facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2018

Prądnik Sułoszowa
2:5
Przebój Wolbrom
15.08.2018
16:00
Zieleńczanka Zielonki
Spójnia Osiek
15.08.2018
11:00
Piliczanka Pilica
3:0
Bibiczanka Bibice
15.08.2018
17:00
LOT Balice
2:3
Prądniczanka Kraków
15.08.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
Proszowianka Proszowice
15.08.2018
13:00
Przemsza Klucze
Pogoń Miechów
15.08.2018
17:30
Sokół Kocmyrzów
Grębałowianka Kraków
10.11.2018
13:00

2. kolejka 18.08.2018

Przebój Wolbrom
Proszowianka Proszowice
18.08.2018
17:00
Grębałowianka Kraków
1:2
LOT Balice
18.08.2018
17:00
Przemsza Klucze
3:1
Prądniczanka Kraków
18.08.2018
17:30
Prądnik Sułoszowa
0:2
Zieleńczanka Zielonki
19.08.2018
16:00
Spójnia Osiek
1:3
Sokół Kocmyrzów
19.08.2018
17:00
Bibiczanka Bibice
Orzeł Iwanowice
19.08.2018
17:00
Pogoń Miechów
1:0
Piliczanka Pilica
19.08.2018
17:00

3. kolejka 25.08.2018

Zieleńczanka Zielonki
Przebój Wolbrom
22.08.2018
17:00
LOT Balice
Spójnia Osiek
25.08.2018
16:00
Przemsza Klucze
Grębałowianka Kraków
25.08.2018
17:00
Sokół Kocmyrzów
4:0
Prądnik Sułoszowa
25.08.2018
17:00
Orzeł Iwanowice
Pogoń Miechów
25.08.2018
17:00
Piliczanka Pilica
1:1
Prądniczanka Kraków
26.08.2018
12:00
Proszowianka Proszowice
Bibiczanka Bibice
26.08.2018
17:00

4. kolejka 01.09.2018

Pogoń Miechów
Proszowianka Proszowice
01.09.2018
17:00
Spójnia Osiek
Przemsza Klucze
01.09.2018
17:00
Przebój Wolbrom
1:2
Bibiczanka Bibice
01.09.2018
17:00
Grębałowianka Kraków
Piliczanka Pilica
01.09.2018
17:00
Zieleńczanka Zielonki
1:1
Sokół Kocmyrzów
01.09.2018
17:00
Prądnik Sułoszowa
2:0
LOT Balice
02.09.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
Prądniczanka Kraków
02.09.2018
17:00

5. kolejka 08.09.2018

LOT Balice
2:2
Zieleńczanka Zielonki
08.09.2018
16:00
Przebój Wolbrom
1:2
Sokół Kocmyrzów
08.09.2018
16:30
Przemsza Klucze
Prądnik Sułoszowa
08.09.2018
16:30
Proszowianka Proszowice
Prądniczanka Kraków
09.09.2018
16:00
Bibiczanka Bibice
Pogoń Miechów
09.09.2018
16:00
Piliczanka Pilica
2:3
Spójnia Osiek
09.09.2018
11:00
Orzeł Iwanowice
Grębałowianka Kraków
09.09.2018
17:00

6. kolejka 15.09.2018

Spójnia Osiek
Orzeł Iwanowice
15.09.2018
16:00
Sokół Kocmyrzów
2:0
LOT Balice
15.09.2018
13:00
Przebój Wolbrom
4:1
Pogoń Miechów
15.09.2018
16:30
Zieleńczanka Zielonki
1:1
Przemsza Klucze
15.09.2018
16:30
Grębałowianka Kraków
Proszowianka Proszowice
16.09.2018
16:00
Bibiczanka Bibice
1:0
Prądniczanka Kraków
16.09.2018
16:00
Prądnik Sułoszowa
1:1
Piliczanka Pilica
16.09.2018
16:00

7. kolejka 22.09.2018

Proszowianka Proszowice
Spójnia Osiek
22.09.2018
16:00
Piliczanka Pilica
3:1
Zieleńczanka Zielonki
22.09.2018
15:00
Przemsza Klucze
1:4
Sokół Kocmyrzów
22.09.2018
16:00
LOT Balice
1:4
Przebój Wolbrom
22.09.2018
16:00
Pogoń Miechów
0:2
Prądniczanka Kraków
22.09.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
Prądnik Sułoszowa
23.09.2018
16:00
Bibiczanka Bibice
0:1
Grębałowianka Kraków
23.09.2018
16:00

8. kolejka 29.09.2018

Spójnia Osiek
4:1
Bibiczanka Bibice
29.09.2018
16:00
Sokół Kocmyrzów
5:1
Piliczanka Pilica
29.09.2018
16:00
Grębałowianka Kraków
Pogoń Miechów
29.09.2018
16:00
Zieleńczanka Zielonki
Orzeł Iwanowice
29.09.2018
16:00
Przebój Wolbrom
0:0
Prądniczanka Kraków
29.09.2018
16:00
LOT Balice
0:1
Przemsza Klucze
30.09.2018
16:00
Prądnik Sułoszowa
Proszowianka Proszowice
30.09.2018
15:30

9. kolejka 06.10.2018

Piliczanka Pilica
3:1
LOT Balice
06.10.2018
15:00
Przemsza Klucze
0:0
Przebój Wolbrom
06.10.2018
15:30
Grębałowianka Kraków
2:1
Prądniczanka Kraków
06.10.2018
15:30
Pogoń Miechów
3:3
Spójnia Osiek
06.10.2018
15:30
Bibiczanka Bibice
Prądnik Sułoszowa
07.10.2018
15:30
Orzeł Iwanowice
Sokół Kocmyrzów
07.10.2018
15:00
Proszowianka Proszowice
Zieleńczanka Zielonki
07.10.2018
15:00

10. kolejka 13.10.2018

Przebój Wolbrom
1:1
Grębałowianka Kraków
13.10.2018
15:00
Zieleńczanka Zielonki
Bibiczanka Bibice
13.10.2018
15:00
Sokół Kocmyrzów
Proszowianka Proszowice
13.10.2018
15:00
Przemsza Klucze
Piliczanka Pilica
13.10.2018
11:00
Spójnia Osiek
2:2
Prądniczanka Kraków
13.10.2018
15:00
LOT Balice
Orzeł Iwanowice
13.10.2018
13:00
Prądnik Sułoszowa
0:1
Pogoń Miechów
14.10.2018
15:00

11. kolejka 20.10.2018

Pogoń Miechów
1:4
Zieleńczanka Zielonki
20.10.2018
15:00
Grębałowianka Kraków
0:0
Spójnia Osiek
20.10.2018
15:00
Piliczanka Pilica
2:3
Przebój Wolbrom
20.10.2018
15:00
Orzeł Iwanowice
Przemsza Klucze
21.10.2018
15:00
Proszowianka Proszowice
LOT Balice
21.10.2018
15:00
Bibiczanka Bibice
0:3
Sokół Kocmyrzów
21.10.2018
15:00
Prądnik Sułoszowa
0:1
Prądniczanka Kraków
21.10.2018
15:00

12. kolejka 27.10.2018

Przebój Wolbrom
1:0
Spójnia Osiek
27.10.2018
15:00
Zieleńczanka Zielonki
1:0
Prądniczanka Kraków
27.10.2018
15:00
Sokół Kocmyrzów
Pogoń Miechów
27.10.2018
15:00
Piliczanka Pilica
Orzeł Iwanowice
27.10.2018
15:00
Przemsza Klucze
Proszowianka Proszowice
28.10.2018
11:00
LOT Balice
1:1
Bibiczanka Bibice
28.10.2018
14:00
Prądnik Sułoszowa
0:6
Grębałowianka Kraków
28.10.2018
14:00

13. kolejka 03.11.2018

Grębałowianka Kraków
1:0
Zieleńczanka Zielonki
03.11.2018
13:00
Bibiczanka Bibice
3:4
Przemsza Klucze
03.11.2018
14:00
Sokół Kocmyrzów
6:0
Prądniczanka Kraków
03.11.2018
14:00
Pogoń Miechów
0:2
LOT Balice
03.11.2018
14:00
Spójnia Osiek
Prądnik Sułoszowa
03.11.2018
14:00
Proszowianka Proszowice
Piliczanka Pilica
03.11.2018
14:00
Orzeł Iwanowice
Przebój Wolbrom
04.11.2018
14:00

14. kolejka 23.03.2019

Przebój Wolbrom
1:1
Prądnik Sułoszowa
23.03.2019
15:00
Spójnia Osiek
Zieleńczanka Zielonki
23.03.2019
15:00
Prądniczanka Kraków
3:0
LOT Balice
23.03.2019
15:00
Pogoń Miechów
Przemsza Klucze
23.03.2019
15:00
Grębałowianka Kraków
Sokół Kocmyrzów
23.03.2019
15:00
Bibiczanka Bibice
0:2
Piliczanka Pilica
24.03.2019
15:00
Proszowianka Proszowice
Orzeł Iwanowice
24.03.2019
15:30

15. kolejka 30.03.2019

LOT Balice
2:1
Grębałowianka Kraków
30.03.2019
16:00
Prądniczanka Kraków
Przemsza Klucze
30.03.2019
15:00
Zieleńczanka Zielonki
7:1
Prądnik Sułoszowa
30.03.2019
15:30
Sokół Kocmyrzów
Spójnia Osiek
30.03.2019
16:00
Orzeł Iwanowice
Bibiczanka Bibice
30.03.2019
13:00
Proszowianka Proszowice
0:1
Przebój Wolbrom
31.03.2019
15:30
Piliczanka Pilica
Pogoń Miechów
31.03.2019
11:00

16. kolejka 06.04.2019

Przebój Wolbrom
4:0
Zieleńczanka Zielonki
06.04.2019
16:00
Spójnia Osiek
LOT Balice
06.04.2019
16:00
Grębałowianka Kraków
Przemsza Klucze
06.04.2019
16:00
Pogoń Miechów
Orzeł Iwanowice
06.04.2019
16:00
Prądniczanka Kraków
1:1
Piliczanka Pilica
06.04.2019
15:00
Prądnik Sułoszowa
0:3
Sokół Kocmyrzów
07.04.2019
16:00
Bibiczanka Bibice
0:1
Proszowianka Proszowice
07.04.2019
16:00

17. kolejka 13.04.2019

Przemsza Klucze
Spójnia Osiek
13.04.2019
16:00
LOT Balice
5:0
Prądnik Sułoszowa
13.04.2019
17:00
Prądniczanka Kraków
Orzeł Iwanowice
13.04.2019
15:00
Proszowianka Proszowice
Pogoń Miechów
14.04.2019
17:00
Bibiczanka Bibice
0:5
Przebój Wolbrom
14.04.2019
11:00
Piliczanka Pilica
Grębałowianka Kraków
14.04.2019
11:00
Sokół Kocmyrzów
5:2
Zieleńczanka Zielonki
14.04.2019
16:00

18. kolejka 20.04.2019

Zieleńczanka Zielonki
LOT Balice
20.04.2019
11:00
Sokół Kocmyrzów
Przebój Wolbrom
20.04.2019
14:00
Prądnik Sułoszowa
Przemsza Klucze
20.04.2019
15:00
Prądniczanka Kraków
1:1
Proszowianka Proszowice
20.04.2019
14:30
Pogoń Miechów
5:2
Bibiczanka Bibice
20.04.2019
15:00
Spójnia Osiek
Piliczanka Pilica
20.04.2019
16:00
Grębałowianka Kraków
Orzeł Iwanowice
20.04.2019
17:00

19. kolejka 27.04.2019

LOT Balice
0:1
Sokół Kocmyrzów
27.04.2019
17:00
Pogoń Miechów
0:2
Przebój Wolbrom
27.04.2019
17:00
Prądniczanka Kraków
Bibiczanka Bibice
27.04.2019
14:30
Orzeł Iwanowice
Spójnia Osiek
28.04.2019
11:00
Przemsza Klucze
0:4
Zieleńczanka Zielonki
28.04.2019
16:00
Proszowianka Proszowice
5:1
Grębałowianka Kraków
28.04.2019
16:00
Piliczanka Pilica
3:0
Prądnik Sułoszowa
28.04.2019
11:00

20. kolejka 04.05.2019

Spójnia Osiek
2:3
Proszowianka Proszowice
04.05.2019
17:00
Sokół Kocmyrzów
Przemsza Klucze
04.05.2019
17:00
Przebój Wolbrom
4:2
LOT Balice
04.05.2019
17:00
Prądniczanka Kraków
Pogoń Miechów
04.05.2019
13:00
Grębałowianka Kraków
4:0
Bibiczanka Bibice
04.05.2019
17:30
Zieleńczanka Zielonki
5:0
Piliczanka Pilica
05.05.2019
17:30
Prądnik Sułoszowa
Orzeł Iwanowice
05.05.2019
17:00

21. kolejka 11.05.2019

Pogoń Miechów
2:0
Grębałowianka Kraków
11.05.2019
17:00
Prądniczanka Kraków
Przebój Wolbrom
11.05.2019
16:00
Bibiczanka Bibice
1:5
Spójnia Osiek
12.05.2019
17:00
Piliczanka Pilica
1:1
Sokół Kocmyrzów
12.05.2019
11:00
Orzeł Iwanowice
0:3
Zieleńczanka Zielonki
12.05.2019
11:00
Przemsza Klucze
0:0
LOT Balice
12.05.2019
16:30
Proszowianka Proszowice
5:0
Prądnik Sułoszowa
12.05.2019
17:00

22. kolejka 18.05.2019

Przebój Wolbrom
2:1
Przemsza Klucze
18.05.2019
17:00
Prądniczanka Kraków
Grębałowianka Kraków
18.05.2019
19:00
Spójnia Osiek
Pogoń Miechów
18.05.2019
17:00
Sokół Kocmyrzów
Orzeł Iwanowice
18.05.2019
17:00
Zieleńczanka Zielonki
0:1
Proszowianka Proszowice
18.05.2019
18:00
LOT Balice
2:1
Piliczanka Pilica
19.05.2019
17:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Bibiczanka Bibice
19.05.2019
17:00

23. kolejka 25.05.2019

Prądniczanka Kraków
Spójnia Osiek
25.05.2019
17:00
Pogoń Miechów
4:1
Prądnik Sułoszowa
25.05.2019
17:00
Piliczanka Pilica
2:1
Przemsza Klucze
26.05.2019
11:00
Orzeł Iwanowice
LOT Balice
26.05.2019
11:00
Grębałowianka Kraków
0:1
Przebój Wolbrom
05.06.2019
18:00
Bibiczanka Bibice
2:1
Zieleńczanka Zielonki
12.06.2019
18:00
Proszowianka Proszowice
1:1
Sokół Kocmyrzów
12.06.2019
18:00

24. kolejka 01.06.2019

Zieleńczanka Zielonki
0:2
Pogoń Miechów
01.06.2019
18:00
Przebój Wolbrom
1:1
Piliczanka Pilica
01.06.2019
17:00
Przemsza Klucze
Orzeł Iwanowice
01.06.2019
11:00
Sokół Kocmyrzów
Bibiczanka Bibice
01.06.2019
17:00
Prądniczanka Kraków
4:1
Prądnik Sułoszowa
01.06.2019
16:00
Spójnia Osiek
5:2
Grębałowianka Kraków
02.06.2019
12:00
LOT Balice
0:3
Proszowianka Proszowice
02.06.2019
17:00

25. kolejka 08.06.2019

Spójnia Osiek
1:1
Przebój Wolbrom
08.06.2019
17:00
Pogoń Miechów
0:3
Sokół Kocmyrzów
08.06.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
4:0
Prądnik Sułoszowa
08.06.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
Zieleńczanka Zielonki
09.06.2019
18:00
Orzeł Iwanowice
Piliczanka Pilica
09.06.2019
11:00
Proszowianka Proszowice
3:0
Przemsza Klucze
09.06.2019
17:00
Bibiczanka Bibice
1:2
LOT Balice
09.06.2019
17:00

26. kolejka 15.06.2019

Zieleńczanka Zielonki
3:2
Grębałowianka Kraków
15.06.2019
17:00
Przemsza Klucze
0:0
Bibiczanka Bibice
15.06.2019
17:00
Prądniczanka Kraków
2:1
Sokół Kocmyrzów
15.06.2019
17:00
LOT Balice
0:0
Pogoń Miechów
15.06.2019
17:00
Prądnik Sułoszowa
0:3
Spójnia Osiek
15.06.2019
17:00
Piliczanka Pilica
0:1
Proszowianka Proszowice
15.06.2019
17:00
Przebój Wolbrom
Orzeł Iwanowice
15.06.2019
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 15.06.2019

15.06.2019
17:00
Zieleńczanka Zielonki
3:2
Grębałowianka Kraków
15.06.2019
17:00
Przemsza Klucze
0:0
Bibiczanka Bibice
15.06.2019
17:00
Prądniczanka Kraków
2:1
Sokół Kocmyrzów
15.06.2019
17:00
LOT Balice
0:0
Pogoń Miechów
15.06.2019
17:00
Prądnik Sułoszowa
0:3
Spójnia Osiek
15.06.2019
17:00
Piliczanka Pilica
0:1
Proszowianka Proszowice
15.06.2019
17:00
Przebój Wolbrom
Orzeł Iwanowice

26. kolejka 15.06.2019

15.06.2019
17:00
Zieleńczanka Zielonki
3:2
Grębałowianka Kraków
15.06.2019
17:00
Przemsza Klucze
0:0
Bibiczanka Bibice
15.06.2019
17:00
Prądniczanka Kraków
2:1
Sokół Kocmyrzów
15.06.2019
17:00
LOT Balice
0:0
Pogoń Miechów
15.06.2019
17:00
Prądnik Sułoszowa
0:3
Spójnia Osiek
15.06.2019
17:00
Piliczanka Pilica
0:1
Proszowianka Proszowice
15.06.2019
17:00
Przebój Wolbrom
Orzeł Iwanowice

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Pogoń Szczecin
07.05.2021
20:30
Górnik Zabrze
3:1
Jagiellonia Białystok
07.05.2021
18:00
Wisła Kraków
:
Lech Poznań
08.05.2021
20:00
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
08.05.2021
17:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Wisła Płock
08.05.2021
15:00
Stal Mielec
:
Legia Warszawa
09.05.2021
17:30
Warta Poznań
:
Śląsk Wrocław
09.05.2021
15:00
Raków Częstochowa
:
Piast Gliwice
10.05.2021
18:00

Fortuna I liga

Odra Opole
1:0
Puszcza Niepołomice
07.05.2021
17:00
GKS Tychy
3:1
Górnik Łęczna
07.05.2021
18:00
Zagłębie Sosnowiec
0:1
Radomiak Radom
07.05.2021
17:40
GKS Bełchatów
:
Arka Gdynia
08.05.2021
12:40
Stomil Olsztyn
:
Chrobry Głogów
08.05.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Korona Kielce
08.05.2021
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Miedź Legnica
08.05.2021
20:00
Resovia Rzeszów
:
Widzew Łódź
09.05.2021
12:40
ŁKS Łódź
:
GKS Jastrzębie
09.05.2021
15:00

II liga

Bytovia Bytów
:
Stal Rzeszów
08.05.2021
13:00
Błękitni Stargard
:
Olimpia Grudziądz
08.05.2021
13:00
KKS 1925 Kalisz
:
GKS Katowice
08.05.2021
17:30
Motor Lublin
:
Sokół Ostróda
08.05.2021
19:00
Śląsk II Wrocław
:
Lech II Poznań
08.05.2021
13:00
Garbarnia Kraków
:
Górnik Polkowice
08.05.2021
16:00
Skra Częstochowa
:
Pogoń Siedlce
08.05.2021
17:30
Wigry Suwałki
:
Hutnik Kraków
08.05.2021
16:00
Olimpia Elbląg
:
Znicz Pruszków
09.05.2021
17:00

III liga, gr. 4

Wisłoka Dębica
:
Podlasie Biała Podlaska
08.05.2021
13:00
Chełmianka Chełm
:
KSZO Ostrowiec Św.
08.05.2021
17:30
Lewart Lubartów
:
Avia Świdnik
08.05.2021
17:00
Hetman Zamość
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
08.05.2021
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Wisła Puławy
08.05.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
Orlęta Radzyń Podlaski
08.05.2021
17:00
Wisła Sandomierz
:
Stal Stalowa Wola
09.05.2021
16:00
Cracovia II Kraków
:
KS Wiązownica
09.05.2021
13:00
ŁKS Łagów
:
Sokół Sieniawa
09.05.2021
17:00
Korona II Kielce
:
Jutrzenka Giebułtów
09.05.2021
12:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
1:0
Orzeł Piaski Wielkie
08.05.2021
11:00
Unia Oświęcim
1:2
Beskid Andrychów
08.05.2021
11:00
KS Chełmek
:
Wiślanie Jaśkowice
08.05.2021
15:00
Proszowianka Proszowice
:
Puszcza II
08.05.2021
14:30
MKS Trzebinia
:
LKS Śledziejowice
08.05.2021
11:00
LKS Rajsko
:
Słomniczanka Słomniki
08.05.2021
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Orzeł Ryczów
08.05.2021
16:00
LKS Jawiszowice
:
Dalin Myślenice
08.05.2021
16:00
Sokół Kocmyrzów
:
Pcimianka Pcim
09.05.2021
11:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
:
Sokół Słopnice
08.05.2021
17:00
Poprad Muszyna
:
Skalnik Kamionka Wielka
08.05.2021
17:00
Okocimski Brzesko
:
Rylovia Rylowa
08.05.2021
17:00
BKS Bochnia
:
Wolania Wola Rzędzińska
08.05.2021
16:00
Metal Tarnów
:
Lubań Maniowy
08.05.2021
17:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Watra Białka Tatrzańska
08.05.2021
17:00
GKS Drwinia
:
Tarnovia Tarnów
08.05.2021
16:00
Barciczanka Barcice
:
Wierchy Rabka Zdrój
08.05.2021
17:00
Limanovia Limanowa
:
Unia Tarnów
08.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bolesław Bukowno
:
TS Węgrzce
08.05.2021
18:00
LKS Niedźwiedź
:
Przebój Wolbrom
08.05.2021
17:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Orzeł Bębło
08.05.2021
17:30
LOT Balice
:
Błękitni Modlnica
08.05.2021
11:00
Leśnik Gorenice
:
Piliczanka Pilica
08.05.2021
17:00
Orzeł Iwanowice
:
Przemsza Klucze
08.05.2021
17:00
KS Olkusz
:
Spójnia Osiek
09.05.2021
11:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Piast Wołowice
:
Wieczysta Kraków
08.05.2021
15:00
Dąbski Kraków
:
Skawinka Skawina
08.05.2021
17:00
Kmita Zabierzów
:
Zwierzyniecki Kraków
08.05.2021
11:00
Borek Kraków
:
Orlęta Rudawa
08.05.2021
17:00
Bronowianka Kraków
:
Prokocim Kraków
08.05.2021
11:00
Grębałowianka Kraków
:
Hutnik II Kraków
08.05.2021
17:30
Kaszowianka Kaszów
:
Prądniczanka Kraków
09.05.2021
14:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiślanka Grabie
:
Tempo Rzeszotary
08.05.2021
16:00
Górnik Wieliczka
:
Jordan Sum Zakliczyn
08.05.2021
16:00
Błękitni Bodzanów
:
Wiarusy Igołomia
08.05.2021
17:00
Gdovia Gdów
:
Orzeł Myślenice
08.05.2021
11:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Radziszowianka Radziszów
08.05.2021
14:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Pasternik Ochojno
08.05.2021
18:00
Złomex Branice
:
Raba Dobczyce
09.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.05.2021
17:00
Niwa Nowa Wieś
:
Hejnał Kęty
08.05.2021
11:00
Garbarz Zembrzyce
:
Zgoda Byczyna
08.05.2021
17:00
LKS Gorzów
:
Tempo Białka
08.05.2021
17:00
Brzezina Osiek
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
08.05.2021
17:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Victoria Jaworzno
08.05.2021
15:00
MKS Libiąż
:
Sokół Przytkowice
08.05.2021
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
Sosnowianka Stanisław Dln
08.05.2021
11:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
:
Pogórze
08.05.2021
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
LUKS Skrzyszów
08.05.2021
17:00
Polan Żabno
:
Unia Niedomice
08.05.2021
18:00
LKS Rzuchowa
:
Zorza Zaczarnie
09.05.2021
17:00
LKS Ładna
:
LKS Szynwałd
09.05.2021
16:00
Ikar Odporyszów
:
GLKS Gromnik
09.05.2021
17:00
Olimpia Wojnicz
:
Wisła Szczucin
09.05.2021
15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Dunajec Zakliczyn
09.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Sokół Borzęcin Górny
:
Błyskawica Proszówki
08.05.2021
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
08.05.2021
15:00
Radłovia Radłów
:
Wola Radłowska
08.05.2021
18:00
Raba Książnice
:
Sokół Maszkienice
08.05.2021
17:00
Poręba Spytkowska
:
Olimpia B.
08.05.2021
17:00
Orzeł Dębno
:
Arkadia Olszyny
09.05.2021
17:00
Olimpia Kąty
:
Strażak Mokrzyska
09.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Huragan Waksmund
:
Krokus
08.05.2021
15:30
Zalesianka
:
AKS Ujanowice
08.05.2021
17:30
Turbacz Mszana Dolna
:
Babia Góra Lipnica Wielka
08.05.2021
17:30
Laskovia
:
Jordan Jordanów
08.05.2021
17:30
Wiatr Ludźmierz
:
Granit Czarna Góra
08.05.2021
17:30
Jarmuta
:
Czarni Czarny Dunajec
08.05.2021
17:30
Wierchy Pasierbiec
:
LKS Szaflary
09.05.2021
14:30

Keeza Klasa A (Kraków I)

Michałowianka Michałowice
:
Partyzant Dojazdów
08.05.2021
17:00
Błękitni II Modlnica
:
Ekler Baranówka
08.05.2021
17:00
Spartak Wielkanoc
:
Słomniczanka II Słomniki
09.05.2021
16:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:3 v.o.
Prądniczanka II Kraków
09.05.2021
 
Szreniawa Koszyce
:
Płomień Kościelec
09.05.2021
17:30
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Strażak Goszcza
09.05.2021
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Bibiczanka Bibice
09.05.2021
17:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Strażak Rączna
5:4
Wisła Czernichów
06.05.2021
20:30
Sokół Rybna
:
Dragon Szczyglice
08.05.2021
17:00
Maszycanka Maszyce
:
Wisła Jeziorzany
08.05.2021
17:00
Lotnik Kryspinów
:
Iskra Czułów
08.05.2021
15:00
Sportowiec Modlniczka
:
Tęcza Piekary
08.05.2021
17:00
Wisła Czernichów
:
MKS Skała 2004
08.05.2021
17:00
Świt Krzeszowice
:
JKS Zelków
08.05.2021
16:30
Strażak Rączna
:
Liszczanka Liszki
09.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Płomień Kostrze
1:3
Wanda Nowa Huta
06.05.2021
18:15
Iskra Krzęcin
1:0
Gajowianka Gaj
06.05.2021
17:00
Fairant Kraków
1:1
Tramwaj Kraków
06.05.2021
17:30
Pogoń Skotniki
:
Wanda Nowa Huta
08.05.2021
17:00
Gajowianka Gaj
:
Podgórze Kraków
08.05.2021
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Tramwaj Kraków
09.05.2021
17:00
Fairant Kraków
:
Płomień Kostrze
09.05.2021
13:00
Iskra Krzęcin
:
Bieżanowianka Kraków
09.05.2021
16:00
Rzozovia Rzozów
:
Krakus Swoszowice
09.05.2021
17:30
Bratniak Kraków
:
Strzelcy Kraków
09.05.2021
16:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Czarnochowice
:
Contra Sułków
08.05.2021
18:00
Rożnowa
:
Zryw Szarów
08.05.2021
15:00
Piast Łapanów
:
Gwiazda Brzegi
08.05.2021
18:00
UKS Sygneczów
:
Wilga Koźmice Wielkie
08.05.2021
18:00
Sokół Chorągwica
:
Zieloni Niegowić
09.05.2021
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Iskra Zakrzów
09.05.2021
14:00
Piłkarz Podłęże
:
Czarni Staniątki
09.05.2021
18:00
Strażak Kokotów
:
Wolni Kłaj
09.05.2021
17:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
:
Staw Polanka
08.05.2021
17:00
Lubomir Wiśniowa
:
Clavia Świątniki Górne
08.05.2021
15:00
Iskra Brzączowice
:
Górki Myślenice
08.05.2021
17:30
Skalnik Trzemeśnia
:
Sokół Borzęta
08.05.2021
16:00
Karpaty Siepraw
:
Gościbia Sułkowice
08.05.2021
17:30
Rokita Kornatka
:
Zielonka Wrząsowice
08.05.2021
18:00
LKS Rudnik
:
Topór Tenczyn
09.05.2021
15:30
Hejnał Krzyszkowice
:
Beskid Tokarnia
09.05.2021
11:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Błysk Zederman
:
Centuria Chechło
08.05.2021
17:00
Olimpia Łobzów
:
Trzy Korony Żarnowiec
08.05.2021
16:00
Unia Jaroszowiec
:
Legion Bydlin
08.05.2021
15:30
Spartak Charsznica
:
Przebój Wolbrom
08.05.2021
17:00
Strażak Przybysławice
:
Błyskawica Kolbark
09.05.2021
17:00
Laskowianka Laski
:
Wielmożanka Wielmoża
09.05.2021
16:00
Promień Przeginia
:
Sokół Gołaczewy
09.05.2021
11:00
Dłubnia Trzyciąż
:
Prądnik Sułoszowa
09.05.2021
17:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

UKS Dulowa
:
Wolanka Wola Filipowska
08.05.2021
17:30
Unia Kwaczała
:
Wisła Jankowice
08.05.2021
17:30
Błyskawica Myślachowice
:
Start Kamień
08.05.2021
17:30
Promyk Bolęcin
:
Ciężkowianka Jaworzno
09.05.2021
17:30
Tęcza Tenczynek
:
Zagórzanka Zagórze
09.05.2021
17:30
SPRiN Regulice
:
Fablok Chrzanów
09.05.2021
17:30
Victoria Zalas
:
Wisełka Rozkochów
09.05.2021
17:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
:
Novi Narama
08.05.2021
16:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Zawisza Sulechów
09.05.2021
16:00
Olimpia Czaple Wielkie
:
Agricola Klimontów
09.05.2021
17:00
Juvenia Prandocin
:
Sparta Skrzeszowice
09.05.2021
16:00
Milenium Radziemice
:
LKS Niedźwiedź II
09.05.2021
12:00
LKS Polanowice
:
Polonia Wilczkowice
09.05.2021
11:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
:
Topór Aleksandrowice
08.05.2021
17:00
Niegoszowianka
:
Iskra Radwanowice
08.05.2021
17:00
Potok Więckowice
:
Kmita II Zabierzów
08.05.2021
14:00
Płomień Jerzmanowice
:
Orzeł II Bębło
08.05.2021
16:30
Bronowicki Kraków
:
Maszycanka II Maszyce
08.05.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Opatkowianka Opatkowice
:
Dragoons Kraków
08.05.2021
16:30
Wawel Kraków
:
Rybitwy Kraków
08.05.2021
11:00
Pychowianka Kraków
:
Victoria Kraków
09.05.2021
17:00
Universum Kraków
:
Grom Kraków
09.05.2021
17:00
Albertus Kraków
:
Kaszowianka II Kaszów
09.05.2021
14:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Radziszowianka II
:
Gwiazda Ściejowice
08.05.2021
17:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Tyniec Kraków
09.05.2021
17:00
Lotnik II Kryspinów
:
Sankowia Sanka
09.05.2021
12:00
Błękitni Czułówek
:
Skawinka II Skawina
09.05.2021
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
:
Trzebol Wielkie Drogi
09.05.2021
11:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Tęcza Słomiróg
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
08.05.2021
17:30
Promień Zakrzowiec
:
Wieliczanka Wieliczka
08.05.2021
17:30
Start Brzezie
:
Wiarusy II
08.05.2021
15:00
Naprzód Ochmanów
:
Wilga Instalbud Golkowice
08.05.2021
17:30
Ledniczanka
:
Dąb Zabierzów Bocheński
08.05.2021
17:00
Górnik II Wieliczka
:
Batory Wola Batorska
09.05.2021
15:30
Gryf Wiatowice
:
Gdovia II Gdów
09.05.2021
17:30

Keeza Klasa B (Myślenice)

Wicher Stróża
:
Karpaty II Siepraw
08.05.2021
17:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Orzeł Nowa Wieś
08.05.2021
16:00
Cisy Harbutowice
:
Raba II Dobczyce
08.05.2021
17:00
Szczebel Lubień
:
LKS Trzebunia
08.05.2021
17:00
Cyrhla Krzczonów
:
Jawor Jawornik
09.05.2021
15:00
Dukla Bysina
:
Iskra Głogoczów
09.05.2021
15:00
Górki II Myślenice
:
Grodzisko Raciechowice
09.05.2021
16:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Victoria Smroków
:
Northstar Miechów
08.05.2021
17:00
Stare Bukowno
:
Nidzica Słaboszów
08.05.2021
16:30
Hetman Dłużec
:
Strumyk Zarzecze
09.05.2021
11:00
Orzeł K.
:
Trzy Buki Wierzchowisko
09.05.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
:
Pilica II Wierbka
09.05.2021
11:00
Cobra Wężerów
:
Czapla Czaple Male
09.05.2021
14:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
:
Błyskawica Wyciąże
08.05.2021
17:30
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Złomex II Branice
08.05.2021
18:00
Start II Brzezie
:
UKS Sygneczów II
09.05.2021
17:30

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Stal Rzeszów
:
Resovia Rzeszów
08.05.2021
16:30
Orlęta K.
:
Korona II
09.05.2021
13:00
Górnik Łęczna
:
Garbarnia Kraków
09.05.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Motor Lublin
09.05.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Wisła Kraków
1:5
Górnik Zabrze
08.05.2021
11:00
Zagłębie Lubin
:
Hutnik Kraków
08.05.2021
16:00
Śląsk Wrocław
:
SMS Łódź
09.05.2021
12:00
Gwarek Zabrze
:
Lechia
09.05.2021
12:00
Korona
:
Legia Warszawa
09.05.2021
16:00
Jagiellonia
:
Cracovia Kraków
09.05.2021
12:00
Arka G.
:
Pogoń Szczecin
09.05.2021
11:15
Lech Poznań
:
Escola Varsovia Warszawa
09.05.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
1:3
Cracovia Kraków
08.05.2021
12:00
Hutnik Kraków
2:1
Stal Rz.
08.05.2021
12:00
Motor Lublin
3:4
TOP 54 Biała Podlaska
08.05.2021
13:00
Wisła Kraków
:
Górnik Ł.
09.05.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

KKP Korona
:
Unia Tarnów
08.05.2021
14:30
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
08.05.2021
13:00
BKS Lublin
:
Sandecja Nowy Sącz
08.05.2021
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
2:1
Hetman Z.
08.05.2021
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Podhale Nowy Targ
:
Tarnovia Tarnów
06.05.2021
15:00
Dunajec Nowy Sącz
2:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
06.05.2021
17:30
Prądniczanka Kraków
0:4
Puszcza Niepołomice
07.05.2021
20:00
Okocimski Brzesko
:
BKS Bochnia
08.05.2021
13:30
Limanovia Limanowa
0:3
Profi Zielonki
08.05.2021
10:00
Orkan Raba Wyżna
0:4
Unia Tarnów
08.05.2021
10:00
Górnik Wieliczka
:
Beskid Andrychów
09.05.2021
10:30
Pcimianka Pcim
:
Tarnovia Tarnów
09.05.2021
17:30
Podhale Nowy Targ
:
Sokół Stary Sącz
09.05.2021
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Puszcza Niepołomice
1:3
Dunajec Nowy Sącz
08.05.2021
11:00
Okocimski Brzesko
1:4
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
08.05.2021
09:30
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Podhale Nowy Targ
08.05.2021
11:00
Profi Zielonki
:
Garbarnia Kraków
08.05.2021
17:30

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Górnik Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
08.05.2021
11:30
SMS Oświęcim
:
Glinik Gorlice
08.05.2021
16:00
Hutnik II Kraków
:
Unia Tarnów
09.05.2021
12:00
AP Wisła Czarny Dunajec
:
Podgórze Kraków
09.05.2021
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Unia Oświęcim
:
Okocimski Brzesko
08.05.2021
13:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
08.05.2021
10:00
Wisła II Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
09.05.2021
12:30
Garbarnia Kraków
:
Respect Szalowa
10.05.2021
16:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Tarnovia Tarnów
7:0
Chełmek
08.05.2021
10:00
Hutnik Kraków
11:1
MOSiR Bochnia
08.05.2021
09:30
AP 21 Kraków
:
Unia II Tarnów
09.05.2021
09:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
09.05.2021
11:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Tarnovia Tarnów
:
Wisła Kraków
08.05.2021
12:15
Cracovia Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
09.05.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
09.05.2021
14:00
Limanovia Limanowa
:
AS Progres Kraków
09.05.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AP Wisła Czarny Dunajec
1:1
Okocimski Brzesko
06.05.2021
18:30
Kalwarianka
0:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
08.05.2021
11:00
AP 21 Chrzanów
3:0
Wisła II K.
08.05.2021
10:00

Ekstraliga Kobiet

GKS Katowice
:
Olimpia Szczecin
08.05.2021
13:00
ROW Rybnik
:
Medyk Konin
08.05.2021
12:00
KKP Bydgoszcz
:
Górnik Łęczna
08.05.2021
11:00
Śląsk Wrocław
:
Rolnik Biedrzychowice
08.05.2021
12:00
SMS Łódź
:
APLG Gdańsk
09.05.2021
12:00
AZS UJ Kraków
:
Czarni Sosnowiec
09.05.2021
18:00

I liga kobiet (południe)

SWD Wodzisław
:
Stomil Olsztyn
08.05.2021
13:00
Tarnovia Tarnów
:
Rekord Bielsko Biała
08.05.2021
15:00
Praga Warszawa
:
Pogoń Tczew
08.05.2021
12:00
UKS Staszkówka Jelna
:
Polonia Środa Wielkopolska
09.05.2021
12:00
Resovia Rzeszów
:
Czwórka Radom
09.05.2021
12:30
UKS SMS II Łódź
:
Piastovia Piastów
09.05.2021
15:00

II liga kobiet (wschód)

Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Wanda Nowa Huta
08.05.2021
14:00
KSP Kielce
:
Włókniarz Białystok
08.05.2021
17:00
Sparta Daleszyce
:
KS Raszyn
08.05.2021
12:00
Ząbkovia Ząbki
:
AZS UW Warszawa
09.05.2021
14:00
Widok Lublin
:
Loczki Wyszków
09.05.2021
16:00
Respekt Myślenice
:
Prądniczanka Kraków
09.05.2021
16:00

III liga kobiet, gr.4

Starówka Nowy Sącz
:
DAP Dębica
08.05.2021
11:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Izolator Boguchwała
08.05.2021
16:00
Naprzód Sobolów
:
Puszcza Niepołomice
08.05.2021
13:00
Hetman Włoszczowa
:
Iskra Krzemień
09.05.2021
12:00
Unia Lublin
:
Podgórze Kraków
09.05.2021
13:30
Iskra Brzezinka
:
Tarnovia II
09.05.2021
11:00

IV liga małopolska kobiet

Uran Łukowica
:
Prądniczanka II Kraków
08.05.2021
 
Górnik Wieliczka
:
Pogorzanka Pogorzyce
08.05.2021
 
FSA Kraków
:
Burza Roczyny
08.05.2021
 
Tempo Białka
:
Olimpia Osieczany
08.05.2021
 
Bronowianka Kraków
:
Victoria Zalas
08.05.2021
 

Centralna Liga Juniorek U-17

Unia Opole
:
Resovia Rzeszów
08.05.2021
14:00
Bronowianka Kraków
:
Górnik Ł.
08.05.2021
14:00
Zabrze
:
UKS Staszkówka Jelna
08.05.2021
14:00
SWD Wodzisław
:
SMS Łódź
09.05.2021
17:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Wisła Kraków
15:2
Clepardia Kraków
07.05.2021
19:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Dąbski
07.05.2021
19:30
Cracovia Kraków
5:9
Prokocim Kraków
07.05.2021
20:30
Hutnik Kraków
13:6
Grębałowianka Kraków
07.05.2021
20:30
Wanda Kraków
:
Wieczysta Kraków
07.05.2021
21:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Strzelcy
07.05.2021
21:30

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny