facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 22.08.2015

Zryw Szarów
3:0 v.o.
Czarnochowice
22.08.2015
17:00
Wieliczanka Wieliczka
4:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
22.08.2015
17:00
LKS Śledziejowice
2:1
Sparta Winiary
22.08.2015
17:00
UKS Sygneczów
2:3
Strażak Kokotów
22.08.2015
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
3:1
Iskra Zakrzów
23.08.2015
17:00
Wiarusy Igołomia
1:2
Piast Łapanów
23.08.2015
17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:1
Piłkarz Podłęże
23.08.2015
17:00

2. kolejka 26.08.2015

Czarnochowice
0:3 v.o.
Strażak Kokotów
26.08.2015
17:30
na boisku 4:2
Sparta Winiary
0:9
UKS Sygneczów
26.08.2015
17:30
Piłkarz Podłęże
5:1
LKS Śledziejowice
26.08.2015
17:30
Piast Łapanów
4:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
26.08.2015
17:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:2
Wiarusy Igołomia
26.08.2015
17:30
Iskra Zakrzów
2:1
Wieliczanka Wieliczka
26.08.2015
17:30
Zryw Szarów
4:2
Wilga Koźmice Wielkie
26.08.2015
17:30

3. kolejka 29.08.2015

Wieliczanka Wieliczka
3:2
Zryw Szarów
29.08.2015
17:00
LKS Śledziejowice
0:4
Piast Łapanów
29.08.2015
17:00
UKS Sygneczów
1:2
Piłkarz Podłęże
29.08.2015
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
4:4
Czarnochowice
30.08.2015
17:00
Wiarusy Igołomia
1:3
Iskra Zakrzów
30.08.2015
17:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
30.08.2015
17:00
Strażak Kokotów
5:1
Sparta Winiary
30.08.2015
17:00

4. kolejka 05.09.2015

Czarnochowice
1:2
Sparta Winiary
05.09.2015
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
4:2
LKS Śledziejowice
05.09.2015
16:30
Piłkarz Podłęże
0:1
Strażak Kokotów
06.09.2015
16:00
Piast Łapanów
0:3
UKS Sygneczów
06.09.2015
16:30
Iskra Zakrzów
0:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
06.09.2015
16:30
Zryw Szarów
2:1
Wiarusy Igołomia
06.09.2015
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
0:0
Wieliczanka Wieliczka
06.09.2015
16:30

5. kolejka 12.09.2015

Wieliczanka Wieliczka
5:2
Czarnochowice
12.09.2015
16:00
UKS Sygneczów
1:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
12.09.2015
16:00
Strażak Kokotów
1:2
Piast Łapanów
12.09.2015
16:00
Wiarusy Igołomia
3:0
Wilga Koźmice Wielkie
13.09.2015
16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:2
Zryw Szarów
13.09.2015
16:00
LKS Śledziejowice
0:4
Iskra Zakrzów
13.09.2015
16:00
Sparta Winiary
3:4
Piłkarz Podłęże
13.09.2015
11:00

6. kolejka 19.09.2015

Czarnochowice
4:0
Piłkarz Podłęże
19.09.2015
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:3
Strażak Kokotów
19.09.2015
16:00
Iskra Zakrzów
2:2
UKS Sygneczów
19.09.2015
16:00
Wieliczanka Wieliczka
4:1
Wiarusy Igołomia
19.09.2015
16:00
Piast Łapanów
6:0
Sparta Winiary
20.09.2015
16:00
Zryw Szarów
5:1
LKS Śledziejowice
20.09.2015
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
5:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
20.09.2015
16:00

7. kolejka 26.09.2015

UKS Sygneczów
2:1
Zryw Szarów
26.09.2015
15:30
Piłkarz Podłęże
5:0
Piast Łapanów
26.09.2015
15:00
Wiarusy Igołomia
6:0
Czarnochowice
27.09.2015
15:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:3
Wieliczanka Wieliczka
27.09.2015
15:30
LKS Śledziejowice
2:0
Wilga Koźmice Wielkie
27.09.2015
15:30
Strażak Kokotów
5:2
Iskra Zakrzów
27.09.2015
15:30
Sparta Winiary
1:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
27.09.2015
11:00

8. kolejka 03.10.2015

Wieliczanka Wieliczka
1:0
LKS Śledziejowice
03.10.2015
15:00
Wiarusy Igołomia
4:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
03.10.2015
15:00
Czarnochowice
0:2
Piast Łapanów
04.10.2015
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:2
Piłkarz Podłęże
04.10.2015
15:00
Iskra Zakrzów
3:2
Sparta Winiary
04.10.2015
15:00
Zryw Szarów
2:3
Strażak Kokotów
04.10.2015
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:5
UKS Sygneczów
04.10.2015
15:00

9. kolejka 10.10.2015

UKS Sygneczów
1:4
Wieliczanka Wieliczka
10.10.2015
15:00
Piłkarz Podłęże
0:0
Iskra Zakrzów
10.10.2015
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
8:2
Czarnochowice
11.10.2015
15:00
LKS Śledziejowice
2:2
Wiarusy Igołomia
11.10.2015
15:00
Strażak Kokotów
0:1
Wilga Koźmice Wielkie
11.10.2015
15:00
Sparta Winiary
1:4
Zryw Szarów
11.10.2015
11:00
Piast Łapanów
1:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
11.10.2015
15:00

10. kolejka 17.10.2015

Czarnochowice
2:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
17.10.2015
14:00
Wieliczanka Wieliczka
1:3
Strażak Kokotów
17.10.2015
14:30
Iskra Zakrzów
1:3
Piast Łapanów
18.10.2015
14:30
Zryw Szarów
2:2
Piłkarz Podłęże
18.10.2015
14:30
Wilga Koźmice Wielkie
3:0
Sparta Winiary
18.10.2015
14:30
Wiarusy Igołomia
2:0
UKS Sygneczów
18.10.2015
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:1
LKS Śledziejowice
18.10.2015
14:30

11. kolejka 24.10.2015

LKS Śledziejowice
3:0
Czarnochowice
25.10.2015
14:00
UKS Sygneczów
2:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
25.10.2015
14:00
Strażak Kokotów
3:1
Wiarusy Igołomia
25.10.2015
14:00
Sparta Winiary
2:3
Wieliczanka Wieliczka
25.10.2015
11:00
Piłkarz Podłęże
2:1
Wilga Koźmice Wielkie
25.10.2015
14:00
Piast Łapanów
3:2
Zryw Szarów
25.10.2015
14:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:0
Iskra Zakrzów
25.10.2015
14:00

12. kolejka 07.11.2015

Czarnochowice
2:1
Iskra Zakrzów
07.11.2015
13:00
Wieliczanka Wieliczka
2:1
Piłkarz Podłęże
07.11.2015
13:00
Zryw Szarów
5:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
08.11.2015
13:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:1
Piast Łapanów
08.11.2015
13:00
Wiarusy Igołomia
4:1
Sparta Winiary
08.11.2015
13:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:0
Strażak Kokotów
08.11.2015
13:00
LKS Śledziejowice
5:3
UKS Sygneczów
08.11.2015
13:00

13. kolejka 14.11.2015

UKS Sygneczów
6:0
Czarnochowice
14.11.2015
13:00
Sparta Winiary
0:8
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
14.11.2015
13:15
Piłkarz Podłęże
1:1
Wiarusy Igołomia
14.11.2015
13:00
Iskra Zakrzów
5:1
Zryw Szarów
14.11.2015
13:00
Strażak Kokotów
3:1
LKS Śledziejowice
15.11.2015
13:00
Piast Łapanów
4:4
Wieliczanka Wieliczka
15.11.2015
13:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:3
Wilga Koźmice Wielkie
15.11.2015
13:00

14. kolejka 26.03.2016

Sparta Winiary
0:3 v.o.
LKS Śledziejowice
 
 
Czarnochowice
2:3
Zryw Szarów
26.03.2016
11:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:4
Wieliczanka Wieliczka
26.03.2016
11:00
Strażak Kokotów
1:1
UKS Sygneczów
26.03.2016
12:00
Iskra Zakrzów
1:0
Wilga Koźmice Wielkie
26.03.2016
14:00
Piast Łapanów
1:0
Wiarusy Igołomia
26.03.2016
13:00
Piłkarz Podłęże
1:5
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
03.05.2016
17:30

15. kolejka 02.04.2016

UKS Sygneczów
3:0 v.o.
Sparta Winiary
 
 
LKS Śledziejowice
4:0
Piłkarz Podłęże
02.04.2016
16:30
Wieliczanka Wieliczka
0:0
Iskra Zakrzów
02.04.2016
16:30
Strażak Kokotów
2:0
Czarnochowice
03.04.2016
16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:1
Piast Łapanów
03.04.2016
16:30
Wiarusy Igołomia
0:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
03.04.2016
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
1:1
Zryw Szarów
03.04.2016
16:30

16. kolejka 09.04.2016

Sparta Winiary
0:3 v.o.
Strażak Kokotów
 
 
Czarnochowice
2:1
Wilga Koźmice Wielkie
09.04.2016
16:00
Zryw Szarów
3:3
Wieliczanka Wieliczka
10.04.2016
17:00
Piast Łapanów
2:2
LKS Śledziejowice
10.04.2016
15:30
Piłkarz Podłęże
2:1
UKS Sygneczów
10.04.2016
17:00
Iskra Zakrzów
1:1
Wiarusy Igołomia
10.04.2016
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
10.04.2016
17:00

17. kolejka 16.04.2016

Sparta Winiary
0:3 v.o.
Czarnochowice
 
 
LKS Śledziejowice
0:4
Nadwiślanka Nowe Brzesko
16.04.2016
17:00
UKS Sygneczów
1:2
Piast Łapanów
16.04.2016
16:00
Wieliczanka Wieliczka
2:0
Wilga Koźmice Wielkie
16.04.2016
17:00
Strażak Kokotów
0:1
Piłkarz Podłęże
17.04.2016
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:0
Iskra Zakrzów
17.04.2016
17:00
Wiarusy Igołomia
2:3
Zryw Szarów
17.04.2016
17:00

18. kolejka 23.04.2016

Piłkarz Podłęże
3:0 v.o.
Sparta Winiary
 
 
Czarnochowice
0:3
Wieliczanka Wieliczka
23.04.2016
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:1
UKS Sygneczów
23.04.2016
17:30
Piast Łapanów
1:1
Strażak Kokotów
24.04.2016
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:3
Wiarusy Igołomia
24.04.2016
12:00
Zryw Szarów
6:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
24.04.2016
17:00
Iskra Zakrzów
1:2
LKS Śledziejowice
24.04.2016
17:00

19. kolejka 30.04.2016

Sparta Winiary
0:3 v.o.
Piast Łapanów
 
 
Piłkarz Podłęże
3:0
Czarnochowice
30.04.2016
17:00
Strażak Kokotów
4:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
30.04.2016
17:00
UKS Sygneczów
2:0
Iskra Zakrzów
30.04.2016
17:00
LKS Śledziejowice
2:2
Zryw Szarów
30.04.2016
17:00
Wiarusy Igołomia
0:0
Wieliczanka Wieliczka
01.05.2016
17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:0
Wilga Koźmice Wielkie
01.05.2016
17:00

20. kolejka 07.05.2016

Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:0 v.o.
Sparta Winiary
 
 
Czarnochowice
0:2
Wiarusy Igołomia
07.05.2016
17:00
Wieliczanka Wieliczka
1:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
07.05.2016
17:30
Iskra Zakrzów
0:1
Strażak Kokotów
07.05.2016
17:00
Zryw Szarów
4:2
UKS Sygneczów
08.05.2016
17:00
Piast Łapanów
5:0
Piłkarz Podłęże
08.05.2016
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:0
LKS Śledziejowice
08.05.2016
17:30

21. kolejka 14.05.2016

Sparta Winiary
0:3 v.o.
Iskra Zakrzów
 
 
LKS Śledziejowice
0:1
Wieliczanka Wieliczka
14.05.2016
17:00
Piłkarz Podłęże
1:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
14.05.2016
17:00
UKS Sygneczów
1:1
Wilga Koźmice Wielkie
14.05.2016
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:5
Wiarusy Igołomia
15.05.2016
17:30
Piast Łapanów
4:1
Czarnochowice
15.05.2016
17:00
Strażak Kokotów
1:3
Zryw Szarów
15.05.2016
17:00

22. kolejka 21.05.2016

Zryw Szarów
3:0 v.o.
Sparta Winiary
 
 
Wieliczanka Wieliczka
3:2
UKS Sygneczów
21.05.2016
11:00
Czarnochowice
2:5
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.05.2016
17:30
Iskra Zakrzów
2:0
Piłkarz Podłęże
22.05.2016
17:00
Wiarusy Igołomia
1:2
LKS Śledziejowice
22.05.2016
17:30
Wilga Koźmice Wielkie
2:1
Strażak Kokotów
22.05.2016
17:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:5
Piast Łapanów
22.05.2016
17:00

23. kolejka 28.05.2016

Sparta Winiary
0:3 v.o.
Wilga Koźmice Wielkie
 
 
UKS Sygneczów
3:2
Wiarusy Igołomia
28.05.2016
17:00
LKS Śledziejowice
0:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
28.05.2016
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
7:1
Czarnochowice
29.05.2016
17:00
Strażak Kokotów
0:1
Wieliczanka Wieliczka
29.05.2016
17:00
Piast Łapanów
5:1
Iskra Zakrzów
29.05.2016
17:00
Piłkarz Podłęże
1:4
Zryw Szarów
29.05.2016
17:00

24. kolejka 04.06.2016

Wieliczanka Wieliczka
3:0 v.o.
Sparta Winiary
 
 
Czarnochowice
0:2
LKS Śledziejowice
04.06.2016
17:30
Iskra Zakrzów
1:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
04.06.2016
17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:1
UKS Sygneczów
05.06.2016
17:30
Wiarusy Igołomia
3:1
Strażak Kokotów
05.06.2016
17:30
Wilga Koźmice Wielkie
3:2
Piłkarz Podłęże
05.06.2016
17:30
Zryw Szarów
5:2
Piast Łapanów
05.06.2016
17:30

25. kolejka 11.06.2016

Sparta Winiary
0:3 v.o.
Wiarusy Igołomia
 
 
Iskra Zakrzów
4:2
Czarnochowice
11.06.2016
18:00
Piłkarz Podłęże
2:2
Wieliczanka Wieliczka
11.06.2016
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:2
Zryw Szarów
11.06.2016
18:00
Piast Łapanów
5:0
Wilga Koźmice Wielkie
11.06.2016
18:00
Strażak Kokotów
2:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
11.06.2016
18:00
UKS Sygneczów
1:0
LKS Śledziejowice
11.06.2016
18:00

26. kolejka 18.06.2016

Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:0 v.o.
Sparta Winiary
 
 
Czarnochowice
0:6
UKS Sygneczów
18.06.2016
18:00
Wiarusy Igołomia
5:0
Piłkarz Podłęże
18.06.2016
18:00
Zryw Szarów
2:1
Iskra Zakrzów
18.06.2016
18:00
LKS Śledziejowice
0:1
Strażak Kokotów
18.06.2016
18:00
Wieliczanka Wieliczka
1:1
Piast Łapanów
18.06.2016
18:00
Wilga Koźmice Wielkie
3:0 v.o.
Nadwiślanka Nowe Brzesko
18.06.2016
18:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 18.06.2016

 
 
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:0 v.o.
Sparta Winiary
18.06.2016
18:00
Czarnochowice
0:6
UKS Sygneczów
18.06.2016
18:00
Wiarusy Igołomia
5:0
Piłkarz Podłęże
18.06.2016
18:00
Zryw Szarów
2:1
Iskra Zakrzów
18.06.2016
18:00
LKS Śledziejowice
0:1
Strażak Kokotów
18.06.2016
18:00
Wieliczanka Wieliczka
1:1
Piast Łapanów
18.06.2016
18:00
Wilga Koźmice Wielkie
3:0 v.o.
Nadwiślanka Nowe Brzesko

26. kolejka 18.06.2016

 
 
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:0 v.o.
Sparta Winiary
18.06.2016
18:00
Czarnochowice
0:6
UKS Sygneczów
18.06.2016
18:00
Wiarusy Igołomia
5:0
Piłkarz Podłęże
18.06.2016
18:00
Zryw Szarów
2:1
Iskra Zakrzów
18.06.2016
18:00
LKS Śledziejowice
0:1
Strażak Kokotów
18.06.2016
18:00
Wieliczanka Wieliczka
1:1
Piast Łapanów
18.06.2016
18:00
Wilga Koźmice Wielkie
3:0 v.o.
Nadwiślanka Nowe Brzesko

Wiadomości ligowe


III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
1:3
Wisła Puławy
08.08.2020
11:00
Korona II Kielce
0:2
ŁKS Łagów
08.08.2020
12:00
Avia Świdnik
:
Stal Stalowa Wola
08.08.2020
17:00
Chełmianka Chełm
1:2
KS Wiązownica
08.08.2020
17:00
Hetman Zamość
0:1
Stal Kraśnik
08.08.2020
17:00
Podlasie Biała Podlaska
1:0
Cracovia II Kraków
08.08.2020
17:00
Lewart Lubartów
0:0
Siarka Tarnobrzeg
08.08.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:3
Sokół Sieniawa
08.08.2020
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
08.08.2020
17:00
Wisłoka Dębica
0:2
Wisła Sandomierz
08.08.2020
17:30
Podhale Nowy Targ
2:0
Avia Świdnik
08.08.2020
17:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
6:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
08.08.2020
11:00
MKS Trzebinia
3:0
LKS Rajsko
08.08.2020
11:00
Słomniczanka Słomniki
0:0
Sokół Kocmyrzów
08.08.2020
14:00
Orzeł Ryczów
2:1
Garbarnia II Kraków
08.08.2020
14:00
Wiślanie Jaśkowice
4:0
Puszcza II
08.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
3:1
LKS Jawiszowice
08.08.2020
17:00
Dalin Myślenice
1:1
KS Chełmek
08.08.2020
17:00
Unia Oświęcim
0:0
Clepardia Kraków
08.08.2020
17:00
Pcimianka Pcim
:
Proszowianka Proszowice
09.08.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Rylovia Rylowa
1:3
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
08.08.2020
11:00
Tarnovia Tarnów
4:3
Okocimski Brzesko
08.08.2020
13:00
Unia Tarnów
4:0
Metal Tarnów
08.08.2020
17:00
Sokół Słopnice
1:1
GKS Drwinia
08.08.2020
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
09.08.2020
11:00
Poprad Rytro
:
Orkan Szczyrzyc
09.08.2020
16:00
Lubań Maniowy
:
Poprad Muszyna
09.08.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
BKS Bochnia
09.08.2020
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Glinik Gorlice
09.08.2020
17:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Barciczanka Barcice
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
2:1
LOT Balice
08.08.2020
17:00
Orzeł Bębło
0:1
KS Olkusz
08.08.2020
17:00
Przebój Wolbrom
2:0
Orzeł Iwanowice
08.08.2020
17:00
Błękitni Modlnica
5:1
Przemsza Klucze
08.08.2020
17:30
Piliczanka Pilica
:
Spójnia Osiek
09.08.2020
11:00
Bolesław Bukowno
:
LKS Niedźwiedź
09.08.2020
17:30
TS Węgrzce
:
Zieleńczanka Zielonki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
7:2
Skawinka Skawina
08.08.2020
11:00
Bronowianka Kraków
2:3
Dąbski Kraków
08.08.2020
17:00
Hutnik II Kraków
4:3
Zwierzyniecki Kraków
08.08.2020
17:00
Grębałowianka Kraków
1:6
Borek Kraków
08.08.2020
17:30
Prokocim Kraków
3:1
Orlęta Rudawa
08.08.2020
17:00
Kaszowianka Kaszów
:
Nadwiślan Kraków
09.08.2020
14:00
Piast Wołowice
:
Kmita Zabierzów
09.08.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wróblowianka Wróblowice
2:1
Dziecanovia Dziekanowice
08.08.2020
17:00
Złomex Branice
4:1
Błękitni Bodzanów
08.08.2020
17:30
Radziszowianka Radziszów
3:1
Orzeł Myślenice
08.08.2020
17:30
Tempo Rzeszotary
:
Jordan Sum Zakliczyn
09.08.2020
16:00
Wiślanka Grabie
:
Gdovia Gdów
09.08.2020
17:00
Raba Dobczyce
:
Pasternik Ochojno
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zgoda Byczyna
0:3
Babia Góra Sucha Beskidzka
08.08.2020
16:00
Niwa Nowa Wieś
4:0
LKS Gorzów
08.08.2020
16:00
Garbarz Zembrzyce
0:2
Nadwiślanin Gromiec
08.08.2020
17:00
Hejnał Kęty
2:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.08.2020
17:00
MKS Libiąż
1:2
Zatorzanka Zator
08.08.2020
17:00
Sokół Przytkowice
4:0
Victoria Jaworzno
08.08.2020
18:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
LKS Żarki
09.08.2020
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
Brzezina Osiek
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Szynwałd
4:0
Zorza Zaczarnie
08.08.2020
17:30
LUKS Skrzyszów
2:1
Tuchovia Tuchów
08.08.2020
17:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:2
Polan Żabno
08.08.2020
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
3:4
LKS Rzuchowa
08.08.2020
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Olimpia Wojnicz
09.08.2020
17:00
GLKS Gromnik
:
Unia Niedomice
09.08.2020
17:00
Dunajec Zakliczyn
:
Wisła Szczucin
09.08.2020
17:00
Ikar Odporyszów
:
Pogórze
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Sokół Borzęcin Górny
3:3
Raba Książnice
08.08.2020
13:30
Wola Radłowska
0:2
Strażak Mokrzyska
08.08.2020
17:00
Poręba Spytkowska
0:1
Orzeł Dębno
08.08.2020
18:00
Olimpia B.
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
09.08.2020
13:00
Naprzód Sobolów
:
Olimpia Kąty
09.08.2020
16:00
Błyskawica Proszówki
:
Arkadia Olszyny
09.08.2020
17:00
Radłovia Radłów
:
Jadowniczanka Jadowniki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Podhalanin Biecz
3:1
Zawisza R.
08.08.2020
16:00
Helena Nowy Sącz
3:1
LKS Łużna
08.08.2020
16:00
Hart Tęgoborze
4:0
LKS Uście Gorlickie
08.08.2020
17:00
Dunajec Nowy Sącz
7:3
Grybovia Grybów
08.08.2020
17:00
Orzeł Wojnarowa
:
LKS Zagórzany
08.08.2020
 
odwołany
LKSKobylankaKobylanka
6:3
Kolejarz Stróże
08.08.2020
17:00
Łosoś Łososina Dolna
:
Zyndram
09.08.2020
15:00
Sokół Stary Sącz
:
ULKS Korzenna
09.08.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Jarmuta
4:1
Zalesianka
08.08.2020
17:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
08.08.2020
17:30
Laskovia
:
Babia Góra Lipnica Wielka
08.08.2020
17:30
Krokus
:
Czarni Czarny Dunajec
09.08.2020
15:00
Huragan Waksmund
:
LKS Szaflary
09.08.2020
17:30
Jordan Jordanów
:
AKS Ujanowice
09.08.2020
17:30
Wierchy Pasierbiec
:
Granit Czarna Góra
09.08.2020
17:30

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
2:0
Prądniczanka II Kraków
08.08.2020
16:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Partyzant Dojazdów
09.08.2020
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
09.08.2020
17:30
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Michałowianka Michałowice
09.08.2020
15:00
Strażak Goszcza
:
Płomień Kościelec
09.08.2020
18:00
Spartak Wielkanoc
:
Galicja Raciborowice
09.08.2020
17:30
Błękitni II Modlnica
:
Szreniawa Koszyce
09.08.2020
17:00

Klasa A (Kraków II)

Lotnik Kryspinów
4:0
Wisła Rząska
08.08.2020
11:00
JKS Zelków
4:3
Wisła Jeziorzany
08.08.2020
11:00
Świt Krzeszowice
3:1
Sokół Rybna
08.08.2020
17:30
MKS Skała 2004
3:1
Dragon Szczyglice
08.08.2020
17:30
Iskra Czułów
:
Liszczanka Liszki
08.08.2020
18:00
Maszycanka Maszyce
:
Sportowiec Modlniczka
08.08.2020
18:00
Wisła Czernichów
:
Strażak Rączna
09.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
0:2
Bieżanowianka Kraków
08.08.2020
11:00
Rzozovia Rzozów
2:3
Iskra Krzęcin
08.08.2020
17:00
Pogoń Skotniki
7:4
Cedronka Wola Radziszowska
08.08.2020
17:00
Płomień Kostrze
2:4
Tramwaj Kraków
08.08.2020
17:00
Strzelcy Kraków
1:4
Podgórze Kraków
08.08.2020
17:00
Bratniak Kraków
:
Kabel Kraków
09.08.2020
17:00
Fairant Kraków
:
Gajowianka Gaj
09.08.2020
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Zryw Szarów
:
Contra Sułków
08.08.2020
 
odwołany
Sokół Chorągwica
0:2
Piast Łapanów
08.08.2020
17:00
UKS Sygneczów
:
Czarnochowice
08.08.2020
 
odwołany
Rożnowa
:
Piłkarz Podłęże
09.08.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Iskra Zakrzów
09.08.2020
16:00
Strażak Kokotów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
09.08.2020
17:00
Wolni Kłaj
:
Gwiazda Brzegi
09.08.2020
17:00
Zieloni Niegowić
:
Czarni Staniątki
09.08.2020
17:00

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
4:0
Sęp Droginia
08.08.2020
16:30
Karpaty Siepraw
6:3
Rokita Kornatka
08.08.2020
17:00
Clavia Świątniki Górne
4:1
Staw Polanka
08.08.2020
17:30
Gościbia Sułkowice
5:1
Sokół Borzęta
08.08.2020
18:00
Górki Myślenice
1:2
Skalnik Trzemeśnia
08.08.2020
18:00
Zielonka Wrząsowice
:
Topór Tenczyn
09.08.2020
16:00
Beskid Tokarnia
:
Lubomir Wiśniowa
09.08.2020
16:00
Iskra Brzączowice
:
LKS Rudnik
09.08.2020
17:30

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
7:3
Unia Jaroszowiec
08.08.2020
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Wielmożanka Wielmoża
08.08.2020
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
2:1
Centuria Chechło
08.08.2020
17:30
Promień Przeginia
:
Spartak Charsznica
09.08.2020
11:00
Przebój Wolbrom
:
Legion Bydlin
09.08.2020
17:00
Strażak Przybysławice
:
Olimpia Łobzów
09.08.2020
17:00
Sokół Gołaczewy
:
Błysk Zederman
09.08.2020
17:00
Błyskawica Kolbark
:
Laskovia
09.08.2020
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Wisła Jankowice
1:1
Fablok Chrzanów
08.08.2020
11:00
Wisełka Rozkochów
0:5
Ciężkowianka Jaworzno
08.08.2020
17:00
Tęcza Tenczynek
1:3
Błyskawica Myślachowice
08.08.2020
17:00
Wolanka Wola Filipowska
0:2
Start Kamień
08.08.2020
18:00
Victoria Zalas
:
MKS Alwernia
09.08.2020
14:30
UKS Dulowa
:
SPRiN Regulice
09.08.2020
17:00
Unia Kwaczała
:
Promyk Bolęcin
09.08.2020
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
4:2
Gdovia II Gdów
08.08.2020
11:00
Start Brzezie
:
Ledniczanka
08.08.2020
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Dąb Zabierzów Bocheński
08.08.2020
17:30
Promień Zakrzowiec
:
Naprzód Ochmanów
08.08.2020
18:00
Tęcza Słomiróg
:
Gryf Wiatowice
08.08.2020
18:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Górnik II Wieliczka
09.08.2020
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Batory Wola Batorska
09.08.2020
18:00

Klasa B (Myślenice)

Raba II Dobczyce
4:1
Górki II Myślenice
08.08.2020
15:00
Radwan Skomielna Czarna
2:2
Dukla Bysina
08.08.2020
17:00
Orzeł Nowa Wieś
3:0
Grodzisko Raciechowice
08.08.2020
18:00
Karpaty II Siepraw
:
Jawor Jawornik
09.08.2020
17:00
Szczebel Lubień
:
Cyrhla Krzczonów
09.08.2020
17:00
LKS Trzebunia
:
Iskra Głogoczów
09.08.2020
18:00

Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
3:1
Pilica II Wierbka
08.08.2020
17:00
Northstar Miechów
7:5
Trzy Buki Wierzchowisko
08.08.2020
17:00
Czapla Czaple Male
1:4
Orzeł K.
08.08.2020
17:00
Victoria Smroków
:
Stare Bukowno
09.08.2020
11:00
Cobra Wężerów
:
Hetman Dłużec
09.08.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
:
Piliczanka II Pilica
09.08.2020
17:00

Małopolska Liga Juniorów

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:0
Okocimski Brzesko
08.08.2020
10:00
Limanovia Limanowa
0:3
Dunajec Nowy Sącz
08.08.2020
10:00
Garbarnia Kraków
12:1
Sokół Stary Sącz
08.08.2020
10:00
Pcimianka Pcim
0:1
Górnik Wieliczka
08.08.2020
16:30
Unia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
09.08.2020
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Prądniczanka Kraków
09.08.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
:
BKS Bochnia
09.08.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Orkan Raba Wyżna
09.08.2020
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja II Nowy Sącz
:
Górnik Wieliczka
10.08.2020
18:00

I Małopolska Liga Młodzików

Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
11.08.2020
10:00

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
7:1
Okocimski Brzesko
07.08.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

Czarni Sosnowiec
8:0
Olimpia Szczecin
08.08.2020
13:00
Medyk Konin
1:1
GKS Katowice
08.08.2020
12:00
SMS Łódź
2:0
AZS UJ Kraków
08.08.2020
13:30
Rolnik Biedrzychowice
:
Górnik Łęczna
09.08.2020
16:00
APLG Gdańsk
:
KKP Bydgoszcz
09.08.2020
18:00
ROW Rybnik
:
Śląsk Wrocław
09.08.2020
12:15