facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 13.08.2016

Wolania Wola Rzędzińska
0:3
Barciczanka Barcice
13.08.2016
17:00
Tarnovia Tarnów
2:3
Glinik Gorlice
13.08.2016
16:00
Limanovia Limanowa
0:0
GKS Drwinia
13.08.2016
16:00
Poprad Muszyna
2:0
Orkan Szczyrzyc
13.08.2016
11:00
Watra Białka Tatrzańska
2:2
BKS Bochnia
14.08.2016
16:00
Poprad Rytro
1:1
KS Tymbark
14.08.2016
17:00
Lubań Maniowy
5:0
Skalnik Kamionka Wielka
14.08.2016
16:00
Sokół Borzęcin Górny
1:4
Jadowniczanka Jadowniki
17.08.2016
17:30

2. kolejka 20.08.2016

Barciczanka Barcice
2:0
Orkan Szczyrzyc
20.08.2016
11:00
Lubań Maniowy
1:3
GKS Drwinia
20.08.2016
16:00
Glinik Gorlice
1:1
Sokół Borzęcin Górny
20.08.2016
17:00
Poprad Rytro
0:0
Tarnovia Tarnów
20.08.2016
12:00
BKS Bochnia
3:3
KS Tymbark
20.08.2016
17:00
Limanovia Limanowa
6:1
Poprad Muszyna
20.08.2016
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
2:1
Jadowniczanka Jadowniki
21.08.2016
17:00
Watra Białka Tatrzańska
4:1
Wolania Wola Rzędzińska
21.08.2016
16:00

3. kolejka 27.08.2016

Poprad Muszyna
1:2
Lubań Maniowy
25.08.2016
17:30
Tarnovia Tarnów
1:0
BKS Bochnia
27.08.2016
17:00
Sokół Borzęcin Górny
3:1
Poprad Rytro
27.08.2016
17:00
Watra Białka Tatrzańska
1:3
Barciczanka Barcice
28.08.2016
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:0
KS Tymbark
28.08.2016
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:3
Glinik Gorlice
28.08.2016
17:00
GKS Drwinia
2:2
Jadowniczanka Jadowniki
28.08.2016
16:00
Orkan Szczyrzyc
2:2
Limanovia Limanowa
28.08.2016
17:00

4. kolejka 31.08.2016

Barciczanka Barcice
1:3
Limanovia Limanowa
31.08.2016
17:00
Lubań Maniowy
5:0
Orkan Szczyrzyc
31.08.2016
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
2:2
Poprad Muszyna
31.08.2016
17:00
Glinik Gorlice
1:2
GKS Drwinia
31.08.2016
17:00
Poprad Rytro
1:2
Skalnik Kamionka Wielka
31.08.2016
17:00
BKS Bochnia
1:2
Sokół Borzęcin Górny
31.08.2016
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:1
Tarnovia Tarnów
31.08.2016
17:00
Watra Białka Tatrzańska
1:0
KS Tymbark
31.08.2016
17:00

5. kolejka 03.09.2016

KS Tymbark
1:3
Barciczanka Barcice
03.09.2016
17:00
Tarnovia Tarnów
2:0
Watra Białka Tatrzańska
03.09.2016
17:00
Sokół Borzęcin Górny
2:2
Wolania Wola Rzędzińska
03.09.2016
17:00
Poprad Muszyna
2:0
Glinik Gorlice
03.09.2016
15:00
Orkan Szczyrzyc
3:2
Jadowniczanka Jadowniki
03.09.2016
17:00
Limanovia Limanowa
3:1
Lubań Maniowy
03.09.2016
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
2:5
BKS Bochnia
04.09.2016
17:00
GKS Drwinia
1:1
Poprad Rytro
04.09.2016
16:00

6. kolejka 10.09.2016

Barciczanka Barcice
2:2
Lubań Maniowy
10.09.2016
16:30
Glinik Gorlice
1:2
Orkan Szczyrzyc
10.09.2016
16:00
BKS Bochnia
1:0
GKS Drwinia
10.09.2016
16:30
KS Tymbark
1:1
Tarnovia Tarnów
10.09.2016
16:00
Jadowniczanka Jadowniki
0:3
Limanovia Limanowa
11.09.2016
16:00
Poprad Rytro
0:1
Poprad Muszyna
11.09.2016
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:0
Skalnik Kamionka Wielka
11.09.2016
15:00
Watra Białka Tatrzańska
3:0
Sokół Borzęcin Górny
11.09.2016
15:00

7. kolejka 17.09.2016

Poprad Muszyna
4:3
BKS Bochnia
17.09.2016
16:00
Limanovia Limanowa
5:1
Glinik Gorlice
17.09.2016
16:00
Tarnovia Tarnów
0:1
Barciczanka Barcice
18.09.2016
16:00
Sokół Borzęcin Górny
0:4
KS Tymbark
18.09.2016
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:1
Watra Białka Tatrzańska
18.09.2016
16:00
GKS Drwinia
1:2
Wolania Wola Rzędzińska
18.09.2016
16:00
Orkan Szczyrzyc
1:2
Poprad Rytro
18.09.2016
16:00
Lubań Maniowy
6:0
Jadowniczanka Jadowniki
18.09.2016
15:00

8. kolejka 24.09.2016

Barciczanka Barcice
4:1
Jadowniczanka Jadowniki
24.09.2016
16:00
Glinik Gorlice
0:0
Lubań Maniowy
24.09.2016
15:00
Poprad Rytro
0:3
Limanovia Limanowa
24.09.2016
16:00
BKS Bochnia
2:2
Orkan Szczyrzyc
24.09.2016
16:00
KS Tymbark
2:1
Skalnik Kamionka Wielka
24.09.2016
16:00
Tarnovia Tarnów
2:2
Sokół Borzęcin Górny
24.09.2016
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:3
Poprad Muszyna
25.09.2016
15:00
Watra Białka Tatrzańska
3:0
GKS Drwinia
25.09.2016
15:00

9. kolejka 01.10.2016

Sokół Borzęcin Górny
1:2
Barciczanka Barcice
01.10.2016
16:00
Poprad Muszyna
0:0
Watra Białka Tatrzańska
01.10.2016
14:00
Orkan Szczyrzyc
3:3
Wolania Wola Rzędzińska
01.10.2016
15:00
Limanovia Limanowa
0:2
BKS Bochnia
01.10.2016
15:00
Skalnik Kamionka Wielka
1:2
Tarnovia Tarnów
02.10.2016
16:00
GKS Drwinia
1:3
KS Tymbark
02.10.2016
16:00
Lubań Maniowy
1:0
Poprad Rytro
02.10.2016
14:00
Jadowniczanka Jadowniki
3:1
Glinik Gorlice
02.10.2016
15:00

10. kolejka 08.10.2016

Barciczanka Barcice
3:0
Glinik Gorlice
08.10.2016
15:00
KS Tymbark
2:2
Poprad Muszyna
08.10.2016
15:00
Tarnovia Tarnów
0:1
GKS Drwinia
08.10.2016
15:30
Sokół Borzęcin Górny
2:3
Skalnik Kamionka Wielka
08.10.2016
15:30
Poprad Rytro
4:3
Jadowniczanka Jadowniki
09.10.2016
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:0
Limanovia Limanowa
09.10.2016
15:00
Watra Białka Tatrzańska
3:1
Orkan Szczyrzyc
09.10.2016
15:30
BKS Bochnia
5:0
Lubań Maniowy
12.10.2016
15:30

11. kolejka 15.10.2016

Skalnik Kamionka Wielka
0:0
Barciczanka Barcice
15.10.2016
15:00
Poprad Muszyna
2:1
Tarnovia Tarnów
15.10.2016
14:30
Limanovia Limanowa
1:1
Watra Białka Tatrzańska
15.10.2016
15:00
Jadowniczanka Jadowniki
1:2
BKS Bochnia
15.10.2016
14:00
Glinik Gorlice
0:1
Poprad Rytro
15.10.2016
14:00
GKS Drwinia
1:0
Sokół Borzęcin Górny
16.10.2016
15:00
Lubań Maniowy
2:2
Wolania Wola Rzędzińska
16.10.2016
14:00
Orkan Szczyrzyc
2:2
KS Tymbark
12.04.2017
17:00

12. kolejka 22.10.2016

Barciczanka Barcice
3:0
Poprad Rytro
22.10.2016
14:30
KS Tymbark
0:4
Limanovia Limanowa
22.10.2016
15:00
Tarnovia Tarnów
0:0
Orkan Szczyrzyc
22.10.2016
15:00
Sokół Borzęcin Górny
3:3
Poprad Muszyna
22.10.2016
15:00
BKS Bochnia
0:1
Glinik Gorlice
23.10.2016
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
0:0
Jadowniczanka Jadowniki
23.10.2016
14:00
Watra Białka Tatrzańska
4:1
Lubań Maniowy
23.10.2016
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:3
GKS Drwinia
23.10.2016
15:00

13. kolejka 29.10.2016

Poprad Muszyna
3:0
Skalnik Kamionka Wielka
29.10.2016
14:00
Limanovia Limanowa
5:2
Tarnovia Tarnów
29.10.2016
14:00
Jadowniczanka Jadowniki
0:1
Watra Białka Tatrzańska
29.10.2016
14:00
Glinik Gorlice
2:0
Wolania Wola Rzędzińska
29.10.2016
13:00
GKS Drwinia
1:0
Barciczanka Barcice
30.10.2016
14:00
Orkan Szczyrzyc
1:5
Sokół Borzęcin Górny
30.10.2016
13:00
Lubań Maniowy
4:2
KS Tymbark
30.10.2016
13:00
Poprad Rytro
4:0
BKS Bochnia
30.10.2016
13:00

14. kolejka 05.11.2016

Barciczanka Barcice
1:0
BKS Bochnia
05.11.2016
13:00
Watra Białka Tatrzańska
1:0
Glinik Gorlice
05.11.2016
13:00
KS Tymbark
0:0
Jadowniczanka Jadowniki
05.11.2016
13:00
Tarnovia Tarnów
1:1
Lubań Maniowy
05.11.2016
13:00
Sokół Borzęcin Górny
1:1
Limanovia Limanowa
05.11.2016
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
0:0
Poprad Rytro
06.11.2016
13:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:3 v.o.
Orkan Szczyrzyc
06.11.2016
13:00
GKS Drwinia
0:0
Poprad Muszyna
06.11.2016
13:00

15. kolejka 12.11.2016

Poprad Muszyna
0:3 v.o.
Barciczanka Barcice
11.11.2016
13:00
przerwany w 90 minucie przy stanie 0:1 z powodu zdekompletowania drużyny Popradu
Limanovia Limanowa
4:1
Skalnik Kamionka Wielka
11.11.2016
12:00
Lubań Maniowy
2:1
Sokół Borzęcin Górny
11.11.2016
13:00
Poprad Rytro
3:0
Watra Białka Tatrzańska
11.11.2016
13:30
Jadowniczanka Jadowniki
3:3
Tarnovia Tarnów
12.11.2016
13:00
Glinik Gorlice
0:4
KS Tymbark
12.11.2016
13:00
Orkan Szczyrzyc
1:2
GKS Drwinia
17.05.2017
18:00
odwołany
BKS Bochnia
1:2
Wolania Wola Rzędzińska
31.05.2017
18:00

16. kolejka 18.03.2017

Barciczanka Barcice
0:0
Wolania Wola Rzędzińska
18.03.2017
15:30
BKS Bochnia
1:0
Watra Białka Tatrzańska
18.03.2017
15:30
Glinik Gorlice
1:1
Tarnovia Tarnów
18.03.2017
15:30
Jadowniczanka Jadowniki
2:4
Sokół Borzęcin Górny
18.03.2017
15:30
GKS Drwinia
0:1
Limanovia Limanowa
18.03.2017
15:30
Orkan Szczyrzyc
0:2
Poprad Muszyna
18.03.2017
15:30
KS Tymbark
0:0
Poprad Rytro
18.03.2017
15:30
Skalnik Kamionka Wielka
0:2
Lubań Maniowy
19.03.2017
15:30

17. kolejka 25.03.2017

Jadowniczanka Jadowniki
2:2
Skalnik Kamionka Wielka
25.03.2017
15:30
Sokół Borzęcin Górny
1:4
Glinik Gorlice
25.03.2017
15:30
Tarnovia Tarnów
1:0
Poprad Rytro
25.03.2017
15:30
KS Tymbark
2:3
BKS Bochnia
25.03.2017
15:30
Poprad Muszyna
1:2
Limanovia Limanowa
25.03.2017
15:30
Orkan Szczyrzyc
1:2
Barciczanka Barcice
26.03.2017
16:00
GKS Drwinia
1:6
Lubań Maniowy
26.03.2017
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:2
Watra Białka Tatrzańska
26.03.2017
15:00

18. kolejka 01.04.2017

Watra Białka Tatrzańska
0:2
Barciczanka Barcice
01.04.2017
15:00
KS Tymbark
1:4
Wolania Wola Rzędzińska
01.04.2017
17:00
BKS Bochnia
1:1
Tarnovia Tarnów
01.04.2017
17:00
Glinik Gorlice
0:1
Skalnik Kamionka Wielka
01.04.2017
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
2:1
GKS Drwinia
01.04.2017
17:00
Poprad Rytro
2:0
Sokół Borzęcin Górny
02.04.2017
15:00
Lubań Maniowy
0:0
Poprad Muszyna
02.04.2017
16:30
Limanovia Limanowa
5:3
Orkan Szczyrzyc
02.04.2017
16:00

19. kolejka 08.04.2017

Limanovia Limanowa
Barciczanka Barcice
08.04.2017
16:00
Orkan Szczyrzyc
1:0
Lubań Maniowy
08.04.2017
16:00
Jadowniczanka Jadowniki
2:4
Poprad Muszyna
08.04.2017
17:00
GKS Drwinia
2:0
Glinik Gorlice
08.04.2017
17:00
Sokół Borzęcin Górny
3:2
BKS Bochnia
08.04.2017
17:00
KS Tymbark
1:1
Watra Białka Tatrzańska
08.04.2017
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
2:4
Poprad Rytro
09.04.2017
17:00
Tarnovia Tarnów
0:2
Wolania Wola Rzędzińska
09.04.2017
16:00

20. kolejka 15.04.2017

Barciczanka Barcice
1:0
KS Tymbark
15.04.2017
12:00
Watra Białka Tatrzańska
2:1
Tarnovia Tarnów
15.04.2017
12:00
Wolania Wola Rzędzińska
5:1
Sokół Borzęcin Górny
15.04.2017
13:00
BKS Bochnia
4:0
Skalnik Kamionka Wielka
15.04.2017
13:00
Poprad Rytro
2:1
GKS Drwinia
15.04.2017
13:00
Glinik Gorlice
1:3
Poprad Muszyna
15.04.2017
12:00
Jadowniczanka Jadowniki
3:0 v.o.
Orkan Szczyrzyc
15.04.2017
11:00
Lubań Maniowy
0:3
Limanovia Limanowa
15.04.2017
12:00

21. kolejka 22.04.2017

Limanovia Limanowa
5:2
Jadowniczanka Jadowniki
22.04.2017
17:00
Orkan Szczyrzyc
2:4
Glinik Gorlice
22.04.2017
17:00
Poprad Muszyna
1:1
Poprad Rytro
22.04.2017
11:00
Sokół Borzęcin Górny
2:2
Watra Białka Tatrzańska
22.04.2017
17:00
GKS Drwinia
3:0
BKS Bochnia
23.04.2017
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
3:2
Wolania Wola Rzędzińska
23.04.2017
17:00
Tarnovia Tarnów
2:0
KS Tymbark
23.04.2017
11:00
Lubań Maniowy
0:0
Barciczanka Barcice
06.06.2017
18:00

22. kolejka 29.04.2017

Barciczanka Barcice
1:0
Tarnovia Tarnów
29.04.2017
16:00
Watra Białka Tatrzańska
4:0
Skalnik Kamionka Wielka
29.04.2017
16:30
Wolania Wola Rzędzińska
0:1
GKS Drwinia
29.04.2017
16:00
BKS Bochnia
0:3
Poprad Muszyna
29.04.2017
16:00
Glinik Gorlice
1:1
Limanovia Limanowa
29.04.2017
17:00
Poprad Rytro
Orkan Szczyrzyc
30.04.2017
16:00
Jadowniczanka Jadowniki
1:0
Lubań Maniowy
17.05.2017
18:00
KS Tymbark
3:0
Sokół Borzęcin Górny
24.05.2017
18:00

23. kolejka 03.05.2017

Poprad Muszyna
0:0
Wolania Wola Rzędzińska
01.05.2017
18:00
Jadowniczanka Jadowniki
0:2
Barciczanka Barcice
03.05.2017
17:00
Lubań Maniowy
0:1
Glinik Gorlice
03.05.2017
17:00
Limanovia Limanowa
Poprad Rytro
03.05.2017
17:00
Orkan Szczyrzyc
2:0
BKS Bochnia
03.05.2017
17:00
GKS Drwinia
1:1
Watra Białka Tatrzańska
03.05.2017
18:00
Skalnik Kamionka Wielka
3:1
KS Tymbark
03.05.2017
18:00
Sokół Borzęcin Górny
3:0
Tarnovia Tarnów
03.05.2017
17:00

24. kolejka 06.05.2017

Barciczanka Barcice
3:1
Sokół Borzęcin Górny
06.05.2017
16:00
Tarnovia Tarnów
4:1
Skalnik Kamionka Wielka
06.05.2017
17:00
BKS Bochnia
2:2
Limanovia Limanowa
06.05.2017
17:00
Glinik Gorlice
3:0
Jadowniczanka Jadowniki
06.05.2017
17:00
Watra Białka Tatrzańska
1:1
Poprad Muszyna
07.05.2017
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
3:2
Orkan Szczyrzyc
07.05.2017
16:00
Poprad Rytro
2:3
Lubań Maniowy
07.05.2017
16:00
KS Tymbark
1:0
GKS Drwinia
31.05.2017
18:00

25. kolejka 13.05.2017

Glinik Gorlice
1:1
Barciczanka Barcice
13.05.2017
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
0:3
Poprad Rytro
13.05.2017
17:00
Limanovia Limanowa
3:1
Wolania Wola Rzędzińska
13.05.2017
17:00
Orkan Szczyrzyc
1:2
Watra Białka Tatrzańska
13.05.2017
17:00
Poprad Muszyna
2:1
KS Tymbark
13.05.2017
17:00
GKS Drwinia
0:2
Tarnovia Tarnów
13.05.2017
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
2:1
Sokół Borzęcin Górny
13.05.2017
17:00
Lubań Maniowy
1:0
BKS Bochnia
14.05.2017
16:00

26. kolejka 20.05.2017

Barciczanka Barcice
0:1
Skalnik Kamionka Wielka
20.05.2017
17:00
Sokół Borzęcin Górny
1:2
GKS Drwinia
20.05.2017
17:00
Tarnovia Tarnów
0:1
Poprad Muszyna
20.05.2017
17:00
KS Tymbark
1:1
Orkan Szczyrzyc
20.05.2017
17:00
BKS Bochnia
4:2
Jadowniczanka Jadowniki
20.05.2017
17:00
Watra Białka Tatrzańska
2:1
Limanovia Limanowa
21.05.2017
14:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:3
Lubań Maniowy
21.05.2017
16:00
Poprad Rytro
2:2
Glinik Gorlice
21.05.2017
17:00

27. kolejka 27.05.2017

Glinik Gorlice
2:1
BKS Bochnia
27.05.2017
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
1:2
Wolania Wola Rzędzińska
27.05.2017
17:00
Orkan Szczyrzyc
2:1
Tarnovia Tarnów
27.05.2017
17:00
Poprad Muszyna
3:0 v.o.
Sokół Borzęcin Górny
27.05.2017
17:00
GKS Drwinia
1:2
Skalnik Kamionka Wielka
27.05.2017
17:00
Poprad Rytro
0:0
Barciczanka Barcice
28.05.2017
17:00
Lubań Maniowy
0:5
Watra Białka Tatrzańska
28.05.2017
17:00
Limanovia Limanowa
3:1
KS Tymbark
28.05.2017
17:00

28. kolejka 03.06.2017

Barciczanka Barcice
1:1
GKS Drwinia
03.06.2017
17:00
Tarnovia Tarnów
1:3
Limanovia Limanowa
03.06.2017
17:00
KS Tymbark
2:2
Lubań Maniowy
03.06.2017
17:00
BKS Bochnia
1:0
Poprad Rytro
03.06.2017
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
1:2
Poprad Muszyna
04.06.2017
17:00
Sokół Borzęcin Górny
2:3
Orkan Szczyrzyc
04.06.2017
17:00
Watra Białka Tatrzańska
6:0
Jadowniczanka Jadowniki
04.06.2017
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
4:1
Glinik Gorlice
04.06.2017
17:00

29. kolejka 10.06.2017

BKS Bochnia
0:4
Barciczanka Barcice
10.06.2017
17:00
Glinik Gorlice
0:5
Watra Białka Tatrzańska
10.06.2017
16:00
Jadowniczanka Jadowniki
0:4
KS Tymbark
10.06.2017
17:00
Limanovia Limanowa
9:0
Sokół Borzęcin Górny
10.06.2017
17:00
Orkan Szczyrzyc
2:1
Skalnik Kamionka Wielka
10.06.2017
17:00
Poprad Rytro
4:4
Wolania Wola Rzędzińska
11.06.2017
17:00
Lubań Maniowy
0:1
Tarnovia Tarnów
11.06.2017
17:00
Poprad Muszyna
4:1
GKS Drwinia
11.06.2017
17:00

30. kolejka 17.06.2017

Barciczanka Barcice
1:2
Poprad Muszyna
17.06.2017
17:00
GKS Drwinia
0:1
Orkan Szczyrzyc
17.06.2017
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:1
Limanovia Limanowa
17.06.2017
17:00
Sokół Borzęcin Górny
0:4
Lubań Maniowy
17.06.2017
17:00
Tarnovia Tarnów
3:0
Jadowniczanka Jadowniki
17.06.2017
17:00
KS Tymbark
2:1
Glinik Gorlice
17.06.2017
17:00
Watra Białka Tatrzańska
2:2
Poprad Rytro
17.06.2017
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
7:0
BKS Bochnia
17.06.2017
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 17.06.2017

17.06.2017
17:00
Barciczanka Barcice
1:2
Poprad Muszyna
17.06.2017
17:00
GKS Drwinia
0:1
Orkan Szczyrzyc
17.06.2017
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:1
Limanovia Limanowa
17.06.2017
17:00
Sokół Borzęcin Górny
0:4
Lubań Maniowy
17.06.2017
17:00
Tarnovia Tarnów
3:0
Jadowniczanka Jadowniki
17.06.2017
17:00
KS Tymbark
2:1
Glinik Gorlice
17.06.2017
15:00
Watra Białka Tatrzańska
2:2
Poprad Rytro
17.06.2017
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
7:0
BKS Bochnia

30. kolejka 17.06.2017

17.06.2017
17:00
Barciczanka Barcice
1:2
Poprad Muszyna
17.06.2017
17:00
GKS Drwinia
0:1
Orkan Szczyrzyc
17.06.2017
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:1
Limanovia Limanowa
17.06.2017
17:00
Sokół Borzęcin Górny
0:4
Lubań Maniowy
17.06.2017
17:00
Tarnovia Tarnów
3:0
Jadowniczanka Jadowniki
17.06.2017
17:00
KS Tymbark
2:1
Glinik Gorlice
17.06.2017
15:00
Watra Białka Tatrzańska
2:2
Poprad Rytro
17.06.2017
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
7:0
BKS Bochnia

Wiadomości ligowe


Hutnik Kraków
:
Prokocim Kraków
21.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Armatura Kraków
21.09.2020
17:30
Grębałowianka Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
21.09.2020
17:30
Dąbski
:
Orzeł Piaski Wielkie
21.09.2020
17:30
Garbarnia Kraków
:
Wisła Kraków
21.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Wieczysta Kraków
21.09.2020
17:30
Strzelcy
:
Clepardia Kraków
21.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Krakus Swoszowice
21.09.2020
18:30
Wanda Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2020
17:30
Borek Kraków
:
Tyniec Kraków
21.09.2020
19:00

PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
1:1
Cracovia Kraków
20.09.2020
15:00
Lech Poznań
1:0
Warta Poznań
20.09.2020
17:30
Piast Gliwice
0:1
Jagiellonia Białystok
21.09.2020
18:00

Fortuna I liga

Korona Kielce
0:2
Górnik Łęczna
20.09.2020
12:40

II liga

Śląsk II Wrocław
0:3
KKS 1925 Kalisz
20.09.2020
12:00

III liga, gr. 4

ŁKS Łagów
3:2
Podhale Nowy Targ
20.09.2020
15:00
Sokół Sieniawa
0:0
KS Wiązownica
20.09.2020
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
23.09.2020
16:00
Sokół Sieniawa
:
Jutrzenka Giebułtów
23.09.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Podlasie Biała Podlaska
23.09.2020
19:38
Wisła Sandomierz
:
Podhale Nowy Targ
23.09.2020
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

LKS Jawiszowice
0:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
20.09.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
14:1
Poprad Rytro
20.09.2020
11:00
GKS Drwinia
1:3
Limanovia Limanowa
20.09.2020
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:2
Lubań Maniowy
20.09.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
0:0
Skalnik Kamionka Wielka
20.09.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Watra Białka Tatrzańska
23.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

KS Olkusz
1:1
LOT Balice
20.09.2020
15:00
Piliczanka Pilica
0:3
Pogoń Miechów
20.09.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prokocim Kraków
3:0
Bronowianka Kraków
20.09.2020
16:30
Hutnik II Kraków
7:0
Grębałowianka Kraków
20.09.2020
16:00
Dąbski Kraków
:
Kmita Zabierzów
23.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
4:0
Dziecanovia Dziekanowice
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
2:1
Victoria Jaworzno
20.09.2020
16:00
Nadwiślanin Gromiec
2:2
Babia Góra Sucha Beskidzka
20.09.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Ładna
0:2
LUKS Skrzyszów
20.09.2020
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:2
GLKS Gromnik
20.09.2020
16:00
LKS Rzuchowa
2:2
LKS Szynwałd
20.09.2020
16:00
Polan Żabno
3:4
Tuchovia Tuchów
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Naprzód Sobolów
4:2
Błyskawica Proszówki
20.09.2020
14:00
Olimpia Kąty
4:1
Jadowniczanka Jadowniki
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Hart Tęgoborze
2:2
LKS Łużna
20.09.2020
13:00
ULKS Korzenna
1:0
Zyndram
20.09.2020
11:00
Kolejarz Stróże
10:3
LKS Uście Gorlickie
20.09.2020
15:00
LKS Zagórzany
3:1
Grybovia Grybów
20.09.2020
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Wierchy Pasierbiec
4:2
Laskovia
20.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków I)

Prądniczanka II Kraków
1:1
Wierzbowianka Wierzbno
20.09.2020
12:30
Płomień Kościelec
0:3
Szreniawa Koszyce
20.09.2020
16:00
Strażak Goszcza
2:3
Czarni 03 Grzegorzowice
20.09.2020
16:00
Bibiczanka Bibice
2:1
Jastrzębiec Książ Wielki
20.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków II)

MKS Skała 2004
4:1
Wisła Czernichów
20.09.2020
16:00
JKS Zelków
0:3
Świt Krzeszowice
20.09.2020
16:00

Klasa A (Wieliczka)

Gwiazda Brzegi
4:4
Piast Łapanów
20.09.2020
16:00
Czarni Staniątki
8:1
Piłkarz Podłęże
20.09.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
4:0
UKS Sygneczów
20.09.2020
14:00
Wolni Kłaj
1:0
Strażak Kokotów
20.09.2020
16:30

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
1:2
Górki Myślenice
20.09.2020
11:00
Rokita Kornatka
2:2
Topór Tenczyn
20.09.2020
14:00
Lubomir Wiśniowa
2:3
Zielonka Wrząsowice
20.09.2020
15:00
Iskra Brzączowice
3:1
Gościbia Sułkowice
20.09.2020
16:00
Karpaty Siepraw
3:1
Clavia Świątniki Górne
20.09.2020
17:00

Klasa A (Olkusz)

Wielmożanka Wielmoża
4:2
Laskowianka Laski
20.09.2020
11:30
Legion Bydlin
1:3
Unia Jaroszowiec
20.09.2020
16:00
Przebój Wolbrom
2:1
Spartak Charsznica
20.09.2020
16:00
Sokół Gołaczewy
2:8
Promień Przeginia
20.09.2020
16:00
Prądnik Sułoszowa
4:1
Dłubnia Trzyciąż
20.09.2020
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
1:6
Wisła Jankowice
20.09.2020
11:00
Tęcza Tenczynek
0:2
Start Kamień
20.09.2020
16:00
Unia Kwaczała
2:1
Wolanka Wola Filipowska
20.09.2020
16:00
SPRiN Regulice
1:2
Ciężkowianka Jaworzno
20.09.2020
16:00
Promyk Bolęcin
5:4
MKS Alwernia
20.09.2020
16:30

Klasa B (Kraków I)

Agricola Klimontów
4:4
Olimpia Czaple Wielkie
20.09.2020
11:00
Sparta Skrzeszowice
0:1
Juvenia Prandocin
20.09.2020
16:00
LKS Niedźwiedź II
5:0
Milenium Radziemice
20.09.2020
16:00
Polonia Wilczkowice
0:0
LKS Polanowice
20.09.2020
16:00
Novi Narama
5:3
Kosynierzy Łuczyce
20.09.2020
17:00

Klasa B (Kraków II)

Iskra Radwanowice
1:1
Niegoszowianka
20.09.2020
17:00
Kmita II Zabierzów
1:0
Potok Więckowice
20.09.2020
16:00
Orzeł II Bębło
2:1
Płomień Jerzmanowice
20.09.2020
16:00
Maszycanka II Maszyce
5:1
Bronowicki Kraków
20.09.2020
17:00

Klasa B (Kraków III)

Grom Kraków
6:0
Universum Kraków
20.09.2020
14:00
Dragoons Kraków
0:2
Opatkowianka Opatkowice
20.09.2020
14:00
Kaszowianka II Kaszów
2:1
Albertus Kraków
20.09.2020
16:00
Rybitwy Kraków
1:1
Wawel Kraków
20.09.2020
16:00

Klasa B (Kraków IV)

Skawinka II Skawina
5:2
Błękitni Czułówek
20.09.2020
11:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Sparta Przeginia Duchowna
20.09.2020
16:00

Klasa B (Wieliczka)

Tęcza Słomiróg
0:3
Wiarusy II
20.09.2020
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
1:5
Batory Wola Batorska
20.09.2020
15:00
Gryf Wiatowice
1:6
Górnik II Wieliczka
20.09.2020
17:00

Klasa B (Myślenice)

Orzeł Nowa Wieś
4:0
Radwan Skomielna Czarna
20.09.2020
15:00
Jawor Jawornik
0:3
Cyrhla Krzczonów
20.09.2020
15:00
Iskra Głogoczów
8:0
Dukla Bysina
20.09.2020
15:30
Raba II Dobczyce
0:1
Cisy Harbutowice
20.09.2020
16:00
LKS Trzebunia
2:1
Szczebel Lubień
20.09.2020
17:00
Grodzisko Raciechowice
5:1
Górki II Myślenice
20.09.2020
17:00

Klasa B (Olkusz)

Trzy Buki Wierzchowisko
1:5
Hetman Dłużec
20.09.2020
11:00
Pilica II Wierbka
5:4
Victoria Smroków
20.09.2020
11:00
Czapla Czaple Male
2:2
Stare Bukowno
20.09.2020
11:00
Orzeł K.
4:3
Piliczanka II Pilica
20.09.2020
13:00

Klasa C (Wieliczka)

Start II Brzezie
0:3
Złomex II Branice
20.09.2020
16:00
Czarnochowice II
1:4
Contra II
20.09.2020
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Hutnik Kraków
0:4
Jagiellonia
20.09.2020
12:00
Escola Varsovia Warszawa
2:1
Lechia
20.09.2020
12:15
Zagłębie Lubin
3:0
Śląsk Wrocław
20.09.2020
12:15
Górnik Zabrze
2:0
Lech Poznań
20.09.2020
12:00
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia
23.09.2020
10:00

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
3:0
Tarnovia Tarnów
20.09.2020
10:00
Beskid Andrychów
2:0
Górnik Wieliczka
20.09.2020
11:00
Okocimski Brzesko
5:2
Dunajec Nowy Sącz
20.09.2020
14:00
Sandecja Nowy Sącz
4:0
Podhale Nowy Targ
20.09.2020
15:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Garbarnia Kraków
6:0
Podgórze Kraków
20.09.2020
10:00
Glinik Gorlice
0:2
Profi Zielonki
20.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Okocimski Brzesko
1:0
Unia Tarnów
20.09.2020
10:00
Górnik Wieliczka
2:1
Tarnovia Tarnów
20.09.2020
10:15
Podhale Nowy Targ
6:0
Sandecja II Nowy Sącz
20.09.2020
12:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Okocimski Brzesko
2:1
Unia Tarnów
20.09.2020
10:00
Garbarnia Kraków
2:1
Podhale Nowy Targ
20.09.2020
13:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

MOSiR Bochnia
:
Sandecja Nowy Sącz
21.09.2020
16:30

I Małopolska Liga Młodzików

Dunajec Nowy Sącz
4:0
Sandecja
20.09.2020
17:00
Cracovia Kraków
1:1
Tarnovia Tarnów
20.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Młodzików

Cracovia II
1:0
Limanovia Limanowa
20.09.2020
11:00

II liga kobiet (wschód)

Włókniarz Białystok
1:3
Sokół Kolbuszowa Dolna
20.09.2020
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
0:9
Respekt Myślenice
20.09.2020
15:30
Widok Lublin
:
KS Raszyn
22.09.2020
19:00

III liga kobiet, gr.4

DAP Dębica
2:0
Starówka Nowy Sącz
20.09.2020
16:00
Izolator Boguchwała
2:0
Dąb Zabierzów Bocheński
20.09.2020
11:00
Puszcza Niepołomice
2:4
Naprzód Sobolów
20.09.2020
17:00

IV liga małopolska kobiet

Uran Łukowica
3:4
Bronowianka Kraków
20.09.2020
16:00
Tempo Białka
0:0
Burza Roczyny
20.09.2020
16:00

I liga oldbojów (Kraków)

Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
21.09.2020
17:30
Grębałowianka Kraków
0:1
Opatkowianka Opatkowice
21.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Armatura Kraków
21.09.2020
17:30
Hutnik Kraków
7:2
Prokocim Kraków
21.09.2020
17:30
Garbarnia Kraków
1:2
Wisła Kraków
21.09.2020
19:30
Dąbski
:
Garbarnia Kraków
24.09.2020
17:30

II liga oldbojów (Kraków)

Strzelcy
:
Clepardia Kraków
21.09.2020
18:00
Wanda Kraków
3:1
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
0:13
Wieczysta Kraków
21.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
2:2
Krakus Swoszowice
21.09.2020
18:30
Borek Kraków
2:0
Tyniec Kraków
21.09.2020
19:00