facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ekstraliga Kobiet

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 05.08.2017

UKS SMS Łódź
1:1
Górnik Łęczna
05.08.2017
12:00
Olimpia Szczecin
2:5
AZS PWSZ Wałbrzych
05.08.2017
11:00
Czarni Sosnowiec
3:1
AZS Wrocław
05.08.2017
15:00
Unifreeze Górzno
0:0
Mitech Żywiec
05.08.2017
16:00
Czwórka Radom
0:3
AZS UJ Kraków
05.08.2017
17:00
Medyk Konin
6:0
AZS PSW Biała Podlaska
05.08.2017
13:00

2. kolejka 12.08.2017

AZS Wrocław
8:0
Unifreeze Górzno
12.08.2017
11:00
UKS SMS Łódź
6:0
Olimpia Szczecin
12.08.2017
11:00
Mitech Żywiec
1:2
Czwórka Radom
12.08.2017
11:00
AZS PWSZ Wałbrzych
0:0
Czarni Sosnowiec
12.08.2017
13:00
Górnik Łęczna
4:0
AZS PSW Biała Podlaska
12.08.2017
16:00
AZS UJ Kraków
Medyk Konin
12.08.2017
18:00

3. kolejka 19.08.2017

Mitech Żywiec
0:7
Medyk Konin
15.08.2017
11:00
Czwórka Radom
1:1
AZS Wrocław
18.08.2017
18:00
AZS PSW Biała Podlaska
0:1
AZS UJ Kraków
19.08.2017
11:00
Olimpia Szczecin
2:4
Górnik Łęczna
19.08.2017
11:00
Unifreeze Górzno
0:9
AZS PWSZ Wałbrzych
19.08.2017
13:00
Czarni Sosnowiec
2:2
UKS SMS Łódź
19.08.2017
15:00

4. kolejka 26.08.2017

Mitech Żywiec
3:1
AZS PSW Biała Podlaska
26.08.2017
11:00
Olimpia Szczecin
0:2
Czarni Sosnowiec
26.08.2017
11:00
UKS SMS Łódź
7:0
Unifreeze Górzno
26.08.2017
11:00
Górnik Łęczna
6:0
AZS UJ Kraków
26.08.2017
11:30
AZS PWSZ Wałbrzych
4:3
Czwórka Radom
26.08.2017
16:00
AZS Wrocław
0:6
Medyk Konin
06.09.2017
17:00

5. kolejka 02.09.2017

Unifreeze Górzno
2:4
Olimpia Szczecin
02.09.2017
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
2:1
AZS Wrocław
02.09.2017
12:00
AZS UJ Kraków
Mitech Żywiec
02.09.2017
11:00
Czwórka Radom
0:6
UKS SMS Łódź
02.09.2017
17:30
Czarni Sosnowiec
0:1
Górnik Łęczna
02.09.2017
11:00
Medyk Konin
4:3
AZS PWSZ Wałbrzych
03.09.2017
17:00

6. kolejka 09.09.2017

Olimpia Szczecin
1:0
Czwórka Radom
09.09.2017
11:00
Czarni Sosnowiec
10:0
Unifreeze Górzno
09.09.2017
15:00
AZS PWSZ Wałbrzych
0:0
AZS PSW Biała Podlaska
09.09.2017
16:00
Mitech Żywiec
0:4
Górnik Łęczna
09.09.2017
11:00
AZS Wrocław
0:1
AZS UJ Kraków
11.10.2017
15:00
UKS SMS Łódź
0:3
Medyk Konin
03.12.2017
11:00

7. kolejka 23.09.2017

Medyk Konin
3:1
Olimpia Szczecin
23.09.2017
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
2:1
UKS SMS Łódź
23.09.2017
12:00
Czwórka Radom
0:3
Czarni Sosnowiec
23.09.2017
17:30
Unifreeze Górzno
1:10
Górnik Łęczna
24.09.2017
14:00
AZS UJ Kraków
AZS PWSZ Wałbrzych
24.09.2017
11:00
Mitech Żywiec
1:0
AZS Wrocław
22.10.2017
14:00

8. kolejka 30.09.2017

Czarni Sosnowiec
0:3
Medyk Konin
27.09.2017
16:00
Olimpia Szczecin
1:1
AZS PSW Biała Podlaska
30.09.2017
11:00
UKS SMS Łódź
AZS UJ Kraków
30.09.2017
15:00
Górnik Łęczna
1:0
AZS Wrocław
30.09.2017
11:30
Unifreeze Górzno
0:1
Czwórka Radom
30.09.2017
15:00
AZS PWSZ Wałbrzych
2:2
Mitech Żywiec
30.09.2017
11:00

9. kolejka 08.10.2017

Czwórka Radom
0:8
Górnik Łęczna
06.10.2017
18:00
AZS Wrocław
0:2
AZS PWSZ Wałbrzych
08.10.2017
11:00
Medyk Konin
9:0
Unifreeze Górzno
08.10.2017
11:00
AZS PSW Biała Podlaska
0:0
Czarni Sosnowiec
08.10.2017
11:00
AZS UJ Kraków
Olimpia Szczecin
08.10.2017
11:00
Mitech Żywiec
0:0
UKS SMS Łódź
08.10.2017
11:00

10. kolejka 14.10.2017

Olimpia Szczecin
2:4
Mitech Żywiec
14.10.2017
11:00
UKS SMS Łódź
3:0
AZS Wrocław
14.10.2017
15:00
Unifreeze Górzno
2:1
AZS PSW Biała Podlaska
14.10.2017
14:00
Czarni Sosnowiec
3:2
AZS UJ Kraków
14.10.2017
13:00
Górnik Łęczna
0:1
AZS PWSZ Wałbrzych
14.10.2017
17:30
Czwórka Radom
0:5
Medyk Konin
15.10.2017
17:00

11. kolejka 28.10.2017

AZS Wrocław
2:2
Olimpia Szczecin
28.10.2017
11:00
Medyk Konin
3:4
Górnik Łęczna
28.10.2017
13:00
AZS UJ Kraków
Unifreeze Górzno
28.10.2017
11:00
AZS PWSZ Wałbrzych
2:0
UKS SMS Łódź
28.10.2017
11:00
AZS PSW Biała Podlaska
6:0
Czwórka Radom
26.11.2017
11:00
Mitech Żywiec
0:2
Czarni Sosnowiec
02.12.2017
12:00

12. kolejka 04.11.2017

Górnik Łęczna
6:0
UKS SMS Łódź
04.11.2017
11:00
AZS PWSZ Wałbrzych
3:1
Olimpia Szczecin
04.11.2017
11:00
AZS Wrocław
1:3
Czarni Sosnowiec
04.11.2017
11:00
Mitech Żywiec
1:0
Unifreeze Górzno
04.11.2017
11:00
AZS PSW Biała Podlaska
2:5
Medyk Konin
04.11.2017
12:00
AZS UJ Kraków
Czwórka Radom
05.11.2017
13:00

13. kolejka 11.11.2017

Unifreeze Górzno
2:1
AZS Wrocław
11.11.2017
13:00
Olimpia Szczecin
2:1
UKS SMS Łódź
11.11.2017
11:00
Czarni Sosnowiec
4:0
AZS PWSZ Wałbrzych
11.11.2017
13:00
Medyk Konin
5:0
AZS UJ Kraków
11.11.2017
11:00
Czwórka Radom
0:0
Mitech Żywiec
12.11.2017
17:30
AZS PSW Biała Podlaska
0:6
Górnik Łęczna
12.11.2017
11:00

14. kolejka 18.11.2017

AZS UJ Kraków
AZS PSW Biała Podlaska
15.11.2017
12:00
Medyk Konin
4:1
Mitech Żywiec
18.11.2017
11:00
AZS Wrocław
2:1
Czwórka Radom
18.11.2017
11:00
Górnik Łęczna
10:0
Olimpia Szczecin
18.11.2017
11:30
AZS PWSZ Wałbrzych
1:1
Unifreeze Górzno
18.11.2017
10:30
UKS SMS Łódź
0:1
Czarni Sosnowiec
18.11.2017
13:00

15. kolejka 10.03.2018

Czwórka Radom
0:1
AZS PWSZ Wałbrzych
10.03.2018
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
4:4
Mitech Żywiec
11.03.2018
11:00
Czarni Sosnowiec
4:0
Olimpia Szczecin
11.03.2018
11:00
Unifreeze Górzno
0:2
UKS SMS Łódź
11.03.2018
11:00
AZS UJ Kraków
Górnik Łęczna
11.03.2018
11:00
Medyk Konin
4:0
AZS Wrocław
11.03.2018
11:00

16. kolejka 17.03.2018

Olimpia Szczecin
1:1
Unifreeze Górzno
17.03.2018
11:00
Mitech Żywiec
AZS UJ Kraków
17.03.2018
11:00
UKS SMS Łódź
3:0
Czwórka Radom
17.03.2018
15:00
AZS Wrocław
0:2
AZS PSW Biała Podlaska
11.04.2018
11:00
Górnik Łęczna
3:1
Czarni Sosnowiec
18.04.2018
16:30
AZS PWSZ Wałbrzych
1:1
Medyk Konin
18.04.2018
17:00

17. kolejka 24.03.2018

Czwórka Radom
2:3
Olimpia Szczecin
24.03.2018
16:00
Unifreeze Górzno
1:3
Czarni Sosnowiec
24.03.2018
15:00
AZS PSW Biała Podlaska
0:5
AZS PWSZ Wałbrzych
24.03.2018
16:00
Górnik Łęczna
4:1
Mitech Żywiec
24.03.2018
12:00
AZS UJ Kraków
AZS Wrocław
24.03.2018
11:00
Medyk Konin
5:0
UKS SMS Łódź
24.03.2018
10:30

18. kolejka 28.03.2018

Olimpia Szczecin
3:2
Medyk Konin
28.03.2018
11:00
UKS SMS Łódź
2:1
AZS PSW Biała Podlaska
28.03.2018
15:00
Czarni Sosnowiec
1:1
Czwórka Radom
28.03.2018
17:00
Górnik Łęczna
3:0
Unifreeze Górzno
28.03.2018
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
0:0
AZS UJ Kraków
28.03.2018
11:00
AZS Wrocław
0:4
Mitech Żywiec
28.03.2018
16:00

19. kolejka 31.03.2018

Medyk Konin
Czarni Sosnowiec
31.03.2018
17:00
AZS PSW Biała Podlaska
1:3
Olimpia Szczecin
31.03.2018
10:30
AZS UJ Kraków
UKS SMS Łódź
31.03.2018
13:00
AZS Wrocław
1:6
Górnik Łęczna
31.03.2018
11:00
Czwórka Radom
1:4
Unifreeze Górzno
31.03.2018
11:00
Mitech Żywiec
1:3
AZS PWSZ Wałbrzych
31.03.2018
12:00

20. kolejka 14.04.2018

Górnik Łęczna
8:0
Czwórka Radom
14.04.2018
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
7:0
AZS Wrocław
14.04.2018
11:00
Unifreeze Górzno
0:8
Medyk Konin
14.04.2018
11:00
Czarni Sosnowiec
3:0
AZS PSW Biała Podlaska
14.04.2018
11:00
Olimpia Szczecin
AZS UJ Kraków
14.04.2018
11:00
UKS SMS Łódź
1:0
Mitech Żywiec
15.04.2018
11:00

21. kolejka 21.04.2018

Mitech Żywiec
2:2
Olimpia Szczecin
21.04.2018
11:00
AZS Wrocław
0:1
UKS SMS Łódź
21.04.2018
11:00
AZS UJ Kraków
Czarni Sosnowiec
21.04.2018
11:00
AZS PWSZ Wałbrzych
2:3
Górnik Łęczna
21.04.2018
17:00
Medyk Konin
5:0
Czwórka Radom
21.04.2018
14:00
AZS PSW Biała Podlaska
5:0
Unifreeze Górzno
22.04.2018
11:00

22. kolejka 25.04.2018

Olimpia Szczecin
2:1
AZS Wrocław
25.04.2018
16:00
Górnik Łęczna
3:2
Medyk Konin
25.04.2018
16:00
Unifreeze Górzno
AZS UJ Kraków
25.04.2018
16:00
UKS SMS Łódź
1:2
AZS PWSZ Wałbrzych
25.04.2018
16:00
Czwórka Radom
2:1
AZS PSW Biała Podlaska
25.04.2018
16:00
Czarni Sosnowiec
2:0
Mitech Żywiec
25.04.2018
16:00

23. kolejka 02.05.2018

Olimpia Szczecin
1:1
Górnik Łęczna
02.05.2018
11:00
AZS PWSZ Wałbrzych
5:0
UKS SMS Łódź
02.05.2018
11:00
Unifreeze Górzno
2:2
Czwórka Radom
02.05.2018
17:00
AZS UJ Kraków
AZS PSW Biała Podlaska
02.05.2018
17:00
Medyk Konin
0:3
Czarni Sosnowiec
02.05.2018
17:00
AZS Wrocław
3:3
Mitech Żywiec
02.05.2018
16:00

24. kolejka 05.05.2018

AZS PSW Biała Podlaska
4:1
Czwórka Radom
05.05.2018
11:00
Górnik Łęczna
2:1
AZS PWSZ Wałbrzych
06.05.2018
16:00
Olimpia Szczecin
1:2
Medyk Konin
06.05.2018
11:00
Czarni Sosnowiec
1:0
UKS SMS Łódź
06.05.2018
12:00
Mitech Żywiec
2:0
Unifreeze Górzno
06.05.2018
15:00
AZS Wrocław
AZS UJ Kraków
06.05.2018
16:30

25. kolejka 12.05.2018

UKS SMS Łódź
1:3
Górnik Łęczna
12.05.2018
11:00
Czarni Sosnowiec
2:0
Olimpia Szczecin
12.05.2018
11:00
Czwórka Radom
0:0
Mitech Żywiec
12.05.2018
11:00
AZS UJ Kraków
Unifreeze Górzno
12.05.2018
17:00
AZS PSW Biała Podlaska
0:3
AZS Wrocław
12.05.2018
11:00
Medyk Konin
4:0
AZS PWSZ Wałbrzych
13.05.2018
17:00

26. kolejka 19.05.2018

Górnik Łęczna
0:2
Czarni Sosnowiec
19.05.2018
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
2:2
Olimpia Szczecin
19.05.2018
16:00
Medyk Konin
2:0
UKS SMS Łódź
19.05.2018
16:00
Mitech Żywiec
4:3
AZS PSW Biała Podlaska
19.05.2018
16:00
Unifreeze Górzno
1:5
AZS Wrocław
19.05.2018
16:00
AZS UJ Kraków
Czwórka Radom
19.05.2018
16:00

27. kolejka 26.05.2018

Górnik Łęczna
3:2
Medyk Konin
27.05.2018
17:30
Czarni Sosnowiec
0:0
AZS PWSZ Wałbrzych
27.05.2018
17:30
UKS SMS Łódź
6:0
Olimpia Szczecin
27.05.2018
16:00
Mitech Żywiec
AZS UJ Kraków
27.05.2018
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
5:1
Unifreeze Górzno
27.05.2018
16:00
Czwórka Radom
1:5
AZS Wrocław
27.05.2018
16:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

27. kolejka 26.05.2018

27.05.2018
17:30
Górnik Łęczna
3:2
Medyk Konin
27.05.2018
17:30
Czarni Sosnowiec
0:0
AZS PWSZ Wałbrzych
27.05.2018
16:00
UKS SMS Łódź
6:0
Olimpia Szczecin
27.05.2018
16:00
Mitech Żywiec
AZS UJ Kraków
27.05.2018
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
5:1
Unifreeze Górzno
27.05.2018
16:00
Czwórka Radom
1:5
AZS Wrocław

27. kolejka 26.05.2018

27.05.2018
17:30
Górnik Łęczna
3:2
Medyk Konin
27.05.2018
17:30
Czarni Sosnowiec
0:0
AZS PWSZ Wałbrzych
27.05.2018
16:00
UKS SMS Łódź
6:0
Olimpia Szczecin
27.05.2018
16:00
Mitech Żywiec
AZS UJ Kraków
27.05.2018
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
5:1
Unifreeze Górzno
27.05.2018
16:00
Czwórka Radom
1:5
AZS Wrocław

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Arka Gdynia
2:2
Lechia Gdańsk
20.10.2019
15:00
Górnik Zabrze
1:1
ŁKS Łódź
20.10.2019
17:30
Raków Częstochowa
1:0
Śląsk Wrocław
21.10.2019
18:00

Fortuna I Liga

GKS Jastrzębie
:
Wigry Suwałki
22.10.2019
18:00
GKS Tychy
:
Miedź Legnica
22.10.2019
17:30
Puszcza Niepołomice
:
Warta Poznań
23.10.2019
 
Chrobry Głogów
:
Zagłębie Sosnowiec
23.10.2019
18:00
Odra Opole
:
Stal Mielec
24.10.2019
17:30

II liga

Pogoń Siedlce
3:4
Górnik Łęczna
20.10.2019
13:05
Lech II Poznań
0:1
Znicz Pruszków
20.10.2019
12:00
Znicz Pruszków
:
Garbarnia Kraków
23.10.2019
 

III liga, grupa IV

Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
Siarka Tarnobrzeg
20.10.2019
15:00
Stal Kraśnik
2:3
Hutnik Kraków
20.10.2019
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Cracovia II Kraków
2:1
Wiślanie Jaśkowice
20.10.2019
12:00
Orzeł Ryczów
0:1
Wisła II Kraków
20.10.2019
15:00
Czarni Staniątki
2:0
Sokół Kocmyrzów
20.10.2019
11:00
Pcimianka Pcim
1:0
MKS Trzebinia
20.10.2019
15:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wolania Wola Rzędzińska
1:1
Watra Białka Tatrzańska
20.10.2019
15:30
Wierchy Rabka Zdrój
0:1
Okocimski Brzesko
20.10.2019
14:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
3:0
Poprad Rytro
20.10.2019
11:00
GKS Drwinia
3:0
BKS Bochnia
20.10.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

LOT Balice
1:0
LKS Niedźwiedź
20.10.2019
15:30
Pogoń Miechów
2:0
Bolesław Bukowno
20.10.2019
15:15
Orzeł Iwanowice
2:7
Zieleńczanka Zielonki
20.10.2019
11:00
Proszowianka Proszowice
1:1
Prądniczanka Kraków
20.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
1:4
Hutnik II Kraków
20.10.2019
15:00
Bronowianka Kraków
2:0
Błękitni Modlnica
20.10.2019
15:30
Piast Wołowice
1:2
Wieczysta Kraków
20.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiślanka Grabie
4:1
Jordan Sum Zakliczyn
20.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Babia Góra Sucha Beskidzka
2:0
Halniak Maków Podhalański
20.10.2019
15:00
Tempo Białka
2:2
Nadwiślanin Gromiec
20.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Sokół Maszkienice
0:5
Orzeł Dębno
20.10.2019
14:00
Arkadia Olszyny
1:0
Radłovia Radłów
20.10.2019
14:00
Rylovia Rylowa
7:0
Raba Książnice
20.10.2019
12:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Polan Żabno
2:2
Pogórze
20.10.2019
11:00
Dunajec Zakliczyn
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
20.10.2019
14:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:0
Zorza Zaczarnie
20.10.2019
15:00
Unia Niedomice
1:3
LKS Ładna
20.10.2019
15:00
GLKS Gromnik
4:2
Dunajec Zbylitowska Góra
20.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Łużna
0:4
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2019
14:00
LKS Korzenna
3:1
LKS Uście Gorlickie
20.10.2019
12:00
Grybovia Grybów
4:2
Kolejarz Stróże
20.10.2019
14:00
Zyndram
1:6
Sokół Stary Sącz
20.10.2019
11:00
Łosoś Łososina Dolna
3:0
LKS Zagórzany
20.10.2019
15:30
Hart Tęgoborze
1:1
LKS Kobylanka
20.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Huragan Waksmund
2:0
Laskovia
20.10.2019
15:30
Babia Góra Lipnica Wielka
0:1
Granit Czarna Góra
20.10.2019
15:00
LKS Szaflary
3:4
Czarni Czarny Dunajec
20.10.2019
15:00
Jarmuta
2:4
AKS Ujanowice
20.10.2019
15:00
Krokus
4:4
Turbacz Mszana Dolna
20.10.2019
16:00

Klasa A (Kraków I)

Spartak Wielkanoc
0:1
Jastrzębiec Książ Wielki
20.10.2019
15:30
Bibiczanka Bibice
1:1
Wierzbowianka Wierzbno
20.10.2019
15:00
Strażak Goszcza
1:4
Szreniawa Koszyce
20.10.2019
15:00
Galicja Raciborowice
3:3
Michałowianka Michałowice
20.10.2019
15:00
Kapitol Racławice
1:3
Czarni 03 Grzegorzowice
20.10.2019
11:00

Klasa A (Kraków II)

Strażak Rączna
2:2
Lotnik Kryspinów
20.10.2019
15:00
Maszycanka Maszyce
7:4
Iskra Czułów
20.10.2019
14:00
Sportowiec Modlniczka
0:4
Wisła Rząska
20.10.2019
15:30

Klasa A (Kraków III)

Cedronka Wola Radziszowska
2:1
Kabel Kraków
20.10.2019
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Wolni Kłaj
1:0
Strażak Kokotów
20.10.2019
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:3
UKS Sygneczów
20.10.2019
15:00
Zryw Szarów
1:3
Piast Łapanów
20.10.2019
15:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
4:1
Karpaty Siepraw
20.10.2019
16:00

Klasa A (Olkusz)

Legion Bydlin
2:1
Spartak Charsznica
20.10.2019
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:1
Pilica Wierbka
20.10.2019
15:00
Leśnik Gorenice
8:0
Sokół Gołaczewy
20.10.2019
15:00
Wielmożanka Wielmoża
3:1
Centuria Chechło
20.10.2019
11:30
Promień Przeginia
3:2
Olimpia Łobzów
20.10.2019
15:00
Błysk Zederman
1:3
Prądnik Sułoszowa
20.10.2019
15:00

Klasa A (Chrzanów)

UKS Dulowa
9:0
Victoria Zalas
20.10.2019
15:30
Wolanka Wola Filipowska
3:2
Fablok Chrzanów
20.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków I)

Słomniczanka II Słomniki
3:1
Sparta Skrzeszowice
20.10.2019
15:00
LKS Niedźwiedź II
1:4
Agricola Klimontów
20.10.2019
15:00
Polonia Wilczkowice
5:0
LKS Polanowice
20.10.2019
13:00
Trątnowianka Trątnowice
3:3
Juvenia Prandocin
20.10.2019
12:00
Ekler Baranówka
2:0
Zawisza Sulechów
20.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków II)

Novi Narama
3:4
Niegoszowianka
20.10.2019
15:30
MKS Skała 2004
9:0
Bronowicki Kraków
20.10.2019
15:00
Kmita II Zabierzów
3:1
Potok Więckowice
20.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków III)

Universum Kraków
5:2
Wawel Kraków
20.10.2019
15:00
Kaszowianka II Kaszów
1:2
Pychowianka Kraków
20.10.2019
14:00
Grom Kraków
1:5
Rybitwy Kraków
20.10.2019
14:00
Dragoons Kraków
1:2
Victoria Kraków
20.10.2019
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Sparta Przeginia Duchowna
0:2
Nadwiślan Rusocice
20.10.2019
11:00
Pozowianka Pozowice
4:2
Lotnik II Kryspinów
20.10.2019
13:30
Gwiazda Ściejowice
1:6
Skawinka II Skawina
20.10.2019
15:00
Borkowianka Borek Sz.
1:4
Piast Skawina
20.10.2019
15:00
Radziszowianka II
:
Trzebol Wielkie Drogi
20.10.2019
15:30

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
3:4
Ledniczanka
20.10.2019
15:00
Tęcza Słomiróg
0:2
Naprzód Ochmanów
20.10.2019
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
2:5
Gryf Wiatowice
20.10.2019
15:00

Klasa B (Myślenice I)

Cyrhla Krzczonów
1:0
Grodzisko Raciechowice
20.10.2019
14:00
Sęp Droginia
0:3
Iskra Brzączowice
20.10.2019
15:00
Orzeł Nowa Wieś
3:1
Orzeł II Myślenice
20.10.2019
15:00

Klasa B (Myślenice II)

Górki II Myślenice
0:3
Szczebel Lubień
20.10.2019
15:00

Klasa B (Olkusz I)

Orzeł K.
5:0
Pilica Wierbka
20.10.2019
13:00
Piliczanka Pilica
1:1
Hetman Dłużec
20.10.2019
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Czapla Czaple Male
1:4
Northstar Miechów
20.10.2019
11:00
Cobra Wężerów
0:4
Dłubnia Trzyciąż
20.10.2019
12:00
Victoria Smroków
4:0
Zryw Przesławice
20.10.2019
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
8:3
Nidzica Słaboszów
20.10.2019
11:00

Klasa C (Wieliczka)

Contra II
0:5
Zieloni II Niegowić
20.10.2019
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
5:0
Czarni II Staniątki
20.10.2019
15:00
Czarnochowice II
0:4
Promień Zakrzowiec
20.10.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Górnik Zabrze
2:1
Lechia
20.10.2019
12:00
Cracovia Kraków
2:3
Wisła Kraków
20.10.2019
11:00
Escola Varsovia Warszawa
0:4
Gwarek Zabrze
20.10.2019
13:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
23.10.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Podgórze Kraków
1:6
Cracovia Kraków
20.10.2019
10:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

AP 21 Kraków
0:5
Górnik Ł.
20.10.2019
12:00
Stal Rz.
1:2
KKP Korona
20.10.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Garbarnia Kraków
6:0
Górnik Wieliczka
20.10.2019
10:00
Tarnovia Tarnów
3:0
Orkan Raba Wyżna
20.10.2019
10:00
Spartak S.
2:1
Pcimianka Pcim
20.10.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
1:2
Unia Tarnów
20.10.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Unia Tarnów
1:3
Sandecja II Nowy Sącz
20.10.2019
10:30

II Małopolska Liga Trampkarzy

Respect Szalowa
:
Podhale Nowy Targ
21.10.2019
19:00

I Małopolska Liga Młodzików

Cracovia Kraków
1:0
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2019
12:00
Podhale Nowy Targ
:
AS Progres Kraków
23.10.2019
16:00
Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
24.10.2019
15:00

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Tarnów
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.10.2019
15:00
Unia Oświęcim
:
TS Wisła I Kraków
24.10.2019
16:00

I liga kobiet, gr. południowa

Sparta Daleszyce
1:2
Respekt Myślenice
20.10.2019
12:00
SWD Wodzisław
3:2
Resovia Rzeszów
20.10.2019
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Sparta Daleszyce
23.10.2019
 
Tarnovia Tarnów
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
23.10.2019
15:30
Czwórka Radom
:
SWD Wodzisław
23.10.2019
 
Resovia Rzeszów
:
ISD-AJD Częstochowa
23.10.2019
 
Respekt Myślenice
:
ROW Rybnik
23.10.2019
15:00
Rekord Bielsko Biała
:
Wanda Nowa Huta
23.10.2019
13:30

II liga kobiet, gr. małopolska

Izolator Boguchwała
3:0
Starówka Nowy Sącz
20.10.2019
14:30
KSP Kielce
3:0
Hetman Włoszczowa
20.10.2019
15:00

III liga kobiet, gr. małopolska

Victoria Zalas
1:7
Dąb Zabierzów Bocheński
20.10.2019
15:00
Bronowianka Kraków
4:2
Pogorzanka Pogorzyce
20.10.2019
10:00
Górnik Wieliczka
2:4
Prądniczanka II Kraków
20.10.2019
13:00
Podgórze Kraków
23:0
Rysy II Bukowina Tatrzańska
20.10.2019
15:00

IV liga małopolska (zachód)

Skawinka Skawina
1:5
Wisła Brzeźnica
20.10.2019
14:00
W pierwotnym terminie 12 października odwołany. Zmiana gospodarza

IV liga małopolska (wschód)

Nieszkowianka Nieszkowice
:
Uran Łukowica
20.10.2019
 

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

UKS Staszkówka Jelna
4:1
Resovia Rzeszów
20.10.2019
14:00
Unia Opole
3:0
ROW Rybnik
20.10.2019
12:30
Bronowianka Kraków
12:0
Zabrze
20.10.2019
12:30