facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

III liga (grupa IV)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Po 5.kolejce Wisła II Kraków wycofała się z rozgrywek. Wyniki tej drużyny anulowano.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 06.08.2016

Wierna Małogoszcz
3:2
Unia Tarnów
05.08.2016
18:00
Motor Lublin
0:1
Soła Oświęcim
06.08.2016
19:00
Garbarnia Kraków
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
06.08.2016
11:00
MKS Trzebinia
1:2
KSZO Ostrowiec Św.
06.08.2016
16:00
Podhale Nowy Targ
1:2
Avia Świdnik
06.08.2016
17:00
Cosmos Nowotaniec
1:1
JKS Jarosław
07.08.2016
14:00
Spartakus Daleszyce
2:4
Resovia Rzeszów
07.08.2016
17:00
Stal Rzeszów
4:1
Karpaty Krosno
07.08.2016
17:00
Podlasie Biała Podlaska pauzuje.

2. kolejka 13.08.2016

JKS Jarosław
1:2
Avia Świdnik
13.08.2016
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Podhale Nowy Targ
13.08.2016
15:00
Karpaty Krosno
0:0
MKS Trzebinia
13.08.2016
17:00
Unia Tarnów
0:0
Podlasie Biała Podlaska
13.08.2016
17:00
Resovia Rzeszów
0:2
Garbarnia Kraków
13.08.2016
13:00
Soła Oświęcim
1:2
Spartakus Daleszyce
13.08.2016
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
1:0
Wierna Małogoszcz
14.08.2016
17:00
Cosmos Nowotaniec
2:1
Motor Lublin
14.08.2016
14:00
Stal Rzeszów pauzuje.

3. kolejka 17.08.2016

Motor Lublin
2:0
JKS Jarosław
17.08.2016
19:00
Spartakus Daleszyce
0:0
Cosmos Nowotaniec
17.08.2016
17:00
Garbarnia Kraków
3:2
Soła Oświęcim
17.08.2016
17:00
Wierna Małogoszcz
1:1
Resovia Rzeszów
17.08.2016
17:30
Podlasie Biała Podlaska
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
17.08.2016
17:30
Stal Rzeszów
1:2
Unia Tarnów
17.08.2016
17:00
Podhale Nowy Targ
2:1
Karpaty Krosno
17.08.2016
17:00
Avia Świdnik
3:1
KSZO Ostrowiec Św.
17.08.2016
17:30
MKS Trzebinia pauzuje.

4. kolejka 20.08.2016

JKS Jarosław
2:3
KSZO Ostrowiec Św.
20.08.2016
17:00
Karpaty Krosno
0:2
Avia Świdnik
20.08.2016
17:00
Unia Tarnów
3:0
MKS Trzebinia
20.08.2016
17:00
Resovia Rzeszów
1:1
Podlasie Biała Podlaska
20.08.2016
17:00
Soła Oświęcim
4:0
Wierna Małogoszcz
20.08.2016
17:00
Motor Lublin
3:0
Spartakus Daleszyce
20.08.2016
19:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
Stal Rzeszów
21.08.2016
17:00
Cosmos Nowotaniec
0:1
Garbarnia Kraków
21.08.2016
14:00
Podhale Nowy Targ pauzuje.

5. kolejka 27.08.2016

Garbarnia Kraków
0:3
Motor Lublin
27.08.2016
17:00
Podlasie Biała Podlaska
1:2
Soła Oświęcim
27.08.2016
17:00
MKS Trzebinia
6:2
Orlęta Radzyń Podlaski
27.08.2016
11:00
Podhale Nowy Targ
3:2
Unia Tarnów
27.08.2016
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:1
Karpaty Krosno
27.08.2016
17:00
Spartakus Daleszyce
0:3
JKS Jarosław
28.08.2016
17:00
Wierna Małogoszcz
0:2
Cosmos Nowotaniec
28.08.2016
17:00
Stal Rzeszów
2:2
Resovia Rzeszów
12.10.2016
14:00
Avia Świdnik pauzuje.

6. kolejka 31.08.2016

JKS Jarosław
3:0
Karpaty Krosno
31.08.2016
17:00
Unia Tarnów
2:1
Avia Świdnik
31.08.2016
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:0
Podhale Nowy Targ
31.08.2016
17:00
Resovia Rzeszów
3:2
MKS Trzebinia
31.08.2016
17:00
Soła Oświęcim
4:5
Stal Rzeszów
31.08.2016
17:00
Cosmos Nowotaniec
0:1
Podlasie Biała Podlaska
31.08.2016
17:00
Motor Lublin
2:1
Wierna Małogoszcz
31.08.2016
19:00
Spartakus Daleszyce
2:2
Garbarnia Kraków
31.08.2016
17:00
KSZO Ostrowiec Św. pauzuje.

7. kolejka 03.09.2016

Garbarnia Kraków
1:2
JKS Jarosław
03.09.2016
13:00
Podlasie Biała Podlaska
0:0
Motor Lublin
03.09.2016
16:00
MKS Trzebinia
5:1
Soła Oświęcim
03.09.2016
17:00
Podhale Nowy Targ
2:4
Resovia Rzeszów
03.09.2016
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
4:2
Unia Tarnów
03.09.2016
19:30
Wierna Małogoszcz
1:1
Spartakus Daleszyce
04.09.2016
15:00
Cosmos Nowotaniec
3:1
Stal Rzeszów
04.09.2016
14:00
Avia Świdnik
2:2
Orlęta Radzyń Podlaski
04.09.2016
14:00
Karpaty Krosno pauzuje.

8. kolejka 10.09.2016

Resovia Rzeszów
3:0
Avia Świdnik
10.09.2016
16:00
Soła Oświęcim
2:2
Podhale Nowy Targ
10.09.2016
16:00
Motor Lublin
0:1
Stal Rzeszów
10.09.2016
19:00
Garbarnia Kraków
2:1
Wierna Małogoszcz
10.09.2016
11:00
Unia Tarnów
1:1
Karpaty Krosno
11.09.2016
16:30
Orlęta Radzyń Podlaski
2:2
KSZO Ostrowiec Św.
11.09.2016
16:00
Cosmos Nowotaniec
0:2
MKS Trzebinia
11.09.2016
14:00
Spartakus Daleszyce
1:4
Podlasie Biała Podlaska
11.09.2016
16:00
JKS Jarosław pauzuje.

9. kolejka 17.09.2016

Podlasie Biała Podlaska
0:0
Garbarnia Kraków
17.09.2016
16:00
Stal Rzeszów
3:2
Spartakus Daleszyce
17.09.2016
16:00
MKS Trzebinia
3:1
Motor Lublin
17.09.2016
11:00
Podhale Nowy Targ
2:0
Cosmos Nowotaniec
17.09.2016
16:00
Avia Świdnik
3:2
Soła Oświęcim
17.09.2016
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Resovia Rzeszów
17.09.2016
19:00
Karpaty Krosno
2:2
Orlęta Radzyń Podlaski
17.09.2016
16:00
Wierna Małogoszcz
2:4
JKS Jarosław
18.09.2016
16:00
Unia Tarnów pauzuje.

10. kolejka 24.09.2016

JKS Jarosław
1:0
Unia Tarnów
24.09.2016
16:00
Resovia Rzeszów
2:1
Karpaty Krosno
24.09.2016
16:00
Garbarnia Kraków
1:0
Stal Rzeszów
24.09.2016
13:00
Wierna Małogoszcz
0:2
Podlasie Biała Podlaska
24.09.2016
19:00
Soła Oświęcim
4:1
KSZO Ostrowiec Św.
25.09.2016
16:00
Cosmos Nowotaniec
1:1
Avia Świdnik
25.09.2016
14:00
Spartakus Daleszyce
1:5
MKS Trzebinia
25.09.2016
15:00
Motor Lublin
2:2
Podhale Nowy Targ
28.09.2016
17:30
Orlęta Radzyń Podlaski pauzuje.

11. kolejka 01.10.2016

Podlasie Biała Podlaska
0:2
JKS Jarosław
01.10.2016
15:00
Stal Rzeszów
6:1
Wierna Małogoszcz
01.10.2016
15:00
MKS Trzebinia
0:3
Garbarnia Kraków
01.10.2016
11:00
Podhale Nowy Targ
1:0
Spartakus Daleszyce
01.10.2016
16:00
Avia Świdnik
0:3
Motor Lublin
01.10.2016
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Cosmos Nowotaniec
01.10.2016
16:00
Karpaty Krosno
2:1
Soła Oświęcim
01.10.2016
15:00
Unia Tarnów
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
01.10.2016
16:00
Resovia Rzeszów pauzuje.

12. kolejka 08.10.2016

JKS Jarosław
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
08.10.2016
15:00
Resovia Rzeszów
0:0
Unia Tarnów
08.10.2016
15:00
Garbarnia Kraków
3:1
Podhale Nowy Targ
08.10.2016
11:00
Podlasie Biała Podlaska
1:2
Stal Rzeszów
08.10.2016
15:00
Cosmos Nowotaniec
0:1
Karpaty Krosno
09.10.2016
14:00
Spartakus Daleszyce
1:1
Avia Świdnik
09.10.2016
14:00
Wierna Małogoszcz
1:1
MKS Trzebinia
09.10.2016
15:00
Motor Lublin
0:1
KSZO Ostrowiec Św.
12.10.2016
20:00
Soła Oświęcim pauzuje.

13. kolejka 15.10.2016

Stal Rzeszów
0:0
JKS Jarosław
15.10.2016
14:00
MKS Trzebinia
0:1
Podlasie Biała Podlaska
15.10.2016
11:00
Podhale Nowy Targ
1:2
Wierna Małogoszcz
15.10.2016
15:00
Avia Świdnik
0:1
Garbarnia Kraków
15.10.2016
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
3:0
Spartakus Daleszyce
15.10.2016
15:30
Karpaty Krosno
1:0
Motor Lublin
15.10.2016
15:00
Unia Tarnów
0:2
Soła Oświęcim
15.10.2016
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Resovia Rzeszów
16.10.2016
14:00
Cosmos Nowotaniec pauzuje.

14. kolejka 22.10.2016

JKS Jarosław
1:2
Resovia Rzeszów
22.10.2016
15:00
Soła Oświęcim
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
22.10.2016
15:00
Podlasie Biała Podlaska
0:1
Podhale Nowy Targ
22.10.2016
14:00
Cosmos Nowotaniec
1:1
Unia Tarnów
23.10.2016
14:00
Spartakus Daleszyce
1:0
Karpaty Krosno
23.10.2016
14:00
Wierna Małogoszcz
1:3
Avia Świdnik
23.10.2016
13:00
Garbarnia Kraków
1:2
KSZO Ostrowiec Św.
09.11.2016
13:00
Stal Rzeszów
4:1
MKS Trzebinia
19.11.2016
13:00
Motor Lublin pauzuje.

15. kolejka 29.10.2016

MKS Trzebinia
1:3
JKS Jarosław
29.10.2016
14:00
Podhale Nowy Targ
0:0
Stal Rzeszów
29.10.2016
14:00
Avia Świdnik
1:0
Podlasie Biała Podlaska
29.10.2016
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Wierna Małogoszcz
29.10.2016
14:30
Karpaty Krosno
1:1
Garbarnia Kraków
29.10.2016
14:00
Resovia Rzeszów
1:1
Soła Oświęcim
29.10.2016
14:00
Unia Tarnów
1:1
Motor Lublin
30.10.2016
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
3:4
Cosmos Nowotaniec
30.10.2016
13:00
Spartakus Daleszyce pauzuje.

16. kolejka 05.11.2016

JKS Jarosław
0:0
Soła Oświęcim
05.11.2016
13:00
Motor Lublin
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
05.11.2016
19:00
Podlasie Biała Podlaska
1:2
KSZO Ostrowiec Św.
05.11.2016
13:00
Stal Rzeszów
2:0
Avia Świdnik
05.11.2016
13:00
MKS Trzebinia
1:4
Podhale Nowy Targ
05.11.2016
13:00
Cosmos Nowotaniec
0:2
Resovia Rzeszów
06.11.2016
13:00
Spartakus Daleszyce
2:0
Unia Tarnów
06.11.2016
13:00
Wierna Małogoszcz
1:3
Karpaty Krosno
06.11.2016
13:00
Garbarnia Kraków pauzuje.

17. kolejka 12.11.2016

Podhale Nowy Targ
2:0
JKS Jarosław
12.11.2016
13:00
Avia Świdnik
2:1
MKS Trzebinia
12.11.2016
11:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:2
Stal Rzeszów
12.11.2016
13:00
Karpaty Krosno
1:3
Podlasie Biała Podlaska
12.11.2016
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
Spartakus Daleszyce
12.11.2016
13:00
Motor Lublin
1:1
Resovia Rzeszów
12.11.2016
19:00
Soła Oświęcim
5:2
Cosmos Nowotaniec
12.11.2016
13:00
Unia Tarnów
Garbarnia Kraków
01.03.2017
15:00
Wierna Małogoszcz pauzuje.

18. kolejka 04.03.2017

JKS Jarosław
1:1
Cosmos Nowotaniec
04.03.2017
15:00
Resovia Rzeszów
1:0
Spartakus Daleszyce
04.03.2017
14:00
Unia Tarnów
2:1
Wierna Małogoszcz
04.03.2017
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
MKS Trzebinia
04.03.2017
14:00
Avia Świdnik
Podhale Nowy Targ
04.03.2017
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
Garbarnia Kraków
05.03.2017
14:00
Karpaty Krosno
1:0
Stal Rzeszów
05.03.2017
12:00
Soła Oświęcim
1:3
Motor Lublin
29.03.2017
16:00
Podlasie Biała Podlaska pauzuje.

19. kolejka 11.03.2017

Motor Lublin
2:0
Cosmos Nowotaniec
10.03.2017
19:00
Avia Świdnik
1:1
JKS Jarosław
11.03.2017
13:00
Podhale Nowy Targ
0:1
KSZO Ostrowiec Św.
11.03.2017
15:00
MKS Trzebinia
Karpaty Krosno
11.03.2017
14:00
Podlasie Biała Podlaska
1:2
Unia Tarnów
11.03.2017
14:00
Wierna Małogoszcz
4:1
Orlęta Radzyń Podlaski
11.03.2017
15:00
Garbarnia Kraków
Resovia Rzeszów
11.03.2017
15:00
Spartakus Daleszyce
1:1
Soła Oświęcim
12.03.2017
13:00
Stal Rzeszów pauzuje.

20. kolejka 18.03.2017

JKS Jarosław
1:2
Motor Lublin
18.03.2017
15:00
Soła Oświęcim
Garbarnia Kraków
18.03.2017
15:00
Resovia Rzeszów
1:0
Wierna Małogoszcz
18.03.2017
15:00
Karpaty Krosno
1:0
Podhale Nowy Targ
18.03.2017
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Avia Świdnik
18.03.2017
15:00
Cosmos Nowotaniec
3:0
Spartakus Daleszyce
19.03.2017
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
3:2
Podlasie Biała Podlaska
19.03.2017
14:00
Unia Tarnów
Stal Rzeszów
19.03.2017
15:00
MKS Trzebinia pauzuje.

21. kolejka 25.03.2017

KSZO Ostrowiec Św.
1:2
JKS Jarosław
25.03.2017
15:00
Avia Świdnik
2:1
Karpaty Krosno
25.03.2017
14:00
MKS Trzebinia
1:0
Unia Tarnów
25.03.2017
15:00
Stal Rzeszów
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
25.03.2017
14:00
Podlasie Biała Podlaska
2:0
Resovia Rzeszów
25.03.2017
14:00
Wierna Małogoszcz
0:3
Soła Oświęcim
25.03.2017
15:00
Garbarnia Kraków
Cosmos Nowotaniec
25.03.2017
15:00
Spartakus Daleszyce
1:2
Motor Lublin
26.03.2017
13:00
Podhale Nowy Targ pauzuje.

22. kolejka 01.04.2017

JKS Jarosław
0:0
Spartakus Daleszyce
01.04.2017
16:00
Motor Lublin
Garbarnia Kraków
01.04.2017
17:00
Soła Oświęcim
0:0
Podlasie Biała Podlaska
01.04.2017
11:00
Resovia Rzeszów
2:1
Stal Rzeszów
01.04.2017
16:00
Unia Tarnów
1:1
Podhale Nowy Targ
01.04.2017
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:3
Karpaty Krosno
01.04.2017
16:00
Cosmos Nowotaniec
2:1
Wierna Małogoszcz
02.04.2017
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
MKS Trzebinia
02.04.2017
12:00
Avia Świdnik pauzuje.

23. kolejka 08.04.2017

Karpaty Krosno
0:0
JKS Jarosław
08.04.2017
15:00
Avia Świdnik
0:0
Unia Tarnów
08.04.2017
15:00
Podhale Nowy Targ
2:3
Orlęta Radzyń Podlaski
08.04.2017
15:00
MKS Trzebinia
0:1
Resovia Rzeszów
08.04.2017
13:00
Stal Rzeszów
2:2
Soła Oświęcim
08.04.2017
15:00
Podlasie Biała Podlaska
2:1
Cosmos Nowotaniec
08.04.2017
15:00
Wierna Małogoszcz
2:4
Motor Lublin
08.04.2017
16:00
Garbarnia Kraków
Spartakus Daleszyce
08.04.2017
15:00
KSZO Ostrowiec Św. pauzuje.

24. kolejka 15.04.2017

JKS Jarosław
Garbarnia Kraków
15.04.2017
12:00
Spartakus Daleszyce
1:0
Wierna Małogoszcz
15.04.2017
13:00
Motor Lublin
3:1
Podlasie Biała Podlaska
15.04.2017
16:00
Stal Rzeszów
3:0
Cosmos Nowotaniec
15.04.2017
16:00
Soła Oświęcim
1:0
MKS Trzebinia
15.04.2017
17:00
Resovia Rzeszów
1:3
Podhale Nowy Targ
15.04.2017
12:00
Orlęta Radzyń Podlaski
4:2
Avia Świdnik
15.04.2017
15:00
Unia Tarnów
1:1
KSZO Ostrowiec Św.
15.04.2017
17:00
Karpaty Krosno pauzuje.

25. kolejka 22.04.2017

Karpaty Krosno
3:1
Unia Tarnów
22.04.2017
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
22.04.2017
15:00
Avia Świdnik
1:1
Resovia Rzeszów
22.04.2017
16:00
Podhale Nowy Targ
0:1
Soła Oświęcim
22.04.2017
17:00
MKS Trzebinia
2:1
Cosmos Nowotaniec
22.04.2017
17:00
Stal Rzeszów
0:2
Motor Lublin
22.04.2017
17:00
Podlasie Biała Podlaska
1:4
Spartakus Daleszyce
22.04.2017
11:00
Wierna Małogoszcz
0:1
Garbarnia Kraków
17.05.2017
17:30
JKS Jarosław pauzuje.

26. kolejka 29.04.2017

Motor Lublin
MKS Trzebinia
28.04.2017
19:00
JKS Jarosław
4:1
Wierna Małogoszcz
29.04.2017
17:00
Spartakus Daleszyce
1:2
Stal Rzeszów
29.04.2017
13:00
Soła Oświęcim
2:0
Avia Świdnik
29.04.2017
16:00
Resovia Rzeszów
1:1
KSZO Ostrowiec Św.
29.04.2017
17:00
Cosmos Nowotaniec
0:2
Podhale Nowy Targ
30.04.2017
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Karpaty Krosno
30.04.2017
16:00
Garbarnia Kraków
2:2
Podlasie Biała Podlaska
31.05.2017
17:30
Unia Tarnów pauzuje.

27. kolejka 03.05.2017

Unia Tarnów
2:2
JKS Jarosław
03.05.2017
17:00
Karpaty Krosno
0:2
Resovia Rzeszów
03.05.2017
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:2
Soła Oświęcim
03.05.2017
19:00
Avia Świdnik
1:1
Cosmos Nowotaniec
03.05.2017
17:00
Podhale Nowy Targ
0:1
Motor Lublin
03.05.2017
17:00
MKS Trzebinia
4:1
Spartakus Daleszyce
03.05.2017
17:00
Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków
03.05.2017
17:00
Podlasie Biała Podlaska
5:3
Wierna Małogoszcz
03.05.2017
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski pauzuje.

28. kolejka 06.05.2017

JKS Jarosław
2:1
Podlasie Biała Podlaska
06.05.2017
17:00
Wierna Małogoszcz
0:3
Stal Rzeszów
06.05.2017
17:00
Garbarnia Kraków
MKS Trzebinia
06.05.2017
15:00
Spartakus Daleszyce
3:1
Podhale Nowy Targ
06.05.2017
14:00
Soła Oświęcim
1:1
Karpaty Krosno
06.05.2017
17:00
Motor Lublin
2:0
Avia Świdnik
07.05.2017
17:00
Cosmos Nowotaniec
0:1
KSZO Ostrowiec Św.
07.05.2017
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
3:1
Unia Tarnów
07.05.2017
16:00
Resovia Rzeszów pauzuje.

29. kolejka 13.05.2017

Karpaty Krosno
2:1
Cosmos Nowotaniec
13.05.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:2
Motor Lublin
13.05.2017
20:00
Avia Świdnik
1:1
Spartakus Daleszyce
13.05.2017
17:00
Podhale Nowy Targ
1:5
Garbarnia Kraków
13.05.2017
17:00
MKS Trzebinia
3:0
Wierna Małogoszcz
13.05.2017
17:00
Stal Rzeszów
3:0
Podlasie Biała Podlaska
13.05.2017
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
3:1
JKS Jarosław
14.05.2017
17:00
Unia Tarnów
4:2
Resovia Rzeszów
14.05.2017
17:00
Soła Oświęcim pauzuje.

30. kolejka 20.05.2017

JKS Jarosław
0:5
Stal Rzeszów
20.05.2017
17:00
Podlasie Biała Podlaska
0:4
MKS Trzebinia
20.05.2017
13:00
Wierna Małogoszcz
1:3
Podhale Nowy Targ
20.05.2017
17:00
Garbarnia Kraków
Avia Świdnik
20.05.2017
15:00
Motor Lublin
3:1
Karpaty Krosno
20.05.2017
16:30
Soła Oświęcim
2:1
Unia Tarnów
20.05.2017
17:00
Resovia Rzeszów
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
20.05.2017
17:00
Spartakus Daleszyce
1:1
KSZO Ostrowiec Św.
21.05.2017
15:00
Cosmos Nowotaniec pauzuje.

31. kolejka 27.05.2017

Avia Świdnik
2:3
Wierna Małogoszcz
26.05.2017
17:00
Resovia Rzeszów
2:1
JKS Jarosław
27.05.2017
17:00
Unia Tarnów
0:0
Cosmos Nowotaniec
27.05.2017
17:00
Karpaty Krosno
1:1
Spartakus Daleszyce
27.05.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Garbarnia Kraków
27.05.2017
20:00
Podhale Nowy Targ
Podlasie Biała Podlaska
27.05.2017
15:00
MKS Trzebinia
0:3
Stal Rzeszów
27.05.2017
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Soła Oświęcim
28.05.2017
12:00
Motor Lublin pauzuje.

32. kolejka 03.06.2017

JKS Jarosław
1:2
MKS Trzebinia
03.06.2017
17:00
Stal Rzeszów
3:0
Podhale Nowy Targ
03.06.2017
17:00
Podlasie Biała Podlaska
0:0
Avia Świdnik
03.06.2017
17:00
Wierna Małogoszcz
0:0
KSZO Ostrowiec Św.
03.06.2017
17:00
Garbarnia Kraków
Karpaty Krosno
03.06.2017
15:00
Motor Lublin
3:0
Unia Tarnów
03.06.2017
16:30
Soła Oświęcim
0:1
Resovia Rzeszów
03.06.2017
17:00
Cosmos Nowotaniec
0:3
Orlęta Radzyń Podlaski
04.06.2017
14:00
Spartakus Daleszyce pauzuje.

33. kolejka 11.06.2017

Unia Tarnów
Spartakus Daleszyce
07.06.2017
17:30
Avia Świdnik
0:4
Stal Rzeszów
07.06.2017
18:00
Soła Oświęcim
3:2
JKS Jarosław
11.06.2017
17:00
Resovia Rzeszów
3:1
Cosmos Nowotaniec
11.06.2017
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
4:1
Motor Lublin
11.06.2017
17:00
Karpaty Krosno
1:1
Wierna Małogoszcz
11.06.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Podlasie Biała Podlaska
11.06.2017
17:00
Podhale Nowy Targ
2:1
MKS Trzebinia
11.06.2017
17:00
Garbarnia Kraków pauzuje.

34. kolejka 17.06.2017

JKS Jarosław
4:1
Podhale Nowy Targ
17.06.2017
17:00
MKS Trzebinia
2:1
Avia Świdnik
17.06.2017
17:00
Stal Rzeszów
3:0
KSZO Ostrowiec Św.
17.06.2017
11:00
Podlasie Biała Podlaska
1:3
Karpaty Krosno
17.06.2017
17:00
Garbarnia Kraków
Unia Tarnów
17.06.2017
17:00
Spartakus Daleszyce
5:2
Orlęta Radzyń Podlaski
17.06.2017
17:00
Resovia Rzeszów
1:3
Motor Lublin
17.06.2017
17:00
Cosmos Nowotaniec
2:3
Soła Oświęcim
17.06.2017
13:00
Wierna Małogoszcz pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

34. kolejka 17.06.2017

17.06.2017
17:00
JKS Jarosław
4:1
Podhale Nowy Targ
17.06.2017
17:00
MKS Trzebinia
2:1
Avia Świdnik
17.06.2017
11:00
Stal Rzeszów
3:0
KSZO Ostrowiec Św.
17.06.2017
17:00
Podlasie Biała Podlaska
1:3
Karpaty Krosno
17.06.2017
17:00
Garbarnia Kraków
Unia Tarnów
17.06.2017
17:00
Spartakus Daleszyce
5:2
Orlęta Radzyń Podlaski
17.06.2017
17:00
Resovia Rzeszów
1:3
Motor Lublin
17.06.2017
13:00
Cosmos Nowotaniec
2:3
Soła Oświęcim
Wierna Małogoszcz pauzuje.

34. kolejka 17.06.2017

17.06.2017
17:00
JKS Jarosław
4:1
Podhale Nowy Targ
17.06.2017
17:00
MKS Trzebinia
2:1
Avia Świdnik
17.06.2017
11:00
Stal Rzeszów
3:0
KSZO Ostrowiec Św.
17.06.2017
17:00
Podlasie Biała Podlaska
1:3
Karpaty Krosno
17.06.2017
17:00
Garbarnia Kraków
Unia Tarnów
17.06.2017
17:00
Spartakus Daleszyce
5:2
Orlęta Radzyń Podlaski
17.06.2017
17:00
Resovia Rzeszów
1:3
Motor Lublin
17.06.2017
13:00
Cosmos Nowotaniec
2:3
Soła Oświęcim
Wierna Małogoszcz pauzuje.

Wiadomości ligowe


Fortuna I Liga

Podbeskidzie Bielsko Biała
4:1
Zagłębie Sosnowiec
16.11.2019
12:40
GKS Tychy
2:2
Radomiak Radom
16.11.2019
17:00
Stomil Olsztyn
0:1
GKS Bełchatów
16.11.2019
15:00
Chojniczanka Chojnice
1:3
Wigry Suwałki
16.11.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
2:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.11.2019
17:00
Warta Poznań
:
Stal Mielec
17.11.2019
12:40

II liga

Widzew Łódź
4:0
Gryf Wejherowo
15.11.2019
19:10
Błękitni Stargard
3:2
Górnik Polkowice
16.11.2019
13:00
Bytovia Bytów
1:1
Elana Toruń
16.11.2019
16:00
Górnik Łęczna
1:0
Garbarnia Kraków
16.11.2019
17:00
Resovia Rzeszów
3:2
Stal Stalowa Wola
16.11.2019
13:00
Lech II Poznań
1:1
Olimpia Elbląg
16.11.2019
13:00
Pogoń Siedlce
:
Stal Rzeszów
17.11.2019
13:00
Znicz Pruszków
:
GKS Katowice
17.11.2019
13:05

III liga, grupa IV

Jutrzenka Giebułtów
0:1
Sokół Sieniawa
16.11.2019
12:00
Avia Świdnik
1:0
Wisłoka Dębica
16.11.2019
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:1
KSZO Ostrowiec Św.
16.11.2019
13:00
Podhale Nowy Targ
1:2
Hutnik Kraków
16.11.2019
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:0
Korona II Kielce
16.11.2019
13:00
Podlasie Biała Podlaska
0:1
Siarka Tarnobrzeg
16.11.2019
13:00
Motor Lublin
4:1
Hetman Zamość
16.11.2019
17:00
Wisła Sandomierz
:
Wisła Puławy
17.11.2019
13:00
Stal Kraśnik
:
Chełmianka Chełm
17.11.2019
13:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
1:3
Unia Oświęcim
16.11.2019
11:00
Czarni Staniątki
1:3
Słomniczanka Słomniki
16.11.2019
12:00
Beskid Andrychów
2:2
Orzeł Ryczów
16.11.2019
11:00
LKS Rajsko
3:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
16.11.2019
13:00
Cracovia II Kraków
2:0
MKS Trzebinia
16.11.2019
12:00
Sokół Kocmyrzów
0:5
Wiślanie Jaśkowice
16.11.2019
13:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Jawiszowice
17.11.2019
12:00
Pcimianka Pcim
:
Wisła II Kraków
17.11.2019
13:30
Skawinka Skawina
:
Dalin Myślenice
17.11.2019
13:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
1:2
Babia Góra Sucha Beskidzka
16.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Strażak Mokrzyska
1:0
Sokół Maszkienice
16.11.2019
13:00
Sokół Borzęcin Górny
3:1
Naprzód Sobolów
17.11.2019
13:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Arkadia Olszyny
17.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
1:2
Ciężkowianka Ciężkowice
16.11.2019
13:00
Pogórze
1:1
LKS Ładna
16.11.2019
13:30
LKS Szynwałd
2:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
16.11.2019
13:00
Wisła Szczucin
1:1
Dunajec Zbylitowska Góra
16.11.2019
13:00
Polan Żabno
0:2
Ikar Odporyszów
16.11.2019
13:00
Tuchovia Tuchów
1:0
GLKS Gromnik
16.11.2019
13:00
Olimpia Wojnicz
:
Metal Tarnów
17.11.2019
13:00
Unia Niedomice
:
Dunajec Zakliczyn
17.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Gród Podegrodzie
:
Dunajec Nowy Sącz
17.11.2019
11:00
LKS Łużna
2:6
Kolejarz Stróże
17.11.2019
12:00
Orzeł Wojnarowa
:
Skalnik Kamionka Wielka
17.11.2019
12:00

Klasa A (Kraków I)

Płomień Kościelec
0:3
Szreniawa Koszyce
16.11.2019
14:00

Klasa A (Kraków III)

Strzelcy Kraków
3:2
Cedronka Wola Radziszowska
16.11.2019
13:00

Klasa A (Wieliczka)

UKS Sygneczów
2:7
Złomex Branice
16.11.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
7:1
Sokół Gołaczewy
16.11.2019
11:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:4
Przebój II Wolbrom
16.11.2019
13:30
Leśnik Gorenice
4:1
Unia Jaroszowiec
16.11.2019
14:00
Wielmożanka Wielmoża
1:0
Olimpia Łobzów
16.11.2019
14:00
Centuria Chechło
2:1
Prądnik Sułoszowa
16.11.2019
14:00
Strażak Przybysławice
:
Legion Bydlin
17.11.2019
13:30
Promień Przeginia
:
Laskowianka Laski
17.11.2019
13:30
Błysk Zederman
:
Spartak Charsznica
17.11.2019
13:30

Klasa A (Chrzanów)

MKS Alwernia
3:2
SPRiN Regulice
16.11.2019
13:00

Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
:
Agricola Klimontów
17.11.2019
13:00

Klasa B (Kraków III)

Grom Kraków
:
Dragoons Kraków
17.11.2019
13:00
Bratniak Kraków
:
Fairant Kraków
17.11.2019
11:00

Klasa B (Kraków IV)

Nadwiślan Rusocice
:
Piast Skawina
17.11.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Korona Kielce
2:1
Lech Poznań
16.11.2019
12:00
Escola Varsovia Warszawa
0:0
Arka G.
16.11.2019
12:00
Pogoń Szczecin
4:0
Hutnik Kraków
16.11.2019
11:00
Legia Warszawa
4:2
Lechia
16.11.2019
12:00
Jagiellonia
1:1
Wisła Kraków
16.11.2019
12:00
Górnik Zabrze
:
Zagłębie Lubin
17.11.2019
12:00
Cracovia Kraków
:
SMS Łódź
17.11.2019
12:00
Śląsk Wrocław
:
Gwarek Zabrze
17.11.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Wisła Kraków
1:5
Cracovia Kraków
16.11.2019
12:30
Stal Mielec
3:0
Podgórze Kraków
16.11.2019
12:00
Korona Kielce
1:5
Karpaty Krosno
16.11.2019
13:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:0
BKS Lublin
16.11.2019
11:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Sandecja Nowy Sącz
1:4
KKP Korona
15.11.2019
14:00
Wisła Kraków
5:0
TOP 54 Biała Podlaska
16.11.2019
10:00
Górnik Ł.
4:2
Motor Lublin
16.11.2019
10:00
AP 21 Kraków
:
Stal Rz.
17.11.2019
15:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
0:3
Górnik Łęczna
16.11.2019
12:00
AZS UJ Kraków
3:1
AZS PWSZ Wałbrzych
16.11.2019
12:00
KKP Bydgoszcz
:
Olimpia Szczecin
17.11.2019
12:00
AZS Wrocław
:
Rolnik Głogówek
17.11.2019
12:00
SMS Łódź
:
GKS Katowice
17.11.2019
13:00
Czarni Sosnowiec
:
Mitech Żywiec
17.11.2019
12:00

I liga kobiet, gr. południowa

Wanda Nowa Huta
3:2
Rysy Bukowina Tatrzańska
16.11.2019
12:00
Tarnovia Tarnów
5:1
ROW Rybnik
16.11.2019
12:00
Rekord Bielsko Biała
6:1
Sparta Daleszyce
16.11.2019
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
SWD Wodzisław
17.11.2019
13:30

II liga kobiet, gr. małopolska

Naprzód Sobolów
1:4
Iskra Brzezinka
16.11.2019
12:00
Starówka Nowy Sącz
0:4
KSP Kielce
16.11.2019
13:00
Potok Sitno
0:7
UKS Staszkówka Jelna
16.11.2019
14:00

III liga kobiet, gr. małopolska

FSA Kraków
1:3
Podgórze Kraków
16.11.2019
11:00

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

Unia Opole
3:2
Zabrze
16.11.2019
14:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (gr.południowa)

Wierzbowianka Wierzbno
:
ISD-AJD Częstochowa
17.11.2019
20:00
Rekord Bielsko Biała
:
Wanda Słomniczanka Słomniki
17.11.2019
16:30