facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.08.2016

Contra Sułków
0:2
Złomex Branice
20.08.2016
17:00
UKS Sygneczów
0:0
Piłkarz Podłęże
20.08.2016
16:00
LKS Śledziejowice
2:0
Piast Łapanów
20.08.2016
17:00
Błękitni Bodzanów
3:2
Zryw Szarów
21.08.2016
17:00
Iskra Zakrzów
0:4
Wilga Koźmice Wielkie
21.08.2016
17:00
Wiarusy Igołomia
1:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
21.08.2016
17:30
Strażak Kokotów
3:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2016
17:30

2. kolejka 27.08.2016

Zryw Szarów
2:3
Piast Łapanów
27.08.2016
17:00
Piłkarz Podłęże
3:1
LKS Śledziejowice
27.08.2016
11:00
Błękitni Bodzanów
3:0
Contra Sułków
27.08.2016
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:4
UKS Sygneczów
28.08.2016
17:00
Wiarusy Igołomia
3:1
Strażak Kokotów
28.08.2016
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
28.08.2016
17:00
Złomex Branice
11:0
Iskra Zakrzów
28.08.2016
17:00

3. kolejka 03.09.2016

Contra Sułków
1:4
Zryw Szarów
03.09.2016
17:00
Iskra Zakrzów
2:7
Błękitni Bodzanów
03.09.2016
17:00
Wiarusy Igołomia
2:3
UKS Sygneczów
03.09.2016
17:00
LKS Śledziejowice
0:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
03.09.2016
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:1
Złomex Branice
04.09.2016
17:00
Strażak Kokotów
0:1
Wilga Koźmice Wielkie
04.09.2016
17:00
Piast Łapanów
3:2
Piłkarz Podłęże
04.09.2016
17:00

4. kolejka 10.09.2016

Złomex Branice
1:5
Strażak Kokotów
10.09.2016
16:00
Błękitni Bodzanów
1:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
10.09.2016
16:30
Zryw Szarów
1:0
Piłkarz Podłęże
11.09.2016
16:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:2
Piast Łapanów
11.09.2016
16:00
Wiarusy Igołomia
2:4
LKS Śledziejowice
11.09.2016
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
0:2
UKS Sygneczów
11.09.2016
16:30
Contra Sułków
1:2
Iskra Zakrzów
11.09.2016
16:00

5. kolejka 17.09.2016

Iskra Zakrzów
1:7
Zryw Szarów
17.09.2016
16:00
UKS Sygneczów
4:1
Złomex Branice
17.09.2016
16:30
LKS Śledziejowice
3:1
Wilga Koźmice Wielkie
17.09.2016
16:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:0
Contra Sułków
18.09.2016
16:30
Strażak Kokotów
2:4
Błękitni Bodzanów
18.09.2016
16:00
Piłkarz Podłęże
1:5
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
18.09.2016
16:00
Wiarusy Igołomia
2:2
Piast Łapanów
18.09.2016
16:30
pauzuje.

6. kolejka 24.09.2016

Błękitni Bodzanów
3:1
UKS Sygneczów
24.09.2016
16:00
Contra Sułków
1:2
Strażak Kokotów
24.09.2016
16:00
Zryw Szarów
1:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
25.09.2016
16:00
Wiarusy Igołomia
1:1
Piłkarz Podłęże
25.09.2016
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:6
Piast Łapanów
25.09.2016
16:00
Złomex Branice
3:1
LKS Śledziejowice
25.09.2016
15:30
Iskra Zakrzów
0:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
25.09.2016
16:00

7. kolejka 01.10.2016

UKS Sygneczów
4:2
Contra Sułków
01.10.2016
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:1
Zryw Szarów
02.10.2016
16:00
Strażak Kokotów
3:1
Iskra Zakrzów
02.10.2016
16:00
Piast Łapanów
2:0
Złomex Branice
02.10.2016
15:00
Piłkarz Podłęże
2:4
Wilga Koźmice Wielkie
02.10.2016
16:00
Wiarusy Igołomia
2:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
02.10.2016
16:00
LKS Śledziejowice
2:3
Błękitni Bodzanów
19.11.2016
13:00
pauzuje.

8. kolejka 08.10.2016

Błękitni Bodzanów
5:4
Piast Łapanów
08.10.2016
15:30
Contra Sułków
0:4
LKS Śledziejowice
08.10.2016
15:30
Wilga Koźmice Wielkie
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
09.10.2016
15:30
Złomex Branice
3:2
Piłkarz Podłęże
09.10.2016
15:00
Iskra Zakrzów
0:7
UKS Sygneczów
09.10.2016
15:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:2
Strażak Kokotów
09.10.2016
15:30
Wiarusy Igołomia
2:5
Zryw Szarów
09.10.2016
15:30
pauzuje.

9. kolejka 15.10.2016

UKS Sygneczów
3:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
15.10.2016
15:30
LKS Śledziejowice
8:0
Iskra Zakrzów
15.10.2016
15:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
8:0
Złomex Branice
15.10.2016
15:00
Strażak Kokotów
4:4
Zryw Szarów
16.10.2016
15:30
Piast Łapanów
2:1
Contra Sułków
16.10.2016
15:00
Piłkarz Podłęże
2:1
Błękitni Bodzanów
16.10.2016
15:00
Wiarusy Igołomia
6:2
Wilga Koźmice Wielkie
16.10.2016
15:30

10. kolejka 22.10.2016

Wiarusy Igołomia
2:5
Złomex Branice
22.10.2016
15:00
Contra Sułków
4:3
Piłkarz Podłęże
22.10.2016
15:00
Zryw Szarów
2:1
Wilga Koźmice Wielkie
23.10.2016
15:00
Iskra Zakrzów
1:5
Piast Łapanów
23.10.2016
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:3
LKS Śledziejowice
23.10.2016
15:00
Strażak Kokotów
1:2
UKS Sygneczów
23.10.2016
15:00
Błękitni Bodzanów
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
18.03.2017
14:30

11. kolejka 29.10.2016

UKS Sygneczów
1:3
Zryw Szarów
29.10.2016
15:00
LKS Śledziejowice
0:1
Strażak Kokotów
29.10.2016
15:00
Wiarusy Igołomia
4:1
Błękitni Bodzanów
29.10.2016
15:00
Piast Łapanów
3:4
Nadwiślanka Nowe Brzesko
30.10.2016
14:00
Piłkarz Podłęże
6:0
Iskra Zakrzów
30.10.2016
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:0
Contra Sułków
30.10.2016
14:00
Wilga Koźmice Wielkie
3:4
Złomex Branice
30.10.2016
14:00

12. kolejka 05.11.2016

Wiarusy Igołomia
1:1
Contra Sułków
05.11.2016
14:00
Zryw Szarów
3:8
Złomex Branice
06.11.2016
14:00
Błękitni Bodzanów
4:3
Wilga Koźmice Wielkie
06.11.2016
14:00
Iskra Zakrzów
1:15
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
06.11.2016
14:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:0
Piłkarz Podłęże
06.11.2016
14:00
Strażak Kokotów
1:1
Piast Łapanów
06.11.2016
14:00
UKS Sygneczów
2:1
LKS Śledziejowice
06.11.2016
14:00

13. kolejka 12.11.2016

Piast Łapanów
3:1
UKS Sygneczów
11.11.2016
13:30
Piłkarz Podłęże
0:4
Strażak Kokotów
11.11.2016
13:30
LKS Śledziejowice
1:0
Zryw Szarów
12.11.2016
13:30
Wiarusy Igołomia
2:2
Iskra Zakrzów
12.11.2016
13:30
Złomex Branice
2:5
Błękitni Bodzanów
12.11.2016
12:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
13.11.2016
13:00
Wilga Koźmice Wielkie
2:1
Contra Sułków
19.03.2017
14:30

14. kolejka 25.03.2017

Zryw Szarów
3:3
Błękitni Bodzanów
26.03.2017
14:00
Złomex Branice
0:0
Contra Sułków
26.03.2017
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
3:2
Iskra Zakrzów
26.03.2017
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
7:2
Wiarusy Igołomia
26.03.2017
16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Strażak Kokotów
26.03.2017
15:00
Piłkarz Podłęże
2:2
UKS Sygneczów
26.03.2017
15:00
Piast Łapanów
3:1
LKS Śledziejowice
26.03.2017
16:00

15. kolejka 01.04.2017

Piast Łapanów
1:2
Zryw Szarów
01.04.2017
16:30
LKS Śledziejowice
1:0
Piłkarz Podłęże
01.04.2017
16:30
UKS Sygneczów
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
01.04.2017
16:30
Strażak Kokotów
0:1
Wiarusy Igołomia
02.04.2017
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:0
Wilga Koźmice Wielkie
02.04.2017
16:00
Iskra Zakrzów
1:3
Złomex Branice
02.04.2017
16:30
Contra Sułków
1:2
Błękitni Bodzanów
02.04.2017
16:30

16. kolejka 08.04.2017

Błękitni Bodzanów
5:1
Iskra Zakrzów
08.04.2017
17:00
UKS Sygneczów
2:1
Wiarusy Igołomia
08.04.2017
17:00
Zryw Szarów
4:1
Contra Sułków
09.04.2017
16:00
Złomex Branice
3:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
09.04.2017
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
1:2
Strażak Kokotów
09.04.2017
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
LKS Śledziejowice
09.04.2017
16:00
Piłkarz Podłęże
1:6
Piast Łapanów
09.04.2017
16:00

17. kolejka 15.04.2017

Piłkarz Podłęże
3:1
Zryw Szarów
15.04.2017
16:00
Piast Łapanów
1:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
15.04.2017
15:00
LKS Śledziejowice
3:0
Wiarusy Igołomia
15.04.2017
17:00
UKS Sygneczów
0:0
Wilga Koźmice Wielkie
15.04.2017
13:30
Strażak Kokotów
Złomex Branice
15.04.2017
13:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
Błękitni Bodzanów
15.04.2017
12:00
Iskra Zakrzów
0:3
Contra Sułków
15.04.2017
13:00

18. kolejka 22.04.2017

Contra Sułków
1:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
22.04.2017
16:00
Zryw Szarów
Iskra Zakrzów
23.04.2017
17:00
Błękitni Bodzanów
1:0
Strażak Kokotów
23.04.2017
17:00
Złomex Branice
0:1
UKS Sygneczów
23.04.2017
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
3:7
LKS Śledziejowice
23.04.2017
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:1
Piłkarz Podłęże
23.04.2017
16:00
Piast Łapanów
4:3
Wiarusy Igołomia
17.05.2017
18:00
pauzuje.

19. kolejka 29.04.2017

Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:1
Zryw Szarów
29.04.2017
16:00
Piast Łapanów
3:1
Wilga Koźmice Wielkie
29.04.2017
18:00
LKS Śledziejowice
2:0
Złomex Branice
29.04.2017
17:00
UKS Sygneczów
2:0
Błękitni Bodzanów
29.04.2017
17:00
Strażak Kokotów
4:3
Contra Sułków
29.04.2017
17:00
Piłkarz Podłęże
0:2
Wiarusy Igołomia
30.04.2017
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
4:0
Iskra Zakrzów
30.04.2017
17:00

20. kolejka 06.05.2017

Iskra Zakrzów
0:3
Strażak Kokotów
06.05.2017
14:00
Błękitni Bodzanów
7:1
LKS Śledziejowice
06.05.2017
11:00
Zryw Szarów
2:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
07.05.2017
17:00
Contra Sułków
2:1
UKS Sygneczów
07.05.2017
17:00
Złomex Branice
1:3
Piast Łapanów
07.05.2017
16:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
5:3
Wiarusy Igołomia
07.05.2017
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Piłkarz Podłęże
30.06.2017
17:30
pauzuje.

21. kolejka 13.05.2017

LKS Śledziejowice
7:0
Contra Sułków
13.05.2017
18:00
UKS Sygneczów
2:0
Iskra Zakrzów
13.05.2017
18:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
5:0
Wilga Koźmice Wielkie
14.05.2017
17:00
Piłkarz Podłęże
2:0
Złomex Branice
14.05.2017
16:00
Piast Łapanów
4:2
Błękitni Bodzanów
14.05.2017
18:00
Strażak Kokotów
0:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
14.05.2017
17:00
Zryw Szarów
4:4
Wiarusy Igołomia
14.05.2017
17:00
pauzuje.

22. kolejka 20.05.2017

Iskra Zakrzów
0:7
LKS Śledziejowice
20.05.2017
16:00
Contra Sułków
1:3
Piast Łapanów
20.05.2017
17:00
Błękitni Bodzanów
3:2
Piłkarz Podłęże
20.05.2017
18:00
Zryw Szarów
3:1
Strażak Kokotów
21.05.2017
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
UKS Sygneczów
21.05.2017
17:00
Złomex Branice
2:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.05.2017
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:4
Wiarusy Igołomia
21.05.2017
17:30

23. kolejka 27.05.2017

Węgrzcanka Węgrzce Wlk
4:3
Błękitni Bodzanów
27.05.2017
17:00
LKS Śledziejowice
0:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
27.05.2017
17:00
UKS Sygneczów
2:3
Strażak Kokotów
27.05.2017
18:00
Złomex Branice
0:8
Wiarusy Igołomia
27.05.2017
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
2:1
Zryw Szarów
28.05.2017
17:30
Piłkarz Podłęże
1:3
Contra Sułków
28.05.2017
17:00
Piast Łapanów
3:0 v.o.
Iskra Zakrzów
28.05.2017
18:00
pauzuje.

24. kolejka 03.06.2017

Błękitni Bodzanów
1:0
Wiarusy Igołomia
03.06.2017
18:00
Zryw Szarów
3:0
UKS Sygneczów
04.06.2017
18:00
Strażak Kokotów
2:2
LKS Śledziejowice
04.06.2017
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:3
Piast Łapanów
04.06.2017
18:00
Iskra Zakrzów
1:4
Piłkarz Podłęże
04.06.2017
17:00
Contra Sułków
0:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
04.06.2017
17:00
Złomex Branice
0:2
Wilga Koźmice Wielkie
04.06.2017
17:30

25. kolejka 10.06.2017

Złomex Branice
2:3
Zryw Szarów
10.06.2017
17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
11:0
Iskra Zakrzów
10.06.2017
13:30
LKS Śledziejowice
2:0
UKS Sygneczów
10.06.2017
18:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:3
Błękitni Bodzanów
11.06.2017
17:30
Contra Sułków
6:3
Wiarusy Igołomia
11.06.2017
17:00
Piłkarz Podłęże
2:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
11.06.2017
17:00
Piast Łapanów
4:1
Strażak Kokotów
11.06.2017
18:00

26. kolejka 17.06.2017

Zryw Szarów
1:4
LKS Śledziejowice
17.06.2017
18:00
UKS Sygneczów
1:5
Piast Łapanów
17.06.2017
18:00
Strażak Kokotów
4:2
Piłkarz Podłęże
17.06.2017
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
17.06.2017
18:00
Iskra Zakrzów
0:8
Wiarusy Igołomia
17.06.2017
18:00
Błękitni Bodzanów
4:3
Złomex Branice
17.06.2017
18:00
Contra Sułków
3:0 v.o.
Wilga Koźmice Wielkie
17.06.2017
18:00
pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 17.06.2017

17.06.2017
18:00
Zryw Szarów
1:4
LKS Śledziejowice
17.06.2017
18:00
UKS Sygneczów
1:5
Piast Łapanów
17.06.2017
18:00
Strażak Kokotów
4:2
Piłkarz Podłęże
17.06.2017
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
17.06.2017
18:00
Iskra Zakrzów
0:8
Wiarusy Igołomia
17.06.2017
18:00
Błękitni Bodzanów
4:3
Złomex Branice
17.06.2017
18:00
Contra Sułków
3:0 v.o.
Wilga Koźmice Wielkie
pauzuje.

26. kolejka 17.06.2017

17.06.2017
18:00
Zryw Szarów
1:4
LKS Śledziejowice
17.06.2017
18:00
UKS Sygneczów
1:5
Piast Łapanów
17.06.2017
18:00
Strażak Kokotów
4:2
Piłkarz Podłęże
17.06.2017
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
17.06.2017
18:00
Iskra Zakrzów
0:8
Wiarusy Igołomia
17.06.2017
18:00
Błękitni Bodzanów
4:3
Złomex Branice
17.06.2017
18:00
Contra Sułków
3:0 v.o.
Wilga Koźmice Wielkie
pauzuje.

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Płock
0:1
Cracovia Kraków
27.11.2020
18:00
Górnik Zabrze
2:1
Pogoń Szczecin
27.11.2020
20:30
Wisła Kraków
1:2
Zagłębie Lubin
28.11.2020
20:00
Stal Mielec
3:1
Jagiellonia Białystok
28.11.2020
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:2
Śląsk Wrocław
28.11.2020
17:30
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
29.11.2020
17:30
Raków Częstochowa
1:0
Warta Poznań
29.11.2020
15:00
Lechia Gdańsk
:
Lech Poznań
30.11.2020
18:00

Fortuna I liga

Górnik Łęczna
2:0
ŁKS Łódź
27.11.2020
17:40
Miedź Legnica
4:2
Odra Opole
27.11.2020
17:40
Puszcza Niepołomice
0:2
Stomil Olsztyn
28.11.2020
12:30
Korona Kielce
1:0
Resovia Rzeszów
28.11.2020
18:00
Radomiak Radom
2:0
GKS Bełchatów
28.11.2020
19:10
Chrobry Głogów
0:2
Sandecja Nowy Sącz
28.11.2020
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:0
GKS Tychy
28.11.2020
12:40
GKS Jastrzębie
2:1
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2020
12:30
Widzew Łódź
2:1
Arka Gdynia
29.11.2020
12:40
Stomil Olsztyn
:
Górnik Łęczna
01.12.2020
13:00
ŁKS Łódź
:
Miedź Legnica
01.12.2020
20:30

II liga

Znicz Pruszków
0:5
Skra Częstochowa
27.11.2020
17:00
Hutnik Kraków
3:1
Bytovia Bytów
28.11.2020
13:00
Olimpia Grudziądz
1:2
Garbarnia Kraków
28.11.2020
16:00
Sokół Ostróda
3:0
Chojniczanka Chojnice
28.11.2020
18:00
Olimpia Elbląg
4:2
Błękitni Stargard
28.11.2020
12:00
Lech II Poznań
1:1
Wigry Suwałki
28.11.2020
13:00
Górnik Polkowice
2:1
KKS 1925 Kalisz
28.11.2020
14:15
Pogoń Siedlce
1:2
Śląsk II Wrocław
28.11.2020
13:00
GKS Katowice
2:1
Motor Lublin
29.11.2020
12:45

III liga, gr. 4

Chełmianka Chełm
3:4
Korona II Kielce
28.11.2020
12:30
ŁKS Łagów
:
Stal Stalowa Wola
29.11.2020
12:30
Stal Kraśnik
4:1
Podlasie Biała Podlaska
29.11.2020
12:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
7:1
Leśnik Gorenice
28.11.2020
11:00
Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
29.11.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Arkadia Olszyny
4:0
Sokół Borzęcin Górny
28.11.2020
13:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
0:3
Promień Przeginia
28.11.2020
11:00

Klasa B (Kraków II)

Potok Więckowice
8:1
Górzanka Nawojowa Góra
28.11.2020
13:00

I liga futsalu (południe)

Unia Tarnów
1:4
Górnik Polkowice
28.11.2020
19:00
Stal Mielec
3:10
Heiro Rzeszów
28.11.2020
19:30
GKS Tychy
3:4
AZS UMCS Lublin
28.11.2020
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
2:4
Futsal Nowiny
29.11.2020
16:00
Kamionka Mikołów
:
BSF Bochnia
29.11.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
Profisport Wrocław
29.11.2020
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Błyskawica Wyciąże
1:18
BSF Busko Zdrój
28.11.2020
17:00
Patroni Nowy Targ
3:5
Spartak Wielkanoc
29.11.2020
13:00
AZS UEK Kraków
17:3
Sparta Spytkowice
01.12.2020
16:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

Wierzbowianka Wierzbno
2:8
Rekord Bielsko Biała
28.11.2020
15:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
4:1
AZS UJ Kraków
28.11.2020
18:00
AZS UP Wanda Kraków
2:4
Rolnik Głogówek
29.11.2020
16:00