facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa C (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Po 20 kolejkach z rozgrywek wycofano OKS Rajsko (3 walkowery). Pozostałe mecze OKS Rajsko weryfikowano jako walkowery na korzyść przeciwników.
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 22.08.2015

Wieliczanka II Wieliczka
0:3
Błyskawica Wyciąże
22.08.2015
11:00
Promień Zakrzowiec
3:2
Ledniczanka Lednica Grn
22.08.2015
17:00
OKS Rajsko
8:2
Gryf Wiatowice
22.08.2015
17:00
Contra II Sułków
5:2
Wiarusy II Igołomia
23.08.2015
15:00
Złomex II Branice
3:1
Batory II Wola Batorska
23.08.2015
16:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
2:0
LKS II Czarnochowice
23.08.2015
17:00

2. kolejka 29.08.2015

LKS II Czarnochowice
1:0
OKS Rajsko
29.08.2015
17:00
Zryw Zręczyce
3:1
Złomex II Branice
29.08.2015
17:00
Gryf Wiatowice
2:3
Promień Zakrzowiec
30.08.2015
17:00
Contra II Sułków
1:2
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
30.08.2015
17:00
Błyskawica Wyciąże
7:1
Wiarusy II Igołomia
30.08.2015
15:00
Batory II Wola Batorska
1:5
Wieliczanka II Wieliczka
30.08.2015
17:00
Ledniczanka Lednica Grn pauzuje.

3. kolejka 02.09.2015

Wieliczanka II Wieliczka
1:0
Zryw Zręczyce
02.09.2015
17:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
1:3
Błyskawica Wyciąże
02.09.2015
17:00
Wiarusy II Igołomia
4:1
Batory II Wola Batorska
03.09.2015
17:00
OKS Rajsko
0:3 v.o.
Contra II Sułków
03.09.2015
17:00
występ nieuprawnionego zawodnika w drużynie Rajska, na boisku 2:2
Promień Zakrzowiec
1:2
LKS II Czarnochowice
31.10.2015
13:00
Ledniczanka Lednica Grn
1:2
Gryf Wiatowice
31.10.2015
13:30
Złomex II Branice pauzuje.

4. kolejka 05.09.2015

Wiarusy II Igołomia
0:4
Zryw Zręczyce
05.09.2015
16:30
Złomex II Branice
1:1
Wieliczanka II Wieliczka
05.09.2015
11:00
LKS II Czarnochowice
1:3
Ledniczanka Lednica Grn
06.09.2015
11:00
Contra II Sułków
1:2
Promień Zakrzowiec
06.09.2015
16:00
Błyskawica Wyciąże
3:2
OKS Rajsko
06.09.2015
16:00
Batory II Wola Batorska
1:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
06.09.2015
16:30
Gryf Wiatowice pauzuje.

5. kolejka 12.09.2015

OKS Rajsko
6:1
Batory II Wola Batorska
12.09.2015
16:00
Promień Zakrzowiec
1:2
Błyskawica Wyciąże
12.09.2015
16:00
Złomex II Branice
2:1
Wiarusy II Igołomia
13.09.2015
11:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
0:1
Zryw Zręczyce
13.09.2015
16:00
Ledniczanka Lednica Grn
8:2
Contra II Sułków
13.09.2015
15:00
Gryf Wiatowice
3:1
LKS II Czarnochowice
13.09.2015
16:00
Wieliczanka II Wieliczka pauzuje.

6. kolejka 19.09.2015

Zryw Zręczyce
3:0
OKS Rajsko
19.09.2015
16:00
Złomex II Branice
3:0
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
19.09.2015
16:00
Contra II Sułków
3:4
Gryf Wiatowice
20.09.2015
16:00
Batory II Wola Batorska
1:4
Promień Zakrzowiec
20.09.2015
16:00
Wiarusy II Igołomia
4:4
Wieliczanka II Wieliczka
20.09.2015
16:00
Błyskawica Wyciąże
1:0
Ledniczanka Lednica Grn
11.11.2015
13:00
LKS II Czarnochowice pauzuje.

7. kolejka 26.09.2015

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
4:4
Wieliczanka II Wieliczka
26.09.2015
15:30
Promień Zakrzowiec
3:6
Zryw Zręczyce
26.09.2015
15:30
OKS Rajsko
1:3
Złomex II Branice
27.09.2015
15:30
Ledniczanka Lednica Grn
3:0
Batory II Wola Batorska
27.09.2015
14:00
Gryf Wiatowice
3:3
Błyskawica Wyciąże
27.09.2015
15:30
LKS II Czarnochowice
1:3
Contra II Sułków
27.09.2015
11:00
Wiarusy II Igołomia pauzuje.

8. kolejka 03.10.2015

Zryw Zręczyce
0:3
Ledniczanka Lednica Grn
03.10.2015
15:00
Promień Zakrzowiec
0:4
Złomex II Branice
03.10.2015
15:00
Błyskawica Wyciąże
12:0
LKS II Czarnochowice
04.10.2015
15:00
Batory II Wola Batorska
0:10
Gryf Wiatowice
04.10.2015
15:00
Wieliczanka II Wieliczka
3:0
OKS Rajsko
04.10.2015
11:30
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
3:1
Wiarusy II Igołomia
04.10.2015
15:00
Contra II Sułków pauzuje.

9. kolejka 10.10.2015

Wiarusy II Igołomia
5:2
OKS Rajsko
10.10.2015
15:00
Promień Zakrzowiec
5:1
Wieliczanka II Wieliczka
10.10.2015
15:00
Ledniczanka Lednica Grn
4:1
Złomex II Branice
11.10.2015
12:00
Gryf Wiatowice
5:2
Zryw Zręczyce
11.10.2015
15:00
LKS II Czarnochowice
6:0
Batory II Wola Batorska
11.10.2015
12:00
walkower
Contra II Sułków
0:2
Błyskawica Wyciąże
11.10.2015
11:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce pauzuje.

10. kolejka 17.10.2015

Zryw Zręczyce
2:1
LKS II Czarnochowice
17.10.2015
14:30
Promień Zakrzowiec
0:2
Wiarusy II Igołomia
17.10.2015
14:30
Batory II Wola Batorska
1:5
Contra II Sułków
18.10.2015
14:30
Złomex II Branice
0:6
Gryf Wiatowice
18.10.2015
14:30
Wieliczanka II Wieliczka
1:2
Ledniczanka Lednica Grn
18.10.2015
14:30
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
4:2
OKS Rajsko
18.10.2015
13:00
Błyskawica Wyciąże pauzuje.

11. kolejka 24.10.2015

Promień Zakrzowiec
1:3
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
24.10.2015
14:00
Wiarusy II Igołomia
1:1
Ledniczanka Lednica Grn
24.10.2015
14:00
Gryf Wiatowice
5:0
Wieliczanka II Wieliczka
25.10.2015
14:00
LKS II Czarnochowice
0:2
Złomex II Branice
25.10.2015
14:00
Contra II Sułków
0:2
Zryw Zręczyce
25.10.2015
14:00
Błyskawica Wyciąże
9:0
Batory II Wola Batorska
25.10.2015
14:00
OKS Rajsko pauzuje.

12. kolejka 07.11.2015

OKS Rajsko
3:1
Promień Zakrzowiec
07.11.2015
13:00
Zryw Zręczyce
1:3
Błyskawica Wyciąże
08.11.2015
13:00
Złomex II Branice
3:0 v.o.
Contra II Sułków
08.11.2015
13:00
Wieliczanka II Wieliczka
4:0
LKS II Czarnochowice
08.11.2015
13:00
Gryf Wiatowice
4:0
Wiarusy II Igołomia
08.11.2015
13:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
1:2
Ledniczanka Lednica Grn
08.11.2015
13:00
Batory II Wola Batorska pauzuje.

13. kolejka 14.11.2015

LKS II Czarnochowice
0:3 v.o.
Wiarusy II Igołomia
14.11.2015
13:00
Contra II Sułków
2:3
Wieliczanka II Wieliczka
14.11.2015
13:00
Błyskawica Wyciąże
6:0
Złomex II Branice
14.11.2015
13:15
Ledniczanka Lednica Grn
3:0 v.o.
OKS Rajsko
15.11.2015
13:00
brak gości
Gryf Wiatowice
4:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
15.11.2015
13:00
Batory II Wola Batorska
1:3
Zryw Zręczyce
15.11.2015
13:00
Promień Zakrzowiec pauzuje.

14. kolejka 26.03.2016

Błyskawica Wyciąże
2:3
Wieliczanka II Wieliczka
26.03.2016
13:00
Ledniczanka Lednica Grn
7:2
Promień Zakrzowiec
26.03.2016
15:00
Gryf Wiatowice
3:0 v.o.
OKS Rajsko
26.03.2016
15:30
Wiarusy II Igołomia
2:0
Contra II Sułków
26.03.2016
15:30
Batory II Wola Batorska
4:6
Złomex II Branice
26.03.2016
15:30
LKS II Czarnochowice
6:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
03.05.2016
17:30

15. kolejka 02.04.2016

OKS Rajsko
2:1
LKS II Czarnochowice
02.04.2016
16:30
Promień Zakrzowiec
1:5
Gryf Wiatowice
02.04.2016
16:30
Wiarusy II Igołomia
0:6
Błyskawica Wyciąże
02.04.2016
16:30
Złomex II Branice
1:0
Zryw Zręczyce
03.04.2016
16:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
3:0
Contra II Sułków
03.04.2016
16:30
Wieliczanka II Wieliczka
3:0 v.o.
Batory II Wola Batorska
03.04.2016
11:00
Ledniczanka Lednica Grn pauzuje.

16. kolejka 09.04.2016

Zryw Zręczyce
1:2
Wieliczanka II Wieliczka
10.04.2016
11:00
Błyskawica Wyciąże
3:0 v.o.
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
10.04.2016
15:30
brak gości
Batory II Wola Batorska
7:4
Wiarusy II Igołomia
10.04.2016
16:00
Contra II Sułków
7:1
OKS Rajsko
10.04.2016
13:00
LKS II Czarnochowice
1:4
Promień Zakrzowiec
10.04.2016
16:00
Gryf Wiatowice
3:1
Ledniczanka Lednica Grn
10.04.2016
16:00
Złomex II Branice pauzuje.

17. kolejka 16.04.2016

Zryw Zręczyce
9:0
Wiarusy II Igołomia
16.04.2016
17:00
Promień Zakrzowiec
5:1
Contra II Sułków
16.04.2016
16:00
OKS Rajsko
2:5
Błyskawica Wyciąże
16.04.2016
16:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
1:0
Batory II Wola Batorska
16.04.2016
17:00
Wieliczanka II Wieliczka
5:0
Złomex II Branice
17.04.2016
11:00
Ledniczanka Lednica Grn
1:1
LKS II Czarnochowice
17.04.2016
16:00
Gryf Wiatowice pauzuje.

18. kolejka 23.04.2016

Batory II Wola Batorska
5:6
OKS Rajsko
24.04.2016
17:00
Błyskawica Wyciąże
6:2
Promień Zakrzowiec
24.04.2016
16:00
Wiarusy II Igołomia
0:7
Złomex II Branice
24.04.2016
17:00
Zryw Zręczyce
3:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
24.04.2016
14:00
Contra II Sułków
1:4
Ledniczanka Lednica Grn
24.04.2016
16:00
LKS II Czarnochowice
0:8
Gryf Wiatowice
24.04.2016
12:00
Wieliczanka II Wieliczka pauzuje.

19. kolejka 30.04.2016

OKS Rajsko
3:4
Zryw Zręczyce
30.04.2016
17:00
Promień Zakrzowiec
5:1
Batory II Wola Batorska
30.04.2016
17:30
Wieliczanka II Wieliczka
2:1
Wiarusy II Igołomia
30.04.2016
17:30
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
3:5
Złomex II Branice
01.05.2016
08:00
Gryf Wiatowice
4:2
Contra II Sułków
01.05.2016
16:30
Ledniczanka Lednica Grn
1:3
Błyskawica Wyciąże
01.05.2016
16:00
LKS II Czarnochowice pauzuje.

20. kolejka 07.05.2016

Zryw Zręczyce
1:4
Promień Zakrzowiec
07.05.2016
17:30
Wieliczanka II Wieliczka
4:0
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
08.05.2016
11:00
Złomex II Branice
3:0 v.o.
OKS Rajsko
08.05.2016
11:00
Batory II Wola Batorska
1:7
Ledniczanka Lednica Grn
08.05.2016
17:00
Błyskawica Wyciąże
2:2
Gryf Wiatowice
08.05.2016
16:00
Contra II Sułków
8:3
LKS II Czarnochowice
08.05.2016
11:00
Wiarusy II Igołomia pauzuje.

21. kolejka 14.05.2016

OKS Rajsko
0:3 v.o.
Wieliczanka II Wieliczka
14.05.2016
17:00
Wiarusy II Igołomia
1:4
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
14.05.2016
17:00
Ledniczanka Lednica Grn
5:1
Zryw Zręczyce
15.05.2016
16:00
Złomex II Branice
3:3
Promień Zakrzowiec
15.05.2016
17:00
LKS II Czarnochowice
0:3
Błyskawica Wyciąże
15.05.2016
12:00
Gryf Wiatowice
3:0 v.o.
Batory II Wola Batorska
15.05.2016
17:30
Contra II Sułków pauzuje.

22. kolejka 21.05.2016

Złomex II Branice
1:3
Ledniczanka Lednica Grn
21.05.2016
17:00
OKS Rajsko
0:3 v.o.
Wiarusy II Igołomia
22.05.2016
18:00
Wieliczanka II Wieliczka
4:2
Promień Zakrzowiec
22.05.2016
11:00
Zryw Zręczyce
v.o.
Gryf Wiatowice
22.05.2016
17:30
Batory II Wola Batorska
2:4
LKS II Czarnochowice
22.05.2016
14:30
Błyskawica Wyciąże
4:1
Contra II Sułków
22.05.2016
16:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce pauzuje.

23. kolejka 28.05.2016

OKS Rajsko
0:3 v.o.
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
28.05.2016
11:00
LKS II Czarnochowice
3:0 v.o.
Zryw Zręczyce
29.05.2016
12:00
Wiarusy II Igołomia
2:6
Promień Zakrzowiec
29.05.2016
17:00
Contra II Sułków
5:1
Batory II Wola Batorska
29.05.2016
17:00
Gryf Wiatowice
1:0
Złomex II Branice
29.05.2016
18:00
Ledniczanka Lednica Grn
4:1
Wieliczanka II Wieliczka
29.05.2016
16:00
Błyskawica Wyciąże pauzuje.

24. kolejka 04.06.2016

Ledniczanka Lednica Grn
11:0
Wiarusy II Igołomia
04.06.2016
17:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
3:3
Promień Zakrzowiec
05.06.2016
15:00
Wieliczanka II Wieliczka
1:3
Gryf Wiatowice
05.06.2016
11:00
Złomex II Branice
6:5
LKS II Czarnochowice
05.06.2016
11:00
Zryw Zręczyce
6:1
Contra II Sułków
05.06.2016
16:00
Batory II Wola Batorska
1:4
Błyskawica Wyciąże
05.06.2016
15:00
OKS Rajsko pauzuje.

25. kolejka 11.06.2016

Promień Zakrzowiec
3:0 v.o.
OKS Rajsko
11.06.2016
18:00
Contra II Sułków
2:2
Złomex II Branice
11.06.2016
17:00
Błyskawica Wyciąże
3:0 v.o.
Zryw Zręczyce
12.06.2016
16:00
LKS II Czarnochowice
1:0
Wieliczanka II Wieliczka
12.06.2016
12:00
Wiarusy II Igołomia
1:7
Gryf Wiatowice
12.06.2016
15:00
Ledniczanka Lednica Grn
5:0
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
12.06.2016
14:00
Batory II Wola Batorska pauzuje.

26. kolejka 18.06.2016

Wiarusy II Igołomia
10:2
LKS II Czarnochowice
18.06.2016
15:00
Wieliczanka II Wieliczka
11:4
Contra II Sułków
19.06.2016
16:00
Złomex II Branice
1:1
Błyskawica Wyciąże
19.06.2016
16:00
OKS Rajsko
0:3 v.o.
Ledniczanka Lednica Grn
19.06.2016
16:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
0:1
Gryf Wiatowice
19.06.2016
16:00
Zryw Zręczyce
2:2
Batory II Wola Batorska
19.06.2016
16:00
Promień Zakrzowiec pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 18.06.2016

18.06.2016
15:00
Wiarusy II Igołomia
10:2
LKS II Czarnochowice
19.06.2016
16:00
Wieliczanka II Wieliczka
11:4
Contra II Sułków
19.06.2016
16:00
Złomex II Branice
1:1
Błyskawica Wyciąże
19.06.2016
16:00
OKS Rajsko
0:3 v.o.
Ledniczanka Lednica Grn
19.06.2016
16:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
0:1
Gryf Wiatowice
19.06.2016
16:00
Zryw Zręczyce
2:2
Batory II Wola Batorska
Promień Zakrzowiec pauzuje.

26. kolejka 18.06.2016

18.06.2016
15:00
Wiarusy II Igołomia
10:2
LKS II Czarnochowice
19.06.2016
16:00
Wieliczanka II Wieliczka
11:4
Contra II Sułków
19.06.2016
16:00
Złomex II Branice
1:1
Błyskawica Wyciąże
19.06.2016
16:00
OKS Rajsko
0:3 v.o.
Ledniczanka Lednica Grn
19.06.2016
16:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
0:1
Gryf Wiatowice
19.06.2016
16:00
Zryw Zręczyce
2:2
Batory II Wola Batorska
Promień Zakrzowiec pauzuje.

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Arka Gdynia
3:2
ŁKS Łódź
11.07.2020
15:00
Legia Warszawa
2:0
Cracovia Kraków
11.07.2020
17:30
Wisła Kraków
1:1
Korona Kielce
11.07.2020
20:00
Śląsk Wrocław
2:2
Pogoń Szczecin
12.07.2020
12:30
Piast Gliwice
2:0
Jagiellonia Białystok
12.07.2020
15:00
Lech Poznań
3:2
Lechia Gdańsk
12.07.2020
17:30
Arka Gdynia
:
Górnik Zabrze
14.07.2020
20:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
14.07.2020
20:30
ŁKS Łódź
:
Raków Częstochowa
14.07.2020
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
14.07.2020
20:30
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
15.07.2020
20:30
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
15.07.2020
20:30
Pogoń Szczecin
:
Piast Gliwice
15.07.2020
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Śląsk Wrocław
15.07.2020
20:30

Fortuna I Liga

GKS Tychy
0:1
Puszcza Niepołomice
11.07.2020
15:10
Stomil Olsztyn
1:2
Miedź Legnica
11.07.2020
17:40
GKS Jastrzębie
0:3
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.07.2020
12:40
Radomiak Radom
2:0
Olimpia Grudziądz
12.07.2020
12:40
GKS Bełchatów
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.07.2020
15:10
Miedź Legnica
:
GKS Bełchatów
15.07.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Stomil Olsztyn
15.07.2020
 
Wigry Suwałki
:
Sandecja Nowy Sącz
15.07.2020
 
Olimpia Grudziądz
:
GKS Jastrzębie
15.07.2020
 
Warta Poznań
:
GKS Tychy
15.07.2020
 
Chojniczanka Chojnice
:
Zagłębie Sosnowiec
15.07.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Radomiak Radom
15.07.2020
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Odra Opole
15.07.2020
 
Stal Mielec
:
Chrobry Głogów
15.07.2020
 

II liga

Olimpia Elbląg
1:2
Skra Częstochowa
11.07.2020
16:00
Błękitni Stargard
0:1
Stal Rzeszów
11.07.2020
17:00
Bytovia Bytów
4:3
Legionovia Legionowo
11.07.2020
18:00
Resovia Rzeszów
1:1
Górnik Polkowice
11.07.2020
17:00
Gryf Wejherowo
0:4
Garbarnia Kraków
11.07.2020
17:00
Górnik Łęczna
2:3
Pogoń Siedlce
11.07.2020
17:00
Znicz Pruszków
1:2
Lech II Poznań
11.07.2020
19:00
GKS Katowice
1:1
Widzew Łódź
12.07.2020
13:05
Garbarnia Kraków
:
Bytovia Bytów
15.07.2020
 
Górnik Polkowice
:
Znicz Pruszków
15.07.2020
 
Legionovia Legionowo
:
Błękitni Stargard
15.07.2020
14:00
Lech II Poznań
:
Gryf Wejherowo
15.07.2020
 
Skra Częstochowa
:
Górnik Łęczna
15.07.2020
18:00
Pogoń Siedlce
:
GKS Katowice
15.07.2020
17:00
Widzew Łódź
:
Stal Stalowa Wola
15.07.2020
19:10
Elana Toruń
:
Resovia Rzeszów
15.07.2020
18:00
Stal Rzeszów
:
Olimpia Elbląg
15.07.2020
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny