facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 13.08.2016

Przemsza Klucze
4:0
Grębałowianka Kraków
13.08.2016
17:00
Piliczanka Pilica
3:0
Spójnia Osiek
13.08.2016
17:00
Prądniczanka Kraków
4:2
Orzeł Iwanowice
13.08.2016
10:00
Błękitni Modlnica
4:1
Zieleńczanka Zielonki
13.08.2016
17:30
Bolesław Bukowno
0:2
Sokół Kocmyrzów
13.08.2016
17:00
Pogoń Miechów
4:0
Leśnik Gorenice
14.08.2016
17:00
Przebój Wolbrom
1:2
KS Olkusz
14.08.2016
17:00

2. kolejka 20.08.2016

Leśnik Gorenice
1:4
Sokół Kocmyrzów
20.08.2016
17:00
Zieleńczanka Zielonki
5:0
Bolesław Bukowno
20.08.2016
17:00
KS Olkusz
3:3
Prądniczanka Kraków
20.08.2016
17:00
Spójnia Osiek
2:0
Przebój Wolbrom
20.08.2016
17:00
Grębałowianka Kraków
4:0
Piliczanka Pilica
20.08.2016
11:00
Pogoń Miechów
0:4
Przemsza Klucze
20.08.2016
17:00
Orzeł Iwanowice
4:1
Błękitni Modlnica
21.08.2016
17:00

3. kolejka 27.08.2016

Przemsza Klucze
3:0 v.o.
Leśnik Gorenice
27.08.2016
17:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Leśnika, na boisku 1:1
Piliczanka Pilica
1:1
Pogoń Miechów
27.08.2016
17:00
Przebój Wolbrom
1:3
Grębałowianka Kraków
27.08.2016
17:00
Prądniczanka Kraków
4:0
Spójnia Osiek
27.08.2016
17:00
Błękitni Modlnica
3:4
KS Olkusz
27.08.2016
17:00
Bolesław Bukowno
2:4
Orzeł Iwanowice
27.08.2016
17:00
Sokół Kocmyrzów
5:1
Zieleńczanka Zielonki
27.08.2016
17:00

4. kolejka 03.09.2016

Leśnik Gorenice
0:3
Zieleńczanka Zielonki
03.09.2016
17:00
KS Olkusz
2:1
Bolesław Bukowno
03.09.2016
17:00
Spójnia Osiek
2:3
Błękitni Modlnica
03.09.2016
11:00
Grębałowianka Kraków
0:2
Prądniczanka Kraków
03.09.2016
16:30
Przemsza Klucze
0:2
Piliczanka Pilica
03.09.2016
14:30
Pogoń Miechów
1:2
Przebój Wolbrom
04.09.2016
17:00
Orzeł Iwanowice
4:3
Sokół Kocmyrzów
11.11.2016
13:30

5. kolejka 10.09.2016

Piliczanka Pilica
2:0
Leśnik Gorenice
10.09.2016
16:00
Prądniczanka Kraków
1:0
Pogoń Miechów
10.09.2016
16:00
Błękitni Modlnica
0:4
Grębałowianka Kraków
10.09.2016
16:30
Bolesław Bukowno
2:1
Spójnia Osiek
10.09.2016
16:30
Sokół Kocmyrzów
2:3
KS Olkusz
10.09.2016
11:00
Zieleńczanka Zielonki
0:2
Orzeł Iwanowice
10.09.2016
16:30
Przebój Wolbrom
3:0
Przemsza Klucze
11.09.2016
16:30

6. kolejka 17.09.2016

Leśnik Gorenice
2:1
Orzeł Iwanowice
17.09.2016
16:30
KS Olkusz
4:1
Zieleńczanka Zielonki
17.09.2016
16:30
Spójnia Osiek
4:1
Sokół Kocmyrzów
17.09.2016
11:00
Grębałowianka Kraków
3:1
Bolesław Bukowno
17.09.2016
16:00
Przemsza Klucze
1:1
Prądniczanka Kraków
17.09.2016
16:00
Piliczanka Pilica
2:3
Przebój Wolbrom
17.09.2016
16:00
Pogoń Miechów
0:3
Błękitni Modlnica
18.09.2016
16:00

7. kolejka 24.09.2016

Przebój Wolbrom
4:1
Leśnik Gorenice
24.09.2016
16:00
Prądniczanka Kraków
5:0
Piliczanka Pilica
24.09.2016
16:00
Błękitni Modlnica
3:7
Przemsza Klucze
24.09.2016
16:00
Bolesław Bukowno
3:2
Pogoń Miechów
24.09.2016
16:00
Sokół Kocmyrzów
1:2
Grębałowianka Kraków
24.09.2016
16:00
Zieleńczanka Zielonki
2:2
Spójnia Osiek
24.09.2016
16:00
Orzeł Iwanowice
4:2
KS Olkusz
25.09.2016
16:00

8. kolejka 01.10.2016

Leśnik Gorenice
1:2
KS Olkusz
01.10.2016
16:00
Spójnia Osiek
2:1
Orzeł Iwanowice
01.10.2016
11:00
Grębałowianka Kraków
1:0
Zieleńczanka Zielonki
01.10.2016
15:30
Pogoń Miechów
1:3
Sokół Kocmyrzów
01.10.2016
16:00
Przemsza Klucze
2:1
Bolesław Bukowno
01.10.2016
16:00
Piliczanka Pilica
1:2
Błękitni Modlnica
01.10.2016
15:00
Przebój Wolbrom
3:1
Prądniczanka Kraków
02.10.2016
16:00

9. kolejka 08.10.2016

Prądniczanka Kraków
3:0
Leśnik Gorenice
08.10.2016
14:30
Błękitni Modlnica
2:7
Przebój Wolbrom
08.10.2016
15:30
Bolesław Bukowno
1:3
Piliczanka Pilica
08.10.2016
15:30
Sokół Kocmyrzów
4:1
Przemsza Klucze
08.10.2016
15:00
Zieleńczanka Zielonki
5:1
Pogoń Miechów
08.10.2016
15:30
KS Olkusz
5:3
Spójnia Osiek
08.10.2016
15:30
Orzeł Iwanowice
0:1
Grębałowianka Kraków
09.10.2016
15:30

10. kolejka 15.10.2016

Leśnik Gorenice
1:3
Spójnia Osiek
15.10.2016
15:30
Grębałowianka Kraków
0:2
KS Olkusz
15.10.2016
15:00
Przemsza Klucze
4:2
Zieleńczanka Zielonki
15.10.2016
15:30
Piliczanka Pilica
1:4
Sokół Kocmyrzów
15.10.2016
15:00
Przebój Wolbrom
2:1
Bolesław Bukowno
15.10.2016
15:30
Pogoń Miechów
2:2
Orzeł Iwanowice
16.10.2016
15:00
Prądniczanka Kraków
2:1
Błękitni Modlnica
16.10.2016
15:00

11. kolejka 22.10.2016

Bolesław Bukowno
0:5
Prądniczanka Kraków
22.10.2016
15:00
Sokół Kocmyrzów
5:3
Przebój Wolbrom
22.10.2016
15:00
Orzeł Iwanowice
2:1
Przemsza Klucze
22.10.2016
11:00
KS Olkusz
3:0
Pogoń Miechów
22.10.2016
15:00
Spójnia Osiek
1:2
Grębałowianka Kraków
22.10.2016
11:00
Zieleńczanka Zielonki
1:0
Piliczanka Pilica
11.11.2016
11:00
Błękitni Modlnica
8:2
Leśnik Gorenice
12.11.2016
11:00

12. kolejka 29.10.2016

Leśnik Gorenice
1:0
Grębałowianka Kraków
29.10.2016
15:00
Pogoń Miechów
0:0
Spójnia Osiek
29.10.2016
15:00
Przemsza Klucze
0:3
KS Olkusz
29.10.2016
15:00
Piliczanka Pilica
2:2
Orzeł Iwanowice
29.10.2016
15:00
Przebój Wolbrom
3:2
Zieleńczanka Zielonki
29.10.2016
15:00
Prądniczanka Kraków
0:1
Sokół Kocmyrzów
29.10.2016
15:00
Błękitni Modlnica
6:0
Bolesław Bukowno
29.10.2016
15:00

13. kolejka 05.11.2016

Bolesław Bukowno
0:1
Leśnik Gorenice
05.11.2016
13:00
Sokół Kocmyrzów
2:3
Błękitni Modlnica
05.11.2016
13:00
Zieleńczanka Zielonki
2:2
Prądniczanka Kraków
05.11.2016
13:30
Orzeł Iwanowice
3:3
Przebój Wolbrom
05.11.2016
13:00
KS Olkusz
1:3
Piliczanka Pilica
05.11.2016
13:00
Spójnia Osiek
4:1
Przemsza Klucze
05.11.2016
13:00
Grębałowianka Kraków
2:0
Pogoń Miechów
05.11.2016
13:00

14. kolejka 25.03.2017

Leśnik Gorenice
1:0
Pogoń Miechów
25.03.2017
15:00
Spójnia Osiek
1:2
Piliczanka Pilica
25.03.2017
15:00
KS Olkusz
2:0
Przebój Wolbrom
25.03.2017
15:00
Zieleńczanka Zielonki
2:1
Błękitni Modlnica
25.03.2017
15:00
Sokół Kocmyrzów
3:2
Bolesław Bukowno
25.03.2017
15:00
Orzeł Iwanowice
Prądniczanka Kraków
26.03.2017
11:00
Grębałowianka Kraków
2:1
Przemsza Klucze
05.04.2017
17:00

15. kolejka 01.04.2017

Sokół Kocmyrzów
1:0
Leśnik Gorenice
01.04.2017
16:30
Bolesław Bukowno
1:1
Zieleńczanka Zielonki
01.04.2017
16:30
Błękitni Modlnica
Orzeł Iwanowice
01.04.2017
16:30
Prądniczanka Kraków
KS Olkusz
01.04.2017
13:00
Przebój Wolbrom
0:3
Spójnia Osiek
01.04.2017
16:00
Piliczanka Pilica
0:0
Grębałowianka Kraków
01.04.2017
16:00
Przemsza Klucze
2:1
Pogoń Miechów
01.04.2017
16:00

16. kolejka 08.04.2017

Leśnik Gorenice
1:1
Przemsza Klucze
08.04.2017
15:00
Pogoń Miechów
1:1
Piliczanka Pilica
08.04.2017
16:00
Grębałowianka Kraków
Przebój Wolbrom
08.04.2017
16:00
Spójnia Osiek
0:3
Prądniczanka Kraków
08.04.2017
16:00
KS Olkusz
3:0
Błękitni Modlnica
08.04.2017
17:00
Zieleńczanka Zielonki
2:5
Sokół Kocmyrzów
08.04.2017
17:00
Orzeł Iwanowice
Bolesław Bukowno
09.04.2017
11:00

17. kolejka 15.04.2017

Zieleńczanka Zielonki
0:1
Leśnik Gorenice
15.04.2017
11:00
Sokół Kocmyrzów
Orzeł Iwanowice
15.04.2017
11:00
Bolesław Bukowno
0:1
KS Olkusz
15.04.2017
17:00
Błękitni Modlnica
5:1
Spójnia Osiek
15.04.2017
14:00
Prądniczanka Kraków
0:1
Grębałowianka Kraków
15.04.2017
11:00
Przebój Wolbrom
1:2
Pogoń Miechów
15.04.2017
16:00
Piliczanka Pilica
1:1
Przemsza Klucze
15.04.2017
12:00

18. kolejka 22.04.2017

Leśnik Gorenice
0:2
Piliczanka Pilica
22.04.2017
16:00
Przemsza Klucze
3:0
Przebój Wolbrom
22.04.2017
14:30
Pogoń Miechów
2:2
Prądniczanka Kraków
22.04.2017
17:00
Grębałowianka Kraków
Błękitni Modlnica
22.04.2017
12:00
Spójnia Osiek
0:4
Bolesław Bukowno
22.04.2017
11:00
KS Olkusz
2:1
Sokół Kocmyrzów
22.04.2017
17:00
Orzeł Iwanowice
Zieleńczanka Zielonki
23.04.2017
14:00

19. kolejka 29.04.2017

Sokół Kocmyrzów
4:1
Spójnia Osiek
29.04.2017
11:00
Bolesław Bukowno
2:0
Grębałowianka Kraków
29.04.2017
15:00
Orzeł Iwanowice
Leśnik Gorenice
30.04.2017
11:00
Prądniczanka Kraków
Przemsza Klucze
24.05.2017
17:30
Przebój Wolbrom
2:2
Piliczanka Pilica
24.05.2017
18:15
Zieleńczanka Zielonki
3:3
KS Olkusz
31.05.2017
18:30
Błękitni Modlnica
2:1
Pogoń Miechów
14.06.2017
18:30

20. kolejka 06.05.2017

Leśnik Gorenice
3:2
Przebój Wolbrom
06.05.2017
15:00
Piliczanka Pilica
1:3
Prądniczanka Kraków
06.05.2017
17:00
Pogoń Miechów
2:2
Bolesław Bukowno
06.05.2017
17:00
Grębałowianka Kraków
1:1
Sokół Kocmyrzów
06.05.2017
17:00
Spójnia Osiek
2:1
Zieleńczanka Zielonki
06.05.2017
17:00
KS Olkusz
Orzeł Iwanowice
06.05.2017
17:30
Przemsza Klucze
4:1
Błękitni Modlnica
07.05.2017
17:00

21. kolejka 13.05.2017

KS Olkusz
2:0
Leśnik Gorenice
13.05.2017
18:00
Zieleńczanka Zielonki
2:0
Grębałowianka Kraków
13.05.2017
17:30
Sokół Kocmyrzów
7:2
Pogoń Miechów
13.05.2017
18:00
Bolesław Bukowno
1:0
Przemsza Klucze
13.05.2017
15:30
Błękitni Modlnica
5:1
Piliczanka Pilica
13.05.2017
18:00
Prądniczanka Kraków
Przebój Wolbrom
13.05.2017
17:00
Orzeł Iwanowice
Spójnia Osiek
14.05.2017
14:00

22. kolejka 20.05.2017

Leśnik Gorenice
0:2
Prądniczanka Kraków
20.05.2017
17:00
Piliczanka Pilica
6:1
Bolesław Bukowno
20.05.2017
12:00
Przemsza Klucze
1:2
Sokół Kocmyrzów
20.05.2017
18:00
Pogoń Miechów
1:0
Zieleńczanka Zielonki
20.05.2017
15:30
Grębałowianka Kraków
Orzeł Iwanowice
20.05.2017
17:00
Spójnia Osiek
1:2
KS Olkusz
20.05.2017
17:00
Przebój Wolbrom
2:2
Błękitni Modlnica
21.05.2017
17:00

23. kolejka 27.05.2017

Spójnia Osiek
1:1
Leśnik Gorenice
27.05.2017
18:00
KS Olkusz
0:2
Grębałowianka Kraków
27.05.2017
18:00
Zieleńczanka Zielonki
3:1
Przemsza Klucze
27.05.2017
18:00
Sokół Kocmyrzów
2:1
Piliczanka Pilica
27.05.2017
18:00
Bolesław Bukowno
6:0
Przebój Wolbrom
27.05.2017
18:00
Błękitni Modlnica
3:2
Prądniczanka Kraków
27.05.2017
18:00
Orzeł Iwanowice
Pogoń Miechów
28.05.2017
14:00

24. kolejka 03.06.2017

Leśnik Gorenice
2:2
Błękitni Modlnica
03.06.2017
18:00
Przebój Wolbrom
1:3
Sokół Kocmyrzów
03.06.2017
17:00
Piliczanka Pilica
3:1
Zieleńczanka Zielonki
03.06.2017
16:30
Pogoń Miechów
1:3
KS Olkusz
03.06.2017
18:00
Grębałowianka Kraków
3:1
Spójnia Osiek
03.06.2017
18:00
Prądniczanka Kraków
Bolesław Bukowno
04.06.2017
17:00
Przemsza Klucze
0:0
Orzeł Iwanowice
04.06.2017
17:00

25. kolejka 10.06.2017

Grębałowianka Kraków
3:1
Leśnik Gorenice
10.06.2017
15:00
Spójnia Osiek
5:0
Pogoń Miechów
10.06.2017
11:00
KS Olkusz
0:1
Przemsza Klucze
10.06.2017
18:30
Zieleńczanka Zielonki
5:2
Przebój Wolbrom
10.06.2017
18:00
Sokół Kocmyrzów
1:1
Prądniczanka Kraków
10.06.2017
18:00
Bolesław Bukowno
2:4
Błękitni Modlnica
10.06.2017
18:00
Orzeł Iwanowice
1:4
Piliczanka Pilica
11.06.2017
12:00

26. kolejka 17.06.2017

Piliczanka Pilica
0:1
KS Olkusz
14.06.2017
18:00
Przemsza Klucze
5:0
Spójnia Osiek
16.06.2017
18:00
Błękitni Modlnica
6:4
Sokół Kocmyrzów
17.06.2017
16:00
Leśnik Gorenice
1:2
Bolesław Bukowno
18.06.2017
11:00
Prądniczanka Kraków
Zieleńczanka Zielonki
18.06.2017
11:00
Przebój Wolbrom
Orzeł Iwanowice
18.06.2017
11:00
Pogoń Miechów
0:1
Grębałowianka Kraków
18.06.2017
11:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 17.06.2017

14.06.2017
18:00
Piliczanka Pilica
0:1
KS Olkusz
16.06.2017
18:00
Przemsza Klucze
5:0
Spójnia Osiek
17.06.2017
16:00
Błękitni Modlnica
6:4
Sokół Kocmyrzów
18.06.2017
11:00
Leśnik Gorenice
1:2
Bolesław Bukowno
18.06.2017
11:00
Prądniczanka Kraków
Zieleńczanka Zielonki
18.06.2017
11:00
Przebój Wolbrom
Orzeł Iwanowice
18.06.2017
11:00
Pogoń Miechów
0:1
Grębałowianka Kraków

26. kolejka 17.06.2017

14.06.2017
18:00
Piliczanka Pilica
0:1
KS Olkusz
16.06.2017
18:00
Przemsza Klucze
5:0
Spójnia Osiek
17.06.2017
16:00
Błękitni Modlnica
6:4
Sokół Kocmyrzów
18.06.2017
11:00
Leśnik Gorenice
1:2
Bolesław Bukowno
18.06.2017
11:00
Prądniczanka Kraków
Zieleńczanka Zielonki
18.06.2017
11:00
Przebój Wolbrom
Orzeł Iwanowice
18.06.2017
11:00
Pogoń Miechów
0:1
Grębałowianka Kraków

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
:
ŁKS Łódź
11.04.2020
 
Jagiellonia Białystok
:
Piast Gliwice
11.04.2020
 
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
11.04.2020
 
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
11.04.2020
 
Arka Gdynia
:
Wisła Kraków
11.04.2020
 
Korona Kielce
:
Lech Poznań
11.04.2020
 
Górnik Zabrze
:
Legia Warszawa
11.04.2020
 
Raków Częstochowa
:
Zagłębie Lubin
11.04.2020
 

II liga

Znicz Pruszków
:
Skra Częstochowa
11.04.2020
 
Stal Stalowa Wola
:
Legionovia Legionowo
11.04.2020
19:00
Błękitni Stargard
:
Pogoń Siedlce
11.04.2020
13:00
Bytovia Bytów
:
Olimpia Elbląg
11.04.2020
16:00
Widzew Łódź
:
Lech II Poznań
11.04.2020
19:10
GKS Katowice
:
Garbarnia Kraków
11.04.2020
18:00
Resovia Rzeszów
:
Stal Rzeszów
11.04.2020
13:00

III liga, grupa IV

Wisła Puławy
:
Wisłoka Dębica
09.04.2020
18:00
Sokół Sieniawa
:
KSZO Ostrowiec Św.
11.04.2020
16:00
Podhale Nowy Targ
:
Avia Świdnik
11.04.2020
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Orlęta Radzyń Podlaski
11.04.2020
13:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Hutnik Kraków
11.04.2020
16:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Hetman Zamość
11.04.2020
 
Chełmianka Chełm
:
Korona II Kielce
11.04.2020
16:00
Wisła Sandomierz
:
Stal Kraśnik
11.04.2020
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Motor Lublin
11.04.2020
12:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
Beskid Andrychów
09.04.2020
18:00
Wiślanie Jaśkowice
:
MKS Trzebinia
10.04.2020
18:00
Czarni Staniątki
:
Pcimianka Pcim
11.04.2020
15:00
LKS Rajsko
:
LKS Jawiszowice
11.04.2020
 
Wisła II Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
11.04.2020
 
Dalin Myślenice
:
Słomniczanka Słomniki
11.04.2020
13:00
Cracovia II Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
11.04.2020
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
:
Poprad Rytro
11.04.2020
13:00
Unia Tarnów
:
Wolania Wola Rzędzińska
11.04.2020
16:00
Barciczanka Barcice
:
Poprad Muszyna
11.04.2020
13:00
BKS Bochnia
:
Okocimski Brzesko
11.04.2020
15:30
Limanovia Limanowa
:
Lubań Maniowy
11.04.2020
12:00
GKS Drwinia
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
11.04.2020
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Wierchy Rabka Zdrój
11.04.2020
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Watra Białka Tatrzańska
11.04.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Karpaty Krosno
:
Korona Kielce
09.04.2020
12:00
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
09.04.2020
14:00
Hutnik Kraków
:
Cracovia Kraków
11.04.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Stal Mielec
11.04.2020
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Korona
:
Górnik Ł.
11.04.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
11.04.2020
14:00
BKS Lublin
:
Cracovia Kraków
11.04.2020
15:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Motor Lublin
11.04.2020
 

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Resovia Rzeszów
:
Korona II
11.04.2020
13:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Chełmianka Chełm
11.04.2020
15:00
Juventa Starachowice
:
Siarka
11.04.2020
 
Orlęta R.P.
:
Garbarnia Kraków
11.04.2020
 

Małopolska Liga Juniorów

BKS Bochnia
:
Podhale Nowy Targ
09.04.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
11.04.2020
 
Dalin Myślenice
:
Orkan Raba Wyżna
11.04.2020
 
Górnik Wieliczka
:
Profi Zielonki
11.04.2020
 
Spartak S.
:
Tarnovia Tarnów
11.04.2020
 
Pcimianka Pcim
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
11.04.2020
 
Unia Tarnów
:
Puszcza Niepołomice
11.04.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Podgórze Kraków
:
Garbarnia Kraków
11.04.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Dunajec Nowy Sącz
11.04.2020
 
Glinik Gorlice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
11.04.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Profi Zielonki
11.04.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Podhale Nowy Targ
:
Górnik Wieliczka
11.04.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Hejnał
11.04.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Sandecja II Nowy Sącz
11.04.2020
 
Pcimianka
:
Unia Tarnów
11.04.2020
 

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Unia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
11.04.2020
12:15
Okocimski Brzesko
:
Garbarnia Kraków
11.04.2020
 
Unia Oświęcim
:
Podhale Nowy Targ
11.04.2020
 
AP 21 Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
11.04.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Raba Dobczyce
:
MOSiR Bochnia
11.04.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Okocimski Brzesko
11.04.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Respect Szalowa
11.04.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Beskid A.
11.04.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Kalwarianka
:
Sandecja
11.04.2020
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
11.04.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
11.04.2020
 
Cracovia Kraków
:
AS Progres Kraków
11.04.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Podhale Nowy Targ
:
Cracovia II
11.04.2020
10:00
Okocimski II
:
Bronowianka
11.04.2020
 
Fablok Chrzanów
:
TS Wisła I Kraków
11.04.2020
 
AP Progres Andrychów
:
Limanovia Limanowa
11.04.2020
 

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Czarni Staniątki
6:3
Skawinka Skawina
07.04.2020
19:00
(64-34)
Orzeł Piaski Wielkie
6:5
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
07.04.2020
19:00
(61-50)
LKS Rajsko
3:8
Wisła II Kraków
07.04.2020
19:00
(31-88)
Orzeł Ryczów
2:2
Unia Oświęcim
07.04.2020
19:00
(25-25)
Beskid Andrychów
11:12
Dalin Myślenice
07.04.2020
19:00
(112-124)
Cracovia II Kraków
2:11
Sokół Kocmyrzów
07.04.2020
19:00
(22-118)
Clepardia Kraków
2:1
Wiślanie Jaśkowice
07.04.2020
19:00
(29-18)
Pcimianka Pcim
23:20
Słomniczanka Słomniki
07.04.2020
19:00
(232-202)
LKS Jawiszowice
5:9
MKS Trzebinia
07.04.2020
19:00
(56-90)
MKS Trzebinia
12:18
Pcimianka Pcim
08.04.2020
19:00
(127-183)
Słomniczanka Słomniki
9:3
Orzeł Piaski Wielkie
08.04.2020
19:00
(97-30)
Sokół Kocmyrzów
9:6
Czarni Staniątki
08.04.2020
19:00
(98-60)
Wiślanie Jaśkowice
7:2
Cracovia II Kraków
08.04.2020
19:00
(75-22)
Unia Oświęcim
2:5
LKS Jawiszowice
08.04.2020
19:00
(23-57)
Dalin Myślenice
9:7
Clepardia Kraków
08.04.2020
19:00
(98-72)
Skawinka Skawina
4:1
LKS Rajsko
08.04.2020
19:00
(43-13)
Wisła II Kraków
9:2
Orzeł Ryczów
08.04.2020
19:00
(97-21)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
5:2
Beskid Andrychów
08.04.2020
19:00
(50-20)
Orzeł Piaski Wielkie
:
MKS Trzebinia
09.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Unia Oświęcim
09.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Sokół Kocmyrzów
09.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Słomniczanka Słomniki
09.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Wiślanie Jaśkowice
09.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Ryczów
09.04.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
09.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Wisła II Kraków
09.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Dalin Myślenice
09.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Beskid Andrychów
10.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Czarni Staniątki
10.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Clepardia Kraków
10.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
Skawinka Skawina
10.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
LKS Rajsko
10.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Orzeł Piaski Wielkie
10.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Cracovia II Kraków
10.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Pcimianka Pcim
10.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
LKS Jawiszowice
10.04.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
MKS Trzebinia
11.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Dalin Myślenice
11.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Wiślanie Jaśkowice
11.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Orzeł Ryczów
11.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Unia Oświęcim
11.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Słomniczanka Słomniki
11.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Sokół Kocmyrzów
11.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
LKS Jawiszowice
11.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
11.04.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
5:5
Piliczanka Pilica
07.04.2020
19:05
(50-56)
Spójnia Osiek
2:1
Prądniczanka Kraków
07.04.2020
19:05
(23-13)
Przemsza Klucze
6:1
Bolesław Bukowno
07.04.2020
19:05
(65-19)
LOT Balice
1:2
Orzeł Iwanowice
07.04.2020
19:05
(13-26)
Pogoń Miechów
3:2
KS Olkusz
07.04.2020
19:05
(31-21)
Proszowianka Proszowice
6:3
LKS Niedźwiedź
07.04.2020
19:05
(62-34)
Grębałowianka Kraków
2:7
Zieleńczanka Zielonki
07.04.2020
19:05
(27-78)
Bolesław Bukowno
2:2
Grębałowianka Kraków
08.04.2020
19:05
(21-20)
LKS Niedźwiedź
3:2
Spójnia Osiek
08.04.2020
19:05
(38-20)
Prądniczanka Kraków
2:0
Przebój Wolbrom
08.04.2020
19:05
(27-9)
Zieleńczanka Zielonki
6:4
LOT Balice
08.04.2020
19:05
(65-41)
Orzeł Iwanowice
2:3
Proszowianka Proszowice
08.04.2020
19:05
(24-38)
Piliczanka Pilica
6:8
Pogoń Miechów
08.04.2020
19:05
(67-85)
KS Olkusz
4:8
Przemsza Klucze
08.04.2020
19:05
(47-86)

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kmita Zabierzów
4:2
Garbarnia II Kraków
07.04.2020
19:10
(43-22)
Prokocim Kraków
4:4
Kaszowianka Kaszów
07.04.2020
19:10
(41-40)
Dąbski Kraków
8:7
Hutnik II Kraków
07.04.2020
19:10
(81-71)
Nadwiślan Kraków
14:6
Wieczysta Kraków
07.04.2020
19:10
(148-60)
Wiślanie II Jaśkowice
1:5
Błękitni Modlnica
07.04.2020
19:10
(12-51)
Piast Wołowice
19:19
TS Węgrzce
07.04.2020
19:10
(191-193)
Bronowianka Kraków
2:4
Borek Kraków
07.04.2020
19:10
(26-44)
Garbarnia II Kraków
2:9
Piast Wołowice
08.04.2020
19:10
(20-90)
Kaszowianka Kaszów
3:6
Dąbski Kraków
08.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
6:2
Prokocim Kraków
08.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
3:4
Kmita Zabierzów
08.04.2020
19:10
(31-40)
Borek Kraków
4:2
Wiślanie II Jaśkowice
08.04.2020
19:10
(45-28)
TS Węgrzce
2:7
Nadwiślan Kraków
08.04.2020
19:10
(29-77)
Hutnik II Kraków
4:2
Bronowianka Kraków
08.04.2020
19:10
(42-25)

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Jordan Sum Zakliczyn
2:1
Tempo Rzeszotary
07.04.2020
19:15
(20-15)
Górnik Wieliczka
4:4
Wiarusy Igołomia
07.04.2020
19:15
(41-40)
Dziecanovia Dziekanowice
11:7
Błękitni Bodzanów
07.04.2020
19:15
(111-70)
Raba Dobczyce
10:2
Radziszowianka Radziszów
07.04.2020
19:15
(103-29)
Orzeł Myślenice
15:10
Targowianka Targowisko
07.04.2020
19:15
(154-107)
Gdovia Gdów
8:3
Wiślanka Grabie
07.04.2020
19:15
(85-31)
Pasternik Ochojno
5:14
LKS Śledziejowice
07.04.2020
19:15
(51-142)
Błękitni Bodzanów
4:11
Raba Dobczyce
08.04.2020
19:15
(48-116)
Radziszowianka Radziszów
2:1
Pasternik Ochojno
08.04.2020
19:15
(29-12)
Wiślanka Grabie
9:11
Dziecanovia Dziekanowice
08.04.2020
19:15
(94-111)
LKS Śledziejowice
51:64
Orzeł Myślenice
08.04.2020
19:15
(511-642)
Tempo Rzeszotary
3:5
Górnik Wieliczka
08.04.2020
19:15
(35-57)
Wiarusy Igołomia
2:10
Gdovia Gdów
08.04.2020
19:15
(27-103)
Targowianka Targowisko
2:2
Jordan Sum Zakliczyn
08.04.2020
19:15
(29-25)

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny