facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 05.08.2017

AS Progres Kraków
1:0
Znicz Pruszków
05.08.2017
12:00
Wisła Płock
1:3
Korona Kielce
05.08.2017
12:00
Stal Rzeszów
0:0
Cracovia Kraków
05.08.2017
16:00
Wisła Kraków
0:2
Resovia Rzeszów
05.08.2017
12:00
Stomil Olsztyn
0:4
Polonia Warszawa
06.08.2017
16:00
UKS SMS Łódź
0:3
Jagiellonia Białystok
09.08.2017
17:00
MOSP Białystok
2:1
ŁKS Łódź
09.08.2017
17:00
Legia Warszawa
1:1
Motor Lublin
23.08.2017
15:00
pauzują.

2. kolejka 12.08.2017

ŁKS Łódź
1:0
UKS SMS Łódź
12.08.2017
11:00
Jagiellonia Białystok
1:0
Stal Rzeszów
12.08.2017
12:00
AS Progres Kraków
3:0
Stomil Olsztyn
12.08.2017
12:00
Motor Lublin
2:1
Wisła Płock
12.08.2017
14:00
Polonia Warszawa
1:0
Wisła Kraków
12.08.2017
17:00
Cracovia Kraków
2:2
Legia Warszawa
13.08.2017
11:00
Resovia Rzeszów
2:0
MOSP Białystok
13.08.2017
11:00
Znicz Pruszków
0:1
Korona Kielce
13.08.2017
18:00
pauzują.

3. kolejka 19.08.2017

Wisła Kraków
1:0
AS Progres Kraków
19.08.2017
11:00
UKS SMS Łódź
2:0
Resovia Rzeszów
19.08.2017
12:00
Korona Kielce
0:1
Motor Lublin
19.08.2017
12:00
Wisła Płock
0:0
Cracovia Kraków
19.08.2017
12:00
Stal Rzeszów
2:2
ŁKS Łódź
19.08.2017
12:00
MOSP Białystok
2:6
Polonia Warszawa
20.08.2017
14:00
Stomil Olsztyn
0:2
Znicz Pruszków
20.08.2017
16:00
Legia Warszawa
3:1
Jagiellonia Białystok
06.09.2017
15:00
pauzują.

4. kolejka 26.08.2017

Resovia Rzeszów
1:0
Stal Rzeszów
26.08.2017
11:00
Jagiellonia Białystok
2:2
Wisła Płock
26.08.2017
12:00
AS Progres Kraków
4:0
MOSP Białystok
26.08.2017
12:00
Korona Kielce
0:5
Cracovia Kraków
26.08.2017
12:00
Polonia Warszawa
3:2
UKS SMS Łódź
26.08.2017
12:00
Znicz Pruszków
2:0
Motor Lublin
27.08.2017
18:00
Stomil Olsztyn
0:1
Wisła Kraków
27.08.2017
13:00
ŁKS Łódź
0:4
Legia Warszawa
20.09.2017
15:00
pauzują.

5. kolejka 02.09.2017

Korona Kielce
2:1
Jagiellonia Białystok
02.09.2017
12:00
UKS SMS Łódź
1:3
AS Progres Kraków
02.09.2017
12:00
Wisła Płock
0:5
ŁKS Łódź
02.09.2017
12:00
Legia Warszawa
6:1
Resovia Rzeszów
02.09.2017
15:00
MOSP Białystok
2:1
Stomil Olsztyn
02.09.2017
12:00
Wisła Kraków
4:1
Znicz Pruszków
02.09.2017
12:00
Motor Lublin
4:1
Cracovia Kraków
02.09.2017
13:00
Stal Rzeszów
1:1
Polonia Warszawa
03.09.2017
14:00
pauzują.

6. kolejka 09.09.2017

UKS SMS Łódź
1:0
Stomil Olsztyn
08.09.2017
16:00
AS Progres Kraków
5:1
Stal Rzeszów
09.09.2017
12:00
Wisła Kraków
2:0
MOSP Białystok
09.09.2017
12:00
Jagiellonia Białystok
2:0
Motor Lublin
09.09.2017
13:30
ŁKS Łódź
2:3
Korona Kielce
09.09.2017
12:00
Polonia Warszawa
0:2
Legia Warszawa
09.09.2017
12:30
Znicz Pruszków
2:2
Cracovia Kraków
10.09.2017
16:00
Resovia Rzeszów
2:0
Wisła Płock
10.09.2017
11:00
pauzują.

7. kolejka 16.09.2017

Korona Kielce
7:2
Resovia Rzeszów
16.09.2017
12:00
UKS SMS Łódź
0:2
Wisła Kraków
16.09.2017
12:00
Legia Warszawa
1:1
AS Progres Kraków
16.09.2017
13:00
Jagiellonia Białystok
0:0
Cracovia Kraków
16.09.2017
13:30
MOSP Białystok
0:5
Znicz Pruszków
16.09.2017
12:00
Wisła Płock
1:1
Polonia Warszawa
17.09.2017
16:00
Motor Lublin
2:2
ŁKS Łódź
17.09.2017
13:00
Stal Rzeszów
0:0
Stomil Olsztyn
17.09.2017
12:00
pauzują.

8. kolejka 23.09.2017

Wisła Kraków
2:0
Stal Rzeszów
23.09.2017
12:00
Polonia Warszawa
1:3
Korona Kielce
23.09.2017
12:00
ŁKS Łódź
0:2
Cracovia Kraków
23.09.2017
11:00
MOSP Białystok
1:3
UKS SMS Łódź
23.09.2017
11:00
Stomil Olsztyn
0:3
Legia Warszawa
23.09.2017
14:00
Resovia Rzeszów
0:4
Motor Lublin
24.09.2017
12:00
Znicz Pruszków
0:1
Jagiellonia Białystok
24.09.2017
17:00
AS Progres Kraków
3:0
Wisła Płock
18.10.2017
11:00
pauzują.

9. kolejka 30.09.2017

Korona Kielce
1:3
AS Progres Kraków
30.09.2017
12:00
Cracovia Kraków
5:1
Resovia Rzeszów
30.09.2017
12:00
Wisła Płock
2:2
Stomil Olsztyn
30.09.2017
12:00
Jagiellonia Białystok
3:1
ŁKS Łódź
30.09.2017
11:00
Legia Warszawa
2:0
Wisła Kraków
01.10.2017
14:00
Motor Lublin
1:0
Polonia Warszawa
01.10.2017
15:00
Stal Rzeszów
4:0
MOSP Białystok
01.10.2017
11:00
UKS SMS Łódź
2:1
Znicz Pruszków
01.10.2017
12:00
pauzują.

10. kolejka 07.10.2017

AS Progres Kraków
1:0
Motor Lublin
07.10.2017
12:00
UKS SMS Łódź
3:0
Stal Rzeszów
07.10.2017
12:00
Wisła Kraków
1:0
Wisła Płock
07.10.2017
12:00
Polonia Warszawa
1:1
Cracovia Kraków
07.10.2017
12:30
MOSP Białystok
0:4
Legia Warszawa
07.10.2017
12:00
Znicz Pruszków
3:1
ŁKS Łódź
08.10.2017
11:30
Stomil Olsztyn
5:3
Korona Kielce
08.10.2017
11:00
Resovia Rzeszów
2:4
Jagiellonia Białystok
08.10.2017
12:00
pauzują.

11. kolejka 14.10.2017

Wisła Płock
1:1
MOSP Białystok
13.10.2017
14:00
Korona Kielce
3:1
Wisła Kraków
14.10.2017
12:00
Cracovia Kraków
2:1
AS Progres Kraków
14.10.2017
12:00
ŁKS Łódź
1:1
Resovia Rzeszów
14.10.2017
12:00
Motor Lublin
0:0
Stomil Olsztyn
14.10.2017
13:00
Stal Rzeszów
1:5
Znicz Pruszków
15.10.2017
12:00
Legia Warszawa
0:0
UKS SMS Łódź
08.11.2017
13:00
Jagiellonia Białystok
5:3
Polonia Warszawa
15.11.2017
17:00

12. kolejka 21.10.2017

Stal Rzeszów
0:3
Legia Warszawa
21.10.2017
11:00
AS Progres Kraków
2:4
Jagiellonia Białystok
21.10.2017
12:00
UKS SMS Łódź
6:0
Wisła Płock
21.10.2017
12:00
Polonia Warszawa
3:0
ŁKS Łódź
21.10.2017
12:00
MOSP Białystok
1:2
Korona Kielce
21.10.2017
11:00
Wisła Kraków
1:1
Motor Lublin
21.10.2017
13:00
Stomil Olsztyn
0:2
Cracovia Kraków
22.10.2017
12:00
Znicz Pruszków
2:3
Resovia Rzeszów
22.10.2017
16:00
pauzuje.

13. kolejka 28.10.2017

Korona Kielce
1:3
UKS SMS Łódź
28.10.2017
14:00
Resovia Rzeszów
1:0
Polonia Warszawa
28.10.2017
17:00
Wisła Płock
0:1
Stal Rzeszów
28.10.2017
12:00
Legia Warszawa
2:1
Znicz Pruszków
28.10.2017
16:00
Jagiellonia Białystok
3:0
Stomil Olsztyn
28.10.2017
13:30
Motor Lublin
3:0
MOSP Białystok
29.10.2017
12:00
ŁKS Łódź
0:3
AS Progres Kraków
29.10.2017
12:00
Cracovia Kraków
6:2
Wisła Kraków
29.11.2017
14:00

14. kolejka 04.11.2017

UKS SMS Łódź
2:1
Motor Lublin
04.11.2017
11:00
AS Progres Kraków
2:1
Resovia Rzeszów
04.11.2017
12:00
Stal Rzeszów
0:1
Korona Kielce
04.11.2017
12:00
MOSP Białystok
0:0
Cracovia Kraków
04.11.2017
16:00
Stomil Olsztyn
2:0
ŁKS Łódź
04.11.2017
17:00
Wisła Kraków
0:0
Jagiellonia Białystok
04.11.2017
12:00
Znicz Pruszków
0:0
Polonia Warszawa
05.11.2017
16:00
Legia Warszawa
2:0
Wisła Płock
05.11.2017
16:30

15. kolejka 11.11.2017

Korona Kielce
3:3
Legia Warszawa
11.11.2017
12:00
Resovia Rzeszów
0:1
Stomil Olsztyn
11.11.2017
11:00
Wisła Płock
1:1
Znicz Pruszków
11.11.2017
13:00
Polonia Warszawa
2:2
AS Progres Kraków
11.11.2017
12:30
Jagiellonia Białystok
1:2
MOSP Białystok
11.11.2017
11:00
ŁKS Łódź
0:3
Wisła Kraków
11.11.2017
12:00
Cracovia Kraków
3:2
UKS SMS Łódź
12.11.2017
14:00
Motor Lublin
4:0
Stal Rzeszów
12.11.2017
12:00

16. kolejka 18.11.2017

Korona Kielce
2:0
Wisła Płock
18.11.2017
12:00
Jagiellonia Białystok
2:0
UKS SMS Łódź
18.11.2017
12:00
Cracovia Kraków
6:1
Stal Rzeszów
19.11.2017
11:00
Resovia Rzeszów
1:0
Wisła Kraków
19.11.2017
12:00
Znicz Pruszków
0:0
AS Progres Kraków
19.11.2017
12:00
Polonia Warszawa
2:2
Stomil Olsztyn
19.11.2017
13:00
ŁKS Łódź
2:1
MOSP Białystok
19.11.2017
14:00
Motor Lublin
2:3
Legia Warszawa
19.11.2017
12:00

17. kolejka 25.11.2017

Wisła Kraków
2:1
Polonia Warszawa
25.11.2017
12:00
Wisła Płock
0:1
Motor Lublin
25.11.2017
12:00
UKS SMS Łódź
6:0
ŁKS Łódź
25.11.2017
12:00
Legia Warszawa
0:0
Cracovia Kraków
25.11.2017
20:00
MOSP Białystok
0:4
Resovia Rzeszów
25.11.2017
13:30
Korona Kielce
1:0
Znicz Pruszków
25.11.2017
12:00
Stomil Olsztyn
3:0
AS Progres Kraków
26.11.2017
11:00
Stal Rzeszów
2:5
Jagiellonia Białystok
26.11.2017
12:00

18. kolejka 10.03.2018

ŁKS Łódź
3:1
Stal Rzeszów
10.03.2018
13:30
AS Progres Kraków
0:1
Wisła Kraków
10.03.2018
12:15
Polonia Warszawa
4:1
MOSP Białystok
10.03.2018
13:00
Jagiellonia Białystok
0:1
Legia Warszawa
10.03.2018
12:00
Cracovia Kraków
Wisła Płock
11.03.2018
12:00
Motor Lublin
0:0
Korona Kielce
11.03.2018
12:00
Resovia Rzeszów
1:2
UKS SMS Łódź
11.03.2018
12:00
Znicz Pruszków
1:0
Stomil Olsztyn
11.03.2018
15:00

19. kolejka 17.03.2018

Wisła Płock
0:3
Jagiellonia Białystok
14.03.2018
12:00
MOSP Białystok
1:0
AS Progres Kraków
17.03.2018
16:00
UKS SMS Łódź
0:4
Polonia Warszawa
17.03.2018
12:00
Wisła Kraków
Stomil Olsztyn
17.03.2018
12:00
Legia Warszawa
4:0
ŁKS Łódź
17.03.2018
18:00
Stal Rzeszów
2:1
Resovia Rzeszów
04.04.2018
11:00
Cracovia Kraków
Korona Kielce
25.04.2018
14:00
Motor Lublin
3:1
Znicz Pruszków
25.04.2018
17:00

20. kolejka 24.03.2018

ŁKS Łódź
0:3
Wisła Płock
24.03.2018
14:30
Polonia Warszawa
2:0
Stal Rzeszów
24.03.2018
15:00
Znicz Pruszków
0:0
Wisła Kraków
25.03.2018
14:45
Stomil Olsztyn
1:3
MOSP Białystok
25.03.2018
13:00
AS Progres Kraków
0:3
UKS SMS Łódź
25.03.2018
12:00
Jagiellonia Białystok
0:1
Korona Kielce
04.04.2018
12:00
Cracovia Kraków
Motor Lublin
11.04.2018
14:00
Resovia Rzeszów
1:4
Legia Warszawa
11.04.2018
11:00

21. kolejka 28.03.2018

Legia Warszawa
2:1
Polonia Warszawa
28.03.2018
18:00
Stomil Olsztyn
1:0
UKS SMS Łódź
29.03.2018
15:10
Stal Rzeszów
0:1
AS Progres Kraków
29.03.2018
13:00
Motor Lublin
3:3
Jagiellonia Białystok
29.03.2018
12:00
Korona Kielce
6:1
ŁKS Łódź
29.03.2018
14:00
Wisła Płock
0:2
Resovia Rzeszów
29.03.2018
12:00
Cracovia Kraków
Znicz Pruszków
30.03.2018
13:00
MOSP Białystok
Wisła Kraków
31.03.2018
11:00

22. kolejka 07.04.2018

Cracovia Kraków
4:0
Jagiellonia Białystok
07.04.2018
15:00
AS Progres Kraków
2:2
Legia Warszawa
07.04.2018
12:00
Wisła Kraków
1:0
UKS SMS Łódź
07.04.2018
14:00
Polonia Warszawa
1:0
Wisła Płock
07.04.2018
12:00
ŁKS Łódź
0:8
Motor Lublin
07.04.2018
14:30
Znicz Pruszków
0:0
MOSP Białystok
08.04.2018
15:00
Resovia Rzeszów
3:1
Korona Kielce
08.04.2018
14:00
Stomil Olsztyn
0:2
Stal Rzeszów
08.04.2018
11:00

23. kolejka 14.04.2018

UKS SMS Łódź
3:0
MOSP Białystok
14.04.2018
12:00
Korona Kielce
0:0
Polonia Warszawa
14.04.2018
12:00
Legia Warszawa
1:0
Stomil Olsztyn
14.04.2018
16:00
Jagiellonia Białystok
1:4
Znicz Pruszków
14.04.2018
13:30
Wisła Płock
AS Progres Kraków
14.04.2018
12:00
Cracovia Kraków
ŁKS Łódź
15.04.2018
14:00
Stal Rzeszów
Wisła Kraków
15.04.2018
13:00
Motor Lublin
1:0
Resovia Rzeszów
15.04.2018
12:00

24. kolejka 21.04.2018

Resovia Rzeszów
Cracovia Kraków
20.04.2018
12:00
ŁKS Łódź
1:4
Jagiellonia Białystok
21.04.2018
13:30
Wisła Kraków
Legia Warszawa
21.04.2018
11:00
Polonia Warszawa
1:2
Motor Lublin
21.04.2018
15:00
MOSP Białystok
6:0
Stal Rzeszów
21.04.2018
12:00
Stomil Olsztyn
1:2
Wisła Płock
22.04.2018
12:00
AS Progres Kraków
0:3
Korona Kielce
22.04.2018
12:00
Znicz Pruszków
0:1
UKS SMS Łódź
22.04.2018
15:30

25. kolejka 28.04.2018

Wisła Płock
Wisła Kraków
28.04.2018
11:00
Stal Rzeszów
0:2
UKS SMS Łódź
28.04.2018
12:00
ŁKS Łódź
1:4
Znicz Pruszków
28.04.2018
13:30
Jagiellonia Białystok
3:1
Resovia Rzeszów
28.04.2018
17:00
Legia Warszawa
8:0
MOSP Białystok
29.04.2018
16:30
Cracovia Kraków
Polonia Warszawa
29.04.2018
13:00
Motor Lublin
AS Progres Kraków
29.04.2018
16:00
Korona Kielce
2:1
Stomil Olsztyn
29.04.2018
12:00

26. kolejka 05.05.2018

Wisła Kraków
Korona Kielce
05.05.2018
13:00
AS Progres Kraków
Cracovia Kraków
05.05.2018
12:00
UKS SMS Łódź
3:4
Legia Warszawa
05.05.2018
12:00
Polonia Warszawa
1:4
Jagiellonia Białystok
05.05.2018
12:00
MOSP Białystok
1:1
Wisła Płock
06.05.2018
11:00
Resovia Rzeszów
1:2
ŁKS Łódź
06.05.2018
14:00
Stomil Olsztyn
0:2
Motor Lublin
06.05.2018
13:00
Znicz Pruszków
1:1
Stal Rzeszów
06.05.2018
16:30

27. kolejka 12.05.2018

Wisła Płock
0:2
UKS SMS Łódź
11.05.2018
12:00
Legia Warszawa
5:1
Stal Rzeszów
12.05.2018
18:00
Jagiellonia Białystok
1:2
AS Progres Kraków
12.05.2018
11:00
ŁKS Łódź
0:2
Polonia Warszawa
12.05.2018
13:30
Korona Kielce
3:3
MOSP Białystok
12.05.2018
12:00
Motor Lublin
1:0
Wisła Kraków
12.05.2018
16:00
Cracovia Kraków
1:1
Stomil Olsztyn
12.05.2018
13:00
Resovia Rzeszów
3:1
Znicz Pruszków
12.05.2018
15:00

28. kolejka 19.05.2018

Polonia Warszawa
4:2
Resovia Rzeszów
18.05.2018
14:00
UKS SMS Łódź
0:3
Korona Kielce
19.05.2018
12:00
Stal Rzeszów
1:4
Wisła Płock
19.05.2018
11:00
MOSP Białystok
0:3
Motor Lublin
19.05.2018
12:00
AS Progres Kraków
ŁKS Łódź
19.05.2018
12:00
Wisła Kraków
Cracovia Kraków
19.05.2018
11:00
Znicz Pruszków
0:2
Legia Warszawa
20.05.2018
19:00
Stomil Olsztyn
0:3
Jagiellonia Białystok
20.05.2018
12:00

29. kolejka 26.05.2018

Korona Kielce
0:0
Stal Rzeszów
25.05.2018
17:00
Cracovia Kraków
MOSP Białystok
26.05.2018
12:00
ŁKS Łódź
0:1
Stomil Olsztyn
26.05.2018
13:30
Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków
26.05.2018
11:00
Polonia Warszawa
8:1
Znicz Pruszków
26.05.2018
18:00
Wisła Płock
2:2
Legia Warszawa
26.05.2018
12:00
Motor Lublin
3:3
UKS SMS Łódź
27.05.2018
16:00
Resovia Rzeszów
2:5
AS Progres Kraków
27.05.2018
14:00

30. kolejka 02.06.2018

MOSP Białystok
0:0
Jagiellonia Białystok
30.05.2018
17:00
Stomil Olsztyn
5:1
Resovia Rzeszów
01.06.2018
12:00
Znicz Pruszków
1:0
Wisła Płock
01.06.2018
16:00
Legia Warszawa
2:1
Korona Kielce
02.06.2018
12:00
AS Progres Kraków
Polonia Warszawa
02.06.2018
12:00
Wisła Kraków
ŁKS Łódź
02.06.2018
12:00
UKS SMS Łódź
Cracovia Kraków
02.06.2018
12:00
Stal Rzeszów
0:2
Motor Lublin
02.06.2018
12:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 02.06.2018

30.05.2018
17:00
MOSP Białystok
0:0
Jagiellonia Białystok
01.06.2018
12:00
Stomil Olsztyn
5:1
Resovia Rzeszów
01.06.2018
16:00
Znicz Pruszków
1:0
Wisła Płock
02.06.2018
12:00
Legia Warszawa
2:1
Korona Kielce
02.06.2018
12:00
AS Progres Kraków
Polonia Warszawa
02.06.2018
12:00
Wisła Kraków
ŁKS Łódź
02.06.2018
12:00
UKS SMS Łódź
Cracovia Kraków
02.06.2018
12:00
Stal Rzeszów
0:2
Motor Lublin

30. kolejka 02.06.2018

30.05.2018
17:00
MOSP Białystok
0:0
Jagiellonia Białystok
01.06.2018
12:00
Stomil Olsztyn
5:1
Resovia Rzeszów
01.06.2018
16:00
Znicz Pruszków
1:0
Wisła Płock
02.06.2018
12:00
Legia Warszawa
2:1
Korona Kielce
02.06.2018
12:00
AS Progres Kraków
Polonia Warszawa
02.06.2018
12:00
Wisła Kraków
ŁKS Łódź
02.06.2018
12:00
UKS SMS Łódź
Cracovia Kraków
02.06.2018
12:00
Stal Rzeszów
0:2
Motor Lublin

Wiadomości ligowe


III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
1:3
Wisła Puławy
08.08.2020
11:00
Korona II Kielce
0:2
ŁKS Łagów
08.08.2020
12:00
Avia Świdnik
:
Stal Stalowa Wola
08.08.2020
17:00
Przełożony. Stal grała w Pucharze Polski
Chełmianka Chełm
1:2
KS Wiązownica
08.08.2020
17:00
Hetman Zamość
0:1
Stal Kraśnik
08.08.2020
17:00
Podlasie Biała Podlaska
1:0
Cracovia II Kraków
08.08.2020
17:00
Lewart Lubartów
0:0
Siarka Tarnobrzeg
08.08.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:3
Sokół Sieniawa
08.08.2020
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
08.08.2020
17:00
Wisłoka Dębica
0:2
Wisła Sandomierz
08.08.2020
17:30
Podhale Nowy Targ
2:0
Avia Świdnik
08.08.2020
17:30
Stal Kraśnik
:
Chełmianka Chełm
12.08.2020
16:00
Cracovia II Kraków
:
KSZO Ostrowiec Św.
12.08.2020
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
12.08.2020
17:00
Sokół Sieniawa
:
Jutrzenka Giebułtów
12.08.2020
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Podhale Nowy Targ
12.08.2020
17:00
ŁKS Łagów
:
Hetman Zamość
12.08.2020
17:00
KS Wiązownica
:
Wisłoka Dębica
12.08.2020
18:00
Wisła Sandomierz
:
Lewart Lubartów
12.08.2020
18:00
Wisła Puławy
:
Korona II Kielce
12.08.2020
18:00
Stal Stalowa Wola
:
Podlasie Biała Podlaska
12.08.2020
 

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
6:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
08.08.2020
11:00
MKS Trzebinia
3:0
LKS Rajsko
08.08.2020
11:00
Słomniczanka Słomniki
0:0
Sokół Kocmyrzów
08.08.2020
14:00
Orzeł Ryczów
2:1
Garbarnia II Kraków
08.08.2020
14:00
Wiślanie Jaśkowice
4:0
Puszcza II
08.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
3:1
LKS Jawiszowice
08.08.2020
17:00
Dalin Myślenice
1:1
KS Chełmek
08.08.2020
17:00
Unia Oświęcim
0:0
Clepardia Kraków
08.08.2020
17:00
Pcimianka Pcim
3:0
Proszowianka Proszowice
09.08.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Rylovia Rylowa
1:3
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
08.08.2020
11:00
Tarnovia Tarnów
4:3
Okocimski Brzesko
08.08.2020
13:00
Unia Tarnów
4:0
Metal Tarnów
08.08.2020
17:00
Sokół Słopnice
1:1
GKS Drwinia
08.08.2020
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
09.08.2020
11:00
Odwołany
Poprad Rytro
1:2
Orkan Szczyrzyc
09.08.2020
16:00
Lubań Maniowy
2:0
Poprad Muszyna
09.08.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
2:1
BKS Bochnia
09.08.2020
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
1:1
Glinik Gorlice
09.08.2020
17:00
Watra Białka Tatrzańska
0:1
Barciczanka Barcice
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
2:1
LOT Balice
08.08.2020
17:00
Orzeł Bębło
0:1
KS Olkusz
08.08.2020
17:00
Przebój Wolbrom
2:0
Orzeł Iwanowice
08.08.2020
17:00
Błękitni Modlnica
5:1
Przemsza Klucze
08.08.2020
17:30
Piliczanka Pilica
2:0
Spójnia Osiek
09.08.2020
11:00
Bolesław Bukowno
3:1
LKS Niedźwiedź
09.08.2020
17:30
TS Węgrzce
3:1
Zieleńczanka Zielonki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
7:2
Skawinka Skawina
08.08.2020
11:00
Bronowianka Kraków
2:3
Dąbski Kraków
08.08.2020
17:00
Hutnik II Kraków
4:3
Zwierzyniecki Kraków
08.08.2020
17:00
Grębałowianka Kraków
1:6
Borek Kraków
08.08.2020
17:30
Prokocim Kraków
3:1
Orlęta Rudawa
08.08.2020
17:00
Kaszowianka Kaszów
3:1
Nadwiślan Kraków
09.08.2020
14:00
Piast Wołowice
0:4
Kmita Zabierzów
09.08.2020
15:00
Dąbski Kraków
:
Grębałowianka Kraków
12.08.2020
17:30
Skawinka Skawina
:
Kaszowianka Kaszów
12.08.2020
18:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Prokocim Kraków
12.08.2020
18:00
Nadwiślan Kraków
:
Bronowianka Kraków
12.08.2020
18:00
Wieczysta Kraków
:
Hutnik II Kraków
12.08.2020
18:00
Borek Kraków
:
Piast Wołowice
12.08.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wróblowianka Wróblowice
2:1
Dziecanovia Dziekanowice
08.08.2020
17:00
Złomex Branice
4:1
Błękitni Bodzanów
08.08.2020
17:30
Radziszowianka Radziszów
3:1
Orzeł Myślenice
08.08.2020
17:30
Tempo Rzeszotary
3:0
Jordan Sum Zakliczyn
09.08.2020
16:00
Wiślanka Grabie
6:0
Gdovia Gdów
09.08.2020
17:00
Raba Dobczyce
4:3
Pasternik Ochojno
09.08.2020
17:00
Wiarusy Igołomia
:
Górnik Wieliczka
12.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zgoda Byczyna
0:3
Babia Góra Sucha Beskidzka
08.08.2020
16:00
Niwa Nowa Wieś
4:0
LKS Gorzów
08.08.2020
16:00
Garbarz Zembrzyce
0:2
Nadwiślanin Gromiec
08.08.2020
17:00
Hejnał Kęty
2:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.08.2020
17:00
MKS Libiąż
1:2
Zatorzanka Zator
08.08.2020
17:00
Sokół Przytkowice
4:0
Victoria Jaworzno
08.08.2020
18:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:2
LKS Żarki
09.08.2020
17:00
Halniak Maków Podhalański
0:3
Brzezina Osiek
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Szynwałd
4:0
Zorza Zaczarnie
08.08.2020
17:30
LUKS Skrzyszów
2:1
Tuchovia Tuchów
08.08.2020
17:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:2
Polan Żabno
08.08.2020
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
3:4
LKS Rzuchowa
08.08.2020
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
0:0
Olimpia Wojnicz
09.08.2020
17:00
GLKS Gromnik
4:0
Unia Niedomice
09.08.2020
17:00
Dunajec Zakliczyn
2:1
Wisła Szczucin
09.08.2020
17:00
Ikar Odporyszów
4:7
Pogórze
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Sokół Borzęcin Górny
3:3
Raba Książnice
08.08.2020
13:30
Wola Radłowska
0:2
Strażak Mokrzyska
08.08.2020
17:00
Poręba Spytkowska
0:1
Orzeł Dębno
08.08.2020
18:00
Olimpia B.
4:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
09.08.2020
13:00
Naprzód Sobolów
0:0
Olimpia Kąty
09.08.2020
16:00
Błyskawica Proszówki
5:2
Arkadia Olszyny
09.08.2020
17:00
Radłovia Radłów
4:1
Jadowniczanka Jadowniki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Podhalanin Biecz
3:1
Zawisza R.
08.08.2020
16:00
Helena Nowy Sącz
3:1
LKS Łużna
08.08.2020
16:00
Hart Tęgoborze
4:0
LKS Uście Gorlickie
08.08.2020
17:00
Dunajec Nowy Sącz
7:3
Grybovia Grybów
08.08.2020
17:00
Orzeł Wojnarowa
:
LKS Zagórzany
08.08.2020
 
odwołany
LKSKobylankaKobylanka
6:3
Kolejarz Stróże
08.08.2020
17:00
Łosoś Łososina Dolna
7:0
Zyndram
09.08.2020
15:00
Sokół Stary Sącz
2:2
ULKS Korzenna
09.08.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Jarmuta
4:1
Zalesianka
08.08.2020
17:00
Wiatr Ludźmierz
5:0
Turbacz Mszana Dolna
08.08.2020
17:30
Laskovia
1:4
Babia Góra Lipnica Wielka
08.08.2020
17:30
Krokus
0:1
Czarni Czarny Dunajec
09.08.2020
15:00
Huragan Waksmund
2:3
LKS Szaflary
09.08.2020
17:30
Jordan Jordanów
1:1
AKS Ujanowice
09.08.2020
17:30
Wierchy Pasierbiec
5:1
Granit Czarna Góra
09.08.2020
17:30

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
2:0
Prądniczanka II Kraków
08.08.2020
16:00
Słomniczanka II Słomniki
1:1
Partyzant Dojazdów
09.08.2020
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
09.08.2020
17:30
Jastrzębiec Książ Wielki
8:2
Michałowianka Michałowice
09.08.2020
15:00
Strażak Goszcza
:
Płomień Kościelec
09.08.2020
18:00
Spartak Wielkanoc
3:8
Galicja Raciborowice
09.08.2020
17:30
Błękitni II Modlnica
1:2
Szreniawa Koszyce
09.08.2020
17:00
Prądniczanka II Kraków
:
Słomniczanka II Słomniki
12.08.2020
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Błękitni II Modlnica
12.08.2020
17:00
Partyzant Dojazdów
:
Spartak Wielkanoc
12.08.2020
17:30
Ekler Baranówka
:
Strażak Goszcza
12.08.2020
18:00
Michałowianka Michałowice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
12.08.2020
18:00
Galicja Raciborowice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
12.08.2020
18:00
Płomień Kościelec
:
Bibiczanka Bibice
12.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków II)

Lotnik Kryspinów
4:0
Wisła Rząska
08.08.2020
11:00
JKS Zelków
4:3
Wisła Jeziorzany
08.08.2020
11:00
Świt Krzeszowice
3:1
Sokół Rybna
08.08.2020
17:30
MKS Skała 2004
3:1
Dragon Szczyglice
08.08.2020
17:30
Iskra Czułów
1:1
Liszczanka Liszki
08.08.2020
18:00
Maszycanka Maszyce
2:1
Sportowiec Modlniczka
08.08.2020
18:00
Wisła Czernichów
1:2
Strażak Rączna
09.08.2020
18:00
Tęcza Piekary
:
JKS Zelków
12.08.2020
17:00
Liszczanka Liszki
:
Lotnik Kryspinów
12.08.2020
17:30
Świt Krzeszowice
:
Strażak Rączna
12.08.2020
17:30
Dragon Szczyglice
:
Iskra Czułów
12.08.2020
18:00
Wisła Jeziorzany
:
MKS Skała 2004
12.08.2020
18:00
Sokół Rybna
:
Sportowiec Modlniczka
12.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
0:2
Bieżanowianka Kraków
08.08.2020
11:00
Rzozovia Rzozów
2:3
Iskra Krzęcin
08.08.2020
17:00
Pogoń Skotniki
7:4
Cedronka Wola Radziszowska
08.08.2020
17:00
Płomień Kostrze
2:4
Tramwaj Kraków
08.08.2020
17:00
Strzelcy Kraków
1:4
Podgórze Kraków
08.08.2020
17:00
Bratniak Kraków
0:2
Kabel Kraków
09.08.2020
17:00
Fairant Kraków
1:1
Gajowianka Gaj
09.08.2020
17:00
Podgórze Kraków
:
Bratniak Kraków
12.08.2020
17:00
Krakus Swoszowice
:
Wanda Nowa Huta
12.08.2020
17:00
Gajowianka Gaj
:
Pogoń Skotniki
12.08.2020
17:00
Tramwaj Kraków
:
Strzelcy Kraków
12.08.2020
17:30
Bieżanowianka Kraków
:
Płomień Kostrze
12.08.2020
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Rzozovia Rzozów
12.08.2020
18:00
Kabel Kraków
:
Fairant Kraków
12.08.2020
18:00

Klasa A (Wieliczka)

Zryw Szarów
:
Contra Sułków
08.08.2020
 
odwołany
Sokół Chorągwica
0:2
Piast Łapanów
08.08.2020
17:00
UKS Sygneczów
:
Czarnochowice
08.08.2020
 
odwołany
Rożnowa
1:2
Piłkarz Podłęże
09.08.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
4:0
Iskra Zakrzów
09.08.2020
16:00
Strażak Kokotów
1:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
09.08.2020
17:00
Wolni Kłaj
6:0
Gwiazda Brzegi
09.08.2020
17:00
Zieloni Niegowić
3:1
Czarni Staniątki
09.08.2020
17:00

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
4:0
Sęp Droginia
08.08.2020
16:30
Karpaty Siepraw
6:3
Rokita Kornatka
08.08.2020
17:00
Clavia Świątniki Górne
4:1
Staw Polanka
08.08.2020
17:30
Gościbia Sułkowice
5:1
Sokół Borzęta
08.08.2020
18:00
Górki Myślenice
1:2
Skalnik Trzemeśnia
08.08.2020
18:00
Zielonka Wrząsowice
1:2
Topór Tenczyn
09.08.2020
16:00
Beskid Tokarnia
2:4
Lubomir Wiśniowa
09.08.2020
16:00
Iskra Brzączowice
0:1
LKS Rudnik
09.08.2020
17:30

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
7:3
Unia Jaroszowiec
08.08.2020
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Wielmożanka Wielmoża
08.08.2020
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
2:1
Centuria Chechło
08.08.2020
17:30
Promień Przeginia
3:0
Spartak Charsznica
09.08.2020
11:00
Przebój Wolbrom
1:3
Legion Bydlin
09.08.2020
17:00
Strażak Przybysławice
3:1
Olimpia Łobzów
09.08.2020
17:00
Sokół Gołaczewy
2:3
Błysk Zederman
09.08.2020
17:00
Błyskawica Kolbark
3:3
Laskovia
09.08.2020
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Wisła Jankowice
1:1
Fablok Chrzanów
08.08.2020
11:00
Wisełka Rozkochów
0:5
Ciężkowianka Jaworzno
08.08.2020
17:00
Tęcza Tenczynek
1:3
Błyskawica Myślachowice
08.08.2020
17:00
Wolanka Wola Filipowska
0:2
Start Kamień
08.08.2020
18:00
Victoria Zalas
1:4
MKS Alwernia
09.08.2020
14:30
UKS Dulowa
1:2
SPRiN Regulice
09.08.2020
17:00
Unia Kwaczała
4:2
Promyk Bolęcin
09.08.2020
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
4:2
Gdovia II Gdów
08.08.2020
11:00
Start Brzezie
5:0
Ledniczanka
08.08.2020
17:00
Wieliczanka Wieliczka
2:1
Dąb Zabierzów Bocheński
08.08.2020
17:30
Promień Zakrzowiec
0:5
Naprzód Ochmanów
08.08.2020
18:00
Tęcza Słomiróg
5:4
Gryf Wiatowice
08.08.2020
18:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
2:3
Górnik II Wieliczka
09.08.2020
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
2:4
Batory Wola Batorska
09.08.2020
18:00

Klasa B (Myślenice)

Raba II Dobczyce
4:1
Górki II Myślenice
08.08.2020
15:00
Radwan Skomielna Czarna
2:2
Dukla Bysina
08.08.2020
17:00
Orzeł Nowa Wieś
3:0
Grodzisko Raciechowice
08.08.2020
18:00
Karpaty II Siepraw
0:1
Jawor Jawornik
09.08.2020
17:00
Szczebel Lubień
1:3
Cyrhla Krzczonów
09.08.2020
17:00
LKS Trzebunia
2:0
Iskra Głogoczów
09.08.2020
18:00
Cyrhla Krzczonów
:
Radwan Skomielna Czarna
12.08.2020
18:00

Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
3:1
Pilica II Wierbka
08.08.2020
17:00
Northstar Miechów
7:5
Trzy Buki Wierzchowisko
08.08.2020
17:00
Czapla Czaple Male
1:4
Orzeł K.
08.08.2020
17:00
Victoria Smroków
0:2
Stare Bukowno
09.08.2020
11:00
Cobra Wężerów
0:3
Hetman Dłużec
09.08.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
:
Piliczanka II Pilica
09.08.2020
17:00

Małopolska Liga Juniorów

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:0
Okocimski Brzesko
08.08.2020
10:00
Limanovia Limanowa
0:3
Dunajec Nowy Sącz
08.08.2020
10:00
Garbarnia Kraków
12:1
Sokół Stary Sącz
08.08.2020
10:00
Pcimianka Pcim
0:1
Górnik Wieliczka
08.08.2020
16:30
Unia Tarnów
1:3
Sandecja Nowy Sącz
09.08.2020
10:00
Puszcza Niepołomice
2:2
Prądniczanka Kraków
09.08.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
3:0
BKS Bochnia
09.08.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
1:0
Orkan Raba Wyżna
09.08.2020
17:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Glinik Gorlice
:
Garbarnia Kraków
12.08.2020
 
Podgórze Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.08.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja II Nowy Sącz
:
Górnik Wieliczka
10.08.2020
18:00
Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
12.08.2020
13:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
12.08.2020
10:00
Unia Oświęcim
:
Okocimski Brzesko
12.08.2020
11:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
 
Unia Tarnów
:
AP 21 Kraków
12.08.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy

Tarnovia Tarnów
:
Beskid A.
12.08.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Respect Szalowa
12.08.2020
15:00
Raba Dobczyce
:
MOSiR Bochnia
12.08.2020
17:00

I Małopolska Liga Młodzików

Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
11.08.2020
10:00
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
12.08.2020
17:00
Kalwarianka
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
17:00

II Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
:
AS Progress Andrychów
12.08.2020
17:00
Fablok Chrzanów
:
Cracovia II
12.08.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Bronowianka
12.08.2020
13:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
1:1
GKS Katowice
08.08.2020
12:00
Czarni Sosnowiec
8:0
Olimpia Szczecin
08.08.2020
13:00
SMS Łódź
2:0
AZS UJ Kraków
08.08.2020
13:30
ROW Rybnik
1:2
Śląsk Wrocław
09.08.2020
12:15
Rolnik Biedrzychowice
0:6
Górnik Łęczna
09.08.2020
16:00
APLG Gdańsk
0:1
KKP Bydgoszcz
09.08.2020
18:00