facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 26.08.2017

Potok Więckowice
2:0
Bronowicki Kraków
26.08.2017
17:30
Błękitni II Modlnica
5:2
Strzelcy Kraków
26.08.2017
17:00
Tyniec Kraków
3:4
Fitball Szklary
26.08.2017
17:30
Niegoszowianka
1:2
Płomień Jerzmanowice
26.08.2017
17:00
Orzeł II Bębło
0:2
Wisła Rząska
27.08.2017
17:30
TKKF Kliny Kraków
2:4
Orlęta Rudawa
27.08.2017
11:00

2. kolejka 02.09.2017

Płomień Jerzmanowice
6:1
Tyniec Kraków
02.09.2017
17:00
Fitball Szklary
2:1
Potok Więckowice
02.09.2017
17:00
Wisła Rząska
1:3
Błękitni II Modlnica
02.09.2017
17:00
Orlęta Rudawa
10:0
Strzelcy Kraków
02.09.2017
17:00
Bronowicki Kraków
1:4
Orzeł II Bębło
03.09.2017
17:00
Niegoszowianka
0:3
TKKF Kliny Kraków
03.09.2017
17:00

3. kolejka 09.09.2017

Błękitni II Modlnica
2:1
Bronowicki Kraków
09.09.2017
16:30
Potok Więckowice
3:0
Płomień Jerzmanowice
09.09.2017
17:00
Tyniec Kraków
3:2
TKKF Kliny Kraków
09.09.2017
17:00
Niegoszowianka
2:3
Orlęta Rudawa
09.09.2017
17:00
Strzelcy Kraków
2:0
Wisła Rząska
10.09.2017
16:00
Orzeł II Bębło
6:2
Fitball Szklary
10.09.2017
17:00

4. kolejka 16.09.2017

Bronowicki Kraków
0:9
Strzelcy Kraków
16.09.2017
17:00
Płomień Jerzmanowice
5:1
Orzeł II Bębło
16.09.2017
16:30
Fitball Szklary
1:3
Błękitni II Modlnica
16.09.2017
17:00
Orlęta Rudawa
6:3
Wisła Rząska
16.09.2017
17:00
Niegoszowianka
2:2
Tyniec Kraków
17.09.2017
17:00
TKKF Kliny Kraków
3:0
Potok Więckowice
17.09.2017
11:00

5. kolejka 23.09.2017

Orzeł II Bębło
0:3
TKKF Kliny Kraków
24.09.2017
17:00
Wisła Rząska
4:0
Bronowicki Kraków
11.11.2017
12:00
Strzelcy Kraków
3:1
Fitball Szklary
11.11.2017
13:45
Potok Więckowice
Niegoszowianka
11.11.2017
13:30
Tyniec Kraków
1:4
Orlęta Rudawa
11.11.2017
13:30
Błękitni II Modlnica
Płomień Jerzmanowice
16.05.2018
18:00

6. kolejka 30.09.2017

Tyniec Kraków
0:4
Potok Więckowice
30.09.2017
15:30
Orlęta Rudawa
6:1
Bronowicki Kraków
30.09.2017
16:00
Płomień Jerzmanowice
4:3
Strzelcy Kraków
30.09.2017
16:15
Fitball Szklary
1:1
Wisła Rząska
30.09.2017
16:00
Niegoszowianka
4:1
Orzeł II Bębło
01.10.2017
16:00
TKKF Kliny Kraków
2:1
Błękitni II Modlnica
01.10.2017
11:00

7. kolejka 07.10.2017

Strzelcy Kraków
1:4
TKKF Kliny Kraków
07.10.2017
15:00
Potok Więckowice
0:2
Orlęta Rudawa
07.10.2017
16:00
Bronowicki Kraków
3:5
Fitball Szklary
07.10.2017
16:00
Wisła Rząska
2:1
Płomień Jerzmanowice
07.10.2017
16:00
Orzeł II Bębło
1:1
Tyniec Kraków
08.10.2017
13:00
Błękitni II Modlnica
Niegoszowianka
08.10.2017
16:00

8. kolejka 14.10.2017

Tyniec Kraków
3:3
Błękitni II Modlnica
14.10.2017
15:30
Orlęta Rudawa
0:0
Fitball Szklary
14.10.2017
15:30
Potok Więckowice
4:1
Orzeł II Bębło
14.10.2017
15:30
Płomień Jerzmanowice
6:1
Bronowicki Kraków
14.10.2017
15:30
Niegoszowianka
0:4
Strzelcy Kraków
15.10.2017
15:30
TKKF Kliny Kraków
2:1
Wisła Rząska
15.10.2017
11:00

9. kolejka 21.10.2017

Wisła Rząska
5:1
Niegoszowianka
21.10.2017
15:30
Fitball Szklary
3:2
Płomień Jerzmanowice
21.10.2017
15:30
Strzelcy Kraków
1:0
Tyniec Kraków
22.10.2017
13:00
Orzeł II Bębło
1:6
Orlęta Rudawa
22.10.2017
15:30
Błękitni II Modlnica
Potok Więckowice
22.10.2017
14:30
Bronowicki Kraków
1:4
TKKF Kliny Kraków
22.10.2017
13:00

10. kolejka 28.10.2017

Wisła Rząska
4:2
Tyniec Kraków
28.10.2017
15:00
Niegoszowianka
10:2
Bronowicki Kraków
28.10.2017
15:00
Orlęta Rudawa
2:5
Płomień Jerzmanowice
28.10.2017
15:00
Potok Więckowice
5:2
Strzelcy Kraków
28.10.2017
15:00
Orzeł II Bębło
Błękitni II Modlnica
12.11.2017
13:30
TKKF Kliny Kraków
3:0
Fitball Szklary
19.11.2017
11:00

11. kolejka 04.11.2017

Bronowicki Kraków
2:6
Tyniec Kraków
04.11.2017
14:00
Płomień Jerzmanowice
3:0
TKKF Kliny Kraków
04.11.2017
13:00
Potok Więckowice
5:2
Wisła Rząska
04.11.2017
14:00
Niegoszowianka
2:2
Fitball Szklary
04.11.2017
14:00
Strzelcy Kraków
1:1
Orzeł II Bębło
05.11.2017
13:30
Orlęta Rudawa
4:1
Błękitni II Modlnica
05.11.2017
14:00

12. kolejka 07.04.2018

Bronowicki Kraków
0:4
Potok Więckowice
07.04.2018
14:00
Strzelcy Kraków
Błękitni II Modlnica
07.04.2018
17:00
Fitball Szklary
0:8
Tyniec Kraków
07.04.2018
17:00
Płomień Jerzmanowice
5:0
Niegoszowianka
07.04.2018
16:00
Wisła Rząska
1:4
Orzeł II Bębło
07.04.2018
16:00
Orlęta Rudawa
5:1
TKKF Kliny Kraków
07.04.2018
13:00

13. kolejka 14.04.2018

Tyniec Kraków
3:2
Płomień Jerzmanowice
14.04.2018
16:00
Potok Więckowice
5:0
Fitball Szklary
14.04.2018
17:00
Błękitni II Modlnica
Wisła Rząska
15.04.2018
17:00
Strzelcy Kraków
4:2
Orlęta Rudawa
15.04.2018
17:00
Orzeł II Bębło
2:0
Bronowicki Kraków
15.04.2018
15:00
TKKF Kliny Kraków
2:4
Niegoszowianka
15.04.2018
11:00

14. kolejka 21.04.2018

Bronowicki Kraków
Błękitni II Modlnica
21.04.2018
17:00
Płomień Jerzmanowice
3:1
Potok Więckowice
21.04.2018
17:00
Orlęta Rudawa
7:0
Niegoszowianka
21.04.2018
17:30
Wisła Rząska
2:3
Strzelcy Kraków
21.04.2018
17:00
Fitball Szklary
1:4
Orzeł II Bębło
21.04.2018
17:00
TKKF Kliny Kraków
2:1
Tyniec Kraków
22.04.2018
11:00

15. kolejka 28.04.2018

Strzelcy Kraków
9:0
Bronowicki Kraków
28.04.2018
17:00
Tyniec Kraków
4:1
Niegoszowianka
28.04.2018
17:00
Potok Więckowice
4:1
TKKF Kliny Kraków
28.04.2018
17:30
Orzeł II Bębło
1:1
Płomień Jerzmanowice
29.04.2018
15:00
Błękitni II Modlnica
Fitball Szklary
29.04.2018
17:00
Wisła Rząska
1:1
Orlęta Rudawa
29.04.2018
16:00

16. kolejka 02.05.2018

TKKF Kliny Kraków
2:4
Orzeł II Bębło
01.05.2018
11:00
Bronowicki Kraków
1:6
Wisła Rząska
01.05.2018
13:00
Niegoszowianka
2:1
Potok Więckowice
02.05.2018
18:00
Płomień Jerzmanowice
Błękitni II Modlnica
02.05.2018
17:30
Orlęta Rudawa
7:2
Tyniec Kraków
03.05.2018
18:00
Fitball Szklary
3:5
Strzelcy Kraków
23.05.2018
18:30

17. kolejka 05.05.2018

Orzeł II Bębło
1:1
Niegoszowianka
05.05.2018
18:00
Potok Więckowice
4:0
Tyniec Kraków
06.05.2018
18:00
Bronowicki Kraków
0:4
Orlęta Rudawa
06.05.2018
18:00
Strzelcy Kraków
2:0
Płomień Jerzmanowice
06.05.2018
17:30
Wisła Rząska
4:1
Fitball Szklary
06.05.2018
17:00
Błękitni II Modlnica
TKKF Kliny Kraków
06.05.2018
17:30

18. kolejka 12.05.2018

Orlęta Rudawa
Potok Więckowice
12.05.2018
18:00
Fitball Szklary
12:3
Bronowicki Kraków
12.05.2018
17:00
Płomień Jerzmanowice
3:1
Wisła Rząska
12.05.2018
17:00
TKKF Kliny Kraków
0:3 v.o.
Strzelcy Kraków
13.05.2018
11:00
Tyniec Kraków
5:0
Orzeł II Bębło
13.05.2018
17:00
Niegoszowianka
Błękitni II Modlnica
13.05.2018
16:00

19. kolejka 19.05.2018

Fitball Szklary
1:5
Orlęta Rudawa
19.05.2018
17:00
Bronowicki Kraków
4:0
Płomień Jerzmanowice
19.05.2018
17:00
Strzelcy Kraków
4:2
Niegoszowianka
19.05.2018
17:30
Wisła Rząska
11:2
TKKF Kliny Kraków
19.05.2018
17:00
Błękitni II Modlnica
Tyniec Kraków
20.05.2018
17:00
Orzeł II Bębło
2:2
Potok Więckowice
20.05.2018
17:30

20. kolejka 26.05.2018

Płomień Jerzmanowice
6:3
Fitball Szklary
26.05.2018
17:00
Tyniec Kraków
2:2
Strzelcy Kraków
26.05.2018
18:00
Orlęta Rudawa
7:0
Orzeł II Bębło
26.05.2018
18:00
Potok Więckowice
Błękitni II Modlnica
26.05.2018
18:00
Niegoszowianka
2:1
Wisła Rząska
27.05.2018
16:00
TKKF Kliny Kraków
10:2
Bronowicki Kraków
27.05.2018
13:00

21. kolejka 02.06.2018

Strzelcy Kraków
2:1
Potok Więckowice
16.05.2018
18:15
Tyniec Kraków
1:1
Wisła Rząska
29.05.2018
18:00
Bronowicki Kraków
2:7
Niegoszowianka
31.05.2018
11:00
Płomień Jerzmanowice
2:1
Orlęta Rudawa
02.06.2018
17:00
Fitball Szklary
4:2
TKKF Kliny Kraków
02.06.2018
18:30
Błękitni II Modlnica
Orzeł II Bębło
03.06.2018
15:30

22. kolejka 09.06.2018

Tyniec Kraków
3:0
Bronowicki Kraków
09.06.2018
17:00
Wisła Rząska
Potok Więckowice
09.06.2018
16:00
Fitball Szklary
0:5
Niegoszowianka
09.06.2018
17:00
Błękitni II Modlnica
Orlęta Rudawa
09.06.2018
17:00
TKKF Kliny Kraków
3:0
Płomień Jerzmanowice
10.06.2018
17:00
Orzeł II Bębło
0:4
Strzelcy Kraków
10.06.2018
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka 09.06.2018

09.06.2018
17:00
Tyniec Kraków
3:0
Bronowicki Kraków
09.06.2018
16:00
Wisła Rząska
Potok Więckowice
09.06.2018
17:00
Fitball Szklary
0:5
Niegoszowianka
09.06.2018
17:00
Błękitni II Modlnica
Orlęta Rudawa
10.06.2018
17:00
TKKF Kliny Kraków
3:0
Płomień Jerzmanowice
10.06.2018
17:00
Orzeł II Bębło
0:4
Strzelcy Kraków

22. kolejka 09.06.2018

09.06.2018
17:00
Tyniec Kraków
3:0
Bronowicki Kraków
09.06.2018
16:00
Wisła Rząska
Potok Więckowice
09.06.2018
17:00
Fitball Szklary
0:5
Niegoszowianka
09.06.2018
17:00
Błękitni II Modlnica
Orlęta Rudawa
10.06.2018
17:00
TKKF Kliny Kraków
3:0
Płomień Jerzmanowice
10.06.2018
17:00
Orzeł II Bębło
0:4
Strzelcy Kraków

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Płock
0:1
Cracovia Kraków
27.11.2020
18:00
Górnik Zabrze
2:1
Pogoń Szczecin
27.11.2020
20:30
Wisła Kraków
1:2
Zagłębie Lubin
28.11.2020
20:00
Stal Mielec
3:1
Jagiellonia Białystok
28.11.2020
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:2
Śląsk Wrocław
28.11.2020
17:30
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
29.11.2020
17:30
Raków Częstochowa
1:0
Warta Poznań
29.11.2020
15:00
Lechia Gdańsk
:
Lech Poznań
30.11.2020
18:00

Fortuna I liga

Górnik Łęczna
2:0
ŁKS Łódź
27.11.2020
17:40
Miedź Legnica
4:2
Odra Opole
27.11.2020
17:40
Puszcza Niepołomice
0:2
Stomil Olsztyn
28.11.2020
12:30
Korona Kielce
1:0
Resovia Rzeszów
28.11.2020
18:00
Radomiak Radom
2:0
GKS Bełchatów
28.11.2020
19:10
Chrobry Głogów
0:2
Sandecja Nowy Sącz
28.11.2020
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:0
GKS Tychy
28.11.2020
12:40
GKS Jastrzębie
2:1
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2020
12:30
Widzew Łódź
2:1
Arka Gdynia
29.11.2020
12:40
Stomil Olsztyn
:
Górnik Łęczna
01.12.2020
13:00
ŁKS Łódź
:
Miedź Legnica
01.12.2020
20:30

II liga

Znicz Pruszków
0:5
Skra Częstochowa
27.11.2020
17:00
Hutnik Kraków
3:1
Bytovia Bytów
28.11.2020
13:00
Olimpia Grudziądz
1:2
Garbarnia Kraków
28.11.2020
16:00
Sokół Ostróda
3:0
Chojniczanka Chojnice
28.11.2020
18:00
Olimpia Elbląg
4:2
Błękitni Stargard
28.11.2020
12:00
Lech II Poznań
1:1
Wigry Suwałki
28.11.2020
13:00
Górnik Polkowice
2:1
KKS 1925 Kalisz
28.11.2020
14:15
Pogoń Siedlce
1:2
Śląsk II Wrocław
28.11.2020
13:00
GKS Katowice
2:1
Motor Lublin
29.11.2020
12:45

III liga, gr. 4

Chełmianka Chełm
3:4
Korona II Kielce
28.11.2020
12:30
ŁKS Łagów
:
Stal Stalowa Wola
29.11.2020
12:30
Stal Kraśnik
4:1
Podlasie Biała Podlaska
29.11.2020
12:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
7:1
Leśnik Gorenice
28.11.2020
11:00
Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
29.11.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Arkadia Olszyny
4:0
Sokół Borzęcin Górny
28.11.2020
13:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
0:3
Promień Przeginia
28.11.2020
11:00

Klasa B (Kraków II)

Potok Więckowice
8:1
Górzanka Nawojowa Góra
28.11.2020
13:00

I liga futsalu (południe)

Unia Tarnów
1:4
Górnik Polkowice
28.11.2020
19:00
Stal Mielec
3:10
Heiro Rzeszów
28.11.2020
19:30
GKS Tychy
3:4
AZS UMCS Lublin
28.11.2020
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
2:4
Futsal Nowiny
29.11.2020
16:00
Kamionka Mikołów
:
BSF Bochnia
29.11.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
Profisport Wrocław
29.11.2020
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Błyskawica Wyciąże
1:18
BSF Busko Zdrój
28.11.2020
17:00
Patroni Nowy Targ
3:5
Spartak Wielkanoc
29.11.2020
13:00
AZS UEK Kraków
17:3
Sparta Spytkowice
01.12.2020
16:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

Wierzbowianka Wierzbno
2:8
Rekord Bielsko Biała
28.11.2020
15:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
4:1
AZS UJ Kraków
28.11.2020
18:00
AZS UP Wanda Kraków
2:4
Rolnik Głogówek
29.11.2020
16:00