facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Myślenice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
W związku z powstaniem wolnego miejsca w Klasie Okręgowej, awans wywalczył także Pasternik Ochojno, jako najlepszy zespół spośród wiceliderów A klas (Kraków I, II, III, Wieliczka, Myślenice, Olkusz).
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2015

Wróblowianka Wróblowice
0:3
Wrzosy Osieczany
15.08.2015
17:00
Clavia Świątniki Górne
6:3
Iskra Brzączowice
15.08.2015
11:00
Zielonka Wrząsowice
3:1
Topór Tenczyn
15.08.2015
17:00
Orzeł Nowa Wieś
6:1
LKS Rudnik II
15.08.2015
16:00
Iskra Głogoczów
2:4
Pasternik Ochojno
16.08.2015
14:00
Sęp Droginia
1:2
Skalnik Trzemeśnia
16.08.2015
15:00
Rokita Kornatka
1:1
LKS Mogilany
16.08.2015
16:00
pauzuje.

2. kolejka 22.08.2015

Wrzosy Osieczany
0:3
LKS Mogilany
22.08.2015
18:00
LKS Rudnik II
1:2
Sęp Droginia
22.08.2015
17:00
Pasternik Ochojno
2:0
Orzeł Nowa Wieś
22.08.2015
17:30
Wróblowianka Wróblowice
2:2
Clavia Świątniki Górne
22.08.2015
17:00
Skalnik Trzemeśnia
0:1
Rokita Kornatka
23.08.2015
17:00
Topór Tenczyn
4:3
Iskra Głogoczów
23.08.2015
17:00
Iskra Brzączowice
1:5
Zielonka Wrząsowice
23.08.2015
17:00

3. kolejka 26.08.2015

Clavia Świątniki Górne
0:2
Wrzosy Osieczany
26.08.2015
18:00
Zielonka Wrząsowice
3:2
Wróblowianka Wróblowice
26.08.2015
18:00
Iskra Głogoczów
3:0
Iskra Brzączowice
26.08.2015
18:00
Orzeł Nowa Wieś
2:2
Topór Tenczyn
26.08.2015
18:00
Sęp Droginia
2:2
Pasternik Ochojno
26.08.2015
18:00
Rokita Kornatka
3:3
LKS Rudnik II
26.08.2015
18:00
LKS Mogilany
6:0
Skalnik Trzemeśnia
26.08.2015
18:00

4. kolejka 29.08.2015

Wrzosy Osieczany
1:3
Skalnik Trzemeśnia
29.08.2015
18:00
Iskra Głogoczów
5:1
Wróblowianka Wróblowice
29.08.2015
17:00
Clavia Świątniki Górne
1:3
Zielonka Wrząsowice
29.08.2015
17:30
LKS Rudnik II
0:6
LKS Mogilany
30.08.2015
16:00
Pasternik Ochojno
6:1
Rokita Kornatka
30.08.2015
17:00
Topór Tenczyn
5:3
Sęp Droginia
30.08.2015
17:00
Iskra Brzączowice
1:0
Orzeł Nowa Wieś
30.08.2015
17:00

5. kolejka 02.09.2015

Iskra Głogoczów
3:0
Clavia Świątniki Górne
02.09.2015
17:00
Orzeł Nowa Wieś
4:1
Wróblowianka Wróblowice
02.09.2015
17:00
Sęp Droginia
3:2
Iskra Brzączowice
02.09.2015
17:00
Rokita Kornatka
0:0
Topór Tenczyn
02.09.2015
17:00
LKS Mogilany
4:1
Pasternik Ochojno
02.09.2015
17:00
Zielonka Wrząsowice
2:1
Wrzosy Osieczany
31.10.2015
14:00
Skalnik Trzemeśnia
1:1
LKS Rudnik II
31.10.2015
14:00

6. kolejka 05.09.2015

Wrzosy Osieczany
6:2
LKS Rudnik II
05.09.2015
17:00
Wróblowianka Wróblowice
0:0
Sęp Droginia
05.09.2015
16:00
Clavia Świątniki Górne
0:0
Orzeł Nowa Wieś
05.09.2015
17:00
Zielonka Wrząsowice
1:1
Iskra Głogoczów
05.09.2015
17:00
Skalnik Trzemeśnia
1:2
Pasternik Ochojno
06.09.2015
17:00
Topór Tenczyn
0:5
LKS Mogilany
06.09.2015
16:00
Iskra Brzączowice
2:1
Rokita Kornatka
06.09.2015
16:00

7. kolejka 12.09.2015

LKS Rudnik II
0:5
Pasternik Ochojno
12.09.2015
16:00
Iskra Głogoczów
1:0
Wrzosy Osieczany
13.09.2015
15:00
Orzeł Nowa Wieś
1:2
Zielonka Wrząsowice
13.09.2015
16:00
Sęp Droginia
5:2
Clavia Świątniki Górne
13.09.2015
16:00
Rokita Kornatka
6:3
Wróblowianka Wróblowice
13.09.2015
16:00
LKS Mogilany
4:0
Iskra Brzączowice
13.09.2015
16:00
zejście z boiska drużyny gości, i odmowa dalszej gry przy stanie 4:1
Skalnik Trzemeśnia
0:4
Topór Tenczyn
13.09.2015
16:00

8. kolejka 19.09.2015

Wrzosy Osieczany
1:6
Pasternik Ochojno
19.09.2015
16:00
Wróblowianka Wróblowice
0:3 v.o.
LKS Mogilany
19.09.2015
16:00
Clavia Świątniki Górne
2:0
Rokita Kornatka
19.09.2015
16:00
Zielonka Wrząsowice
3:1
Sęp Droginia
19.09.2015
16:00
Topór Tenczyn
6:1
LKS Rudnik II
20.09.2015
16:00
Iskra Brzączowice
0:6
Skalnik Trzemeśnia
20.09.2015
16:00
Iskra Głogoczów
1:1
Orzeł Nowa Wieś
20.09.2015
15:00

9. kolejka 26.09.2015

LKS Rudnik II
7:1
Iskra Brzączowice
26.09.2015
16:00
Orzeł Nowa Wieś
1:6
Wrzosy Osieczany
27.09.2015
15:00
Sęp Droginia
3:2
Iskra Głogoczów
27.09.2015
15:00
Rokita Kornatka
1:2
Zielonka Wrząsowice
27.09.2015
15:00
LKS Mogilany
3:1
Clavia Świątniki Górne
27.09.2015
16:00
Skalnik Trzemeśnia
3:2
Wróblowianka Wróblowice
27.09.2015
16:00
Pasternik Ochojno
7:1
Topór Tenczyn
27.09.2015
16:00

10. kolejka 03.10.2015

Wrzosy Osieczany
4:3
Topór Tenczyn
03.10.2015
15:00
Wróblowianka Wróblowice
3:0
LKS Rudnik II
03.10.2015
15:00
Clavia Świątniki Górne
2:0
Skalnik Trzemeśnia
03.10.2015
15:00
Iskra Brzączowice
2:8
Pasternik Ochojno
04.10.2015
15:00
Zielonka Wrząsowice
0:2
LKS Mogilany
04.10.2015
15:00
Iskra Głogoczów
3:1
Rokita Kornatka
04.10.2015
15:00
Orzeł Nowa Wieś
1:2
Sęp Droginia
04.10.2015
15:00

11. kolejka 10.10.2015

Skalnik Trzemeśnia
2:2
Zielonka Wrząsowice
10.10.2015
15:00
LKS Rudnik II
1:2
Clavia Świątniki Górne
10.10.2015
15:00
Sęp Droginia
1:3
Wrzosy Osieczany
11.10.2015
15:00
Rokita Kornatka
4:1
Orzeł Nowa Wieś
11.10.2015
15:00
LKS Mogilany
3:1
Iskra Głogoczów
11.10.2015
15:00
Pasternik Ochojno
8:2
Wróblowianka Wróblowice
11.10.2015
15:00
Topór Tenczyn
5:1
Iskra Brzączowice
11.10.2015
15:00

12. kolejka 17.10.2015

Wrzosy Osieczany
3:0 v.o.
Iskra Brzączowice
17.10.2015
15:00
Wróblowianka Wróblowice
4:2
Topór Tenczyn
17.10.2015
15:00
Clavia Świątniki Górne
3:4
Pasternik Ochojno
17.10.2015
14:00
Zielonka Wrząsowice
5:3
LKS Rudnik II
18.10.2015
14:00
Iskra Głogoczów
2:2
Skalnik Trzemeśnia
18.10.2015
15:00
Orzeł Nowa Wieś
0:1
LKS Mogilany
18.10.2015
15:00
Sęp Droginia
1:3
Rokita Kornatka
18.10.2015
15:00

13. kolejka 24.10.2015

LKS Rudnik II
1:2
Iskra Głogoczów
24.10.2015
15:00
Pasternik Ochojno
7:1
Zielonka Wrząsowice
24.10.2015
14:00
Topór Tenczyn
1:2
Clavia Świątniki Górne
24.10.2015
14:00
Rokita Kornatka
1:3
Wrzosy Osieczany
25.10.2015
14:00
LKS Mogilany
9:1
Sęp Droginia
25.10.2015
14:00
Skalnik Trzemeśnia
4:1
Orzeł Nowa Wieś
25.10.2015
14:30
Iskra Brzączowice
0:3
Wróblowianka Wróblowice
25.10.2015
15:00

14. kolejka 02.04.2016

Wrzosy Osieczany
3:0
Wróblowianka Wróblowice
02.04.2016
16:00
Topór Tenczyn
5:2
Zielonka Wrząsowice
02.04.2016
16:00
LKS Rudnik II
0:0
Orzeł Nowa Wieś
02.04.2016
16:00
Iskra Brzączowice
1:2
Clavia Świątniki Górne
03.04.2016
16:30
Pasternik Ochojno
4:1
Iskra Głogoczów
03.04.2016
15:00
Skalnik Trzemeśnia
3:1
Sęp Droginia
03.04.2016
16:00
LKS Mogilany
2:0
Rokita Kornatka
03.04.2016
16:30
pauzuje.

15. kolejka 09.04.2016

Clavia Świątniki Górne
1:1
Wróblowianka Wróblowice
09.04.2016
16:30
Rokita Kornatka
3:2
Skalnik Trzemeśnia
09.04.2016
11:00
Zielonka Wrząsowice
4:2
Iskra Brzączowice
09.04.2016
16:00
LKS Mogilany
3:0
Wrzosy Osieczany
10.04.2016
16:30
Sęp Droginia
0:1
LKS Rudnik II
10.04.2016
15:00
Orzeł Nowa Wieś
1:3
Pasternik Ochojno
10.04.2016
17:00
Iskra Głogoczów
2:6
Topór Tenczyn
10.04.2016
16:00

16. kolejka 16.04.2016

Wrzosy Osieczany
3:2
Clavia Świątniki Górne
16.04.2016
17:00
Wróblowianka Wróblowice
0:1
Zielonka Wrząsowice
16.04.2016
16:00
Iskra Brzączowice
3:6
Iskra Głogoczów
17.04.2016
17:00
Topór Tenczyn
2:0
Orzeł Nowa Wieś
17.04.2016
16:00
Pasternik Ochojno
5:0
Sęp Droginia
17.04.2016
15:00
LKS Rudnik II
0:2
Rokita Kornatka
17.04.2016
11:00
Skalnik Trzemeśnia
1:4
LKS Mogilany
17.04.2016
17:00

17. kolejka 23.04.2016

Wróblowianka Wróblowice
3:3
Iskra Głogoczów
23.04.2016
17:00
Skalnik Trzemeśnia
3:2
Wrzosy Osieczany
24.04.2016
17:00
Zielonka Wrząsowice
1:1
Clavia Świątniki Górne
24.04.2016
16:00
LKS Mogilany
11:0
LKS Rudnik II
24.04.2016
17:00
Rokita Kornatka
4:5
Pasternik Ochojno
24.04.2016
16:00
Sęp Droginia
1:2
Topór Tenczyn
24.04.2016
16:00
Orzeł Nowa Wieś
1:0
Iskra Brzączowice
24.04.2016
16:00

18. kolejka 30.04.2016

Wróblowianka Wróblowice
3:1
Orzeł Nowa Wieś
29.04.2016
17:00
Clavia Świątniki Górne
1:1
Iskra Głogoczów
30.04.2016
17:00
Topór Tenczyn
3:3
Rokita Kornatka
30.04.2016
18:00
Pasternik Ochojno
0:1
LKS Mogilany
30.04.2016
17:00
Wrzosy Osieczany
2:2
Zielonka Wrząsowice
30.04.2016
17:00
LKS Rudnik II
1:3
Skalnik Trzemeśnia
30.04.2016
16:00
Iskra Brzączowice
2:4
Sęp Droginia
01.05.2016
17:00

19. kolejka 07.05.2016

LKS Rudnik II
2:2
Wrzosy Osieczany
07.05.2016
17:00
Sęp Droginia
1:4
Wróblowianka Wróblowice
07.05.2016
17:00
Orzeł Nowa Wieś
0:0
Clavia Świątniki Górne
07.05.2016
17:30
Pasternik Ochojno
1:0
Skalnik Trzemeśnia
07.05.2016
16:00
Rokita Kornatka
5:2
Iskra Brzączowice
07.05.2016
17:30
Iskra Głogoczów
2:3
Zielonka Wrząsowice
08.05.2016
16:00
LKS Mogilany
7:1
Topór Tenczyn
08.05.2016
17:30

20. kolejka 14.05.2016

Wrzosy Osieczany
1:3
Iskra Głogoczów
14.05.2016
17:00
Clavia Świątniki Górne
1:3
Sęp Droginia
14.05.2016
17:30
Pasternik Ochojno
8:1
LKS Rudnik II
15.05.2016
11:00
Iskra Brzączowice
1:2
LKS Mogilany
15.05.2016
17:00
Topór Tenczyn
3:2
Skalnik Trzemeśnia
15.05.2016
17:00
Zielonka Wrząsowice
2:3
Orzeł Nowa Wieś
25.05.2016
18:00
Wróblowianka Wróblowice
0:2
Rokita Kornatka
25.05.2016
18:00

21. kolejka 21.05.2016

Pasternik Ochojno
5:1
Wrzosy Osieczany
21.05.2016
17:00
Sęp Droginia
3:0
Zielonka Wrząsowice
21.05.2016
17:30
LKS Rudnik II
1:4
Topór Tenczyn
21.05.2016
17:00
LKS Mogilany
4:1
Wróblowianka Wróblowice
22.05.2016
17:30
Rokita Kornatka
2:1
Clavia Świątniki Górne
22.05.2016
17:00
Skalnik Trzemeśnia
11:0
Iskra Brzączowice
22.05.2016
17:00
Orzeł Nowa Wieś
4:3
Iskra Głogoczów
22.05.2016
17:00

22. kolejka 28.05.2016

Wrzosy Osieczany
4:2
Orzeł Nowa Wieś
28.05.2016
17:00
Clavia Świątniki Górne
0:2
LKS Mogilany
28.05.2016
17:30
Wróblowianka Wróblowice
6:3
Skalnik Trzemeśnia
28.05.2016
18:00
Topór Tenczyn
0:4
Pasternik Ochojno
28.05.2016
18:00
Iskra Głogoczów
3:1
Sęp Droginia
29.05.2016
16:00
Zielonka Wrząsowice
1:5
Rokita Kornatka
29.05.2016
17:00
Iskra Brzączowice
1:1
LKS Rudnik II
15.06.2016
18:30

23. kolejka 04.06.2016

Topór Tenczyn
2:1
Wrzosy Osieczany
04.06.2016
18:00
LKS Rudnik II
0:4
Wróblowianka Wróblowice
04.06.2016
17:00
Skalnik Trzemeśnia
3:1
Clavia Świątniki Górne
05.06.2016
17:00
Pasternik Ochojno
1:0
Iskra Brzączowice
05.06.2016
17:00
LKS Mogilany
6:0
Zielonka Wrząsowice
05.06.2016
18:00
Rokita Kornatka
0:0
Iskra Głogoczów
05.06.2016
17:00
Sęp Droginia
2:3
Orzeł Nowa Wieś
05.06.2016
17:00

24. kolejka 11.06.2016

Zielonka Wrząsowice
3:0 v.o.
Skalnik Trzemeśnia
11.06.2016
18:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w Skalniku, na boisku 2:1
Clavia Świątniki Górne
4:2
LKS Rudnik II
11.06.2016
17:30
Wrzosy Osieczany
3:3
Sęp Droginia
11.06.2016
18:00
Orzeł Nowa Wieś
2:2
Rokita Kornatka
11.06.2016
17:00
Iskra Głogoczów
1:3
LKS Mogilany
11.06.2016
17:00
Wróblowianka Wróblowice
3:0 v.o.
Pasternik Ochojno
12.06.2016
11:00
Iskra Brzączowice
2:3
Topór Tenczyn
12.06.2016
15:30

25. kolejka 18.06.2016

Iskra Brzączowice
2:3
Wrzosy Osieczany
19.06.2016
17:30
Topór Tenczyn
2:3
Wróblowianka Wróblowice
19.06.2016
17:00
Pasternik Ochojno
4:1
Clavia Świątniki Górne
19.06.2016
17:00
LKS Rudnik II
0:1
Zielonka Wrząsowice
19.06.2016
11:00
Skalnik Trzemeśnia
1:2
Iskra Głogoczów
19.06.2016
17:00
Rokita Kornatka
7:0
Sęp Droginia
19.06.2016
17:00
LKS Mogilany
5:1
Orzeł Nowa Wieś
23.06.2016
18:00

26. kolejka 25.06.2016

Iskra Głogoczów
4:3
LKS Rudnik II
25.06.2016
17:00
Zielonka Wrząsowice
2:7
Pasternik Ochojno
25.06.2016
17:00
Clavia Świątniki Górne
5:1
Topór Tenczyn
25.06.2016
17:00
Wrzosy Osieczany
1:2
Rokita Kornatka
25.06.2016
17:00
Orzeł Nowa Wieś
3:0
Skalnik Trzemeśnia
25.06.2016
17:00
Wróblowianka Wróblowice
5:5
Iskra Brzączowice
25.06.2016
17:00
Sęp Droginia
0:11
LKS Mogilany
26.06.2016
15:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 25.06.2016

25.06.2016
17:00
Iskra Głogoczów
4:3
LKS Rudnik II
25.06.2016
17:00
Zielonka Wrząsowice
2:7
Pasternik Ochojno
25.06.2016
17:00
Clavia Świątniki Górne
5:1
Topór Tenczyn
25.06.2016
17:00
Wrzosy Osieczany
1:2
Rokita Kornatka
25.06.2016
17:00
Orzeł Nowa Wieś
3:0
Skalnik Trzemeśnia
25.06.2016
17:00
Wróblowianka Wróblowice
5:5
Iskra Brzączowice
26.06.2016
15:00
Sęp Droginia
0:11
LKS Mogilany

26. kolejka 25.06.2016

25.06.2016
17:00
Iskra Głogoczów
4:3
LKS Rudnik II
25.06.2016
17:00
Zielonka Wrząsowice
2:7
Pasternik Ochojno
25.06.2016
17:00
Clavia Świątniki Górne
5:1
Topór Tenczyn
25.06.2016
17:00
Wrzosy Osieczany
1:2
Rokita Kornatka
25.06.2016
17:00
Orzeł Nowa Wieś
3:0
Skalnik Trzemeśnia
25.06.2016
17:00
Wróblowianka Wróblowice
5:5
Iskra Brzączowice
26.06.2016
15:00
Sęp Droginia
0:11
LKS Mogilany

Wiadomości ligowe


III liga, gr. 4

Stal Kraśnik
:
Chełmianka Chełm
12.08.2020
16:00
Cracovia II Kraków
:
KSZO Ostrowiec Św.
12.08.2020
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
12.08.2020
17:00
Sokół Sieniawa
:
Jutrzenka Giebułtów
12.08.2020
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Podhale Nowy Targ
12.08.2020
17:00
ŁKS Łagów
:
Hetman Zamość
12.08.2020
17:00
KS Wiązownica
:
Wisłoka Dębica
12.08.2020
18:00
Wisła Sandomierz
:
Lewart Lubartów
12.08.2020
18:00
Wisła Puławy
:
Korona II Kielce
12.08.2020
18:00
Stal Stalowa Wola
:
Podlasie Biała Podlaska
12.08.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Dąbski Kraków
:
Grębałowianka Kraków
12.08.2020
17:30
Skawinka Skawina
:
Kaszowianka Kaszów
12.08.2020
18:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Prokocim Kraków
12.08.2020
18:00
Nadwiślan Kraków
:
Bronowianka Kraków
12.08.2020
18:00
Wieczysta Kraków
:
Hutnik II Kraków
12.08.2020
18:00
Borek Kraków
:
Piast Wołowice
12.08.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiarusy Igołomia
:
Górnik Wieliczka
12.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków I)

Prądniczanka II Kraków
:
Słomniczanka II Słomniki
12.08.2020
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Błękitni II Modlnica
12.08.2020
17:00
Partyzant Dojazdów
:
Spartak Wielkanoc
12.08.2020
17:30
Ekler Baranówka
:
Strażak Goszcza
12.08.2020
18:00
Michałowianka Michałowice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
12.08.2020
18:00
Galicja Raciborowice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
12.08.2020
18:00
Płomień Kościelec
:
Bibiczanka Bibice
12.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków II)

Tęcza Piekary
:
JKS Zelków
12.08.2020
17:00
Liszczanka Liszki
:
Lotnik Kryspinów
12.08.2020
17:30
Świt Krzeszowice
:
Strażak Rączna
12.08.2020
17:30
Dragon Szczyglice
:
Iskra Czułów
12.08.2020
18:00
Wisła Jeziorzany
:
MKS Skała 2004
12.08.2020
18:00
Sokół Rybna
:
Sportowiec Modlniczka
12.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
:
Bratniak Kraków
12.08.2020
17:00
Krakus Swoszowice
:
Wanda Nowa Huta
12.08.2020
17:00
Gajowianka Gaj
:
Pogoń Skotniki
12.08.2020
17:00
Tramwaj Kraków
:
Strzelcy Kraków
12.08.2020
17:30
Bieżanowianka Kraków
:
Płomień Kostrze
12.08.2020
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Rzozovia Rzozów
12.08.2020
18:00
Kabel Kraków
:
Fairant Kraków
12.08.2020
18:00

Klasa B (Myślenice)

Cyrhla Krzczonów
:
Radwan Skomielna Czarna
12.08.2020
18:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Glinik Gorlice
:
Garbarnia Kraków
12.08.2020
 
Podgórze Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.08.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja II Nowy Sącz
:
Górnik Wieliczka
10.08.2020
18:00
Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
12.08.2020
13:00
Okocimski Brzesko
:
Sandecja II Nowy Sącz
14.08.2020
18:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
12.08.2020
10:00
Unia Oświęcim
:
Okocimski Brzesko
12.08.2020
11:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
 
Unia Tarnów
:
AP 21 Kraków
12.08.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy

Tarnovia Tarnów
:
Beskid A.
12.08.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Respect Szalowa
12.08.2020
15:00
Raba Dobczyce
:
MOSiR Bochnia
12.08.2020
17:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
13.08.2020
18:00

I Małopolska Liga Młodzików

Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
11.08.2020
10:00
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
12.08.2020
17:00
Kalwarianka
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
17:00

II Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
:
AS Progress Andrychów
12.08.2020
17:00
Fablok Chrzanów
:
Cracovia II
12.08.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Bronowianka
12.08.2020
13:00