facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2018

Orzeł Myślenice
LKS Śledziejowice
15.08.2018
17:00
Pasternik Ochojno
Wróblowianka Wróblowice
15.08.2018
15:00
Raba Dobczyce
Karpaty Siepraw
15.08.2018
17:00
Radziszowianka Radziszów
Gościbia Sułkowice
15.08.2018
11:00
Targowianka Targowisko
0:1
Gdovia Gdów
15.08.2018
18:00
Tempo Rzeszotary
Dziecanovia Dziekanowice
15.08.2018
17:00
Czarni Staniątki
4:1
Wiarusy Igołomia
15.08.2018
17:30

2. kolejka 18.08.2018

Tempo Rzeszotary
Wiarusy Igołomia
18.08.2018
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
Targowianka Targowisko
18.08.2018
13:00
Gdovia Gdów
Radziszowianka Radziszów
18.08.2018
17:00
Gościbia Sułkowice
Raba Dobczyce
18.08.2018
17:00
Wróblowianka Wróblowice
1:2
Orzeł Myślenice
18.08.2018
18:00
Czarni Staniątki
3:1
LKS Śledziejowice
18.08.2018
17:00
Karpaty Siepraw
2:0
Pasternik Ochojno
19.08.2018
17:30

3. kolejka 25.08.2018

LKS Śledziejowice
6:1
Wróblowianka Wróblowice
25.08.2018
17:00
Orzeł Myślenice
Karpaty Siepraw
25.08.2018
17:00
Raba Dobczyce
Gdovia Gdów
25.08.2018
17:00
Radziszowianka Radziszów
1:2
Dziecanovia Dziekanowice
25.08.2018
16:00
Pasternik Ochojno
4:2
Gościbia Sułkowice
26.08.2018
16:00
Targowianka Targowisko
2:0
Wiarusy Igołomia
26.08.2018
17:00
Czarni Staniątki
5:0
Tempo Rzeszotary
26.08.2018
11:00

4. kolejka 01.09.2018

Tempo Rzeszotary
Targowianka Targowisko
01.09.2018
17:00
Radziszowianka Radziszów
Wiarusy Igołomia
01.09.2018
16:00
Gdovia Gdów
Pasternik Ochojno
01.09.2018
15:00
Orzeł Myślenice
6:1
Gościbia Sułkowice
01.09.2018
17:00
Karpaty Siepraw
LKS Śledziejowice
01.09.2018
17:00
Czarni Staniątki
Wróblowianka Wróblowice
01.09.2018
11:00
Dziecanovia Dziekanowice
7:4
Raba Dobczyce
02.09.2018
17:00

5. kolejka 08.09.2018

Gdovia Gdów
Orzeł Myślenice
08.09.2018
15:00
Raba Dobczyce
Wiarusy Igołomia
08.09.2018
17:00
Radziszowianka Radziszów
Tempo Rzeszotary
08.09.2018
17:00
Targowianka Targowisko
1:2
Czarni Staniątki
08.09.2018
17:00
Wróblowianka Wróblowice
Karpaty Siepraw
09.09.2018
11:00
Pasternik Ochojno
4:3
Dziecanovia Dziekanowice
09.09.2018
16:00
LKS Śledziejowice
1:3
Gościbia Sułkowice
19.09.2018
17:00

6. kolejka 15.09.2018

Gościbia Sułkowice
2:2
Wróblowianka Wróblowice
15.09.2018
16:00
Tempo Rzeszotary
Raba Dobczyce
15.09.2018
17:00
Czarni Staniątki
6:0
Karpaty Siepraw
15.09.2018
16:00
Targowianka Targowisko
Radziszowianka Radziszów
15.09.2018
16:00
Gdovia Gdów
LKS Śledziejowice
15.09.2018
16:00
Pasternik Ochojno
1:3
Wiarusy Igołomia
16.09.2018
16:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:0
Orzeł Myślenice
16.09.2018
16:00

7. kolejka 22.09.2018

Orzeł Myślenice
1:2
Wiarusy Igołomia
22.09.2018
17:00
Karpaty Siepraw
4:1
Gościbia Sułkowice
22.09.2018
16:00
Raba Dobczyce
Targowianka Targowisko
22.09.2018
16:00
Radziszowianka Radziszów
Czarni Staniątki
22.09.2018
16:00
Pasternik Ochojno
0:1
Tempo Rzeszotary
22.09.2018
16:00
Wróblowianka Wróblowice
Gdovia Gdów
22.09.2018
16:00
LKS Śledziejowice
Dziecanovia Dziekanowice
22.09.2018
16:00

8. kolejka 29.09.2018

Radziszowianka Radziszów
Raba Dobczyce
29.09.2018
16:00
LKS Śledziejowice
Wiarusy Igołomia
29.09.2018
16:00
Tempo Rzeszotary
2:0
Orzeł Myślenice
29.09.2018
16:00
Czarni Staniątki
Gościbia Sułkowice
29.09.2018
11:00
Gdovia Gdów
Karpaty Siepraw
29.09.2018
15:00
Dziecanovia Dziekanowice
5:1
Wróblowianka Wróblowice
29.09.2018
16:00
Targowianka Targowisko
3:3
Pasternik Ochojno
30.09.2018
16:00

9. kolejka 06.10.2018

Orzeł Myślenice
Targowianka Targowisko
06.10.2018
16:00
Gościbia Sułkowice
1:1
Gdovia Gdów
06.10.2018
16:00
Raba Dobczyce
Czarni Staniątki
06.10.2018
15:30
Wróblowianka Wróblowice
3:3
Wiarusy Igołomia
06.10.2018
16:00
LKS Śledziejowice
Tempo Rzeszotary
06.10.2018
15:30
Karpaty Siepraw
Dziecanovia Dziekanowice
07.10.2018
16:00
Pasternik Ochojno
Radziszowianka Radziszów
07.10.2018
15:30

10. kolejka 13.10.2018

Raba Dobczyce
Pasternik Ochojno
13.10.2018
15:30
Radziszowianka Radziszów
Orzeł Myślenice
13.10.2018
15:00
Karpaty Siepraw
Wiarusy Igołomia
13.10.2018
15:30
Tempo Rzeszotary
Wróblowianka Wróblowice
13.10.2018
16:00
Czarni Staniątki
3:0
Gdovia Gdów
13.10.2018
11:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:3
Gościbia Sułkowice
13.10.2018
16:00
Targowianka Targowisko
LKS Śledziejowice
14.10.2018
11:00

11. kolejka 20.10.2018

Orzeł Myślenice
Raba Dobczyce
20.10.2018
15:00
Karpaty Siepraw
1:1
Tempo Rzeszotary
20.10.2018
15:00
Gościbia Sułkowice
1:3
Wiarusy Igołomia
20.10.2018
11:00
Gdovia Gdów
Dziecanovia Dziekanowice
20.10.2018
15:00
LKS Śledziejowice
Radziszowianka Radziszów
20.10.2018
15:00
Pasternik Ochojno
2:7
Czarni Staniątki
21.10.2018
15:30
Wróblowianka Wróblowice
Targowianka Targowisko
21.10.2018
11:00

12. kolejka 27.10.2018

Radziszowianka Radziszów
Wróblowianka Wróblowice
27.10.2018
15:00
Gdovia Gdów
Wiarusy Igołomia
27.10.2018
15:00
Czarni Staniątki
5:0
Dziecanovia Dziekanowice
27.10.2018
15:00
Targowianka Targowisko
5:0
Karpaty Siepraw
27.10.2018
15:00
Raba Dobczyce
LKS Śledziejowice
28.10.2018
15:00
Pasternik Ochojno
8:3
Orzeł Myślenice
28.10.2018
15:00
Tempo Rzeszotary
Gościbia Sułkowice
28.10.2018
14:00

13. kolejka 03.11.2018

Orzeł Myślenice
2:2
Czarni Staniątki
03.11.2018
13:00
Karpaty Siepraw
Radziszowianka Radziszów
03.11.2018
14:00
Gościbia Sułkowice
Targowianka Targowisko
03.11.2018
14:00
Wróblowianka Wróblowice
Raba Dobczyce
03.11.2018
14:00
Gdovia Gdów
Tempo Rzeszotary
03.11.2018
14:00
LKS Śledziejowice
Pasternik Ochojno
03.11.2018
13:30
Dziecanovia Dziekanowice
6:3
Wiarusy Igołomia
03.11.2018
14:00

14. kolejka 30.03.2019

LKS Śledziejowice
Orzeł Myślenice
30.03.2019
15:00
Wróblowianka Wróblowice
Pasternik Ochojno
30.03.2019
16:00
Gościbia Sułkowice
Radziszowianka Radziszów
30.03.2019
15:00
Gdovia Gdów
Targowianka Targowisko
30.03.2019
14:00
Wiarusy Igołomia
2:2
Czarni Staniątki
30.03.2019
15:00
Karpaty Siepraw
Raba Dobczyce
31.03.2019
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
Tempo Rzeszotary
31.03.2019
17:00

15. kolejka 06.04.2019

Raba Dobczyce
Gościbia Sułkowice
06.04.2019
15:00
Orzeł Myślenice
Wróblowianka Wróblowice
06.04.2019
17:00
LKS Śledziejowice
Czarni Staniątki
06.04.2019
15:00
Wiarusy Igołomia
2:1
Tempo Rzeszotary
07.04.2019
17:00
Targowianka Targowisko
1:0
Dziecanovia Dziekanowice
07.04.2019
15:30
Radziszowianka Radziszów
2:3
Gdovia Gdów
07.04.2019
16:00
Pasternik Ochojno
1:0
Karpaty Siepraw
07.04.2019
14:30

16. kolejka 13.04.2019

Wróblowianka Wróblowice
LKS Śledziejowice
13.04.2019
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:3
Radziszowianka Radziszów
13.04.2019
17:00
Gościbia Sułkowice
0:1
Pasternik Ochojno
13.04.2019
17:00
Tempo Rzeszotary
1:5
Czarni Staniątki
13.04.2019
17:00
Karpaty Siepraw
Orzeł Myślenice
14.04.2019
17:00
Gdovia Gdów
Raba Dobczyce
14.04.2019
16:00
Wiarusy Igołomia
1:3
Targowianka Targowisko
14.04.2019
17:00

17. kolejka 20.04.2019

Targowianka Targowisko
Tempo Rzeszotary
20.04.2019
15:00
Wiarusy Igołomia
Radziszowianka Radziszów
20.04.2019
12:00
Pasternik Ochojno
1:4
Gdovia Gdów
20.04.2019
15:00
Gościbia Sułkowice
Orzeł Myślenice
20.04.2019
14:30
LKS Śledziejowice
Karpaty Siepraw
20.04.2019
16:00
Wróblowianka Wróblowice
Czarni Staniątki
20.04.2019
17:00
Raba Dobczyce
Dziecanovia Dziekanowice
20.04.2019
16:00

18. kolejka 27.04.2019

Orzeł Myślenice
Gdovia Gdów
27.04.2019
17:30
Tempo Rzeszotary
Radziszowianka Radziszów
27.04.2019
17:00
Czarni Staniątki
0:0
Targowianka Targowisko
27.04.2019
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:4
Pasternik Ochojno
27.04.2019
18:00
Gościbia Sułkowice
LKS Śledziejowice
27.04.2019
17:00
Wiarusy Igołomia
Raba Dobczyce
28.04.2019
17:00
Karpaty Siepraw
Wróblowianka Wróblowice
28.04.2019
17:00

19. kolejka 04.05.2019

LKS Śledziejowice
Gdovia Gdów
01.05.2019
11:00
Wróblowianka Wróblowice
Gościbia Sułkowice
04.05.2019
17:00
Raba Dobczyce
Tempo Rzeszotary
04.05.2019
17:00
Wiarusy Igołomia
2:2
Pasternik Ochojno
04.05.2019
17:00
Karpaty Siepraw
0:1
Czarni Staniątki
05.05.2019
17:00
Radziszowianka Radziszów
0:4
Targowianka Targowisko
05.05.2019
17:00
Orzeł Myślenice
Dziecanovia Dziekanowice
08.05.2019
18:00

20. kolejka 11.05.2019

Gościbia Sułkowice
6:0
Karpaty Siepraw
11.05.2019
17:00
Czarni Staniątki
5:3
Radziszowianka Radziszów
11.05.2019
17:00
Tempo Rzeszotary
4:3
Pasternik Ochojno
11.05.2019
17:00
Gdovia Gdów
Wróblowianka Wróblowice
11.05.2019
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
LKS Śledziejowice
11.05.2019
18:00
Wiarusy Igołomia
Orzeł Myślenice
12.05.2019
17:00
Targowianka Targowisko
2:0
Raba Dobczyce
05.06.2019
18:30

21. kolejka 18.05.2019

Raba Dobczyce
Radziszowianka Radziszów
18.05.2019
17:30
Orzeł Myślenice
Tempo Rzeszotary
18.05.2019
18:00
Gościbia Sułkowice
Czarni Staniątki
18.05.2019
11:00
Karpaty Siepraw
Gdovia Gdów
18.05.2019
17:00
Wróblowianka Wróblowice
Dziecanovia Dziekanowice
18.05.2019
17:00
Pasternik Ochojno
0:1
Targowianka Targowisko
18.05.2019
17:00
Wiarusy Igołomia
2:3
LKS Śledziejowice
19.05.2019
17:30

22. kolejka 25.05.2019

Targowianka Targowisko
Orzeł Myślenice
26.05.2019
17:00
Gdovia Gdów
4:5
Gościbia Sułkowice
12.06.2019
18:00
Czarni Staniątki
0:1
Raba Dobczyce
12.06.2019
18:00
Wiarusy Igołomia
Wróblowianka Wróblowice
12.06.2019
18:00
Tempo Rzeszotary
1:6
LKS Śledziejowice
12.06.2019
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:0
Karpaty Siepraw
12.06.2019
18:00
Radziszowianka Radziszów
2:3
Pasternik Ochojno
12.06.2019
18:00

23. kolejka 01.06.2019

Orzeł Myślenice
0:1
Radziszowianka Radziszów
01.06.2019
18:00
Wróblowianka Wróblowice
Tempo Rzeszotary
01.06.2019
17:00
Gdovia Gdów
0:2
Czarni Staniątki
01.06.2019
17:00
Gościbia Sułkowice
0:4
Dziecanovia Dziekanowice
01.06.2019
17:00
LKS Śledziejowice
0:0
Targowianka Targowisko
01.06.2019
17:00
Pasternik Ochojno
0:3
Raba Dobczyce
02.06.2019
16:00
Wiarusy Igołomia
2:1
Karpaty Siepraw
02.06.2019
17:30

24. kolejka 08.06.2019

Raba Dobczyce
5:0
Orzeł Myślenice
08.06.2019
17:30
Tempo Rzeszotary
5:0
Karpaty Siepraw
08.06.2019
17:00
Wiarusy Igołomia
2:1
Gościbia Sułkowice
08.06.2019
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:2
Gdovia Gdów
08.06.2019
16:00
Czarni Staniątki
3:0
Pasternik Ochojno
08.06.2019
11:00
Targowianka Targowisko
Wróblowianka Wróblowice
08.06.2019
18:00
Radziszowianka Radziszów
2:1
LKS Śledziejowice
09.06.2019
17:00

25. kolejka 15.06.2019

Wróblowianka Wróblowice
Radziszowianka Radziszów
15.06.2019
17:00
Wiarusy Igołomia
0:2
Gdovia Gdów
15.06.2019
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
Czarni Staniątki
15.06.2019
17:00
Karpaty Siepraw
1:3
Targowianka Targowisko
15.06.2019
17:00
LKS Śledziejowice
1:1
Raba Dobczyce
15.06.2019
17:00
Orzeł Myślenice
4:4
Pasternik Ochojno
15.06.2019
17:00
Gościbia Sułkowice
0:1
Tempo Rzeszotary
15.06.2019
17:00

26. kolejka 22.06.2019

Czarni Staniątki
3:0
Orzeł Myślenice
22.06.2019
17:00
Radziszowianka Radziszów
6:0
Karpaty Siepraw
22.06.2019
17:00
Targowianka Targowisko
4:1
Gościbia Sułkowice
22.06.2019
17:00
Raba Dobczyce
Wróblowianka Wróblowice
22.06.2019
17:00
Tempo Rzeszotary
0:2
Gdovia Gdów
22.06.2019
17:00
Pasternik Ochojno
0:9
LKS Śledziejowice
22.06.2019
17:00
Wiarusy Igołomia
1:5
Dziecanovia Dziekanowice
22.06.2019
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 22.06.2019

22.06.2019
17:00
Czarni Staniątki
3:0
Orzeł Myślenice
22.06.2019
17:00
Radziszowianka Radziszów
6:0
Karpaty Siepraw
22.06.2019
17:00
Targowianka Targowisko
4:1
Gościbia Sułkowice
22.06.2019
17:00
Raba Dobczyce
Wróblowianka Wróblowice
22.06.2019
17:00
Tempo Rzeszotary
0:2
Gdovia Gdów
22.06.2019
17:00
Pasternik Ochojno
0:9
LKS Śledziejowice
22.06.2019
17:00
Wiarusy Igołomia
1:5
Dziecanovia Dziekanowice

26. kolejka 22.06.2019

22.06.2019
17:00
Czarni Staniątki
3:0
Orzeł Myślenice
22.06.2019
17:00
Radziszowianka Radziszów
6:0
Karpaty Siepraw
22.06.2019
17:00
Targowianka Targowisko
4:1
Gościbia Sułkowice
22.06.2019
17:00
Raba Dobczyce
Wróblowianka Wróblowice
22.06.2019
17:00
Tempo Rzeszotary
0:2
Gdovia Gdów
22.06.2019
17:00
Pasternik Ochojno
0:9
LKS Śledziejowice
22.06.2019
17:00
Wiarusy Igołomia
1:5
Dziecanovia Dziekanowice

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Arka Gdynia
2:2
Lechia Gdańsk
20.10.2019
15:00
Górnik Zabrze
1:1
ŁKS Łódź
20.10.2019
17:30
Raków Częstochowa
1:0
Śląsk Wrocław
21.10.2019
18:00

Fortuna I Liga

GKS Jastrzębie
:
Wigry Suwałki
22.10.2019
18:00
GKS Tychy
:
Miedź Legnica
22.10.2019
17:30
Puszcza Niepołomice
:
Warta Poznań
23.10.2019
 
Chrobry Głogów
:
Zagłębie Sosnowiec
23.10.2019
18:00
Odra Opole
:
Stal Mielec
24.10.2019
17:30

II liga

Pogoń Siedlce
3:4
Górnik Łęczna
20.10.2019
13:05
Lech II Poznań
0:1
Znicz Pruszków
20.10.2019
12:00
Znicz Pruszków
:
Garbarnia Kraków
23.10.2019
 

III liga, grupa IV

Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
Siarka Tarnobrzeg
20.10.2019
15:00
Stal Kraśnik
2:3
Hutnik Kraków
20.10.2019
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Cracovia II Kraków
2:1
Wiślanie Jaśkowice
20.10.2019
12:00
Orzeł Ryczów
0:1
Wisła II Kraków
20.10.2019
15:00
Czarni Staniątki
2:0
Sokół Kocmyrzów
20.10.2019
11:00
Pcimianka Pcim
1:0
MKS Trzebinia
20.10.2019
15:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wolania Wola Rzędzińska
1:1
Watra Białka Tatrzańska
20.10.2019
15:30
Wierchy Rabka Zdrój
0:1
Okocimski Brzesko
20.10.2019
14:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
3:0
Poprad Rytro
20.10.2019
11:00
GKS Drwinia
3:0
BKS Bochnia
20.10.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

LOT Balice
1:0
LKS Niedźwiedź
20.10.2019
15:30
Pogoń Miechów
2:0
Bolesław Bukowno
20.10.2019
15:15
Orzeł Iwanowice
2:7
Zieleńczanka Zielonki
20.10.2019
11:00
Proszowianka Proszowice
1:1
Prądniczanka Kraków
20.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
1:4
Hutnik II Kraków
20.10.2019
15:00
Bronowianka Kraków
2:0
Błękitni Modlnica
20.10.2019
15:30
Piast Wołowice
1:2
Wieczysta Kraków
20.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiślanka Grabie
4:1
Jordan Sum Zakliczyn
20.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Babia Góra Sucha Beskidzka
2:0
Halniak Maków Podhalański
20.10.2019
15:00
Tempo Białka
2:2
Nadwiślanin Gromiec
20.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Sokół Maszkienice
0:5
Orzeł Dębno
20.10.2019
14:00
Arkadia Olszyny
1:0
Radłovia Radłów
20.10.2019
14:00
Rylovia Rylowa
7:0
Raba Książnice
20.10.2019
12:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Polan Żabno
2:2
Pogórze
20.10.2019
11:00
Dunajec Zakliczyn
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
20.10.2019
14:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:0
Zorza Zaczarnie
20.10.2019
15:00
Unia Niedomice
1:3
LKS Ładna
20.10.2019
15:00
GLKS Gromnik
4:2
Dunajec Zbylitowska Góra
20.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Łużna
0:4
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2019
14:00
LKS Korzenna
3:1
LKS Uście Gorlickie
20.10.2019
12:00
Grybovia Grybów
4:2
Kolejarz Stróże
20.10.2019
14:00
Zyndram
1:6
Sokół Stary Sącz
20.10.2019
11:00
Łosoś Łososina Dolna
3:0
LKS Zagórzany
20.10.2019
15:30
Hart Tęgoborze
1:1
LKS Kobylanka
20.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Huragan Waksmund
2:0
Laskovia
20.10.2019
15:30
Babia Góra Lipnica Wielka
0:1
Granit Czarna Góra
20.10.2019
15:00
LKS Szaflary
3:4
Czarni Czarny Dunajec
20.10.2019
15:00
Jarmuta
2:4
AKS Ujanowice
20.10.2019
15:00
Krokus
4:4
Turbacz Mszana Dolna
20.10.2019
16:00

Klasa A (Kraków I)

Spartak Wielkanoc
0:1
Jastrzębiec Książ Wielki
20.10.2019
15:30
Bibiczanka Bibice
1:1
Wierzbowianka Wierzbno
20.10.2019
15:00
Strażak Goszcza
1:4
Szreniawa Koszyce
20.10.2019
15:00
Galicja Raciborowice
3:3
Michałowianka Michałowice
20.10.2019
15:00
Kapitol Racławice
1:3
Czarni 03 Grzegorzowice
20.10.2019
11:00

Klasa A (Kraków II)

Strażak Rączna
2:2
Lotnik Kryspinów
20.10.2019
15:00
Maszycanka Maszyce
7:4
Iskra Czułów
20.10.2019
14:00
Sportowiec Modlniczka
0:4
Wisła Rząska
20.10.2019
15:30

Klasa A (Kraków III)

Cedronka Wola Radziszowska
2:1
Kabel Kraków
20.10.2019
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Wolni Kłaj
1:0
Strażak Kokotów
20.10.2019
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:3
UKS Sygneczów
20.10.2019
15:00
Zryw Szarów
1:3
Piast Łapanów
20.10.2019
15:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
4:1
Karpaty Siepraw
20.10.2019
16:00

Klasa A (Olkusz)

Legion Bydlin
2:1
Spartak Charsznica
20.10.2019
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:1
Pilica Wierbka
20.10.2019
15:00
Leśnik Gorenice
8:0
Sokół Gołaczewy
20.10.2019
15:00
Wielmożanka Wielmoża
3:1
Centuria Chechło
20.10.2019
11:30
Promień Przeginia
3:2
Olimpia Łobzów
20.10.2019
15:00
Błysk Zederman
1:3
Prądnik Sułoszowa
20.10.2019
15:00

Klasa A (Chrzanów)

UKS Dulowa
9:0
Victoria Zalas
20.10.2019
15:30
Wolanka Wola Filipowska
3:2
Fablok Chrzanów
20.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków I)

Słomniczanka II Słomniki
3:1
Sparta Skrzeszowice
20.10.2019
15:00
LKS Niedźwiedź II
1:4
Agricola Klimontów
20.10.2019
15:00
Polonia Wilczkowice
5:0
LKS Polanowice
20.10.2019
13:00
Trątnowianka Trątnowice
3:3
Juvenia Prandocin
20.10.2019
12:00
Ekler Baranówka
2:0
Zawisza Sulechów
20.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków II)

Novi Narama
3:4
Niegoszowianka
20.10.2019
15:30
MKS Skała 2004
9:0
Bronowicki Kraków
20.10.2019
15:00
Kmita II Zabierzów
3:1
Potok Więckowice
20.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków III)

Universum Kraków
5:2
Wawel Kraków
20.10.2019
15:00
Kaszowianka II Kaszów
1:2
Pychowianka Kraków
20.10.2019
14:00
Grom Kraków
1:5
Rybitwy Kraków
20.10.2019
14:00
Dragoons Kraków
1:2
Victoria Kraków
20.10.2019
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Sparta Przeginia Duchowna
0:2
Nadwiślan Rusocice
20.10.2019
11:00
Pozowianka Pozowice
4:2
Lotnik II Kryspinów
20.10.2019
13:30
Gwiazda Ściejowice
1:6
Skawinka II Skawina
20.10.2019
15:00
Borkowianka Borek Sz.
1:4
Piast Skawina
20.10.2019
15:00
Radziszowianka II
:
Trzebol Wielkie Drogi
20.10.2019
15:30

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
3:4
Ledniczanka
20.10.2019
15:00
Tęcza Słomiróg
0:2
Naprzód Ochmanów
20.10.2019
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
2:5
Gryf Wiatowice
20.10.2019
15:00

Klasa B (Myślenice I)

Cyrhla Krzczonów
1:0
Grodzisko Raciechowice
20.10.2019
14:00
Sęp Droginia
0:3
Iskra Brzączowice
20.10.2019
15:00
Orzeł Nowa Wieś
3:1
Orzeł II Myślenice
20.10.2019
15:00

Klasa B (Myślenice II)

Górki II Myślenice
0:3
Szczebel Lubień
20.10.2019
15:00

Klasa B (Olkusz I)

Orzeł K.
5:0
Pilica Wierbka
20.10.2019
13:00
Piliczanka Pilica
1:1
Hetman Dłużec
20.10.2019
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Czapla Czaple Male
1:4
Northstar Miechów
20.10.2019
11:00
Cobra Wężerów
0:4
Dłubnia Trzyciąż
20.10.2019
12:00
Victoria Smroków
4:0
Zryw Przesławice
20.10.2019
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
8:3
Nidzica Słaboszów
20.10.2019
11:00

Klasa C (Wieliczka)

Contra II
0:5
Zieloni II Niegowić
20.10.2019
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
5:0
Czarni II Staniątki
20.10.2019
15:00
Czarnochowice II
0:4
Promień Zakrzowiec
20.10.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Górnik Zabrze
2:1
Lechia
20.10.2019
12:00
Cracovia Kraków
2:3
Wisła Kraków
20.10.2019
11:00
Escola Varsovia Warszawa
0:4
Gwarek Zabrze
20.10.2019
13:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
23.10.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Podgórze Kraków
1:6
Cracovia Kraków
20.10.2019
10:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

AP 21 Kraków
0:5
Górnik Ł.
20.10.2019
12:00
Stal Rz.
1:2
KKP Korona
20.10.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Garbarnia Kraków
6:0
Górnik Wieliczka
20.10.2019
10:00
Tarnovia Tarnów
3:0
Orkan Raba Wyżna
20.10.2019
10:00
Spartak S.
2:1
Pcimianka Pcim
20.10.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
1:2
Unia Tarnów
20.10.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Unia Tarnów
1:3
Sandecja II Nowy Sącz
20.10.2019
10:30

II Małopolska Liga Trampkarzy

Respect Szalowa
:
Podhale Nowy Targ
21.10.2019
19:00

I Małopolska Liga Młodzików

Cracovia Kraków
1:0
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2019
12:00
Podhale Nowy Targ
:
AS Progres Kraków
23.10.2019
16:00
Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
24.10.2019
15:00

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Tarnów
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.10.2019
15:00
Unia Oświęcim
:
TS Wisła I Kraków
24.10.2019
16:00

I liga kobiet, gr. południowa

Sparta Daleszyce
1:2
Respekt Myślenice
20.10.2019
12:00
SWD Wodzisław
3:2
Resovia Rzeszów
20.10.2019
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Sparta Daleszyce
23.10.2019
 
Tarnovia Tarnów
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
23.10.2019
15:30
Czwórka Radom
:
SWD Wodzisław
23.10.2019
 
Resovia Rzeszów
:
ISD-AJD Częstochowa
23.10.2019
 
Respekt Myślenice
:
ROW Rybnik
23.10.2019
15:00
Rekord Bielsko Biała
:
Wanda Nowa Huta
23.10.2019
13:30

II liga kobiet, gr. małopolska

Izolator Boguchwała
3:0
Starówka Nowy Sącz
20.10.2019
14:30
KSP Kielce
3:0
Hetman Włoszczowa
20.10.2019
15:00

III liga kobiet, gr. małopolska

Victoria Zalas
1:7
Dąb Zabierzów Bocheński
20.10.2019
15:00
Bronowianka Kraków
4:2
Pogorzanka Pogorzyce
20.10.2019
10:00
Górnik Wieliczka
2:4
Prądniczanka II Kraków
20.10.2019
13:00
Podgórze Kraków
23:0
Rysy II Bukowina Tatrzańska
20.10.2019
15:00

IV liga małopolska (zachód)

Skawinka Skawina
1:5
Wisła Brzeźnica
20.10.2019
14:00
W pierwotnym terminie 12 października odwołany. Zmiana gospodarza

IV liga małopolska (wschód)

Nieszkowianka Nieszkowice
:
Uran Łukowica
20.10.2019
 

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

UKS Staszkówka Jelna
4:1
Resovia Rzeszów
20.10.2019
14:00
Unia Opole
3:0
ROW Rybnik
20.10.2019
12:30
Bronowianka Kraków
12:0
Zabrze
20.10.2019
12:30