facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 11.08.2018

LKS Łużna
0:1
Gród Podegrodzie
10.08.2018
18:00
Zalesianka
2:0
LKS Rupniów
11.08.2018
17:00
Jarmuta Szczawnica
3:0 v.o.
Kolejarz Stróże
11.08.2018
18:00
Sokół Stary Sącz
2:1
KS Tymbark
12.08.2018
11:00
Laskovia Laskowa
1:1
Ogniwo Piwniczna Zdrój
12.08.2018
11:00
Poprad Rytro
7:3
Sokół Słopnice
12.08.2018
16:00
Huragan Waksmund
1:2
Skalnik Kamionka Wielka
12.08.2018
17:30
Wierchy Rabka Zdrój
4:1
Orzeł Wojnarowa
12.08.2018
18:00

2. kolejka 15.08.2018

Poprad Rytro
2:1
Wierchy Rabka Zdrój
15.08.2018
16:00
Sokół Słopnice
1:0
LKS Rupniów
15.08.2018
17:00
Gród Podegrodzie
0:2
Jarmuta Szczawnica
15.08.2018
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
3:0
Zalesianka
15.08.2018
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
0:0
Sokół Stary Sącz
15.08.2018
18:00
KS Tymbark
1:4
LKS Łużna
15.08.2018
18:00
Orzeł Wojnarowa
2:2
Laskovia Laskowa
15.08.2018
18:00
Kolejarz Stróże
3:0
Huragan Waksmund
18.11.2018
11:30

3. kolejka 18.08.2018

Zalesianka
1:0
Kolejarz Stróże
18.08.2018
17:00
Sokół Stary Sącz
1:2
Orzeł Wojnarowa
18.08.2018
18:00
Jarmuta Szczawnica
5:0
KS Tymbark
18.08.2018
18:00
LKS Łużna
1:0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
19.08.2018
14:00
Laskovia Laskowa
1:1
Poprad Rytro
19.08.2018
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
1:0
Sokół Słopnice
19.08.2018
17:00
LKS Rupniów
1:0
Skalnik Kamionka Wielka
19.08.2018
17:00
Huragan Waksmund
0:1
Gród Podegrodzie
19.08.2018
17:00

4. kolejka 25.08.2018

Ogniwo Piwniczna Zdrój
2:1
Jarmuta Szczawnica
24.08.2018
17:30
Sokół Słopnice
3:2
Skalnik Kamionka Wielka
25.08.2018
17:00
Orzeł Wojnarowa
3:2
LKS Łużna
25.08.2018
17:00
Gród Podegrodzie
1:2
Zalesianka
25.08.2018
18:00
Kolejarz Stróże
3:3
LKS Rupniów
25.08.2018
17:00
KS Tymbark
0:4
Huragan Waksmund
26.08.2018
11:00
Poprad Rytro
4:1
Sokół Stary Sącz
26.08.2018
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
4:0
Laskovia Laskowa
26.08.2018
17:00

5. kolejka 01.09.2018

Zalesianka
4:2
KS Tymbark
01.09.2018
17:00
Sokół Stary Sącz
1:2
Wierchy Rabka Zdrój
01.09.2018
17:00
Jarmuta Szczawnica
Orzeł Wojnarowa
01.09.2018
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
2:2
Kolejarz Stróże
01.09.2018
16:00
Laskovia Laskowa
3:3
Sokół Słopnice
02.09.2018
16:00
Huragan Waksmund
2:0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
02.09.2018
16:30
LKS Łużna
0:1
Poprad Rytro
02.09.2018
17:00
LKS Rupniów
1:1
Gród Podegrodzie
02.09.2018
17:00

6. kolejka 08.09.2018

Sokół Słopnice
4:1
Kolejarz Stróże
08.09.2018
17:00
Orzeł Wojnarowa
0:1
Huragan Waksmund
08.09.2018
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
0:7
Zalesianka
08.09.2018
17:00
Gród Podegrodzie
0:0
Skalnik Kamionka Wielka
08.09.2018
17:00
KS Tymbark
0:1
LKS Rupniów
08.09.2018
17:00
Poprad Rytro
1:1
Jarmuta Szczawnica
09.09.2018
16:00
Laskovia Laskowa
4:3
Sokół Stary Sącz
09.09.2018
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
6:0
LKS Łużna
09.09.2018
17:00

7. kolejka 15.09.2018

Zalesianka
2:5
Orzeł Wojnarowa
15.09.2018
15:00
Kolejarz Stróże
3:4
Gród Podegrodzie
15.09.2018
15:30
Skalnik Kamionka Wielka
5:0
KS Tymbark
15.09.2018
16:00
LKS Łużna
3:3
Laskovia Laskowa
15.09.2018
17:00
Jarmuta Szczawnica
2:1
Wierchy Rabka Zdrój
15.09.2018
17:00
Sokół Stary Sącz
0:3
Sokół Słopnice
16.09.2018
16:00
Huragan Waksmund
2:3
Poprad Rytro
16.09.2018
16:00
LKS Rupniów
4:1
Ogniwo Piwniczna Zdrój
16.09.2018
16:00

8. kolejka 21.09.2018

Ogniwo Piwniczna Zdrój
0:2
Skalnik Kamionka Wielka
21.09.2018
16:30
KS Tymbark
3:6
Kolejarz Stróże
22.09.2018
16:00
Orzeł Wojnarowa
4:1
LKS Rupniów
22.09.2018
16:00
Sokół Słopnice
6:0
Gród Podegrodzie
22.09.2018
16:00
Sokół Stary Sącz
2:0
LKS Łużna
22.09.2018
16:30
Wierchy Rabka Zdrój
6:0
Huragan Waksmund
23.09.2018
16:00
Laskovia Laskowa
3:1
Jarmuta Szczawnica
23.09.2018
16:00
Poprad Rytro
3:0
Zalesianka
23.09.2018
16:00

9. kolejka 29.09.2018

Kolejarz Stróże
0:2
Ogniwo Piwniczna Zdrój
29.09.2018
15:00
LKS Łużna
0:2
Sokół Słopnice
29.09.2018
16:00
Zalesianka
2:4
Wierchy Rabka Zdrój
29.09.2018
16:00
Gród Podegrodzie
5:0
KS Tymbark
29.09.2018
16:30
Jarmuta Szczawnica
3:1
Sokół Stary Sącz
29.09.2018
16:30
Huragan Waksmund
3:2
Laskovia Laskowa
29.09.2018
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
3:2
Orzeł Wojnarowa
30.09.2018
16:00
LKS Rupniów
0:3
Poprad Rytro
30.09.2018
16:00

10. kolejka 06.10.2018

Orzeł Wojnarowa
3:3
Kolejarz Stróże
06.10.2018
15:00
Sokół Słopnice
8:0
KS Tymbark
06.10.2018
16:00
Sokół Stary Sącz
3:4
Huragan Waksmund
06.10.2018
16:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
2:3
Gród Podegrodzie
07.10.2018
11:00
Poprad Rytro
4:0
Skalnik Kamionka Wielka
07.10.2018
15:00
LKS Łużna
1:4
Jarmuta Szczawnica
07.10.2018
15:00
Laskovia Laskowa
2:2
Zalesianka
07.10.2018
15:00
Wierchy Rabka Zdrój
7:1
LKS Rupniów
07.10.2018
16:00

11. kolejka 13.10.2018

Kolejarz Stróże
2:4
Poprad Rytro
13.10.2018
14:30
Gród Podegrodzie
5:1
Orzeł Wojnarowa
13.10.2018
15:00
KS Tymbark
1:1
Ogniwo Piwniczna Zdrój
13.10.2018
15:00
Jarmuta Szczawnica
1:3
Sokół Słopnice
13.10.2018
15:00
Huragan Waksmund
3:1
LKS Łużna
14.10.2018
15:00
Zalesianka
3:3
Sokół Stary Sącz
14.10.2018
14:30
LKS Rupniów
4:2
Laskovia Laskowa
14.10.2018
13:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:2
Wierchy Rabka Zdrój
14.10.2018
15:00

12. kolejka 20.10.2018

Sokół Słopnice
3:2
Ogniwo Piwniczna Zdrój
20.10.2018
15:00
LKS Łużna
2:0
Zalesianka
20.10.2018
15:00
Orzeł Wojnarowa
4:0
KS Tymbark
20.10.2018
15:00
Sokół Stary Sącz
3:1
LKS Rupniów
20.10.2018
15:00
Jarmuta Szczawnica
3:0
Huragan Waksmund
20.10.2018
14:30
Laskovia Laskowa
1:5
Skalnik Kamionka Wielka
20.10.2018
15:00
Wierchy Rabka Zdrój
6:0
Kolejarz Stróże
20.10.2018
15:30
Poprad Rytro
3:3
Gród Podegrodzie
21.10.2018
15:00

13. kolejka 27.10.2018

Kolejarz Stróże
4:2
Laskovia Laskowa
27.10.2018
14:30
Sokół Stary Sącz
1:2
Skalnik Kamionka Wielka
27.10.2018
15:00
KS Tymbark
1:4
Poprad Rytro
27.10.2018
15:00
Gród Podegrodzie
2:0
Wierchy Rabka Zdrój
27.10.2018
14:30
Huragan Waksmund
2:0
Sokół Słopnice
28.10.2018
14:00
Zalesianka
1:1
Jarmuta Szczawnica
28.10.2018
14:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
3:2
Orzeł Wojnarowa
28.10.2018
14:00
LKS Rupniów
0:1
LKS Łużna
28.10.2018
15:00

14. kolejka 03.11.2018

Laskovia Laskowa
2:3
Gród Podegrodzie
03.11.2018
14:00
Sokół Słopnice
9:1
Orzeł Wojnarowa
03.11.2018
14:00
Sokół Stary Sącz
2:1
Kolejarz Stróże
04.11.2018
11:00
Huragan Waksmund
1:0
Zalesianka
04.11.2018
13:00
LKS Łużna
2:1
Skalnik Kamionka Wielka
04.11.2018
14:00
Poprad Rytro
3:0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
04.11.2018
14:00
Jarmuta Szczawnica
3:0
LKS Rupniów
04.11.2018
14:00
Wierchy Rabka Zdrój
7:0
KS Tymbark
04.11.2018
14:00

15. kolejka 10.11.2018

Jarmuta Szczawnica
3:1
Skalnik Kamionka Wielka
10.11.2018
13:30
Orzeł Wojnarowa
1:3
Poprad Rytro
10.11.2018
13:30
Kolejarz Stróże
4:4
LKS Łużna
10.11.2018
13:30
Zalesianka
1:6
Sokół Słopnice
11.11.2018
13:30
KS Tymbark
1:5
Laskovia Laskowa
11.11.2018
11:00
Sokół Stary Sącz
1:4
Gród Podegrodzie
11.11.2018
11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
1:2
Wierchy Rabka Zdrój
11.11.2018
13:00
LKS Rupniów
2:3
Huragan Waksmund
11.11.2018
13:30

16. kolejka 30.03.2019

Gród Podegrodzie
3:1
LKS Łużna
30.03.2019
16:00
KS Tymbark
2:5
Sokół Stary Sącz
30.03.2019
16:00
Sokół Słopnice
0:1
Poprad Rytro
30.03.2019
16:00
Orzeł Wojnarowa
1:3
Wierchy Rabka Zdrój
30.03.2019
14:00
LKS Rupniów
3:2
Zalesianka
31.03.2019
15:00
Kolejarz Stróże
1:1
Jarmuta Szczawnica
31.03.2019
16:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
1:5
Laskovia Laskowa
31.03.2019
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
3:1
Huragan Waksmund
31.03.2019
16:00

17. kolejka 06.04.2019

Jarmuta Szczawnica
2:1
Gród Podegrodzie
06.04.2019
16:00
Zalesianka
0:3
Skalnik Kamionka Wielka
06.04.2019
15:00
Sokół Stary Sącz
3:0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
06.04.2019
16:00
Laskovia Laskowa
1:3
Orzeł Wojnarowa
06.04.2019
17:00
Wierchy Rabka Zdrój
3:0
Poprad Rytro
07.04.2019
17:00
LKS Rupniów
1:1
Sokół Słopnice
07.04.2019
12:00
LKS Łużna
2:0
KS Tymbark
07.04.2019
16:00
Huragan Waksmund
2:1
Kolejarz Stróże
07.04.2019
15:00

18. kolejka 13.04.2019

Kolejarz Stróże
2:3
Zalesianka
13.04.2019
16:00
KS Tymbark
0:7
Jarmuta Szczawnica
13.04.2019
17:00
Sokół Słopnice
0:1
Wierchy Rabka Zdrój
13.04.2019
16:00
Orzeł Wojnarowa
3:1
Sokół Stary Sącz
14.04.2019
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
1:5
LKS Łużna
14.04.2019
16:00
Poprad Rytro
5:0
Laskovia Laskowa
14.04.2019
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
5:1
LKS Rupniów
14.04.2019
17:00
Gród Podegrodzie
4:2
Huragan Waksmund
22.05.2019
18:00

19. kolejka 20.04.2019

Jarmuta Szczawnica
5:0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
20.04.2019
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
2:3
Sokół Słopnice
20.04.2019
14:00
LKS Łużna
4:4
Orzeł Wojnarowa
20.04.2019
12:00
Zalesianka
1:4
Gród Podegrodzie
20.04.2019
13:30
LKS Rupniów
2:2
Kolejarz Stróże
20.04.2019
16:00
Huragan Waksmund
1:0
KS Tymbark
20.04.2019
11:00
Sokół Stary Sącz
2:6
Poprad Rytro
20.04.2019
14:00
Laskovia Laskowa
1:1
Wierchy Rabka Zdrój
20.04.2019
14:00

20. kolejka 27.04.2019

KS Tymbark
3:3
Zalesianka
27.04.2019
16:00
Orzeł Wojnarowa
2:4
Jarmuta Szczawnica
27.04.2019
16:00
Kolejarz Stróże
3:4
Skalnik Kamionka Wielka
27.04.2019
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
5:1
Sokół Stary Sącz
28.04.2019
17:00
Sokół Słopnice
6:1
Laskovia Laskowa
28.04.2019
16:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
1:4
Huragan Waksmund
28.04.2019
11:00
Gród Podegrodzie
4:0
LKS Rupniów
28.04.2019
17:00
Poprad Rytro
5:0
LKS Łużna
15.05.2019
17:30

21. kolejka 01.05.2019

Kolejarz Stróże
3:1
Sokół Słopnice
01.05.2019
16:00
Zalesianka
8:1
Ogniwo Piwniczna Zdrój
01.05.2019
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
4:0
Gród Podegrodzie
01.05.2019
17:00
LKS Rupniów
3:2
KS Tymbark
01.05.2019
10:00
Jarmuta Szczawnica
1:1
Poprad Rytro
01.05.2019
12:00
Sokół Stary Sącz
6:1
Laskovia Laskowa
01.05.2019
11:00
LKS Łużna
3:1
Wierchy Rabka Zdrój
01.05.2019
17:00
Huragan Waksmund
0:1
Orzeł Wojnarowa
05.06.2019
18:00

22. kolejka 04.05.2019

Orzeł Wojnarowa
1:2
Zalesianka
04.05.2019
16:00
Gród Podegrodzie
1:2
Kolejarz Stróże
04.05.2019
18:00
KS Tymbark
0:1
Skalnik Kamionka Wielka
04.05.2019
18:00
Laskovia Laskowa
2:1
LKS Łużna
04.05.2019
16:00
Sokół Słopnice
6:4
Sokół Stary Sącz
04.05.2019
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
4:2
Jarmuta Szczawnica
05.05.2019
17:00
Poprad Rytro
6:0
Huragan Waksmund
05.05.2019
16:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
1:7
LKS Rupniów
05.05.2019
17:00

23. kolejka 11.05.2019

Kolejarz Stróże
7:0
KS Tymbark
11.05.2019
17:00
Gród Podegrodzie
3:1
Sokół Słopnice
11.05.2019
18:00
LKS Łużna
1:2
Sokół Stary Sącz
11.05.2019
18:00
Jarmuta Szczawnica
8:1
Laskovia Laskowa
11.05.2019
17:00
Zalesianka
3:0
Poprad Rytro
11.05.2019
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
7:0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
12.05.2019
17:00
LKS Rupniów
2:3
Orzeł Wojnarowa
12.05.2019
17:00
Huragan Waksmund
0:1
Wierchy Rabka Zdrój
12.05.2019
16:00

24. kolejka 18.05.2019

Sokół Słopnice
7:1
LKS Łużna
18.05.2019
18:00
Sokół Stary Sącz
0:3
Jarmuta Szczawnica
18.05.2019
18:00
Laskovia Laskowa
1:1
Huragan Waksmund
18.05.2019
17:00
Orzeł Wojnarowa
0:3
Skalnik Kamionka Wielka
18.05.2019
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
2:7
Kolejarz Stróże
19.05.2019
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
6:1
Zalesianka
19.05.2019
17:00
KS Tymbark
0:8
Gród Podegrodzie
19.05.2019
18:00
Poprad Rytro
3:0
LKS Rupniów
19.05.2019
16:00

25. kolejka 25.05.2019

Kolejarz Stróże
2:1
Orzeł Wojnarowa
25.05.2019
17:00
Gród Podegrodzie
11:0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
25.05.2019
15:00
Jarmuta Szczawnica
4:0
LKS Łużna
25.05.2019
18:00
Zalesianka
5:3
Laskovia Laskowa
25.05.2019
17:00
Huragan Waksmund
0:3
Sokół Stary Sącz
26.05.2019
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:2
Poprad Rytro
26.05.2019
18:00
KS Tymbark
0:4
Sokół Słopnice
05.06.2019
18:00
LKS Rupniów
0:6
Wierchy Rabka Zdrój
05.06.2019
18:00

26. kolejka 01.06.2019

Orzeł Wojnarowa
2:2
Gród Podegrodzie
01.06.2019
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
1:1
KS Tymbark
01.06.2019
16:00
Sokół Słopnice
3:1
Jarmuta Szczawnica
01.06.2019
18:00
Sokół Stary Sącz
3:2
Zalesianka
01.06.2019
17:00
Wierchy Rabka Zdrój
2:0
Skalnik Kamionka Wielka
01.06.2019
18:00
Poprad Rytro
4:2
Kolejarz Stróże
02.06.2019
16:00
LKS Łużna
0:1
Huragan Waksmund
02.06.2019
17:00
Laskovia Laskowa
4:4
LKS Rupniów
02.06.2019
18:00

27. kolejka 08.06.2019

Zalesianka
4:4
LKS Łużna
08.06.2019
17:00
KS Tymbark
0:10
Orzeł Wojnarowa
08.06.2019
10:00
LKS Rupniów
0:4
Sokół Stary Sącz
08.06.2019
11:00
Kolejarz Stróże
2:7
Wierchy Rabka Zdrój
08.06.2019
17:00
Gród Podegrodzie
0:0
Poprad Rytro
08.06.2019
18:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
0:4
Sokół Słopnice
09.06.2019
16:00
Huragan Waksmund
0:3
Jarmuta Szczawnica
09.06.2019
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
6:0
Laskovia Laskowa
09.06.2019
18:00

28. kolejka 15.06.2019

Laskovia Laskowa
3:4
Kolejarz Stróże
15.06.2019
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
1:0
Gród Podegrodzie
15.06.2019
18:00
Sokół Słopnice
2:1
Huragan Waksmund
15.06.2019
18:00
Jarmuta Szczawnica
5:1
Zalesianka
15.06.2019
17:00
Orzeł Wojnarowa
3:0 v.o.
Ogniwo Piwniczna Zdrój
15.06.2019
13:30
Skalnik Kamionka Wielka
3:3
Sokół Stary Sącz
16.06.2019
16:00
Poprad Rytro
3:0
KS Tymbark
16.06.2019
16:00
LKS Łużna
3:0 v.o.
LKS Rupniów
16.06.2019
17:00

29. kolejka 19.06.2019

Gród Podegrodzie
7:0
Laskovia Laskowa
19.06.2019
18:00
Zalesianka
3:2
Huragan Waksmund
19.06.2019
18:00
Skalnik Kamionka Wielka
6:2
LKS Łużna
19.06.2019
18:00
LKS Rupniów
1:8
Jarmuta Szczawnica
19.06.2019
18:00
KS Tymbark
0:8
Wierchy Rabka Zdrój
19.06.2019
18:00
Orzeł Wojnarowa
1:1
Sokół Słopnice
20.06.2019
17:00
Kolejarz Stróże
3:1
Sokół Stary Sącz
20.06.2019
13:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
0:4
Poprad Rytro
20.06.2019
16:00

30. kolejka 22.06.2019

Skalnik Kamionka Wielka
5:2
Jarmuta Szczawnica
22.06.2019
18:00
Poprad Rytro
2:3
Orzeł Wojnarowa
22.06.2019
16:00
LKS Łużna
5:7
Kolejarz Stróże
22.06.2019
18:00
Sokół Słopnice
6:1
Zalesianka
22.06.2019
18:00
Laskovia Laskowa
5:1
KS Tymbark
22.06.2019
18:00
Gród Podegrodzie
4:2
Sokół Stary Sącz
22.06.2019
18:00
Wierchy Rabka Zdrój
5:0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
22.06.2019
18:00
Huragan Waksmund
8:2
LKS Rupniów
22.06.2019
16:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 22.06.2019

22.06.2019
18:00
Skalnik Kamionka Wielka
5:2
Jarmuta Szczawnica
22.06.2019
16:00
Poprad Rytro
2:3
Orzeł Wojnarowa
22.06.2019
18:00
LKS Łużna
5:7
Kolejarz Stróże
22.06.2019
18:00
Sokół Słopnice
6:1
Zalesianka
22.06.2019
18:00
Laskovia Laskowa
5:1
KS Tymbark
22.06.2019
18:00
Gród Podegrodzie
4:2
Sokół Stary Sącz
22.06.2019
18:00
Wierchy Rabka Zdrój
5:0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
22.06.2019
16:00
Huragan Waksmund
8:2
LKS Rupniów

30. kolejka 22.06.2019

22.06.2019
18:00
Skalnik Kamionka Wielka
5:2
Jarmuta Szczawnica
22.06.2019
16:00
Poprad Rytro
2:3
Orzeł Wojnarowa
22.06.2019
18:00
LKS Łużna
5:7
Kolejarz Stróże
22.06.2019
18:00
Sokół Słopnice
6:1
Zalesianka
22.06.2019
18:00
Laskovia Laskowa
5:1
KS Tymbark
22.06.2019
18:00
Gród Podegrodzie
4:2
Sokół Stary Sącz
22.06.2019
18:00
Wierchy Rabka Zdrój
5:0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
22.06.2019
16:00
Huragan Waksmund
8:2
LKS Rupniów

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
4:1
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
18:00
Garbarnia Kraków
4:2
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:4
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski
3:3
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
6:1
Cracovia Kraków
19.08.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
5:1
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
1:5
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Borek Kraków
19.08.2019
18:00

PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
2:1
Cracovia Kraków
17.08.2019
15:00
Arka Gdynia
0:0
Lech Poznań
17.08.2019
17:30
Jagiellonia Białystok
3:1
Górnik Zabrze
17.08.2019
20:00
Piast Gliwice
1:0
Wisła Płock
18.08.2019
15:00
Legia Warszawa
1:0
Zagłębie Lubin
18.08.2019
17:30
Raków Częstochowa
2:1
Lechia Gdańsk
18.08.2019
17:30
Korona Kielce
:
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00

Fortuna I Liga

Radomiak Radom
0:2
Warta Poznań
17.08.2019
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:0
Miedź Legnica
17.08.2019
15:00
Wigry Suwałki
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
17.08.2019
19:00
GKS Jastrzębie
1:1
GKS Bełchatów
17.08.2019
20:00
Warta Poznań
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.08.2019
17:00
Radomiak Radom
:
GKS Jastrzębie
21.08.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stal Mielec
21.08.2019
19:00
Olimpia Grudziądz
:
Wigry Suwałki
21.08.2019
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Zagłębie Sosnowiec
21.08.2019
19:00
GKS Bełchatów
:
Odra Opole
21.08.2019
19:00
GKS Tychy
:
Chrobry Głogów
21.08.2019
19:00
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2019
19:45
Chojniczanka Chojnice
:
Miedź Legnica
21.08.2019
20:00

II liga

Skra Częstochowa
1:0
Górnik Polkowice
17.08.2019
16:00
Błękitni Stargard
1:3
GKS Katowice
17.08.2019
16:00
Pogoń Siedlce
0:1
Znicz Pruszków
17.08.2019
17:00
Stal Rzeszów
2:0
Lech II Poznań
17.08.2019
17:00
Gryf Wejherowo
0:3
Resovia Rzeszów
17.08.2019
17:00
Legionovia Legionowo
0:2
Garbarnia Kraków
17.08.2019
17:30
Bytovia Bytów
4:1
Stal Stalowa Wola
17.08.2019
18:00
Olimpia Elbląg
1:1
Widzew Łódź
17.08.2019
19:00
Górnik Łęczna
1:3
Elana Toruń
18.08.2019
13:05
Garbarnia Kraków
:
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
21.08.2019
18:00
Widzew Łódź
:
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
:
Gryf Wejherowo
21.08.2019
 
Resovia Rzeszów
:
Bytovia Bytów
21.08.2019
 
Górnik Polkowice
:
Stal Rzeszów
21.08.2019
 
Lech II Poznań
:
Legionovia Legionowo
21.08.2019
 

III liga, grupa IV

Korona II Kielce
2:0
Jutrzenka Giebułtów
18.08.2019
12:00
Wisłoka Dębica
4:1
Podlasie Biała Podlaska
18.08.2019
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:0
Sokół Sieniawa
18.08.2019
17:00
Hutnik Kraków
3:3
Wisła Sandomierz
18.08.2019
17:00
Stal Kraśnik
5:0
Avia Świdnik
18.08.2019
17:00
Hetman Zamość
2:1
Podhale Nowy Targ
18.08.2019
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.08.2019
17:00
Wisła Puławy
0:0
Chełmianka Chełm
18.08.2019
17:00
Motor Lublin
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
18.08.2019
19:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
4:2
Wisła II Kraków
17.08.2019
17:00
Pcimianka Pcim
3:1
Clepardia Kraków
18.08.2019
16:30
MKS Trzebinia
2:2
Skawinka Skawina
18.08.2019
17:00
Orzeł Ryczów
1:0
Czarni Staniątki
18.08.2019
17:00
Unia Oświęcim
4:0
LKS Rajsko
18.08.2019
17:30
Słomniczanka Słomniki
1:0
Sokół Kocmyrzów
18.08.2019
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:1
Wiślanie Jaśkowice
18.08.2019
14:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Beskid Andrychów
18.08.2019
17:00
LKS Jawiszowice
1:10
Cracovia II Kraków
18.08.2019
17:00
Sokół Kocmyrzów
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
2:0
Poprad Rytro
17.08.2019
17:00
Wierchy Rabka Zdrój
2:3
Limanovia Limanowa
17.08.2019
17:00
Poprad Muszyna
4:0
Tarnovia Tarnów
17.08.2019
13:00
Watra Białka Tatrzańska
0:2
Glinik Gorlice
18.08.2019
17:00
Lubań Maniowy
0:5
Sandecja II Nowy Sącz
18.08.2019
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:1
Orkan Szczyrzyc
18.08.2019
17:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
4:2
Unia Tarnów
18.08.2019
11:00
GKS Drwinia
5:2
Barciczanka Barcice
18.08.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
1:3
LKS Niedźwiedź
17.08.2019
18:00
Bolesław Bukowno
1:1
KS Olkusz
17.08.2019
18:00
Spójnia Osiek
1:0
LOT Balice
18.08.2019
16:00
Przemsza Klucze
1:0
Prądniczanka Kraków
18.08.2019
17:00
Przebój Wolbrom
5:1
Orzeł Iwanowice
18.08.2019
11:00
Zieleńczanka Zielonki
0:5
Proszowianka Proszowice
18.08.2019
11:00
Grębałowianka Kraków
0:1
Piliczanka Pilica
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Hutnik II Kraków
7:3
Wiślanie II Jaśkowice
17.08.2019
17:00
Kaszowianka Kaszów
1:1
Wieczysta Kraków
17.08.2019
17:00
Prokocim Kraków
1:3
Garbarnia II Kraków
17.08.2019
17:00
Nadwiślan Kraków
0:4
Błękitni Modlnica
17.08.2019
17:30
Piast Wołowice
5:4
Borek Kraków
18.08.2019
16:00
Dąbski Kraków
2:2
TS Węgrzce
18.08.2019
17:00
Kmita Zabierzów
2:4
Bronowianka Kraków
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Radziszowianka Radziszów
3:1
Orzeł Myślenice
17.08.2019
17:30
Raba Dobczyce
0:0
Pasternik Ochojno
17.08.2019
17:00
LKS Śledziejowice
5:0
Jordan Sum Zakliczyn
17.08.2019
17:30
Tempo Rzeszotary
2:3
Gdovia Gdów
17.08.2019
17:00
Targowianka Targowisko
3:1
Górnik Wieliczka
18.08.2019
11:30
Wiarusy Igołomia
4:2
Dziecanovia Dziekanowice
18.08.2019
16:30
Wiślanka Grabie
2:0
Błękitni Bodzanów
18.08.2019
17:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Niwa Nowa Wieś
1:3
Victoria Jaworzno
17.08.2019
16:00
Zatorzanka Zator
3:2
LKS Żarki
17.08.2019
17:00
Brzezina Osiek
4:0
Sosnowianka Stanisław Dln
17.08.2019
17:00
KS Chełmek
8:1
Arka Babice
17.08.2019
17:00
MKS Libiąż
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
17.08.2019
13:30
Nadwiślanin Gromiec
3:2
Halniak Maków Podhalański
18.08.2019
17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
3:3
LKS Gorzów
18.08.2019
17:00
Tempo Białka
2:0
Garbarz Zembrzyce_
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Polan Żabno
2:2
Dunajec Zbylitowska Góra
17.08.2019
17:00
Tuchovia Tuchów
1:3
Ciężkowianka Ciężkowice
17.08.2019
17:00
Metal Tarnów
13:0
LKS Ładna
17.08.2019
17:00
LKS Szynwałd
0:4
Dunajec Zakliczyn
17.08.2019
17:30
Olimpia Wojnicz
0:2
Ikar Odporyszów
17.08.2019
17:30
Pogórze
1:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
18.08.2019
15:00
Wisła Szczucin
1:4
GLKS Gromnik
18.08.2019
17:00
Unia Niedomice
1:2
Zorza Zaczarnie
18.08.2019
17:30
Dunajec Zakliczyn
:
Wisła Szczucin
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LKS Szynwałd
21.08.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LKS Gnojnik
3:2
Orzeł Dębno
17.08.2019
16:00
Raba Książnice
4:3
Olimpia Kąty
17.08.2019
17:00
Strażak Mokrzyska
5:0
Jadowniczanka Jadowniki
17.08.2019
17:00
Rylovia Rylowa
4:1
Olimpia B.
18.08.2019
12:00
Sokół Maszkienice
4:3
Radłovia Radłów
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Uście Gorlickie
5:1
Sokół Stary Sącz
17.08.2019
17:00
LKS Kobylanka
3:2
Gród Podegrodzie
17.08.2019
17:00
Grybovia Grybów
1:1
Orzeł Wojnarowa
18.08.2019
11:00
Hart Tęgoborze
0:0
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2019
11:00
LKS Zagórzany
1:5
Kolejarz Stróże
18.08.2019
11:00
Zyndram
1:1
Zawisza R.
18.08.2019
11:00
Łosoś Łososina Dolna
1:3
Skalnik Kamionka Wielka
18.08.2019
15:00
LKS Korzenna
6:0
LKS Łużna
18.08.2019
11:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

LKS Szaflary
3:1
Babia Góra Lipnica Wielka
17.08.2019
18:00
Sokół Słopnice
5:0
Granit Czarna Góra
17.08.2019
18:00
Laskovia
0:1
Jordan Jordanów
17.08.2019
17:00
Huragan Waksmund
0:4
Turbacz Mszana Dolna
18.08.2019
13:00
Jarmuta
4:0
Krokus
18.08.2019
17:00
LKS Rupniów
0:4
AKS Ujanowice
18.08.2019
17:30

Klasa A (Wieliczka)

Piast Łapanów
8:0
Wilga Koźmice Wielkie
17.08.2019
17:00
Zieloni Niegowić
4:6
Gwiazda Brzegi
17.08.2019
17:00
Złomex Branice
4:0
Czarnochowice
17.08.2019
17:00
Strażak Kokotów
0:0
Rożnowa
18.08.2019
17:30
Piłkarz Podłęże
1:2
UKS Sygneczów
18.08.2019
17:00
Wolni Kłaj
1:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
18.08.2019
17:00
Zryw Szarów
0:5
Contra Sułków
18.08.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Wróblowianka Wróblowice
7:2
Beskid Tokarnia
17.08.2019
15:00
Staw Polanka
3:3
Clavia Świątniki Górne
17.08.2019
17:00
Rokita Kornatka
0:1
Karpaty Siepraw
17.08.2019
17:00
Skalnik Trzemeśnia
5:2
Górki Myślenice
17.08.2019
17:00
Sokół Borzęta
2:0
Gościbia Sułkowice
17.08.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
1:0
LKS Rudnik
17.08.2019
17:00
Topór Tenczyn
:
Zielonka Wrząsowice
21.08.2019
18:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
1:4
Strażak Przybysławice
17.08.2019
16:00
Centuria Chechło
0:7
Przebój II Wolbrom
17.08.2019
16:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:2
Spartak Charsznica
18.08.2019
17:00
Błysk Zederman
1:2
Legion Bydlin
18.08.2019
17:00
Pilica Wierbka
0:3
Olimpia Łobzów
18.08.2019
17:00
Leśnik Gorenice
6:1
Promień Przeginia
18.08.2019
17:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Sokół Gołaczewy
18.08.2019
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Wisełka Rozkochów
3:1
Promyk Bolęcin
17.08.2019
17:00
Wisła Jankowice
1:1
Fablok Chrzanów
17.08.2019
17:00
UKS Dulowa
1:4
MKS Alwernia
17.08.2019
16:30
Tęcza Tenczynek
4:2
SPRiN Regulice
17.08.2019
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
4:4
Gryf Wiatowice
17.08.2019
17:00
Naprzód Ochmanów
4:2
Ledniczanka
17.08.2019
17:30
Wiarusy II
3:3
Gdovia II Gdów
17.08.2019
17:00
Wieliczanka Wieliczka
1:1
Dąb Zabierzów Bocheński
17.08.2019
17:30
Sokół Chorągwica
8:1
Iskra Zakrzów
18.08.2019
17:00
Tęcza Słomiróg
2:2
Górnik II Wieliczka
18.08.2019
17:30
Wilga Instalbud Golkowice
1:4
Batory Wola Batorska
18.08.2019
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Lech Poznań
3:2
Górnik Zabrze
17.08.2019
12:00
Cracovia Kraków
1:3
Korona Kielce
17.08.2019
12:00
Escola Varsovia Warszawa
1:2
Zagłębie Lubin
17.08.2019
12:00
Pogoń Szczecin
4:0
SMS Łódź
17.08.2019
11:00
Legia Warszawa
3:0
Arka G.
17.08.2019
14:00
Jagiellonia
5:1
Hutnik Kraków
17.08.2019
12:00
Śląsk Wrocław
6:6
Lechia
18.08.2019
12:00
Gwarek Zabrze
0:2
Wisła Kraków
18.08.2019
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

BKS Lublin
0:3
Cracovia Kraków
17.08.2019
17:00
Wisła Kraków
1:1
Podgórze Kraków
17.08.2019
10:00
Stal Mielec
0:5
Karpaty Krosno
17.08.2019
12:30
Korona Kielce
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
17.08.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Wisła Kraków
5:0
Stal Rz.
17.08.2019
12:30
AP 21 Kraków
0:1
Sandecja Nowy Sącz
18.08.2019
14:30
KKP Korona
1:1
Motor Lublin
18.08.2019
12:00
Górnik Ł.
:
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2019
16:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
2:1
Dalin Myślenice
17.08.2019
10:00
Górnik Wieliczka
3:2
Podhale Nowy Targ
17.08.2019
11:00
Spartak S.
1:3
Sandecja Nowy Sącz
17.08.2019
11:00
Orkan Raba Wyżna
1:4
Puszcza Niepołomice
17.08.2019
16:00
Profi Zielonki
2:2
Unia Tarnów
17.08.2019
10:00
Pcimianka Pcim
7:3
Limanovia Limanowa
18.08.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
4:3
BKS Bochnia
18.08.2019
10:00
Garbarnia Kraków
3:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.08.2019
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Profi Zielonki
1:0
Garbarnia Kraków
17.08.2019
13:00
Tarnovia Tarnów
4:2
Pcimianka
17.08.2019
13:00
Dunajec Nowy Sącz
3:4
Hutnik Kraków
17.08.2019
13:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
20.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dąb P.
1:2
Soła Oświęcim
17.08.2019
11:00
MKS Trzebinia
2:0
Limanovia Limanowa
17.08.2019
10:00
Unia Tarnów
2:3
Glinik/Karpatia Gorlice
18.08.2019
18:00
Limanovia Limanowa
:
Glinik/Karpatia Gorlice
21.08.2019
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MKS Trzebinia
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
4:4
Unia Oświęcim
17.08.2019
13:00
Cracovia Kraków
7:1
Okocimski Brzesko
18.08.2019
10:00
Raba Dobczyce
:
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2019
16:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
19.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Karol Wadowice
2:3
Podhale Nowy Targ
17.08.2019
11:00
MOSiR Bochnia
4:2
Limanovia
17.08.2019
09:30
Limanovia
:
Garbarnia Kraków
21.08.2019
15:00
Krakus Nowa Huta
:
Karol Wadowice
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2019
17:30

II Małopolska Liga Młodzików

Kalwarianka
5:0
TS Wisła I Kraków
17.08.2019
11:00
Sandecja II
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.08.2019
10:00
Unia Oświęcim
:
Sandecja II
21.08.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
21.08.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
6:0
Mitech Żywiec
17.08.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
1:2
Czarni Sosnowiec
17.08.2019
12:00
Rolnik Głogówek
1:6
SMS Łódź
18.08.2019
16:00
GKS Katowice
7:3
Olimpia Szczecin
18.08.2019
16:00
AZS Wrocław
0:3
AZS UJ Kraków
18.08.2019
12:00
KKP Bydgoszcz
0:4
Medyk Konin
18.08.2019
12:00

I liga kobiet, gr. południowa

Resovia Rzeszów
3:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
17.08.2019
12:00
ROW Rybnik
2:0
Rekord Bielsko Biała
17.08.2019
16:00
Sparta Daleszyce
4:2
Wanda Nowa Huta
17.08.2019
12:00
Czwórka Radom
2:0
Respekt Myślenice
18.08.2019
17:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
6:0
ISD-AJD Częstochowa
18.08.2019
12:00
SWD Wodzisław
1:4
Tarnovia Tarnów
18.08.2019
12:00