facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 01.08.2015

Cracovia Kraków
3:0
KSZO Junior Ostrowiec Św.
01.08.2015
17:00
UKS SMS Łódź
1:2
Motor Lublin
01.08.2015
13:00
MKS Ełk
3:1
ŁKS Łódź
01.08.2015
17:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:4
Wisła Kraków
01.08.2015
11:00
Stal Mielec
3:1
GKS Bełchatów
02.08.2015
12:00
Hutnik Kraków
0:3
Stal Rzeszów
02.08.2015
17:00
Polonia Warszawa
0:1
Korona Kielce
04.08.2015
16:00
Jagiellonia Białystok
3:4
Legia Warszawa
19.08.2015
12:00

2. kolejka 08.08.2015

KSZO Junior Ostrowiec Św.
2:2
Wisła Kraków
08.08.2015
13:00
ŁKS Łódź
0:2
Jagiellonia Białystok
08.08.2015
10:30
Cracovia Kraków
2:0
Polonia Warszawa
08.08.2015
16:00
Legia Warszawa
3:2
TOP 54 Biała Podlaska
09.08.2015
11:00
Stal Rzeszów
8:0
MKS Ełk
09.08.2015
12:00
GKS Bełchatów
2:1
Hutnik Kraków
09.08.2015
17:00
Motor Lublin
2:1
Stal Mielec
09.08.2015
12:00
Korona Kielce
0:0
UKS SMS Łódź
12.08.2015
18:00

3. kolejka 15.08.2015

UKS SMS Łódź
2:0
Cracovia Kraków
15.08.2015
10:30
Jagiellonia Białystok
4:1
Stal Rzeszów
15.08.2015
10:00
Polonia Warszawa
2:1
KSZO Junior Ostrowiec Św.
16.08.2015
16:00
Stal Mielec
1:2
Korona Kielce
16.08.2015
12:00
Hutnik Kraków
1:2
Motor Lublin
16.08.2015
17:00
MKS Ełk
2:3
GKS Bełchatów
16.08.2015
17:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:3
ŁKS Łódź
16.08.2015
11:00
Wisła Kraków
1:1
Legia Warszawa
16.08.2015
11:00

4. kolejka 22.08.2015

ŁKS Łódź
0:0
Wisła Kraków
22.08.2015
17:00
Stal Rzeszów
1:1
TOP 54 Biała Podlaska
22.08.2015
11:00
Cracovia Kraków
1:1
Stal Mielec
22.08.2015
12:00
Polonia Warszawa
1:2
UKS SMS Łódź
22.08.2015
18:00
GKS Bełchatów
0:2
Jagiellonia Białystok
23.08.2015
11:00
Motor Lublin
5:1
MKS Ełk
23.08.2015
17:00
Korona Kielce
1:3
Hutnik Kraków
23.08.2015
12:00
KSZO Junior Ostrowiec Św.
0:4
Legia Warszawa
16.09.2015
16:30

5. kolejka 29.08.2015

UKS SMS Łódź
0:0
KSZO Junior Ostrowiec Św.
29.08.2015
13:00
Stal Mielec
0:1
Polonia Warszawa
29.08.2015
15:00
Jagiellonia Białystok
3:0
Motor Lublin
29.08.2015
12:00
Wisła Kraków
1:0
Stal Rzeszów
29.08.2015
17:00
Legia Warszawa
2:1
ŁKS Łódź
29.08.2015
17:00
Hutnik Kraków
0:3
Cracovia Kraków
30.08.2015
17:00
MKS Ełk
2:0
Korona Kielce
30.08.2015
16:00
TOP 54 Biała Podlaska
2:1
GKS Bełchatów
30.08.2015
15:00

6. kolejka 05.09.2015

Motor Lublin
1:2
TOP 54 Biała Podlaska
05.09.2015
14:00
Cracovia Kraków
2:1
MKS Ełk
05.09.2015
15:00
Polonia Warszawa
7:2
Hutnik Kraków
05.09.2015
18:00
UKS SMS Łódź
2:1
Stal Mielec
05.09.2015
13:00
Jagiellonia Białystok
1:1
Korona Kielce
05.09.2015
11:00
KSZO Junior Ostrowiec Św.
0:2
ŁKS Łódź
06.09.2015
16:00
Stal Rzeszów
1:0
Legia Warszawa
06.09.2015
11:00
GKS Bełchatów
2:1
Wisła Kraków
06.09.2015
15:00

7. kolejka 12.09.2015

Stal Mielec
2:0
KSZO Junior Ostrowiec Św.
12.09.2015
12:00
Jagiellonia Białystok
2:1
Cracovia Kraków
12.09.2015
11:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:4
Korona Kielce
12.09.2015
15:00
Wisła Kraków
1:2
Motor Lublin
12.09.2015
16:30
Hutnik Kraków
0:6
UKS SMS Łódź
13.09.2015
15:00
MKS Ełk
1:8
Polonia Warszawa
13.09.2015
15:00
Legia Warszawa
1:0
GKS Bełchatów
13.09.2015
16:00
ŁKS Łódź
1:0
Stal Rzeszów
13.09.2015
14:00

8. kolejka 19.09.2015

Motor Lublin
2:3
Legia Warszawa
19.09.2015
11:00
Korona Kielce
1:1
Wisła Kraków
19.09.2015
12:00
Cracovia Kraków
2:0
TOP 54 Biała Podlaska
19.09.2015
11:00
UKS SMS Łódź
4:0
MKS Ełk
19.09.2015
16:00
KSZO Junior Ostrowiec Św.
1:0
Stal Rzeszów
20.09.2015
16:00
GKS Bełchatów
1:0
ŁKS Łódź
20.09.2015
13:00
Polonia Warszawa
3:7
Jagiellonia Białystok
20.09.2015
14:30
Stal Mielec
3:0
Hutnik Kraków
20.09.2015
12:00

9. kolejka 26.09.2015

MKS Ełk
1:7
Stal Mielec
25.09.2015
16:00
Jagiellonia Białystok
6:1
UKS SMS Łódź
26.09.2015
13:00
TOP 54 Biała Podlaska
3:2
Polonia Warszawa
26.09.2015
12:00
Wisła Kraków
2:1
Cracovia Kraków
26.09.2015
15:00
ŁKS Łódź
4:0
Motor Lublin
26.09.2015
12:00
Hutnik Kraków
1:0
KSZO Junior Ostrowiec Św.
27.09.2015
16:00
Legia Warszawa
7:0
Korona Kielce
27.09.2015
14:00
Stal Rzeszów
1:1
GKS Bełchatów
27.09.2015
15:30

10. kolejka 03.10.2015

Korona Kielce
6:0
ŁKS Łódź
03.10.2015
12:00
Cracovia Kraków
1:2
Legia Warszawa
03.10.2015
15:00
UKS SMS Łódź
3:0
TOP 54 Biała Podlaska
03.10.2015
13:00
KSZO Junior Ostrowiec Św.
0:2
GKS Bełchatów
04.10.2015
15:00
Motor Lublin
2:0
Stal Rzeszów
04.10.2015
16:00
Polonia Warszawa
0:2
Wisła Kraków
04.10.2015
14:30
Stal Mielec
0:2
Jagiellonia Białystok
04.10.2015
12:00
Hutnik Kraków
3:3
MKS Ełk
04.10.2015
11:00

11. kolejka 10.10.2015

Stal Rzeszów
0:1
Korona Kielce
07.10.2015
16:30
Jagiellonia Białystok
3:2
Hutnik Kraków
10.10.2015
11:00
ŁKS Łódź
0:2
Cracovia Kraków
10.10.2015
12:00
MKS Ełk
0:1
KSZO Junior Ostrowiec Św.
11.10.2015
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:0
Stal Mielec
11.10.2015
15:00
Wisła Kraków
1:2
UKS SMS Łódź
11.10.2015
14:00
Legia Warszawa
0:2
Polonia Warszawa
11.10.2015
16:30
GKS Bełchatów
0:2
Motor Lublin
11.10.2015
13:00

12. kolejka 17.10.2015

Korona Kielce
1:1
GKS Bełchatów
17.10.2015
12:00
Polonia Warszawa
1:1
ŁKS Łódź
17.10.2015
13:30
UKS SMS Łódź
1:2
Legia Warszawa
17.10.2015
13:00
Hutnik Kraków
3:5
TOP 54 Biała Podlaska
17.10.2015
11:00
KSZO Junior Ostrowiec Św.
0:1
Motor Lublin
18.10.2015
15:00
Cracovia Kraków
3:0
Stal Rzeszów
18.10.2015
15:00
Stal Mielec
3:3
Wisła Kraków
18.10.2015
12:00
MKS Ełk
1:4
Jagiellonia Białystok
18.10.2015
14:00

13. kolejka 24.10.2015

Jagiellonia Białystok
4:3
KSZO Junior Ostrowiec Św.
24.10.2015
11:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:1
MKS Ełk
24.10.2015
14:00
Wisła Kraków
2:1
Hutnik Kraków
24.10.2015
11:00
Legia Warszawa
1:1
Stal Mielec
24.10.2015
14:00
ŁKS Łódź
0:2
UKS SMS Łódź
24.10.2015
12:00
Stal Rzeszów
1:3
Polonia Warszawa
25.10.2015
14:00
GKS Bełchatów
1:2
Cracovia Kraków
25.10.2015
13:00
Motor Lublin
1:1
Korona Kielce
25.10.2015
12:00

14. kolejka 31.10.2015

Polonia Warszawa
2:1
GKS Bełchatów
29.10.2015
13:00
Cracovia Kraków
1:2
Motor Lublin
30.10.2015
14:00
UKS SMS Łódź
3:1
Stal Rzeszów
30.10.2015
13:30
Stal Mielec
3:1
ŁKS Łódź
30.10.2015
11:00
Hutnik Kraków
0:3
Legia Warszawa
30.10.2015
18:00
Jagiellonia Białystok
3:0
TOP 54 Biała Podlaska
30.10.2015
12:00
KSZO Junior Ostrowiec Św.
1:2
Korona Kielce
31.10.2015
12:00
MKS Ełk
2:2
Wisła Kraków
31.10.2015
10:30

15. kolejka 07.11.2015

TOP 54 Biała Podlaska
1:2
KSZO Junior Ostrowiec Św.
07.11.2015
13:00
Legia Warszawa
2:1
MKS Ełk
07.11.2015
12:00
Wisła Kraków
0:0
Jagiellonia Białystok
08.11.2015
11:00
ŁKS Łódź
2:1
Hutnik Kraków
08.11.2015
13:00
Stal Rzeszów
0:1
Stal Mielec
08.11.2015
14:00
GKS Bełchatów
0:2
UKS SMS Łódź
08.11.2015
13:00
Motor Lublin
3:1
Polonia Warszawa
08.11.2015
12:00
Korona Kielce
1:0
Cracovia Kraków
08.11.2015
12:00

16. kolejka 14.11.2015

Stal Rzeszów
1:0
Hutnik Kraków
14.11.2015
16:00
ŁKS Łódź
3:0
MKS Ełk
14.11.2015
13:00
KSZO Junior Ostrowiec Św.
2:2
Cracovia Kraków
15.11.2015
12:00
Korona Kielce
0:2
Polonia Warszawa
15.11.2015
12:00
Motor Lublin
1:2
UKS SMS Łódź
15.11.2015
12:00
GKS Bełchatów
1:1
Stal Mielec
15.11.2015
13:00
Wisła Kraków
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
15.11.2015
11:00
Legia Warszawa
4:0
Jagiellonia Białystok
05.12.2015
12:00

17. kolejka 21.11.2015

TOP 54 Biała Podlaska
1:3
Legia Warszawa
21.11.2015
12:00
Jagiellonia Białystok
4:1
ŁKS Łódź
21.11.2015
11:00
MKS Ełk
1:5
Stal Rzeszów
21.11.2015
12:00
UKS SMS Łódź
2:3
Korona Kielce
21.11.2015
12:00
Polonia Warszawa
1:2
Cracovia Kraków
21.11.2015
17:00
Hutnik Kraków
1:2
GKS Bełchatów
22.11.2015
12:00
Stal Mielec
0:0
Motor Lublin
22.11.2015
12:00
Wisła Kraków
2:0
KSZO Junior Ostrowiec Św.
16.03.2016
15:00

18. kolejka 28.11.2015

KSZO Junior Ostrowiec Św.
1:1
Polonia Warszawa
28.11.2015
12:00
Motor Lublin
4:2
Hutnik Kraków
28.11.2015
13:00
Stal Rzeszów
1:3
Jagiellonia Białystok
28.11.2015
12:00
ŁKS Łódź
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
28.11.2015
12:00
Legia Warszawa
1:2
Wisła Kraków
28.11.2015
11:00
GKS Bełchatów
0:0
MKS Ełk
29.11.2015
13:00
Korona Kielce
3:1
Stal Mielec
02.12.2015
12:30
Cracovia Kraków
1:2
UKS SMS Łódź
16.03.2016
14:00

19. kolejka 05.03.2016

Wisła Kraków
2:1
ŁKS Łódź
05.03.2016
13:00
Jagiellonia Białystok
3:0
GKS Bełchatów
05.03.2016
11:00
Hutnik Kraków
0:1
Korona Kielce
05.03.2016
11:00
UKS SMS Łódź
3:1
Polonia Warszawa
05.03.2016
12:00
Legia Warszawa
1:1
KSZO Junior Ostrowiec Św.
06.03.2016
17:00
MKS Ełk
3:2
Motor Lublin
06.03.2016
12:00
Stal Mielec
1:2
Cracovia Kraków
06.03.2016
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
3:1
Stal Rzeszów
06.04.2016
14:00

20. kolejka 12.03.2016

KSZO Junior Ostrowiec Św.
1:3
UKS SMS Łódź
10.03.2016
15:00
Stal Rzeszów
0:1
Wisła Kraków
12.03.2016
12:00
ŁKS Łódź
1:2
Legia Warszawa
12.03.2016
13:00
Polonia Warszawa
3:1
Stal Mielec
13.03.2016
13:00
Cracovia Kraków
2:2
Hutnik Kraków
13.03.2016
12:00
Korona Kielce
1:1
MKS Ełk
13.03.2016
15:00
Motor Lublin
1:2
Jagiellonia Białystok
13.03.2016
12:00
GKS Bełchatów
1:0
TOP 54 Biała Podlaska
13.03.2016
14:00

21. kolejka 19.03.2016

Korona Kielce
1:2
Jagiellonia Białystok
19.03.2016
12:00
ŁKS Łódź
2:1
KSZO Junior Ostrowiec Św.
19.03.2016
13:00
Wisła Kraków
0:0
GKS Bełchatów
19.03.2016
12:00
Legia Warszawa
3:0
Stal Rzeszów
20.03.2016
17:00
TOP 54 Biała Podlaska
2:1
Motor Lublin
20.03.2016
12:00
MKS Ełk
0:1
Cracovia Kraków
20.03.2016
14:00
Hutnik Kraków
1:2
Polonia Warszawa
20.03.2016
15:00
Stal Mielec
1:0
UKS SMS Łódź
20.03.2016
12:00

22. kolejka 26.03.2016

KSZO Junior Ostrowiec Św.
2:2
Stal Mielec
23.03.2016
15:00
Korona Kielce
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
24.03.2016
14:00
Motor Lublin
2:0
Wisła Kraków
24.03.2016
15:00
Stal Rzeszów
0:1
ŁKS Łódź
24.03.2016
11:45
UKS SMS Łódź
1:0
Hutnik Kraków
25.03.2016
14:00
Polonia Warszawa
2:0
MKS Ełk
26.03.2016
13:00
GKS Bełchatów
1:1
Legia Warszawa
06.04.2016
 
Cracovia Kraków
0:4
Jagiellonia Białystok
13.04.2016
12:00

23. kolejka 02.04.2016

ŁKS Łódź
3:1
GKS Bełchatów
02.04.2016
11:00
Legia Warszawa
4:0
Motor Lublin
02.04.2016
16:00
Wisła Kraków
1:2
Korona Kielce
02.04.2016
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:0
Cracovia Kraków
02.04.2016
11:00
Jagiellonia Białystok
1:1
Polonia Warszawa
02.04.2016
11:30
MKS Ełk
0:2
UKS SMS Łódź
02.04.2016
15:00
Stal Rzeszów
2:1
KSZO Junior Ostrowiec Św.
03.04.2016
12:00
Hutnik Kraków
1:8
Stal Mielec
03.04.2016
16:00

24. kolejka 09.04.2016

KSZO Junior Ostrowiec Św.
6:2
Hutnik Kraków
09.04.2016
14:00
UKS SMS Łódź
0:2
Jagiellonia Białystok
09.04.2016
12:00
Polonia Warszawa
3:2
TOP 54 Biała Podlaska
09.04.2016
14:00
Cracovia Kraków
0:2
Wisła Kraków
09.04.2016
12:00
Korona Kielce
:
Legia Warszawa
09.04.2016
12:00
Stal Mielec
1:1
MKS Ełk
10.04.2016
12:00
Motor Lublin
2:2
ŁKS Łódź
10.04.2016
12:00
GKS Bełchatów
1:1
Stal Rzeszów
10.04.2016
15:00

25. kolejka 16.04.2016

ŁKS Łódź
0:2
Korona Kielce
16.04.2016
13:00
Legia Warszawa
3:0
Cracovia Kraków
16.04.2016
17:00
Jagiellonia Białystok
5:0
Stal Mielec
16.04.2016
11:00
GKS Bełchatów
1:0
KSZO Junior Ostrowiec Św.
17.04.2016
15:00
Stal Rzeszów
2:3
Motor Lublin
17.04.2016
12:00
MKS Ełk
1:2
Hutnik Kraków
17.04.2016
16:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:1
UKS SMS Łódź
19.04.2016
11:00
Wisła Kraków
:
Polonia Warszawa
27.04.2016
16:00

26. kolejka 23.04.2016

Hutnik Kraków
1:6
Jagiellonia Białystok
23.04.2016
12:00
Stal Mielec
1:0
TOP 54 Biała Podlaska
23.04.2016
12:00
UKS SMS Łódź
0:0
Wisła Kraków
23.04.2016
15:00
Polonia Warszawa
0:2
Legia Warszawa
23.04.2016
15:00
Korona Kielce
1:0
Stal Rzeszów
23.04.2016
12:00
KSZO Junior Ostrowiec Św.
0:0
MKS Ełk
24.04.2016
15:00
Cracovia Kraków
1:1
ŁKS Łódź
24.04.2016
15:00
Motor Lublin
0:1
GKS Bełchatów
24.04.2016
14:00

27. kolejka 30.04.2016

Motor Lublin
1:1
KSZO Junior Ostrowiec Św.
28.04.2016
17:00
GKS Bełchatów
1:1
Korona Kielce
30.04.2016
15:00
ŁKS Łódź
3:1
Polonia Warszawa
30.04.2016
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:1
Hutnik Kraków
30.04.2016
11:00
Jagiellonia Białystok
6:0
MKS Ełk
30.04.2016
11:00
Stal Rzeszów
0:2
Cracovia Kraków
01.05.2016
12:00
Legia Warszawa
2:0
UKS SMS Łódź
01.05.2016
12:00
Wisła Kraków
1:1
Stal Mielec
30.05.2016
12:00

28. kolejka 07.05.2016

KSZO Junior Ostrowiec Św.
1:5
Jagiellonia Białystok
07.05.2016
14:00
UKS SMS Łódź
2:0
ŁKS Łódź
07.05.2016
13:00
Korona Kielce
0:0
Motor Lublin
07.05.2016
13:00
MKS Ełk
1:2
TOP 54 Biała Podlaska
08.05.2016
17:00
Hutnik Kraków
0:4
Wisła Kraków
08.05.2016
11:00
Stal Mielec
0:1
Legia Warszawa
08.05.2016
12:00
Polonia Warszawa
4:1
Stal Rzeszów
08.05.2016
17:00
Cracovia Kraków
1:1
GKS Bełchatów
08.05.2016
14:00

29. kolejka 14.05.2016

Korona Kielce
3:0
KSZO Junior Ostrowiec Św.
14.05.2016
13:00
Motor Lublin
1:2
Cracovia Kraków
14.05.2016
13:00
GKS Bełchatów
1:3
Polonia Warszawa
14.05.2016
13:00
Stal Rzeszów
3:1
UKS SMS Łódź
14.05.2016
13:00
ŁKS Łódź
0:2
Stal Mielec
14.05.2016
13:00
Legia Warszawa
1:0
Hutnik Kraków
14.05.2016
13:00
Wisła Kraków
7:2
MKS Ełk
14.05.2016
13:00
TOP 54 Biała Podlaska
2:3
Jagiellonia Białystok
14.05.2016
12:00

30. kolejka 21.05.2016

KSZO Junior Ostrowiec Św.
0:4
TOP 54 Biała Podlaska
21.05.2016
13:00
Jagiellonia Białystok
2:0
Wisła Kraków
21.05.2016
13:00
MKS Ełk
0:5
Legia Warszawa
21.05.2016
13:00
Hutnik Kraków
0:3
ŁKS Łódź
21.05.2016
13:00
Stal Mielec
1:0
Stal Rzeszów
21.05.2016
13:00
UKS SMS Łódź
2:1
GKS Bełchatów
21.05.2016
13:00
Polonia Warszawa
3:3
Motor Lublin
21.05.2016
13:00
Cracovia Kraków
1:1
Korona Kielce
21.05.2016
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 21.05.2016

21.05.2016
13:00
KSZO Junior Ostrowiec Św.
0:4
TOP 54 Biała Podlaska
21.05.2016
13:00
Jagiellonia Białystok
2:0
Wisła Kraków
21.05.2016
13:00
MKS Ełk
0:5
Legia Warszawa
21.05.2016
13:00
Hutnik Kraków
0:3
ŁKS Łódź
21.05.2016
13:00
Stal Mielec
1:0
Stal Rzeszów
21.05.2016
13:00
UKS SMS Łódź
2:1
GKS Bełchatów
21.05.2016
13:00
Polonia Warszawa
3:3
Motor Lublin
21.05.2016
13:00
Cracovia Kraków
1:1
Korona Kielce

30. kolejka 21.05.2016

21.05.2016
13:00
KSZO Junior Ostrowiec Św.
0:4
TOP 54 Biała Podlaska
21.05.2016
13:00
Jagiellonia Białystok
2:0
Wisła Kraków
21.05.2016
13:00
MKS Ełk
0:5
Legia Warszawa
21.05.2016
13:00
Hutnik Kraków
0:3
ŁKS Łódź
21.05.2016
13:00
Stal Mielec
1:0
Stal Rzeszów
21.05.2016
13:00
UKS SMS Łódź
2:1
GKS Bełchatów
21.05.2016
13:00
Polonia Warszawa
3:3
Motor Lublin
21.05.2016
13:00
Cracovia Kraków
1:1
Korona Kielce

Wiadomości ligowe


II liga

Gryf Wejherowo
:
Błękitni Stargard
29.03.2020
14:00

III liga, grupa IV

Wisła Sandomierz
:
KSZO Ostrowiec Św.
29.03.2020
15:00
Sokół Sieniawa
:
Hutnik Kraków
29.03.2020
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
Pcimianka Pcim
29.03.2020
14:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Rytro
:
Okocimski Brzesko
29.03.2020
15:00
Limanovia Limanowa
:
Wierchy Rabka Zdrój
29.03.2020
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Lubań Maniowy
29.03.2020
11:00
Orkan Szczyrzyc
:
Wolania Wola Rzędzińska
29.03.2020
16:00

Klasa C (Wieliczka)

Złomex II Branice
:
Czarni II Staniątki
29.03.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Wisła Kraków
:
Korona Kielce
29.03.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Górnik Ł.
:
Cracovia Kraków
29.03.2020
12:00
BKS Lublin
:
TOP 54 Biała Podlaska
29.03.2020
12:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Chełmianka Chełm
:
Siarka
29.03.2020
12:00
Juventa Starachowice
:
Orlęta R.P.
29.03.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Korona II
29.03.2020
15:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Podhale Nowy Targ
:
Hejnał
29.03.2020
12:00

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Cracovia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
29.03.2020
10:00
Kalwarianka
:
Wisła Kraków
29.03.2020
16:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

Sośnica Gliwice
:
Heiro Rzeszów
29.03.2020
17:00
FC Siemianowice Śląskie
:
Futsal Nowiny
29.03.2020
17:00
BSF Bochnia
:
GKS Futsal Tychy
29.03.2020
17:00
Futsal Team Brzeg
:
Górnik Polkowice
01.04.2020
19:30

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Wisła II Kraków
6:7
Dalin Myślenice
29.03.2020
19:00
(60-73)
Cracovia II Kraków
2:5
LKS Jawiszowice
29.03.2020
19:00
(23-51)
Czarni Staniątki
6:1
Orzeł Ryczów
29.03.2020
19:00
(66-12)
LKS Rajsko
2:1
Unia Oświęcim
29.03.2020
19:00
(20-13)
Sokół Kocmyrzów
9:8
Słomniczanka Słomniki
29.03.2020
19:00
(97-86)
Wiślanie Jaśkowice
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
29.03.2020
19:00
(14-34)
Beskid Andrychów
1:4
Orzeł Piaski Wielkie
29.03.2020
19:00
(19-44)
Skawinka Skawina
1:5
MKS Trzebinia
29.03.2020
19:00
(16-57)
Clepardia Kraków
2:4
Pcimianka Pcim
29.03.2020
19:00
(28-41)
MKS Trzebinia
12:11
Sokół Kocmyrzów
30.03.2020
19:00
(121-115)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:5
Dalin Myślenice
30.03.2020
19:00
(26-52)
Beskid Andrychów
2:6
Wisła II Kraków
30.03.2020
19:00
(24-63)
Słomniczanka Słomniki
8:3
Wiślanie Jaśkowice
30.03.2020
19:00
(81-30)
LKS Jawiszowice
5:6
Czarni Staniątki
30.03.2020
19:00
(56-62)
Unia Oświęcim
2:1
Skawinka Skawina
30.03.2020
19:00
(25-19)
Orzeł Ryczów
1:2
LKS Rajsko
30.03.2020
19:00
(12-21)
Pcimianka Pcim
6:2
Cracovia II Kraków
30.03.2020
19:00
(66-26)
Orzeł Piaski Wielkie
4:2
Clepardia Kraków
30.03.2020
19:00
(45-24)
Clepardia Kraków
:
Beskid Andrychów
31.03.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
MKS Trzebinia
31.03.2020
19:00
LKS Rajsko
:
LKS Jawiszowice
31.03.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Słomniczanka Słomniki
31.03.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Sokół Kocmyrzów
31.03.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
31.03.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
31.03.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Orzeł Ryczów
31.03.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Pcimianka Pcim
31.03.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Wisła II Kraków
01.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Dalin Myślenice
01.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Sokół Kocmyrzów
01.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Czarni Staniątki
01.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Wiślanie Jaśkowice
01.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
01.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Cracovia II Kraków
01.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Skawinka Skawina
01.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
LKS Rajsko
01.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Unia Oświęcim
02.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Beskid Andrychów
02.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
MKS Trzebinia
02.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Orzeł Ryczów
02.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Clepardia Kraków
02.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Słomniczanka Słomniki
02.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Pcimianka Pcim
02.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
LKS Jawiszowice
02.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Orzeł Piaski Wielkie
02.04.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
1:1
LOT Balice
29.03.2020
19:05
(19-19)
Zieleńczanka Zielonki
4:2
KS Olkusz
29.03.2020
19:05
(46-24)
Przemsza Klucze
8:8
LKS Niedźwiedź
29.03.2020
19:05
(80-83)
Bolesław Bukowno
1:3
Piliczanka Pilica
29.03.2020
19:05
(16-32)
Pogoń Miechów
2:3
Orzeł Iwanowice
29.03.2020
19:05
(24-38)
Proszowianka Proszowice
9:3
Spójnia Osiek
29.03.2020
19:05
(99-38)
Grębałowianka Kraków
2:1
Prądniczanka Kraków
29.03.2020
19:05
(22-17)
Piliczanka Pilica
7:4
KS Olkusz
30.03.2020
19:05
(74-43)
LKS Niedźwiedź
4:1
Grębałowianka Kraków
30.03.2020
19:05
(44-12)
Orzeł Iwanowice
3:5
Przemsza Klucze
30.03.2020
19:05
(32-51)
Spójnia Osiek
2:4
Zieleńczanka Zielonki
30.03.2020
19:05
(26-48)
LOT Balice
1:2
Pogoń Miechów
30.03.2020
19:05
(16-20)
Proszowianka Proszowice
9:2
Przebój Wolbrom
30.03.2020
19:05
(91-22)
Bolesław Bukowno
1:2
Prądniczanka Kraków
30.03.2020
19:05
(14-21)
Pogoń Miechów
:
Proszowianka Proszowice
31.03.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
31.03.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
Piliczanka Pilica
31.03.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
LOT Balice
31.03.2020
19:05
KS Olkusz
:
Prądniczanka Kraków
31.03.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
LKS Niedźwiedź
31.03.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Iwanowice
31.03.2020
19:05
Spójnia Osiek
:
Pogoń Miechów
01.04.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Bolesław Bukowno
01.04.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Zieleńczanka Zielonki
01.04.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
KS Olkusz
01.04.2020
19:05
Prądniczanka Kraków
:
Piliczanka Pilica
01.04.2020
19:05
LOT Balice
:
Grębałowianka Kraków
01.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Przemsza Klucze
01.04.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
Prądniczanka Kraków
02.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Spójnia Osiek
02.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Orzeł Iwanowice
02.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
LOT Balice
02.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Przebój Wolbrom
02.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
LKS Niedźwiedź
02.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Proszowianka Proszowice
02.04.2020
19:05

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kmita Zabierzów
1:2
Wiślanie II Jaśkowice
29.03.2020
19:10
(17-25)
Prokocim Kraków
1:2
Błękitni Modlnica
29.03.2020
19:10
(12-26)
Dąbski Kraków
1:0
Garbarnia II Kraków
29.03.2020
19:10
(18-7)
Nadwiślan Kraków
5:2
Borek Kraków
29.03.2020
19:10
(57-29)
Kaszowianka Kaszów
1:4
TS Węgrzce
29.03.2020
19:10
(16-40)
Piast Wołowice
0:0
Bronowianka Kraków
29.03.2020
19:10
(5-9)
Hutnik II Kraków
2:4
Wieczysta Kraków
29.03.2020
19:10
(22-44)
Wiślanie II Jaśkowice
1:1
Piast Wołowice
30.03.2020
19:10
(11-12)
Bronowianka Kraków
1:5
Nadwiślan Kraków
30.03.2020
19:10
(13-56)
TS Węgrzce
9:5
Wieczysta Kraków
30.03.2020
19:10
(90-52)
Kmita Zabierzów
3:2
Hutnik II Kraków
30.03.2020
19:10
(31-24)
Borek Kraków
3:1
Prokocim Kraków
30.03.2020
19:10
(31-15)
Garbarnia II Kraków
1:1
Kaszowianka Kaszów
30.03.2020
19:10
(13-17)
Błękitni Modlnica
3:3
Dąbski Kraków
30.03.2020
19:10
(35-36)
Wieczysta Kraków
:
Garbarnia II Kraków
31.03.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Piast Wołowice
31.03.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Bronowianka Kraków
31.03.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Borek Kraków
31.03.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
31.03.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Błękitni Modlnica
31.03.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
TS Węgrzce
31.03.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Nadwiślan Kraków
01.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
01.04.2020
19:10
Borek Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
01.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Wieczysta Kraków
01.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Prokocim Kraków
01.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
TS Węgrzce
01.04.2020
19:10
Piast Wołowice
:
Hutnik II Kraków
01.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
02.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Kmita Zabierzów
02.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Błękitni Modlnica
02.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Piast Wołowice
02.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Bronowianka Kraków
02.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Garbarnia II Kraków
02.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
02.04.2020
19:10

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
4:8
LKS Śledziejowice
29.03.2020
19:15
(46-80)
Dziecanovia Dziekanowice
4:1
Targowianka Targowisko
29.03.2020
19:15
(46-18)
Błękitni Bodzanów
1:4
Wiarusy Igołomia
29.03.2020
19:15
(18-43)
Orzeł Myślenice
7:1
Pasternik Ochojno
29.03.2020
19:15
(76-19)
Jordan Sum Zakliczyn
2:7
Raba Dobczyce
29.03.2020
19:15
(27-74)
Górnik Wieliczka
3:1
Radziszowianka Radziszów
29.03.2020
19:15
(38-19)
Wiślanka Grabie
7:8
Tempo Rzeszotary
29.03.2020
19:15
(77-85)
Radziszowianka Radziszów
2:5
Gdovia Gdów
30.03.2020
19:15
(22-51)
Pasternik Ochojno
2:2
Jordan Sum Zakliczyn
30.03.2020
19:15
(26-21)
Raba Dobczyce
8:5
Górnik Wieliczka
30.03.2020
19:15
(86-54)
Tempo Rzeszotary
5:10
Wiarusy Igołomia
30.03.2020
19:15
(51-109)
Błękitni Bodzanów
2:9
Orzeł Myślenice
30.03.2020
19:15
(25-95)
LKS Śledziejowice
9:12
Dziecanovia Dziekanowice
30.03.2020
19:15
(90-129)
Targowianka Targowisko
4:3
Wiślanka Grabie
30.03.2020
19:15
(44-36)
Górnik Wieliczka
:
Pasternik Ochojno
31.03.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Tempo Rzeszotary
31.03.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Radziszowianka Radziszów
31.03.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Targowianka Targowisko
31.03.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Orzeł Myślenice
31.03.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Raba Dobczyce
31.03.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
LKS Śledziejowice
31.03.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Tempo Rzeszotary
01.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Wiarusy Igołomia
01.04.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Błękitni Bodzanów
01.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Dziecanovia Dziekanowice
01.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Górnik Wieliczka
01.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Wiślanka Grabie
01.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
Gdovia Gdów
01.04.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Orzeł Myślenice
02.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
LKS Śledziejowice
02.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Radziszowianka Radziszów
02.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Jordan Sum Zakliczyn
02.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Raba Dobczyce
02.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Pasternik Ochojno
02.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Targowianka Targowisko
02.04.2020
19:15

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny