facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I liga polska

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Stomil Olsztyn został ukarany odjęciem 3 punktów za niespełnienie wymogów licencyjnych.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 30.07.2016

Miedź Legnica
1:0
Górnik Zabrze
29.07.2016
20:30
Stomil Olsztyn
3:0
Chrobry Głogów
30.07.2016
18:00
GKS Katowice
0:1
Wigry Suwałki
30.07.2016
18:00
Znicz Pruszków
1:2
Bytovia Bytów
30.07.2016
18:00
Wisła Puławy
0:0
MKS Kluczbork
30.07.2016
19:00
Olimpia Grudziądz
0:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
30.07.2016
18:00
Chojniczanka Chojnice
2:2
Zagłębie Sosnowiec
31.07.2016
17:00
GKS Tychy
0:1
Pogoń Siedlce
31.07.2016
18:00
Stal Mielec
0:0
Sandecja Nowy Sącz
01.08.2016
19:00

2. kolejka 06.08.2016

Górnik Zabrze
1:1
Stal Mielec
05.08.2016
20:30
Bytovia Bytów
0:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
05.08.2016
19:00
Wigry Suwałki
2:1
Znicz Pruszków
05.08.2016
19:45
Zagłębie Sosnowiec
1:0
Pogoń Siedlce
06.08.2016
18:30
Sandecja Nowy Sącz
1:1
GKS Tychy
06.08.2016
19:00
MKS Kluczbork
2:2
Miedź Legnica
06.08.2016
20:00
Olimpia Grudziądz
0:1
Wisła Puławy
06.08.2016
18:00
Chojniczanka Chojnice
5:4
Stomil Olsztyn
06.08.2016
18:00
Chrobry Głogów
0:2
GKS Katowice
07.08.2016
18:00

3. kolejka 13.08.2016

Znicz Pruszków
0:0
Chrobry Głogów
12.08.2016
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:1
Wigry Suwałki
12.08.2016
20:30
Miedź Legnica
0:0
Olimpia Grudziądz
12.08.2016
18:00
GKS Katowice
1:1
Chojniczanka Chojnice
13.08.2016
18:00
Pogoń Siedlce
0:3
Sandecja Nowy Sącz
13.08.2016
17:00
Stomil Olsztyn
0:0
Zagłębie Sosnowiec
14.08.2016
19:45
Wisła Puławy
2:1
Bytovia Bytów
14.08.2016
19:00
Stal Mielec
2:1
MKS Kluczbork
14.08.2016
18:00
GKS Tychy
2:1
Górnik Zabrze
14.08.2016
18:00

4. kolejka 20.08.2016

Górnik Zabrze
2:0
Pogoń Siedlce
19.08.2016
20:30
Bytovia Bytów
1:0
Miedź Legnica
19.08.2016
19:00
Wigry Suwałki
3:2
Wisła Puławy
19.08.2016
19:45
Chojniczanka Chojnice
1:1
Znicz Pruszków
19.08.2016
19:00
MKS Kluczbork
1:1
GKS Tychy
20.08.2016
20:00
Olimpia Grudziądz
3:1
Stal Mielec
20.08.2016
17:00
Chrobry Głogów
0:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
20.08.2016
19:00
Stomil Olsztyn
1:1
GKS Katowice
20.08.2016
19:45
Zagłębie Sosnowiec
2:0
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2016
18:00

5. kolejka 24.08.2016

Stal Mielec
2:2
Bytovia Bytów
23.08.2016
 
GKS Katowice
0:0
Zagłębie Sosnowiec
24.08.2016
17:30
Znicz Pruszków
0:3
Stomil Olsztyn
24.08.2016
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:1
Chojniczanka Chojnice
24.08.2016
18:00
Wisła Puławy
3:4
Chrobry Głogów
24.08.2016
17:30
Miedź Legnica
0:1
Wigry Suwałki
24.08.2016
18:00
GKS Tychy
1:1
Olimpia Grudziądz
24.08.2016
19:00
Pogoń Siedlce
1:1
MKS Kluczbork
24.08.2016
19:00
Sandecja Nowy Sącz
2:0
Górnik Zabrze
24.08.2016
18:00

6. kolejka 27.08.2016

Zagłębie Sosnowiec
2:1
Górnik Zabrze
27.08.2016
17:30
MKS Kluczbork
1:2
Sandecja Nowy Sącz
27.08.2016
20:00
Olimpia Grudziądz
1:0
Pogoń Siedlce
27.08.2016
17:00
Stomil Olsztyn
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
27.08.2016
19:45
GKS Katowice
2:0
Znicz Pruszków
27.08.2016
18:00
Bytovia Bytów
1:1
GKS Tychy
28.08.2016
19:00
Wigry Suwałki
6:0
Stal Mielec
28.08.2016
17:00
Chrobry Głogów
1:1
Miedź Legnica
28.08.2016
18:00
Chojniczanka Chojnice
3:3
Wisła Puławy
28.08.2016
17:00

7. kolejka 03.09.2016

Podbeskidzie Bielsko Biała
0:2
GKS Katowice
02.09.2016
18:00
Miedź Legnica
2:0
Chojniczanka Chojnice
02.09.2016
18:00
Znicz Pruszków
1:4
Zagłębie Sosnowiec
03.09.2016
19:00
Wisła Puławy
1:1
Stomil Olsztyn
03.09.2016
18:00
Stal Mielec
1:4
Chrobry Głogów
03.09.2016
18:00
GKS Tychy
2:1
Wigry Suwałki
03.09.2016
19:00
Pogoń Siedlce
1:0
Bytovia Bytów
06.09.2016
19:00
Sandecja Nowy Sącz
3:1
Olimpia Grudziądz
14.09.2016
18:00
Górnik Zabrze
4:2
MKS Kluczbork
14.09.2016
20:00

8. kolejka 10.09.2016

Chojniczanka Chojnice
2:0
Stal Mielec
09.09.2016
19:00
GKS Katowice
2:1
Wisła Puławy
09.09.2016
19:00
Zagłębie Sosnowiec
4:0
MKS Kluczbork
10.09.2016
18:00
Olimpia Grudziądz
1:2
Górnik Zabrze
10.09.2016
16:00
Bytovia Bytów
2:0
Sandecja Nowy Sącz
10.09.2016
18:00
Chrobry Głogów
2:2
GKS Tychy
10.09.2016
17:00
Stomil Olsztyn
0:1
Miedź Legnica
10.09.2016
19:45
Znicz Pruszków
0:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
10.09.2016
19:00
Wigry Suwałki
1:4
Pogoń Siedlce
11.09.2016
17:30

9. kolejka 17.09.2016

Podbeskidzie Bielsko Biała
4:5
Zagłębie Sosnowiec
16.09.2016
18:00
Wisła Puławy
1:2
Znicz Pruszków
17.09.2016
18:00
Miedź Legnica
2:2
GKS Katowice
17.09.2016
18:00
Stal Mielec
0:0
Stomil Olsztyn
17.09.2016
18:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Wigry Suwałki
17.09.2016
18:00
Górnik Zabrze
0:0
Bytovia Bytów
17.09.2016
18:00
GKS Tychy
0:2
Chojniczanka Chojnice
18.09.2016
18:00
Pogoń Siedlce
2:0
Chrobry Głogów
18.09.2016
15:00
MKS Kluczbork
3:2
Olimpia Grudziądz
18.09.2016
18:00

10. kolejka 24.09.2016

Chojniczanka Chojnice
2:1
Pogoń Siedlce
23.09.2016
19:00
Zagłębie Sosnowiec
3:5
Olimpia Grudziądz
24.09.2016
18:30
Wigry Suwałki
0:0
Górnik Zabrze
24.09.2016
19:00
Chrobry Głogów
2:1
Sandecja Nowy Sącz
24.09.2016
18:00
Stomil Olsztyn
4:0
GKS Tychy
24.09.2016
19:45
Znicz Pruszków
0:0
Miedź Legnica
24.09.2016
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:0
Wisła Puławy
24.09.2016
18:00
Bytovia Bytów
2:0
MKS Kluczbork
25.09.2016
18:00
GKS Katowice
1:0
Stal Mielec
25.09.2016
18:00

11. kolejka 01.10.2016

Miedź Legnica
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
30.09.2016
18:00
Wisła Puławy
1:1
Zagłębie Sosnowiec
01.10.2016
18:00
Stal Mielec
3:1
Znicz Pruszków
01.10.2016
17:00
GKS Tychy
1:0
GKS Katowice
01.10.2016
15:00
MKS Kluczbork
0:0
Wigry Suwałki
01.10.2016
18:00
Olimpia Grudziądz
2:3
Bytovia Bytów
01.10.2016
18:00
Pogoń Siedlce
1:0
Stomil Olsztyn
02.10.2016
15:00
Górnik Zabrze
2:1
Chrobry Głogów
02.10.2016
12:45
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Chojniczanka Chojnice
04.10.2016
17:00

12. kolejka 08.10.2016

Znicz Pruszków
2:0
GKS Tychy
07.10.2016
19:00
Zagłębie Sosnowiec
3:3
Bytovia Bytów
08.10.2016
17:00
Chrobry Głogów
3:0
MKS Kluczbork
08.10.2016
18:00
Chojniczanka Chojnice
1:1
Górnik Zabrze
08.10.2016
15:00
Stomil Olsztyn
0:0
Sandecja Nowy Sącz
08.10.2016
14:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:1
Stal Mielec
08.10.2016
16:00
Wisła Puławy
1:5
Miedź Legnica
08.10.2016
18:00
GKS Katowice
1:0
Pogoń Siedlce
09.10.2016
15:00
Wigry Suwałki
0:2
Olimpia Grudziądz
18.10.2016
18:00

13. kolejka 15.10.2016

Olimpia Grudziądz
2:1
Chrobry Głogów
14.10.2016
19:00
Stal Mielec
0:1
Wisła Puławy
15.10.2016
17:00
GKS Tychy
0:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
15.10.2016
17:45
Sandecja Nowy Sącz
0:1
GKS Katowice
15.10.2016
17:00
MKS Kluczbork
1:1
Chojniczanka Chojnice
15.10.2016
17:00
Bytovia Bytów
1:1
Wigry Suwałki
15.10.2016
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:0
Miedź Legnica
16.10.2016
17:45
Pogoń Siedlce
1:0
Znicz Pruszków
16.10.2016
15:00
Górnik Zabrze
2:0
Stomil Olsztyn
16.10.2016
18:00

14. kolejka 22.10.2016

Chrobry Głogów
3:3
Bytovia Bytów
21.10.2016
18:00
Znicz Pruszków
1:3
Sandecja Nowy Sącz
21.10.2016
19:00
Zagłębie Sosnowiec
2:0
Wigry Suwałki
22.10.2016
17:45
Chojniczanka Chojnice
3:1
Olimpia Grudziądz
22.10.2016
16:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:0
Pogoń Siedlce
22.10.2016
18:00
Wisła Puławy
2:1
GKS Tychy
22.10.2016
18:00
Stal Mielec
1:0
Miedź Legnica
22.10.2016
17:00
GKS Katowice
1:1
Górnik Zabrze
23.10.2016
17:45
Stomil Olsztyn
1:0
MKS Kluczbork
09.11.2016
18:00

15. kolejka 29.10.2016

GKS Tychy
0:2
Miedź Legnica
29.10.2016
17:00
Pogoń Siedlce
2:1
Wisła Puławy
29.10.2016
16:00
Sandecja Nowy Sącz
0:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
29.10.2016
16:00
Górnik Zabrze
0:1
Znicz Pruszków
29.10.2016
18:00
MKS Kluczbork
0:2
GKS Katowice
29.10.2016
17:00
Olimpia Grudziądz
0:0
Stomil Olsztyn
29.10.2016
17:00
Bytovia Bytów
0:1
Chojniczanka Chojnice
29.10.2016
17:45
Stal Mielec
2:0
Zagłębie Sosnowiec
30.10.2016
17:45
Wigry Suwałki
2:2
Chrobry Głogów
30.10.2016
17:00

16. kolejka 05.11.2016

GKS Katowice
1:0
Olimpia Grudziądz
04.11.2016
19:00
Znicz Pruszków
1:0
MKS Kluczbork
04.11.2016
19:00
Zagłębie Sosnowiec
0:2
Chrobry Głogów
05.11.2016
17:45
Chojniczanka Chojnice
3:2
Wigry Suwałki
05.11.2016
16:00
Stomil Olsztyn
3:1
Bytovia Bytów
05.11.2016
13:30
Wisła Puławy
0:0
Sandecja Nowy Sącz
05.11.2016
16:00
Pogoń Siedlce
0:4
Miedź Legnica
05.11.2016
16:00
Stal Mielec
3:2
GKS Tychy
05.11.2016
16:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
3:3
Górnik Zabrze
06.11.2016
17:45

17. kolejka 12.11.2016

Sandecja Nowy Sącz
1:0
Miedź Legnica
12.11.2016
16:00
Bytovia Bytów
1:0
GKS Katowice
12.11.2016
18:00
Wigry Suwałki
2:1
Stomil Olsztyn
12.11.2016
17:00
Chrobry Głogów
1:3
Chojniczanka Chojnice
12.11.2016
16:00
Górnik Zabrze
4:0
Wisła Puławy
13.11.2016
15:00
MKS Kluczbork
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
13.11.2016
16:00
GKS Tychy
3:0
Zagłębie Sosnowiec
23.11.2016
16:00
Pogoń Siedlce
1:0
Stal Mielec
23.11.2016
18:00
Olimpia Grudziądz
1:0
Znicz Pruszków
15.03.2017
18:30

18. kolejka 19.11.2016

Chrobry Głogów
3:0
Stomil Olsztyn
18.11.2016
17:00
Zagłębie Sosnowiec
1:1
Chojniczanka Chojnice
19.11.2016
17:45
Wigry Suwałki
3:2
GKS Katowice
19.11.2016
17:00
Bytovia Bytów
0:1
Znicz Pruszków
19.11.2016
18:00
MKS Kluczbork
2:2
Wisła Puławy
19.11.2016
16:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:3
Olimpia Grudziądz
19.11.2016
18:00
Pogoń Siedlce
1:0
GKS Tychy
19.11.2016
16:00
Górnik Zabrze
0:2
Miedź Legnica
20.11.2016
17:45
Sandecja Nowy Sącz
Stal Mielec
19.04.2017
18:00

19. kolejka 26.11.2016

Wisła Puławy
0:1
Olimpia Grudziądz
25.11.2016
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:1
Bytovia Bytów
25.11.2016
17:00
Znicz Pruszków
4:5
Wigry Suwałki
25.11.2016
18:30
GKS Katowice
2:1
Chrobry Głogów
26.11.2016
17:45
Stomil Olsztyn
1:1
Chojniczanka Chojnice
26.11.2016
13:30
Pogoń Siedlce
0:2
Zagłębie Sosnowiec
27.11.2016
17:45
Stal Mielec
1:2
Górnik Zabrze
27.11.2016
15:00
Miedź Legnica
2:0
MKS Kluczbork
25.02.2017
18:00
GKS Tychy
2:1
Sandecja Nowy Sącz
05.04.2017
18:00

20. kolejka 04.03.2017

Górnik Zabrze
1:0
GKS Tychy
03.03.2017
20:45
Zagłębie Sosnowiec
1:1
Stomil Olsztyn
04.03.2017
17:00
Chojniczanka Chojnice
2:2
GKS Katowice
04.03.2017
17:45
Chrobry Głogów
1:1
Znicz Pruszków
04.03.2017
18:00
Bytovia Bytów
0:1
Wisła Puławy
04.03.2017
16:00
Olimpia Grudziądz
2:1
Miedź Legnica
04.03.2017
17:00
MKS Kluczbork
0:1
Stal Mielec
04.03.2017
17:00
Sandecja Nowy Sącz
Pogoń Siedlce
04.03.2017
16:00
Wigry Suwałki
2:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
05.03.2017
17:00

21. kolejka 11.03.2017

Miedź Legnica
2:1
Bytovia Bytów
10.03.2017
18:00
Znicz Pruszków
3:3
Chojniczanka Chojnice
10.03.2017
19:00
GKS Katowice
2:2
Stomil Olsztyn
10.03.2017
20:45
Sandecja Nowy Sącz
Zagłębie Sosnowiec
11.03.2017
17:45
Pogoń Siedlce
2:1
Górnik Zabrze
11.03.2017
17:00
Stal Mielec
1:0
Olimpia Grudziądz
11.03.2017
17:00
Wisła Puławy
0:1
Wigry Suwałki
11.03.2017
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:1
Chrobry Głogów
11.03.2017
18:00
GKS Tychy
4:2
MKS Kluczbork
11.03.2017
16:00

22. kolejka 18.03.2017

Zagłębie Sosnowiec
1:0
GKS Katowice
17.03.2017
20:45
Górnik Zabrze
Sandecja Nowy Sącz
17.03.2017
19:00
Stomil Olsztyn
5:1
Znicz Pruszków
18.03.2017
17:00
Chojniczanka Chojnice
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.03.2017
17:45
Chrobry Głogów
1:2
Wisła Puławy
18.03.2017
18:00
Wigry Suwałki
0:1
Miedź Legnica
18.03.2017
17:00
Bytovia Bytów
2:2
Stal Mielec
18.03.2017
16:00
Olimpia Grudziądz
1:0
GKS Tychy
18.03.2017
17:00
MKS Kluczbork
2:2
Pogoń Siedlce
18.03.2017
17:00

23. kolejka 25.03.2017

Podbeskidzie Bielsko Biała
2:2
Stomil Olsztyn
24.03.2017
18:00
GKS Tychy
1:0
Bytovia Bytów
25.03.2017
19:00
Stal Mielec
2:1
Wigry Suwałki
25.03.2017
17:00
Wisła Puławy
0:0
Chojniczanka Chojnice
25.03.2017
12:30
Sandecja Nowy Sącz
4:1
MKS Kluczbork
25.03.2017
16:00
Znicz Pruszków
1:4
GKS Katowice
04.04.2017
16:00
Pogoń Siedlce
1:4
Olimpia Grudziądz
05.04.2017
18:30
Miedź Legnica
1:2
Chrobry Głogów
05.04.2017
18:30
Górnik Zabrze
1:2
Zagłębie Sosnowiec
12.04.2017
18:00

24. kolejka 01.04.2017

GKS Katowice
1:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
31.03.2017
20:45
Chrobry Głogów
0:1
Stal Mielec
31.03.2017
19:00
Olimpia Grudziądz
Sandecja Nowy Sącz
31.03.2017
18:30
Zagłębie Sosnowiec
0:3
Znicz Pruszków
01.04.2017
18:00
Stomil Olsztyn
3:2
Wisła Puławy
01.04.2017
18:00
Chojniczanka Chojnice
0:0
Miedź Legnica
01.04.2017
17:00
Bytovia Bytów
1:3
Pogoń Siedlce
01.04.2017
16:00
MKS Kluczbork
2:1
Górnik Zabrze
01.04.2017
19:00
Wigry Suwałki
1:0
GKS Tychy
01.04.2017
18:00

25. kolejka 08.04.2017

Stal Mielec
0:1
Chojniczanka Chojnice
07.04.2017
20:45
MKS Kluczbork
0:4
Zagłębie Sosnowiec
08.04.2017
19:00
Górnik Zabrze
2:1
Olimpia Grudziądz
08.04.2017
17:45
Sandecja Nowy Sącz
3:1
Bytovia Bytów
08.04.2017
17:00
Wisła Puławy
0:3
GKS Katowice
08.04.2017
20:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:0
Znicz Pruszków
08.04.2017
18:00
Pogoń Siedlce
1:2
Wigry Suwałki
09.04.2017
16:00
GKS Tychy
0:2
Chrobry Głogów
09.04.2017
17:00
Miedź Legnica
2:2
Stomil Olsztyn
09.04.2017
17:00

26. kolejka 15.04.2017

GKS Katowice
0:2
Miedź Legnica
13.04.2017
20:45
Zagłębie Sosnowiec
0:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
15.04.2017
17:45
Znicz Pruszków
0:3
Wisła Puławy
15.04.2017
16:00
Stomil Olsztyn
0:4
Stal Mielec
15.04.2017
12:00
Chojniczanka Chojnice
1:4
GKS Tychy
15.04.2017
16:00
Chrobry Głogów
2:0
Pogoń Siedlce
15.04.2017
16:00
Wigry Suwałki
0:1
Sandecja Nowy Sącz
15.04.2017
13:00
Bytovia Bytów
0:1
Górnik Zabrze
15.04.2017
16:00
Olimpia Grudziądz
2:0
MKS Kluczbork
15.04.2017
19:00

27. kolejka 22.04.2017

Górnik Zabrze
0:0
Wigry Suwałki
21.04.2017
20:45
Miedź Legnica
2:0
Znicz Pruszków
21.04.2017
18:00
Olimpia Grudziądz
3:1
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2017
19:00
MKS Kluczbork
2:2
Bytovia Bytów
22.04.2017
19:00
Sandecja Nowy Sącz
1:0
Chrobry Głogów
22.04.2017
17:00
Pogoń Siedlce
1:2
Chojniczanka Chojnice
22.04.2017
17:00
GKS Tychy
2:2
Stomil Olsztyn
22.04.2017
18:00
Stal Mielec
3:3
GKS Katowice
22.04.2017
17:45
Wisła Puławy
0:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
22.04.2017
20:00

28. kolejka 29.04.2017

Podbeskidzie Bielsko Biała
2:1
Miedź Legnica
28.04.2017
20:45
Znicz Pruszków
1:0
Stal Mielec
28.04.2017
19:00
Chrobry Głogów
2:0
Górnik Zabrze
28.04.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
3:1
Wisła Puławy
29.04.2017
18:00
GKS Katowice
3:0
GKS Tychy
29.04.2017
17:00
Stomil Olsztyn
1:1
Pogoń Siedlce
29.04.2017
18:30
Chojniczanka Chojnice
Sandecja Nowy Sącz
29.04.2017
18:00
Wigry Suwałki
2:0
MKS Kluczbork
29.04.2017
19:00
Bytovia Bytów
0:0
Olimpia Grudziądz
29.04.2017
18:00

29. kolejka 06.05.2017

Górnik Zabrze
6:1
Chojniczanka Chojnice
05.05.2017
20:45
GKS Tychy
4:1
Znicz Pruszków
05.05.2017
19:00
Miedź Legnica
1:1
Wisła Puławy
05.05.2017
18:00
Bytovia Bytów
0:1
Zagłębie Sosnowiec
06.05.2017
18:00
Olimpia Grudziądz
0:0
Wigry Suwałki
06.05.2017
19:00
MKS Kluczbork
3:2
Chrobry Głogów
06.05.2017
17:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Stomil Olsztyn
06.05.2017
18:00
Pogoń Siedlce
0:1
GKS Katowice
06.05.2017
17:00
Stal Mielec
0:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
06.05.2017
15:00

30. kolejka 13.05.2017

Miedź Legnica
2:1
Zagłębie Sosnowiec
12.05.2017
19:00
Znicz Pruszków
2:1
Pogoń Siedlce
12.05.2017
19:30
GKS Katowice
0:1
Sandecja Nowy Sącz
12.05.2017
17:45
Chrobry Głogów
1:3
Olimpia Grudziądz
12.05.2017
19:00
Wisła Puławy
0:0
Stal Mielec
13.05.2017
20:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:2
GKS Tychy
13.05.2017
18:00
Stomil Olsztyn
2:4
Górnik Zabrze
13.05.2017
19:45
Chojniczanka Chojnice
1:1
MKS Kluczbork
13.05.2017
18:00
Wigry Suwałki
3:2
Bytovia Bytów
13.05.2017
19:00

31. kolejka 17.05.2017

Górnik Zabrze
1:0
GKS Katowice
16.05.2017
20:30
Sandecja Nowy Sącz
5:2
Znicz Pruszków
16.05.2017
17:00
Wigry Suwałki
0:3
Zagłębie Sosnowiec
17.05.2017
19:00
Bytovia Bytów
2:1
Chrobry Głogów
17.05.2017
18:00
Olimpia Grudziądz
0:1
Chojniczanka Chojnice
17.05.2017
18:00
MKS Kluczbork
1:2
Stomil Olsztyn
17.05.2017
17:00
Pogoń Siedlce
3:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
17.05.2017
18:30
Miedź Legnica
1:2
Stal Mielec
17.05.2017
19:00
GKS Tychy
2:0
Wisła Puławy
25.05.2017
18:00

32. kolejka 20.05.2017

Miedź Legnica
3:2
GKS Tychy
20.05.2017
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:1
Sandecja Nowy Sącz
20.05.2017
15:00
GKS Katowice
2:3
MKS Kluczbork
20.05.2017
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:1
Stal Mielec
21.05.2017
20:30
Znicz Pruszków
1:2
Górnik Zabrze
21.05.2017
12:00
Stomil Olsztyn
1:3
Olimpia Grudziądz
21.05.2017
18:00
Chojniczanka Chojnice
1:1
Bytovia Bytów
21.05.2017
18:00
Chrobry Głogów
2:1
Wigry Suwałki
21.05.2017
17:00
Wisła Puławy
1:1
Pogoń Siedlce
22.05.2017
18:00

33. kolejka 27.05.2017

Chrobry Głogów
1:0
Zagłębie Sosnowiec
28.05.2017
12:30
Wigry Suwałki
2:3
Chojniczanka Chojnice
28.05.2017
12:30
Bytovia Bytów
1:0
Stomil Olsztyn
28.05.2017
12:30
Olimpia Grudziądz
0:2
GKS Katowice
28.05.2017
12:30
MKS Kluczbork
2:2
Znicz Pruszków
28.05.2017
12:30
Górnik Zabrze
4:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
28.05.2017
12:30
Sandecja Nowy Sącz
0:0
Wisła Puławy
28.05.2017
12:30
Miedź Legnica
3:0
Pogoń Siedlce
28.05.2017
12:30
GKS Tychy
1:4
Stal Mielec
28.05.2017
12:30

34. kolejka 03.06.2017

Zagłębie Sosnowiec
2:1
GKS Tychy
04.06.2017
12:30
Stal Mielec
1:2
Pogoń Siedlce
04.06.2017
12:30
Miedź Legnica
2:0
Sandecja Nowy Sącz
04.06.2017
12:30
Wisła Puławy
0:1
Górnik Zabrze
04.06.2017
12:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
3:1
MKS Kluczbork
04.06.2017
12:30
Znicz Pruszków
0:1
Olimpia Grudziądz
04.06.2017
12:30
GKS Katowice
1:1
Bytovia Bytów
04.06.2017
12:30
Stomil Olsztyn
1:4
Wigry Suwałki
04.06.2017
12:30
Chojniczanka Chojnice
2:2
Chrobry Głogów
04.06.2017
12:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

34. kolejka 03.06.2017

04.06.2017
12:30
Zagłębie Sosnowiec
2:1
GKS Tychy
04.06.2017
12:30
Stal Mielec
1:2
Pogoń Siedlce
04.06.2017
12:30
Miedź Legnica
2:0
Sandecja Nowy Sącz
04.06.2017
12:30
Wisła Puławy
0:1
Górnik Zabrze
04.06.2017
12:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
3:1
MKS Kluczbork
04.06.2017
12:30
Znicz Pruszków
0:1
Olimpia Grudziądz
04.06.2017
12:30
GKS Katowice
1:1
Bytovia Bytów
04.06.2017
12:30
Stomil Olsztyn
1:4
Wigry Suwałki
04.06.2017
12:30
Chojniczanka Chojnice
2:2
Chrobry Głogów

34. kolejka 03.06.2017

04.06.2017
12:30
Zagłębie Sosnowiec
2:1
GKS Tychy
04.06.2017
12:30
Stal Mielec
1:2
Pogoń Siedlce
04.06.2017
12:30
Miedź Legnica
2:0
Sandecja Nowy Sącz
04.06.2017
12:30
Wisła Puławy
0:1
Górnik Zabrze
04.06.2017
12:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
3:1
MKS Kluczbork
04.06.2017
12:30
Znicz Pruszków
0:1
Olimpia Grudziądz
04.06.2017
12:30
GKS Katowice
1:1
Bytovia Bytów
04.06.2017
12:30
Stomil Olsztyn
1:4
Wigry Suwałki
04.06.2017
12:30
Chojniczanka Chojnice
2:2
Chrobry Głogów

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.09.2021
18:00
Lech Poznań
:
Wisła Kraków
17.09.2021
20:30
Pogoń Szczecin
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
15:00
Wisła Płock
:
Jagiellonia Białystok
18.09.2021
12:30
Lechia Gdańsk
:
Piast Gliwice
18.09.2021
20:00
Radomiak Radom
:
Śląsk Wrocław
18.09.2021
17:30

Fortuna I Liga

Puszcza Niepołomice
1:2
Sandecja Nowy Sącz
15.09.2021
18:00
GKS Katowice
:
Arka Gdynia
16.09.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Stomil Olsztyn
16.09.2021
20:30
GKS Tychy
:
Chrobry Głogów
16.09.2021
20:30
GKS Jastrzębie
:
Zagłębie Sosnowiec
17.09.2021
18:00
Resovia Rzeszów
:
Miedź Legnica
17.09.2021
20:30
Korona Kielce
:
Sandecja Nowy Sącz
18.09.2021
20:30
ŁKS Łódź
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.09.2021
12:40

eWinner II Liga

Hutnik Kraków
1:1
Garbarnia Kraków
15.09.2021
16:00
Śląsk II Wrocław
:
KKS 1925 Kalisz
17.09.2021
14:30
Wisła Puławy
:
Stal Rzeszów
18.09.2021
16:00
Znicz Pruszków
:
Sokół Ostróda
18.09.2021
16:00
GKS Bełchatów
:
Lech II Poznań
18.09.2021
12:30
Motor Lublin
:
Garbarnia Kraków
18.09.2021
17:00
Ruch Chorzów
:
Wigry Suwałki
18.09.2021
18:00

III liga, gr. 4

KSZO Ostrowiec Św.
:
Wisłoka Dębica
18.09.2021
15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Czarni Połaniec
18.09.2021
16:00
Unia Tarnów
:
Tomasovia Tomaszów Lubelski
18.09.2021
16:00
Korona Rzeszów
:
Sokół Sieniawa
18.09.2021
14:00
Avia Świdnik
:
Siarka Tarnobrzeg
18.09.2021
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Orlęta Radzyń Podlaski
18.09.2021
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Chełmianka Chełm
18.09.2021
16:30

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Beskid Andrychów
2:3
Wiślanie Jaśkowice
15.09.2021
17:00
Dalin Myślenice
2:3
Orzeł Ryczów
15.09.2021
16:30
Wieczysta Kraków
5:0
Pcimianka Pcim
15.09.2021
16:30
MKS Trzebinia
2:3
Tempo Białka
15.09.2021
17:00
KS Chełmek
1:2
Sokół Kocmyrzów
15.09.2021
17:00
Clepardia Kraków
0:1
Garbarnia II Kraków
15.09.2021
17:00
LKS Jawiszowice
3:2
Wiślanka Grabie
15.09.2021
17:00
Słomniczanka Słomniki
4:0
TS Węgrzce
15.09.2021
17:00
Unia Oświęcim
1:0
Jutrzenka Giebułtów
15.09.2021
17:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Słomniczanka Słomniki
18.09.2021
11:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Unia Oświęcim
18.09.2021
11:00
Tempo Białka
:
KS Chełmek
18.09.2021
16:00
TS Węgrzce
:
MKS Trzebinia
18.09.2021
17:00
Orzeł Ryczów
:
Beskid Andrychów
18.09.2021
16:00
LKS Jawiszowice
:
Wieczysta Kraków
18.09.2021
17:00
Sokół Kocmyrzów
:
Clepardia Kraków
18.09.2021
16:00
Wiślanka Grabie
:
Garbarnia II Kraków
18.09.2021
16:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
:
Tarnovia Tarnów
18.09.2021
11:00
Radłovia Radłów
:
Sokół Słopnice
18.09.2021
16:00
BKS Bochnia
:
Glinik Gorlice
18.09.2021
17:00
Metal Tarnów
:
Okocimski Brzesko
18.09.2021
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Jarmuta
18.09.2021
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Limanovia Limanowa
18.09.2021
17:00
Lubań Maniowy
:
Watra Białka Tatrzańska
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
:
LOT Balice
18.09.2021
11:00
LKS Niedźwiedź
:
Promień Przeginia
18.09.2021
16:30
Błękitni Modlnica
:
Przebój Wolbrom
18.09.2021
17:00
Piliczanka Pilica
:
Spójnia Osiek
18.09.2021
16:00
Przemsza Klucze
:
LOT Balice
18.09.2021
11:00
Proszowianka Proszowice
:
KS PKM Olkusz
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kmita Zabierzów
:
Prokocim Kraków
18.09.2021
16:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Hutnik II Kraków
18.09.2021
16:30
Radziszowianka Radziszów
:
Borek Kraków
18.09.2021
17:00
Prądniczanka Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
18.09.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Raba Dobczyce
:
LKS Śledziejowice
18.09.2021
11:00
Gdovia Gdów
:
Jordan Sum Zakliczyn
18.09.2021
17:00
Górnik Wieliczka
:
Karpaty Siepraw
18.09.2021
16:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Złomex Branice
18.09.2021
15:00
Tempo Rzeszotary
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

MKS Libiąż
:
Brzezina Osiek
18.09.2021
16:00
Niwa Nowa Wieś
:
Strażak Rajsko
18.09.2021
16:00
LKS Żarki
:
Górnik Brzeszcze
18.09.2021
11:00
Nadwiślanin Gromiec
:
LKS Gorzów
18.09.2021
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Sokół Przytkowice
18.09.2021
 
Skawa Wadowice
:
Victoria Jaworzno
18.09.2021
16:00
Hejnał Kęty
:
Fablok Chrzanów
18.09.2021
11:00
Zgoda Byczyna
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Poręba Spytkowska
:
Jadowniczanka Jadowniki
18.09.2021
16:30
Victoria Słomka
:
Naprzód Sobolów
18.09.2021
16:00
Błyskawica Proszówki
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
18.09.2021
15:30
GKS Drwinia
:
Ceramika Muchówka
18.09.2021
14:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LUKS Skrzyszów
:
LKS Rzuchowa
17.09.2021
16:30
Wisła Szczucin
:
Pogórze
18.09.2021
16:30
Zorza Zaczarnie
:
LKS Nowa Jastrząbka
18.09.2021
16:30
Olimpia Wojnicz
:
LKS Ładna
18.09.2021
16:30
Rzepiennik Strzyżewski
:
Polan Żabno
18.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Łużna
:
Gród Podegrodzie
18.09.2021
16:00
KS Biecz
:
Helena Nowy Sącz
18.09.2021
16:30
LKS Uście Gorlickie
:
Biegoniczanka
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Huragan Waksmund
3:1
Zawrat Bukowina Tatrzańska
15.09.2021
17:00
AKS Ujanowice
:
Huragan Waksmund
18.09.2021
16:00
Orkan Szczyrzyc
:
Zalesianka
18.09.2021
16:00
Czarni Czarny Dunajec
:
LKS Szaflary
18.09.2021
16:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
Babia Góra Lipnica Wielka
18.09.2021
16:00
Płomień Limanowa
:
Turbacz Mszana Dolna
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Błękitni II Modlnica
:
Galicja Raciborowice
18.09.2021
14:00
Partyzant Dojazdów
:
Ekler Baranówka
18.09.2021
15:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Bibiczanka Bibice
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Iskra Czułów
0:6
Tramwaj Kraków
15.09.2021
16:30
Potok Więckowice
1:2
Sportowiec Modlniczka
15.09.2021
17:00
Liszczanka Liszki
1:1
Piast Wołowice
15.09.2021
17:00
Dragon Szczyglice
:
Strażak Rączna
16.09.2021
20:30
Dragon Szczyglice
:
Lotnik Kryspinów
18.09.2021
14:00
Sankowia Sanka
:
Potok Więckowice
18.09.2021
13:00
Wisła Jeziorzany
:
Iskra Czułów
18.09.2021
13:00
Tęcza Piekary
:
Liszczanka Liszki
18.09.2021
15:30
Tramwaj Kraków
:
JKS Zelków
18.09.2021
17:00
Start Kamień
:
Piast Wołowice
18.09.2021
14:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Zwierzyniecki Kraków
:
Dąbski Kraków
18.09.2021
17:00
Gajowianka Gaj
:
Wieczysta II
18.09.2021
16:30
Nadwiślan Kraków
:
Strzelcy Kraków
18.09.2021
16:30
Iskra Krzęcin
:
Prądniczanka II Kraków
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Batory Wola Batorska
:
Wilga Koźmice Wielkie
18.09.2021
16:00
Start Brzezie
:
Zryw Szarów
18.09.2021
17:00
Czarnochowice
:
Iskra Zakrzów
18.09.2021
17:00
Strażak Kokotów
:
Zieloni Niegowić
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Pasternik Ochojno
:
Iskra Głogoczów
18.09.2021
16:00
Staw Polanka
:
Orzeł Nowa Wieś
18.09.2021
16:00
Sokół Borzęta
:
Hejnał Krzyszkowice
18.09.2021
16:30
LKS Rudnik
:
Beskid Tokarnia
18.09.2021
16:30
Dziecanovia Dziekanowice
:
Górki Myślenice
18.09.2021
17:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Zielonka Wrząsowice
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Trzy Korony Żarnowiec
:
Strumyk Zarzecze
18.09.2021
16:30
Pilica Wierbka
:
Laskowianka Laski
18.09.2021
12:00
Unia Jaroszowiec
:
Błysk Zederman
18.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
:
Wisełka Rozkochów
18.09.2021
17:00
Zagórzanka Zagórze
:
MKS Alwernia
18.09.2021
17:00
Wisła Jankowice
:
Polonia Luszowice
18.09.2021
17:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Tęcza Tenczynek
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
:
Cobra Wężerów
18.09.2021
11:00
Agricola Klimontów
:
Kosynierzy Łuczyce
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
:
Novi Narama
18.09.2021
17:00
Niegoszowianka
:
Orzeł II Bębło
18.09.2021
14:00
Orlęta II Rudawa
:
Wisła Rząska
18.09.2021
17:00
Płomień Jerzmanowice
:
Kmita II Zabierzów
18.09.2021
16:30

Keeza Klasa B (Kraków III)

Bieżanowianka II Kraków
:
Fairant Kraków
18.09.2021
16:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Tramwaj II Kraków
18.09.2021
17:00
Wawel Kraków
:
Prokocim II Kraków
18.09.2021
11:00
Pychowianka Kraków
:
Dragoons Kraków
18.09.2021
16:00
Victoria Kraków
:
Universum Kraków
18.09.2021
 
Bronowicki Kraków
:
Rybitwy Kraków
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Sokół Rybna
:
Błękitni Czułówek
18.09.2021
17:00
Rzozovia Rzozów
:
Radziszowianka II
18.09.2021
17:00
Tyniec Kraków
:
Sparta Przeginia Duchowna
18.09.2021
16:00
Płomień Kostrze
:
Wisła Czernichów
18.09.2021
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Lotnik II Kryspinów
18.09.2021
16:00
Gwiazda Ściejowice
:
Nadwiślan Rusocice
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Piłkarz Podłęże
16.09.2021
17:30
Rożnowa
:
UKS Sygneczów
18.09.2021
16:00
Naprzód Ochmanów
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
18.09.2021
16:30
Wiarusy II
:
Górnik II Wieliczka
18.09.2021
16:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Dąb Zabierzów Bocheński
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Radwan Skomielna Czarna
:
Lubomir Wiśniowa
18.09.2021
16:00
Sęp Droginia
:
LKS Trzebunia
18.09.2021
16:30
Wicher Stróża
:
Karpaty II Siepraw
18.09.2021
16:30

Keeza Klasa B (Olkusz)

Błyskawica Kolbark
:
Northstar Miechów
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
Gryf Wiatowice
18.09.2021
16:30
Contra II
:
Czarnochowice II
18.09.2021
15:30

Centralna Liga Juniorów U-18

Jagiellonia
:
Warta
18.09.2021
12:00
Wisła Kraków
:
Zagłębie Lubin
18.09.2021
11:15
Legia Warszawa
:
Pogoń Szczecin
18.09.2021
11:00
Lech Poznań
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
11:00
Raków Częstochowa
:
Gwarek Zabrze
18.09.2021
14:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Resovia Rzeszów
:
Korona Kielce
18.09.2021
13:00
Wisła Kraków
:
Motor Lublin
18.09.2021
14:00
Cracovia Kraków
:
Stal Rz.
18.09.2021
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Wisła Puławy
18.09.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - jesień

Sandecja Nowy Sącz
:
TOP 54 Biała Podlaska
18.09.2021
12:30
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
 
KKP Korona Kielce
:
BKS Lublin
18.09.2021
12:00
Górnik Ł.
:
Stal Rz.
18.09.2021
15:30

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
3:1
Unia Tarnów
14.09.2021
17:30
Orzeł Myślenice
2:2
Limanovia Limanowa
14.09.2021
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
6:1
Górnik Wieliczka
15.09.2021
17:00
Grybovia Grybów
4:2
Dunajec Nowy Sącz
15.09.2021
17:00
Garbarnia Kraków
2:1
Puszcza Niepołomice
15.09.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
5:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15.09.2021
16:00
Pcimianka Pcim
:
Beskid Andrychów
16.09.2021
17:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Orzeł Myślenice
18.09.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Profi Zielonki
18.09.2021
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
18.09.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
MKS Trzebinia
18.09.2021
10:00
Unia Tarnów
:
Wolania Wola Rzędzińska
18.09.2021
13:30
Beskid Andrychów
:
Grybovia Grybów
18.09.2021
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Podhale Nowy Targ
:
Sandecja Nowy Sącz
15.09.2021
15:00
Hutnik Kraków
:
Garbarnia Kraków
18.09.2021
12:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Unia II Tarnów
:
Hutnik II Kraków
17.09.2021
17:00
Cracovia II Kraków
:
Puszcza Niepołomice
18.09.2021
14:00
Beskid Andrychów
:
Profi Zielonki
18.09.2021
11:00
Limanovia Limanowa
:
Okocimski Brzesko
18.09.2021
12:15

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
18.09.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Wisła II Kraków
18.09.2021
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Unia II Tarnów
12:0
Górnik Tarnów
15.09.2021
10:00
Unia Oświęcim
:
AS Progres Kraków
16.09.2021
17:00
Kalwarianka
:
Respect Szalowa
18.09.2021
10:00
Górnik Tarnów
:
Okocimski Brzesko
18.09.2021
12:00

I Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
5:1
Cracovia Kraków
14.09.2021
17:00
Sandecja
:
Hutnik
15.09.2021
16:30
Cracovia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
18.09.2021
16:30
Limanovia Limanowa
:
Hutnik
18.09.2021
14:30
AS Progres Kraków
:
Sandecja
18.09.2021
16:00

II Małopolska Liga Młodzików

Cracovia Kraków
3:1
Unia Tarnów
15.09.2021
17:45
TS Wisła I Kraków
:
Pogoń S.
16.09.2021
14:00
Unia Oświęcim
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
11:00
Akademia Goal Nawojowa
:
TS Wisła I Kraków
18.09.2021
12:30
Pogoń S.
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.09.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
Unia Tarnów
18.09.2021
11:00

II Liga Kobiet, gr. południowa

Unia Lublin
:
Ziemia Lubińska Czerniec
18.09.2021
15:00

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

Izolator Boguchwała
:
DAP Dębica
18.09.2021
11:00
FSA Kraków
:
MOSiR Lubartów
18.09.2021
11:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Resovia II Rzeszów
18.09.2021
11:00