facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Po rundzie jesiennej z rozgrywek wycofała się Olimpia Pisarzowa. Wiosną mecze weryfikowano jako walkowery na korzyść rywali.


Baraże o awans do III ligi:
Jutrzenka Giebułtów - Unia Tarnów 1:0 (20.06.2019)
Unia Tarnów - Jutrzenka Giebułtów 0:2 (25.06.2019)
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 11.08.2018

Barciczanka Barcice
3:1
BKS Bochnia
10.08.2018
18:00
Dunajec Zakliczyn
0:1
GKS Drwinia
11.08.2018
17:00
Tarnovia Tarnów
1:0
Okocimski Brzesko
11.08.2018
17:00
Watra Białka Tatrzańska
Glinik Gorlice
11.08.2018
17:00
Poprad Muszyna
1:0
Unia Tarnów
11.08.2018
11:00
Orkan Szczyrzyc
Sandecja II Nowy Sącz
11.08.2018
17:00
LKS Szaflary
Limanovia Limanowa
11.08.2018
17:00
Lubań Maniowy
2:1
Olimpia Pisarzowa
12.08.2018
16:00

2. kolejka 15.08.2018

LKS Szaflary
Dunajec Zakliczyn
14.08.2018
18:00
GKS Drwinia
2:0
Orkan Szczyrzyc
15.08.2018
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
0:2
Poprad Muszyna
15.08.2018
17:00
Unia Tarnów
2:0
Watra Białka Tatrzańska
15.08.2018
18:00
Glinik Gorlice
Okocimski Brzesko
15.08.2018
11:00
Tarnovia Tarnów
1:1
Lubań Maniowy
15.08.2018
16:00
Olimpia Pisarzowa
1:2
Barciczanka Barcice
15.08.2018
17:00
Limanovia Limanowa
BKS Bochnia
15.08.2018
18:00

3. kolejka 18.08.2018

Barciczanka Barcice
3:0
Tarnovia Tarnów
17.08.2018
18:00
BKS Bochnia
3:2
Olimpia Pisarzowa
18.08.2018
16:00
Okocimski Brzesko
0:1
Unia Tarnów
18.08.2018
17:00
Poprad Muszyna
2:0
GKS Drwinia
18.08.2018
11:00
Lubań Maniowy
Glinik Gorlice
19.08.2018
16:00
Watra Białka Tatrzańska
Sandecja II Nowy Sącz
19.08.2018
17:00
Orkan Szczyrzyc
0:0
LKS Szaflary
19.08.2018
17:00
Dunajec Zakliczyn
0:2
Limanovia Limanowa
19.08.2018
17:00

4. kolejka 25.08.2018

Orkan Szczyrzyc
4:2
Dunajec Zakliczyn
25.08.2018
17:00
LKS Szaflary
Poprad Muszyna
25.08.2018
17:00
Unia Tarnów
2:2
Lubań Maniowy
25.08.2018
17:00
Glinik Gorlice
1:0
Barciczanka Barcice
25.08.2018
17:00
Tarnovia Tarnów
2:3
BKS Bochnia
25.08.2018
14:00
Limanovia Limanowa
Olimpia Pisarzowa
25.08.2018
17:00
GKS Drwinia
4:4
Watra Białka Tatrzańska
26.08.2018
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
3:1
Okocimski Brzesko
26.08.2018
11:00

5. kolejka 01.09.2018

BKS Bochnia
1:2
Glinik Gorlice
01.09.2018
15:30
Barciczanka Barcice
1:1
Unia Tarnów
01.09.2018
17:00
Lubań Maniowy
Sandecja II Nowy Sącz
01.09.2018
16:00
Okocimski Brzesko
3:1
GKS Drwinia
01.09.2018
17:00
Poprad Muszyna
3:1
Dunajec Zakliczyn
01.09.2018
16:00
Olimpia Pisarzowa
1:1
Tarnovia Tarnów
02.09.2018
17:00
Watra Białka Tatrzańska
LKS Szaflary
02.09.2018
17:00
Orkan Szczyrzyc
Limanovia Limanowa
24.10.2018
15:00

6. kolejka 08.09.2018

LKS Szaflary
Okocimski Brzesko
08.09.2018
17:00
Unia Tarnów
3:1
BKS Bochnia
08.09.2018
16:00
Limanovia Limanowa
Tarnovia Tarnów
08.09.2018
17:00
Dunajec Zakliczyn
3:1
Watra Białka Tatrzańska
09.09.2018
16:00
Glinik Gorlice
0:0
Olimpia Pisarzowa
09.09.2018
15:00
Sandecja II Nowy Sącz
Barciczanka Barcice
09.09.2018
16:00
GKS Drwinia
0:0
Lubań Maniowy
09.09.2018
16:00
Orkan Szczyrzyc
1:2
Poprad Muszyna
09.09.2018
17:00

7. kolejka 15.09.2018

Barciczanka Barcice
2:0
GKS Drwinia
15.09.2018
16:00
Poprad Muszyna
1:1
Limanovia Limanowa
15.09.2018
11:00
BKS Bochnia
0:1
Sandecja II Nowy Sącz
15.09.2018
15:30
Tarnovia Tarnów
1:1
Glinik Gorlice
15.09.2018
17:00
Watra Białka Tatrzańska
2:1
Orkan Szczyrzyc
15.09.2018
17:00
Okocimski Brzesko
0:2
Dunajec Zakliczyn
16.09.2018
17:00
Lubań Maniowy
0:3
LKS Szaflary
16.09.2018
16:00
Olimpia Pisarzowa
0:3
Unia Tarnów
16.09.2018
16:00

8. kolejka 22.09.2018

GKS Drwinia
BKS Bochnia
21.09.2018
16:30
LKS Szaflary
Barciczanka Barcice
22.09.2018
16:00
Unia Tarnów
Tarnovia Tarnów
22.09.2018
16:00
Poprad Muszyna
2:0
Watra Białka Tatrzańska
22.09.2018
11:00
Limanovia Limanowa
Glinik Gorlice
22.09.2018
16:30
Dunajec Zakliczyn
0:1
Lubań Maniowy
23.09.2018
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
1:0
Olimpia Pisarzowa
23.09.2018
11:00
Orkan Szczyrzyc
5:2
Okocimski Brzesko
23.09.2018
16:00

9. kolejka 29.09.2018

Barciczanka Barcice
4:1
Dunajec Zakliczyn
29.09.2018
16:00
Glinik Gorlice
0:4
Unia Tarnów
29.09.2018
16:00
Okocimski Brzesko
Poprad Muszyna
29.09.2018
16:00
BKS Bochnia
0:0
LKS Szaflary
29.09.2018
15:30
Tarnovia Tarnów
1:0
Sandecja II Nowy Sącz
29.09.2018
16:00
Watra Białka Tatrzańska
Limanovia Limanowa
29.09.2018
16:00
Lubań Maniowy
1:1
Orkan Szczyrzyc
30.09.2018
15:00
Olimpia Pisarzowa
1:3
GKS Drwinia
30.09.2018
16:00

10. kolejka 06.10.2018

LKS Szaflary
Olimpia Pisarzowa
06.10.2018
16:00
Poprad Muszyna
2:1
Lubań Maniowy
06.10.2018
11:00
GKS Drwinia
0:1
Tarnovia Tarnów
06.10.2018
12:00
Watra Białka Tatrzańska
Okocimski Brzesko
06.10.2018
16:00
Orkan Szczyrzyc
1:0
Barciczanka Barcice
06.10.2018
16:00
Limanovia Limanowa
Unia Tarnów
06.10.2018
11:00
Dunajec Zakliczyn
2:2
BKS Bochnia
07.10.2018
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
Glinik Gorlice
07.10.2018
11:00

11. kolejka 13.10.2018

BKS Bochnia
2:4
Orkan Szczyrzyc
05.09.2018
17:00
LKS Szaflary
Tarnovia Tarnów
12.10.2018
16:30
Barciczanka Barcice
0:2
Poprad Muszyna
13.10.2018
15:00
Unia Tarnów
1:0
Sandecja II Nowy Sącz
13.10.2018
15:00
Glinik Gorlice
2:0
GKS Drwinia
13.10.2018
15:00
Okocimski Brzesko
Limanovia Limanowa
13.10.2018
15:00
Lubań Maniowy
Watra Białka Tatrzańska
14.10.2018
15:00
Olimpia Pisarzowa
Dunajec Zakliczyn
14.10.2018
15:00

12. kolejka 20.10.2018

LKS Szaflary
0:3
Glinik Gorlice
20.10.2018
15:00
Poprad Muszyna
1:0
BKS Bochnia
20.10.2018
14:30
Okocimski Brzesko
1:0
Lubań Maniowy
20.10.2018
15:00
Watra Białka Tatrzańska
4:1
Barciczanka Barcice
20.10.2018
15:00
Orkan Szczyrzyc
2:1
Olimpia Pisarzowa
20.10.2018
15:00
Limanovia Limanowa
2:0
Sandecja II Nowy Sącz
20.10.2018
15:00
Dunajec Zakliczyn
1:1
Tarnovia Tarnów
21.10.2018
15:00
GKS Drwinia
0:2
Unia Tarnów
21.10.2018
15:00

13. kolejka 27.10.2018

Limanovia Limanowa
1:0
Lubań Maniowy
19.09.2018
17:00
Barciczanka Barcice
Okocimski Brzesko
27.10.2018
14:00
Unia Tarnów
LKS Szaflary
27.10.2018
13:00
BKS Bochnia
Watra Białka Tatrzańska
27.10.2018
14:30
Tarnovia Tarnów
Orkan Szczyrzyc
27.10.2018
14:00
Glinik Gorlice
2:2
Dunajec Zakliczyn
28.10.2018
13:00
Sandecja II Nowy Sącz
3:1
GKS Drwinia
28.10.2018
11:00
Olimpia Pisarzowa
Poprad Muszyna
28.10.2018
13:00

14. kolejka 03.11.2018

LKS Szaflary
0:1
Sandecja II Nowy Sącz
03.11.2018
13:00
Poprad Muszyna
3:2
Tarnovia Tarnów
03.11.2018
11:30
Okocimski Brzesko
2:2
BKS Bochnia
03.11.2018
13:00
Orkan Szczyrzyc
2:0
Glinik Gorlice
03.11.2018
13:00
Limanovia Limanowa
3:1
GKS Drwinia
03.11.2018
13:00
Dunajec Zakliczyn
0:4
Unia Tarnów
04.11.2018
13:00
Lubań Maniowy
Barciczanka Barcice
04.11.2018
13:00
Watra Białka Tatrzańska
Olimpia Pisarzowa
04.11.2018
13:00

15. kolejka 10.11.2018

Unia Tarnów
3:0
Orkan Szczyrzyc
10.11.2018
13:00
Glinik Gorlice
1:3
Poprad Muszyna
10.11.2018
13:00
BKS Bochnia
1:0
Lubań Maniowy
10.11.2018
13:00
Tarnovia Tarnów
1:4
Watra Białka Tatrzańska
10.11.2018
13:00
Sandecja II Nowy Sącz
3:2
Dunajec Zakliczyn
11.11.2018
11:00
GKS Drwinia
2:1
LKS Szaflary
11.11.2018
13:00
Olimpia Pisarzowa
0:1
Okocimski Brzesko
11.11.2018
13:00
Barciczanka Barcice
2:1
Limanovia Limanowa
12.11.2018
13:00

16. kolejka 16.03.2019

Olimpia Pisarzowa
0:3 v.o.
Lubań Maniowy
 
 
BKS Bochnia
Barciczanka Barcice
16.03.2019
15:30
Okocimski Brzesko
Tarnovia Tarnów
16.03.2019
14:00
Mecz przerwany przy stanie 1-2 ze względu na wtargnięcie kibiców na murawę
Glinik Gorlice
Watra Białka Tatrzańska
16.03.2019
12:00
Unia Tarnów
3:2
Poprad Muszyna
16.03.2019
11:00
GKS Drwinia
3:1
Dunajec Zakliczyn
17.03.2019
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
1:1
Orkan Szczyrzyc
17.03.2019
14:00
Limanovia Limanowa
LKS Szaflary
17.03.2019
15:30

17. kolejka 23.03.2019

Barciczanka Barcice
3:0 v.o.
Olimpia Pisarzowa
 
 
Okocimski Brzesko
Glinik Gorlice
23.03.2019
15:00
BKS Bochnia
Limanovia Limanowa
23.03.2019
15:30
Dunajec Zakliczyn
2:1
LKS Szaflary
24.03.2019
16:00
Orkan Szczyrzyc
1:3
GKS Drwinia
24.03.2019
15:30
Poprad Muszyna
1:1
Sandecja II Nowy Sącz
24.03.2019
16:00
Lubań Maniowy
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
15:00
Watra Białka Tatrzańska
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00

18. kolejka 30.03.2019

Olimpia Pisarzowa
0:3 v.o.
BKS Bochnia
 
 
Tarnovia Tarnów
Barciczanka Barcice
30.03.2019
16:00
Unia Tarnów
Okocimski Brzesko
30.03.2019
11:00
Glinik Gorlice
0:0
Lubań Maniowy
30.03.2019
15:00
LKS Szaflary
Orkan Szczyrzyc
30.03.2019
16:00
GKS Drwinia
1:2
Poprad Muszyna
31.03.2019
11:00
Sandecja II Nowy Sącz
4:2
Watra Białka Tatrzańska
31.03.2019
14:00
Limanovia Limanowa
Dunajec Zakliczyn
31.03.2019
17:00

19. kolejka 06.04.2019

Olimpia Pisarzowa
0:3 v.o.
Limanovia Limanowa
 
 
Poprad Muszyna
2:1
LKS Szaflary
06.04.2019
17:00
Barciczanka Barcice
0:0
Glinik Gorlice
06.04.2019
16:00
BKS Bochnia
1:1
Tarnovia Tarnów
06.04.2019
14:30
Okocimski Brzesko
Sandecja II Nowy Sącz
06.04.2019
14:00
Dunajec Zakliczyn
1:2
Orkan Szczyrzyc
07.04.2019
16:00
Lubań Maniowy
Unia Tarnów
07.04.2019
15:00
Watra Białka Tatrzańska
GKS Drwinia
07.04.2019
14:00

20. kolejka 13.04.2019

Tarnovia Tarnów
3:0 v.o.
Olimpia Pisarzowa
 
 
Unia Tarnów
2:1
Barciczanka Barcice
11.04.2019
17:00
Glinik Gorlice
BKS Bochnia
13.04.2019
17:00
LKS Szaflary
Watra Białka Tatrzańska
13.04.2019
14:00
Limanovia Limanowa
Orkan Szczyrzyc
13.04.2019
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
4:0
Lubań Maniowy
14.04.2019
14:00
GKS Drwinia
Okocimski Brzesko
14.04.2019
17:00
Dunajec Zakliczyn
1:6
Poprad Muszyna
14.04.2019
16:00

21. kolejka 20.04.2019

Olimpia Pisarzowa
0:3 v.o.
Glinik Gorlice
 
 
Okocimski Brzesko
LKS Szaflary
20.04.2019
 
BKS Bochnia
Unia Tarnów
20.04.2019
13:30
Tarnovia Tarnów
Limanovia Limanowa
20.04.2019
17:00
Watra Białka Tatrzańska
Dunajec Zakliczyn
20.04.2019
13:00
Barciczanka Barcice
0:2
Sandecja II Nowy Sącz
20.04.2019
13:00
Lubań Maniowy
GKS Drwinia
20.04.2019
12:00
Poprad Muszyna
Orkan Szczyrzyc
20.04.2019
12:00

22. kolejka 27.04.2019

Unia Tarnów
3:0 v.o.
Olimpia Pisarzowa
 
 
Limanovia Limanowa
Poprad Muszyna
26.04.2019
17:30
Glinik Gorlice
2:1
Tarnovia Tarnów
27.04.2019
16:00
Orkan Szczyrzyc
Watra Białka Tatrzańska
27.04.2019
11:00
LKS Szaflary
Lubań Maniowy
27.04.2019
17:00
GKS Drwinia
1:2
Barciczanka Barcice
28.04.2019
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
2:2
BKS Bochnia
28.04.2019
11:00
Dunajec Zakliczyn
1:4
Okocimski Brzesko
28.04.2019
16:00

23. kolejka 01.05.2019

Olimpia Pisarzowa
0:3 v.o.
Sandecja II Nowy Sącz
 
 
BKS Bochnia
GKS Drwinia
01.05.2019
15:30
Barciczanka Barcice
4:0
LKS Szaflary
01.05.2019
16:00
Tarnovia Tarnów
0:2
Unia Tarnów
01.05.2019
17:30
Glinik Gorlice
Limanovia Limanowa
01.05.2019
16:00
Lubań Maniowy
8:1
Dunajec Zakliczyn
01.05.2019
16:00
Okocimski Brzesko
Orkan Szczyrzyc
01.05.2019
15:00
Watra Białka Tatrzańska
3:3
Poprad Muszyna
28.05.2019
18:00

24. kolejka 04.05.2019

GKS Drwinia
3:0 v.o.
Olimpia Pisarzowa
 
 
Unia Tarnów
2:0
Glinik Gorlice
04.05.2019
11:00
Poprad Muszyna
Okocimski Brzesko
04.05.2019
16:00
LKS Szaflary
BKS Bochnia
04.05.2019
17:00
Orkan Szczyrzyc
Lubań Maniowy
04.05.2019
17:00
Dunajec Zakliczyn
2:0
Barciczanka Barcice
05.05.2019
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
3:2
Tarnovia Tarnów
05.05.2019
11:00
Limanovia Limanowa
Watra Białka Tatrzańska
05.05.2019
17:30

25. kolejka 11.05.2019

Olimpia Pisarzowa
0:3 v.o.
LKS Szaflary
 
 
Barciczanka Barcice
4:3
Orkan Szczyrzyc
10.05.2019
17:00
Tarnovia Tarnów
2:1
GKS Drwinia
11.05.2019
17:00
Okocimski Brzesko
1:3
Watra Białka Tatrzańska
11.05.2019
15:30
Unia Tarnów
2:0
Limanovia Limanowa
11.05.2019
17:00
BKS Bochnia
2:0
Dunajec Zakliczyn
11.05.2019
15:00
Glinik Gorlice
1:2
Sandecja II Nowy Sącz
11.05.2019
17:00
Lubań Maniowy
Poprad Muszyna
12.05.2019
16:00

26. kolejka 18.05.2019

GKS Drwinia
3:4
Glinik Gorlice
 
 
odwołany z powodu złego stanu boiska
Dunajec Zakliczyn
3:0 v.o.
Olimpia Pisarzowa
 
 
Orkan Szczyrzyc
BKS Bochnia
18.05.2019
17:30
Tarnovia Tarnów
4:2
LKS Szaflary
18.05.2019
17:00
Poprad Muszyna
0:4
Barciczanka Barcice
18.05.2019
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
2:1
Unia Tarnów
19.05.2019
11:00
Limanovia Limanowa
Okocimski Brzesko
19.05.2019
18:00
Watra Białka Tatrzańska
Lubań Maniowy
19.05.2019
16:00

27. kolejka 25.05.2019

Olimpia Pisarzowa
0:3 v.o.
Orkan Szczyrzyc
 
 
Glinik Gorlice
4:1
LKS Szaflary
25.05.2019
17:00
BKS Bochnia
1:1
Poprad Muszyna
25.05.2019
15:00
Sandecja II Nowy Sącz
2:2
Limanovia Limanowa
25.05.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
4:1
Dunajec Zakliczyn
25.05.2019
17:00
Unia Tarnów
1:1
GKS Drwinia
25.05.2019
17:00
Lubań Maniowy
Okocimski Brzesko
26.05.2019
12:00
Barciczanka Barcice
0:2
Watra Białka Tatrzańska
05.06.2019
17:30

28. kolejka 01.06.2019

Poprad Muszyna
3:0 v.o.
Olimpia Pisarzowa
 
 
Okocimski Brzesko
1:1
Barciczanka Barcice
01.06.2019
16:00
LKS Szaflary
1:3
Unia Tarnów
01.06.2019
18:00
Watra Białka Tatrzańska
3:4
BKS Bochnia
01.06.2019
12:00
Orkan Szczyrzyc
1:1
Tarnovia Tarnów
01.06.2019
17:00
Lubań Maniowy
4:2
Limanovia Limanowa
02.06.2019
16:00
Dunajec Zakliczyn
1:1
Glinik Gorlice
02.06.2019
18:00
GKS Drwinia
2:2
Sandecja II Nowy Sącz
02.06.2019
17:00

29. kolejka 08.06.2019

Olimpia Pisarzowa
0:3 v.o.
Watra Białka Tatrzańska
 
 
Sandecja II Nowy Sącz
3:0 v.o.
LKS Szaflary
08.06.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
0:2
Poprad Muszyna
08.06.2019
11:00
BKS Bochnia
2:3
Okocimski Brzesko
08.06.2019
16:00
Unia Tarnów
1:2
Dunajec Zakliczyn
08.06.2019
11:00
Barciczanka Barcice
0:3
Lubań Maniowy
08.06.2019
17:00
GKS Drwinia
0:3
Limanovia Limanowa
09.06.2019
17:00
Glinik Gorlice
4:0
Orkan Szczyrzyc
11.06.2019
18:00

30. kolejka 15.06.2019

Limanovia Limanowa
3:0
Barciczanka Barcice
14.06.2019
18:00
Orkan Szczyrzyc
3:3
Unia Tarnów
15.06.2019
16:00
Poprad Muszyna
1:3
Glinik Gorlice
15.06.2019
16:00
Lubań Maniowy
1:3
BKS Bochnia
15.06.2019
16:00
Watra Białka Tatrzańska
2:1
Tarnovia Tarnów
15.06.2019
14:00
Dunajec Zakliczyn
4:4
Sandecja II Nowy Sącz
15.06.2019
16:00
LKS Szaflary
4:7
GKS Drwinia
15.06.2019
16:00
Okocimski Brzesko
3:0 v.o.
Olimpia Pisarzowa
15.06.2019
16:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 15.06.2019

14.06.2019
18:00
Limanovia Limanowa
3:0
Barciczanka Barcice
15.06.2019
16:00
Orkan Szczyrzyc
3:3
Unia Tarnów
15.06.2019
16:00
Poprad Muszyna
1:3
Glinik Gorlice
15.06.2019
16:00
Lubań Maniowy
1:3
BKS Bochnia
15.06.2019
14:00
Watra Białka Tatrzańska
2:1
Tarnovia Tarnów
15.06.2019
16:00
Dunajec Zakliczyn
4:4
Sandecja II Nowy Sącz
15.06.2019
16:00
LKS Szaflary
4:7
GKS Drwinia
15.06.2019
16:00
Okocimski Brzesko
3:0 v.o.
Olimpia Pisarzowa

30. kolejka 15.06.2019

14.06.2019
18:00
Limanovia Limanowa
3:0
Barciczanka Barcice
15.06.2019
16:00
Orkan Szczyrzyc
3:3
Unia Tarnów
15.06.2019
16:00
Poprad Muszyna
1:3
Glinik Gorlice
15.06.2019
16:00
Lubań Maniowy
1:3
BKS Bochnia
15.06.2019
14:00
Watra Białka Tatrzańska
2:1
Tarnovia Tarnów
15.06.2019
16:00
Dunajec Zakliczyn
4:4
Sandecja II Nowy Sącz
15.06.2019
16:00
LKS Szaflary
4:7
GKS Drwinia
15.06.2019
16:00
Okocimski Brzesko
3:0 v.o.
Olimpia Pisarzowa

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
2:3
Wisła Kraków
16.09.2019
18:45
Garbarnia Kraków
2:2
Dąbski
16.09.2019
19:30
Wanda Kraków
2:6
Hutnik Kraków
16.09.2019
17:30
Cracovia Kraków
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
16.09.2019
17:30
Opatkowianka Opatkowice
1:0
Grębałowianka Kraków
16.09.2019
17:30

II liga oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
5:0
Victoria Kobierzyn
16.09.2019
17:30
Prokocim Kraków
:
Clepardia Kraków
16.09.2019
 
nie odbył się
Tyniec Kraków
2:2
Strzelcy
16.09.2019
17:30
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
16.09.2019
18:00
Borek Kraków
0:3
Armatura Kraków
16.09.2019
19:00

PKO Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
1:0
ŁKS Łódź
15.09.2019
15:00
Górnik Zabrze
0:0
Śląsk Wrocław
15.09.2019
17:30
Cracovia Kraków
2:0
Piast Gliwice
16.09.2019
18:00
Wisła Płock
:
Legia Warszawa
18.09.2019
18:00

Fortuna I Liga

Miedź Legnica
2:2
Olimpia Grudziądz
15.09.2019
12:45
Olimpia Grudziądz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.09.2019
19:00
Warta Poznań
:
Odra Opole
18.09.2019
20:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Miedź Legnica
18.09.2019
19:30
Stal Mielec
:
GKS Tychy
18.09.2019
19:00

II liga

Znicz Pruszków
1:2
Górnik Łęczna
15.09.2019
13:05
Gryf Wejherowo
1:4
Olimpia Elbląg
15.09.2019
17:00
Lech II Poznań
:
Górnik Polkowice
18.09.2019
17:00

III liga, grupa IV

Korona II Kielce
5:1
Hutnik Kraków
15.09.2019
13:00
Sokół Sieniawa
2:1
Hetman Zamość
15.09.2019
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Avia Świdnik
15.09.2019
16:00
Wisła Sandomierz
0:2
Motor Lublin
15.09.2019
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
2:3
Pcimianka Pcim
15.09.2019
16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:3
Unia Oświęcim
15.09.2019
16:00
Wisła II Kraków
3:2
Cracovia II Kraków
15.09.2019
13:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Sandecja II Nowy Sącz
0:1
Glinik Gorlice
15.09.2019
11:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
0:1
Wierchy Rabka Zdrój
15.09.2019
11:00
Poprad Rytro
:
Limanovia Limanowa
18.09.2019
16:30
Wolania Wola Rzędzińska
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
18.09.2019
16:30
Wierchy Rabka Zdrój
:
Barciczanka Barcice
18.09.2019
16:00
Glinik Gorlice
:
Orkan Szczyrzyc
18.09.2019
16:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
18.09.2019
16:30
BKS Bochnia
:
Sandecja II Nowy Sącz
18.09.2019
16:30
Lubań Maniowy
:
Poprad Muszyna
18.09.2019
16:30
Watra Białka Tatrzańska
:
Tarnovia Tarnów
18.09.2019
16:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
2:2
Prądniczanka Kraków
15.09.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kaszowianka Kaszów
1:0
Borek Kraków
15.09.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Radziszowianka Radziszów
4:0
Dziecanovia Dziekanowice
15.09.2019
16:00
Pasternik Ochojno
1:4
Górnik Wieliczka
15.09.2019
16:00
Targowianka Targowisko
1:3
Wiarusy Igołomia
15.09.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
2:1
Radłovia Radłów
15.09.2019
16:00
Olimpia Kąty
7:0
Olimpia B.
15.09.2019
13:00
Sokół Maszkienice
2:4
Arkadia Olszyny
15.09.2019
17:00
Rylovia Rylowa
1:1
Szreniawa Nowy Wiśnicz
15.09.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wisła Szczucin
0:2
Ciężkowianka Ciężkowice
15.09.2019
16:00
Pogórze
1:5
Zorza Zaczarnie
15.09.2019
16:00
Ikar Odporyszów
5:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
15.09.2019
16:00
LKS Ładna
1:0
Dunajec Zbylitowska Góra
15.09.2019
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Korzenna
1:1
Orzeł Wojnarowa
15.09.2019
11:00
Hart Tęgoborze
5:0
Grybovia Grybów
15.09.2019
14:00
Łosoś Łososina Dolna
6:0
Zyndram
15.09.2019
15:00
Kolejarz Stróże
1:2
Gród Podegrodzie
15.09.2019
15:00
LKS Zagórzany
1:0
LKS Łużna
15.09.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

AKS Ujanowice
2:1
Czarni Czarny Dunajec
15.09.2019
15:00
Laskovia
2:3
Granit Czarna Góra
15.09.2019
13:00
Jordan Jordanów
2:2
Turbacz Mszana Dolna
15.09.2019
17:00

Klasa A (Kraków I)

Spartak Wielkanoc
1:3
Strażak Goszcza
15.09.2019
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
5:3
Czarni 03 Grzegorzowice
15.09.2019
15:00
Bibiczanka Bibice
1:0
Kapitol Racławice
15.09.2019
16:00
Wierzbowianka Wierzbno
1:1
Płomień Kościelec
15.09.2019
17:00
Szreniawa Koszyce
2:2
Michałowianka Michałowice
15.09.2019
17:00

Klasa A (Kraków II)

Iskra Czułów
2:1
Lotnik Kryspinów
15.09.2019
16:00
Wisła Jeziorzany
3:0
Strażak Rączna
15.09.2019
16:00
Wisła Rząska
0:3
Dragon Szczyglice
15.09.2019
17:00

Klasa A (Kraków III)

Strzelcy Kraków
3:3
Podgórze Kraków
15.09.2019
17:00
Krakus Swoszowice
4:0
Cedronka Wola Radziszowska
15.09.2019
17:00
Płomień Kostrze
3:2
Tramwaj Kraków
15.09.2019
15:30

Klasa A (Wieliczka)

Wolni Kłaj
2:1
Złomex Branice
15.09.2019
17:00
Piast Łapanów
4:2
Piłkarz Podłęże
15.09.2019
17:00
Strażak Kokotów
2:0
Gwiazda Brzegi
15.09.2019
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
5:1
Zryw Szarów
15.09.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Lubomir Wiśniowa
2:0
Clavia Świątniki Górne
15.09.2019
16:30

Klasa A (Olkusz)

Wielmożanka Wielmoża
2:1
Leśnik Gorenice
15.09.2019
11:30
Przebój II Wolbrom
2:4
Olimpia Łobzów
15.09.2019
16:00
Prądnik Sułoszowa
3:4
Unia Jaroszowiec
15.09.2019
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
4:2
Tęcza Tenczynek
15.09.2019
17:00
SPRiN Regulice
5:2
Zagórzanka Zagórze
15.09.2019
15:00
Victoria Zalas
:
Zgoda Byczyna
18.09.2019
17:00
Zagórzanka Zagórze
:
Start Kamień
18.09.2019
16:30
Wisła Jankowice
:
Wolanka Wola Filipowska
18.09.2019
17:00
UKS Dulowa
:
Błyskawica Myślachowice
18.09.2019
17:00
Promyk Bolęcin
:
SPRiN Regulice
18.09.2019
17:00
Fablok Chrzanów
:
MKS Alwernia
18.09.2019
17:00
Wisełka Rozkochów
:
Ciężkowianka Jaworzno
18.09.2019
16:30

Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
7:0
Olimpia Czaple Wielkie
15.09.2019
14:00
Juvenia Prandocin
4:1
Ekler Baranówka
15.09.2019
16:00
LKS Niedźwiedź II
4:0
Kosynierzy Łuczyce
15.09.2019
17:00
Trątnowianka Trątnowice
1:8
Słomniczanka II Słomniki
15.09.2019
13:00

Klasa B (Kraków II)

Novi Narama
4:0
Fitball Szklary
15.09.2019
17:00
Niegoszowianka
0:1
Orzeł II Bębło
15.09.2019
16:00

Klasa B (Kraków III)

Wawel Kraków
1:4
Grom Kraków
15.09.2019
13:00
Universum Kraków
1:3
Albertus Kraków
15.09.2019
17:00
Kaszowianka II Kaszów
3:0
Bratniak Kraków
15.09.2019
17:00
Dragoons Kraków
3:5
Fairant Kraków
15.09.2019
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Skawinka II Skawina
2:1
Piast Skawina
15.09.2019
11:00
Sparta Przeginia Duchowna
7:1
Gwiazda Ściejowice
15.09.2019
11:00
Błękitni Czułówek
2:3
Pozowianka Pozowice
15.09.2019
14:00
Tęcza Piekary
6:2
Radziszowianka II
15.09.2019
15:00

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
1:2
Gdovia II Gdów
15.09.2019
16:30
Tęcza Słomiróg
1:4
Wieliczanka Wieliczka
15.09.2019
16:30
Ledniczanka
2:0
Górnik II Wieliczka
15.09.2019
11:00

Klasa B (Myślenice I)

Orzeł II Myślenice
3:2
Iskra Brzączowice
15.09.2019
16:00
Raba II Dobczyce
0:4
Sęp Droginia
15.09.2019
16:00
Karpaty II Siepraw
2:2
Jawor Jawornik
15.09.2019
16:30
Orzeł Nowa Wieś
3:1
Grodzisko Raciechowice
15.09.2019
17:00

Klasa B (Myślenice II)

Dukla Bysina
6:0
LKS Trzebunia
15.09.2019
16:00
Górki II Myślenice
0:4
Iskra Głogoczów
15.09.2019
16:00

Klasa B (Olkusz I)

Pilica Wierbka
0:2
Stare Bukowno
15.09.2019
11:30
Hetman Dłużec
7:0
Strumyk Zarzecze
15.09.2019
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Victoria Smroków
6:2
Trzy Buki Wierzchowisko
15.09.2019
11:00
Nidzica Słaboszów
:
Cobra Wężerów
15.09.2019
15:00
Zryw Przesławice
6:2
Czapla Czaple Male
15.09.2019
16:00

Klasa C (Wieliczka)

Contra II
3:2
Czarnochowice II
15.09.2019
16:00
Zieloni II Niegowić
1:3
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
15.09.2019
16:30

Centralna Liga Juniorów U-18

Jagiellonia
2:1
Korona Kielce
15.09.2019
12:00
Gwarek Zabrze
0:0
SMS Łódź
15.09.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Podgórze Kraków
1:1
Karpaty Krosno
15.09.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Motor Lublin
5:0
AP 21 Kraków
15.09.2019
13:00

Małopolska Liga Juniorów

Unia Tarnów
0:2
Garbarnia Kraków
15.09.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
1:2
Tarnovia Tarnów
15.09.2019
10:00
BKS Bochnia
3:0
Orkan Raba Wyżna
15.09.2019
12:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Tarnovia Tarnów
0:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15.09.2019
15:00
Pcimianka
3:2
Dunajec Nowy Sącz
15.09.2019
16:30
Hutnik Kraków
8:0
Garbarnia Kraków
15.09.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

MKS Trzebinia
2:0
Soła Oświęcim
15.09.2019
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
0:1
Okocimski Brzesko
15.09.2019
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Cracovia Kraków
18.09.2019
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

MOSiR Bochnia
2:1
Krakus Nowa Huta
15.09.2019
10:00
Limanovia
:
Respect Szalowa
16.09.2019
16:30

I Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
24:0
Podhale Nowy Targ
15.09.2019
16:30
Cracovia Kraków
2:1
Sandecja Nowy Sącz
15.09.2019
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
17.09.2019
15:30
Cracovia Kraków
:
AS Progres Kraków
18.09.2019
17:40

II Małopolska Liga Młodzików

TS Wisła I Kraków
4:0
Unia Tarnów
15.09.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Kalwarianka
17.09.2019
17:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Oświęcim
18.09.2019
17:00

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
0:5
Medyk Konin
15.09.2019
11:00
Mitech Żywiec
2:1
KKP Bydgoszcz
15.09.2019
12:00

I liga kobiet, gr. południowa

ISD-AJD Częstochowa
0:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
15.09.2019
12:00
Sparta Daleszyce
1:5
ROW Rybnik
15.09.2019
12:00
Rekord Bielsko Biała
5:1
Czwórka Radom
15.09.2019
13:00

II liga kobiet, gr. małopolska

Potok Sitno
2:1
Hetman Włoszczowa
15.09.2019
13:00
Izolator Boguchwała
0:4
Iskra Brzezinka
15.09.2019
11:00

III liga kobiet, gr. małopolska

Rysy II Bukowina Tatrzańska
1:5
Burza Roczyny
15.09.2019
16:00

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

Bronowianka Kraków
2:2
UKS Staszkówka Jelna
15.09.2019
10:00
SWD Wodzisław
3:4
Resovia Rzeszów
15.09.2019
12:00