facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2015

Lotnik Kryspinów
0:4
Kmita Zabierzów
15.08.2015
17:00
Tęcza Piekary
2:2
Nadwiślan Kraków
15.08.2015
17:30
Dalin Myślenice
5:2
Podgórze Kraków
15.08.2015
16:00
Borek Kraków
0:1
Clepardia Kraków
15.08.2015
17:00
Prokocim Kraków
4:3
Garbarnia II Kraków
15.08.2015
11:00
Kaszowianka Kaszów
2:0
Złomex Branice
16.08.2015
17:00
Świt Krzeszowice
6:2
Piast Wołowice
16.09.2015
16:30

2. kolejka 22.08.2015

Złomex Branice
1:10
Garbarnia II Kraków
22.08.2015
11:00
Borek Kraków
0:0
Prokocim Kraków
22.08.2015
17:00
Nadwiślan Kraków
5:0
Świt Krzeszowice
22.08.2015
17:00
Kmita Zabierzów
2:1
Tęcza Piekary
22.08.2015
17:00
Podgórze Kraków
5:1
Clepardia Kraków
23.08.2015
17:00
Piast Wołowice
0:3
Dalin Myślenice
23.08.2015
16:00
Kaszowianka Kaszów
2:1
Lotnik Kryspinów
23.08.2015
17:00

3. kolejka 29.08.2015

Tęcza Piekary
1:4
Kaszowianka Kaszów
29.08.2015
17:00
Świt Krzeszowice
0:0
Kmita Zabierzów
29.08.2015
17:00
Dalin Myślenice
1:0
Nadwiślan Kraków
29.08.2015
17:00
Prokocim Kraków
3:1
Podgórze Kraków
29.08.2015
11:00
Garbarnia II Kraków
1:2
Borek Kraków
29.08.2015
11:00
Lotnik Kryspinów
3:3
Złomex Branice
30.08.2015
11:00
Piast Wołowice
2:0
Clepardia Kraków
30.08.2015
16:00

4. kolejka 05.09.2015

Podgórze Kraków
4:1
Garbarnia II Kraków
05.09.2015
16:30
Nadwiślan Kraków
2:0
Clepardia Kraków
05.09.2015
16:30
Kmita Zabierzów
2:2
Dalin Myślenice
05.09.2015
16:30
Złomex Branice
0:1
Borek Kraków
06.09.2015
16:30
Piast Wołowice
1:1
Prokocim Kraków
06.09.2015
16:30
Kaszowianka Kaszów
9:0
Świt Krzeszowice
06.09.2015
16:30
Lotnik Kryspinów
2:1
Tęcza Piekary
06.09.2015
16:30

5. kolejka 12.09.2015

Świt Krzeszowice
3:1
Lotnik Kryspinów
12.09.2015
16:30
Dalin Myślenice
2:2
Kaszowianka Kaszów
12.09.2015
12:00
Clepardia Kraków
1:2
Kmita Zabierzów
12.09.2015
16:30
Prokocim Kraków
0:4
Nadwiślan Kraków
12.09.2015
16:00
Garbarnia II Kraków
1:1
Piast Wołowice
12.09.2015
11:00
Borek Kraków
0:3
Podgórze Kraków
12.09.2015
16:30
Tęcza Piekary
3:2
Złomex Branice
13.09.2015
16:30

6. kolejka 19.09.2015

Nadwiślan Kraków
6:4
Garbarnia II Kraków
19.09.2015
12:00
Kmita Zabierzów
4:0
Prokocim Kraków
19.09.2015
16:00
Złomex Branice
1:0
Podgórze Kraków
20.09.2015
16:00
Piast Wołowice
2:0
Borek Kraków
20.09.2015
16:00
Kaszowianka Kaszów
3:1
Clepardia Kraków
20.09.2015
16:00
Lotnik Kryspinów
0:6
Dalin Myślenice
20.09.2015
16:00
Tęcza Piekary
4:1
Świt Krzeszowice
20.09.2015
16:00

7. kolejka 26.09.2015

Świt Krzeszowice
4:0
Złomex Branice
26.09.2015
16:00
Dalin Myślenice
4:2
Tęcza Piekary
26.09.2015
16:00
Clepardia Kraków
3:0
Lotnik Kryspinów
26.09.2015
16:00
Prokocim Kraków
0:3
Kaszowianka Kaszów
26.09.2015
16:00
Borek Kraków
0:0
Nadwiślan Kraków
26.09.2015
11:00
Garbarnia II Kraków
0:1
Kmita Zabierzów
27.09.2015
11:00
Podgórze Kraków
1:3
Piast Wołowice
27.09.2015
16:00

8. kolejka 03.10.2015

Nadwiślan Kraków
1:4
Podgórze Kraków
03.10.2015
15:30
Kmita Zabierzów
1:3
Borek Kraków
03.10.2015
15:30
Lotnik Kryspinów
2:2
Prokocim Kraków
03.10.2015
15:30
Tęcza Piekary
2:2
Clepardia Kraków
03.10.2015
15:30
Świt Krzeszowice
0:3
Dalin Myślenice
03.10.2015
15:30
Złomex Branice
1:3
Piast Wołowice
04.10.2015
15:30
Kaszowianka Kaszów
5:0
Garbarnia II Kraków
04.10.2015
15:30

9. kolejka 10.10.2015

Dalin Myślenice
8:0
Złomex Branice
10.10.2015
15:00
Clepardia Kraków
4:0
Świt Krzeszowice
10.10.2015
15:00
Prokocim Kraków
4:0
Tęcza Piekary
10.10.2015
15:00
Garbarnia II Kraków
6:0
Lotnik Kryspinów
10.10.2015
11:00
Borek Kraków
0:0
Kaszowianka Kaszów
10.10.2015
15:00
Podgórze Kraków
0:0
Kmita Zabierzów
10.10.2015
15:00
Piast Wołowice
1:0
Nadwiślan Kraków
11.10.2015
15:00

10. kolejka 17.10.2015

Złomex Branice
1:2
Nadwiślan Kraków
17.10.2015
15:00
Kmita Zabierzów
2:1
Piast Wołowice
17.10.2015
15:00
Świt Krzeszowice
1:2
Prokocim Kraków
17.10.2015
15:00
Dalin Myślenice
1:1
Clepardia Kraków
17.10.2015
15:00
Kaszowianka Kaszów
1:2
Podgórze Kraków
18.10.2015
15:00
Lotnik Kryspinów
0:0
Borek Kraków
18.10.2015
15:00
Tęcza Piekary
2:4
Garbarnia II Kraków
18.10.2015
15:00

11. kolejka 24.10.2015

Clepardia Kraków
1:2
Złomex Branice
24.10.2015
15:00
Prokocim Kraków
1:4
Dalin Myślenice
24.10.2015
15:00
Borek Kraków
0:0
Tęcza Piekary
24.10.2015
11:00
Podgórze Kraków
2:1
Lotnik Kryspinów
24.10.2015
15:00
Nadwiślan Kraków
1:0
Kmita Zabierzów
24.10.2015
15:00
Garbarnia II Kraków
5:0
Świt Krzeszowice
25.10.2015
11:00
Piast Wołowice
1:1
Kaszowianka Kaszów
25.10.2015
14:00

12. kolejka 31.10.2015

Złomex Branice
1:1
Kmita Zabierzów
31.10.2015
12:00
Kaszowianka Kaszów
2:0
Nadwiślan Kraków
31.10.2015
13:30
Lotnik Kryspinów
1:5
Piast Wołowice
31.10.2015
13:30
Tęcza Piekary
2:0
Podgórze Kraków
31.10.2015
11:00
Świt Krzeszowice
3:1
Borek Kraków
31.10.2015
13:30
Dalin Myślenice
1:1
Garbarnia II Kraków
31.10.2015
11:00
Clepardia Kraków
2:3
Prokocim Kraków
31.10.2015
11:00

13. kolejka 07.11.2015

Prokocim Kraków
2:1
Złomex Branice
07.11.2015
13:30
Borek Kraków
2:1
Dalin Myślenice
07.11.2015
11:00
Podgórze Kraków
1:6
Świt Krzeszowice
07.11.2015
13:00
Nadwiślan Kraków
7:1
Lotnik Kryspinów
07.11.2015
13:30
Kmita Zabierzów
0:0
Kaszowianka Kaszów
07.11.2015
13:30
Garbarnia II Kraków
2:2
Clepardia Kraków
08.11.2015
11:00
Piast Wołowice
1:1
Tęcza Piekary
08.11.2015
13:00

14. kolejka 26.03.2016

Kmita Zabierzów
1:0
Lotnik Kryspinów
26.03.2016
13:00
Nadwiślan Kraków
4:2
Tęcza Piekary
26.03.2016
15:30
Podgórze Kraków
2:3
Dalin Myślenice
26.03.2016
11:00
Clepardia Kraków
3:2
Borek Kraków
26.03.2016
11:00
Garbarnia II Kraków
4:1
Prokocim Kraków
26.03.2016
14:00
Złomex Branice
1:1
Kaszowianka Kaszów
26.03.2016
11:30
Piast Wołowice
4:4
Świt Krzeszowice
26.03.2016
15:00

15. kolejka 02.04.2016

Prokocim Kraków
2:0
Borek Kraków
02.04.2016
17:00
Świt Krzeszowice
3:5
Nadwiślan Kraków
02.04.2016
17:00
Tęcza Piekary
0:1
Kmita Zabierzów
02.04.2016
16:00
Clepardia Kraków
1:1
Podgórze Kraków
02.04.2016
17:00
Dalin Myślenice
2:2
Piast Wołowice
02.04.2016
16:30
Lotnik Kryspinów
0:2
Kaszowianka Kaszów
02.04.2016
17:00
Garbarnia II Kraków
3:0
Złomex Branice
03.04.2016
11:00

16. kolejka 09.04.2016

Kmita Zabierzów
3:1
Świt Krzeszowice
09.04.2016
17:00
Nadwiślan Kraków
1:3
Dalin Myślenice
09.04.2016
17:00
Podgórze Kraków
0:0
Prokocim Kraków
09.04.2016
11:00
Borek Kraków
1:0
Garbarnia II Kraków
09.04.2016
17:00
Clepardia Kraków
3:0
Piast Wołowice
09.04.2016
17:00
Kaszowianka Kaszów
3:0
Tęcza Piekary
10.04.2016
17:00
Złomex Branice
1:0
Lotnik Kryspinów
10.04.2016
16:00

17. kolejka 16.04.2016

Garbarnia II Kraków
7:2
Podgórze Kraków
16.04.2016
14:00
Clepardia Kraków
5:0
Nadwiślan Kraków
16.04.2016
17:00
Borek Kraków
2:1
Złomex Branice
16.04.2016
17:00
Prokocim Kraków
3:0
Piast Wołowice
16.04.2016
17:00
Świt Krzeszowice
1:5
Kaszowianka Kaszów
16.04.2016
17:00
Tęcza Piekary
0:3
Lotnik Kryspinów
16.04.2016
17:00
Dalin Myślenice
5:2
Kmita Zabierzów
01.06.2016
18:00

18. kolejka 23.04.2016

Kmita Zabierzów
3:3
Clepardia Kraków
23.04.2016
17:00
Piast Wołowice
1:2
Garbarnia II Kraków
23.04.2016
17:00
Podgórze Kraków
2:3
Borek Kraków
23.04.2016
17:00
Lotnik Kryspinów
2:4
Świt Krzeszowice
24.04.2016
17:00
Kaszowianka Kaszów
0:4
Dalin Myślenice
24.04.2016
17:00
Nadwiślan Kraków
3:2
Prokocim Kraków
24.04.2016
16:00
Złomex Branice
2:3
Tęcza Piekary
24.04.2016
16:00

19. kolejka 30.04.2016

Garbarnia II Kraków
1:1
Nadwiślan Kraków
30.04.2016
13:00
Podgórze Kraków
1:1
Złomex Branice
30.04.2016
11:00
Borek Kraków
0:2
Piast Wołowice
30.04.2016
17:00
Clepardia Kraków
0:1
Kaszowianka Kaszów
30.04.2016
11:00
Dalin Myślenice
2:0
Lotnik Kryspinów
30.04.2016
11:00
Świt Krzeszowice
2:2
Tęcza Piekary
30.04.2016
17:00
Prokocim Kraków
5:3
Kmita Zabierzów
08.06.2016
18:30

20. kolejka 07.05.2016

Tęcza Piekary
0:2
Dalin Myślenice
07.05.2016
17:30
Nadwiślan Kraków
2:4
Borek Kraków
07.05.2016
17:00
Kmita Zabierzów
2:1
Garbarnia II Kraków
07.05.2016
13:00
Piast Wołowice
2:1
Podgórze Kraków
07.05.2016
17:00
Złomex Branice
0:0
Świt Krzeszowice
08.05.2016
17:00
Lotnik Kryspinów
1:4
Clepardia Kraków
08.05.2016
17:00
Kaszowianka Kaszów
4:0
Prokocim Kraków
08.05.2016
17:00

21. kolejka 14.05.2016

Podgórze Kraków
0:3
Nadwiślan Kraków
14.05.2016
18:00
Borek Kraków
1:1
Kmita Zabierzów
14.05.2016
17:30
Prokocim Kraków
3:1
Lotnik Kryspinów
14.05.2016
18:00
Clepardia Kraków
7:1
Tęcza Piekary
14.05.2016
18:00
Dalin Myślenice
8:0
Świt Krzeszowice
14.05.2016
17:00
Piast Wołowice
2:4
Złomex Branice
14.05.2016
18:00
Garbarnia II Kraków
0:1
Kaszowianka Kaszów
15.05.2016
11:00

22. kolejka 21.05.2016

Złomex Branice
0:5
Dalin Myślenice
21.05.2016
11:00
Tęcza Piekary
3:2
Prokocim Kraków
21.05.2016
18:00
Kmita Zabierzów
2:0
Podgórze Kraków
21.05.2016
17:00
Nadwiślan Kraków
5:1
Piast Wołowice
21.05.2016
17:00
Świt Krzeszowice
1:1
Clepardia Kraków
22.05.2016
18:00
Lotnik Kryspinów
1:1
Garbarnia II Kraków
22.05.2016
17:00
Kaszowianka Kaszów
2:1
Borek Kraków
22.05.2016
14:00

23. kolejka 28.05.2016

Piast Wołowice
2:2
Kmita Zabierzów
26.05.2016
14:00
Nadwiślan Kraków
2:1
Złomex Branice
28.05.2016
17:00
Prokocim Kraków
4:1
Świt Krzeszowice
28.05.2016
18:00
Clepardia Kraków
0:2
Dalin Myślenice
28.05.2016
18:00
Podgórze Kraków
1:4
Kaszowianka Kaszów
28.05.2016
17:00
Borek Kraków
1:0
Lotnik Kryspinów
28.05.2016
17:30
Garbarnia II Kraków
3:0
Tęcza Piekary
29.05.2016
17:00

24. kolejka 04.06.2016

Lotnik Kryspinów
2:1
Podgórze Kraków
26.05.2016
11:00
Złomex Branice
0:3
Clepardia Kraków
04.06.2016
18:00
Dalin Myślenice
4:0
Prokocim Kraków
04.06.2016
17:00
Tęcza Piekary
2:1
Borek Kraków
04.06.2016
18:00
Świt Krzeszowice
0:0
Garbarnia II Kraków
04.06.2016
17:00
Kaszowianka Kaszów
0:0
Piast Wołowice
05.06.2016
14:00
Kmita Zabierzów
3:0 v.o.
Nadwiślan Kraków
14.06.2016
18:30

25. kolejka 11.06.2016

Garbarnia II Kraków
5:1
Dalin Myślenice
10.06.2016
18:00
Nadwiślan Kraków
1:2
Kaszowianka Kaszów
11.06.2016
17:00
Piast Wołowice
1:1
Lotnik Kryspinów
11.06.2016
18:00
Podgórze Kraków
3:1
Tęcza Piekary
11.06.2016
11:00
Borek Kraków
2:0
Świt Krzeszowice
11.06.2016
17:00
Prokocim Kraków
4:4
Clepardia Kraków
11.06.2016
18:00
Złomex Branice
2:3
Kmita Zabierzów
12.06.2016
15:30

26. kolejka 18.06.2016

Złomex Branice
1:4
Prokocim Kraków
18.06.2016
17:00
Dalin Myślenice
4:0
Borek Kraków
18.06.2016
17:00
Świt Krzeszowice
3:3
Podgórze Kraków
18.06.2016
17:00
Lotnik Kryspinów
3:1
Nadwiślan Kraków
18.06.2016
17:00
Kaszowianka Kaszów
6:2
Kmita Zabierzów
18.06.2016
17:00
Clepardia Kraków
1:2
Garbarnia II Kraków
18.06.2016
17:00
Tęcza Piekary
2:0
Piast Wołowice
18.06.2016
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 18.06.2016

18.06.2016
17:00
Złomex Branice
1:4
Prokocim Kraków
18.06.2016
17:00
Dalin Myślenice
4:0
Borek Kraków
18.06.2016
17:00
Świt Krzeszowice
3:3
Podgórze Kraków
18.06.2016
17:00
Lotnik Kryspinów
3:1
Nadwiślan Kraków
18.06.2016
17:00
Kaszowianka Kaszów
6:2
Kmita Zabierzów
18.06.2016
17:00
Clepardia Kraków
1:2
Garbarnia II Kraków
18.06.2016
17:00
Tęcza Piekary
2:0
Piast Wołowice

26. kolejka 18.06.2016

18.06.2016
17:00
Złomex Branice
1:4
Prokocim Kraków
18.06.2016
17:00
Dalin Myślenice
4:0
Borek Kraków
18.06.2016
17:00
Świt Krzeszowice
3:3
Podgórze Kraków
18.06.2016
17:00
Lotnik Kryspinów
3:1
Nadwiślan Kraków
18.06.2016
17:00
Kaszowianka Kaszów
6:2
Kmita Zabierzów
18.06.2016
17:00
Clepardia Kraków
1:2
Garbarnia II Kraków
18.06.2016
17:00
Tęcza Piekary
2:0
Piast Wołowice

Wiadomości ligowe


III liga, grupa IV

Wisła Puławy
:
Wisłoka Dębica
09.04.2020
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
Beskid Andrychów
09.04.2020
18:00
Wiślanie Jaśkowice
:
MKS Trzebinia
10.04.2020
18:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Karpaty Krosno
:
Korona Kielce
09.04.2020
12:00
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
09.04.2020
14:00

Małopolska Liga Juniorów

BKS Bochnia
:
Podhale Nowy Targ
09.04.2020
 

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
14:10
Orzeł Piaski Wielkie
06.04.2020
19:00
(143-103)
Wiślanie Jaśkowice
3:3
Beskid Andrychów
06.04.2020
19:00
(34-32)
MKS Trzebinia
8:1
Orzeł Ryczów
06.04.2020
19:00
(81-15)
LKS Rajsko
2:6
Czarni Staniątki
06.04.2020
19:00
(22-66)
Sokół Kocmyrzów
8:1
Clepardia Kraków
06.04.2020
19:00
(85-13)
Skawinka Skawina
6:2
Cracovia II Kraków
06.04.2020
19:00
(63-24)
Słomniczanka Słomniki
8:4
LKS Jawiszowice
06.04.2020
19:00
(87-44)
Wisła II Kraków
7:2
Unia Oświęcim
06.04.2020
19:00
(73-23)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
19:20
Pcimianka Pcim
06.04.2020
19:00
(196-204)
Czarni Staniątki
6:3
Skawinka Skawina
07.04.2020
19:00
(64-34)
Orzeł Piaski Wielkie
6:5
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
07.04.2020
19:00
(61-50)
LKS Rajsko
3:8
Wisła II Kraków
07.04.2020
19:00
(31-88)
Orzeł Ryczów
2:2
Unia Oświęcim
07.04.2020
19:00
(25-25)
Beskid Andrychów
11:12
Dalin Myślenice
07.04.2020
19:00
(112-124)
Cracovia II Kraków
2:11
Sokół Kocmyrzów
07.04.2020
19:00
(22-118)
Clepardia Kraków
2:1
Wiślanie Jaśkowice
07.04.2020
19:00
(29-18)
Pcimianka Pcim
23:20
Słomniczanka Słomniki
07.04.2020
19:00
(232-202)
LKS Jawiszowice
5:9
MKS Trzebinia
07.04.2020
19:00
(56-90)
MKS Trzebinia
12:18
Pcimianka Pcim
08.04.2020
19:00
(127-183)
Słomniczanka Słomniki
9:3
Orzeł Piaski Wielkie
08.04.2020
19:00
(97-30)
Sokół Kocmyrzów
9:6
Czarni Staniątki
08.04.2020
19:00
(98-60)
Wiślanie Jaśkowice
7:2
Cracovia II Kraków
08.04.2020
19:00
(75-22)
Unia Oświęcim
2:5
LKS Jawiszowice
08.04.2020
19:00
(23-57)
Dalin Myślenice
9:7
Clepardia Kraków
08.04.2020
19:00
(98-72)
Skawinka Skawina
4:1
LKS Rajsko
08.04.2020
19:00
(43-13)
Wisła II Kraków
9:2
Orzeł Ryczów
08.04.2020
19:00
(97-21)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
5:2
Beskid Andrychów
08.04.2020
19:00
(50-20)
Orzeł Piaski Wielkie
:
MKS Trzebinia
09.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Unia Oświęcim
09.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Sokół Kocmyrzów
09.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Słomniczanka Słomniki
09.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Wiślanie Jaśkowice
09.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Ryczów
09.04.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
09.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Wisła II Kraków
09.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Dalin Myślenice
09.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Beskid Andrychów
10.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Czarni Staniątki
10.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Clepardia Kraków
10.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
Skawinka Skawina
10.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
LKS Rajsko
10.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Orzeł Piaski Wielkie
10.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Cracovia II Kraków
10.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Pcimianka Pcim
10.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
LKS Jawiszowice
10.04.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bolesław Bukowno
1:4
Pogoń Miechów
06.04.2020
19:05
(15-48)
LKS Niedźwiedź
3:0
LOT Balice
06.04.2020
19:05
(32-9)
Zieleńczanka Zielonki
7:3
Orzeł Iwanowice
06.04.2020
19:05
(73-37)
KS Olkusz
1:1
Przebój Wolbrom
06.04.2020
19:05
(19-13)
Prądniczanka Kraków
3:5
Proszowianka Proszowice
06.04.2020
19:05
(32-53)
Piliczanka Pilica
6:2
Spójnia Osiek
06.04.2020
19:05
(64-24)
Grębałowianka Kraków
4:6
Przemsza Klucze
06.04.2020
19:05
(42-67)
Przebój Wolbrom
5:5
Piliczanka Pilica
07.04.2020
19:05
(50-56)
Spójnia Osiek
2:1
Prądniczanka Kraków
07.04.2020
19:05
(23-13)
Przemsza Klucze
6:1
Bolesław Bukowno
07.04.2020
19:05
(65-19)
LOT Balice
1:2
Orzeł Iwanowice
07.04.2020
19:05
(13-26)
Pogoń Miechów
3:2
KS Olkusz
07.04.2020
19:05
(31-21)
Proszowianka Proszowice
6:3
LKS Niedźwiedź
07.04.2020
19:05
(62-34)
Grębałowianka Kraków
2:7
Zieleńczanka Zielonki
07.04.2020
19:05
(27-78)
Bolesław Bukowno
2:2
Grębałowianka Kraków
08.04.2020
19:05
(21-20)
LKS Niedźwiedź
3:2
Spójnia Osiek
08.04.2020
19:05
(38-20)
Prądniczanka Kraków
2:0
Przebój Wolbrom
08.04.2020
19:05
(27-9)
Zieleńczanka Zielonki
6:4
LOT Balice
08.04.2020
19:05
(65-41)
Orzeł Iwanowice
2:3
Proszowianka Proszowice
08.04.2020
19:05
(24-38)
Piliczanka Pilica
6:8
Pogoń Miechów
08.04.2020
19:05
(67-85)
KS Olkusz
4:8
Przemsza Klucze
08.04.2020
19:05
(47-86)

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
7:12
Piast Wołowice
06.04.2020
19:10
(79-127)
TS Węgrzce
12:12
Kmita Zabierzów
06.04.2020
19:10
(125-124)
Hutnik II Kraków
7:6
Borek Kraków
06.04.2020
19:10
(74-63)
Dąbski Kraków
6:1
Prokocim Kraków
06.04.2020
19:10
(60-11)
Błękitni Modlnica
3:1
Bronowianka Kraków
06.04.2020
19:10
(34-14)
Garbarnia II Kraków
3:2
Wiślanie II Jaśkowice
06.04.2020
19:10
(30-20)
Kaszowianka Kaszów
2:7
Nadwiślan Kraków
06.04.2020
19:10
(21-72)
Kmita Zabierzów
4:2
Garbarnia II Kraków
07.04.2020
19:10
(43-22)
Prokocim Kraków
4:4
Kaszowianka Kaszów
07.04.2020
19:10
(41-40)
Dąbski Kraków
8:7
Hutnik II Kraków
07.04.2020
19:10
(81-71)
Nadwiślan Kraków
14:6
Wieczysta Kraków
07.04.2020
19:10
(148-60)
Wiślanie II Jaśkowice
1:5
Błękitni Modlnica
07.04.2020
19:10
(12-51)
Piast Wołowice
19:19
TS Węgrzce
07.04.2020
19:10
(191-193)
Bronowianka Kraków
2:4
Borek Kraków
07.04.2020
19:10
(26-44)
Garbarnia II Kraków
2:9
Piast Wołowice
08.04.2020
19:10
(20-90)
Kaszowianka Kaszów
3:6
Dąbski Kraków
08.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
6:2
Prokocim Kraków
08.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
3:4
Kmita Zabierzów
08.04.2020
19:10
(31-40)
Borek Kraków
4:2
Wiślanie II Jaśkowice
08.04.2020
19:10
(45-28)
TS Węgrzce
2:7
Nadwiślan Kraków
08.04.2020
19:10
(29-77)
Hutnik II Kraków
4:2
Bronowianka Kraków
08.04.2020
19:10
(42-25)

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Targowianka Targowisko
2:1
Pasternik Ochojno
06.04.2020
19:15
(28-11)
Wiarusy Igołomia
3:1
Jordan Sum Zakliczyn
06.04.2020
19:15
(38-19)
Tempo Rzeszotary
10:17
Orzeł Myślenice
06.04.2020
19:15
(103-179)
LKS Śledziejowice
26:25
Raba Dobczyce
06.04.2020
19:15
(265-257)
Dziecanovia Dziekanowice
8:13
Gdovia Gdów
06.04.2020
19:15
(87-135)
Błękitni Bodzanów
2:1
Radziszowianka Radziszów
06.04.2020
19:15
(27-16)
Wiślanka Grabie
3:4
Górnik Wieliczka
06.04.2020
19:15
(30-43)
Jordan Sum Zakliczyn
2:1
Tempo Rzeszotary
07.04.2020
19:15
(20-15)
Górnik Wieliczka
4:4
Wiarusy Igołomia
07.04.2020
19:15
(41-40)
Dziecanovia Dziekanowice
11:7
Błękitni Bodzanów
07.04.2020
19:15
(111-70)
Raba Dobczyce
10:2
Radziszowianka Radziszów
07.04.2020
19:15
(103-29)
Orzeł Myślenice
15:10
Targowianka Targowisko
07.04.2020
19:15
(154-107)
Gdovia Gdów
8:3
Wiślanka Grabie
07.04.2020
19:15
(85-31)
Pasternik Ochojno
5:14
LKS Śledziejowice
07.04.2020
19:15
(51-142)
Błękitni Bodzanów
4:11
Raba Dobczyce
08.04.2020
19:15
(48-116)
Radziszowianka Radziszów
2:1
Pasternik Ochojno
08.04.2020
19:15
(29-12)
Wiślanka Grabie
9:11
Dziecanovia Dziekanowice
08.04.2020
19:15
(94-111)
LKS Śledziejowice
51:64
Orzeł Myślenice
08.04.2020
19:15
(511-642)
Tempo Rzeszotary
3:5
Górnik Wieliczka
08.04.2020
19:15
(35-57)
Wiarusy Igołomia
2:10
Gdovia Gdów
08.04.2020
19:15
(27-103)
Targowianka Targowisko
2:2
Jordan Sum Zakliczyn
08.04.2020
19:15
(29-25)

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny