facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 18.08.2018

Zieloni Niegowić
Czarnochowice
18.08.2018
18:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Czarnochowic, na boisku 0:2
UKS Sygneczów
1:1
Strażak Kokotów
18.08.2018
17:00
Złomex Branice
Contra Sułków
18.08.2018
11:00
Wolni Kłaj
1:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.08.2018
18:00
Piłkarz Podłęże
4:3
Wieliczanka Wieliczka
19.08.2018
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:0
Piast Łapanów
19.08.2018
18:00
Błękitni Bodzanów
3:2
Zryw Szarów
19.08.2018
17:30

2. kolejka 22.08.2018

Zryw Szarów
Złomex Branice
22.08.2018
18:00
Zieloni Niegowić
Contra Sułków
22.08.2018
18:00
Czarnochowice
Wolni Kłaj
22.08.2018
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Wilga Koźmice Wielkie
22.08.2018
18:00
Piast Łapanów
1:1
Wieliczanka Wieliczka
22.08.2018
18:00
Błękitni Bodzanów
Strażak Kokotów
22.08.2018
18:00
Piłkarz Podłęże
0:2
UKS Sygneczów
29.08.2018
18:00

3. kolejka 25.08.2018

Strażak Kokotów
Piłkarz Podłęże
25.08.2018
17:30
UKS Sygneczów
1:0
Piast Łapanów
25.08.2018
17:30
Wieliczanka Wieliczka
1:5
Nadwiślanka Nowe Brzesko
25.08.2018
17:30
Zieloni Niegowić
2:2
Zryw Szarów
25.08.2018
17:30
Wilga Koźmice Wielkie
3:1
Czarnochowice
26.08.2018
17:30
Wolni Kłaj
7:2
Contra Sułków
26.08.2018
17:00
Złomex Branice
1:2
Błękitni Bodzanów
26.08.2018
17:00

4. kolejka 01.09.2018

Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:3
UKS Sygneczów
01.09.2018
17:30
Złomex Branice
2:2
Zieloni Niegowić
01.09.2018
17:00
Wieliczanka Wieliczka
Czarnochowice
01.09.2018
15:30
Błękitni Bodzanów
Piłkarz Podłęże
01.09.2018
17:00
Piast Łapanów
6:3
Strażak Kokotów
02.09.2018
17:30
Wilga Koźmice Wielkie
1:3
Contra Sułków
02.09.2018
17:00
Zryw Szarów
1:3
Wolni Kłaj
10.11.2018
13:00

5. kolejka 08.09.2018

Wieliczanka Wieliczka
2:4
Contra Sułków
08.09.2018
17:00
Piłkarz Podłęże
Piast Łapanów
08.09.2018
12:30
UKS Sygneczów
2:2
Czarnochowice
08.09.2018
17:00
Zieloni Niegowić
Błękitni Bodzanów
08.09.2018
11:00
Strażak Kokotów
0:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
09.09.2018
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:2
Zryw Szarów
09.09.2018
17:00
Wolni Kłaj
2:1
Złomex Branice
09.09.2018
17:00

6. kolejka 15.09.2018

Błękitni Bodzanów
Piast Łapanów
15.09.2018
12:00
Złomex Branice
5:2
Wilga Koźmice Wielkie
15.09.2018
17:00
Contra Sułków
2:0
UKS Sygneczów
15.09.2018
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:1
Piłkarz Podłęże
15.09.2018
17:00
Strażak Kokotów
1:3
Czarnochowice
16.09.2018
17:00
Zieloni Niegowić
4:5
Wolni Kłaj
16.09.2018
17:00
Zryw Szarów
1:2
Wieliczanka Wieliczka
16.09.2018
17:00

7. kolejka 22.09.2018

Wieliczanka Wieliczka
1:2
Złomex Branice
22.09.2018
16:30
Wolni Kłaj
4:1
Błękitni Bodzanów
23.09.2018
16:00
Piłkarz Podłęże
2:3
Czarnochowice
23.09.2018
16:30
Piast Łapanów
1:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
23.09.2018
16:30
Strażak Kokotów
2:1
Contra Sułków
23.09.2018
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
0:3
Zieloni Niegowić
23.09.2018
16:30
UKS Sygneczów
1:3
Zryw Szarów
23.09.2018
16:00

8. kolejka 29.09.2018

Złomex Branice
5:2
UKS Sygneczów
29.09.2018
11:00
Contra Sułków
4:2
Piłkarz Podłęże
29.09.2018
16:00
Czarnochowice
2:0
Piast Łapanów
29.09.2018
16:30
Zieloni Niegowić
Wieliczanka Wieliczka
29.09.2018
15:00
Zryw Szarów
Strażak Kokotów
29.09.2018
16:30
Błękitni Bodzanów
Nadwiślanka Nowe Brzesko
29.09.2018
16:30
Wolni Kłaj
1:0
Wilga Koźmice Wielkie
30.09.2018
16:00

9. kolejka 06.10.2018

UKS Sygneczów
3:1
Zieloni Niegowić
06.10.2018
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
Czarnochowice
07.10.2018
11:00
Piłkarz Podłęże
1:2
Zryw Szarów
07.10.2018
14:00
Piast Łapanów
2:1
Contra Sułków
07.10.2018
16:00
Strażak Kokotów
1:2
Złomex Branice
07.10.2018
16:00
Wolni Kłaj
Wieliczanka Wieliczka
07.10.2018
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
2:4
Błękitni Bodzanów
07.10.2018
16:00

10. kolejka 13.10.2018

Złomex Branice
Piłkarz Podłęże
13.10.2018
11:00
Contra Sułków
Nadwiślanka Nowe Brzesko
13.10.2018
15:30
Zieloni Niegowić
3:0
Strażak Kokotów
13.10.2018
15:30
Wolni Kłaj
UKS Sygneczów
14.10.2018
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
2:0
Wieliczanka Wieliczka
14.10.2018
15:30
Zryw Szarów
2:2
Piast Łapanów
14.10.2018
15:30
Błękitni Bodzanów
Czarnochowice
14.10.2018
15:00

11. kolejka 20.10.2018

Contra Sułków
1:5
Czarnochowice
20.10.2018
15:00
Wieliczanka Wieliczka
2:5
Błękitni Bodzanów
20.10.2018
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:1
Zryw Szarów
21.10.2018
10:00
Piłkarz Podłęże
0:1
Zieloni Niegowić
21.10.2018
14:00
Piast Łapanów
3:3
Złomex Branice
21.10.2018
15:00
Strażak Kokotów
1:2
Wolni Kłaj
21.10.2018
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
3:3
UKS Sygneczów
21.10.2018
15:00

12. kolejka 27.10.2018

Złomex Branice
Nadwiślanka Nowe Brzesko
27.10.2018
15:00
Wieliczanka Wieliczka
UKS Sygneczów
27.10.2018
15:00
Zieloni Niegowić
Piast Łapanów
27.10.2018
15:00
Contra Sułków
3:5
Błękitni Bodzanów
27.10.2018
15:00
Wolni Kłaj
3:1
Piłkarz Podłęże
28.10.2018
13:30
Wilga Koźmice Wielkie
5:2
Strażak Kokotów
28.10.2018
14:00
Zryw Szarów
Czarnochowice
28.10.2018
14:00

13. kolejka 03.11.2018

Contra Sułków
4:0
Zryw Szarów
03.11.2018
14:00
UKS Sygneczów
2:4
Błękitni Bodzanów
03.11.2018
14:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
6:1
Zieloni Niegowić
04.11.2018
14:00
Piłkarz Podłęże
3:3
Wilga Koźmice Wielkie
04.11.2018
13:00
Piast Łapanów
4:3
Wolni Kłaj
04.11.2018
14:00
Czarnochowice
2:3
Złomex Branice
04.11.2018
12:00
Strażak Kokotów
0:0
Wieliczanka Wieliczka
04.11.2018
14:00

14. kolejka 23.03.2019

Czarnochowice
Zieloni Niegowić
23.03.2019
15:30
Contra Sułków
Złomex Branice
23.03.2019
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Wolni Kłaj
23.03.2019
15:30
Wieliczanka Wieliczka
Piłkarz Podłęże
23.03.2019
15:30
Strażak Kokotów
UKS Sygneczów
24.03.2019
15:30
Piast Łapanów
1:2
Wilga Koźmice Wielkie
24.03.2019
15:30
Zryw Szarów
Błękitni Bodzanów
24.03.2019
14:00

15. kolejka 30.03.2019

Contra Sułków
Zieloni Niegowić
30.03.2019
16:00
Wieliczanka Wieliczka
Piast Łapanów
30.03.2019
16:00
UKS Sygneczów
Piłkarz Podłęże
30.03.2019
15:00
Złomex Branice
4:1
Zryw Szarów
31.03.2019
14:30
Wolni Kłaj
Czarnochowice
31.03.2019
14:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
31.03.2019
12:00
Strażak Kokotów
2:0
Błękitni Bodzanów
31.03.2019
17:00

16. kolejka 06.04.2019

Wieliczanka Wieliczka
1:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
06.04.2019
17:00
Zryw Szarów
2:1
Zieloni Niegowić
06.04.2019
15:00
Czarnochowice
2:2
Wilga Koźmice Wielkie
06.04.2019
17:00
Contra Sułków
Wolni Kłaj
06.04.2019
17:00
Piłkarz Podłęże
1:3
Strażak Kokotów
07.04.2019
17:00
Piast Łapanów
6:0
UKS Sygneczów
07.04.2019
17:00
Błękitni Bodzanów
0:5
Złomex Branice
07.04.2019
16:00

17. kolejka 13.04.2019

UKS Sygneczów
3:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
13.04.2019
17:00
Zieloni Niegowić
Złomex Branice
13.04.2019
17:00
Czarnochowice
Wieliczanka Wieliczka
13.04.2019
17:00
Contra Sułków
3:1
Wilga Koźmice Wielkie
13.04.2019
17:00
Piłkarz Podłęże
Błękitni Bodzanów
14.04.2019
17:00
Strażak Kokotów
Piast Łapanów
14.04.2019
17:00
Wolni Kłaj
Zryw Szarów
14.04.2019
17:00

18. kolejka 20.04.2019

Piast Łapanów
Piłkarz Podłęże
20.04.2019
12:00
Czarnochowice
UKS Sygneczów
20.04.2019
13:00
Błękitni Bodzanów
2:1
Zieloni Niegowić
20.04.2019
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:3
Strażak Kokotów
20.04.2019
12:30
Zryw Szarów
2:1
Wilga Koźmice Wielkie
20.04.2019
13:30
Złomex Branice
Wolni Kłaj
20.04.2019
13:00
Contra Sułków
Wieliczanka Wieliczka
01.05.2019
17:00

19. kolejka 27.04.2019

UKS Sygneczów
1:2
Contra Sułków
27.04.2019
17:00
Czarnochowice
2:1
Strażak Kokotów
27.04.2019
17:00
Wieliczanka Wieliczka
0:4
Zryw Szarów
27.04.2019
17:00
Piast Łapanów
3:4
Błękitni Bodzanów
28.04.2019
17:30
Wilga Koźmice Wielkie
2:6
Złomex Branice
28.04.2019
17:00
Piłkarz Podłęże
Nadwiślanka Nowe Brzesko
28.04.2019
17:30
Wolni Kłaj
5:0
Zieloni Niegowić
28.04.2019
17:00

20. kolejka 04.05.2019

Złomex Branice
Wieliczanka Wieliczka
04.05.2019
17:00
Błękitni Bodzanów
2:2
Wolni Kłaj
04.05.2019
17:00
Czarnochowice
Piłkarz Podłęże
04.05.2019
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:1
Piast Łapanów
04.05.2019
17:30
Zieloni Niegowić
2:1
Wilga Koźmice Wielkie
04.05.2019
17:00
Contra Sułków
2:0
Strażak Kokotów
05.05.2019
17:00
Zryw Szarów
4:3
UKS Sygneczów
05.05.2019
16:00

21. kolejka 11.05.2019

UKS Sygneczów
2:5
Złomex Branice
11.05.2019
17:00
Piast Łapanów
3:3
Czarnochowice
11.05.2019
18:00
Wieliczanka Wieliczka
3:1
Zieloni Niegowić
11.05.2019
18:00
Piłkarz Podłęże
0:1
Contra Sułków
12.05.2019
18:00
Strażak Kokotów
2:2
Zryw Szarów
12.05.2019
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:3
Błękitni Bodzanów
12.05.2019
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:2
Wolni Kłaj
12.05.2019
18:00

22. kolejka 18.05.2019

Zieloni Niegowić
3:2
UKS Sygneczów
18.05.2019
18:00
Czarnochowice
0:6
Nadwiślanka Nowe Brzesko
18.05.2019
17:00
Contra Sułków
4:4
Piast Łapanów
18.05.2019
17:00
Błękitni Bodzanów
4:1
Wilga Koźmice Wielkie
18.05.2019
18:00
Zryw Szarów
Piłkarz Podłęże
19.05.2019
16:30
Złomex Branice
Strażak Kokotów
19.05.2019
17:30
Wolni Kłaj
Wieliczanka Wieliczka
12.06.2019
18:00

23. kolejka 15.06.2019

Piłkarz Podłęże
2:2
Złomex Branice
15.06.2019
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
9:1
Contra Sułków
15.06.2019
18:00
Strażak Kokotów
3:0
Zieloni Niegowić
15.06.2019
18:00
UKS Sygneczów
2:2
Wolni Kłaj
15.06.2019
18:00
Wieliczanka Wieliczka
1:3
Wilga Koźmice Wielkie
15.06.2019
18:00
Piast Łapanów
2:1
Zryw Szarów
15.06.2019
18:00
Czarnochowice
Błękitni Bodzanów
16.06.2019
17:00

24. kolejka 01.06.2019

Błękitni Bodzanów
3:0
Wieliczanka Wieliczka
01.06.2019
18:00
Zieloni Niegowić
2:3
Piłkarz Podłęże
01.06.2019
18:00
UKS Sygneczów
2:1
Wilga Koźmice Wielkie
01.06.2019
17:00
Czarnochowice
3:2
Contra Sułków
02.06.2019
17:00
Zryw Szarów
0:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
02.06.2019
17:00
Złomex Branice
Piast Łapanów
02.06.2019
18:00
Wolni Kłaj
4:0
Strażak Kokotów
02.06.2019
17:30

25. kolejka 08.06.2019

Nadwiślanka Nowe Brzesko
Złomex Branice
08.06.2019
18:00
UKS Sygneczów
3:1
Wieliczanka Wieliczka
08.06.2019
17:00
Czarnochowice
5:6
Zryw Szarów
08.06.2019
17:00
Piast Łapanów
1:3
Zieloni Niegowić
09.06.2019
18:00
Błękitni Bodzanów
2:0
Contra Sułków
09.06.2019
17:00
Piłkarz Podłęże
1:4
Wolni Kłaj
09.06.2019
18:00
Strażak Kokotów
1:0
Wilga Koźmice Wielkie
09.06.2019
18:00

26. kolejka 22.06.2019

Zryw Szarów
5:1
Contra Sułków
22.06.2019
17:00
Błękitni Bodzanów
3:0
UKS Sygneczów
22.06.2019
17:00
Zieloni Niegowić
2:4
Nadwiślanka Nowe Brzesko
22.06.2019
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:4
Piłkarz Podłęże
22.06.2019
17:00
Wolni Kłaj
4:1
Piast Łapanów
22.06.2019
17:00
Złomex Branice
Czarnochowice
22.06.2019
17:00
Wieliczanka Wieliczka
2:3
Strażak Kokotów
22.06.2019
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 22.06.2019

22.06.2019
17:00
Zryw Szarów
5:1
Contra Sułków
22.06.2019
17:00
Błękitni Bodzanów
3:0
UKS Sygneczów
22.06.2019
17:00
Zieloni Niegowić
2:4
Nadwiślanka Nowe Brzesko
22.06.2019
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:4
Piłkarz Podłęże
22.06.2019
17:00
Wolni Kłaj
4:1
Piast Łapanów
22.06.2019
17:00
Złomex Branice
Czarnochowice
22.06.2019
17:00
Wieliczanka Wieliczka
2:3
Strażak Kokotów

26. kolejka 22.06.2019

22.06.2019
17:00
Zryw Szarów
5:1
Contra Sułków
22.06.2019
17:00
Błękitni Bodzanów
3:0
UKS Sygneczów
22.06.2019
17:00
Zieloni Niegowić
2:4
Nadwiślanka Nowe Brzesko
22.06.2019
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:4
Piłkarz Podłęże
22.06.2019
17:00
Wolni Kłaj
4:1
Piast Łapanów
22.06.2019
17:00
Złomex Branice
Czarnochowice
22.06.2019
17:00
Wieliczanka Wieliczka
2:3
Strażak Kokotów

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Arka Gdynia
2:2
Lechia Gdańsk
20.10.2019
15:00
Górnik Zabrze
1:1
ŁKS Łódź
20.10.2019
17:30
Raków Częstochowa
1:0
Śląsk Wrocław
21.10.2019
18:00

Fortuna I Liga

GKS Jastrzębie
:
Wigry Suwałki
22.10.2019
18:00
GKS Tychy
:
Miedź Legnica
22.10.2019
17:30
Puszcza Niepołomice
:
Warta Poznań
23.10.2019
 
Chrobry Głogów
:
Zagłębie Sosnowiec
23.10.2019
18:00
Odra Opole
:
Stal Mielec
24.10.2019
17:30

II liga

Pogoń Siedlce
3:4
Górnik Łęczna
20.10.2019
13:05
Lech II Poznań
0:1
Znicz Pruszków
20.10.2019
12:00
Znicz Pruszków
:
Garbarnia Kraków
23.10.2019
 

III liga, grupa IV

Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
Siarka Tarnobrzeg
20.10.2019
15:00
Stal Kraśnik
2:3
Hutnik Kraków
20.10.2019
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Cracovia II Kraków
2:1
Wiślanie Jaśkowice
20.10.2019
12:00
Orzeł Ryczów
0:1
Wisła II Kraków
20.10.2019
15:00
Czarni Staniątki
2:0
Sokół Kocmyrzów
20.10.2019
11:00
Pcimianka Pcim
1:0
MKS Trzebinia
20.10.2019
15:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wolania Wola Rzędzińska
1:1
Watra Białka Tatrzańska
20.10.2019
15:30
Wierchy Rabka Zdrój
0:1
Okocimski Brzesko
20.10.2019
14:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
3:0
Poprad Rytro
20.10.2019
11:00
GKS Drwinia
3:0
BKS Bochnia
20.10.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

LOT Balice
1:0
LKS Niedźwiedź
20.10.2019
15:30
Pogoń Miechów
2:0
Bolesław Bukowno
20.10.2019
15:15
Orzeł Iwanowice
2:7
Zieleńczanka Zielonki
20.10.2019
11:00
Proszowianka Proszowice
1:1
Prądniczanka Kraków
20.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
1:4
Hutnik II Kraków
20.10.2019
15:00
Bronowianka Kraków
2:0
Błękitni Modlnica
20.10.2019
15:30
Piast Wołowice
1:2
Wieczysta Kraków
20.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiślanka Grabie
4:1
Jordan Sum Zakliczyn
20.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Babia Góra Sucha Beskidzka
2:0
Halniak Maków Podhalański
20.10.2019
15:00
Tempo Białka
2:2
Nadwiślanin Gromiec
20.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Sokół Maszkienice
0:5
Orzeł Dębno
20.10.2019
14:00
Arkadia Olszyny
1:0
Radłovia Radłów
20.10.2019
14:00
Rylovia Rylowa
7:0
Raba Książnice
20.10.2019
12:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Polan Żabno
2:2
Pogórze
20.10.2019
11:00
Dunajec Zakliczyn
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
20.10.2019
14:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:0
Zorza Zaczarnie
20.10.2019
15:00
Unia Niedomice
1:3
LKS Ładna
20.10.2019
15:00
GLKS Gromnik
4:2
Dunajec Zbylitowska Góra
20.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Łużna
0:4
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2019
14:00
LKS Korzenna
3:1
LKS Uście Gorlickie
20.10.2019
12:00
Grybovia Grybów
4:2
Kolejarz Stróże
20.10.2019
14:00
Zyndram
1:6
Sokół Stary Sącz
20.10.2019
11:00
Łosoś Łososina Dolna
3:0
LKS Zagórzany
20.10.2019
15:30
Hart Tęgoborze
1:1
LKS Kobylanka
20.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Huragan Waksmund
2:0
Laskovia
20.10.2019
15:30
Babia Góra Lipnica Wielka
0:1
Granit Czarna Góra
20.10.2019
15:00
LKS Szaflary
3:4
Czarni Czarny Dunajec
20.10.2019
15:00
Jarmuta
2:4
AKS Ujanowice
20.10.2019
15:00
Krokus
4:4
Turbacz Mszana Dolna
20.10.2019
16:00

Klasa A (Kraków I)

Spartak Wielkanoc
0:1
Jastrzębiec Książ Wielki
20.10.2019
15:30
Bibiczanka Bibice
1:1
Wierzbowianka Wierzbno
20.10.2019
15:00
Strażak Goszcza
1:4
Szreniawa Koszyce
20.10.2019
15:00
Galicja Raciborowice
3:3
Michałowianka Michałowice
20.10.2019
15:00
Kapitol Racławice
1:3
Czarni 03 Grzegorzowice
20.10.2019
11:00

Klasa A (Kraków II)

Strażak Rączna
2:2
Lotnik Kryspinów
20.10.2019
15:00
Maszycanka Maszyce
7:4
Iskra Czułów
20.10.2019
14:00
Sportowiec Modlniczka
0:4
Wisła Rząska
20.10.2019
15:30

Klasa A (Kraków III)

Cedronka Wola Radziszowska
2:1
Kabel Kraków
20.10.2019
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Wolni Kłaj
1:0
Strażak Kokotów
20.10.2019
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:3
UKS Sygneczów
20.10.2019
15:00
Zryw Szarów
1:3
Piast Łapanów
20.10.2019
15:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
4:1
Karpaty Siepraw
20.10.2019
16:00

Klasa A (Olkusz)

Legion Bydlin
2:1
Spartak Charsznica
20.10.2019
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:1
Pilica Wierbka
20.10.2019
15:00
Leśnik Gorenice
8:0
Sokół Gołaczewy
20.10.2019
15:00
Wielmożanka Wielmoża
3:1
Centuria Chechło
20.10.2019
11:30
Promień Przeginia
3:2
Olimpia Łobzów
20.10.2019
15:00
Błysk Zederman
1:3
Prądnik Sułoszowa
20.10.2019
15:00

Klasa A (Chrzanów)

UKS Dulowa
9:0
Victoria Zalas
20.10.2019
15:30
Wolanka Wola Filipowska
3:2
Fablok Chrzanów
20.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków I)

Słomniczanka II Słomniki
3:1
Sparta Skrzeszowice
20.10.2019
15:00
LKS Niedźwiedź II
1:4
Agricola Klimontów
20.10.2019
15:00
Polonia Wilczkowice
5:0
LKS Polanowice
20.10.2019
13:00
Trątnowianka Trątnowice
3:3
Juvenia Prandocin
20.10.2019
12:00
Ekler Baranówka
2:0
Zawisza Sulechów
20.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków II)

Novi Narama
3:4
Niegoszowianka
20.10.2019
15:30
MKS Skała 2004
9:0
Bronowicki Kraków
20.10.2019
15:00
Kmita II Zabierzów
3:1
Potok Więckowice
20.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków III)

Universum Kraków
5:2
Wawel Kraków
20.10.2019
15:00
Kaszowianka II Kaszów
1:2
Pychowianka Kraków
20.10.2019
14:00
Grom Kraków
1:5
Rybitwy Kraków
20.10.2019
14:00
Dragoons Kraków
1:2
Victoria Kraków
20.10.2019
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Sparta Przeginia Duchowna
0:2
Nadwiślan Rusocice
20.10.2019
11:00
Pozowianka Pozowice
4:2
Lotnik II Kryspinów
20.10.2019
13:30
Gwiazda Ściejowice
1:6
Skawinka II Skawina
20.10.2019
15:00
Borkowianka Borek Sz.
1:4
Piast Skawina
20.10.2019
15:00
Radziszowianka II
:
Trzebol Wielkie Drogi
20.10.2019
15:30

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
3:4
Ledniczanka
20.10.2019
15:00
Tęcza Słomiróg
0:2
Naprzód Ochmanów
20.10.2019
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
2:5
Gryf Wiatowice
20.10.2019
15:00

Klasa B (Myślenice I)

Cyrhla Krzczonów
1:0
Grodzisko Raciechowice
20.10.2019
14:00
Sęp Droginia
0:3
Iskra Brzączowice
20.10.2019
15:00
Orzeł Nowa Wieś
3:1
Orzeł II Myślenice
20.10.2019
15:00

Klasa B (Myślenice II)

Górki II Myślenice
0:3
Szczebel Lubień
20.10.2019
15:00

Klasa B (Olkusz I)

Orzeł K.
5:0
Pilica Wierbka
20.10.2019
13:00
Piliczanka Pilica
1:1
Hetman Dłużec
20.10.2019
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Czapla Czaple Male
1:4
Northstar Miechów
20.10.2019
11:00
Cobra Wężerów
0:4
Dłubnia Trzyciąż
20.10.2019
12:00
Victoria Smroków
4:0
Zryw Przesławice
20.10.2019
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
8:3
Nidzica Słaboszów
20.10.2019
11:00

Klasa C (Wieliczka)

Contra II
0:5
Zieloni II Niegowić
20.10.2019
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
5:0
Czarni II Staniątki
20.10.2019
15:00
Czarnochowice II
0:4
Promień Zakrzowiec
20.10.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Górnik Zabrze
2:1
Lechia
20.10.2019
12:00
Cracovia Kraków
2:3
Wisła Kraków
20.10.2019
11:00
Escola Varsovia Warszawa
0:4
Gwarek Zabrze
20.10.2019
13:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
23.10.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Podgórze Kraków
1:6
Cracovia Kraków
20.10.2019
10:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

AP 21 Kraków
0:5
Górnik Ł.
20.10.2019
12:00
Stal Rz.
1:2
KKP Korona
20.10.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Garbarnia Kraków
6:0
Górnik Wieliczka
20.10.2019
10:00
Tarnovia Tarnów
3:0
Orkan Raba Wyżna
20.10.2019
10:00
Spartak S.
2:1
Pcimianka Pcim
20.10.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
1:2
Unia Tarnów
20.10.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Unia Tarnów
1:3
Sandecja II Nowy Sącz
20.10.2019
10:30

II Małopolska Liga Trampkarzy

Respect Szalowa
:
Podhale Nowy Targ
21.10.2019
19:00

I Małopolska Liga Młodzików

Cracovia Kraków
1:0
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2019
12:00
Podhale Nowy Targ
:
AS Progres Kraków
23.10.2019
16:00
Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
24.10.2019
15:00

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Tarnów
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.10.2019
15:00
Unia Oświęcim
:
TS Wisła I Kraków
24.10.2019
16:00

I liga kobiet, gr. południowa

Sparta Daleszyce
1:2
Respekt Myślenice
20.10.2019
12:00
SWD Wodzisław
3:2
Resovia Rzeszów
20.10.2019
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Sparta Daleszyce
23.10.2019
 
Tarnovia Tarnów
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
23.10.2019
15:30
Czwórka Radom
:
SWD Wodzisław
23.10.2019
 
Resovia Rzeszów
:
ISD-AJD Częstochowa
23.10.2019
 
Respekt Myślenice
:
ROW Rybnik
23.10.2019
15:00
Rekord Bielsko Biała
:
Wanda Nowa Huta
23.10.2019
13:30

II liga kobiet, gr. małopolska

Izolator Boguchwała
3:0
Starówka Nowy Sącz
20.10.2019
14:30
KSP Kielce
3:0
Hetman Włoszczowa
20.10.2019
15:00

III liga kobiet, gr. małopolska

Victoria Zalas
1:7
Dąb Zabierzów Bocheński
20.10.2019
15:00
Bronowianka Kraków
4:2
Pogorzanka Pogorzyce
20.10.2019
10:00
Górnik Wieliczka
2:4
Prądniczanka II Kraków
20.10.2019
13:00
Podgórze Kraków
23:0
Rysy II Bukowina Tatrzańska
20.10.2019
15:00

IV liga małopolska (zachód)

Skawinka Skawina
1:5
Wisła Brzeźnica
20.10.2019
14:00
W pierwotnym terminie 12 października odwołany. Zmiana gospodarza

IV liga małopolska (wschód)

Nieszkowianka Nieszkowice
:
Uran Łukowica
20.10.2019
 

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

UKS Staszkówka Jelna
4:1
Resovia Rzeszów
20.10.2019
14:00
Unia Opole
3:0
ROW Rybnik
20.10.2019
12:30
Bronowianka Kraków
12:0
Zabrze
20.10.2019
12:30