facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 19.08.2017

Złomex Branice
2:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.08.2017
17:30
Wiarusy Igołomia
LKS Śledziejowice
19.08.2017
17:00
Zryw Szarów
2:2
Błękitni Bodzanów
20.08.2017
17:30
Zieloni Niegowić
1:3
Piast Łapanów
20.08.2017
17:30
Wilga Instalbud Golkowice
3:2
Strażak Kokotów
20.08.2017
17:30
Wieliczanka Wieliczka
1:1
UKS Sygneczów
30.08.2017
17:30
Wilga Koźmice Wielkie
1:6
Piłkarz Podłęże
20.09.2017
16:30

2. kolejka 26.08.2017

Wilga Koźmice Wielkie
0:3
Piast Łapanów
26.08.2017
12:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
6:1
Zieloni Niegowić
26.08.2017
17:00
UKS Sygneczów
1:4
Wiarusy Igołomia
26.08.2017
17:00
Zryw Szarów
1:2
Złomex Branice
27.08.2017
17:00
Strażak Kokotów
0:2
Wieliczanka Wieliczka
27.08.2017
17:00
Błękitni Bodzanów
LKS Śledziejowice
27.08.2017
17:00
Piłkarz Podłęże
1:1
Wilga Instalbud Golkowice
27.08.2017
17:00

3. kolejka 02.09.2017

LKS Śledziejowice
3:1
UKS Sygneczów
02.09.2017
17:00
Wiarusy Igołomia
6:1
Strażak Kokotów
02.09.2017
11:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:4
Nadwiślanka Nowe Brzesko
02.09.2017
17:00
Piłkarz Podłęże
1:4
Wieliczanka Wieliczka
03.09.2017
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
2:6
Piast Łapanów
03.09.2017
17:00
Zieloni Niegowić
1:2
Zryw Szarów
03.09.2017
17:00
Złomex Branice
2:1
Błękitni Bodzanów
03.09.2017
16:00

4. kolejka 09.09.2017

Zryw Szarów
1:2
Wilga Koźmice Wielkie
09.09.2017
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:2
Wilga Instalbud Golkowice
09.09.2017
16:30
Strażak Kokotów
LKS Śledziejowice
09.09.2017
16:30
Błękitni Bodzanów
2:4
UKS Sygneczów
09.09.2017
12:00
Złomex Branice
2:1
Zieloni Niegowić
10.09.2017
16:30
Piast Łapanów
4:3
Wieliczanka Wieliczka
10.09.2017
16:30
Piłkarz Podłęże
1:7
Wiarusy Igołomia
10.09.2017
16:30

5. kolejka 16.09.2017

UKS Sygneczów
2:4
Strażak Kokotów
16.09.2017
16:30
LKS Śledziejowice
3:0 v.o.
Piłkarz Podłęże
16.09.2017
15:00
Wiarusy Igołomia
2:1
Piast Łapanów
16.09.2017
16:30
Wieliczanka Wieliczka
1:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
16.09.2017
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
0:6
Złomex Branice
16.09.2017
16:30
Zieloni Niegowić
1:7
Błękitni Bodzanów
17.09.2017
16:30
Wilga Instalbud Golkowice
1:2
Zryw Szarów
23.11.2017
20:00

6. kolejka 23.09.2017

Złomex Branice
Wilga Instalbud Golkowice
24.09.2017
16:00
Piłkarz Podłęże
2:4
UKS Sygneczów
18.11.2017
12:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:3
Wiarusy Igołomia
19.11.2017
13:00
Piast Łapanów
0:1
LKS Śledziejowice
19.11.2017
13:00
Zieloni Niegowić
5:2
Wilga Koźmice Wielkie
19.11.2017
13:00
Zryw Szarów
4:1
Wieliczanka Wieliczka
19.11.2017
13:00
Błękitni Bodzanów
1:1
Strażak Kokotów
09.05.2018
17:30

7. kolejka 30.09.2017

Złomex Branice
2:0
Wieliczanka Wieliczka
30.09.2017
11:30
Wilga Instalbud Golkowice
2:2
Zieloni Niegowić
30.09.2017
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
2:3
Błękitni Bodzanów
30.09.2017
16:00
LKS Śledziejowice
2:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
30.09.2017
16:00
Wiarusy Igołomia
2:3
Zryw Szarów
01.10.2017
16:00
Strażak Kokotów
2:1
Piłkarz Podłęże
01.10.2017
16:00
UKS Sygneczów
3:6
Piast Łapanów
01.10.2017
16:00

8. kolejka 07.10.2017

Złomex Branice
1:4
Wiarusy Igołomia
07.10.2017
15:00
Zryw Szarów
LKS Śledziejowice
07.10.2017
14:00
Błękitni Bodzanów
1:3
Piłkarz Podłęże
07.10.2017
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:2
UKS Sygneczów
08.10.2017
15:00
Piast Łapanów
3:2
Strażak Kokotów
08.10.2017
15:30
Wilga Koźmice Wielkie
2:4
Wilga Instalbud Golkowice
08.10.2017
15:30
Zieloni Niegowić
1:3
Wieliczanka Wieliczka
08.10.2017
15:30

9. kolejka 14.10.2017

Strażak Kokotów
0:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
14.10.2017
15:30
LKS Śledziejowice
3:0
Złomex Branice
14.10.2017
15:30
Wiarusy Igołomia
4:1
Zieloni Niegowić
15.10.2017
15:00
Piłkarz Podłęże
0:3
Piast Łapanów
15.10.2017
15:30
Wilga Koźmice Wielkie
1:3
Wieliczanka Wieliczka
15.10.2017
15:30
Wilga Instalbud Golkowice
1:2
Błękitni Bodzanów
15.10.2017
15:00
UKS Sygneczów
4:1
Zryw Szarów
15.10.2017
15:30

10. kolejka 21.10.2017

Złomex Branice
2:0
UKS Sygneczów
21.10.2017
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
2:5
Wiarusy Igołomia
21.10.2017
13:00
Zryw Szarów
1:3
Strażak Kokotów
21.10.2017
15:00
Błękitni Bodzanów
1:2
Piast Łapanów
21.10.2017
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:2
Piłkarz Podłęże
22.10.2017
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
0:3
Wieliczanka Wieliczka
22.10.2017
15:00
Zieloni Niegowić
1:3
LKS Śledziejowice
22.10.2017
15:00

11. kolejka 28.10.2017

Błękitni Bodzanów
6:1
Wieliczanka Wieliczka
28.10.2017
15:00
LKS Śledziejowice
3:0
Wilga Koźmice Wielkie
28.10.2017
15:00
UKS Sygneczów
3:3
Zieloni Niegowić
28.10.2017
14:00
Piłkarz Podłęże
3:3
Zryw Szarów
29.10.2017
13:00
Strażak Kokotów
4:4
Złomex Branice
29.10.2017
14:00
Wiarusy Igołomia
6:4
Wilga Instalbud Golkowice
25.11.2017
13:00
Piast Łapanów
4:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
13.06.2018
18:00

12. kolejka 04.11.2017

Błękitni Bodzanów
7:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
04.11.2017
14:00
Piłkarz Podłęże
Złomex Branice
05.11.2017
12:00
Wiarusy Igołomia
3:0
Wieliczanka Wieliczka
05.11.2017
14:00
Wilga Instalbud Golkowice
1:1
LKS Śledziejowice
05.11.2017
14:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:2
UKS Sygneczów
05.11.2017
14:00
Zieloni Niegowić
2:3
Strażak Kokotów
05.11.2017
14:00
Zryw Szarów
2:6
Piast Łapanów
05.11.2017
14:00

13. kolejka 11.11.2017

Wiarusy Igołomia
2:2
Błękitni Bodzanów
11.11.2017
11:00
LKS Śledziejowice
Wieliczanka Wieliczka
11.11.2017
13:30
UKS Sygneczów
6:0
Wilga Instalbud Golkowice
11.11.2017
13:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:4
Zryw Szarów
12.11.2017
11:00
Piłkarz Podłęże
0:2
Zieloni Niegowić
12.11.2017
13:30
Piast Łapanów
5:2
Złomex Branice
12.11.2017
13:30
Strażak Kokotów
3:1
Wilga Koźmice Wielkie
12.11.2017
13:30

14. kolejka 24.03.2018

Piast Łapanów
Zieloni Niegowić
25.03.2018
16:00
Wieliczanka Wieliczka
UKS Sygneczów
25.03.2018
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Złomex Branice
18.04.2018
17:00
LKS Śledziejowice
3:1
Wiarusy Igołomia
18.04.2018
17:00
Błękitni Bodzanów
2:1
Zryw Szarów
18.04.2018
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
5:2
Piłkarz Podłęże
18.04.2018
17:00
Strażak Kokotów
3:3
Wilga Instalbud Golkowice
06.06.2018
18:00

15. kolejka 31.03.2018

Piast Łapanów
3:2
Wilga Koźmice Wielkie
31.03.2018
14:00
Zieloni Niegowić
1:4
Nadwiślanka Nowe Brzesko
31.03.2018
16:00
Wiarusy Igołomia
UKS Sygneczów
31.03.2018
13:00
Złomex Branice
0:2
Zryw Szarów
31.03.2018
12:00
LKS Śledziejowice
Błękitni Bodzanów
31.03.2018
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
Piłkarz Podłęże
31.03.2018
13:00
Wieliczanka Wieliczka
1:1
Strażak Kokotów
17.05.2018
19:30

16. kolejka 07.04.2018

UKS Sygneczów
2:3
LKS Śledziejowice
07.04.2018
17:00
Piłkarz Podłęże
5:1
Wieliczanka Wieliczka
07.04.2018
16:00
Piast Łapanów
Wilga Instalbud Golkowice
07.04.2018
11:00
Błękitni Bodzanów
2:2
Złomex Branice
07.04.2018
15:00
Strażak Kokotów
3:1
Wiarusy Igołomia
08.04.2018
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:2
Wilga Koźmice Wielkie
08.04.2018
17:00
Zryw Szarów
2:2
Zieloni Niegowić
08.04.2018
15:00

17. kolejka 14.04.2018

LKS Śledziejowice
Strażak Kokotów
14.04.2018
16:00
UKS Sygneczów
1:1
Błękitni Bodzanów
14.04.2018
17:00
Wieliczanka Wieliczka
0:4
Piast Łapanów
14.04.2018
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
6:0
Zryw Szarów
15.04.2018
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
1:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
15.04.2018
17:00
Zieloni Niegowić
1:3
Złomex Branice
15.04.2018
17:00
Wiarusy Igołomia
1:1
Piłkarz Podłęże
15.04.2018
15:00

18. kolejka 21.04.2018

Strażak Kokotów
5:0
UKS Sygneczów
21.04.2018
17:00
Piłkarz Podłęże
LKS Śledziejowice
21.04.2018
15:00
Wieliczanka Wieliczka
2:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
21.04.2018
17:00
Złomex Branice
Wilga Koźmice Wielkie
21.04.2018
17:00
Błękitni Bodzanów
2:0
Zieloni Niegowić
21.04.2018
16:00
Piast Łapanów
1:2
Wiarusy Igołomia
22.04.2018
17:00
Zryw Szarów
4:1
Wilga Instalbud Golkowice
22.04.2018
15:00

19. kolejka 28.04.2018

Wilga Instalbud Golkowice
4:1
Złomex Branice
28.04.2018
17:00
UKS Sygneczów
3:3
Piłkarz Podłęże
28.04.2018
17:00
LKS Śledziejowice
Piast Łapanów
28.04.2018
17:00
Wieliczanka Wieliczka
2:0
Zryw Szarów
28.04.2018
17:00
Wiarusy Igołomia
2:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
29.04.2018
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:2
Zieloni Niegowić
29.04.2018
17:00
Strażak Kokotów
Błękitni Bodzanów
29.04.2018
17:00

20. kolejka 05.05.2018

Wieliczanka Wieliczka
1:1
Złomex Branice
05.05.2018
18:00
Błękitni Bodzanów
4:3
Wilga Koźmice Wielkie
05.05.2018
16:00
Piłkarz Podłęże
1:2
Strażak Kokotów
05.05.2018
17:30
Piast Łapanów
4:0
UKS Sygneczów
05.05.2018
17:45
Zieloni Niegowić
2:2
Wilga Instalbud Golkowice
06.05.2018
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
LKS Śledziejowice
06.05.2018
17:00
Zryw Szarów
2:3
Wiarusy Igołomia
06.05.2018
16:00

21. kolejka 12.05.2018

LKS Śledziejowice
6:1
Zryw Szarów
12.05.2018
17:00
Piłkarz Podłęże
5:1
Błękitni Bodzanów
12.05.2018
16:00
UKS Sygneczów
1:4
Nadwiślanka Nowe Brzesko
12.05.2018
17:30
Strażak Kokotów
2:1
Piast Łapanów
12.05.2018
17:30
Wieliczanka Wieliczka
1:2
Zieloni Niegowić
12.05.2018
18:00
Wilga Instalbud Golkowice
3:3
Wilga Koźmice Wielkie
13.05.2018
15:30
Wiarusy Igołomia
2:0
Złomex Branice
30.05.2018
18:00

22. kolejka 19.05.2018

Zieloni Niegowić
0:5
Wiarusy Igołomia
19.05.2018
17:00
Błękitni Bodzanów
3:0
Wilga Instalbud Golkowice
19.05.2018
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:1
Strażak Kokotów
20.05.2018
17:30
Złomex Branice
LKS Śledziejowice
20.05.2018
17:30
Piast Łapanów
6:6
Piłkarz Podłęże
20.05.2018
18:00
Zryw Szarów
5:1
UKS Sygneczów
20.05.2018
17:00
Wieliczanka Wieliczka
1:2
Wilga Koźmice Wielkie
06.06.2018
19:30

23. kolejka 26.05.2018

Wieliczanka Wieliczka
1:1
Wilga Instalbud Golkowice
24.05.2018
19:30
UKS Sygneczów
Złomex Branice
26.05.2018
17:30
przerwany przy stanie 1:3 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika UKS Sygneczów
LKS Śledziejowice
Zieloni Niegowić
26.05.2018
17:00
Wiarusy Igołomia
0:1
Wilga Koźmice Wielkie
27.05.2018
17:30
Strażak Kokotów
0:0
Zryw Szarów
27.05.2018
17:00
Piast Łapanów
4:4
Błękitni Bodzanów
27.05.2018
18:00
Piłkarz Podłęże
Nadwiślanka Nowe Brzesko
27.05.2018
18:00

24. kolejka 02.06.2018

Zryw Szarów
5:2
Piłkarz Podłęże
02.06.2018
16:30
Złomex Branice
2:0
Strażak Kokotów
02.06.2018
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:1
Piast Łapanów
03.06.2018
18:00
Wieliczanka Wieliczka
1:4
Błękitni Bodzanów
03.06.2018
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
4:3
LKS Śledziejowice
03.06.2018
17:30
Zieloni Niegowić
1:0
UKS Sygneczów
03.06.2018
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
0:5
Wiarusy Igołomia
03.06.2018
18:00

25. kolejka 09.06.2018

Złomex Branice
3:2
Piłkarz Podłęże
09.06.2018
17:30
Wieliczanka Wieliczka
1:3
Wiarusy Igołomia
09.06.2018
18:00
LKS Śledziejowice
5:0
Wilga Instalbud Golkowice
09.06.2018
18:00
UKS Sygneczów
0:2
Wilga Koźmice Wielkie
09.06.2018
17:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:4
Błękitni Bodzanów
10.06.2018
18:00
Strażak Kokotów
2:1
Zieloni Niegowić
10.06.2018
18:00
Piast Łapanów
4:3
Zryw Szarów
10.06.2018
18:00

26. kolejka 16.06.2018

Błękitni Bodzanów
1:3
Wiarusy Igołomia
16.06.2018
17:30
Wieliczanka Wieliczka
1:3
LKS Śledziejowice
16.06.2018
17:30
Wilga Instalbud Golkowice
1:4
UKS Sygneczów
16.06.2018
17:30
Zryw Szarów
3:0 v.o.
Nadwiślanka Nowe Brzesko
16.06.2018
17:30
przerwany przy stanie 3:4 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez bramkarza Nadwiślanki
Zieloni Niegowić
6:2
Piłkarz Podłęże
16.06.2018
17:30
Złomex Branice
7:3
Piast Łapanów
16.06.2018
17:30
Wilga Koźmice Wielkie
3:1
Strażak Kokotów
16.06.2018
17:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 16.06.2018

16.06.2018
17:30
Błękitni Bodzanów
1:3
Wiarusy Igołomia
16.06.2018
17:30
Wieliczanka Wieliczka
1:3
LKS Śledziejowice
16.06.2018
17:30
Wilga Instalbud Golkowice
1:4
UKS Sygneczów
16.06.2018
17:30
Zryw Szarów
3:0 v.o.
Nadwiślanka Nowe Brzesko
16.06.2018
17:30
Zieloni Niegowić
6:2
Piłkarz Podłęże
16.06.2018
17:30
Złomex Branice
7:3
Piast Łapanów
16.06.2018
17:30
Wilga Koźmice Wielkie
3:1
Strażak Kokotów

26. kolejka 16.06.2018

16.06.2018
17:30
Błękitni Bodzanów
1:3
Wiarusy Igołomia
16.06.2018
17:30
Wieliczanka Wieliczka
1:3
LKS Śledziejowice
16.06.2018
17:30
Wilga Instalbud Golkowice
1:4
UKS Sygneczów
16.06.2018
17:30
Zryw Szarów
3:0 v.o.
Nadwiślanka Nowe Brzesko
16.06.2018
17:30
Zieloni Niegowić
6:2
Piłkarz Podłęże
16.06.2018
17:30
Złomex Branice
7:3
Piast Łapanów
16.06.2018
17:30
Wilga Koźmice Wielkie
3:1
Strażak Kokotów

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Korona Kielce
04.04.2020
 
Wisła Kraków
:
Raków Częstochowa
04.04.2020
 
Wisła Płock
:
Śląsk Wrocław
04.04.2020
 
Legia Warszawa
:
Arka Gdynia
04.04.2020
 
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
04.04.2020
 
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
04.04.2020
 
ŁKS Łódź
:
Jagiellonia Białystok
04.04.2020
 
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
04.04.2020
 

II liga

Lech II Poznań
:
Elana Toruń
04.04.2020
 
Błękitni Stargard
:
Bytovia Bytów
04.04.2020
15:00
Legionovia Legionowo
:
GKS Katowice
04.04.2020
16:00
Garbarnia Kraków
:
Widzew Łódź
04.04.2020
 
Skra Częstochowa
:
Resovia Rzeszów
04.04.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Stal Rzeszów
04.04.2020
19:00
Olimpia Elbląg
:
Gryf Wejherowo
04.04.2020
18:00

III liga, grupa IV

KSZO Ostrowiec Św.
:
Jutrzenka Giebułtów
04.04.2020
15:30
Hutnik Kraków
:
Wisła Puławy
04.04.2020
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Podhale Nowy Targ
04.04.2020
16:00
Avia Świdnik
:
Chełmianka Chełm
04.04.2020
16:00
Hetman Zamość
:
Wisła Sandomierz
04.04.2020
16:00
Wisłoka Dębica
:
Sokół Sieniawa
04.04.2020
16:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Motor Lublin
04.04.2020
16:00
Stal Kraśnik
:
Podlasie Biała Podlaska
05.04.2020
16:00
Korona II Kielce
:
Siarka Tarnobrzeg
05.04.2020
13:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Unia Oświęcim
:
Skawinka Skawina
04.04.2020
 
MKS Trzebinia
:
Sokół Kocmyrzów
04.04.2020
11:00
Słomniczanka Słomniki
:
Wiślanie Jaśkowice
04.04.2020
 
Beskid Andrychów
:
Wisła II Kraków
04.04.2020
16:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Clepardia Kraków
05.04.2020
16:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Dalin Myślenice
05.04.2020
16:00
Orzeł Ryczów
:
LKS Rajsko
05.04.2020
16:00
Pcimianka Pcim
:
Cracovia II Kraków
05.04.2020
16:30
LKS Jawiszowice
:
Czarni Staniątki
05.04.2020
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
BKS Bochnia
04.04.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
11:00
Lubań Maniowy
:
Orkan Szczyrzyc
05.04.2020
16:00
Poprad Rytro
:
Barciczanka Barcice
05.04.2020
15:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Unia Tarnów
05.04.2020
15:00
Okocimski Brzesko
:
Glinik Gorlice
05.04.2020
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Limanovia Limanowa
05.04.2020
15:00
Poprad Muszyna
:
GKS Drwinia
05.04.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Stal Mielec
:
Wisła Kraków
04.04.2020
12:00
Hutnik Kraków
:
Motor Lublin
04.04.2020
12:00
Korona Kielce
:
TOP 54 Biała Podlaska
04.04.2020
14:00
Cracovia Kraków
:
Karpaty Krosno
04.04.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Wisła Kraków
:
Górnik Ł.
04.04.2020
10:00
Motor Lublin
:
BKS Lublin
04.04.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Korona
04.04.2020
 
Cracovia Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
05.04.2020
12:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Siarka
:
Resovia Rzeszów
04.04.2020
11:00
Garbarnia Kraków
:
Juventa Starachowice
04.04.2020
 
Orlęta R.P.
:
Sandecja Nowy Sącz
04.04.2020
 
Korona II
:
Chełmianka Chełm
05.04.2020
16:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
 
Unia Tarnów
:
Spartak S.
04.04.2020
 
Górnik Wieliczka
:
Limanovia Limanowa
04.04.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Orkan Raba Wyżna
04.04.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
04.04.2020
 
Pcimianka Pcim
:
Dalin Myślenice
04.04.2020
 
BKS Bochnia
:
Puszcza Niepołomice
04.04.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Profi Zielonki
:
Podgórze Kraków
04.04.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Nowy Sącz
04.04.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Glinik Gorlice
04.04.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Puszcza Niepołomice
04.04.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Unia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
10:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Pcimianka
04.04.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
04.04.2020
 
Hejnał
:
Górnik Wieliczka
05.04.2020
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Garbarnia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
04.04.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
 
Unia Oświęcim
:
AP 21 Kraków
04.04.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
05.04.2020
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Raba Dobczyce
:
Wisła Kraków
04.04.2020
11:00
Respect Szalowa
:
Sandecja Nowy Sącz
04.04.2020
12:30
Beskid A.
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
 
MOSiR Bochnia
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Dunajec Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
10:00
Sandecja
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
10:00
AS Progres Kraków
:
Kalwarianka
04.04.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
04.04.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Bronowianka
:
Limanovia Limanowa
04.04.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
:
AP Progres Andrychów
04.04.2020
12:00
TS Wisła I Kraków
:
Okocimski II
04.04.2020
 
Cracovia II
:
Fablok Chrzanów
05.04.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
Rolnik Głogówek
04.04.2020
13:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

Futsal Team Brzeg
:
Profisport Wrocław
04.04.2020
 
GKS Komprachcice
:
FC Siemianowice Śląskie
04.04.2020
 
Marfarbex Busko Zdrój
:
AZS UMCS Lublin
04.04.2020
 
GKS Futsal Tychy
:
Heiro Rzeszów
04.04.2020
 
Futsal Nowiny
:
BSF Bochnia
04.04.2020
 
Sośnica Gliwice
:
Górnik Polkowice
05.04.2020
17:00

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
12:3
Unia Oświęcim
02.04.2020
19:00
(123-32)
Czarni Staniątki
9:6
Beskid Andrychów
02.04.2020
19:00
(95-68)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
4:9
MKS Trzebinia
02.04.2020
19:00
(49-94)
Wiślanie Jaśkowice
2:2
Orzeł Ryczów
02.04.2020
19:00
(25-24)
Cracovia II Kraków
2:5
Clepardia Kraków
02.04.2020
19:00
(25-53)
Wisła II Kraków
7:12
Słomniczanka Słomniki
02.04.2020
19:00
(75-120)
Skawinka Skawina
5:8
Pcimianka Pcim
02.04.2020
19:00
(50-80)
Sokół Kocmyrzów
10:5
LKS Jawiszowice
02.04.2020
19:00
(102-51)
LKS Rajsko
3:4
Orzeł Piaski Wielkie
02.04.2020
19:00
(31-44)
Clepardia Kraków
2:6
Czarni Staniątki
03.04.2020
19:00
(20-67)
MKS Trzebinia
12:9
Słomniczanka Słomniki
03.04.2020
19:00
(121-97)
Orzeł Ryczów
4:14
Dalin Myślenice
03.04.2020
19:00
(44-145)
Unia Oświęcim
1:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
03.04.2020
19:00
(19-41)
Orzeł Piaski Wielkie
2:3
Skawinka Skawina
03.04.2020
19:00
(24-33)
Beskid Andrychów
4:1
LKS Rajsko
03.04.2020
19:00
(45-18)
Cracovia II Kraków
3:12
Wisła II Kraków
03.04.2020
19:00
(39-121)
Pcimianka Pcim
23:23
Sokół Kocmyrzów
03.04.2020
19:00
(237-239)
LKS Jawiszowice
5:2
Wiślanie Jaśkowice
03.04.2020
19:00
(52-26)
Słomniczanka Słomniki
:
Unia Oświęcim
04.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
LKS Jawiszowice
04.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Clepardia Kraków
04.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
Orzeł Piaski Wielkie
04.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Pcimianka Pcim
04.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Cracovia II Kraków
04.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
MKS Trzebinia
04.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Orzeł Ryczów
04.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Beskid Andrychów
04.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
MKS Trzebinia
05.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wiślanie Jaśkowice
05.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Dalin Myślenice
05.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
05.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Sokół Kocmyrzów
05.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Słomniczanka Słomniki
05.04.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Skawinka Skawina
05.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Wisła II Kraków
05.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
LKS Rajsko
05.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Orzeł Piaski Wielkie
06.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Beskid Andrychów
06.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Orzeł Ryczów
06.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Czarni Staniątki
06.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
Clepardia Kraków
06.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Cracovia II Kraków
06.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
LKS Jawiszowice
06.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Unia Oświęcim
06.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Pcimianka Pcim
06.04.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
3:2
Prądniczanka Kraków
02.04.2020
19:05
(31-22)
Przemsza Klucze
9:2
Spójnia Osiek
02.04.2020
19:05
(93-20)
KS Olkusz
3:2
Orzeł Iwanowice
02.04.2020
19:05
(30-26)
Bolesław Bukowno
2:0
LOT Balice
02.04.2020
19:05
(21-6)
Pogoń Miechów
3:1
Przebój Wolbrom
02.04.2020
19:05
(30-14)
Piliczanka Pilica
12:8
LKS Niedźwiedź
02.04.2020
19:05
(126-85)
Grębałowianka Kraków
3:5
Proszowianka Proszowice
02.04.2020
19:05
(33-52)
LKS Niedźwiedź
2:2
Prądniczanka Kraków
03.04.2020
19:05
(22-27)
Przebój Wolbrom
2:8
Przemsza Klucze
03.04.2020
19:05
(27-84)
Spójnia Osiek
2:2
Grębałowianka Kraków
03.04.2020
19:05
(26-21)
Pogoń Miechów
4:5
Zieleńczanka Zielonki
03.04.2020
19:05
(40-53)
LOT Balice
1:3
KS Olkusz
03.04.2020
19:05
(13-35)
Proszowianka Proszowice
4:2
Bolesław Bukowno
03.04.2020
19:05
(47-28)
Orzeł Iwanowice
3:6
Piliczanka Pilica
03.04.2020
19:05
(36-67)
Przemsza Klucze
:
Pogoń Miechów
04.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
Spójnia Osiek
04.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Proszowianka Proszowice
04.04.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
LKS Niedźwiedź
04.04.2020
19:05
Prądniczanka Kraków
:
Orzeł Iwanowice
04.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
LOT Balice
04.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Przebój Wolbrom
04.04.2020
17:05
Spójnia Osiek
:
KS Olkusz
05.04.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Bolesław Bukowno
05.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Zieleńczanka Zielonki
05.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Grębałowianka Kraków
05.04.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
LKS Niedźwiedź
05.04.2020
19:05
LOT Balice
:
Prądniczanka Kraków
05.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Piliczanka Pilica
05.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
Pogoń Miechów
06.04.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
LOT Balice
06.04.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
Orzeł Iwanowice
06.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Przebój Wolbrom
06.04.2020
19:05
Prądniczanka Kraków
:
Proszowianka Proszowice
06.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
Spójnia Osiek
06.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Przemsza Klucze
06.04.2020
19:05

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
6:4
Borek Kraków
02.04.2020
19:10
(64-47)
Prokocim Kraków
1:3
Kmita Zabierzów
02.04.2020
19:10
(16-35)
TS Węgrzce
9:6
Błękitni Modlnica
02.04.2020
19:10
(91-62)
Nadwiślan Kraków
7:0
Piast Wołowice
02.04.2020
19:10
(77-9)
Kaszowianka Kaszów
1:2
Bronowianka Kraków
02.04.2020
19:10
(16-23)
Hutnik II Kraków
5:1
Garbarnia II Kraków
02.04.2020
19:10
(59-15)
Dąbski Kraków
5:0
Wiślanie II Jaśkowice
02.04.2020
19:10
(52-8)
Piast Wołowice
4:1
Prokocim Kraków
03.04.2020
19:10
(43-17)
Borek Kraków
4:6
TS Węgrzce
03.04.2020
19:10
(41-62)
Nadwiślan Kraków
7:4
Hutnik II Kraków
03.04.2020
19:10
(74-44)
Kmita Zabierzów
4:5
Dąbski Kraków
03.04.2020
19:10
(45-51)
Błękitni Modlnica
4:2
Garbarnia II Kraków
03.04.2020
19:10
(49-21)
Wiślanie II Jaśkowice
2:1
Kaszowianka Kaszów
03.04.2020
19:10
(23-17)
Bronowianka Kraków
8:7
Wieczysta Kraków
03.04.2020
19:10
(83-71)
Wieczysta Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
04.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Bronowianka Kraków
04.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Nadwiślan Kraków
04.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Błękitni Modlnica
04.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Piast Wołowice
04.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
Borek Kraków
04.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Kmita Zabierzów
04.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Hutnik II Kraków
05.04.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Wieczysta Kraków
05.04.2020
19:10
Borek Kraków
:
Błękitni Modlnica
05.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Dąbski Kraków
05.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Garbarnia II Kraków
05.04.2020
19:10
Piast Wołowice
:
Kaszowianka Kaszów
05.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
TS Węgrzce
05.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
:
Piast Wołowice
06.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Kmita Zabierzów
06.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Borek Kraków
06.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Prokocim Kraków
06.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Bronowianka Kraków
06.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
06.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Nadwiślan Kraków
06.04.2020
19:10

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
22:29
Orzeł Myślenice
02.04.2020
19:15
(227-293)
Tempo Rzeszotary
7:10
LKS Śledziejowice
02.04.2020
19:15
(72-106)
Wiarusy Igołomia
6:2
Radziszowianka Radziszów
02.04.2020
19:15
(63-21)
Górnik Wieliczka
5:1
Jordan Sum Zakliczyn
02.04.2020
19:15
(52-18)
Wiślanka Grabie
6:12
Raba Dobczyce
02.04.2020
19:15
(63-121)
Dziecanovia Dziekanowice
7:2
Pasternik Ochojno
02.04.2020
19:15
(72-26)
Błękitni Bodzanów
4:1
Targowianka Targowisko
02.04.2020
19:15
(41-13)
LKS Śledziejowice
10:8
Targowianka Targowisko
03.04.2020
19:15
(105-83)
Raba Dobczyce
8:7
Wiarusy Igołomia
03.04.2020
19:15
(87-78)
Orzeł Myślenice
20:19
Dziecanovia Dziekanowice
03.04.2020
19:15
(209-193)
Górnik Wieliczka
4:2
Błękitni Bodzanów
03.04.2020
19:15
(45-28)
Radziszowianka Radziszów
2:3
Tempo Rzeszotary
03.04.2020
19:15
(27-38)
Pasternik Ochojno
5:5
Wiślanka Grabie
03.04.2020
19:15
(51-55)
Jordan Sum Zakliczyn
3:11
Gdovia Gdów
03.04.2020
19:15
(35-112)
Gdovia Gdów
:
Górnik Wieliczka
04.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
LKS Śledziejowice
04.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
Raba Dobczyce
04.04.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Radziszowianka Radziszów
04.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Jordan Sum Zakliczyn
04.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Pasternik Ochojno
04.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Orzeł Myślenice
04.04.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Błękitni Bodzanów
05.04.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Wiślanka Grabie
05.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
LKS Śledziejowice
05.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Wiarusy Igołomia
05.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
Tempo Rzeszotary
05.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Targowianka Targowisko
05.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Dziecanovia Dziekanowice
05.04.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Pasternik Ochojno
06.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Jordan Sum Zakliczyn
06.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
Orzeł Myślenice
06.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Raba Dobczyce
06.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Gdovia Gdów
06.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Radziszowianka Radziszów
06.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Górnik Wieliczka
06.04.2020
19:15

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny