facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2015

Skawa Wadowice
0:0
Jałowiec Stryszawa
15.08.2015
15:00
Zagórzanka Zagórze
0:1
Sokół Przytkowice
15.08.2015
17:00
LKS Żarki
2:0
Brzezina Osiek
15.08.2015
17:00
Nadwiślanin Gromiec
0:4
Soła II Oświęcim
15.08.2015
17:00
Soła Łęki
6:1
Dąb Paszkówka
16.08.2015
17:00
Tempo Białka
0:1
KS Chełmek
16.08.2015
17:00
LKS Bobrek
2:2
Niwa Nowa Wieś
16.08.2015
17:30
Orzeł Ryczów
1:1
Unia D&R Oświęcim
16.08.2015
17:00

2. kolejka 22.08.2015

Dąb Paszkówka
1:1
Soła II Oświęcim
22.08.2015
17:00
Unia D&R Oświęcim
1:1
Nadwiślanin Gromiec
22.08.2015
17:00
Niwa Nowa Wieś
3:3
Orzeł Ryczów
22.08.2015
16:00
Brzezina Osiek
4:0
LKS Bobrek
22.08.2015
17:00
KS Chełmek
2:2
LKS Żarki
22.08.2015
17:00
Soła Łęki
1:1
Skawa Wadowice
22.08.2015
17:00
Sokół Przytkowice
0:1
Tempo Białka
23.08.2015
15:00
Jałowiec Stryszawa
1:2
Zagórzanka Zagórze
23.08.2015
17:00

3. kolejka 26.08.2015

Skawa Wadowice
2:0
Dąb Paszkówka
26.08.2015
17:30
Zagórzanka Zagórze
5:1
Soła Łęki
26.08.2015
17:30
LKS Żarki
2:0
Sokół Przytkowice
26.08.2015
17:30
LKS Bobrek
5:4
KS Chełmek
26.08.2015
17:30
Orzeł Ryczów
1:1
Brzezina Osiek
26.08.2015
17:30
Nadwiślanin Gromiec
1:1
Niwa Nowa Wieś
26.08.2015
17:30
Soła II Oświęcim
0:1
Unia D&R Oświęcim
26.08.2015
17:30
Tempo Białka
0:2
Jałowiec Stryszawa
02.09.2015
17:00

4. kolejka 29.08.2015

Niwa Nowa Wieś
0:4
Soła II Oświęcim
29.08.2015
16:00
Brzezina Osiek
2:0
Nadwiślanin Gromiec
29.08.2015
17:00
KS Chełmek
0:2
Orzeł Ryczów
29.08.2015
17:00
Soła Łęki
1:5
Tempo Białka
29.08.2015
16:00
Skawa Wadowice
0:0
Zagórzanka Zagórze
29.08.2015
17:00
Dąb Paszkówka
3:2
Unia D&R Oświęcim
30.08.2015
17:00
Sokół Przytkowice
1:0
LKS Bobrek
30.08.2015
17:00
Jałowiec Stryszawa
3:1
LKS Żarki
30.08.2015
17:00

5. kolejka 05.09.2015

Tempo Białka
1:0
Skawa Wadowice
05.09.2015
17:00
LKS Żarki
5:1
Soła Łęki
05.09.2015
17:00
LKS Bobrek
4:5
Jałowiec Stryszawa
05.09.2015
17:00
Orzeł Ryczów
2:3
Sokół Przytkowice
05.09.2015
14:30
Nadwiślanin Gromiec
3:1
KS Chełmek
05.09.2015
17:00
Soła II Oświęcim
2:0
Brzezina Osiek
05.09.2015
17:00
Unia D&R Oświęcim
1:1
Niwa Nowa Wieś
05.09.2015
17:00
Zagórzanka Zagórze
6:1
Dąb Paszkówka
06.09.2015
17:00

6. kolejka 12.09.2015

Brzezina Osiek
1:3
Unia D&R Oświęcim
12.09.2015
16:00
KS Chełmek
1:1
Soła II Oświęcim
12.09.2015
16:00
Soła Łęki
4:5
LKS Bobrek
12.09.2015
16:00
Skawa Wadowice
1:3
LKS Żarki
12.09.2015
16:00
Dąb Paszkówka
0:4
Niwa Nowa Wieś
13.09.2015
16:00
Sokół Przytkowice
1:1
Nadwiślanin Gromiec
13.09.2015
16:00
Jałowiec Stryszawa
2:3
Orzeł Ryczów
13.09.2015
16:00
Zagórzanka Zagórze
2:1
Tempo Białka
13.09.2015
16:00

7. kolejka 19.09.2015

Tempo Białka
0:0
Dąb Paszkówka
19.09.2015
16:00
Orzeł Ryczów
3:0
Soła Łęki
19.09.2015
16:30
Nadwiślanin Gromiec
5:0
Jałowiec Stryszawa
19.09.2015
16:00
Unia D&R Oświęcim
2:1
KS Chełmek
19.09.2015
14:30
Niwa Nowa Wieś
1:2
Brzezina Osiek
19.09.2015
16:00
LKS Żarki
1:4
Zagórzanka Zagórze
20.09.2015
16:00
LKS Bobrek
5:1
Skawa Wadowice
20.09.2015
16:00
Soła II Oświęcim
5:0
Sokół Przytkowice
20.09.2015
16:00

8. kolejka 26.09.2015

KS Chełmek
1:4
Niwa Nowa Wieś
26.09.2015
16:00
Soła Łęki
3:1
Nadwiślanin Gromiec
26.09.2015
16:00
Skawa Wadowice
2:3
Orzeł Ryczów
26.09.2015
16:00
Zagórzanka Zagórze
1:2
LKS Bobrek
26.09.2015
16:00
Dąb Paszkówka
2:0
Brzezina Osiek
27.09.2015
16:00
Sokół Przytkowice
0:0
Unia D&R Oświęcim
27.09.2015
16:00
Jałowiec Stryszawa
0:2
Soła II Oświęcim
27.09.2015
16:00
Tempo Białka
0:0
LKS Żarki
27.09.2015
16:00

9. kolejka 03.10.2015

Nadwiślanin Gromiec
1:1
Skawa Wadowice
03.10.2015
15:30
Unia D&R Oświęcim
2:1
Jałowiec Stryszawa
03.10.2015
15:30
Niwa Nowa Wieś
0:0
Sokół Przytkowice
03.10.2015
15:30
Brzezina Osiek
0:1
KS Chełmek
03.10.2015
15:30
LKS Żarki
1:2
Dąb Paszkówka
04.10.2015
15:30
LKS Bobrek
1:1
Tempo Białka
04.10.2015
15:30
Orzeł Ryczów
4:1
Zagórzanka Zagórze
04.10.2015
15:30
Soła II Oświęcim
0:2
Soła Łęki
04.10.2015
15:30

10. kolejka 10.10.2015

Soła Łęki
0:0
Unia D&R Oświęcim
10.10.2015
15:00
Skawa Wadowice
0:3
Soła II Oświęcim
10.10.2015
15:00
Dąb Paszkówka
0:0
KS Chełmek
11.10.2015
15:00
Sokół Przytkowice
1:4
Brzezina Osiek
11.10.2015
15:00
Jałowiec Stryszawa
0:0
Niwa Nowa Wieś
11.10.2015
15:00
Zagórzanka Zagórze
3:1
Nadwiślanin Gromiec
11.10.2015
15:00
Tempo Białka
2:0
Orzeł Ryczów
11.10.2015
15:00
LKS Żarki
3:4
LKS Bobrek
11.10.2015
15:00

11. kolejka 17.10.2015

Nadwiślanin Gromiec
1:0
Tempo Białka
17.10.2015
15:00
Unia D&R Oświęcim
0:0
Skawa Wadowice
17.10.2015
15:00
Niwa Nowa Wieś
0:2
Soła Łęki
17.10.2015
15:00
Brzezina Osiek
5:2
Jałowiec Stryszawa
17.10.2015
15:00
KS Chełmek
4:1
Sokół Przytkowice
17.10.2015
15:00
LKS Bobrek
1:0
Dąb Paszkówka
18.10.2015
15:00
Orzeł Ryczów
2:1
LKS Żarki
18.10.2015
15:00
Soła II Oświęcim
0:0
Zagórzanka Zagórze
18.10.2015
15:00

12. kolejka 24.10.2015

Soła Łęki
1:2
Brzezina Osiek
24.10.2015
14:00
Skawa Wadowice
1:1
Niwa Nowa Wieś
24.10.2015
14:00
Zagórzanka Zagórze
0:0
Unia D&R Oświęcim
24.10.2015
14:00
Dąb Paszkówka
0:1
Sokół Przytkowice
25.10.2015
14:00
Jałowiec Stryszawa
1:2
KS Chełmek
25.10.2015
14:00
Tempo Białka
0:1
Soła II Oświęcim
25.10.2015
14:00
LKS Żarki
3:1
Nadwiślanin Gromiec
25.10.2015
14:00
LKS Bobrek
3:1
Orzeł Ryczów
25.10.2015
14:00

13. kolejka 31.10.2015

Orzeł Ryczów
4:1
Dąb Paszkówka
31.10.2015
14:00
Nadwiślanin Gromiec
3:1
LKS Bobrek
31.10.2015
14:00
Soła II Oświęcim
3:3
LKS Żarki
31.10.2015
14:00
Unia D&R Oświęcim
3:1
Tempo Białka
31.10.2015
14:00
Niwa Nowa Wieś
1:1
Zagórzanka Zagórze
31.10.2015
14:00
Brzezina Osiek
1:0
Skawa Wadowice
31.10.2015
14:00
KS Chełmek
1:2
Soła Łęki
31.10.2015
14:00
Sokół Przytkowice
2:2
Jałowiec Stryszawa
31.10.2015
14:00

14. kolejka 07.11.2015

Soła Łęki
3:0
Sokół Przytkowice
07.11.2015
13:00
Skawa Wadowice
2:1
KS Chełmek
07.11.2015
13:00
Dąb Paszkówka
4:4
Jałowiec Stryszawa
08.11.2015
13:00
Zagórzanka Zagórze
4:1
Brzezina Osiek
08.11.2015
13:00
Tempo Białka
3:0
Niwa Nowa Wieś
08.11.2015
13:00
LKS Żarki
0:8
Unia D&R Oświęcim
08.11.2015
13:00
LKS Bobrek
2:1
Soła II Oświęcim
08.11.2015
13:00
Orzeł Ryczów
0:0
Nadwiślanin Gromiec
08.11.2015
13:00

15. kolejka 11.11.2015

Nadwiślanin Gromiec
2:1
Dąb Paszkówka
14.11.2015
13:00
Soła II Oświęcim
2:3
Orzeł Ryczów
14.11.2015
13:00
Unia D&R Oświęcim
2:1
LKS Bobrek
14.11.2015
13:00
Niwa Nowa Wieś
6:1
LKS Żarki
14.11.2015
13:00
Brzezina Osiek
2:1
Tempo Białka
14.11.2015
13:00
KS Chełmek
1:0
Zagórzanka Zagórze
14.11.2015
13:00
Sokół Przytkowice
0:4
Skawa Wadowice
14.11.2015
13:00
Jałowiec Stryszawa
2:0
Soła Łęki
14.11.2015
13:00

16. kolejka 26.03.2016

Jałowiec Stryszawa
1:1
Skawa Wadowice
26.03.2016
14:00
Sokół Przytkowice
1:2
Zagórzanka Zagórze
26.03.2016
14:00
Brzezina Osiek
3:3
LKS Żarki
26.03.2016
14:00
Soła II Oświęcim
0:2
Nadwiślanin Gromiec
26.03.2016
14:00
Dąb Paszkówka
1:2
Soła Łęki
26.03.2016
14:00
KS Chełmek
1:2
Tempo Białka
26.03.2016
14:00
Niwa Nowa Wieś
0:0
LKS Bobrek
26.03.2016
14:00
Unia D&R Oświęcim
2:1
Orzeł Ryczów
26.03.2016
14:00

17. kolejka 02.04.2016

Nadwiślanin Gromiec
1:1
Unia D&R Oświęcim
02.04.2016
16:00
Skawa Wadowice
0:0
Soła Łęki
02.04.2016
16:00
Zagórzanka Zagórze
2:2
Jałowiec Stryszawa
02.04.2016
16:00
Soła II Oświęcim
5:1
Dąb Paszkówka
03.04.2016
16:00
Orzeł Ryczów
3:0
Niwa Nowa Wieś
03.04.2016
16:00
LKS Bobrek
1:1
Brzezina Osiek
03.04.2016
16:00
LKS Żarki
0:2
KS Chełmek
03.04.2016
16:00
Tempo Białka
1:1
Sokół Przytkowice
03.04.2016
16:00

18. kolejka 09.04.2016

Soła Łęki
1:1
Zagórzanka Zagórze
09.04.2016
16:00
KS Chełmek
1:0
LKS Bobrek
09.04.2016
16:00
Brzezina Osiek
2:1
Orzeł Ryczów
09.04.2016
11:00
Niwa Nowa Wieś
4:2
Nadwiślanin Gromiec
09.04.2016
16:00
Unia D&R Oświęcim
4:2
Soła II Oświęcim
09.04.2016
16:00
Dąb Paszkówka
3:1
Skawa Wadowice
10.04.2016
16:00
Sokół Przytkowice
0:2
LKS Żarki
10.04.2016
16:00
Jałowiec Stryszawa
1:3
Tempo Białka
10.04.2016
16:00

19. kolejka 16.04.2016

Soła II Oświęcim
0:0
Niwa Nowa Wieś
16.04.2016
14:00
Nadwiślanin Gromiec
2:3
Brzezina Osiek
16.04.2016
16:00
Tempo Białka
7:0
Soła Łęki
16.04.2016
16:00
Unia D&R Oświęcim
5:0
Dąb Paszkówka
16.04.2016
16:00
Orzeł Ryczów
1:1
KS Chełmek
17.04.2016
16:00
Zagórzanka Zagórze
3:2
Skawa Wadowice
17.04.2016
16:00
LKS Bobrek
2:3
Sokół Przytkowice
17.04.2016
16:00
LKS Żarki
2:1
Jałowiec Stryszawa
17.04.2016
16:00

20. kolejka 23.04.2016

Skawa Wadowice
1:2
Tempo Białka
23.04.2016
17:00
Soła Łęki
0:2
LKS Żarki
23.04.2016
17:00
KS Chełmek
1:0
Nadwiślanin Gromiec
23.04.2016
17:00
Brzezina Osiek
1:0
Soła II Oświęcim
23.04.2016
17:00
Niwa Nowa Wieś
2:0
Unia D&R Oświęcim
23.04.2016
17:00
Jałowiec Stryszawa
4:2
LKS Bobrek
24.04.2016
17:00
Sokół Przytkowice
1:0
Orzeł Ryczów
24.04.2016
17:00
Dąb Paszkówka
1:1
Zagórzanka Zagórze
24.04.2016
17:00

21. kolejka 30.04.2016

Unia D&R Oświęcim
1:0
Brzezina Osiek
30.04.2016
17:00
LKS Żarki
3:0
Skawa Wadowice
30.04.2016
17:00
Niwa Nowa Wieś
5:2
Dąb Paszkówka
30.04.2016
17:00
Nadwiślanin Gromiec
5:0
Sokół Przytkowice
30.04.2016
17:00
Orzeł Ryczów
3:0
Jałowiec Stryszawa
30.04.2016
17:00
Soła II Oświęcim
0:2
KS Chełmek
01.05.2016
15:00
LKS Bobrek
3:1
Soła Łęki
01.05.2016
15:00
Tempo Białka
1:1
Zagórzanka Zagórze
01.05.2016
11:00

22. kolejka 03.05.2016

Dąb Paszkówka
0:0
Tempo Białka
03.05.2016
17:00
Soła Łęki
0:6
Orzeł Ryczów
03.05.2016
17:00
Jałowiec Stryszawa
1:2
Nadwiślanin Gromiec
03.05.2016
17:00
KS Chełmek
0:1
Unia D&R Oświęcim
03.05.2016
17:00
Brzezina Osiek
2:0
Niwa Nowa Wieś
03.05.2016
17:00
Zagórzanka Zagórze
0:1
LKS Żarki
03.05.2016
17:00
Skawa Wadowice
4:3
LKS Bobrek
03.05.2016
17:00
Sokół Przytkowice
1:1
Soła II Oświęcim
03.05.2016
17:00

23. kolejka 07.05.2016

Niwa Nowa Wieś
5:0
KS Chełmek
07.05.2016
17:00
Nadwiślanin Gromiec
4:1
Soła Łęki
07.05.2016
17:00
Brzezina Osiek
0:0
Dąb Paszkówka
07.05.2016
17:00
Unia D&R Oświęcim
2:0
Sokół Przytkowice
07.05.2016
17:00
Orzeł Ryczów
4:1
Skawa Wadowice
08.05.2016
17:00
LKS Bobrek
2:5
Zagórzanka Zagórze
08.05.2016
17:00
Soła II Oświęcim
1:0
Jałowiec Stryszawa
08.05.2016
17:00
LKS Żarki
0:1
Tempo Białka
08.05.2016
17:00

24. kolejka 14.05.2016

Skawa Wadowice
0:3
Nadwiślanin Gromiec
14.05.2016
17:00
Sokół Przytkowice
1:0
Niwa Nowa Wieś
14.05.2016
16:00
KS Chełmek
1:3
Brzezina Osiek
14.05.2016
17:00
Tempo Białka
1:0
LKS Bobrek
14.05.2016
17:00
Zagórzanka Zagórze
1:4
Orzeł Ryczów
14.05.2016
13:00
Soła Łęki
2:4
Soła II Oświęcim
14.05.2016
17:00
Jałowiec Stryszawa
0:6
Unia D&R Oświęcim
15.05.2016
17:00
Dąb Paszkówka
1:0
LKS Żarki
15.05.2016
17:00

25. kolejka 21.05.2016

Unia D&R Oświęcim
8:0
Soła Łęki
21.05.2016
17:00
KS Chełmek
2:6
Dąb Paszkówka
21.05.2016
17:00
Brzezina Osiek
0:1
Sokół Przytkowice
21.05.2016
11:00
Niwa Nowa Wieś
2:0
Jałowiec Stryszawa
21.05.2016
17:00
Nadwiślanin Gromiec
5:1
Zagórzanka Zagórze
21.05.2016
17:00
Soła II Oświęcim
7:0
Skawa Wadowice
22.05.2016
17:00
Orzeł Ryczów
1:0
Tempo Białka
22.05.2016
17:00
LKS Bobrek
2:1
LKS Żarki
22.05.2016
17:00

26. kolejka 25.05.2016

Tempo Białka
2:0
Nadwiślanin Gromiec
25.05.2016
18:00
Skawa Wadowice
1:5
Unia D&R Oświęcim
25.05.2016
18:00
Soła Łęki
0:4
Niwa Nowa Wieś
25.05.2016
18:00
Jałowiec Stryszawa
0:2
Brzezina Osiek
25.05.2016
18:00
Sokół Przytkowice
1:1
KS Chełmek
25.05.2016
18:00
Dąb Paszkówka
5:1
LKS Bobrek
25.05.2016
18:00
LKS Żarki
3:2
Orzeł Ryczów
25.05.2016
18:00
Zagórzanka Zagórze
2:2
Soła II Oświęcim
25.05.2016
18:00

27. kolejka 28.05.2016

Brzezina Osiek
5:1
Soła Łęki
28.05.2016
17:00
Niwa Nowa Wieś
4:1
Skawa Wadowice
28.05.2016
17:00
Unia D&R Oświęcim
1:0
Zagórzanka Zagórze
28.05.2016
17:00
KS Chełmek
1:0
Jałowiec Stryszawa
28.05.2016
17:00
Nadwiślanin Gromiec
0:1
LKS Żarki
28.05.2016
17:00
Sokół Przytkowice
0:2
Dąb Paszkówka
29.05.2016
17:00
Soła II Oświęcim
0:1
Tempo Białka
29.05.2016
17:00
Orzeł Ryczów
1:0
LKS Bobrek
29.05.2016
17:00

28. kolejka 04.06.2016

Skawa Wadowice
0:0
Brzezina Osiek
04.06.2016
17:00
Soła Łęki
0:5
KS Chełmek
04.06.2016
17:00
Dąb Paszkówka
5:4
Orzeł Ryczów
05.06.2016
17:00
LKS Bobrek
1:3
Nadwiślanin Gromiec
05.06.2016
17:00
LKS Żarki
3:5
Soła II Oświęcim
05.06.2016
17:00
Tempo Białka
0:3 v.o.
Unia D&R Oświęcim
05.06.2016
17:00
Zagórzanka Zagórze
2:1
Niwa Nowa Wieś
05.06.2016
17:00
Jałowiec Stryszawa
1:0
Sokół Przytkowice
05.06.2016
17:00

29. kolejka 11.06.2016

KS Chełmek
5:0
Skawa Wadowice
11.06.2016
17:00
Niwa Nowa Wieś
0:0
Tempo Białka
11.06.2016
17:00
Unia D&R Oświęcim
0:0
LKS Żarki
11.06.2016
17:00
Nadwiślanin Gromiec
4:5
Orzeł Ryczów
11.06.2016
17:00
Sokół Przytkowice
3:0
Soła Łęki
12.06.2016
17:00
Jałowiec Stryszawa
0:4
Dąb Paszkówka
12.06.2016
15:00
Brzezina Osiek
3:0
Zagórzanka Zagórze
12.06.2016
11:00
Soła II Oświęcim
3:3
LKS Bobrek
12.06.2016
17:00

30. kolejka 18.06.2016

Dąb Paszkówka
0:3
Nadwiślanin Gromiec
18.06.2016
17:00
Orzeł Ryczów
3:2
Soła II Oświęcim
18.06.2016
17:00
LKS Bobrek
4:6
Unia D&R Oświęcim
18.06.2016
17:00
LKS Żarki
2:0
Niwa Nowa Wieś
18.06.2016
17:00
Tempo Białka
1:3
Brzezina Osiek
18.06.2016
17:00
Zagórzanka Zagórze
4:2
KS Chełmek
18.06.2016
17:00
Skawa Wadowice
2:1
Sokół Przytkowice
18.06.2016
17:00
Soła Łęki
3:0 v.o.
Jałowiec Stryszawa
18.06.2016
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 18.06.2016

18.06.2016
17:00
Dąb Paszkówka
0:3
Nadwiślanin Gromiec
18.06.2016
17:00
Orzeł Ryczów
3:2
Soła II Oświęcim
18.06.2016
17:00
LKS Bobrek
4:6
Unia D&R Oświęcim
18.06.2016
17:00
LKS Żarki
2:0
Niwa Nowa Wieś
18.06.2016
17:00
Tempo Białka
1:3
Brzezina Osiek
18.06.2016
17:00
Zagórzanka Zagórze
4:2
KS Chełmek
18.06.2016
17:00
Skawa Wadowice
2:1
Sokół Przytkowice
18.06.2016
17:00
Soła Łęki
3:0 v.o.
Jałowiec Stryszawa

30. kolejka 18.06.2016

18.06.2016
17:00
Dąb Paszkówka
0:3
Nadwiślanin Gromiec
18.06.2016
17:00
Orzeł Ryczów
3:2
Soła II Oświęcim
18.06.2016
17:00
LKS Bobrek
4:6
Unia D&R Oświęcim
18.06.2016
17:00
LKS Żarki
2:0
Niwa Nowa Wieś
18.06.2016
17:00
Tempo Białka
1:3
Brzezina Osiek
18.06.2016
17:00
Zagórzanka Zagórze
4:2
KS Chełmek
18.06.2016
17:00
Skawa Wadowice
2:1
Sokół Przytkowice
18.06.2016
17:00
Soła Łęki
3:0 v.o.
Jałowiec Stryszawa

Wiadomości ligowe


III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
1:3
Wisła Puławy
08.08.2020
11:00
Korona II Kielce
0:2
ŁKS Łagów
08.08.2020
12:00
Avia Świdnik
:
Stal Stalowa Wola
08.08.2020
17:00
Chełmianka Chełm
1:2
KS Wiązownica
08.08.2020
17:00
Hetman Zamość
0:1
Stal Kraśnik
08.08.2020
17:00
Podlasie Biała Podlaska
1:0
Cracovia II Kraków
08.08.2020
17:00
Lewart Lubartów
0:0
Siarka Tarnobrzeg
08.08.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:3
Sokół Sieniawa
08.08.2020
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
08.08.2020
17:00
Wisłoka Dębica
0:2
Wisła Sandomierz
08.08.2020
17:30
Podhale Nowy Targ
2:0
Avia Świdnik
08.08.2020
17:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
6:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
08.08.2020
11:00
MKS Trzebinia
3:0
LKS Rajsko
08.08.2020
11:00
Słomniczanka Słomniki
0:0
Sokół Kocmyrzów
08.08.2020
14:00
Orzeł Ryczów
2:1
Garbarnia II Kraków
08.08.2020
14:00
Wiślanie Jaśkowice
4:0
Puszcza II
08.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
3:1
LKS Jawiszowice
08.08.2020
17:00
Dalin Myślenice
1:1
KS Chełmek
08.08.2020
17:00
Unia Oświęcim
0:0
Clepardia Kraków
08.08.2020
17:00
Pcimianka Pcim
:
Proszowianka Proszowice
09.08.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Rylovia Rylowa
1:3
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
08.08.2020
11:00
Tarnovia Tarnów
4:3
Okocimski Brzesko
08.08.2020
13:00
Unia Tarnów
4:0
Metal Tarnów
08.08.2020
17:00
Sokół Słopnice
1:1
GKS Drwinia
08.08.2020
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
09.08.2020
11:00
Poprad Rytro
:
Orkan Szczyrzyc
09.08.2020
16:00
Lubań Maniowy
:
Poprad Muszyna
09.08.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
BKS Bochnia
09.08.2020
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Glinik Gorlice
09.08.2020
17:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Barciczanka Barcice
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
2:1
LOT Balice
08.08.2020
17:00
Orzeł Bębło
0:1
KS Olkusz
08.08.2020
17:00
Przebój Wolbrom
2:0
Orzeł Iwanowice
08.08.2020
17:00
Błękitni Modlnica
5:1
Przemsza Klucze
08.08.2020
17:30
Piliczanka Pilica
:
Spójnia Osiek
09.08.2020
11:00
Bolesław Bukowno
:
LKS Niedźwiedź
09.08.2020
17:30
TS Węgrzce
:
Zieleńczanka Zielonki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
7:2
Skawinka Skawina
08.08.2020
11:00
Bronowianka Kraków
2:3
Dąbski Kraków
08.08.2020
17:00
Hutnik II Kraków
4:3
Zwierzyniecki Kraków
08.08.2020
17:00
Grębałowianka Kraków
1:6
Borek Kraków
08.08.2020
17:30
Prokocim Kraków
3:1
Orlęta Rudawa
08.08.2020
17:00
Kaszowianka Kaszów
:
Nadwiślan Kraków
09.08.2020
14:00
Piast Wołowice
:
Kmita Zabierzów
09.08.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wróblowianka Wróblowice
2:1
Dziecanovia Dziekanowice
08.08.2020
17:00
Złomex Branice
4:1
Błękitni Bodzanów
08.08.2020
17:30
Radziszowianka Radziszów
3:1
Orzeł Myślenice
08.08.2020
17:30
Tempo Rzeszotary
:
Jordan Sum Zakliczyn
09.08.2020
16:00
Wiślanka Grabie
:
Gdovia Gdów
09.08.2020
17:00
Raba Dobczyce
:
Pasternik Ochojno
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zgoda Byczyna
0:3
Babia Góra Sucha Beskidzka
08.08.2020
16:00
Niwa Nowa Wieś
4:0
LKS Gorzów
08.08.2020
16:00
Garbarz Zembrzyce
0:2
Nadwiślanin Gromiec
08.08.2020
17:00
Hejnał Kęty
2:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.08.2020
17:00
MKS Libiąż
1:2
Zatorzanka Zator
08.08.2020
17:00
Sokół Przytkowice
4:0
Victoria Jaworzno
08.08.2020
18:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
LKS Żarki
09.08.2020
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
Brzezina Osiek
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Szynwałd
4:0
Zorza Zaczarnie
08.08.2020
17:30
LUKS Skrzyszów
2:1
Tuchovia Tuchów
08.08.2020
17:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:2
Polan Żabno
08.08.2020
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
3:4
LKS Rzuchowa
08.08.2020
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Olimpia Wojnicz
09.08.2020
17:00
GLKS Gromnik
:
Unia Niedomice
09.08.2020
17:00
Dunajec Zakliczyn
:
Wisła Szczucin
09.08.2020
17:00
Ikar Odporyszów
:
Pogórze
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Sokół Borzęcin Górny
3:3
Raba Książnice
08.08.2020
13:30
Wola Radłowska
0:2
Strażak Mokrzyska
08.08.2020
17:00
Poręba Spytkowska
0:1
Orzeł Dębno
08.08.2020
18:00
Olimpia B.
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
09.08.2020
13:00
Naprzód Sobolów
:
Olimpia Kąty
09.08.2020
16:00
Błyskawica Proszówki
:
Arkadia Olszyny
09.08.2020
17:00
Radłovia Radłów
:
Jadowniczanka Jadowniki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Podhalanin Biecz
3:1
Zawisza R.
08.08.2020
16:00
Helena Nowy Sącz
3:1
LKS Łużna
08.08.2020
16:00
Hart Tęgoborze
4:0
LKS Uście Gorlickie
08.08.2020
17:00
Dunajec Nowy Sącz
7:3
Grybovia Grybów
08.08.2020
17:00
Orzeł Wojnarowa
:
LKS Zagórzany
08.08.2020
 
odwołany
LKSKobylankaKobylanka
6:3
Kolejarz Stróże
08.08.2020
17:00
Łosoś Łososina Dolna
:
Zyndram
09.08.2020
15:00
Sokół Stary Sącz
:
ULKS Korzenna
09.08.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Jarmuta
4:1
Zalesianka
08.08.2020
17:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
08.08.2020
17:30
Laskovia
:
Babia Góra Lipnica Wielka
08.08.2020
17:30
Krokus
:
Czarni Czarny Dunajec
09.08.2020
15:00
Huragan Waksmund
:
LKS Szaflary
09.08.2020
17:30
Jordan Jordanów
:
AKS Ujanowice
09.08.2020
17:30
Wierchy Pasierbiec
:
Granit Czarna Góra
09.08.2020
17:30

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
2:0
Prądniczanka II Kraków
08.08.2020
16:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Partyzant Dojazdów
09.08.2020
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
09.08.2020
17:30
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Michałowianka Michałowice
09.08.2020
15:00
Strażak Goszcza
:
Płomień Kościelec
09.08.2020
18:00
Spartak Wielkanoc
:
Galicja Raciborowice
09.08.2020
17:30
Błękitni II Modlnica
:
Szreniawa Koszyce
09.08.2020
17:00

Klasa A (Kraków II)

Lotnik Kryspinów
4:0
Wisła Rząska
08.08.2020
11:00
JKS Zelków
4:3
Wisła Jeziorzany
08.08.2020
11:00
Świt Krzeszowice
3:1
Sokół Rybna
08.08.2020
17:30
MKS Skała 2004
3:1
Dragon Szczyglice
08.08.2020
17:30
Iskra Czułów
:
Liszczanka Liszki
08.08.2020
18:00
Maszycanka Maszyce
:
Sportowiec Modlniczka
08.08.2020
18:00
Wisła Czernichów
:
Strażak Rączna
09.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
0:2
Bieżanowianka Kraków
08.08.2020
11:00
Rzozovia Rzozów
2:3
Iskra Krzęcin
08.08.2020
17:00
Pogoń Skotniki
7:4
Cedronka Wola Radziszowska
08.08.2020
17:00
Płomień Kostrze
2:4
Tramwaj Kraków
08.08.2020
17:00
Strzelcy Kraków
1:4
Podgórze Kraków
08.08.2020
17:00
Bratniak Kraków
:
Kabel Kraków
09.08.2020
17:00
Fairant Kraków
:
Gajowianka Gaj
09.08.2020
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Zryw Szarów
:
Contra Sułków
08.08.2020
 
odwołany
Sokół Chorągwica
0:2
Piast Łapanów
08.08.2020
17:00
UKS Sygneczów
:
Czarnochowice
08.08.2020
 
odwołany
Rożnowa
:
Piłkarz Podłęże
09.08.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Iskra Zakrzów
09.08.2020
16:00
Strażak Kokotów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
09.08.2020
17:00
Wolni Kłaj
:
Gwiazda Brzegi
09.08.2020
17:00
Zieloni Niegowić
:
Czarni Staniątki
09.08.2020
17:00

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
4:0
Sęp Droginia
08.08.2020
16:30
Karpaty Siepraw
6:3
Rokita Kornatka
08.08.2020
17:00
Clavia Świątniki Górne
4:1
Staw Polanka
08.08.2020
17:30
Gościbia Sułkowice
5:1
Sokół Borzęta
08.08.2020
18:00
Górki Myślenice
1:2
Skalnik Trzemeśnia
08.08.2020
18:00
Zielonka Wrząsowice
:
Topór Tenczyn
09.08.2020
16:00
Beskid Tokarnia
:
Lubomir Wiśniowa
09.08.2020
16:00
Iskra Brzączowice
:
LKS Rudnik
09.08.2020
17:30

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
7:3
Unia Jaroszowiec
08.08.2020
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Wielmożanka Wielmoża
08.08.2020
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
2:1
Centuria Chechło
08.08.2020
17:30
Promień Przeginia
:
Spartak Charsznica
09.08.2020
11:00
Przebój Wolbrom
:
Legion Bydlin
09.08.2020
17:00
Strażak Przybysławice
:
Olimpia Łobzów
09.08.2020
17:00
Sokół Gołaczewy
:
Błysk Zederman
09.08.2020
17:00
Błyskawica Kolbark
:
Laskovia
09.08.2020
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Wisła Jankowice
1:1
Fablok Chrzanów
08.08.2020
11:00
Wisełka Rozkochów
0:5
Ciężkowianka Jaworzno
08.08.2020
17:00
Tęcza Tenczynek
1:3
Błyskawica Myślachowice
08.08.2020
17:00
Wolanka Wola Filipowska
0:2
Start Kamień
08.08.2020
18:00
Victoria Zalas
:
MKS Alwernia
09.08.2020
14:30
UKS Dulowa
:
SPRiN Regulice
09.08.2020
17:00
Unia Kwaczała
:
Promyk Bolęcin
09.08.2020
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
4:2
Gdovia II Gdów
08.08.2020
11:00
Start Brzezie
:
Ledniczanka
08.08.2020
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Dąb Zabierzów Bocheński
08.08.2020
17:30
Promień Zakrzowiec
:
Naprzód Ochmanów
08.08.2020
18:00
Tęcza Słomiróg
:
Gryf Wiatowice
08.08.2020
18:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Górnik II Wieliczka
09.08.2020
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Batory Wola Batorska
09.08.2020
18:00

Klasa B (Myślenice)

Raba II Dobczyce
4:1
Górki II Myślenice
08.08.2020
15:00
Radwan Skomielna Czarna
2:2
Dukla Bysina
08.08.2020
17:00
Orzeł Nowa Wieś
3:0
Grodzisko Raciechowice
08.08.2020
18:00
Karpaty II Siepraw
:
Jawor Jawornik
09.08.2020
17:00
Szczebel Lubień
:
Cyrhla Krzczonów
09.08.2020
17:00
LKS Trzebunia
:
Iskra Głogoczów
09.08.2020
18:00

Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
3:1
Pilica II Wierbka
08.08.2020
17:00
Northstar Miechów
7:5
Trzy Buki Wierzchowisko
08.08.2020
17:00
Czapla Czaple Male
1:4
Orzeł K.
08.08.2020
17:00
Victoria Smroków
:
Stare Bukowno
09.08.2020
11:00
Cobra Wężerów
:
Hetman Dłużec
09.08.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
:
Piliczanka II Pilica
09.08.2020
17:00

Małopolska Liga Juniorów

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:0
Okocimski Brzesko
08.08.2020
10:00
Limanovia Limanowa
0:3
Dunajec Nowy Sącz
08.08.2020
10:00
Garbarnia Kraków
12:1
Sokół Stary Sącz
08.08.2020
10:00
Pcimianka Pcim
0:1
Górnik Wieliczka
08.08.2020
16:30
Unia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
09.08.2020
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Prądniczanka Kraków
09.08.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
:
BKS Bochnia
09.08.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Orkan Raba Wyżna
09.08.2020
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja II Nowy Sącz
:
Górnik Wieliczka
10.08.2020
18:00

I Małopolska Liga Młodzików

Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
11.08.2020
10:00

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
7:1
Okocimski Brzesko
07.08.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

Czarni Sosnowiec
8:0
Olimpia Szczecin
08.08.2020
13:00
Medyk Konin
1:1
GKS Katowice
08.08.2020
12:00
SMS Łódź
2:0
AZS UJ Kraków
08.08.2020
13:30
Rolnik Biedrzychowice
:
Górnik Łęczna
09.08.2020
16:00
APLG Gdańsk
:
KKP Bydgoszcz
09.08.2020
18:00
ROW Rybnik
:
Śląsk Wrocław
09.08.2020
12:15