facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 18.08.2018

Dragon Szczyglice
3:2
Wisła Czernichów
18.08.2018
17:00
Orlęta Rudawa
3:3
Wisła Jeziorzany
18.08.2018
17:00
Liszczanka Liszki
1:2
Lotnik Kryspinów
18.08.2018
17:00
Tęcza Piekary
1:3
Strażak Rączna
19.08.2018
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:3
Sokół Rybna
19.08.2018
17:00
Kmita Zabierzów
Sportowiec Modlniczka
19.08.2018
17:00
Nadwiślan Rusocice
1:2
JKS Zelków
19.08.2018
16:00

2. kolejka 25.08.2018

Dragon Szczyglice
0:3
Orlęta Rudawa
25.08.2018
16:00
Sokół Rybna
2:1
Tęcza Piekary
25.08.2018
17:00
Sportowiec Modlniczka
Liszczanka Liszki
25.08.2018
17:30
Wisła Jeziorzany
6:1
Nadwiślan Rusocice
25.08.2018
17:00
JKS Zelków
1:3
Kmita Zabierzów
26.08.2018
17:00
Wisła Czernichów
2:2
Strażak Rączna
26.08.2018
17:00
Lotnik Kryspinów
6:0
Górzanka Nawojowa Góra
26.08.2018
17:00

3. kolejka 01.09.2018

Strażak Rączna
3:4
Sokół Rybna
01.09.2018
16:00
Liszczanka Liszki
0:0
JKS Zelków
01.09.2018
17:00
Nadwiślan Rusocice
2:0
Dragon Szczyglice
02.09.2018
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:3
Sportowiec Modlniczka
02.09.2018
17:00
Kmita Zabierzów
1:2
Wisła Jeziorzany
02.09.2018
17:00
Orlęta Rudawa
6:1
Wisła Czernichów
02.09.2018
12:00
Tęcza Piekary
3:4
Lotnik Kryspinów
02.09.2018
16:00

4. kolejka 08.09.2018

Dragon Szczyglice
0:2
Kmita Zabierzów
08.09.2018
16:00
Lotnik Kryspinów
4:3
Strażak Rączna
08.09.2018
17:00
JKS Zelków
4:2
Górzanka Nawojowa Góra
08.09.2018
16:00
Orlęta Rudawa
12:1
Nadwiślan Rusocice
09.09.2018
12:00
Sportowiec Modlniczka
0:4
Tęcza Piekary
09.09.2018
17:00
Wisła Czernichów
1:1
Sokół Rybna
09.09.2018
15:00
Wisła Jeziorzany
Liszczanka Liszki
09.09.2018
16:30

5. kolejka 15.09.2018

Sokół Rybna
3:2
Lotnik Kryspinów
15.09.2018
17:00
Tęcza Piekary
2:5
JKS Zelków
15.09.2018
16:00
Kmita Zabierzów
Orlęta Rudawa
15.09.2018
16:30
Liszczanka Liszki
Dragon Szczyglice
16.09.2018
11:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:4
Wisła Jeziorzany
16.09.2018
17:00
Nadwiślan Rusocice
2:1
Wisła Czernichów
16.09.2018
16:00
Strażak Rączna
2:3
Sportowiec Modlniczka
16.09.2018
17:00

6. kolejka 22.09.2018

Dragon Szczyglice
15:0
Górzanka Nawojowa Góra
22.09.2018
16:00
Sportowiec Modlniczka
3:1
Sokół Rybna
22.09.2018
16:00
JKS Zelków
4:5
Strażak Rączna
22.09.2018
16:00
Nadwiślan Rusocice
Kmita Zabierzów
23.09.2018
16:00
Orlęta Rudawa
Liszczanka Liszki
23.09.2018
12:00
Wisła Jeziorzany
2:0
Tęcza Piekary
23.09.2018
16:00
Wisła Czernichów
1:2
Lotnik Kryspinów
23.09.2018
15:00

7. kolejka 29.09.2018

Lotnik Kryspinów
2:0
Sportowiec Modlniczka
29.09.2018
16:00
Sokół Rybna
0:3
JKS Zelków
29.09.2018
16:00
Liszczanka Liszki
Nadwiślan Rusocice
29.09.2018
16:00
Tęcza Piekary
1:0
Dragon Szczyglice
29.09.2018
16:00
Kmita Zabierzów
Wisła Czernichów
29.09.2018
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:8
Orlęta Rudawa
30.09.2018
16:00
Strażak Rączna
1:3
Wisła Jeziorzany
30.09.2018
16:00

8. kolejka 06.10.2018

Dragon Szczyglice
3:1
Strażak Rączna
06.10.2018
14:00
Wisła Jeziorzany
2:1
Sokół Rybna
06.10.2018
15:30
Kmita Zabierzów
Liszczanka Liszki
06.10.2018
15:30
JKS Zelków
Lotnik Kryspinów
07.10.2018
15:00
Orlęta Rudawa
6:2
Tęcza Piekary
07.10.2018
12:00
Wisła Czernichów
2:2
Sportowiec Modlniczka
07.10.2018
15:00
Nadwiślan Rusocice
5:2
Górzanka Nawojowa Góra
07.10.2018
15:00

9. kolejka 13.10.2018

Sokół Rybna
2:0
Dragon Szczyglice
13.10.2018
15:30
Lotnik Kryspinów
1:1
Wisła Jeziorzany
13.10.2018
16:00
Liszczanka Liszki
Wisła Czernichów
13.10.2018
16:00
Tęcza Piekary
4:0
Nadwiślan Rusocice
13.10.2018
15:00
Sportowiec Modlniczka
2:1
JKS Zelków
13.10.2018
13:30
Górzanka Nawojowa Góra
Kmita Zabierzów
14.10.2018
16:00
Strażak Rączna
2:1
Orlęta Rudawa
14.10.2018
15:00

10. kolejka 20.10.2018

Dragon Szczyglice
3:1
Lotnik Kryspinów
20.10.2018
14:00
Wisła Jeziorzany
2:3
Sportowiec Modlniczka
20.10.2018
15:00
Liszczanka Liszki
3:0
Górzanka Nawojowa Góra
20.10.2018
15:30
Kmita Zabierzów
Tęcza Piekary
20.10.2018
15:00
Orlęta Rudawa
3:1
Sokół Rybna
21.10.2018
12:00
Wisła Czernichów
1:3
JKS Zelków
21.10.2018
15:00
Nadwiślan Rusocice
3:1
Strażak Rączna
21.10.2018
15:00

11. kolejka 27.10.2018

Lotnik Kryspinów
2:1
Orlęta Rudawa
27.10.2018
15:00
Sokół Rybna
3:0
Nadwiślan Rusocice
27.10.2018
15:00
Sportowiec Modlniczka
Dragon Szczyglice
27.10.2018
12:00
JKS Zelków
2:1
Wisła Jeziorzany
27.10.2018
15:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:4
Wisła Czernichów
28.10.2018
14:00
Tęcza Piekary
Liszczanka Liszki
28.10.2018
14:00
Strażak Rączna
Kmita Zabierzów
28.10.2018
14:00

12. kolejka 03.11.2018

Dragon Szczyglice
1:1
JKS Zelków
03.11.2018
14:00
Liszczanka Liszki
Strażak Rączna
03.11.2018
13:00
Orlęta Rudawa
7:0
Sportowiec Modlniczka
04.11.2018
12:00
Wisła Czernichów
1:2
Wisła Jeziorzany
04.11.2018
14:00
Górzanka Nawojowa Góra
4:1
Tęcza Piekary
04.11.2018
14:00
Nadwiślan Rusocice
1:3
Lotnik Kryspinów
04.11.2018
14:00
Kmita Zabierzów
Sokół Rybna
04.11.2018
14:00

13. kolejka 10.11.2018

Sokół Rybna
3:2
Liszczanka Liszki
10.11.2018
14:00
Strażak Rączna
10:0
Górzanka Nawojowa Góra
10.11.2018
14:00
Sportowiec Modlniczka
3:0
Nadwiślan Rusocice
10.11.2018
14:00
Wisła Jeziorzany
Dragon Szczyglice
10.11.2018
14:00
JKS Zelków
2:3
Orlęta Rudawa
10.11.2018
14:00
Tęcza Piekary
0:1
Wisła Czernichów
10.11.2018
14:00
Lotnik Kryspinów
Kmita Zabierzów
11.11.2018
11:00

14. kolejka 30.03.2019

Strażak Rączna
1:1
Tęcza Piekary
30.03.2019
16:00
Sokół Rybna
Górzanka Nawojowa Góra
30.03.2019
16:00
Sportowiec Modlniczka
Kmita Zabierzów
30.03.2019
16:00
JKS Zelków
0:1
Nadwiślan Rusocice
30.03.2019
15:00
Wisła Czernichów
1:1
Dragon Szczyglice
31.03.2019
15:00
Wisła Jeziorzany
1:2
Orlęta Rudawa
31.03.2019
15:00
Lotnik Kryspinów
Liszczanka Liszki
31.03.2019
15:00

15. kolejka 06.04.2019

Liszczanka Liszki
Sportowiec Modlniczka
06.04.2019
16:00
Kmita Zabierzów
JKS Zelków
06.04.2019
12:00
Orlęta Rudawa
6:3
Dragon Szczyglice
07.04.2019
12:00
Tęcza Piekary
1:3
Sokół Rybna
07.04.2019
15:00
Nadwiślan Rusocice
0:1
Wisła Jeziorzany
07.04.2019
16:00
Strażak Rączna
2:0
Wisła Czernichów
07.04.2019
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:5
Lotnik Kryspinów
07.04.2019
17:00

16. kolejka 13.04.2019

Sokół Rybna
2:0
Strażak Rączna
13.04.2019
15:00
JKS Zelków
Liszczanka Liszki
13.04.2019
16:00
Dragon Szczyglice
5:2
Nadwiślan Rusocice
13.04.2019
16:00
Wisła Jeziorzany
Kmita Zabierzów
13.04.2019
17:00
Lotnik Kryspinów
4:3
Tęcza Piekary
13.04.2019
16:00
Sportowiec Modlniczka
11:0
Górzanka Nawojowa Góra
14.04.2019
17:00
Wisła Czernichów
5:2
Orlęta Rudawa
14.04.2019
15:00

17. kolejka 20.04.2019

Kmita Zabierzów
Dragon Szczyglice
20.04.2019
16:00
Strażak Rączna
0:0
Lotnik Kryspinów
20.04.2019
15:30
Górzanka Nawojowa Góra
0:2
JKS Zelków
20.04.2019
14:00
Nadwiślan Rusocice
2:5
Orlęta Rudawa
20.04.2019
14:00
Tęcza Piekary
Sportowiec Modlniczka
20.04.2019
15:00
Sokół Rybna
2:0
Wisła Czernichów
20.04.2019
12:00
Liszczanka Liszki
Wisła Jeziorzany
20.04.2019
11:00

18. kolejka 27.04.2019

Lotnik Kryspinów
3:0
Sokół Rybna
27.04.2019
16:00
Dragon Szczyglice
Liszczanka Liszki
27.04.2019
17:00
Wisła Jeziorzany
9:0
Górzanka Nawojowa Góra
27.04.2019
17:00
Sportowiec Modlniczka
1:4
Strażak Rączna
27.04.2019
17:00
JKS Zelków
5:1
Tęcza Piekary
28.04.2019
16:00
Orlęta Rudawa
Kmita Zabierzów
28.04.2019
12:00
Wisła Czernichów
3:1
Nadwiślan Rusocice
28.04.2019
16:00

19. kolejka 01.05.2019

Górzanka Nawojowa Góra
1:0
Dragon Szczyglice
01.05.2019
17:00
Sokół Rybna
3:0
Sportowiec Modlniczka
01.05.2019
17:00
Strażak Rączna
1:3
JKS Zelków
01.05.2019
18:00
Kmita Zabierzów
3:0 v.o.
Nadwiślan Rusocice
01.05.2019
17:30
Tęcza Piekary
1:4
Wisła Jeziorzany
01.05.2019
17:00
Liszczanka Liszki
Orlęta Rudawa
05.06.2019
18:00
Lotnik Kryspinów
1:2
Wisła Czernichów
05.06.2019
18:00

20. kolejka 04.05.2019

Dragon Szczyglice
1:4
Tęcza Piekary
04.05.2019
17:00
Wisła Jeziorzany
Strażak Rączna
04.05.2019
17:00
Sportowiec Modlniczka
1:1
Lotnik Kryspinów
05.05.2019
17:00
JKS Zelków
4:2
Sokół Rybna
05.05.2019
16:00
Nadwiślan Rusocice
Liszczanka Liszki
05.05.2019
17:00
Wisła Czernichów
Kmita Zabierzów
05.05.2019
16:00
Orlęta Rudawa
Górzanka Nawojowa Góra
05.05.2019
12:00

21. kolejka 11.05.2019

Sokół Rybna
1:1
Wisła Jeziorzany
11.05.2019
17:00
Liszczanka Liszki
Kmita Zabierzów
11.05.2019
16:00
Lotnik Kryspinów
2:2
JKS Zelków
11.05.2019
16:00
Tęcza Piekary
1:5
Orlęta Rudawa
11.05.2019
18:00
Strażak Rączna
0:3
Dragon Szczyglice
12.05.2019
18:00
Sportowiec Modlniczka
4:3
Wisła Czernichów
12.05.2019
17:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:3
Nadwiślan Rusocice
12.05.2019
17:00

22. kolejka 18.05.2019

Wisła Jeziorzany
2:1
Lotnik Kryspinów
18.05.2019
17:00
Wisła Czernichów
Liszczanka Liszki
18.05.2019
17:00
JKS Zelków
2:3
Sportowiec Modlniczka
18.05.2019
16:00
Kmita Zabierzów
Górzanka Nawojowa Góra
18.05.2019
16:00
Nadwiślan Rusocice
4:3
Tęcza Piekary
19.05.2019
17:00
Orlęta Rudawa
2:4
Strażak Rączna
19.05.2019
12:00
Dragon Szczyglice
2:1
Sokół Rybna
05.06.2019
18:30

23. kolejka 25.05.2019

Górzanka Nawojowa Góra
0:8
Liszczanka Liszki
26.05.2019
17:00
JKS Zelków
5:1
Wisła Czernichów
26.05.2019
16:00
Sportowiec Modlniczka
1:2
Wisła Jeziorzany
05.06.2019
18:00
Tęcza Piekary
2:4
Kmita Zabierzów
05.06.2019
18:00
Strażak Rączna
5:0
Nadwiślan Rusocice
05.06.2019
18:00
Lotnik Kryspinów
2:1
Dragon Szczyglice
13.06.2019
18:30
Sokół Rybna
3:1
Orlęta Rudawa
13.06.2019
18:30

24. kolejka 01.06.2019

Dragon Szczyglice
Sportowiec Modlniczka
01.06.2019
14:30
Liszczanka Liszki
Tęcza Piekary
01.06.2019
17:00
Orlęta Rudawa
5:2
Lotnik Kryspinów
02.06.2019
12:00
Nadwiślan Rusocice
2:5
Sokół Rybna
02.06.2019
18:00
Wisła Jeziorzany
3:0
JKS Zelków
02.06.2019
16:00
Wisła Czernichów
4:0
Górzanka Nawojowa Góra
02.06.2019
17:00
Kmita Zabierzów
2:3
Strażak Rączna
02.06.2019
15:00

25. kolejka 08.06.2019

JKS Zelków
3:0
Dragon Szczyglice
08.06.2019
17:00
Wisła Jeziorzany
0:1
Wisła Czernichów
08.06.2019
17:00
Tęcza Piekary
11:0
Górzanka Nawojowa Góra
08.06.2019
16:00
Sokół Rybna
3:8
Kmita Zabierzów
08.06.2019
17:00
Strażak Rączna
Liszczanka Liszki
09.06.2019
17:00
Sportowiec Modlniczka
1:8
Orlęta Rudawa
09.06.2019
18:00
Lotnik Kryspinów
3:0
Nadwiślan Rusocice
09.06.2019
11:30

26. kolejka 15.06.2019

Liszczanka Liszki
Sokół Rybna
15.06.2019
18:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:5
Strażak Rączna
15.06.2019
16:00
Nadwiślan Rusocice
3:0 v.o.
Sportowiec Modlniczka
15.06.2019
18:00
Dragon Szczyglice
1:7
Wisła Jeziorzany
15.06.2019
18:00
Orlęta Rudawa
3:1
JKS Zelków
15.06.2019
18:00
Wisła Czernichów
4:0
Tęcza Piekary
15.06.2019
18:00
Kmita Zabierzów
Lotnik Kryspinów
15.06.2019
18:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 15.06.2019

15.06.2019
18:00
Liszczanka Liszki
Sokół Rybna
15.06.2019
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:5
Strażak Rączna
15.06.2019
18:00
Nadwiślan Rusocice
3:0 v.o.
Sportowiec Modlniczka
15.06.2019
18:00
Dragon Szczyglice
1:7
Wisła Jeziorzany
15.06.2019
18:00
Orlęta Rudawa
3:1
JKS Zelków
15.06.2019
18:00
Wisła Czernichów
4:0
Tęcza Piekary
15.06.2019
18:00
Kmita Zabierzów
Lotnik Kryspinów

26. kolejka 15.06.2019

15.06.2019
18:00
Liszczanka Liszki
Sokół Rybna
15.06.2019
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:5
Strażak Rączna
15.06.2019
18:00
Nadwiślan Rusocice
3:0 v.o.
Sportowiec Modlniczka
15.06.2019
18:00
Dragon Szczyglice
1:7
Wisła Jeziorzany
15.06.2019
18:00
Orlęta Rudawa
3:1
JKS Zelków
15.06.2019
18:00
Wisła Czernichów
4:0
Tęcza Piekary
15.06.2019
18:00
Kmita Zabierzów
Lotnik Kryspinów

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Arka Gdynia
2:2
Lechia Gdańsk
20.10.2019
15:00
Górnik Zabrze
1:1
ŁKS Łódź
20.10.2019
17:30
Raków Częstochowa
1:0
Śląsk Wrocław
21.10.2019
18:00

Fortuna I Liga

GKS Jastrzębie
:
Wigry Suwałki
22.10.2019
18:00
GKS Tychy
:
Miedź Legnica
22.10.2019
17:30
Puszcza Niepołomice
:
Warta Poznań
23.10.2019
 
Chrobry Głogów
:
Zagłębie Sosnowiec
23.10.2019
18:00
Odra Opole
:
Stal Mielec
24.10.2019
17:30

II liga

Pogoń Siedlce
3:4
Górnik Łęczna
20.10.2019
13:05
Lech II Poznań
0:1
Znicz Pruszków
20.10.2019
12:00
Znicz Pruszków
:
Garbarnia Kraków
23.10.2019
 

III liga, grupa IV

Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
Siarka Tarnobrzeg
20.10.2019
15:00
Stal Kraśnik
2:3
Hutnik Kraków
20.10.2019
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Cracovia II Kraków
2:1
Wiślanie Jaśkowice
20.10.2019
12:00
Orzeł Ryczów
0:1
Wisła II Kraków
20.10.2019
15:00
Czarni Staniątki
2:0
Sokół Kocmyrzów
20.10.2019
11:00
Pcimianka Pcim
1:0
MKS Trzebinia
20.10.2019
15:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wolania Wola Rzędzińska
1:1
Watra Białka Tatrzańska
20.10.2019
15:30
Wierchy Rabka Zdrój
0:1
Okocimski Brzesko
20.10.2019
14:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
3:0
Poprad Rytro
20.10.2019
11:00
GKS Drwinia
3:0
BKS Bochnia
20.10.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

LOT Balice
1:0
LKS Niedźwiedź
20.10.2019
15:30
Pogoń Miechów
2:0
Bolesław Bukowno
20.10.2019
15:15
Orzeł Iwanowice
2:7
Zieleńczanka Zielonki
20.10.2019
11:00
Proszowianka Proszowice
1:1
Prądniczanka Kraków
20.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
1:4
Hutnik II Kraków
20.10.2019
15:00
Bronowianka Kraków
2:0
Błękitni Modlnica
20.10.2019
15:30
Piast Wołowice
1:2
Wieczysta Kraków
20.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiślanka Grabie
4:1
Jordan Sum Zakliczyn
20.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Babia Góra Sucha Beskidzka
2:0
Halniak Maków Podhalański
20.10.2019
15:00
Tempo Białka
2:2
Nadwiślanin Gromiec
20.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Sokół Maszkienice
0:5
Orzeł Dębno
20.10.2019
14:00
Arkadia Olszyny
1:0
Radłovia Radłów
20.10.2019
14:00
Rylovia Rylowa
7:0
Raba Książnice
20.10.2019
12:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Polan Żabno
2:2
Pogórze
20.10.2019
11:00
Dunajec Zakliczyn
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
20.10.2019
14:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:0
Zorza Zaczarnie
20.10.2019
15:00
Unia Niedomice
1:3
LKS Ładna
20.10.2019
15:00
GLKS Gromnik
4:2
Dunajec Zbylitowska Góra
20.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Łużna
0:4
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2019
14:00
LKS Korzenna
3:1
LKS Uście Gorlickie
20.10.2019
12:00
Grybovia Grybów
4:2
Kolejarz Stróże
20.10.2019
14:00
Zyndram
1:6
Sokół Stary Sącz
20.10.2019
11:00
Łosoś Łososina Dolna
3:0
LKS Zagórzany
20.10.2019
15:30
Hart Tęgoborze
1:1
LKS Kobylanka
20.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Huragan Waksmund
2:0
Laskovia
20.10.2019
15:30
Babia Góra Lipnica Wielka
0:1
Granit Czarna Góra
20.10.2019
15:00
LKS Szaflary
3:4
Czarni Czarny Dunajec
20.10.2019
15:00
Jarmuta
2:4
AKS Ujanowice
20.10.2019
15:00
Krokus
4:4
Turbacz Mszana Dolna
20.10.2019
16:00

Klasa A (Kraków I)

Spartak Wielkanoc
0:1
Jastrzębiec Książ Wielki
20.10.2019
15:30
Bibiczanka Bibice
1:1
Wierzbowianka Wierzbno
20.10.2019
15:00
Strażak Goszcza
1:4
Szreniawa Koszyce
20.10.2019
15:00
Galicja Raciborowice
3:3
Michałowianka Michałowice
20.10.2019
15:00
Kapitol Racławice
1:3
Czarni 03 Grzegorzowice
20.10.2019
11:00

Klasa A (Kraków II)

Strażak Rączna
2:2
Lotnik Kryspinów
20.10.2019
15:00
Maszycanka Maszyce
7:4
Iskra Czułów
20.10.2019
14:00
Sportowiec Modlniczka
0:4
Wisła Rząska
20.10.2019
15:30

Klasa A (Kraków III)

Cedronka Wola Radziszowska
2:1
Kabel Kraków
20.10.2019
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Wolni Kłaj
1:0
Strażak Kokotów
20.10.2019
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:3
UKS Sygneczów
20.10.2019
15:00
Zryw Szarów
1:3
Piast Łapanów
20.10.2019
15:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
4:1
Karpaty Siepraw
20.10.2019
16:00

Klasa A (Olkusz)

Legion Bydlin
2:1
Spartak Charsznica
20.10.2019
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:1
Pilica Wierbka
20.10.2019
15:00
Leśnik Gorenice
8:0
Sokół Gołaczewy
20.10.2019
15:00
Wielmożanka Wielmoża
3:1
Centuria Chechło
20.10.2019
11:30
Promień Przeginia
3:2
Olimpia Łobzów
20.10.2019
15:00
Błysk Zederman
1:3
Prądnik Sułoszowa
20.10.2019
15:00

Klasa A (Chrzanów)

UKS Dulowa
9:0
Victoria Zalas
20.10.2019
15:30
Wolanka Wola Filipowska
3:2
Fablok Chrzanów
20.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków I)

Słomniczanka II Słomniki
3:1
Sparta Skrzeszowice
20.10.2019
15:00
LKS Niedźwiedź II
1:4
Agricola Klimontów
20.10.2019
15:00
Polonia Wilczkowice
5:0
LKS Polanowice
20.10.2019
13:00
Trątnowianka Trątnowice
3:3
Juvenia Prandocin
20.10.2019
12:00
Ekler Baranówka
2:0
Zawisza Sulechów
20.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków II)

Novi Narama
3:4
Niegoszowianka
20.10.2019
15:30
MKS Skała 2004
9:0
Bronowicki Kraków
20.10.2019
15:00
Kmita II Zabierzów
3:1
Potok Więckowice
20.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków III)

Universum Kraków
5:2
Wawel Kraków
20.10.2019
15:00
Kaszowianka II Kaszów
1:2
Pychowianka Kraków
20.10.2019
14:00
Grom Kraków
1:5
Rybitwy Kraków
20.10.2019
14:00
Dragoons Kraków
1:2
Victoria Kraków
20.10.2019
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Sparta Przeginia Duchowna
0:2
Nadwiślan Rusocice
20.10.2019
11:00
Pozowianka Pozowice
4:2
Lotnik II Kryspinów
20.10.2019
13:30
Gwiazda Ściejowice
1:6
Skawinka II Skawina
20.10.2019
15:00
Borkowianka Borek Sz.
1:4
Piast Skawina
20.10.2019
15:00
Radziszowianka II
:
Trzebol Wielkie Drogi
20.10.2019
15:30

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
3:4
Ledniczanka
20.10.2019
15:00
Tęcza Słomiróg
0:2
Naprzód Ochmanów
20.10.2019
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
2:5
Gryf Wiatowice
20.10.2019
15:00

Klasa B (Myślenice I)

Cyrhla Krzczonów
1:0
Grodzisko Raciechowice
20.10.2019
14:00
Sęp Droginia
0:3
Iskra Brzączowice
20.10.2019
15:00
Orzeł Nowa Wieś
3:1
Orzeł II Myślenice
20.10.2019
15:00

Klasa B (Myślenice II)

Górki II Myślenice
0:3
Szczebel Lubień
20.10.2019
15:00

Klasa B (Olkusz I)

Orzeł K.
5:0
Pilica Wierbka
20.10.2019
13:00
Piliczanka Pilica
1:1
Hetman Dłużec
20.10.2019
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Czapla Czaple Male
1:4
Northstar Miechów
20.10.2019
11:00
Cobra Wężerów
0:4
Dłubnia Trzyciąż
20.10.2019
12:00
Victoria Smroków
4:0
Zryw Przesławice
20.10.2019
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
8:3
Nidzica Słaboszów
20.10.2019
11:00

Klasa C (Wieliczka)

Contra II
0:5
Zieloni II Niegowić
20.10.2019
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
5:0
Czarni II Staniątki
20.10.2019
15:00
Czarnochowice II
0:4
Promień Zakrzowiec
20.10.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Górnik Zabrze
2:1
Lechia
20.10.2019
12:00
Cracovia Kraków
2:3
Wisła Kraków
20.10.2019
11:00
Escola Varsovia Warszawa
0:4
Gwarek Zabrze
20.10.2019
13:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
23.10.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Podgórze Kraków
1:6
Cracovia Kraków
20.10.2019
10:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

AP 21 Kraków
0:5
Górnik Ł.
20.10.2019
12:00
Stal Rz.
1:2
KKP Korona
20.10.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Garbarnia Kraków
6:0
Górnik Wieliczka
20.10.2019
10:00
Tarnovia Tarnów
3:0
Orkan Raba Wyżna
20.10.2019
10:00
Spartak S.
2:1
Pcimianka Pcim
20.10.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
1:2
Unia Tarnów
20.10.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Unia Tarnów
1:3
Sandecja II Nowy Sącz
20.10.2019
10:30

II Małopolska Liga Trampkarzy

Respect Szalowa
:
Podhale Nowy Targ
21.10.2019
19:00

I Małopolska Liga Młodzików

Cracovia Kraków
1:0
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2019
12:00
Podhale Nowy Targ
:
AS Progres Kraków
23.10.2019
16:00
Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
24.10.2019
15:00

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Tarnów
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.10.2019
15:00
Unia Oświęcim
:
TS Wisła I Kraków
24.10.2019
16:00

I liga kobiet, gr. południowa

Sparta Daleszyce
1:2
Respekt Myślenice
20.10.2019
12:00
SWD Wodzisław
3:2
Resovia Rzeszów
20.10.2019
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Sparta Daleszyce
23.10.2019
 
Tarnovia Tarnów
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
23.10.2019
15:30
Czwórka Radom
:
SWD Wodzisław
23.10.2019
 
Resovia Rzeszów
:
ISD-AJD Częstochowa
23.10.2019
 
Respekt Myślenice
:
ROW Rybnik
23.10.2019
15:00
Rekord Bielsko Biała
:
Wanda Nowa Huta
23.10.2019
13:30

II liga kobiet, gr. małopolska

Izolator Boguchwała
3:0
Starówka Nowy Sącz
20.10.2019
14:30
KSP Kielce
3:0
Hetman Włoszczowa
20.10.2019
15:00

III liga kobiet, gr. małopolska

Victoria Zalas
1:7
Dąb Zabierzów Bocheński
20.10.2019
15:00
Bronowianka Kraków
4:2
Pogorzanka Pogorzyce
20.10.2019
10:00
Górnik Wieliczka
2:4
Prądniczanka II Kraków
20.10.2019
13:00
Podgórze Kraków
23:0
Rysy II Bukowina Tatrzańska
20.10.2019
15:00

IV liga małopolska (zachód)

Skawinka Skawina
1:5
Wisła Brzeźnica
20.10.2019
14:00
W pierwotnym terminie 12 października odwołany. Zmiana gospodarza

IV liga małopolska (wschód)

Nieszkowianka Nieszkowice
:
Uran Łukowica
20.10.2019
 

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

UKS Staszkówka Jelna
4:1
Resovia Rzeszów
20.10.2019
14:00
Unia Opole
3:0
ROW Rybnik
20.10.2019
12:30
Bronowianka Kraków
12:0
Zabrze
20.10.2019
12:30