facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Baraże o awans do III ligi: BKS Bochnia - MKS Trzebinia 1:1; MKS Trzebinia - BKS Bochnia 4:1 (awans: MKS Trzebinia)
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2015

KS Tymbark
0:5
Barciczanka Barcice
08.08.2015
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
2:1
GKS Drwinia
08.08.2015
17:00
Watra Białka Tatrzańska
2:3
BKS Bochnia
09.08.2015
17:00
Lubań Maniowy
2:1
Polan Żabno
09.08.2015
16:00
KS Zakopane
2:0
Sokół Borzęcin Górny
09.08.2015
13:00
Tuchovia Tuchów
1:3
Sandecja II Nowy Sącz
09.08.2015
15:00
Poprad Rytro
4:2
Ciężkowianka Ciężkowice
09.08.2015
17:00
LKS Szaflary
4:3
Glinik Gorlice
18.08.2015
18:00

2. kolejka 15.08.2015

Barciczanka Barcice
1:0
Skalnik Kamionka Wielka
14.08.2015
17:30
BKS Bochnia
2:0
GKS Drwinia
15.08.2015
17:30
Poprad Rytro
1:3
LKS Szaflary
15.08.2015
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
7:1
Ciężkowianka Ciężkowice
16.08.2015
16:00
Polan Żabno
2:0
KS Zakopane
16.08.2015
17:00
Watra Białka Tatrzańska
1:0
Lubań Maniowy
16.08.2015
17:00
Sokół Borzęcin Górny
2:1
Tuchovia Tuchów
19.08.2015
18:00
Glinik Gorlice
2:1
KS Tymbark
11.11.2015
11:00

3. kolejka 22.08.2015

BKS Bochnia
1:2
Lubań Maniowy
22.08.2015
16:00
KS Tymbark
5:1
Poprad Rytro
22.08.2015
17:00
KS Zakopane
2:0
Watra Białka Tatrzańska
23.08.2015
17:00
Tuchovia Tuchów
1:4
Polan Żabno
23.08.2015
17:00
Sokół Borzęcin Górny
1:2
Ciężkowianka Ciężkowice
23.08.2015
15:00
Sandecja II Nowy Sącz
3:2
LKS Szaflary
23.08.2015
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
3:1
Glinik Gorlice
23.08.2015
16:00
Barciczanka Barcice
1:0
GKS Drwinia
23.08.2015
16:00

4. kolejka 26.08.2015

Poprad Rytro
1:1
Skalnik Kamionka Wielka
26.08.2015
17:30
Glinik Gorlice
1:0
GKS Drwinia
26.08.2015
17:30
Sandecja II Nowy Sącz
0:2
KS Tymbark
26.08.2015
15:00
Sokół Borzęcin Górny
3:2
LKS Szaflary
26.08.2015
17:00
BKS Bochnia
2:3
Barciczanka Barcice
26.08.2015
17:30
Polan Żabno
4:4
Ciężkowianka Ciężkowice
26.08.2015
17:30
Lubań Maniowy
2:0
KS Zakopane
02.09.2015
17:00
Watra Białka Tatrzańska
3:0
Tuchovia Tuchów
09.09.2015
17:30

5. kolejka 29.08.2015

Skalnik Kamionka Wielka
1:2
Sandecja II Nowy Sącz
29.08.2015
17:00
Barciczanka Barcice
0:2
Glinik Gorlice
29.08.2015
17:00
KS Zakopane
0:3
BKS Bochnia
30.08.2015
17:00
Tuchovia Tuchów
1:4
Lubań Maniowy
30.08.2015
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
0:1
Watra Białka Tatrzańska
30.08.2015
17:00
Polan Żabno
2:5
LKS Szaflary
30.08.2015
17:00
GKS Drwinia
2:1
Poprad Rytro
30.08.2015
17:00
KS Tymbark
0:3
Sokół Borzęcin Górny
15.11.2015
11:00

6. kolejka 05.09.2015

BKS Bochnia
4:1
Glinik Gorlice
05.09.2015
17:00
Polan Żabno
1:1
KS Tymbark
05.09.2015
17:00
Poprad Rytro
3:3
Barciczanka Barcice
06.09.2015
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
3:3
GKS Drwinia
06.09.2015
16:00
Sokół Borzęcin Górny
0:2
Skalnik Kamionka Wielka
06.09.2015
16:00
Watra Białka Tatrzańska
1:0
LKS Szaflary
06.09.2015
17:00
Lubań Maniowy
1:0
Ciężkowianka Ciężkowice
06.09.2015
15:00
KS Zakopane
0:3
Tuchovia Tuchów
11.11.2015
12:00

7. kolejka 12.09.2015

Barciczanka Barcice
4:0
Sandecja II Nowy Sącz
10.09.2015
17:00
Glinik Gorlice
1:2
Poprad Rytro
12.09.2015
16:00
Tuchovia Tuchów
2:2
BKS Bochnia
13.09.2015
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:1
KS Zakopane
13.09.2015
15:00
LKS Szaflary
3:2
Lubań Maniowy
13.09.2015
17:00
KS Tymbark
1:0
Watra Białka Tatrzańska
13.09.2015
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
2:0
Polan Żabno
13.09.2015
17:00
GKS Drwinia
1:1
Sokół Borzęcin Górny
13.09.2015
17:00

8. kolejka 19.09.2015

Poprad Rytro
0:1
BKS Bochnia
20.09.2015
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
2:4
Glinik Gorlice
20.09.2015
15:00
Sokół Borzęcin Górny
1:1
Barciczanka Barcice
20.09.2015
15:00
Polan Żabno
1:0
GKS Drwinia
20.09.2015
16:30
Watra Białka Tatrzańska
5:2
Skalnik Kamionka Wielka
20.09.2015
16:00
Lubań Maniowy
1:2
KS Tymbark
20.09.2015
15:00
KS Zakopane
3:2
LKS Szaflary
20.09.2015
16:30
Tuchovia Tuchów
3:1
Ciężkowianka Ciężkowice
20.09.2015
16:30

9. kolejka 26.09.2015

KS Tymbark
2:1
KS Zakopane
26.09.2015
11:00
Barciczanka Barcice
3:1
Polan Żabno
26.09.2015
12:00
Glinik Gorlice
3:1
Sokół Borzęcin Górny
26.09.2015
15:00
Poprad Rytro
6:0
Sandecja II Nowy Sącz
26.09.2015
11:00
Skalnik Kamionka Wielka
1:0
Lubań Maniowy
11.11.2015
11:00
GKS Drwinia
0:0
Watra Białka Tatrzańska
11.11.2015
13:30
Tuchovia Tuchów
6:0
LKS Szaflary
15.11.2015
14:00
Ciężkowianka Ciężkowice
2:1
BKS Bochnia
20.03.2016
15:00

10. kolejka 03.10.2015

Watra Białka Tatrzańska
2:0
Barciczanka Barcice
03.10.2015
15:00
Sandecja II Nowy Sącz
4:4
BKS Bochnia
04.10.2015
15:00
Sokół Borzęcin Górny
5:1
Poprad Rytro
04.10.2015
15:00
Polan Żabno
1:0
Glinik Gorlice
04.10.2015
15:00
Lubań Maniowy
2:1
GKS Drwinia
04.10.2015
15:00
KS Zakopane
1:0
Skalnik Kamionka Wielka
04.10.2015
15:30
Tuchovia Tuchów
4:1
KS Tymbark
04.10.2015
14:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:1
LKS Szaflary
04.10.2015
15:00

11. kolejka 10.10.2015

LKS Szaflary
0:4
BKS Bochnia
09.10.2015
16:00
KS Tymbark
4:0
Ciężkowianka Ciężkowice
10.10.2015
16:00
Barciczanka Barcice
1:3
Lubań Maniowy
10.10.2015
16:00
Glinik Gorlice
2:0
Watra Białka Tatrzańska
10.10.2015
13:00
Sandecja II Nowy Sącz
0:1
Sokół Borzęcin Górny
10.10.2015
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
1:1
Tuchovia Tuchów
11.10.2015
16:00
Poprad Rytro
3:1
Polan Żabno
11.10.2015
15:00
GKS Drwinia
3:2
KS Zakopane
21.10.2015
15:30

12. kolejka 17.10.2015

Sokół Borzęcin Górny
1:3
BKS Bochnia
18.10.2015
14:00
Watra Białka Tatrzańska
0:1
Poprad Rytro
18.10.2015
15:30
Lubań Maniowy
3:1
Glinik Gorlice
18.10.2015
14:00
KS Zakopane
0:3
Barciczanka Barcice
18.10.2015
14:30
Tuchovia Tuchów
2:1
GKS Drwinia
18.10.2015
15:00
Ciężkowianka Ciężkowice
2:3
Skalnik Kamionka Wielka
18.10.2015
15:00
KS Tymbark
1:3
LKS Szaflary
18.10.2015
11:00
Polan Żabno
3:3
Sandecja II Nowy Sącz
19.03.2016
14:00

13. kolejka 24.10.2015

Barciczanka Barcice
0:2
Tuchovia Tuchów
24.10.2015
14:30
Glinik Gorlice
2:0
KS Zakopane
24.10.2015
14:00
KS Tymbark
1:4
BKS Bochnia
25.10.2015
11:00
Skalnik Kamionka Wielka
4:1
LKS Szaflary
25.10.2015
14:00
GKS Drwinia
3:2
Ciężkowianka Ciężkowice
25.10.2015
14:00
Poprad Rytro
1:1
Lubań Maniowy
25.10.2015
14:00
Sandecja II Nowy Sącz
1:1
Watra Białka Tatrzańska
25.10.2015
14:00
Sokół Borzęcin Górny
4:2
Polan Żabno
25.10.2015
14:00

14. kolejka 31.10.2015

Polan Żabno
0:2
BKS Bochnia
31.10.2015
13:30
Watra Białka Tatrzańska
2:1
Sokół Borzęcin Górny
31.10.2015
14:00
Lubań Maniowy
3:0
Sandecja II Nowy Sącz
31.10.2015
13:00
KS Zakopane
1:0
Poprad Rytro
31.10.2015
13:30
Tuchovia Tuchów
2:2
Glinik Gorlice
31.10.2015
13:00
Ciężkowianka Ciężkowice
0:4
Barciczanka Barcice
31.10.2015
14:00
GKS Drwinia
4:3
LKS Szaflary
31.10.2015
14:00
KS Tymbark
0:4
Skalnik Kamionka Wielka
31.10.2015
14:00

15. kolejka 07.11.2015

Barciczanka Barcice
0:2
LKS Szaflary
07.11.2015
13:00
Glinik Gorlice
5:4
Ciężkowianka Ciężkowice
07.11.2015
13:00
Skalnik Kamionka Wielka
2:1
BKS Bochnia
08.11.2015
13:30
GKS Drwinia
3:1
KS Tymbark
08.11.2015
13:30
Poprad Rytro
1:2
Tuchovia Tuchów
08.11.2015
13:30
Sandecja II Nowy Sącz
2:0
KS Zakopane
08.11.2015
13:00
Sokół Borzęcin Górny
0:0
Lubań Maniowy
08.11.2015
13:00
Polan Żabno
1:0
Watra Białka Tatrzańska
08.11.2015
13:30

16. kolejka 26.03.2016

Barciczanka Barcice
2:0
KS Tymbark
26.03.2016
11:00
GKS Drwinia
2:0
Skalnik Kamionka Wielka
26.03.2016
13:00
BKS Bochnia
4:3
Watra Białka Tatrzańska
26.03.2016
14:00
Polan Żabno
3:6
Lubań Maniowy
26.03.2016
12:00
Sokół Borzęcin Górny
4:0
KS Zakopane
26.03.2016
12:00
Sandecja II Nowy Sącz
4:2
Tuchovia Tuchów
26.03.2016
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
0:2
Poprad Rytro
26.03.2016
13:30
Glinik Gorlice
4:0
LKS Szaflary
26.03.2016
14:00

17. kolejka 02.04.2016

GKS Drwinia
1:2
BKS Bochnia
02.04.2016
16:00
KS Zakopane
1:1
Polan Żabno
02.04.2016
16:30
Lubań Maniowy
0:0
Watra Białka Tatrzańska
02.04.2016
15:00
Tuchovia Tuchów
3:1
Sokół Borzęcin Górny
02.04.2016
16:00
KS Tymbark
0:4
Glinik Gorlice
02.04.2016
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
2:2
Barciczanka Barcice
03.04.2016
15:00
LKS Szaflary
2:4
Poprad Rytro
03.04.2016
15:00
Ciężkowianka Ciężkowice
0:2
Sandecja II Nowy Sącz
03.04.2016
14:00

18. kolejka 09.04.2016

Glinik Gorlice
3:2
Skalnik Kamionka Wielka
09.04.2016
16:00
Lubań Maniowy
5:2
BKS Bochnia
10.04.2016
15:00
Poprad Rytro
1:4
KS Tymbark
10.04.2016
15:00
Watra Białka Tatrzańska
2:1
KS Zakopane
10.04.2016
15:00
Polan Żabno
1:0
Tuchovia Tuchów
10.04.2016
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
0:1
Sokół Borzęcin Górny
10.04.2016
15:00
LKS Szaflary
0:0
Sandecja II Nowy Sącz
10.04.2016
16:00
GKS Drwinia
1:3
Barciczanka Barcice
10.04.2016
11:00

19. kolejka 16.04.2016

KS Tymbark
1:0
Sandecja II Nowy Sącz
16.04.2016
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
1:3
Poprad Rytro
17.04.2016
15:00
GKS Drwinia
1:1
Glinik Gorlice
17.04.2016
16:00
LKS Szaflary
0:5
Sokół Borzęcin Górny
17.04.2016
14:30
Barciczanka Barcice
5:0
BKS Bochnia
17.04.2016
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
2:0
Polan Żabno
17.04.2016
15:00
Tuchovia Tuchów
2:2
Watra Białka Tatrzańska
17.04.2016
16:00
KS Zakopane
0:0
Lubań Maniowy
01.06.2016
18:00

20. kolejka 20.04.2016

Sandecja II Nowy Sącz
0:3
Skalnik Kamionka Wielka
20.04.2016
17:00
Glinik Gorlice
1:1
Barciczanka Barcice
20.04.2016
17:00
BKS Bochnia
3:0
KS Zakopane
20.04.2016
17:00
Lubań Maniowy
3:0
Tuchovia Tuchów
20.04.2016
16:00
Watra Białka Tatrzańska
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
20.04.2016
17:00
Poprad Rytro
0:2
GKS Drwinia
20.04.2016
17:00
Sokół Borzęcin Górny
2:0
KS Tymbark
20.04.2016
17:00
LKS Szaflary
4:0
Polan Żabno
27.04.2016
17:00

21. kolejka 23.04.2016

Glinik Gorlice
0:1
BKS Bochnia
23.04.2016
17:00
KS Tymbark
1:0
Polan Żabno
23.04.2016
17:00
GKS Drwinia
1:1
Sandecja II Nowy Sącz
23.04.2016
15:00
Barciczanka Barcice
1:3
Poprad Rytro
24.04.2016
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
2:1
Sokół Borzęcin Górny
24.04.2016
16:00
LKS Szaflary
0:3
Watra Białka Tatrzańska
24.04.2016
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:2
Lubań Maniowy
24.04.2016
14:00
Tuchovia Tuchów
3:1
KS Zakopane
24.04.2016
16:00

22. kolejka 30.04.2016

Sandecja II Nowy Sącz
3:3
Barciczanka Barcice
30.04.2016
16:00
Poprad Rytro
3:2
Glinik Gorlice
30.04.2016
17:00
BKS Bochnia
4:3
Tuchovia Tuchów
30.04.2016
17:00
Watra Białka Tatrzańska
1:1
KS Tymbark
30.04.2016
17:00
Polan Żabno
2:0
Skalnik Kamionka Wielka
30.04.2016
17:00
Sokół Borzęcin Górny
3:3
GKS Drwinia
30.04.2016
16:00
KS Zakopane
6:0
Ciężkowianka Ciężkowice
01.05.2016
16:00
Lubań Maniowy
2:0
LKS Szaflary
01.05.2016
16:00

23. kolejka 03.05.2016

BKS Bochnia
2:2
Poprad Rytro
03.05.2016
18:00
Barciczanka Barcice
6:0
Sokół Borzęcin Górny
03.05.2016
16:00
GKS Drwinia
2:1
Polan Żabno
03.05.2016
11:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:0
Watra Białka Tatrzańska
03.05.2016
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:1
Tuchovia Tuchów
03.05.2016
16:00
KS Tymbark
2:2
Lubań Maniowy
04.05.2016
17:30
Glinik Gorlice
2:0
Sandecja II Nowy Sącz
18.05.2016
17:00
LKS Szaflary
0:0
KS Zakopane
08.06.2016
18:00

24. kolejka 07.05.2016

BKS Bochnia
5:0
Ciężkowianka Ciężkowice
07.05.2016
18:00
KS Zakopane
1:2
KS Tymbark
08.05.2016
17:00
Polan Żabno
1:2
Barciczanka Barcice
08.05.2016
16:00
Sokół Borzęcin Górny
4:2
Glinik Gorlice
08.05.2016
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
5:2
Poprad Rytro
08.05.2016
11:00
Lubań Maniowy
1:0
Skalnik Kamionka Wielka
08.05.2016
16:00
Watra Białka Tatrzańska
1:1
GKS Drwinia
08.05.2016
15:00
LKS Szaflary
3:3
Tuchovia Tuchów
08.05.2016
15:00

25. kolejka 14.05.2016

Barciczanka Barcice
0:0
Watra Białka Tatrzańska
14.05.2016
15:00
Glinik Gorlice
4:0
Polan Żabno
14.05.2016
17:00
GKS Drwinia
2:1
Lubań Maniowy
14.05.2016
16:00
KS Tymbark
2:0
Tuchovia Tuchów
14.05.2016
17:00
LKS Szaflary
5:0
Ciężkowianka Ciężkowice
14.05.2016
16:00
BKS Bochnia
3:0
Sandecja II Nowy Sącz
15.05.2016
18:00
Poprad Rytro
1:3
Sokół Borzęcin Górny
15.05.2016
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
2:0
KS Zakopane
15.05.2016
17:00

26. kolejka 21.05.2016

BKS Bochnia
7:1
LKS Szaflary
21.05.2016
18:00
Sokół Borzęcin Górny
3:2
Sandecja II Nowy Sącz
21.05.2016
16:00
KS Zakopane
1:1
GKS Drwinia
21.05.2016
11:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:1
KS Tymbark
22.05.2016
14:00
Lubań Maniowy
1:1
Barciczanka Barcice
22.05.2016
16:00
Watra Białka Tatrzańska
3:0 v.o.
Glinik Gorlice
22.05.2016
17:00
Tuchovia Tuchów
0:0
Skalnik Kamionka Wielka
22.05.2016
16:00
Polan Żabno
6:2
Poprad Rytro
22.05.2016
16:00

27. kolejka 25.05.2016

Sandecja II Nowy Sącz
2:0
Polan Żabno
25.05.2016
17:00
BKS Bochnia
2:3
Sokół Borzęcin Górny
25.05.2016
18:00
Glinik Gorlice
2:3
Lubań Maniowy
25.05.2016
18:00
Barciczanka Barcice
6:0
KS Zakopane
25.05.2016
18:00
GKS Drwinia
2:2
Tuchovia Tuchów
25.05.2016
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
9:0
Ciężkowianka Ciężkowice
25.05.2016
18:00
Poprad Rytro
1:1
Watra Białka Tatrzańska
26.05.2016
17:00
LKS Szaflary
2:5
KS Tymbark
26.05.2016
17:00

28. kolejka 28.05.2016

BKS Bochnia
3:1
KS Tymbark
28.05.2016
18:00
LKS Szaflary
1:4
Skalnik Kamionka Wielka
28.05.2016
18:00
Watra Białka Tatrzańska
6:1
Sandecja II Nowy Sącz
28.05.2016
17:00
Polan Żabno
1:1
Sokół Borzęcin Górny
28.05.2016
17:00
Tuchovia Tuchów
1:3
Barciczanka Barcice
29.05.2016
17:00
KS Zakopane
1:2
Glinik Gorlice
29.05.2016
17:30
Ciężkowianka Ciężkowice
0:1
GKS Drwinia
29.05.2016
16:00
Lubań Maniowy
0:2
Poprad Rytro
29.05.2016
18:00

29. kolejka 04.06.2016

BKS Bochnia
3:0
Polan Żabno
04.06.2016
18:00
Glinik Gorlice
2:0
Tuchovia Tuchów
04.06.2016
18:00
Sokół Borzęcin Górny
4:0
Watra Białka Tatrzańska
05.06.2016
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
1:2
Lubań Maniowy
05.06.2016
12:00
Poprad Rytro
0:1
KS Zakopane
05.06.2016
17:00
Barciczanka Barcice
5:0
Ciężkowianka Ciężkowice
05.06.2016
17:00
LKS Szaflary
0:6
GKS Drwinia
05.06.2016
18:00
Skalnik Kamionka Wielka
4:3
KS Tymbark
05.06.2016
17:00

30. kolejka 11.06.2016

LKS Szaflary
1:7
Barciczanka Barcice
11.06.2016
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:3
Glinik Gorlice
11.06.2016
17:00
BKS Bochnia
1:0
Skalnik Kamionka Wielka
11.06.2016
17:00
KS Tymbark
2:2
GKS Drwinia
11.06.2016
17:00
Tuchovia Tuchów
1:1
Poprad Rytro
11.06.2016
17:00
KS Zakopane
3:0 v.o.
Sandecja II Nowy Sącz
11.06.2016
17:00
Lubań Maniowy
1:3
Sokół Borzęcin Górny
11.06.2016
17:00
Watra Białka Tatrzańska
3:0
Polan Żabno
11.06.2016
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 11.06.2016

11.06.2016
17:00
LKS Szaflary
1:7
Barciczanka Barcice
11.06.2016
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:3
Glinik Gorlice
11.06.2016
17:00
BKS Bochnia
1:0
Skalnik Kamionka Wielka
11.06.2016
17:00
KS Tymbark
2:2
GKS Drwinia
11.06.2016
17:00
Tuchovia Tuchów
1:1
Poprad Rytro
11.06.2016
17:00
KS Zakopane
3:0 v.o.
Sandecja II Nowy Sącz
11.06.2016
17:00
Lubań Maniowy
1:3
Sokół Borzęcin Górny
11.06.2016
17:00
Watra Białka Tatrzańska
3:0
Polan Żabno

30. kolejka 11.06.2016

11.06.2016
17:00
LKS Szaflary
1:7
Barciczanka Barcice
11.06.2016
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:3
Glinik Gorlice
11.06.2016
17:00
BKS Bochnia
1:0
Skalnik Kamionka Wielka
11.06.2016
17:00
KS Tymbark
2:2
GKS Drwinia
11.06.2016
17:00
Tuchovia Tuchów
1:1
Poprad Rytro
11.06.2016
17:00
KS Zakopane
3:0 v.o.
Sandecja II Nowy Sącz
11.06.2016
17:00
Lubań Maniowy
1:3
Sokół Borzęcin Górny
11.06.2016
17:00
Watra Białka Tatrzańska
3:0
Polan Żabno

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.09.2021
18:00
Lech Poznań
:
Wisła Kraków
17.09.2021
20:30
Pogoń Szczecin
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
15:00
Wisła Płock
:
Jagiellonia Białystok
18.09.2021
12:30
Lechia Gdańsk
:
Piast Gliwice
18.09.2021
20:00
Radomiak Radom
:
Śląsk Wrocław
18.09.2021
17:30

Fortuna I Liga

Puszcza Niepołomice
1:2
Sandecja Nowy Sącz
15.09.2021
18:00
GKS Katowice
:
Arka Gdynia
16.09.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Stomil Olsztyn
16.09.2021
20:30
GKS Tychy
:
Chrobry Głogów
16.09.2021
20:30
GKS Jastrzębie
:
Zagłębie Sosnowiec
17.09.2021
18:00
Resovia Rzeszów
:
Miedź Legnica
17.09.2021
20:30
Korona Kielce
:
Sandecja Nowy Sącz
18.09.2021
20:30
ŁKS Łódź
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.09.2021
12:40

eWinner II Liga

Hutnik Kraków
1:1
Garbarnia Kraków
15.09.2021
16:00
Śląsk II Wrocław
:
KKS 1925 Kalisz
17.09.2021
14:30
Wisła Puławy
:
Stal Rzeszów
18.09.2021
16:00
Znicz Pruszków
:
Sokół Ostróda
18.09.2021
16:00
GKS Bełchatów
:
Lech II Poznań
18.09.2021
12:30
Motor Lublin
:
Garbarnia Kraków
18.09.2021
17:00
Ruch Chorzów
:
Wigry Suwałki
18.09.2021
18:00

III liga, gr. 4

KSZO Ostrowiec Św.
:
Wisłoka Dębica
18.09.2021
15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Czarni Połaniec
18.09.2021
16:00
Unia Tarnów
:
Tomasovia Tomaszów Lubelski
18.09.2021
16:00
Korona Rzeszów
:
Sokół Sieniawa
18.09.2021
14:00
Avia Świdnik
:
Siarka Tarnobrzeg
18.09.2021
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Orlęta Radzyń Podlaski
18.09.2021
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Chełmianka Chełm
18.09.2021
16:30

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Beskid Andrychów
2:3
Wiślanie Jaśkowice
15.09.2021
17:00
Dalin Myślenice
2:3
Orzeł Ryczów
15.09.2021
16:30
Wieczysta Kraków
5:0
Pcimianka Pcim
15.09.2021
16:30
MKS Trzebinia
2:3
Tempo Białka
15.09.2021
17:00
KS Chełmek
1:2
Sokół Kocmyrzów
15.09.2021
17:00
Clepardia Kraków
0:1
Garbarnia II Kraków
15.09.2021
17:00
LKS Jawiszowice
3:2
Wiślanka Grabie
15.09.2021
17:00
Słomniczanka Słomniki
4:0
TS Węgrzce
15.09.2021
17:00
Unia Oświęcim
1:0
Jutrzenka Giebułtów
15.09.2021
17:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Słomniczanka Słomniki
18.09.2021
11:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Unia Oświęcim
18.09.2021
11:00
Tempo Białka
:
KS Chełmek
18.09.2021
16:00
TS Węgrzce
:
MKS Trzebinia
18.09.2021
17:00
Orzeł Ryczów
:
Beskid Andrychów
18.09.2021
16:00
LKS Jawiszowice
:
Wieczysta Kraków
18.09.2021
17:00
Sokół Kocmyrzów
:
Clepardia Kraków
18.09.2021
16:00
Wiślanka Grabie
:
Garbarnia II Kraków
18.09.2021
16:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
:
Tarnovia Tarnów
18.09.2021
11:00
Radłovia Radłów
:
Sokół Słopnice
18.09.2021
16:00
BKS Bochnia
:
Glinik Gorlice
18.09.2021
17:00
Metal Tarnów
:
Okocimski Brzesko
18.09.2021
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Jarmuta
18.09.2021
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Limanovia Limanowa
18.09.2021
17:00
Lubań Maniowy
:
Watra Białka Tatrzańska
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
:
LOT Balice
18.09.2021
11:00
LKS Niedźwiedź
:
Promień Przeginia
18.09.2021
16:30
Błękitni Modlnica
:
Przebój Wolbrom
18.09.2021
17:00
Piliczanka Pilica
:
Spójnia Osiek
18.09.2021
16:00
Przemsza Klucze
:
LOT Balice
18.09.2021
11:00
Proszowianka Proszowice
:
KS PKM Olkusz
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kmita Zabierzów
:
Prokocim Kraków
18.09.2021
16:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Hutnik II Kraków
18.09.2021
16:30
Radziszowianka Radziszów
:
Borek Kraków
18.09.2021
17:00
Prądniczanka Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
18.09.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Raba Dobczyce
:
LKS Śledziejowice
18.09.2021
11:00
Gdovia Gdów
:
Jordan Sum Zakliczyn
18.09.2021
17:00
Górnik Wieliczka
:
Karpaty Siepraw
18.09.2021
16:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Złomex Branice
18.09.2021
15:00
Tempo Rzeszotary
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

MKS Libiąż
:
Brzezina Osiek
18.09.2021
16:00
Niwa Nowa Wieś
:
Strażak Rajsko
18.09.2021
16:00
LKS Żarki
:
Górnik Brzeszcze
18.09.2021
11:00
Nadwiślanin Gromiec
:
LKS Gorzów
18.09.2021
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Sokół Przytkowice
18.09.2021
 
Skawa Wadowice
:
Victoria Jaworzno
18.09.2021
16:00
Hejnał Kęty
:
Fablok Chrzanów
18.09.2021
11:00
Zgoda Byczyna
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Poręba Spytkowska
:
Jadowniczanka Jadowniki
18.09.2021
16:30
Victoria Słomka
:
Naprzód Sobolów
18.09.2021
16:00
Błyskawica Proszówki
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
18.09.2021
15:30
GKS Drwinia
:
Ceramika Muchówka
18.09.2021
14:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LUKS Skrzyszów
:
LKS Rzuchowa
17.09.2021
16:30
Wisła Szczucin
:
Pogórze
18.09.2021
16:30
Zorza Zaczarnie
:
LKS Nowa Jastrząbka
18.09.2021
16:30
Olimpia Wojnicz
:
LKS Ładna
18.09.2021
16:30
Rzepiennik Strzyżewski
:
Polan Żabno
18.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Łużna
:
Gród Podegrodzie
18.09.2021
16:00
KS Biecz
:
Helena Nowy Sącz
18.09.2021
16:30
LKS Uście Gorlickie
:
Biegoniczanka
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Huragan Waksmund
3:1
Zawrat Bukowina Tatrzańska
15.09.2021
17:00
AKS Ujanowice
:
Huragan Waksmund
18.09.2021
16:00
Orkan Szczyrzyc
:
Zalesianka
18.09.2021
16:00
Czarni Czarny Dunajec
:
LKS Szaflary
18.09.2021
16:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
Babia Góra Lipnica Wielka
18.09.2021
16:00
Płomień Limanowa
:
Turbacz Mszana Dolna
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Błękitni II Modlnica
:
Galicja Raciborowice
18.09.2021
14:00
Partyzant Dojazdów
:
Ekler Baranówka
18.09.2021
15:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Bibiczanka Bibice
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Iskra Czułów
0:6
Tramwaj Kraków
15.09.2021
16:30
Potok Więckowice
1:2
Sportowiec Modlniczka
15.09.2021
17:00
Liszczanka Liszki
1:1
Piast Wołowice
15.09.2021
17:00
Dragon Szczyglice
:
Strażak Rączna
16.09.2021
20:30
Dragon Szczyglice
:
Lotnik Kryspinów
18.09.2021
14:00
Sankowia Sanka
:
Potok Więckowice
18.09.2021
13:00
Wisła Jeziorzany
:
Iskra Czułów
18.09.2021
13:00
Tęcza Piekary
:
Liszczanka Liszki
18.09.2021
15:30
Tramwaj Kraków
:
JKS Zelków
18.09.2021
17:00
Start Kamień
:
Piast Wołowice
18.09.2021
14:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Zwierzyniecki Kraków
:
Dąbski Kraków
18.09.2021
17:00
Gajowianka Gaj
:
Wieczysta II
18.09.2021
16:30
Nadwiślan Kraków
:
Strzelcy Kraków
18.09.2021
16:30
Iskra Krzęcin
:
Prądniczanka II Kraków
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Batory Wola Batorska
:
Wilga Koźmice Wielkie
18.09.2021
16:00
Start Brzezie
:
Zryw Szarów
18.09.2021
17:00
Czarnochowice
:
Iskra Zakrzów
18.09.2021
17:00
Strażak Kokotów
:
Zieloni Niegowić
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Pasternik Ochojno
:
Iskra Głogoczów
18.09.2021
16:00
Staw Polanka
:
Orzeł Nowa Wieś
18.09.2021
16:00
Sokół Borzęta
:
Hejnał Krzyszkowice
18.09.2021
16:30
LKS Rudnik
:
Beskid Tokarnia
18.09.2021
16:30
Dziecanovia Dziekanowice
:
Górki Myślenice
18.09.2021
17:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Zielonka Wrząsowice
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Trzy Korony Żarnowiec
:
Strumyk Zarzecze
18.09.2021
16:30
Pilica Wierbka
:
Laskowianka Laski
18.09.2021
12:00
Unia Jaroszowiec
:
Błysk Zederman
18.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
:
Wisełka Rozkochów
18.09.2021
17:00
Zagórzanka Zagórze
:
MKS Alwernia
18.09.2021
17:00
Wisła Jankowice
:
Polonia Luszowice
18.09.2021
17:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Tęcza Tenczynek
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
:
Cobra Wężerów
18.09.2021
11:00
Agricola Klimontów
:
Kosynierzy Łuczyce
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
:
Novi Narama
18.09.2021
17:00
Niegoszowianka
:
Orzeł II Bębło
18.09.2021
14:00
Orlęta II Rudawa
:
Wisła Rząska
18.09.2021
17:00
Płomień Jerzmanowice
:
Kmita II Zabierzów
18.09.2021
16:30

Keeza Klasa B (Kraków III)

Bieżanowianka II Kraków
:
Fairant Kraków
18.09.2021
16:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Tramwaj II Kraków
18.09.2021
17:00
Wawel Kraków
:
Prokocim II Kraków
18.09.2021
11:00
Pychowianka Kraków
:
Dragoons Kraków
18.09.2021
16:00
Victoria Kraków
:
Universum Kraków
18.09.2021
 
Bronowicki Kraków
:
Rybitwy Kraków
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Sokół Rybna
:
Błękitni Czułówek
18.09.2021
17:00
Rzozovia Rzozów
:
Radziszowianka II
18.09.2021
17:00
Tyniec Kraków
:
Sparta Przeginia Duchowna
18.09.2021
16:00
Płomień Kostrze
:
Wisła Czernichów
18.09.2021
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Lotnik II Kryspinów
18.09.2021
16:00
Gwiazda Ściejowice
:
Nadwiślan Rusocice
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Piłkarz Podłęże
16.09.2021
17:30
Rożnowa
:
UKS Sygneczów
18.09.2021
16:00
Naprzód Ochmanów
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
18.09.2021
16:30
Wiarusy II
:
Górnik II Wieliczka
18.09.2021
16:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Dąb Zabierzów Bocheński
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Radwan Skomielna Czarna
:
Lubomir Wiśniowa
18.09.2021
16:00
Sęp Droginia
:
LKS Trzebunia
18.09.2021
16:30
Wicher Stróża
:
Karpaty II Siepraw
18.09.2021
16:30

Keeza Klasa B (Olkusz)

Błyskawica Kolbark
:
Northstar Miechów
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
Gryf Wiatowice
18.09.2021
16:30
Contra II
:
Czarnochowice II
18.09.2021
15:30

Centralna Liga Juniorów U-18

Jagiellonia
:
Warta
18.09.2021
12:00
Wisła Kraków
:
Zagłębie Lubin
18.09.2021
11:15
Legia Warszawa
:
Pogoń Szczecin
18.09.2021
11:00
Lech Poznań
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
11:00
Raków Częstochowa
:
Gwarek Zabrze
18.09.2021
14:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Resovia Rzeszów
:
Korona Kielce
18.09.2021
13:00
Wisła Kraków
:
Motor Lublin
18.09.2021
14:00
Cracovia Kraków
:
Stal Rz.
18.09.2021
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Wisła Puławy
18.09.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - jesień

Sandecja Nowy Sącz
:
TOP 54 Biała Podlaska
18.09.2021
12:30
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
 
KKP Korona Kielce
:
BKS Lublin
18.09.2021
12:00
Górnik Ł.
:
Stal Rz.
18.09.2021
15:30

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
3:1
Unia Tarnów
14.09.2021
17:30
Orzeł Myślenice
2:2
Limanovia Limanowa
14.09.2021
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
6:1
Górnik Wieliczka
15.09.2021
17:00
Grybovia Grybów
4:2
Dunajec Nowy Sącz
15.09.2021
17:00
Garbarnia Kraków
2:1
Puszcza Niepołomice
15.09.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
5:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15.09.2021
16:00
Pcimianka Pcim
:
Beskid Andrychów
16.09.2021
17:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Orzeł Myślenice
18.09.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Profi Zielonki
18.09.2021
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
18.09.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
MKS Trzebinia
18.09.2021
10:00
Unia Tarnów
:
Wolania Wola Rzędzińska
18.09.2021
13:30
Beskid Andrychów
:
Grybovia Grybów
18.09.2021
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Podhale Nowy Targ
:
Sandecja Nowy Sącz
15.09.2021
15:00
Hutnik Kraków
:
Garbarnia Kraków
18.09.2021
12:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Unia II Tarnów
:
Hutnik II Kraków
17.09.2021
17:00
Cracovia II Kraków
:
Puszcza Niepołomice
18.09.2021
14:00
Beskid Andrychów
:
Profi Zielonki
18.09.2021
11:00
Limanovia Limanowa
:
Okocimski Brzesko
18.09.2021
12:15

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
18.09.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Wisła II Kraków
18.09.2021
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Unia II Tarnów
12:0
Górnik Tarnów
15.09.2021
10:00
Unia Oświęcim
:
AS Progres Kraków
16.09.2021
17:00
Kalwarianka
:
Respect Szalowa
18.09.2021
10:00
Górnik Tarnów
:
Okocimski Brzesko
18.09.2021
12:00

I Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
5:1
Cracovia Kraków
14.09.2021
17:00
Sandecja
:
Hutnik
15.09.2021
16:30
Cracovia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
18.09.2021
16:30
Limanovia Limanowa
:
Hutnik
18.09.2021
14:30
AS Progres Kraków
:
Sandecja
18.09.2021
16:00

II Małopolska Liga Młodzików

Cracovia Kraków
3:1
Unia Tarnów
15.09.2021
17:45
TS Wisła I Kraków
:
Pogoń S.
16.09.2021
14:00
Unia Oświęcim
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
11:00
Akademia Goal Nawojowa
:
TS Wisła I Kraków
18.09.2021
12:30
Pogoń S.
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.09.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
Unia Tarnów
18.09.2021
11:00

II Liga Kobiet, gr. południowa

Unia Lublin
:
Ziemia Lubińska Czerniec
18.09.2021
15:00

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

Izolator Boguchwała
:
DAP Dębica
18.09.2021
11:00
FSA Kraków
:
MOSiR Lubartów
18.09.2021
11:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Resovia II Rzeszów
18.09.2021
11:00