18:00
Proszowianka Proszowice
0:0
Wiślanie Jaśkowice
25.05.2016
18:00
Górnik Libiąż
0:6
Michałowianka Michałowice
25.05.2016
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:2
Halniak Maków Podhalański
25.05.2016
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Sosnowianka Stanisław Dln
25.05.2016
18:00

28. kolejka 28.05.2016

MKS Trzebinia
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
28.05.2016
11:00
Halniak Maków Podhalański
1:2
Orzeł Piaski Wielkie
28.05.2016
11:00
Wiślanie Jaśkowice
3:0
Skawinka Skawina
28.05.2016
17:00
Garbarz Zembrzyce
0:0
Spójnia Osiek
28.05.2016
18:00
Iskra Klecza Dolna
0:0
Wiślanka Grabie
28.05.2016
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
5:1
Górnik Libiąż
29.05.2016
17:00
Michałowianka Michałowice
3:1
Proszowianka Proszowice
29.05.2016
17:00
Górnik Wieliczka
1:1
Jutrzenka Giebułtów
29.05.2016
18:00

29. kolejka 04.06.2016

Górnik Wieliczka
1:1
MKS Trzebinia
04.06.2016
18:00
Jutrzenka Giebułtów
2:1
Iskra Klecza Dolna
04.06.2016
18:00
Wiślanka Grabie
5:0
Garbarz Zembrzyce
04.06.2016
18:00
Spójnia Osiek
0:2
Wiślanie Jaśkowice
04.06.2016
11:00
Skawinka Skawina
3:2
Michałowianka Michałowice
04.06.2016
18:00
Górnik Libiąż
2:2
Halniak Maków Podhalański
04.06.2016
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
04.06.2016
18:00
Proszowianka Proszowice
2:4
Sosnowianka Stanisław Dln
05.06.2016
18:00

30. kolejka 11.06.2016

Halniak Maków Podhalański
1:5
Proszowianka Proszowice
08.06.2016
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
10:0
Górnik Libiąż
11.06.2016
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
4:1
Skawinka Skawina
11.06.2016
17:00
Michałowianka Michałowice
7:0
Spójnia Osiek
11.06.2016
17:00
Wiślanie Jaśkowice
3:2
Wiślanka Grabie
11.06.2016
17:00
Garbarz Zembrzyce
0:0
Jutrzenka Giebułtów
11.06.2016
17:00
Iskra Klecza Dolna
3:2
Górnik Wieliczka
11.06.2016
17:00
MKS Trzebinia
5:1
Orzeł Piaski Wielkie
11.06.2016
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 11.06.2016

08.06.2016
18:00
Halniak Maków Podhalański
1:5
Proszowianka Proszowice
11.06.2016
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
10:0
Górnik Libiąż
11.06.2016
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
4:1
Skawinka Skawina
11.06.2016
17:00
Michałowianka Michałowice
7:0
Spójnia Osiek
11.06.2016
17:00
Wiślanie Jaśkowice
3:2
Wiślanka Grabie
11.06.2016
17:00
Garbarz Zembrzyce
0:0
Jutrzenka Giebułtów
11.06.2016
17:00
Iskra Klecza Dolna
3:2
Górnik Wieliczka
11.06.2016
17:00
MKS Trzebinia
5:1
Orzeł Piaski Wielkie

30. kolejka 11.06.2016

08.06.2016
18:00
Halniak Maków Podhalański
1:5
Proszowianka Proszowice
11.06.2016
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
10:0
Górnik Libiąż
11.06.2016
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
4:1
Skawinka Skawina
11.06.2016
17:00
Michałowianka Michałowice
7:0
Spójnia Osiek
11.06.2016
17:00
Wiślanie Jaśkowice
3:2
Wiślanka Grabie
11.06.2016
17:00
Garbarz Zembrzyce
0:0
Jutrzenka Giebułtów
11.06.2016
17:00
Iskra Klecza Dolna
3:2
Górnik Wieliczka
11.06.2016
17:00
MKS Trzebinia
5:1
Orzeł Piaski Wielkie

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Korona Kielce
04.04.2020
 
Wisła Kraków
:
Raków Częstochowa
04.04.2020
 
Wisła Płock
:
Śląsk Wrocław
04.04.2020
 
Legia Warszawa
:
Arka Gdynia
04.04.2020
 
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
04.04.2020
 
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
04.04.2020
 
ŁKS Łódź
:
Jagiellonia Białystok
04.04.2020
 
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
04.04.2020
 

II liga

Lech II Poznań
:
Elana Toruń
04.04.2020
 
Błękitni Stargard
:
Bytovia Bytów
04.04.2020
15:00
Legionovia Legionowo
:
GKS Katowice
04.04.2020
16:00
Garbarnia Kraków
:
Widzew Łódź
04.04.2020
 
Skra Częstochowa
:
Resovia Rzeszów
04.04.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Stal Rzeszów
04.04.2020
19:00
Olimpia Elbląg
:
Gryf Wejherowo
04.04.2020
18:00

III liga, grupa IV

KSZO Ostrowiec Św.
:
Jutrzenka Giebułtów
04.04.2020
15:30
Hutnik Kraków
:
Wisła Puławy
04.04.2020
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Podhale Nowy Targ
04.04.2020
16:00
Avia Świdnik
:
Chełmianka Chełm
04.04.2020
16:00
Hetman Zamość
:
Wisła Sandomierz
04.04.2020
16:00
Wisłoka Dębica
:
Sokół Sieniawa
04.04.2020
16:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Motor Lublin
04.04.2020
16:00
Stal Kraśnik
:
Podlasie Biała Podlaska
05.04.2020
16:00
Korona II Kielce
:
Siarka Tarnobrzeg
05.04.2020
13:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Unia Oświęcim
:
Skawinka Skawina
04.04.2020
 
MKS Trzebinia
:
Sokół Kocmyrzów
04.04.2020
11:00
Słomniczanka Słomniki
:
Wiślanie Jaśkowice
04.04.2020
 
Beskid Andrychów
:
Wisła II Kraków
04.04.2020
16:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Clepardia Kraków
05.04.2020
16:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Dalin Myślenice
05.04.2020
16:00
Orzeł Ryczów
:
LKS Rajsko
05.04.2020
16:00
Pcimianka Pcim
:
Cracovia II Kraków
05.04.2020
16:30
LKS Jawiszowice
:
Czarni Staniątki
05.04.2020
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
BKS Bochnia
04.04.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
11:00
Lubań Maniowy
:
Orkan Szczyrzyc
05.04.2020
16:00
Poprad Rytro
:
Barciczanka Barcice
05.04.2020
15:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Unia Tarnów
05.04.2020
15:00
Okocimski Brzesko
:
Glinik Gorlice
05.04.2020
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Limanovia Limanowa
05.04.2020
15:00
Poprad Muszyna
:
GKS Drwinia
05.04.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Stal Mielec
:
Wisła Kraków
04.04.2020
12:00
Hutnik Kraków
:
Motor Lublin
04.04.2020
12:00
Korona Kielce
:
TOP 54 Biała Podlaska
04.04.2020
14:00
Cracovia Kraków
:
Karpaty Krosno
04.04.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Wisła Kraków
:
Górnik Ł.
04.04.2020
10:00
Motor Lublin
:
BKS Lublin
04.04.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Korona
04.04.2020
 
Cracovia Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
05.04.2020
12:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Siarka
:
Resovia Rzeszów
04.04.2020
11:00
Garbarnia Kraków
:
Juventa Starachowice
04.04.2020
 
Orlęta R.P.
:
Sandecja Nowy Sącz
04.04.2020
 
Korona II
:
Chełmianka Chełm
05.04.2020
16:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
 
Unia Tarnów
:
Spartak S.
04.04.2020
 
Górnik Wieliczka
:
Limanovia Limanowa
04.04.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Orkan Raba Wyżna
04.04.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
04.04.2020
 
Pcimianka Pcim
:
Dalin Myślenice
04.04.2020
 
BKS Bochnia
:
Puszcza Niepołomice
04.04.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Profi Zielonki
:
Podgórze Kraków
04.04.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Nowy Sącz
04.04.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Glinik Gorlice
04.04.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Puszcza Niepołomice
04.04.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Unia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
10:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Pcimianka
04.04.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
04.04.2020
 
Hejnał
:
Górnik Wieliczka
05.04.2020
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Garbarnia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
04.04.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
 
Unia Oświęcim
:
AP 21 Kraków
04.04.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
05.04.2020
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Raba Dobczyce
:
Wisła Kraków
04.04.2020
11:00
Respect Szalowa
:
Sandecja Nowy Sącz
04.04.2020
12:30
Beskid A.
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
 
MOSiR Bochnia
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Dunajec Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
10:00
Sandecja
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
10:00
AS Progres Kraków
:
Kalwarianka
04.04.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
04.04.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Bronowianka
:
Limanovia Limanowa
04.04.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
:
AP Progres Andrychów
04.04.2020
12:00
TS Wisła I Kraków
:
Okocimski II
04.04.2020
 
Cracovia II
:
Fablok Chrzanów
05.04.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
Rolnik Głogówek
04.04.2020
13:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

Futsal Team Brzeg
:
Profisport Wrocław
04.04.2020
 
GKS Komprachcice
:
FC Siemianowice Śląskie
04.04.2020
 
Marfarbex Busko Zdrój
:
AZS UMCS Lublin
04.04.2020
 
GKS Futsal Tychy
:
Heiro Rzeszów
04.04.2020
 
Futsal Nowiny
:
BSF Bochnia
04.04.2020
 
Sośnica Gliwice
:
Górnik Polkowice
05.04.2020
17:00

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Słomniczanka Słomniki
10:2
Unia Oświęcim
04.04.2020
19:00
(102-23)
Dalin Myślenice
11:7
LKS Jawiszowice
04.04.2020
19:00
(117-72)
LKS Rajsko
3:1
Clepardia Kraków
04.04.2020
19:00
(31-18)
Sokół Kocmyrzów
10:5
Orzeł Piaski Wielkie
04.04.2020
19:00
(103-54)
Wiślanie Jaśkowice
6:13
Pcimianka Pcim
04.04.2020
19:00
(66-134)
Czarni Staniątki
11:1
Cracovia II Kraków
04.04.2020
19:00
(116-14)
Wisła II Kraków
9:9
MKS Trzebinia
04.04.2020
19:00
(98-96)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
5:0
Orzeł Ryczów
04.04.2020
19:00
(53-6)
Skawinka Skawina
3:4
Beskid Andrychów
04.04.2020
19:00
(35-40)
Unia Oświęcim
3:10
MKS Trzebinia
05.04.2020
19:00
(36-103)
Orzeł Piaski Wielkie
5:4
Wiślanie Jaśkowice
05.04.2020
19:00
(55-41)
Pcimianka Pcim
77:74
Dalin Myślenice
05.04.2020
19:00
(777-744)
LKS Jawiszowice
8:6
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
05.04.2020
19:00
(85-60)
Beskid Andrychów
4:9
Sokół Kocmyrzów
05.04.2020
19:00
(46-99)
Orzeł Ryczów
3:10
Słomniczanka Słomniki
05.04.2020
19:00
(36-106)
Clepardia Kraków
3:3
Skawinka Skawina
05.04.2020
19:00
(31-39)
Czarni Staniątki
11:13
Wisła II Kraków
05.04.2020
19:00
(112-133)
Cracovia II Kraków
5:7
LKS Rajsko
05.04.2020
19:00
(57-77)
Dalin Myślenice
:
Orzeł Piaski Wielkie
06.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Beskid Andrychów
06.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Orzeł Ryczów
06.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Czarni Staniątki
06.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
Clepardia Kraków
06.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Cracovia II Kraków
06.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
LKS Jawiszowice
06.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Unia Oświęcim
06.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Pcimianka Pcim
06.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Skawinka Skawina
07.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
07.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Wisła II Kraków
07.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Unia Oświęcim
07.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Dalin Myślenice
07.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Sokół Kocmyrzów
07.04.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Wiślanie Jaśkowice
07.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Słomniczanka Słomniki
07.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
MKS Trzebinia
07.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Pcimianka Pcim
08.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Orzeł Piaski Wielkie
08.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
Czarni Staniątki
08.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Cracovia II Kraków
08.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
LKS Jawiszowice
08.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Clepardia Kraków
08.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
LKS Rajsko
08.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Orzeł Ryczów
08.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Beskid Andrychów
08.04.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
9:13
Pogoń Miechów
04.04.2020
19:05
(91-138)
Bolesław Bukowno
1:1
Spójnia Osiek
04.04.2020
19:05
(14-17)
KS Olkusz
3:6
Proszowianka Proszowice
04.04.2020
19:05
(39-65)
Zieleńczanka Zielonki
6:3
LKS Niedźwiedź
04.04.2020
19:05
(60-30)
Prądniczanka Kraków
1:2
Orzeł Iwanowice
04.04.2020
19:05
(17-22)
Piliczanka Pilica
8:2
LOT Balice
04.04.2020
19:05
(85-27)
Grębałowianka Kraków
1:1
Przebój Wolbrom
04.04.2020
17:05
(17-10)
Spójnia Osiek
2:2
KS Olkusz
05.04.2020
19:05
(28-25)
Przebój Wolbrom
2:1
Bolesław Bukowno
05.04.2020
19:05
(23-11)
Przemsza Klucze
7:16
Zieleńczanka Zielonki
05.04.2020
19:05
(78-169)
Pogoń Miechów
6:2
Grębałowianka Kraków
05.04.2020
19:05
(62-28)
Orzeł Iwanowice
3:5
LKS Niedźwiedź
05.04.2020
19:05
(30-54)
LOT Balice
1:2
Prądniczanka Kraków
05.04.2020
19:05
(16-21)
Proszowianka Proszowice
25:23
Piliczanka Pilica
05.04.2020
19:05
(252-235)
Bolesław Bukowno
:
Pogoń Miechów
06.04.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
LOT Balice
06.04.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
Orzeł Iwanowice
06.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Przebój Wolbrom
06.04.2020
19:05
Prądniczanka Kraków
:
Proszowianka Proszowice
06.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
Spójnia Osiek
06.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Przemsza Klucze
06.04.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Piliczanka Pilica
07.04.2020
19:05
Spójnia Osiek
:
Prądniczanka Kraków
07.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Bolesław Bukowno
07.04.2020
19:05
LOT Balice
:
Orzeł Iwanowice
07.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
KS Olkusz
07.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
LKS Niedźwiedź
07.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Zieleńczanka Zielonki
07.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
Grębałowianka Kraków
08.04.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
Spójnia Osiek
08.04.2020
19:05
Prądniczanka Kraków
:
Przebój Wolbrom
08.04.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
LOT Balice
08.04.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Proszowianka Proszowice
08.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
Pogoń Miechów
08.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Przemsza Klucze
08.04.2020
19:05

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
4:3
Wiślanie II Jaśkowice
04.04.2020
19:10
(47-36)
TS Węgrzce
4:1
Bronowianka Kraków
04.04.2020
19:10
(43-14)
Prokocim Kraków
1:5
Nadwiślan Kraków
04.04.2020
19:10
(12-57)
Hutnik II Kraków
4:3
Błękitni Modlnica
04.04.2020
19:10
(40-31)
Dąbski Kraków
10:10
Piast Wołowice
04.04.2020
19:10
(104-106)
Garbarnia II Kraków
2:3
Borek Kraków
04.04.2020
19:10
(23-33)
Kaszowianka Kaszów
2:3
Kmita Zabierzów
04.04.2020
19:10
(22-34)
Prokocim Kraków
1:3
Hutnik II Kraków
05.04.2020
19:10
(14-37)
Kmita Zabierzów
7:5
Wieczysta Kraków
05.04.2020
19:10
(73-56)
Borek Kraków
4:3
Błękitni Modlnica
05.04.2020
19:10
(14-42)
Nadwiślan Kraków
9:5
Dąbski Kraków
05.04.2020
19:10
(98-54)
Bronowianka Kraków
2:1
Garbarnia II Kraków
05.04.2020
19:10
(24-16)
Piast Wołowice
9:1
Kaszowianka Kaszów
05.04.2020
19:10
(91-17)
Wiślanie II Jaśkowice
1:4
TS Węgrzce
05.04.2020
19:10
(14-42)
Wieczysta Kraków
:
Piast Wołowice
06.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Kmita Zabierzów
06.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Borek Kraków
06.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Prokocim Kraków
06.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Bronowianka Kraków
06.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
06.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Nadwiślan Kraków
06.04.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Garbarnia II Kraków
07.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
07.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Hutnik II Kraków
07.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Wieczysta Kraków
07.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Błękitni Modlnica
07.04.2020
19:10
Piast Wołowice
:
TS Węgrzce
07.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Borek Kraków
07.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
Piast Wołowice
08.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Dąbski Kraków
08.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
:
Prokocim Kraków
08.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Kmita Zabierzów
08.04.2020
19:10
Borek Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
08.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Nadwiślan Kraków
08.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Bronowianka Kraków
08.04.2020
19:10

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
7:2
Górnik Wieliczka
04.04.2020
19:15
(78-25)
Błękitni Bodzanów
5:8
LKS Śledziejowice
04.04.2020
19:15
(54-89)
Tempo Rzeszotary
5:7
Raba Dobczyce
04.04.2020
19:15
(51-76)
Targowianka Targowisko
2:1
Radziszowianka Radziszów
04.04.2020
19:15
(22-17)
Dziecanovia Dziekanowice
7:1
Jordan Sum Zakliczyn
04.04.2020
19:15
(70-18)
Wiarusy Igołomia
5:1
Pasternik Ochojno
04.04.2020
19:15
(59-10)
Wiślanka Grabie
7:12
Orzeł Myślenice
04.04.2020
19:15
(79-125)
Gdovia Gdów
:
Błękitni Bodzanów
05.04.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Wiślanka Grabie
05.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
LKS Śledziejowice
05.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Wiarusy Igołomia
05.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
Tempo Rzeszotary
05.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Targowianka Targowisko
05.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Dziecanovia Dziekanowice
05.04.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Pasternik Ochojno
06.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Jordan Sum Zakliczyn
06.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
Orzeł Myślenice
06.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Raba Dobczyce
06.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Gdovia Gdów
06.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Radziszowianka Radziszów
06.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Górnik Wieliczka
06.04.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Tempo Rzeszotary
07.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Wiarusy Igołomia
07.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Błękitni Bodzanów
07.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Radziszowianka Radziszów
07.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Targowianka Targowisko
07.04.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Wiślanka Grabie
07.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
LKS Śledziejowice
07.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Raba Dobczyce
08.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Pasternik Ochojno
08.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Dziecanovia Dziekanowice
08.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Orzeł Myślenice
08.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
Górnik Wieliczka
08.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Gdovia Gdów
08.04.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Jordan Sum Zakliczyn
08.04.2020
19:15

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny