facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 01.08.2015

Cracovia Kraków
3:0
KSZO Junior Ostrowiec Św.
01.08.2015
17:00
UKS SMS Łódź
1:2
Motor Lublin
01.08.2015
13:00
MKS Ełk
3:1
ŁKS Łódź
01.08.2015
17:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:4
Wisła Kraków
01.08.2015
11:00
Stal Mielec
3:1
GKS Bełchatów
02.08.2015
12:00
Hutnik Kraków
0:3
Stal Rzeszów
02.08.2015
17:00
Polonia Warszawa
0:1
Korona Kielce
04.08.2015
16:00
Jagiellonia Białystok
3:4
Legia Warszawa
19.08.2015
12:00

2. kolejka 08.08.2015

KSZO Junior Ostrowiec Św.
2:2
Wisła Kraków
08.08.2015
13:00
ŁKS Łódź
0:2
Jagiellonia Białystok
08.08.2015
10:30
Cracovia Kraków
2:0
Polonia Warszawa
08.08.2015
16:00
Legia Warszawa
3:2
TOP 54 Biała Podlaska
09.08.2015
11:00
Stal Rzeszów
8:0
MKS Ełk
09.08.2015
12:00
GKS Bełchatów
2:1
Hutnik Kraków
09.08.2015
17:00
Motor Lublin
2:1
Stal Mielec
09.08.2015
12:00
Korona Kielce
0:0
UKS SMS Łódź
12.08.2015
18:00

3. kolejka 15.08.2015

UKS SMS Łódź
2:0
Cracovia Kraków
15.08.2015
10:30
Jagiellonia Białystok
4:1
Stal Rzeszów
15.08.2015
10:00
Polonia Warszawa
2:1
KSZO Junior Ostrowiec Św.
16.08.2015
16:00
Stal Mielec
1:2
Korona Kielce
16.08.2015
12:00
Hutnik Kraków
1:2
Motor Lublin
16.08.2015
17:00
MKS Ełk
2:3
GKS Bełchatów
16.08.2015
17:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:3
ŁKS Łódź
16.08.2015
11:00
Wisła Kraków
1:1
Legia Warszawa
16.08.2015
11:00

4. kolejka 22.08.2015

ŁKS Łódź
0:0
Wisła Kraków
22.08.2015
17:00
Stal Rzeszów
1:1
TOP 54 Biała Podlaska
22.08.2015
11:00
Cracovia Kraków
1:1
Stal Mielec
22.08.2015
12:00
Polonia Warszawa
1:2
UKS SMS Łódź
22.08.2015
18:00
GKS Bełchatów
0:2
Jagiellonia Białystok
23.08.2015
11:00
Motor Lublin
5:1
MKS Ełk
23.08.2015
17:00
Korona Kielce
1:3
Hutnik Kraków
23.08.2015
12:00
KSZO Junior Ostrowiec Św.
0:4
Legia Warszawa
16.09.2015
16:30

5. kolejka 29.08.2015

UKS SMS Łódź
0:0
KSZO Junior Ostrowiec Św.
29.08.2015
13:00
Stal Mielec
0:1
Polonia Warszawa
29.08.2015
15:00
Jagiellonia Białystok
3:0
Motor Lublin
29.08.2015
12:00
Wisła Kraków
1:0
Stal Rzeszów
29.08.2015
17:00
Legia Warszawa
2:1
ŁKS Łódź
29.08.2015
17:00
Hutnik Kraków
0:3
Cracovia Kraków
30.08.2015
17:00
MKS Ełk
2:0
Korona Kielce
30.08.2015
16:00
TOP 54 Biała Podlaska
2:1
GKS Bełchatów
30.08.2015
15:00

6. kolejka 05.09.2015

Motor Lublin
1:2
TOP 54 Biała Podlaska
05.09.2015
14:00
Cracovia Kraków
2:1
MKS Ełk
05.09.2015
15:00
Polonia Warszawa
7:2
Hutnik Kraków
05.09.2015
18:00
UKS SMS Łódź
2:1
Stal Mielec
05.09.2015
13:00
Jagiellonia Białystok
1:1
Korona Kielce
05.09.2015
11:00
KSZO Junior Ostrowiec Św.
0:2
ŁKS Łódź
06.09.2015
16:00
Stal Rzeszów
1:0
Legia Warszawa
06.09.2015
11:00
GKS Bełchatów
2:1
Wisła Kraków
06.09.2015
15:00

7. kolejka 12.09.2015

Stal Mielec
2:0
KSZO Junior Ostrowiec Św.
12.09.2015
12:00
Jagiellonia Białystok
2:1
Cracovia Kraków
12.09.2015
11:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:4
Korona Kielce
12.09.2015
15:00
Wisła Kraków
1:2
Motor Lublin
12.09.2015
16:30
Hutnik Kraków
0:6
UKS SMS Łódź
13.09.2015
15:00
MKS Ełk
1:8
Polonia Warszawa
13.09.2015
15:00
Legia Warszawa
1:0
GKS Bełchatów
13.09.2015
16:00
ŁKS Łódź
1:0
Stal Rzeszów
13.09.2015
14:00

8. kolejka 19.09.2015

Motor Lublin
2:3
Legia Warszawa
19.09.2015
11:00
Korona Kielce
1:1
Wisła Kraków
19.09.2015
12:00
Cracovia Kraków
2:0
TOP 54 Biała Podlaska
19.09.2015
11:00
UKS SMS Łódź
4:0
MKS Ełk
19.09.2015
16:00
KSZO Junior Ostrowiec Św.
1:0
Stal Rzeszów
20.09.2015
16:00
GKS Bełchatów
1:0
ŁKS Łódź
20.09.2015
13:00
Polonia Warszawa
3:7
Jagiellonia Białystok
20.09.2015
14:30
Stal Mielec
3:0
Hutnik Kraków
20.09.2015
12:00

9. kolejka 26.09.2015

MKS Ełk
1:7
Stal Mielec
25.09.2015
16:00
Jagiellonia Białystok
6:1
UKS SMS Łódź
26.09.2015
13:00
TOP 54 Biała Podlaska
3:2
Polonia Warszawa
26.09.2015
12:00
Wisła Kraków
2:1
Cracovia Kraków
26.09.2015
15:00
ŁKS Łódź
4:0
Motor Lublin
26.09.2015
12:00
Hutnik Kraków
1:0
KSZO Junior Ostrowiec Św.
27.09.2015
16:00
Legia Warszawa
7:0
Korona Kielce
27.09.2015
14:00
Stal Rzeszów
1:1
GKS Bełchatów
27.09.2015
15:30

10. kolejka 03.10.2015

Korona Kielce
6:0
ŁKS Łódź
03.10.2015
12:00
Cracovia Kraków
1:2
Legia Warszawa
03.10.2015
15:00
UKS SMS Łódź
3:0
TOP 54 Biała Podlaska
03.10.2015
13:00
KSZO Junior Ostrowiec Św.
0:2
GKS Bełchatów
04.10.2015
15:00
Motor Lublin
2:0
Stal Rzeszów
04.10.2015
16:00
Polonia Warszawa
0:2
Wisła Kraków
04.10.2015
14:30
Stal Mielec
0:2
Jagiellonia Białystok
04.10.2015
12:00
Hutnik Kraków
3:3
MKS Ełk
04.10.2015
11:00

11. kolejka 10.10.2015

Stal Rzeszów
0:1
Korona Kielce
07.10.2015
16:30
Jagiellonia Białystok
3:2
Hutnik Kraków
10.10.2015
11:00
ŁKS Łódź
0:2
Cracovia Kraków
10.10.2015
12:00
MKS Ełk
0:1
KSZO Junior Ostrowiec Św.
11.10.2015
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:0
Stal Mielec
11.10.2015
15:00
Wisła Kraków
1:2
UKS SMS Łódź
11.10.2015
14:00
Legia Warszawa
0:2
Polonia Warszawa
11.10.2015
16:30
GKS Bełchatów
0:2
Motor Lublin
11.10.2015
13:00

12. kolejka 17.10.2015

Korona Kielce
1:1
GKS Bełchatów
17.10.2015
12:00
Polonia Warszawa
1:1
ŁKS Łódź
17.10.2015
13:30
UKS SMS Łódź
1:2
Legia Warszawa
17.10.2015
13:00
Hutnik Kraków
3:5
TOP 54 Biała Podlaska
17.10.2015
11:00
KSZO Junior Ostrowiec Św.
0:1
Motor Lublin
18.10.2015
15:00
Cracovia Kraków
3:0
Stal Rzeszów
18.10.2015
15:00
Stal Mielec
3:3
Wisła Kraków
18.10.2015
12:00
MKS Ełk
1:4
Jagiellonia Białystok
18.10.2015
14:00

13. kolejka 24.10.2015

Jagiellonia Białystok
4:3
KSZO Junior Ostrowiec Św.
24.10.2015
11:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:1
MKS Ełk
24.10.2015
14:00
Wisła Kraków
2:1
Hutnik Kraków
24.10.2015
11:00
Legia Warszawa
1:1
Stal Mielec
24.10.2015
14:00
ŁKS Łódź
0:2
UKS SMS Łódź
24.10.2015
12:00
Stal Rzeszów
1:3
Polonia Warszawa
25.10.2015
14:00
GKS Bełchatów
1:2
Cracovia Kraków
25.10.2015
13:00
Motor Lublin
1:1
Korona Kielce
25.10.2015
12:00

14. kolejka 31.10.2015

Polonia Warszawa
2:1
GKS Bełchatów
29.10.2015
13:00
Cracovia Kraków
1:2
Motor Lublin
30.10.2015
14:00
UKS SMS Łódź
3:1
Stal Rzeszów
30.10.2015
13:30
Stal Mielec
3:1
ŁKS Łódź
30.10.2015
11:00
Hutnik Kraków
0:3
Legia Warszawa
30.10.2015
18:00
Jagiellonia Białystok
3:0
TOP 54 Biała Podlaska
30.10.2015
12:00
KSZO Junior Ostrowiec Św.
1:2
Korona Kielce
31.10.2015
12:00
MKS Ełk
2:2
Wisła Kraków
31.10.2015
10:30

15. kolejka 07.11.2015

TOP 54 Biała Podlaska
1:2
KSZO Junior Ostrowiec Św.
07.11.2015
13:00
Legia Warszawa
2:1
MKS Ełk
07.11.2015
12:00
Wisła Kraków
0:0
Jagiellonia Białystok
08.11.2015
11:00
ŁKS Łódź
2:1
Hutnik Kraków
08.11.2015
13:00
Stal Rzeszów
0:1
Stal Mielec
08.11.2015
14:00
GKS Bełchatów
0:2
UKS SMS Łódź
08.11.2015
13:00
Motor Lublin
3:1
Polonia Warszawa
08.11.2015
12:00
Korona Kielce
1:0
Cracovia Kraków
08.11.2015
12:00

16. kolejka 14.11.2015

Stal Rzeszów
1:0
Hutnik Kraków
14.11.2015
16:00
ŁKS Łódź
3:0
MKS Ełk
14.11.2015
13:00
KSZO Junior Ostrowiec Św.
2:2
Cracovia Kraków
15.11.2015
12:00
Korona Kielce
0:2
Polonia Warszawa
15.11.2015
12:00
Motor Lublin
1:2
UKS SMS Łódź
15.11.2015
12:00
GKS Bełchatów
1:1
Stal Mielec
15.11.2015
13:00
Wisła Kraków
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
15.11.2015
11:00
Legia Warszawa
4:0
Jagiellonia Białystok
05.12.2015
12:00

17. kolejka 21.11.2015

TOP 54 Biała Podlaska
1:3
Legia Warszawa
21.11.2015
12:00
Jagiellonia Białystok
4:1
ŁKS Łódź
21.11.2015
11:00
MKS Ełk
1:5
Stal Rzeszów
21.11.2015
12:00
UKS SMS Łódź
2:3
Korona Kielce
21.11.2015
12:00
Polonia Warszawa
1:2
Cracovia Kraków
21.11.2015
17:00
Hutnik Kraków
1:2
GKS Bełchatów
22.11.2015
12:00
Stal Mielec
0:0
Motor Lublin
22.11.2015
12:00
Wisła Kraków
2:0
KSZO Junior Ostrowiec Św.
16.03.2016
15:00

18. kolejka 28.11.2015

KSZO Junior Ostrowiec Św.
1:1
Polonia Warszawa
28.11.2015
12:00
Motor Lublin
4:2
Hutnik Kraków
28.11.2015
13:00
Stal Rzeszów
1:3
Jagiellonia Białystok
28.11.2015
12:00
ŁKS Łódź
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
28.11.2015
12:00
Legia Warszawa
1:2
Wisła Kraków
28.11.2015
11:00
GKS Bełchatów
0:0
MKS Ełk
29.11.2015
13:00
Korona Kielce
3:1
Stal Mielec
02.12.2015
12:30
Cracovia Kraków
1:2
UKS SMS Łódź
16.03.2016
14:00

19. kolejka 05.03.2016

Wisła Kraków
2:1
ŁKS Łódź
05.03.2016
13:00
Jagiellonia Białystok
3:0
GKS Bełchatów
05.03.2016
11:00
Hutnik Kraków
0:1
Korona Kielce
05.03.2016
11:00
UKS SMS Łódź
3:1
Polonia Warszawa
05.03.2016
12:00
Legia Warszawa
1:1
KSZO Junior Ostrowiec Św.
06.03.2016
17:00
MKS Ełk
3:2
Motor Lublin
06.03.2016
12:00
Stal Mielec
1:2
Cracovia Kraków
06.03.2016
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
3:1
Stal Rzeszów
06.04.2016
14:00

20. kolejka 12.03.2016

KSZO Junior Ostrowiec Św.
1:3
UKS SMS Łódź
10.03.2016
15:00
Stal Rzeszów
0:1
Wisła Kraków
12.03.2016
12:00
ŁKS Łódź
1:2
Legia Warszawa
12.03.2016
13:00
Polonia Warszawa
3:1
Stal Mielec
13.03.2016
13:00
Cracovia Kraków
2:2
Hutnik Kraków
13.03.2016
12:00
Korona Kielce
1:1
MKS Ełk
13.03.2016
15:00
Motor Lublin
1:2
Jagiellonia Białystok
13.03.2016
12:00
GKS Bełchatów
1:0
TOP 54 Biała Podlaska
13.03.2016
14:00

21. kolejka 19.03.2016

Korona Kielce
1:2
Jagiellonia Białystok
19.03.2016
12:00
ŁKS Łódź
2:1
KSZO Junior Ostrowiec Św.
19.03.2016
13:00
Wisła Kraków
0:0
GKS Bełchatów
19.03.2016
12:00
Legia Warszawa
3:0
Stal Rzeszów
20.03.2016
17:00
TOP 54 Biała Podlaska
2:1
Motor Lublin
20.03.2016
12:00
MKS Ełk
0:1
Cracovia Kraków
20.03.2016
14:00
Hutnik Kraków
1:2
Polonia Warszawa
20.03.2016
15:00
Stal Mielec
1:0
UKS SMS Łódź
20.03.2016
12:00

22. kolejka 26.03.2016

KSZO Junior Ostrowiec Św.
2:2
Stal Mielec
23.03.2016
15:00
Korona Kielce
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
24.03.2016
14:00
Motor Lublin
2:0
Wisła Kraków
24.03.2016
15:00
Stal Rzeszów
0:1
ŁKS Łódź
24.03.2016
11:45
UKS SMS Łódź
1:0
Hutnik Kraków
25.03.2016
14:00
Polonia Warszawa
2:0
MKS Ełk
26.03.2016
13:00
GKS Bełchatów
1:1
Legia Warszawa
06.04.2016
 
Cracovia Kraków
0:4
Jagiellonia Białystok
13.04.2016
12:00

23. kolejka 02.04.2016

ŁKS Łódź
3:1
GKS Bełchatów
02.04.2016
11:00
Legia Warszawa
4:0
Motor Lublin
02.04.2016
16:00
Wisła Kraków
1:2
Korona Kielce
02.04.2016
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:0
Cracovia Kraków
02.04.2016
11:00
Jagiellonia Białystok
1:1
Polonia Warszawa
02.04.2016
11:30
MKS Ełk
0:2
UKS SMS Łódź
02.04.2016
15:00
Stal Rzeszów
2:1
KSZO Junior Ostrowiec Św.
03.04.2016
12:00
Hutnik Kraków
1:8
Stal Mielec
03.04.2016
16:00

24. kolejka 09.04.2016

KSZO Junior Ostrowiec Św.
6:2
Hutnik Kraków
09.04.2016
14:00
UKS SMS Łódź
0:2
Jagiellonia Białystok
09.04.2016
12:00
Polonia Warszawa
3:2
TOP 54 Biała Podlaska
09.04.2016
14:00
Cracovia Kraków
0:2
Wisła Kraków
09.04.2016
12:00
Korona Kielce
:
Legia Warszawa
09.04.2016
12:00
Stal Mielec
1:1
MKS Ełk
10.04.2016
12:00
Motor Lublin
2:2
ŁKS Łódź
10.04.2016
12:00
GKS Bełchatów
1:1
Stal Rzeszów
10.04.2016
15:00

25. kolejka 16.04.2016

ŁKS Łódź
0:2
Korona Kielce
16.04.2016
13:00
Legia Warszawa
3:0
Cracovia Kraków
16.04.2016
17:00
Jagiellonia Białystok
5:0
Stal Mielec
16.04.2016
11:00
GKS Bełchatów
1:0
KSZO Junior Ostrowiec Św.
17.04.2016
15:00
Stal Rzeszów
2:3
Motor Lublin
17.04.2016
12:00
MKS Ełk
1:2
Hutnik Kraków
17.04.2016
16:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:1
UKS SMS Łódź
19.04.2016
11:00
Wisła Kraków
:
Polonia Warszawa
27.04.2016
16:00

26. kolejka 23.04.2016

Hutnik Kraków
1:6
Jagiellonia Białystok
23.04.2016
12:00
Stal Mielec
1:0
TOP 54 Biała Podlaska
23.04.2016
12:00
UKS SMS Łódź
0:0
Wisła Kraków
23.04.2016
15:00
Polonia Warszawa
0:2
Legia Warszawa
23.04.2016
15:00
Korona Kielce
1:0
Stal Rzeszów
23.04.2016
12:00
KSZO Junior Ostrowiec Św.
0:0
MKS Ełk
24.04.2016
15:00
Cracovia Kraków
1:1
ŁKS Łódź
24.04.2016
15:00
Motor Lublin
0:1
GKS Bełchatów
24.04.2016
14:00

27. kolejka 30.04.2016

Motor Lublin
1:1
KSZO Junior Ostrowiec Św.
28.04.2016
17:00
GKS Bełchatów
1:1
Korona Kielce
30.04.2016
15:00
ŁKS Łódź
3:1
Polonia Warszawa
30.04.2016
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:1
Hutnik Kraków
30.04.2016
11:00
Jagiellonia Białystok
6:0
MKS Ełk
30.04.2016
11:00
Stal Rzeszów
0:2
Cracovia Kraków
01.05.2016
12:00
Legia Warszawa
2:0
UKS SMS Łódź
01.05.2016
12:00
Wisła Kraków
1:1
Stal Mielec
30.05.2016
12:00

28. kolejka 07.05.2016

KSZO Junior Ostrowiec Św.
1:5
Jagiellonia Białystok
07.05.2016
14:00
UKS SMS Łódź
2:0
ŁKS Łódź
07.05.2016
13:00
Korona Kielce
0:0
Motor Lublin
07.05.2016
13:00
MKS Ełk
1:2
TOP 54 Biała Podlaska
08.05.2016
17:00
Hutnik Kraków
0:4
Wisła Kraków
08.05.2016
11:00
Stal Mielec
0:1
Legia Warszawa
08.05.2016
12:00
Polonia Warszawa
4:1
Stal Rzeszów
08.05.2016
17:00
Cracovia Kraków
1:1
GKS Bełchatów
08.05.2016
14:00

29. kolejka 14.05.2016

Korona Kielce
3:0
KSZO Junior Ostrowiec Św.
14.05.2016
13:00
Motor Lublin
1:2
Cracovia Kraków
14.05.2016
13:00
GKS Bełchatów
1:3
Polonia Warszawa
14.05.2016
13:00
Stal Rzeszów
3:1
UKS SMS Łódź
14.05.2016
13:00
ŁKS Łódź
0:2
Stal Mielec
14.05.2016
13:00
Legia Warszawa
1:0
Hutnik Kraków
14.05.2016
13:00
Wisła Kraków
7:2
MKS Ełk
14.05.2016
13:00
TOP 54 Biała Podlaska
2:3
Jagiellonia Białystok
14.05.2016
12:00

30. kolejka 21.05.2016

KSZO Junior Ostrowiec Św.
0:4
TOP 54 Biała Podlaska
21.05.2016
13:00
Jagiellonia Białystok
2:0
Wisła Kraków
21.05.2016
13:00
MKS Ełk
0:5
Legia Warszawa
21.05.2016
13:00
Hutnik Kraków
0:3
ŁKS Łódź
21.05.2016
13:00
Stal Mielec
1:0
Stal Rzeszów
21.05.2016
13:00
UKS SMS Łódź
2:1
GKS Bełchatów
21.05.2016
13:00
Polonia Warszawa
3:3
Motor Lublin
21.05.2016
13:00
Cracovia Kraków
1:1
Korona Kielce
21.05.2016
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 21.05.2016

21.05.2016
13:00
KSZO Junior Ostrowiec Św.
0:4
TOP 54 Biała Podlaska
21.05.2016
13:00
Jagiellonia Białystok
2:0
Wisła Kraków
21.05.2016
13:00
MKS Ełk
0:5
Legia Warszawa
21.05.2016
13:00
Hutnik Kraków
0:3
ŁKS Łódź
21.05.2016
13:00
Stal Mielec
1:0
Stal Rzeszów
21.05.2016
13:00
UKS SMS Łódź
2:1
GKS Bełchatów
21.05.2016
13:00
Polonia Warszawa
3:3
Motor Lublin
21.05.2016
13:00
Cracovia Kraków
1:1
Korona Kielce

30. kolejka 21.05.2016

21.05.2016
13:00
KSZO Junior Ostrowiec Św.
0:4
TOP 54 Biała Podlaska
21.05.2016
13:00
Jagiellonia Białystok
2:0
Wisła Kraków
21.05.2016
13:00
MKS Ełk
0:5
Legia Warszawa
21.05.2016
13:00
Hutnik Kraków
0:3
ŁKS Łódź
21.05.2016
13:00
Stal Mielec
1:0
Stal Rzeszów
21.05.2016
13:00
UKS SMS Łódź
2:1
GKS Bełchatów
21.05.2016
13:00
Polonia Warszawa
3:3
Motor Lublin
21.05.2016
13:00
Cracovia Kraków
1:1
Korona Kielce

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Lech Poznań
:
Piast Gliwice
22.11.2019
20:30
Górnik Zabrze
:
Wisła Płock
22.11.2019
18:00
Pogoń Szczecin
:
Legia Warszawa
23.11.2019
17:30
Lechia Gdańsk
:
ŁKS Łódź
23.11.2019
20:00
Korona Kielce
:
Raków Częstochowa
23.11.2019
15:00
Śląsk Wrocław
:
Wisła Kraków
24.11.2019
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Arka Gdynia
24.11.2019
15:00

Fortuna I Liga

Miedź Legnica
:
Sandecja Nowy Sącz
22.11.2019
18:00
Wigry Suwałki
:
Stal Mielec
22.11.2019
16:30
Puszcza Niepołomice
:
Odra Opole
22.11.2019
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Chojniczanka Chojnice
22.11.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
23.11.2019
17:00
GKS Bełchatów
:
Warta Poznań
23.11.2019
12:40
Olimpia Grudziądz
:
Zagłębie Sosnowiec
23.11.2019
16:00
GKS Tychy
:
GKS Jastrzębie
23.11.2019
17:00
Stomil Olsztyn
:
Radomiak Radom
24.11.2019
12:40

II liga

Elana Toruń
:
Błękitni Stargard
23.11.2019
13:00
Garbarnia Kraków
:
Skra Częstochowa
23.11.2019
13:00
Resovia Rzeszów
:
Pogoń Siedlce
23.11.2019
12:00
GKS Katowice
:
Gryf Wejherowo
23.11.2019
18:00
Stal Stalowa Wola
:
Znicz Pruszków
23.11.2019
13:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Elbląg
23.11.2019
16:00
Lech II Poznań
:
Górnik Łęczna
23.11.2019
13:00
Legionovia Legionowo
:
Stal Rzeszów
23.11.2019
13:00
Widzew Łódź
:
Bytovia Bytów
24.11.2019
13:05

III liga, grupa IV

Podhale Nowy Targ
:
Wisłoka Dębica
23.11.2019
13:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Puławy
23.11.2019
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Hutnik Kraków
23.11.2019
13:00
Avia Świdnik
:
KSZO Ostrowiec Św.
23.11.2019
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Hetman Zamość
23.11.2019
13:00
Motor Lublin
:
Stal Kraśnik
23.11.2019
17:00
Wisła Sandomierz
:
Siarka Tarnobrzeg
23.11.2019
13:00
Chełmianka Chełm
:
Sokół Sieniawa
23.11.2019
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Korona II Kielce
23.11.2019
12:00

Klasa B (Kraków IV)

Skawinka II Skawina
:
Nadwiślan Rusocice
24.11.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Śląsk Wrocław
:
Wisła Kraków
23.11.2019
12:00
Pogoń Szczecin
:
Arka G.
23.11.2019
11:00
Escola Varsovia Warszawa
:
SMS Łódź
23.11.2019
12:00
Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
23.11.2019
11:00
Jagiellonia
:
Lechia
23.11.2019
12:00
Legia Warszawa
:
Hutnik Kraków
23.11.2019
12:00
Górnik Zabrze
:
Korona Kielce
24.11.2019
12:00
Lech Poznań
:
Gwarek Zabrze
24.11.2019
12:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (gr.południowa)

Wanda Słomniczanka Słomniki
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.11.2019
16:00
Rolnik Głogówek
:
Rekord Bielsko Biała
24.11.2019
17:00