facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II liga polska

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
BARAŻE O NICE I LIGĘ:
Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce 1:1
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 1:2
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 29.07.2017

Radomiak Radom
1:0
Garbarnia Kraków
28.07.2017
18:30
Błękitni Stargard
2:1
GKS Bełchatów
29.07.2017
17:00
GKS Jastrzębie
5:1
MKS Kluczbork
29.07.2017
18:00
Znicz Pruszków
1:2
Gwardia Koszalin
29.07.2017
17:00
ŁKS Łódź
0:0
ROW Rybnik
29.07.2017
18:00
Wisła Puławy
0:1
Siarka Tarnobrzeg
29.07.2017
18:00
Warta Poznań
3:1
Rozwój Katowice
29.07.2017
17:00
Stal Stalowa Wola
1:1
Gryf Wejherowo
30.07.2017
17:00
Olimpia Elbląg
2:1
Legionovia Legionowo
30.07.2017
17:00
pauzują.

2. kolejka 04.08.2017

Rozwój Katowice
2:0
Wisła Puławy
04.08.2017
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:3
Radomiak Radom
04.08.2017
18:00
ROW Rybnik
3:1
Olimpia Elbląg
04.08.2017
19:00
Gryf Wejherowo
0:2
GKS Jastrzębie
05.08.2017
16:00
ŁKS Łódź
1:0
Gwardia Koszalin
05.08.2017
17:00
Błękitni Stargard
0:0
Stal Stalowa Wola
05.08.2017
17:00
Legionovia Legionowo
2:3
Warta Poznań
05.08.2017
17:00
GKS Bełchatów
3:1
Garbarnia Kraków
05.08.2017
19:00
MKS Kluczbork
1:0
Znicz Pruszków
05.08.2017
19:00

3. kolejka 11.08.2017

ŁKS Łódź
1:0
MKS Kluczbork
11.08.2017
17:00
Radomiak Radom
4:1
Rozwój Katowice
11.08.2017
18:30
Warta Poznań
2:0
ROW Rybnik
11.08.2017
17:45
GKS Jastrzębie
0:0
Błękitni Stargard
12.08.2017
17:00
Garbarnia Kraków
Siarka Tarnobrzeg
12.08.2017
17:30
Znicz Pruszków
3:2
Gryf Wejherowo
12.08.2017
17:00
Wisła Puławy
2:1
Legionovia Legionowo
12.08.2017
18:00
Stal Stalowa Wola
1:4
GKS Bełchatów
13.08.2017
17:00
Olimpia Elbląg
2:0
Gwardia Koszalin
13.08.2017
17:00

4. kolejka 18.08.2017

MKS Kluczbork
1:1
Olimpia Elbląg
18.08.2017
19:30
Gwardia Koszalin
0:3
Warta Poznań
18.08.2017
17:30
Błękitni Stargard
1:1
Znicz Pruszków
19.08.2017
15:00
Gryf Wejherowo
1:1
ŁKS Łódź
19.08.2017
16:00
Legionovia Legionowo
0:1
Radomiak Radom
19.08.2017
17:00
Stal Stalowa Wola
0:2
GKS Jastrzębie
19.08.2017
17:00
Rozwój Katowice
Garbarnia Kraków
19.08.2017
17:00
ROW Rybnik
4:2
Wisła Puławy
19.08.2017
19:00
GKS Bełchatów
5:2
Siarka Tarnobrzeg
19.08.2017
19:00

5. kolejka 23.08.2017

Warta Poznań
3:0
MKS Kluczbork
23.08.2017
17:30
Olimpia Elbląg
1:3
Gryf Wejherowo
23.08.2017
17:00
Siarka Tarnobrzeg
0:0
Rozwój Katowice
23.08.2017
17:00
ŁKS Łódź
2:1
Błękitni Stargard
23.08.2017
17:00
GKS Jastrzębie
2:0
GKS Bełchatów
23.08.2017
17:30
Garbarnia Kraków
1:2
Legionovia Legionowo
23.08.2017
17:30
Wisła Puławy
3:0
Gwardia Koszalin
23.08.2017
18:00
Radomiak Radom
1:0
ROW Rybnik
23.08.2017
17:00
Znicz Pruszków
1:3
Stal Stalowa Wola
23.08.2017
18:00

6. kolejka 26.08.2017

Gryf Wejherowo
0:1
Warta Poznań
26.08.2017
16:00
Legionovia Legionowo
2:0
Siarka Tarnobrzeg
26.08.2017
17:00
GKS Jastrzębie
2:1
Znicz Pruszków
26.08.2017
17:00
GKS Bełchatów
2:0
Rozwój Katowice
26.08.2017
18:00
MKS Kluczbork
1:1
Wisła Puławy
26.08.2017
19:00
ROW Rybnik
1:4
Garbarnia Kraków
26.08.2017
19:00
Błękitni Stargard
0:0
Olimpia Elbląg
27.08.2017
15:00
Stal Stalowa Wola
1:1
ŁKS Łódź
27.08.2017
16:00
Gwardia Koszalin
1:4
Radomiak Radom
28.08.2017
19:00

7. kolejka 02.09.2017

Radomiak Radom
1:1
MKS Kluczbork
01.09.2017
18:30
ŁKS Łódź
1:1
GKS Jastrzębie
02.09.2017
16:00
Wisła Puławy
1:1
Gryf Wejherowo
02.09.2017
17:00
Garbarnia Kraków
Gwardia Koszalin
02.09.2017
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:1
ROW Rybnik
02.09.2017
17:00
Warta Poznań
1:2
Błękitni Stargard
02.09.2017
17:00
Znicz Pruszków
2:1
GKS Bełchatów
02.09.2017
17:00
Olimpia Elbląg
2:2
Stal Stalowa Wola
03.09.2017
17:00
Rozwój Katowice
0:2
Legionovia Legionowo
20.09.2017
16:00

8. kolejka 08.09.2017

ROW Rybnik
2:2
Rozwój Katowice
08.09.2017
19:00
Znicz Pruszków
1:2
ŁKS Łódź
08.09.2017
19:00
Błękitni Stargard
0:0
Wisła Puławy
09.09.2017
15:00
GKS Jastrzębie
2:1
Olimpia Elbląg
09.09.2017
16:00
Gryf Wejherowo
1:1
Radomiak Radom
09.09.2017
16:00
GKS Bełchatów
1:1
Legionovia Legionowo
09.09.2017
18:00
MKS Kluczbork
1:1
Garbarnia Kraków
09.09.2017
19:00
Stal Stalowa Wola
1:0
Warta Poznań
09.09.2017
 
Siarka Tarnobrzeg
4:1
Gwardia Koszalin
09.09.2017
 

9. kolejka 16.09.2017

Radomiak Radom
1:0
Błękitni Stargard
15.09.2017
18:30
Rozwój Katowice
0:0
Gwardia Koszalin
16.09.2017
15:00
Legionovia Legionowo
3:1
ROW Rybnik
16.09.2017
16:00
Wisła Puławy
1:1
Stal Stalowa Wola
16.09.2017
16:00
Warta Poznań
1:0
GKS Jastrzębie
16.09.2017
16:00
Garbarnia Kraków
Gryf Wejherowo
16.09.2017
16:00
Siarka Tarnobrzeg
4:0
MKS Kluczbork
16.09.2017
16:00
Olimpia Elbląg
0:1
Znicz Pruszków
16.09.2017
17:00
ŁKS Łódź
1:1
GKS Bełchatów
17.09.2017
16:30

10. kolejka 23.09.2017

Znicz Pruszków
0:3
Warta Poznań
22.09.2017
19:00
GKS Jastrzębie
1:1
Wisła Puławy
23.09.2017
15:00
Błękitni Stargard
Garbarnia Kraków
23.09.2017
15:00
Gryf Wejherowo
2:2
Siarka Tarnobrzeg
23.09.2017
16:00
ŁKS Łódź
1:2
Olimpia Elbląg
23.09.2017
16:00
GKS Bełchatów
1:2
ROW Rybnik
23.09.2017
17:00
MKS Kluczbork
1:1
Rozwój Katowice
23.09.2017
19:00
Stal Stalowa Wola
2:2
Radomiak Radom
23.09.2017
15:00
Gwardia Koszalin
1:1
Legionovia Legionowo
24.09.2017
16:00

11. kolejka 29.09.2017

ROW Rybnik
0:0
Gwardia Koszalin
29.09.2017
19:00
Rozwój Katowice
0:3
Gryf Wejherowo
30.09.2017
15:00
Legionovia Legionowo
0:1
MKS Kluczbork
30.09.2017
16:00
Wisła Puławy
1:1
Znicz Pruszków
30.09.2017
16:00
Garbarnia Kraków
1:0
Stal Stalowa Wola
30.09.2017
15:00
Siarka Tarnobrzeg
2:0
Błękitni Stargard
30.09.2017
16:00
Warta Poznań
0:0
ŁKS Łódź
30.09.2017
16:00
Olimpia Elbląg
1:0
GKS Bełchatów
30.09.2017
16:00
Radomiak Radom
1:1
GKS Jastrzębie
01.10.2017
17:00

12. kolejka 07.10.2017

ŁKS Łódź
1:0
Wisła Puławy
07.10.2017
15:00
GKS Jastrzębie
1:2
Garbarnia Kraków
07.10.2017
15:00
Błękitni Stargard
1:2
Rozwój Katowice
07.10.2017
15:00
MKS Kluczbork
2:2
ROW Rybnik
07.10.2017
18:00
Stal Stalowa Wola
1:2
Siarka Tarnobrzeg
07.10.2017
13:00
Znicz Pruszków
3:1
Radomiak Radom
07.10.2017
19:00
Olimpia Elbląg
1:0
Warta Poznań
08.10.2017
16:00
Gryf Wejherowo
1:1
Legionovia Legionowo
18.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
2:2
Gwardia Koszalin
18.10.2017
18:00

13. kolejka 14.10.2017

Rozwój Katowice
2:1
Stal Stalowa Wola
14.10.2017
15:00
Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków
14.10.2017
15:00
Legionovia Legionowo
2:1
Błękitni Stargard
14.10.2017
15:00
Warta Poznań
0:0
GKS Bełchatów
14.10.2017
15:00
Siarka Tarnobrzeg
0:2
GKS Jastrzębie
14.10.2017
15:00
Wisła Puławy
0:0
Olimpia Elbląg
14.10.2017
16:00
ROW Rybnik
3:0
Gryf Wejherowo
14.10.2017
17:00
Radomiak Radom
1:1
ŁKS Łódź
14.10.2017
15:30
MKS Kluczbork
1:1
Gwardia Koszalin
15.10.2017
14:00

14. kolejka 21.10.2017

Błękitni Stargard
2:2
ROW Rybnik
21.10.2017
13:00
GKS Jastrzębie
3:1
Rozwój Katowice
21.10.2017
14:00
Warta Poznań
3:1
Wisła Puławy
21.10.2017
15:00
Gryf Wejherowo
1:2
Gwardia Koszalin
21.10.2017
15:00
ŁKS Łódź
1:0
Garbarnia Kraków
21.10.2017
15:00
Stal Stalowa Wola
1:0
Legionovia Legionowo
21.10.2017
14:00
Olimpia Elbląg
1:2
Radomiak Radom
21.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
1:0
MKS Kluczbork
22.10.2017
17:00
Znicz Pruszków
1:3
Siarka Tarnobrzeg
22.10.2017
12:00

15. kolejka 28.10.2017

Legionovia Legionowo
0:2
GKS Jastrzębie
28.10.2017
13:00
Rozwój Katowice
0:1
Znicz Pruszków
28.10.2017
15:00
Garbarnia Kraków
1:1
Olimpia Elbląg
28.10.2017
14:00
Siarka Tarnobrzeg
0:1
ŁKS Łódź
28.10.2017
14:00
Wisła Puławy
5:2
GKS Bełchatów
28.10.2017
16:00
MKS Kluczbork
2:2
Gryf Wejherowo
28.10.2017
18:00
Gwardia Koszalin
2:0
Błękitni Stargard
28.10.2017
15:00
ROW Rybnik
1:0
Stal Stalowa Wola
28.10.2017
17:00
Radomiak Radom
0:0
Warta Poznań
29.10.2017
14:00

16. kolejka 04.11.2017

GKS Jastrzębie
2:1
ROW Rybnik
04.11.2017
13:00
Błękitni Stargard
1:0
MKS Kluczbork
04.11.2017
13:00
Warta Poznań
1:0
Garbarnia Kraków
04.11.2017
14:00
ŁKS Łódź
1:0
Rozwój Katowice
04.11.2017
14:00
Wisła Puławy
1:0
Radomiak Radom
04.11.2017
16:00
GKS Bełchatów
1:0
Gryf Wejherowo
04.11.2017
17:00
Znicz Pruszków
1:0
Legionovia Legionowo
05.11.2017
12:00
Stal Stalowa Wola
2:0
Gwardia Koszalin
05.11.2017
13:00
Olimpia Elbląg
2:1
Siarka Tarnobrzeg
05.11.2017
13:00

17. kolejka 11.11.2017

Siarka Tarnobrzeg
2:0
Warta Poznań
11.11.2017
13:00
Rozwój Katowice
1:2
Olimpia Elbląg
11.11.2017
13:00
Garbarnia Kraków
Wisła Puławy
11.11.2017
13:00
ROW Rybnik
1:1
Znicz Pruszków
11.11.2017
17:00
Gwardia Koszalin
0:2
GKS Jastrzębie
11.11.2017
13:00
MKS Kluczbork
0:0
Stal Stalowa Wola
12.11.2017
16:00
Radomiak Radom
2:1
GKS Bełchatów
12.11.2017
13:00
Legionovia Legionowo
0:2
ŁKS Łódź
12.11.2017
12:00
Gryf Wejherowo
0:3
Błękitni Stargard
12.11.2017
13:00

18. kolejka 18.11.2017

Garbarnia Kraków
1:1
Radomiak Radom
18.11.2017
13:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Wisła Puławy
18.11.2017
13:00
Rozwój Katowice
2:0
Warta Poznań
18.11.2017
13:00
ROW Rybnik
2:2
ŁKS Łódź
18.11.2017
17:00
Gwardia Koszalin
2:2
Znicz Pruszków
18.11.2017
13:00
MKS Kluczbork
0:1
GKS Jastrzębie
18.11.2017
16:00
GKS Bełchatów
3:2
Błękitni Stargard
19.11.2017
17:00
Gryf Wejherowo
0:1
Stal Stalowa Wola
19.11.2017
13:00
Legionovia Legionowo
0:3
Olimpia Elbląg
19.11.2017
12:00
pauzują.

19. kolejka 25.11.2017

Wisła Puławy
1:0
Rozwój Katowice
25.11.2017
15:00
GKS Jastrzębie
3:0
Gryf Wejherowo
25.11.2017
13:00
Stal Stalowa Wola
0:2
Błękitni Stargard
25.11.2017
13:00
Warta Poznań
2:0
Legionovia Legionowo
25.11.2017
13:00
Garbarnia Kraków
1:1
GKS Bełchatów
25.11.2017
13:00
Radomiak Radom
1:2
Siarka Tarnobrzeg
26.11.2017
13:00
Olimpia Elbląg
6:3
ROW Rybnik
26.11.2017
13:00
Gwardia Koszalin
0:1
ŁKS Łódź
26.11.2017
13:00
Znicz Pruszków
1:1
MKS Kluczbork
26.11.2017
12:00

20. kolejka 03.03.2018

Gwardia Koszalin
1:5
Olimpia Elbląg
24.03.2018
15:00
MKS Kluczbork
0:2
ŁKS Łódź
04.04.2018
19:00
Rozwój Katowice
1:0
Radomiak Radom
04.04.2018
16:00
ROW Rybnik
1:0
Warta Poznań
04.04.2018
17:00
Błękitni Stargard
1:0
GKS Jastrzębie
04.04.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
0:1
Garbarnia Kraków
04.04.2018
16:00
Gryf Wejherowo
4:3
Znicz Pruszków
04.04.2018
17:00
Legionovia Legionowo
1:1
Wisła Puławy
04.04.2018
16:30
GKS Bełchatów
0:0
Stal Stalowa Wola
04.04.2018
18:00

21. kolejka 10.03.2018

ŁKS Łódź
0:0
Gryf Wejherowo
10.03.2018
13:30
GKS Jastrzębie
2:1
Stal Stalowa Wola
10.03.2018
14:00
Znicz Pruszków
1:1
Błękitni Stargard
11.03.2018
12:00
Radomiak Radom
4:2
Legionovia Legionowo
11.03.2018
14:00
Warta Poznań
3:3
Gwardia Koszalin
18.04.2018
16:00
Garbarnia Kraków
Rozwój Katowice
18.04.2018
17:30
Wisła Puławy
2:0
ROW Rybnik
18.04.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:4
GKS Bełchatów
18.04.2018
17:00
Olimpia Elbląg
1:2
MKS Kluczbork
16.05.2018
17:00

22. kolejka 17.03.2018

ROW Rybnik
1:2
Radomiak Radom
17.03.2018
15:00
Stal Stalowa Wola
2:0
Znicz Pruszków
18.04.2018
16:00
Gryf Wejherowo
1:3
Olimpia Elbląg
25.04.2018
17:00
MKS Kluczbork
3:3
Warta Poznań
01.05.2018
16:00
Gwardia Koszalin
1:2
Wisła Puławy
01.05.2018
16:00
Rozwój Katowice
3:1
Siarka Tarnobrzeg
16.05.2018
17:00
Błękitni Stargard
1:2
ŁKS Łódź
16.05.2018
17:00
GKS Bełchatów
2:1
GKS Jastrzębie
16.05.2018
19:00
Legionovia Legionowo
Garbarnia Kraków
16.05.2018
17:30

23. kolejka 24.03.2018

Warta Poznań
0:1
Gryf Wejherowo
24.03.2018
14:00
Rozwój Katowice
1:0
GKS Bełchatów
24.03.2018
15:00
Wisła Puławy
1:2
MKS Kluczbork
24.03.2018
16:00
Garbarnia Kraków
ROW Rybnik
24.03.2018
13:00
Znicz Pruszków
0:3
GKS Jastrzębie
25.03.2018
12:00
Olimpia Elbląg
0:1
Błękitni Stargard
11.04.2018
17:00
Radomiak Radom
5:0
Gwardia Koszalin
11.04.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:0
Legionovia Legionowo
25.04.2018
17:00
ŁKS Łódź
1:2
Stal Stalowa Wola
01.05.2018
17:30

24. kolejka 31.03.2018

Legionovia Legionowo
1:2
Rozwój Katowice
29.03.2018
16:00
GKS Jastrzębie
1:0
ŁKS Łódź
30.03.2018
19:00
Gwardia Koszalin
Garbarnia Kraków
30.03.2018
16:00
MKS Kluczbork
3:1
Radomiak Radom
31.03.2018
17:00
Gryf Wejherowo
1:0
Wisła Puławy
31.03.2018
14:00
ROW Rybnik
2:3
Siarka Tarnobrzeg
31.03.2018
12:00
Błękitni Stargard
0:1
Warta Poznań
31.03.2018
13:00
GKS Bełchatów
2:1
Znicz Pruszków
31.03.2018
17:00
Stal Stalowa Wola
0:1
Olimpia Elbląg
31.03.2018
15:00

25. kolejka 07.04.2018

ŁKS Łódź
0:2
Znicz Pruszków
07.04.2018
16:00
Wisła Puławy
1:3
Błękitni Stargard
07.04.2018
16:00
Olimpia Elbląg
0:1
GKS Jastrzębie
07.04.2018
16:00
Radomiak Radom
0:1
Gryf Wejherowo
07.04.2018
16:00
Legionovia Legionowo
2:2
GKS Bełchatów
07.04.2018
16:00
Garbarnia Kraków
MKS Kluczbork
07.04.2018
15:00
Gwardia Koszalin
2:1
Siarka Tarnobrzeg
07.04.2018
15:00
Rozwój Katowice
2:0
ROW Rybnik
08.04.2018
16:00
Warta Poznań
1:0
Stal Stalowa Wola
08.04.2018
15:00

26. kolejka 14.04.2018

ROW Rybnik
2:1
Legionovia Legionowo
14.04.2018
16:00
Stal Stalowa Wola
1:3
Wisła Puławy
14.04.2018
15:00
GKS Jastrzębie
0:2
Warta Poznań
14.04.2018
16:00
Gryf Wejherowo
Garbarnia Kraków
14.04.2018
16:00
MKS Kluczbork
1:0
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2018
17:00
Znicz Pruszków
0:0
Olimpia Elbląg
14.04.2018
12:00
GKS Bełchatów
2:2
ŁKS Łódź
14.04.2018
18:00
Gwardia Koszalin
0:0
Rozwój Katowice
15.04.2018
13:00
Błękitni Stargard
1:0
Radomiak Radom
16.04.2018
17:00

27. kolejka 21.04.2018

Warta Poznań
1:1
Znicz Pruszków
21.04.2018
16:00
Wisła Puławy
0:1
GKS Jastrzębie
21.04.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:2
Gryf Wejherowo
21.04.2018
15:00
Olimpia Elbląg
0:5
ŁKS Łódź
21.04.2018
16:00
ROW Rybnik
1:0
GKS Bełchatów
21.04.2018
16:00
Radomiak Radom
2:2
Stal Stalowa Wola
21.04.2018
17:00
Legionovia Legionowo
4:1
Gwardia Koszalin
21.04.2018
17:00
Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard
22.04.2018
15:00
Rozwój Katowice
2:1
MKS Kluczbork
22.04.2018
16:00

28. kolejka 28.04.2018

Gwardia Koszalin
1:4
ROW Rybnik
27.04.2018
17:00
Znicz Pruszków
3:0
Wisła Puławy
27.04.2018
19:00
Stal Stalowa Wola
Garbarnia Kraków
27.04.2018
17:00
ŁKS Łódź
2:0
Warta Poznań
27.04.2018
17:30
MKS Kluczbork
2:0
Legionovia Legionowo
28.04.2018
17:00
Błękitni Stargard
1:2
Siarka Tarnobrzeg
28.04.2018
15:00
GKS Bełchatów
1:1
Olimpia Elbląg
28.04.2018
17:00
GKS Jastrzębie
1:2
Radomiak Radom
28.04.2018
17:00
Gryf Wejherowo
1:1
Rozwój Katowice
29.04.2018
14:00

29. kolejka 05.05.2018

ROW Rybnik
1:1
MKS Kluczbork
04.05.2018
19:00
Wisła Puławy
0:0
ŁKS Łódź
05.05.2018
17:00
Garbarnia Kraków
GKS Jastrzębie
05.05.2018
17:00
Rozwój Katowice
1:0
Błękitni Stargard
05.05.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:2
Stal Stalowa Wola
05.05.2018
17:00
Radomiak Radom
2:1
Znicz Pruszków
05.05.2018
17:00
Warta Poznań
1:0
Olimpia Elbląg
05.05.2018
16:00
Legionovia Legionowo
1:2
Gryf Wejherowo
05.05.2018
17:00
Gwardia Koszalin
1:3
GKS Bełchatów
05.05.2018
16:00

30. kolejka 09.05.2018

Stal Stalowa Wola
4:1
Rozwój Katowice
09.05.2018
17:00
Znicz Pruszków
0:1
Garbarnia Kraków
09.05.2018
19:00
Błękitni Stargard
0:3
Legionovia Legionowo
09.05.2018
17:00
GKS Bełchatów
0:1
Warta Poznań
09.05.2018
19:00
Olimpia Elbląg
1:1
Wisła Puławy
09.05.2018
17:00
Gryf Wejherowo
0:1
ROW Rybnik
09.05.2018
17:00
ŁKS Łódź
3:0
Radomiak Radom
09.05.2018
17:30
Gwardia Koszalin
4:3
MKS Kluczbork
09.05.2018
17:00
GKS Jastrzębie
0:0
Siarka Tarnobrzeg
23.05.2018
18:00

31. kolejka 12.05.2018

Rozwój Katowice
3:1
GKS Jastrzębie
12.05.2018
15:00
Wisła Puławy
0:2
Warta Poznań
12.05.2018
18:00
Siarka Tarnobrzeg
3:1
Znicz Pruszków
12.05.2018
16:00
ROW Rybnik
2:3
Błękitni Stargard
13.05.2018
17:00
Gwardia Koszalin
0:1
Gryf Wejherowo
13.05.2018
13:00
Garbarnia Kraków
ŁKS Łódź
13.05.2018
17:00
Legionovia Legionowo
0:3
Stal Stalowa Wola
13.05.2018
17:00
Radomiak Radom
4:0
Olimpia Elbląg
13.05.2018
17:00
MKS Kluczbork
1:0
GKS Bełchatów
13.05.2018
17:00

32. kolejka 19.05.2018

GKS Jastrzębie
3:1
Legionovia Legionowo
19.05.2018
18:00
Znicz Pruszków
3:3
Rozwój Katowice
19.05.2018
19:00
ŁKS Łódź
4:2
Siarka Tarnobrzeg
19.05.2018
18:00
GKS Bełchatów
3:0
Wisła Puławy
19.05.2018
14:00
Stal Stalowa Wola
4:0
ROW Rybnik
19.05.2018
17:00
Warta Poznań
1:0
Radomiak Radom
19.05.2018
17:00
Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków
20.05.2018
16:00
Gryf Wejherowo
3:1
MKS Kluczbork
20.05.2018
16:00
Błękitni Stargard
0:0
Gwardia Koszalin
20.05.2018
17:00

33. kolejka 26.05.2018

ROW Rybnik
2:1
GKS Jastrzębie
26.05.2018
17:00
MKS Kluczbork
2:0
Błękitni Stargard
26.05.2018
17:00
Garbarnia Kraków
Warta Poznań
26.05.2018
17:00
Rozwój Katowice
0:2
ŁKS Łódź
26.05.2018
17:00
Radomiak Radom
2:2
Wisła Puławy
26.05.2018
17:00
Gryf Wejherowo
2:1
GKS Bełchatów
26.05.2018
17:00
Legionovia Legionowo
0:2
Znicz Pruszków
26.05.2018
17:00
Gwardia Koszalin
3:3
Stal Stalowa Wola
26.05.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
0:1
Olimpia Elbląg
26.05.2018
17:00

34. kolejka 02.06.2018

ŁKS Łódź
2:0
Legionovia Legionowo
01.06.2018
18:00
Warta Poznań
0:0
Siarka Tarnobrzeg
02.06.2018
17:00
Olimpia Elbląg
1:0
Rozwój Katowice
02.06.2018
17:00
Wisła Puławy
Garbarnia Kraków
02.06.2018
17:00
Znicz Pruszków
3:0
ROW Rybnik
02.06.2018
17:00
GKS Jastrzębie
4:2
Gwardia Koszalin
02.06.2018
17:00
Stal Stalowa Wola
2:0
MKS Kluczbork
02.06.2018
17:00
GKS Bełchatów
0:0
Radomiak Radom
02.06.2018
17:00
Błękitni Stargard
2:3
Gryf Wejherowo
02.06.2018
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

34. kolejka 02.06.2018

01.06.2018
18:00
ŁKS Łódź
2:0
Legionovia Legionowo
02.06.2018
17:00
Warta Poznań
0:0
Siarka Tarnobrzeg
02.06.2018
17:00
Olimpia Elbląg
1:0
Rozwój Katowice
02.06.2018
17:00
Wisła Puławy
Garbarnia Kraków
02.06.2018
17:00
Znicz Pruszków
3:0
ROW Rybnik
02.06.2018
17:00
GKS Jastrzębie
4:2
Gwardia Koszalin
02.06.2018
17:00
Stal Stalowa Wola
2:0
MKS Kluczbork
02.06.2018
17:00
GKS Bełchatów
0:0
Radomiak Radom
02.06.2018
17:00
Błękitni Stargard
2:3
Gryf Wejherowo

34. kolejka 02.06.2018

01.06.2018
18:00
ŁKS Łódź
2:0
Legionovia Legionowo
02.06.2018
17:00
Warta Poznań
0:0
Siarka Tarnobrzeg
02.06.2018
17:00
Olimpia Elbląg
1:0
Rozwój Katowice
02.06.2018
17:00
Wisła Puławy
Garbarnia Kraków
02.06.2018
17:00
Znicz Pruszków
3:0
ROW Rybnik
02.06.2018
17:00
GKS Jastrzębie
4:2
Gwardia Koszalin
02.06.2018
17:00
Stal Stalowa Wola
2:0
MKS Kluczbork
02.06.2018
17:00
GKS Bełchatów
0:0
Radomiak Radom
02.06.2018
17:00
Błękitni Stargard
2:3
Gryf Wejherowo

Wiadomości ligowe


III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
1:3
Wisła Puławy
08.08.2020
11:00
Korona II Kielce
0:2
ŁKS Łagów
08.08.2020
12:00
Avia Świdnik
:
Stal Stalowa Wola
08.08.2020
17:00
Chełmianka Chełm
1:2
KS Wiązownica
08.08.2020
17:00
Hetman Zamość
0:1
Stal Kraśnik
08.08.2020
17:00
Podlasie Biała Podlaska
1:0
Cracovia II Kraków
08.08.2020
17:00
Lewart Lubartów
0:0
Siarka Tarnobrzeg
08.08.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:3
Sokół Sieniawa
08.08.2020
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
08.08.2020
17:00
Wisłoka Dębica
0:2
Wisła Sandomierz
08.08.2020
17:30
Podhale Nowy Targ
2:0
Avia Świdnik
08.08.2020
17:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
6:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
08.08.2020
11:00
MKS Trzebinia
3:0
LKS Rajsko
08.08.2020
11:00
Słomniczanka Słomniki
0:0
Sokół Kocmyrzów
08.08.2020
14:00
Orzeł Ryczów
2:1
Garbarnia II Kraków
08.08.2020
14:00
Wiślanie Jaśkowice
4:0
Puszcza II
08.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
3:1
LKS Jawiszowice
08.08.2020
17:00
Dalin Myślenice
1:1
KS Chełmek
08.08.2020
17:00
Unia Oświęcim
0:0
Clepardia Kraków
08.08.2020
17:00
Pcimianka Pcim
:
Proszowianka Proszowice
09.08.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Rylovia Rylowa
1:3
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
08.08.2020
11:00
Tarnovia Tarnów
4:3
Okocimski Brzesko
08.08.2020
13:00
Unia Tarnów
4:0
Metal Tarnów
08.08.2020
17:00
Sokół Słopnice
1:1
GKS Drwinia
08.08.2020
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
09.08.2020
11:00
Poprad Rytro
:
Orkan Szczyrzyc
09.08.2020
16:00
Lubań Maniowy
:
Poprad Muszyna
09.08.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
BKS Bochnia
09.08.2020
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Glinik Gorlice
09.08.2020
17:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Barciczanka Barcice
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
2:1
LOT Balice
08.08.2020
17:00
Orzeł Bębło
0:1
KS Olkusz
08.08.2020
17:00
Przebój Wolbrom
2:0
Orzeł Iwanowice
08.08.2020
17:00
Błękitni Modlnica
5:1
Przemsza Klucze
08.08.2020
17:30
Piliczanka Pilica
:
Spójnia Osiek
09.08.2020
11:00
Bolesław Bukowno
:
LKS Niedźwiedź
09.08.2020
17:30
TS Węgrzce
:
Zieleńczanka Zielonki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
7:2
Skawinka Skawina
08.08.2020
11:00
Bronowianka Kraków
2:3
Dąbski Kraków
08.08.2020
17:00
Hutnik II Kraków
4:3
Zwierzyniecki Kraków
08.08.2020
17:00
Grębałowianka Kraków
1:6
Borek Kraków
08.08.2020
17:30
Prokocim Kraków
3:1
Orlęta Rudawa
08.08.2020
17:00
Kaszowianka Kaszów
:
Nadwiślan Kraków
09.08.2020
14:00
Piast Wołowice
:
Kmita Zabierzów
09.08.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wróblowianka Wróblowice
2:1
Dziecanovia Dziekanowice
08.08.2020
17:00
Złomex Branice
4:1
Błękitni Bodzanów
08.08.2020
17:30
Radziszowianka Radziszów
3:1
Orzeł Myślenice
08.08.2020
17:30
Tempo Rzeszotary
:
Jordan Sum Zakliczyn
09.08.2020
16:00
Wiślanka Grabie
:
Gdovia Gdów
09.08.2020
17:00
Raba Dobczyce
:
Pasternik Ochojno
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zgoda Byczyna
0:3
Babia Góra Sucha Beskidzka
08.08.2020
16:00
Niwa Nowa Wieś
4:0
LKS Gorzów
08.08.2020
16:00
Garbarz Zembrzyce
0:2
Nadwiślanin Gromiec
08.08.2020
17:00
Hejnał Kęty
2:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.08.2020
17:00
MKS Libiąż
1:2
Zatorzanka Zator
08.08.2020
17:00
Sokół Przytkowice
4:0
Victoria Jaworzno
08.08.2020
18:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
LKS Żarki
09.08.2020
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
Brzezina Osiek
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Szynwałd
4:0
Zorza Zaczarnie
08.08.2020
17:30
LUKS Skrzyszów
2:1
Tuchovia Tuchów
08.08.2020
17:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:2
Polan Żabno
08.08.2020
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
3:4
LKS Rzuchowa
08.08.2020
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Olimpia Wojnicz
09.08.2020
17:00
GLKS Gromnik
:
Unia Niedomice
09.08.2020
17:00
Dunajec Zakliczyn
:
Wisła Szczucin
09.08.2020
17:00
Ikar Odporyszów
:
Pogórze
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Sokół Borzęcin Górny
3:3
Raba Książnice
08.08.2020
13:30
Wola Radłowska
0:2
Strażak Mokrzyska
08.08.2020
17:00
Poręba Spytkowska
0:1
Orzeł Dębno
08.08.2020
18:00
Olimpia B.
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
09.08.2020
13:00
Naprzód Sobolów
:
Olimpia Kąty
09.08.2020
16:00
Błyskawica Proszówki
:
Arkadia Olszyny
09.08.2020
17:00
Radłovia Radłów
:
Jadowniczanka Jadowniki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Podhalanin Biecz
3:1
Zawisza R.
08.08.2020
16:00
Helena Nowy Sącz
3:1
LKS Łużna
08.08.2020
16:00
Hart Tęgoborze
4:0
LKS Uście Gorlickie
08.08.2020
17:00
Dunajec Nowy Sącz
7:3
Grybovia Grybów
08.08.2020
17:00
Orzeł Wojnarowa
:
LKS Zagórzany
08.08.2020
 
odwołany
LKSKobylankaKobylanka
6:3
Kolejarz Stróże
08.08.2020
17:00
Łosoś Łososina Dolna
:
Zyndram
09.08.2020
15:00
Sokół Stary Sącz
:
ULKS Korzenna
09.08.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Jarmuta
4:1
Zalesianka
08.08.2020
17:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
08.08.2020
17:30
Laskovia
:
Babia Góra Lipnica Wielka
08.08.2020
17:30
Krokus
:
Czarni Czarny Dunajec
09.08.2020
15:00
Huragan Waksmund
:
LKS Szaflary
09.08.2020
17:30
Jordan Jordanów
:
AKS Ujanowice
09.08.2020
17:30
Wierchy Pasierbiec
:
Granit Czarna Góra
09.08.2020
17:30

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
2:0
Prądniczanka II Kraków
08.08.2020
16:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Partyzant Dojazdów
09.08.2020
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
09.08.2020
17:30
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Michałowianka Michałowice
09.08.2020
15:00
Strażak Goszcza
:
Płomień Kościelec
09.08.2020
18:00
Spartak Wielkanoc
:
Galicja Raciborowice
09.08.2020
17:30
Błękitni II Modlnica
:
Szreniawa Koszyce
09.08.2020
17:00

Klasa A (Kraków II)

Lotnik Kryspinów
4:0
Wisła Rząska
08.08.2020
11:00
JKS Zelków
4:3
Wisła Jeziorzany
08.08.2020
11:00
Świt Krzeszowice
3:1
Sokół Rybna
08.08.2020
17:30
MKS Skała 2004
3:1
Dragon Szczyglice
08.08.2020
17:30
Iskra Czułów
:
Liszczanka Liszki
08.08.2020
18:00
Maszycanka Maszyce
:
Sportowiec Modlniczka
08.08.2020
18:00
Wisła Czernichów
:
Strażak Rączna
09.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
0:2
Bieżanowianka Kraków
08.08.2020
11:00
Rzozovia Rzozów
2:3
Iskra Krzęcin
08.08.2020
17:00
Pogoń Skotniki
7:4
Cedronka Wola Radziszowska
08.08.2020
17:00
Płomień Kostrze
2:4
Tramwaj Kraków
08.08.2020
17:00
Strzelcy Kraków
1:4
Podgórze Kraków
08.08.2020
17:00
Bratniak Kraków
:
Kabel Kraków
09.08.2020
17:00
Fairant Kraków
:
Gajowianka Gaj
09.08.2020
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Zryw Szarów
:
Contra Sułków
08.08.2020
 
odwołany
Sokół Chorągwica
0:2
Piast Łapanów
08.08.2020
17:00
UKS Sygneczów
:
Czarnochowice
08.08.2020
 
odwołany
Rożnowa
:
Piłkarz Podłęże
09.08.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Iskra Zakrzów
09.08.2020
16:00
Strażak Kokotów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
09.08.2020
17:00
Wolni Kłaj
:
Gwiazda Brzegi
09.08.2020
17:00
Zieloni Niegowić
:
Czarni Staniątki
09.08.2020
17:00

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
4:0
Sęp Droginia
08.08.2020
16:30
Karpaty Siepraw
6:3
Rokita Kornatka
08.08.2020
17:00
Clavia Świątniki Górne
4:1
Staw Polanka
08.08.2020
17:30
Gościbia Sułkowice
5:1
Sokół Borzęta
08.08.2020
18:00
Górki Myślenice
1:2
Skalnik Trzemeśnia
08.08.2020
18:00
Zielonka Wrząsowice
:
Topór Tenczyn
09.08.2020
16:00
Beskid Tokarnia
:
Lubomir Wiśniowa
09.08.2020
16:00
Iskra Brzączowice
:
LKS Rudnik
09.08.2020
17:30

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
7:3
Unia Jaroszowiec
08.08.2020
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Wielmożanka Wielmoża
08.08.2020
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
2:1
Centuria Chechło
08.08.2020
17:30
Promień Przeginia
:
Spartak Charsznica
09.08.2020
11:00
Przebój Wolbrom
:
Legion Bydlin
09.08.2020
17:00
Strażak Przybysławice
:
Olimpia Łobzów
09.08.2020
17:00
Sokół Gołaczewy
:
Błysk Zederman
09.08.2020
17:00
Błyskawica Kolbark
:
Laskovia
09.08.2020
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Wisła Jankowice
1:1
Fablok Chrzanów
08.08.2020
11:00
Wisełka Rozkochów
0:5
Ciężkowianka Jaworzno
08.08.2020
17:00
Tęcza Tenczynek
1:3
Błyskawica Myślachowice
08.08.2020
17:00
Wolanka Wola Filipowska
0:2
Start Kamień
08.08.2020
18:00
Victoria Zalas
:
MKS Alwernia
09.08.2020
14:30
UKS Dulowa
:
SPRiN Regulice
09.08.2020
17:00
Unia Kwaczała
:
Promyk Bolęcin
09.08.2020
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
4:2
Gdovia II Gdów
08.08.2020
11:00
Start Brzezie
:
Ledniczanka
08.08.2020
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Dąb Zabierzów Bocheński
08.08.2020
17:30
Promień Zakrzowiec
:
Naprzód Ochmanów
08.08.2020
18:00
Tęcza Słomiróg
:
Gryf Wiatowice
08.08.2020
18:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Górnik II Wieliczka
09.08.2020
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Batory Wola Batorska
09.08.2020
18:00

Klasa B (Myślenice)

Raba II Dobczyce
4:1
Górki II Myślenice
08.08.2020
15:00
Radwan Skomielna Czarna
2:2
Dukla Bysina
08.08.2020
17:00
Orzeł Nowa Wieś
3:0
Grodzisko Raciechowice
08.08.2020
18:00
Karpaty II Siepraw
:
Jawor Jawornik
09.08.2020
17:00
Szczebel Lubień
:
Cyrhla Krzczonów
09.08.2020
17:00
LKS Trzebunia
:
Iskra Głogoczów
09.08.2020
18:00

Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
3:1
Pilica II Wierbka
08.08.2020
17:00
Northstar Miechów
7:5
Trzy Buki Wierzchowisko
08.08.2020
17:00
Czapla Czaple Male
1:4
Orzeł K.
08.08.2020
17:00
Victoria Smroków
:
Stare Bukowno
09.08.2020
11:00
Cobra Wężerów
:
Hetman Dłużec
09.08.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
:
Piliczanka II Pilica
09.08.2020
17:00

Małopolska Liga Juniorów

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:0
Okocimski Brzesko
08.08.2020
10:00
Limanovia Limanowa
0:3
Dunajec Nowy Sącz
08.08.2020
10:00
Garbarnia Kraków
12:1
Sokół Stary Sącz
08.08.2020
10:00
Pcimianka Pcim
0:1
Górnik Wieliczka
08.08.2020
16:30
Unia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
09.08.2020
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Prądniczanka Kraków
09.08.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
:
BKS Bochnia
09.08.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Orkan Raba Wyżna
09.08.2020
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja II Nowy Sącz
:
Górnik Wieliczka
10.08.2020
18:00

I Małopolska Liga Młodzików

Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
11.08.2020
10:00

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
7:1
Okocimski Brzesko
07.08.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

Czarni Sosnowiec
8:0
Olimpia Szczecin
08.08.2020
13:00
Medyk Konin
1:1
GKS Katowice
08.08.2020
12:00
SMS Łódź
2:0
AZS UJ Kraków
08.08.2020
13:30
Rolnik Biedrzychowice
:
Górnik Łęczna
09.08.2020
16:00
APLG Gdańsk
:
KKP Bydgoszcz
09.08.2020
18:00
ROW Rybnik
:
Śląsk Wrocław
09.08.2020
12:15