facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

IV liga (Kraków-Wadowice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 06.08.2016

Unia Oświęcim
2:0
Skawinka Skawina
06.08.2016
17:00
TS Węgrzce
0:1
Dalin Myślenice
06.08.2016
11:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:0 v.o.
Michałowianka Michałowice
06.08.2016
17:30
Sosnowianka Stanisław Dln
1:3
Beskid Andrychów
06.08.2016
16:00
Iskra Klecza Dolna
1:1
Hutnik Kraków
06.08.2016
17:00
Pcimianka Pcim
1:6
Cracovia II Kraków
07.08.2016
17:30
Wiślanka Grabie
1:1
Jutrzenka Giebułtów
07.08.2016
17:00
Proszowianka Proszowice
3:2
Wiślanie Jaśkowice
07.08.2016
17:00

2. kolejka 13.08.2016

Skawinka Skawina
0:4
Wiślanie Jaśkowice
13.08.2016
17:30
Hutnik Kraków
4:1
Proszowianka Proszowice
13.08.2016
17:00
Jutrzenka Giebułtów
1:2
Iskra Klecza Dolna
13.08.2016
11:00
Beskid Andrychów
2:1
Wiślanka Grabie
13.08.2016
17:00
Michałowianka Michałowice
2:2
Sosnowianka Stanisław Dln
13.08.2016
17:30
Dalin Myślenice
2:1
Orzeł Piaski Wielkie
13.08.2016
11:00
Unia Oświęcim
4:1
Pcimianka Pcim
13.08.2016
17:00
Cracovia II Kraków
7:0
TS Węgrzce
14.08.2016
11:00

3. kolejka 20.08.2016

Orzeł Piaski Wielkie
0:1
Cracovia II Kraków
20.08.2016
11:00
Wiślanka Grabie
0:2
Michałowianka Michałowice
20.08.2016
17:00
Iskra Klecza Dolna
2:0
Beskid Andrychów
20.08.2016
11:00
Wiślanie Jaśkowice
5:0
Hutnik Kraków
20.08.2016
16:00
Pcimianka Pcim
2:2
Skawinka Skawina
21.08.2016
17:00
TS Węgrzce
0:1
Unia Oświęcim
21.08.2016
16:30
Sosnowianka Stanisław Dln
3:5
Dalin Myślenice
21.08.2016
17:00
Proszowianka Proszowice
3:4
Jutrzenka Giebułtów
21.08.2016
17:00

4. kolejka 27.08.2016

Skawinka Skawina
2:6
Hutnik Kraków
27.08.2016
17:00
Jutrzenka Giebułtów
0:1
Wiślanie Jaśkowice
27.08.2016
11:00
Beskid Andrychów
2:0
Proszowianka Proszowice
27.08.2016
17:00
Michałowianka Michałowice
2:2
Iskra Klecza Dolna
27.08.2016
17:00
Dalin Myślenice
2:2
Wiślanka Grabie
27.08.2016
17:00
Unia Oświęcim
2:0
Orzeł Piaski Wielkie
27.08.2016
17:00
Cracovia II Kraków
1:0
Sosnowianka Stanisław Dln
28.08.2016
11:00
Pcimianka Pcim
1:3
TS Węgrzce
28.08.2016
17:00

5. kolejka 03.09.2016

Proszowianka Proszowice
2:1
Michałowianka Michałowice
31.08.2016
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Pcimianka Pcim
03.09.2016
16:30
Sosnowianka Stanisław Dln
1:0
Unia Oświęcim
03.09.2016
16:30
Wiślanka Grabie
2:4
Cracovia II Kraków
03.09.2016
17:00
Iskra Klecza Dolna
3:3
Dalin Myślenice
03.09.2016
17:00
Wiślanie Jaśkowice
0:0
Beskid Andrychów
03.09.2016
16:00
Hutnik Kraków
2:4
Jutrzenka Giebułtów
03.09.2016
16:00
TS Węgrzce
4:1
Skawinka Skawina
04.09.2016
15:00

6. kolejka 10.09.2016

Skawinka Skawina
1:4
Jutrzenka Giebułtów
10.09.2016
16:30
Beskid Andrychów
0:1
Hutnik Kraków
10.09.2016
16:30
Michałowianka Michałowice
2:2
Wiślanie Jaśkowice
10.09.2016
16:30
Dalin Myślenice
4:0
Proszowianka Proszowice
10.09.2016
16:30
Cracovia II Kraków
7:1
Iskra Klecza Dolna
10.09.2016
11:00
Unia Oświęcim
0:0
Wiślanka Grabie
10.09.2016
16:30
Pcimianka Pcim
1:2
Sosnowianka Stanisław Dln
11.09.2016
16:30
TS Węgrzce
5:0
Orzeł Piaski Wielkie
11.09.2016
16:00

7. kolejka 17.09.2016

Orzeł Piaski Wielkie
2:0
Skawinka Skawina
17.09.2016
16:00
Wiślanka Grabie
1:2
Pcimianka Pcim
17.09.2016
16:00
Iskra Klecza Dolna
4:0
Unia Oświęcim
17.09.2016
16:00
Wiślanie Jaśkowice
6:0
Dalin Myślenice
17.09.2016
15:00
Hutnik Kraków
0:2
Michałowianka Michałowice
17.09.2016
16:00
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Beskid Andrychów
17.09.2016
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:1
TS Węgrzce
18.09.2016
16:00
Proszowianka Proszowice
0:1
Cracovia II Kraków
18.09.2016
16:00

8. kolejka 24.09.2016

Skawinka Skawina
3:1
Beskid Andrychów
24.09.2016
16:00
Dalin Myślenice
0:1
Hutnik Kraków
24.09.2016
16:00
Unia Oświęcim
1:0
Proszowianka Proszowice
24.09.2016
16:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:3
Sosnowianka Stanisław Dln
24.09.2016
16:00
Michałowianka Michałowice
0:2
Jutrzenka Giebułtów
25.09.2016
16:00
Cracovia II Kraków
2:1
Wiślanie Jaśkowice
25.09.2016
16:00
Pcimianka Pcim
2:0
Iskra Klecza Dolna
25.09.2016
16:00
TS Węgrzce
2:4
Wiślanka Grabie
25.09.2016
16:00

9. kolejka 01.10.2016

Iskra Klecza Dolna
3:2
TS Węgrzce
01.10.2016
15:30
Hutnik Kraków
1:3
Cracovia II Kraków
01.10.2016
15:00
Jutrzenka Giebułtów
3:0
Dalin Myślenice
01.10.2016
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:0
Skawinka Skawina
02.10.2016
15:30
Wiślanka Grabie
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
02.10.2016
15:00
Proszowianka Proszowice
4:2
Pcimianka Pcim
02.10.2016
15:00
Wiślanie Jaśkowice
2:0
Unia Oświęcim
02.10.2016
15:00
Beskid Andrychów
1:2
Michałowianka Michałowice
02.10.2016
15:00

10. kolejka 08.10.2016

Skawinka Skawina
3:6
Michałowianka Michałowice
08.10.2016
15:30
Dalin Myślenice
0:2
Beskid Andrychów
08.10.2016
15:30
Unia Oświęcim
3:0
Hutnik Kraków
08.10.2016
15:30
TS Węgrzce
1:0
Proszowianka Proszowice
08.10.2016
15:30
Cracovia II Kraków
1:1
Jutrzenka Giebułtów
09.10.2016
11:00
Pcimianka Pcim
0:4
Wiślanie Jaśkowice
09.10.2016
15:30
Sosnowianka Stanisław Dln
2:2
Wiślanka Grabie
09.10.2016
15:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:3
Iskra Klecza Dolna
26.10.2016
15:00

11. kolejka 15.10.2016

Beskid Andrychów
1:1
Cracovia II Kraków
 
 
Iskra Klecza Dolna
0:1
Sosnowianka Stanisław Dln
15.10.2016
11:00
Wiślanie Jaśkowice
1:0
TS Węgrzce
15.10.2016
14:30
Jutrzenka Giebułtów
3:1
Unia Oświęcim
15.10.2016
12:00
Michałowianka Michałowice
2:3
Dalin Myślenice
15.10.2016
15:00
Wiślanka Grabie
2:1
Skawinka Skawina
16.10.2016
15:00
Proszowianka Proszowice
1:2
Orzeł Piaski Wielkie
16.10.2016
15:00
Pcimianka Pcim
0:4
Hutnik Kraków
16.10.2016
15:00

12. kolejka 22.10.2016

Skawinka Skawina
3:1
Dalin Myślenice
22.10.2016
15:00
Unia Oświęcim
0:0
Beskid Andrychów
22.10.2016
15:00
TS Węgrzce
0:2
Hutnik Kraków
22.10.2016
15:00
Pcimianka Pcim
2:1
Jutrzenka Giebułtów
23.10.2016
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:0
Proszowianka Proszowice
23.10.2016
11:00
Wiślanka Grabie
1:1
Iskra Klecza Dolna
23.10.2016
15:00
Orzeł Piaski Wielkie
0:5
Wiślanie Jaśkowice
09.11.2016
13:30
Cracovia II Kraków
6:0
Michałowianka Michałowice
19.11.2016
11:00

13. kolejka 29.10.2016

Iskra Klecza Dolna
2:1
Skawinka Skawina
29.10.2016
15:00
Wiślanie Jaśkowice
1:0
Sosnowianka Stanisław Dln
29.10.2016
14:30
Hutnik Kraków
2:1
Orzeł Piaski Wielkie
29.10.2016
11:00
Jutrzenka Giebułtów
0:0
TS Węgrzce
29.10.2016
12:00
Beskid Andrychów
0:2
Pcimianka Pcim
29.10.2016
15:00
Michałowianka Michałowice
6:2
Unia Oświęcim
29.10.2016
15:00
Dalin Myślenice
0:1
Cracovia II Kraków
29.10.2016
15:00
Proszowianka Proszowice
1:3
Wiślanka Grabie
30.10.2016
14:00

14. kolejka 05.11.2016

Skawinka Skawina
0:5
Cracovia II Kraków
05.11.2016
13:30
Unia Oświęcim
1:2
Dalin Myślenice
05.11.2016
13:30
TS Węgrzce
0:1
Beskid Andrychów
05.11.2016
11:00
Iskra Klecza Dolna
1:5
Proszowianka Proszowice
05.11.2016
13:30
Pcimianka Pcim
0:4
Michałowianka Michałowice
06.11.2016
13:30
Sosnowianka Stanisław Dln
2:3
Hutnik Kraków
06.11.2016
13:30
Wiślanka Grabie
2:2
Wiślanie Jaśkowice
06.11.2016
13:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Jutrzenka Giebułtów
17.11.2016
13:45
sztuczne boisko ul. Rydlówka w Krakowie

15. kolejka 12.11.2016

Proszowianka Proszowice
0:1
Skawinka Skawina
11.11.2016
12:00
Wiślanie Jaśkowice
3:0
Iskra Klecza Dolna
11.11.2016
13:00
Hutnik Kraków
4:2
Wiślanka Grabie
11.11.2016
18:00
Jutrzenka Giebułtów
1:2
Sosnowianka Stanisław Dln
11.11.2016
12:00
Michałowianka Michałowice
1:1
TS Węgrzce
11.11.2016
13:30
Cracovia II Kraków
2:3
Unia Oświęcim
11.11.2016
13:00
Beskid Andrychów
2:0
Orzeł Piaski Wielkie
12.11.2016
13:30
Dalin Myślenice
0:3 v.o.
Pcimianka Pcim
23.11.2016
18:00
sztuczne boisko w Myślenicach, walkower - występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Dalinu, na boisku 2:0

16. kolejka 18.03.2017

Dalin Myślenice
2:1
TS Węgrzce
18.03.2017
14:15
Michałowianka Michałowice
3:2
Orzeł Piaski Wielkie
18.03.2017
15:30
Beskid Andrychów
0:0
Sosnowianka Stanisław Dln
18.03.2017
15:00
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Wiślanka Grabie
18.03.2017
12:00
Hutnik Kraków
Iskra Klecza Dolna
18.03.2017
16:00
Wiślanie Jaśkowice
2:1
Proszowianka Proszowice
18.03.2017
11:00
Skawinka Skawina
Unia Oświęcim
19.03.2017
15:00
Cracovia II Kraków
5:0
Pcimianka Pcim
19.03.2017
11:00

17. kolejka 25.03.2017

Wiślanie Jaśkowice
4:0
Skawinka Skawina
25.03.2017
15:00
Iskra Klecza Dolna
1:1
Jutrzenka Giebułtów
25.03.2017
16:00
Proszowianka Proszowice
Hutnik Kraków
26.03.2017
16:00
Wiślanka Grabie
2:1
Beskid Andrychów
26.03.2017
15:00
Pcimianka Pcim
2:2
Unia Oświęcim
26.03.2017
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:0
Michałowianka Michałowice
05.04.2017
17:00
TS Węgrzce
Cracovia II Kraków
19.04.2017
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
2:2
Dalin Myślenice
10.05.2017
17:30

18. kolejka 01.04.2017

Skawinka Skawina
2:4
Pcimianka Pcim
01.04.2017
16:00
Unia Oświęcim
1:1
TS Węgrzce
01.04.2017
16:00
Dalin Myślenice
3:1
Sosnowianka Stanisław Dln
01.04.2017
16:30
Michałowianka Michałowice
0:1
Wiślanka Grabie
01.04.2017
16:00
Beskid Andrychów
1:1
Iskra Klecza Dolna
01.04.2017
17:00
Jutrzenka Giebułtów
2:0
Proszowianka Proszowice
01.04.2017
11:00
Cracovia II Kraków
Orzeł Piaski Wielkie
02.04.2017
14:00
Hutnik Kraków
Wiślanie Jaśkowice
02.04.2017
17:00

19. kolejka 08.04.2017

Hutnik Kraków
Skawinka Skawina
08.04.2017
17:00
Wiślanie Jaśkowice
1:0
Jutrzenka Giebułtów
08.04.2017
16:00
Iskra Klecza Dolna
0:5
Michałowianka Michałowice
08.04.2017
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:4
Unia Oświęcim
08.04.2017
17:00
TS Węgrzce
Pcimianka Pcim
08.04.2017
16:00
Proszowianka Proszowice
2:0
Beskid Andrychów
09.04.2017
17:00
Wiślanka Grabie
4:1
Dalin Myślenice
09.04.2017
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:8
Cracovia II Kraków
09.04.2017
17:00

20. kolejka 15.04.2017

Dalin Myślenice
1:0
Iskra Klecza Dolna
12.04.2017
17:00
Skawinka Skawina
1:1
TS Węgrzce
15.04.2017
17:00
Pcimianka Pcim
Orzeł Piaski Wielkie
15.04.2017
11:00
Unia Oświęcim
4:0
Sosnowianka Stanisław Dln
15.04.2017
15:00
Cracovia II Kraków
Wiślanka Grabie
15.04.2017
11:00
Michałowianka Michałowice
Proszowianka Proszowice
15.04.2017
17:00
Beskid Andrychów
Wiślanie Jaśkowice
15.04.2017
11:00
Jutrzenka Giebułtów
Hutnik Kraków
15.04.2017
11:00

21. kolejka 22.04.2017

Jutrzenka Giebułtów
3:2
Skawinka Skawina
22.04.2017
16:00
Hutnik Kraków
Beskid Andrychów
22.04.2017
17:00
Wiślanie Jaśkowice
4:0
Michałowianka Michałowice
22.04.2017
16:00
Iskra Klecza Dolna
Cracovia II Kraków
22.04.2017
17:00
Proszowianka Proszowice
2:3
Dalin Myślenice
23.04.2017
17:00
Wiślanka Grabie
2:1
Unia Oświęcim
23.04.2017
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
Pcimianka Pcim
23.04.2017
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
0:1
TS Węgrzce
24.05.2017
18:00

22. kolejka 29.04.2017

Skawinka Skawina
2:4
Orzeł Piaski Wielkie
29.04.2017
17:00
Unia Oświęcim
1:1
Iskra Klecza Dolna
29.04.2017
17:00
Dalin Myślenice
1:4
Wiślanie Jaśkowice
29.04.2017
17:00
Pcimianka Pcim
1:1
Wiślanka Grabie
30.04.2017
16:30
TS Węgrzce
2:0
Sosnowianka Stanisław Dln
17.05.2017
18:00
Cracovia II Kraków
2:1
Proszowianka Proszowice
23.05.2017
17:30
Michałowianka Michałowice
1:1
Hutnik Kraków
31.05.2017
18:00
Beskid Andrychów
1:2
Jutrzenka Giebułtów
31.05.2017
18:00

23. kolejka 03.05.2017

Beskid Andrychów
1:0
Skawinka Skawina
03.05.2017
17:30
Jutrzenka Giebułtów
1:1
Michałowianka Michałowice
03.05.2017
17:00
Hutnik Kraków
Dalin Myślenice
03.05.2017
17:00
Wiślanie Jaśkowice
Cracovia II Kraków
03.05.2017
17:30
Iskra Klecza Dolna
Pcimianka Pcim
03.05.2017
17:00
Wiślanka Grabie
4:1
TS Węgrzce
03.05.2017
17:30
Sosnowianka Stanisław Dln
1:1
Orzeł Piaski Wielkie
03.05.2017
17:00
Proszowianka Proszowice
1:5
Unia Oświęcim
31.05.2017
18:00

24. kolejka 06.05.2017

Skawinka Skawina
0:2
Sosnowianka Stanisław Dln
06.05.2017
17:00
TS Węgrzce
1:3
Iskra Klecza Dolna
06.05.2017
16:00
Unia Oświęcim
0:1
Wiślanie Jaśkowice
06.05.2017
15:00
Dalin Myślenice
1:1
Jutrzenka Giebułtów
06.05.2017
17:00
Michałowianka Michałowice
0:1
Beskid Andrychów
06.05.2017
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
Wiślanka Grabie
07.05.2017
17:00
Pcimianka Pcim
1:0
Proszowianka Proszowice
07.05.2017
17:00
Cracovia II Kraków
Hutnik Kraków
07.05.2017
11:00

25. kolejka 13.05.2017

Michałowianka Michałowice
2:1
Skawinka Skawina
13.05.2017
17:00
Beskid Andrychów
2:0
Dalin Myślenice
13.05.2017
17:30
Jutrzenka Giebułtów
3:0
Cracovia II Kraków
13.05.2017
16:00
Hutnik Kraków
Unia Oświęcim
13.05.2017
17:00
Wiślanie Jaśkowice
5:1
Pcimianka Pcim
13.05.2017
17:00
Iskra Klecza Dolna
1:0
Orzeł Piaski Wielkie
13.05.2017
17:00
Wiślanka Grabie
0:1
Sosnowianka Stanisław Dln
13.05.2017
18:00
Proszowianka Proszowice
1:1
TS Węgrzce
14.05.2017
18:00

26. kolejka 20.05.2017

Skawinka Skawina
0:3
Wiślanka Grabie
20.05.2017
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
4:1
Proszowianka Proszowice
20.05.2017
17:00
TS Węgrzce
1:2
Wiślanie Jaśkowice
20.05.2017
16:00
Hutnik Kraków
8:2
Pcimianka Pcim
20.05.2017
11:00
Unia Oświęcim
1:2
Jutrzenka Giebułtów
20.05.2017
11:00
Cracovia II Kraków
3:1
Beskid Andrychów
20.05.2017
16:00
Dalin Myślenice
4:2
Michałowianka Michałowice
20.05.2017
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:3
Iskra Klecza Dolna
21.05.2017
17:00

27. kolejka 27.05.2017

Dalin Myślenice
4:0
Skawinka Skawina
27.05.2017
17:00
Michałowianka Michałowice
1:4
Cracovia II Kraków
27.05.2017
17:00
Beskid Andrychów
Unia Oświęcim
27.05.2017
18:00
Jutrzenka Giebułtów
3:1
Pcimianka Pcim
27.05.2017
11:00
Hutnik Kraków
2:1
TS Węgrzce
27.05.2017
14:00
Iskra Klecza Dolna
1:5
Wiślanka Grabie
27.05.2017
17:00
Wiślanie Jaśkowice
4:2
Orzeł Piaski Wielkie
28.05.2017
18:00
Proszowianka Proszowice
1:1
Sosnowianka Stanisław Dln
28.05.2017
18:00

28. kolejka 03.06.2017

Skawinka Skawina
0:4
Iskra Klecza Dolna
03.06.2017
17:00
Wiślanka Grabie
5:1
Proszowianka Proszowice
03.06.2017
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
0:7
Hutnik Kraków
03.06.2017
18:00
TS Węgrzce
1:0
Jutrzenka Giebułtów
03.06.2017
13:00
Unia Oświęcim
4:0
Michałowianka Michałowice
03.06.2017
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:3
Wiślanie Jaśkowice
04.06.2017
17:00
Pcimianka Pcim
0:0
Beskid Andrychów
04.06.2017
17:00
Cracovia II Kraków
5:1
Dalin Myślenice
04.06.2017
11:00

29. kolejka 10.06.2017

Cracovia II Kraków
3:2
Skawinka Skawina
10.06.2017
11:00
Dalin Myślenice
4:0
Unia Oświęcim
10.06.2017
17:00
Beskid Andrychów
1:3
TS Węgrzce
10.06.2017
15:00
Jutrzenka Giebułtów
3:1
Orzeł Piaski Wielkie
10.06.2017
16:00
Wiślanie Jaśkowice
0:1
Wiślanka Grabie
10.06.2017
14:00
Proszowianka Proszowice
1:0
Iskra Klecza Dolna
10.06.2017
11:00
Michałowianka Michałowice
3:0
Pcimianka Pcim
11.06.2017
18:00
Hutnik Kraków
2:0
Sosnowianka Stanisław Dln
11.06.2017
18:00
Mecz rozegrany na stadionie Grębałowianki

30. kolejka 17.06.2017

Skawinka Skawina
2:1
Proszowianka Proszowice
14.06.2017
18:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:4
Jutrzenka Giebułtów
14.06.2017
18:00
Iskra Klecza Dolna
0:3
Wiślanie Jaśkowice
17.06.2017
17:00
Wiślanka Grabie
0:4
Hutnik Kraków
17.06.2017
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:3
Beskid Andrychów
17.06.2017
17:00
TS Węgrzce
2:2
Michałowianka Michałowice
17.06.2017
17:00
Pcimianka Pcim
1:3
Dalin Myślenice
17.06.2017
17:00
Unia Oświęcim
1:5
Cracovia II Kraków
17.06.2017
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 17.06.2017

14.06.2017
18:00
Skawinka Skawina
2:1
Proszowianka Proszowice
14.06.2017
18:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:4
Jutrzenka Giebułtów
17.06.2017
17:00
Iskra Klecza Dolna
0:3
Wiślanie Jaśkowice
17.06.2017
17:00
Wiślanka Grabie
0:4
Hutnik Kraków
17.06.2017
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:3
Beskid Andrychów
17.06.2017
17:00
TS Węgrzce
2:2
Michałowianka Michałowice
17.06.2017
17:00
Pcimianka Pcim
1:3
Dalin Myślenice
17.06.2017
17:00
Unia Oświęcim
1:5
Cracovia II Kraków

30. kolejka 17.06.2017

14.06.2017
18:00
Skawinka Skawina
2:1
Proszowianka Proszowice
14.06.2017
18:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:4
Jutrzenka Giebułtów
17.06.2017
17:00
Iskra Klecza Dolna
0:3
Wiślanie Jaśkowice
17.06.2017
17:00
Wiślanka Grabie
0:4
Hutnik Kraków
17.06.2017
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:3
Beskid Andrychów
17.06.2017
17:00
TS Węgrzce
2:2
Michałowianka Michałowice
17.06.2017
17:00
Pcimianka Pcim
1:3
Dalin Myślenice
17.06.2017
17:00
Unia Oświęcim
1:5
Cracovia II Kraków

Wiadomości ligowe


III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Puławy
08.08.2020
11:00
Korona II Kielce
:
ŁKS Łagów
08.08.2020
12:00
Avia Świdnik
:
Stal Stalowa Wola
08.08.2020
17:00
Chełmianka Chełm
:
KS Wiązownica
08.08.2020
17:00
Hetman Zamość
:
Stal Kraśnik
08.08.2020
17:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Cracovia II Kraków
08.08.2020
17:00
Lewart Lubartów
:
Siarka Tarnobrzeg
08.08.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Sokół Sieniawa
08.08.2020
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Orlęta Radzyń Podlaski
08.08.2020
17:00
Wisłoka Dębica
:
Wisła Sandomierz
08.08.2020
17:30
Podhale Nowy Targ
:
Avia Świdnik
08.08.2020
17:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
08.08.2020
11:00
MKS Trzebinia
:
LKS Rajsko
08.08.2020
11:00
Słomniczanka Słomniki
:
Sokół Kocmyrzów
08.08.2020
14:00
Orzeł Ryczów
:
Garbarnia II Kraków
08.08.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Puszcza II
08.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
:
LKS Jawiszowice
08.08.2020
17:00
Dalin Myślenice
:
KS Chełmek
08.08.2020
17:00
Unia Oświęcim
:
Clepardia Kraków
08.08.2020
 
Pcimianka Pcim
:
Proszowianka Proszowice
09.08.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Rylovia Rylowa
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
08.08.2020
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
08.08.2020
13:00
Unia Tarnów
:
Metal Tarnów
08.08.2020
17:00
Sokół Słopnice
:
GKS Drwinia
08.08.2020
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
09.08.2020
11:00
Poprad Rytro
:
Orkan Szczyrzyc
09.08.2020
16:00
Lubań Maniowy
:
Poprad Muszyna
09.08.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
BKS Bochnia
09.08.2020
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Glinik Gorlice
09.08.2020
17:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Barciczanka Barcice
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
:
LOT Balice
08.08.2020
17:00
Orzeł Bębło
:
KS Olkusz
08.08.2020
17:00
Przebój Wolbrom
:
Orzeł Iwanowice
08.08.2020
17:00
Błękitni Modlnica
:
Przemsza Klucze
08.08.2020
17:30
Piliczanka Pilica
:
Spójnia Osiek
09.08.2020
11:00
Bolesław Bukowno
:
LKS Niedźwiedź
09.08.2020
17:30
TS Węgrzce
:
Zieleńczanka Zielonki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
:
Skawinka Skawina
08.08.2020
11:00
Bronowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
08.08.2020
17:00
Hutnik II Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
08.08.2020
17:00
Grębałowianka Kraków
:
Borek Kraków
08.08.2020
17:30
Prokocim Kraków
:
Orlęta Rudawa
08.08.2020
 
Kaszowianka Kaszów
:
Nadwiślan Kraków
09.08.2020
14:00
Piast Wołowice
:
Kmita Zabierzów
09.08.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wróblowianka Wróblowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
08.08.2020
17:00
Złomex Branice
:
Błękitni Bodzanów
08.08.2020
17:30
Radziszowianka Radziszów
:
Orzeł Myślenice
08.08.2020
17:30
Tempo Rzeszotary
:
Jordan Sum Zakliczyn
09.08.2020
16:00
Wiślanka Grabie
:
Gdovia Gdów
09.08.2020
17:00
Wiarusy Igołomia
:
Górnik Wieliczka
09.08.2020
17:00
Raba Dobczyce
:
Pasternik Ochojno
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zgoda Byczyna
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
08.08.2020
16:00
Niwa Nowa Wieś
:
LKS Gorzów
08.08.2020
16:00
Garbarz Zembrzyce
:
Nadwiślanin Gromiec
08.08.2020
17:00
Hejnał Kęty
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.08.2020
17:00
MKS Libiąż
:
Zatorzanka Zator
08.08.2020
17:00
Sokół Przytkowice
:
Victoria Jaworzno
08.08.2020
18:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
LKS Żarki
09.08.2020
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
Brzezina Osiek
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Szynwałd
:
Zorza Zaczarnie
08.08.2020
17:30
LUKS Skrzyszów
:
Tuchovia Tuchów
08.08.2020
17:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Polan Żabno
08.08.2020
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
LKS Rzuchowa
08.08.2020
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Olimpia Wojnicz
09.08.2020
17:00
GLKS Gromnik
:
Unia Niedomice
09.08.2020
17:00
Dunajec Zakliczyn
:
Wisła Szczucin
09.08.2020
17:00
Ikar Odporyszów
:
Pogórze
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Sokół Maszkienice
1:1
Jadowniczanka Jadowniki
06.08.2020
18:30
Sokół Borzęcin Górny
:
Raba Książnice
08.08.2020
13:30
Wola Radłowska
:
Strażak Mokrzyska
08.08.2020
17:00
Poręba Spytkowska
:
Orzeł Dębno
08.08.2020
18:00
Olimpia B.
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
09.08.2020
13:00
Naprzód Sobolów
:
Olimpia Kąty
09.08.2020
16:00
Błyskawica Proszówki
:
Arkadia Olszyny
09.08.2020
17:00
Radłovia Radłów
:
Jadowniczanka Jadowniki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Podhalanin Biecz
:
Zawisza R.
08.08.2020
16:00
Helena Nowy Sącz
:
LKS Łużna
08.08.2020
16:00
Hart Tęgoborze
:
LKS Uście Gorlickie
08.08.2020
17:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Grybovia Grybów
08.08.2020
17:00
Orzeł Wojnarowa
:
LKS Zagórzany
08.08.2020
17:00
LKSKobylankaKobylanka
:
Kolejarz Stróże
08.08.2020
17:00
Łosoś Łososina Dolna
:
Zyndram
09.08.2020
15:00
Sokół Stary Sącz
:
ULKS Korzenna
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Jarmuta
:
Zalesianka
08.08.2020
17:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
08.08.2020
17:30
Krokus
:
Czarni Czarny Dunajec
08.08.2020
17:30
Laskovia
:
Babia Góra Lipnica Wielka
08.08.2020
17:30
Huragan Waksmund
:
LKS Szaflary
09.08.2020
17:30
Jordan Jordanów
:
AKS Ujanowice
09.08.2020
17:30
Wierchy Pasierbiec
:
Granit Czarna Góra
09.08.2020
17:30

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
:
Prądniczanka II Kraków
08.08.2020
16:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Partyzant Dojazdów
09.08.2020
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
09.08.2020
17:30
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Michałowianka Michałowice
09.08.2020
15:00
Strażak Goszcza
:
Płomień Kościelec
09.08.2020
18:00
Spartak Wielkanoc
:
Galicja Raciborowice
09.08.2020
17:00
Błękitni II Modlnica
:
Szreniawa Koszyce
09.08.2020
17:00

Klasa A (Kraków II)

Lotnik Kryspinów
:
Wisła Rząska
08.08.2020
11:00
JKS Zelków
:
Wisła Jeziorzany
08.08.2020
11:00
Świt Krzeszowice
:
Sokół Rybna
08.08.2020
17:30
MKS Skała 2004
:
Dragon Szczyglice
08.08.2020
17:30
Iskra Czułów
:
Liszczanka Liszki
08.08.2020
18:00
Maszycanka Maszyce
:
Sportowiec Modlniczka
08.08.2020
18:00
Wisła Czernichów
:
Strażak Rączna
09.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
:
Bieżanowianka Kraków
08.08.2020
11:00
Rzozovia Rzozów
:
Iskra Krzęcin
08.08.2020
17:00
Pogoń Skotniki
:
Cedronka Wola Radziszowska
08.08.2020
17:00
Płomień Kostrze
:
Tramwaj Kraków
08.08.2020
17:00
Strzelcy Kraków
:
Podgórze Kraków
08.08.2020
17:00
Bratniak Kraków
:
Kabel Kraków
09.08.2020
17:00
Fairant Kraków
:
Gajowianka Gaj
09.08.2020
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Zryw Szarów
:
Contra Sułków
08.08.2020
16:00
Sokół Chorągwica
:
Piast Łapanów
08.08.2020
17:00
UKS Sygneczów
:
Czarnochowice
08.08.2020
17:00
Rożnowa
:
Piłkarz Podłęże
09.08.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Iskra Zakrzów
09.08.2020
16:00
Strażak Kokotów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
09.08.2020
17:00
Wolni Kłaj
:
Gwiazda Brzegi
09.08.2020
17:00
Zieloni Niegowić
:
Czarni Staniątki
09.08.2020
17:00

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
:
Sęp Droginia
08.08.2020
16:30
Karpaty Siepraw
:
Rokita Kornatka
08.08.2020
17:00
Clavia Świątniki Górne
:
Staw Polanka
08.08.2020
17:30
Gościbia Sułkowice
:
Sokół Borzęta
08.08.2020
18:00
Górki Myślenice
:
Skalnik Trzemeśnia
08.08.2020
18:00
Zielonka Wrząsowice
:
Topór Tenczyn
09.08.2020
16:00
Beskid Tokarnia
:
Lubomir Wiśniowa
09.08.2020
16:00
Iskra Brzączowice
:
LKS Rudnik
09.08.2020
17:30

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
:
Unia Jaroszowiec
08.08.2020
11:00
Prądnik Sułoszowa
:
Wielmożanka Wielmoża
08.08.2020
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Centuria Chechło
08.08.2020
17:30
Promień Przeginia
:
Spartak Charsznica
09.08.2020
11:00
Przebój Wolbrom
:
Legion Bydlin
09.08.2020
17:00
Strażak Przybysławice
:
Olimpia Łobzów
09.08.2020
17:00
Sokół Gołaczewy
:
Błysk Zederman
09.08.2020
17:00
Błyskawica Kolbark
:
Laskovia
09.08.2020
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Wisła Jankowice
:
Fablok Chrzanów
08.08.2020
11:00
Wisełka Rozkochów
:
Ciężkowianka Jaworzno
08.08.2020
17:00
Tęcza Tenczynek
:
Błyskawica Myślachowice
08.08.2020
17:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Start Kamień
08.08.2020
18:00
Victoria Zalas
:
MKS Alwernia
09.08.2020
14:30
UKS Dulowa
:
SPRiN Regulice
09.08.2020
17:00
Unia Kwaczała
:
Promyk Bolęcin
09.08.2020
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
:
Gdovia II Gdów
08.08.2020
11:00
Start Brzezie
:
Ledniczanka
08.08.2020
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Dąb Zabierzów Bocheński
08.08.2020
17:30
Promień Zakrzowiec
:
Naprzód Ochmanów
08.08.2020
18:00
Tęcza Słomiróg
:
Gryf Wiatowice
08.08.2020
18:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Górnik II Wieliczka
09.08.2020
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Batory Wola Batorska
09.08.2020
18:00

Klasa B (Myślenice)

Raba II Dobczyce
:
Górki II Myślenice
08.08.2020
15:00
Wicher Stróża
:
Cisy Harbutowice
08.08.2020
17:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Dukla Bysina
08.08.2020
17:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Grodzisko Raciechowice
08.08.2020
18:00
Karpaty II Siepraw
:
Jawor Jawornik
09.08.2020
17:00
Szczebel Lubień
:
Cyrhla Krzczonów
09.08.2020
17:00
LKS Trzebunia
:
Iskra Głogoczów
09.08.2020
18:00

Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
:
Pilica II Wierbka
08.08.2020
17:00
Northstar Miechów
:
Trzy Buki Wierzchowisko
08.08.2020
17:00
Czapla Czaple Male
:
Orzeł K.
08.08.2020
17:00
Victoria Smroków
:
Stare Bukowno
09.08.2020
11:00
Cobra Wężerów
:
Hetman Dłużec
09.08.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
:
Piliczanka II Pilica
09.08.2020
17:00

Małopolska Liga Juniorów

BKS Bochnia
2:0
Limanovia Limanowa
05.08.2020
10:00
Okocimski Brzesko
0:4
Puszcza Niepołomice
05.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
1:0
Garbarnia Kraków
05.08.2020
15:00
Prądniczanka Kraków
0:2
Unia Tarnów
05.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
2:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
05.08.2020
17:00
Sokół Stary Sącz
0:3
Podhale Nowy Targ
05.08.2020
17:30
Dunajec Nowy Sącz
0:0
Pcimianka Pcim
05.08.2020
17:30
Górnik Wieliczka
3:3
Tarnovia Tarnów
05.08.2020
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Okocimski Brzesko
08.08.2020
10:00
Limanovia Limanowa
:
Dunajec Nowy Sącz
08.08.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Sokół Stary Sącz
08.08.2020
10:00
Pcimianka Pcim
:
Górnik Wieliczka
08.08.2020
16:30
Unia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
09.08.2020
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Prądniczanka Kraków
09.08.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
:
BKS Bochnia
09.08.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Orkan Raba Wyżna
09.08.2020
17:00

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
:
Okocimski Brzesko
07.08.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

Czarni Sosnowiec
:
Olimpia Szczecin
08.08.2020
13:00
Medyk Konin
:
GKS Katowice
08.08.2020
12:00
SMS Łódź
:
AZS UJ Kraków
08.08.2020
13:30
Rolnik Biedrzychowice
:
Górnik Łęczna
09.08.2020
16:00
APLG Gdańsk
:
KKP Bydgoszcz
09.08.2020
18:00
ROW Rybnik
:
Śląsk Wrocław
09.08.2020
12:15