facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Myślenice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Tuż przed rozpoczęciem sezonu, z rozgrywek wycofały się Wrzosy Osieczany.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 03.11.2018

Skalnik Trzemeśnia
4:2
Iskra Brzączowice
03.11.2018
14:00
Zielonka Wrząsowice
Górki Myślenice
03.11.2018
14:00
Lubomir Wiśniowa
1:1
LKS Trzebunia
04.11.2018
13:00
Orzeł Nowa Wieś
1:4
Jordan Sum Zakliczyn
04.11.2018
14:00
Rokita Kornatka
6:2
Iskra Głogoczów
04.11.2018
13:00
Topór Tenczyn
3:1
Hejnał Krzyszkowice
04.11.2018
14:00
LKS Rudnik
2:5
Beskid Tokarnia
04.11.2018
13:00
Clavia Świątniki Górne pauzuje.

2. kolejka 11.08.2018

Clavia Świątniki Górne
Zielonka Wrząsowice
11.08.2018
17:00
Górki Myślenice
Topór Tenczyn
11.08.2018
18:00
Hejnał Krzyszkowice
Skalnik Trzemeśnia
12.08.2018
15:00
Iskra Brzączowice
4:1
Rokita Kornatka
12.08.2018
17:30
Iskra Głogoczów
0:1
Orzeł Nowa Wieś
12.08.2018
15:30
Jordan Sum Zakliczyn
1:0
Lubomir Wiśniowa
12.08.2018
16:00
Beskid Tokarnia
LKS Trzebunia
12.08.2018
13:00
LKS Rudnik pauzuje.

3. kolejka 15.08.2018

Zielonka Wrząsowice
LKS Rudnik
14.08.2018
18:30
LKS Trzebunia
2:6
Jordan Sum Zakliczyn
15.08.2018
17:00
Lubomir Wiśniowa
2:0
Iskra Głogoczów
15.08.2018
17:00
Iskra Brzączowice
1:2
Orzeł Nowa Wieś
15.08.2018
17:30
Rokita Kornatka
3:3
Hejnał Krzyszkowice
15.08.2018
18:00
Skalnik Trzemeśnia
Górki Myślenice
15.08.2018
17:00
Topór Tenczyn
1:2
Clavia Świątniki Górne
15.08.2018
18:00
Beskid Tokarnia pauzuje.

4. kolejka 18.08.2018

LKS Rudnik
3:1
Topór Tenczyn
18.08.2018
17:00
Clavia Świątniki Górne
4:1
Skalnik Trzemeśnia
18.08.2018
17:00
Górki Myślenice
Rokita Kornatka
18.08.2018
18:00
Iskra Brzączowice
1:3
Lubomir Wiśniowa
19.08.2018
17:30
Iskra Głogoczów
0:0
LKS Trzebunia
19.08.2018
17:00
Beskid Tokarnia
3:2
Jordan Sum Zakliczyn
19.08.2018
16:00
Hejnał Krzyszkowice
4:1
Orzeł Nowa Wieś
20.09.2018
17:00
Zielonka Wrząsowice pauzuje.

5. kolejka 25.08.2018

Jordan Sum Zakliczyn
5:1
Iskra Głogoczów
25.08.2018
17:00
LKS Trzebunia
1:2
Iskra Brzączowice
25.08.2018
17:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Hejnał Krzyszkowice
25.08.2018
17:00
Zielonka Wrząsowice
2:4
Beskid Tokarnia
25.08.2018
17:00
Orzeł Nowa Wieś
Górki Myślenice
26.08.2018
15:00
Rokita Kornatka
0:1
Clavia Świątniki Górne
26.08.2018
17:30
Skalnik Trzemeśnia
LKS Rudnik
26.08.2018
17:00
Topór Tenczyn pauzuje.

6. kolejka 29.08.2018

Beskid Tokarnia
0:1
Iskra Głogoczów
29.08.2018
18:00
Clavia Świątniki Górne
7:0
Orzeł Nowa Wieś
29.08.2018
17:30
Iskra Brzączowice
2:0
Jordan Sum Zakliczyn
29.08.2018
17:30
Hejnał Krzyszkowice
1:0
LKS Trzebunia
29.08.2018
18:00
LKS Rudnik
3:2
Rokita Kornatka
29.08.2018
18:00
Zielonka Wrząsowice
3:2
Topór Tenczyn
12.09.2018
17:00
Górki Myślenice
Lubomir Wiśniowa
31.10.2018
18:00
Skalnik Trzemeśnia pauzuje.

7. kolejka 01.09.2018

Topór Tenczyn
4:2
Beskid Tokarnia
01.09.2018
17:00
Skalnik Trzemeśnia
1:1
Zielonka Wrząsowice
01.09.2018
17:00
Lubomir Wiśniowa
2:2
Clavia Świątniki Górne
01.09.2018
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
Hejnał Krzyszkowice
01.09.2018
16:00
LKS Trzebunia
Górki Myślenice
01.09.2018
17:30
Orzeł Nowa Wieś
LKS Rudnik
02.09.2018
17:00
Iskra Głogoczów
3:2
Iskra Brzączowice
02.09.2018
16:30
Rokita Kornatka pauzuje.

8. kolejka 08.09.2018

Topór Tenczyn
0:3
Skalnik Trzemeśnia
08.09.2018
17:00
Beskid Tokarnia
Iskra Brzączowice
08.09.2018
15:00
Zielonka Wrząsowice
Rokita Kornatka
08.09.2018
17:00
Clavia Świątniki Górne
LKS Trzebunia
09.09.2018
16:30
Hejnał Krzyszkowice
1:2
Iskra Głogoczów
09.09.2018
11:00
Górki Myślenice
Jordan Sum Zakliczyn
09.09.2018
17:00
LKS Rudnik
0:0
Lubomir Wiśniowa
09.09.2018
16:00
Orzeł Nowa Wieś pauzuje.

9. kolejka 15.09.2018

Jordan Sum Zakliczyn
Clavia Świątniki Górne
15.09.2018
16:00
Skalnik Trzemeśnia
2:3
Beskid Tokarnia
16.09.2018
15:00
Rokita Kornatka
3:0
Topór Tenczyn
16.09.2018
17:00
Orzeł Nowa Wieś
1:1
Zielonka Wrząsowice
16.09.2018
14:00
Iskra Głogoczów
Górki Myślenice
16.09.2018
16:00
Iskra Brzączowice
5:2
Hejnał Krzyszkowice
16.09.2018
16:30
LKS Trzebunia
1:2
LKS Rudnik
16.09.2018
16:00
Lubomir Wiśniowa pauzuje.

10. kolejka 22.09.2018

Skalnik Trzemeśnia
Rokita Kornatka
22.09.2018
11:00
Górki Myślenice
Iskra Brzączowice
22.09.2018
17:00
Topór Tenczyn
6:0
Orzeł Nowa Wieś
23.09.2018
16:00
Beskid Tokarnia
2:4
Hejnał Krzyszkowice
23.09.2018
14:00
Clavia Świątniki Górne
1:0
Iskra Głogoczów
23.09.2018
16:30
Zielonka Wrząsowice
1:4
Lubomir Wiśniowa
23.09.2018
16:00
LKS Rudnik
Jordan Sum Zakliczyn
23.09.2018
15:00
LKS Trzebunia pauzuje.

11. kolejka 29.09.2018

Lubomir Wiśniowa
0:5
Topór Tenczyn
29.09.2018
16:00
Rokita Kornatka
3:2
Beskid Tokarnia
30.09.2018
15:00
Orzeł Nowa Wieś
2:2
Skalnik Trzemeśnia
30.09.2018
16:00
Iskra Głogoczów
2:2
LKS Rudnik
30.09.2018
15:30
Iskra Brzączowice
3:3
Clavia Świątniki Górne
30.09.2018
15:30
Hejnał Krzyszkowice
Górki Myślenice
30.09.2018
11:00
LKS Trzebunia
2:3
Zielonka Wrząsowice
30.09.2018
16:00
Jordan Sum Zakliczyn pauzuje.

12. kolejka 06.10.2018

Topór Tenczyn
0:0
LKS Trzebunia
06.10.2018
17:00
Skalnik Trzemeśnia
0:1
Lubomir Wiśniowa
06.10.2018
16:00
Zielonka Wrząsowice
1:3
Jordan Sum Zakliczyn
06.10.2018
16:00
Beskid Tokarnia
Górki Myślenice
07.10.2018
14:00
Rokita Kornatka
3:0
Orzeł Nowa Wieś
07.10.2018
15:00
Clavia Świątniki Górne
0:2
Hejnał Krzyszkowice
07.10.2018
15:00
LKS Rudnik
1:1
Iskra Brzączowice
07.10.2018
14:00
Iskra Głogoczów pauzuje.

13. kolejka 13.10.2018

Jordan Sum Zakliczyn
Topór Tenczyn
13.10.2018
10:00
Górki Myślenice
Clavia Świątniki Górne
13.10.2018
15:00
LKS Trzebunia
1:4
Skalnik Trzemeśnia
13.10.2018
12:00
Lubomir Wiśniowa
0:0
Rokita Kornatka
14.10.2018
13:30
Orzeł Nowa Wieś
1:6
Beskid Tokarnia
14.10.2018
15:00
Iskra Głogoczów
0:1
Zielonka Wrząsowice
14.10.2018
15:30
Hejnał Krzyszkowice
0:2
LKS Rudnik
14.10.2018
11:00
Iskra Brzączowice pauzuje.

14. kolejka 20.10.2018

Topór Tenczyn
2:1
Iskra Głogoczów
20.10.2018
16:00
Skalnik Trzemeśnia
3:4
Jordan Sum Zakliczyn
20.10.2018
16:00
Beskid Tokarnia
5:0
Clavia Świątniki Górne
20.10.2018
15:00
Zielonka Wrząsowice
2:3
Iskra Brzączowice
20.10.2018
16:00
LKS Rudnik
Górki Myślenice
20.10.2018
14:30
Rokita Kornatka
3:0
LKS Trzebunia
21.10.2018
15:00
Orzeł Nowa Wieś
1:0
Lubomir Wiśniowa
21.10.2018
15:00
Hejnał Krzyszkowice pauzuje.

15. kolejka 27.10.2018

Iskra Głogoczów
2:2
Skalnik Trzemeśnia
27.10.2018
14:00
Clavia Świątniki Górne
3:2
LKS Rudnik
27.10.2018
14:00
Hejnał Krzyszkowice
1:3
Zielonka Wrząsowice
27.10.2018
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
3:2
Rokita Kornatka
27.10.2018
15:00
Lubomir Wiśniowa
2:2
Beskid Tokarnia
28.10.2018
15:00
Iskra Brzączowice
3:8
Topór Tenczyn
28.10.2018
14:30
LKS Trzebunia
2:3
Orzeł Nowa Wieś
28.10.2018
14:00
Górki Myślenice pauzuje.

16. kolejka 30.03.2019

Górki Myślenice
Zielonka Wrząsowice
30.03.2019
16:00
LKS Trzebunia
Lubomir Wiśniowa
30.03.2019
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
Orzeł Nowa Wieś
30.03.2019
15:00
Iskra Brzączowice
2:2
Skalnik Trzemeśnia
31.03.2019
15:00
Iskra Głogoczów
0:0
Rokita Kornatka
31.03.2019
16:00
Hejnał Krzyszkowice
Topór Tenczyn
31.03.2019
11:00
Beskid Tokarnia
4:2
LKS Rudnik
31.03.2019
13:30
Clavia Świątniki Górne pauzuje.

17. kolejka 06.04.2019

Zielonka Wrząsowice
Clavia Świątniki Górne
06.04.2019
17:00
Skalnik Trzemeśnia
2:2
Hejnał Krzyszkowice
06.04.2019
16:00
Lubomir Wiśniowa
Jordan Sum Zakliczyn
06.04.2019
16:00
Topór Tenczyn
Górki Myślenice
07.04.2019
15:30
Rokita Kornatka
3:0
Iskra Brzączowice
07.04.2019
14:00
Orzeł Nowa Wieś
1:2
Iskra Głogoczów
07.04.2019
17:00
LKS Trzebunia
1:3
Beskid Tokarnia
07.04.2019
14:00
LKS Rudnik pauzuje.

18. kolejka 13.04.2019

LKS Rudnik
5:3
Zielonka Wrząsowice
13.04.2019
17:30
Jordan Sum Zakliczyn
2:2
LKS Trzebunia
13.04.2019
14:00
Górki Myślenice
Skalnik Trzemeśnia
13.04.2019
16:00
Clavia Świątniki Górne
8:3
Topór Tenczyn
13.04.2019
16:00
Iskra Głogoczów
1:3
Lubomir Wiśniowa
14.04.2019
16:30
Orzeł Nowa Wieś
5:0
Iskra Brzączowice
14.04.2019
17:00
Hejnał Krzyszkowice
2:1
Rokita Kornatka
14.04.2019
11:00
Beskid Tokarnia pauzuje.

19. kolejka 20.04.2019

Topór Tenczyn
2:0
LKS Rudnik
20.04.2019
15:30
Skalnik Trzemeśnia
0:1
Clavia Świątniki Górne
20.04.2019
15:00
Lubomir Wiśniowa
0:0
Iskra Brzączowice
20.04.2019
14:30
LKS Trzebunia
0:1
Iskra Głogoczów
20.04.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
Beskid Tokarnia
20.04.2019
14:00
Orzeł Nowa Wieś
Hejnał Krzyszkowice
20.04.2019
14:00
Rokita Kornatka
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00
Zielonka Wrząsowice pauzuje.

20. kolejka 27.04.2019

Iskra Głogoczów
Jordan Sum Zakliczyn
27.04.2019
17:00
Górki Myślenice
Orzeł Nowa Wieś
27.04.2019
17:00
Iskra Brzączowice
1:2
LKS Trzebunia
28.04.2019
17:00
Hejnał Krzyszkowice
2:1
Lubomir Wiśniowa
28.04.2019
11:00
Beskid Tokarnia
Zielonka Wrząsowice
28.04.2019
17:00
Clavia Świątniki Górne
4:4
Rokita Kornatka
28.04.2019
17:00
LKS Rudnik
1:4
Skalnik Trzemeśnia
28.04.2019
14:30
Topór Tenczyn pauzuje.

21. kolejka 22.05.2019

Rokita Kornatka
LKS Rudnik
30.04.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
Górki Myślenice
15.05.2019
18:00
Iskra Głogoczów
2:5
Beskid Tokarnia
22.05.2019
18:00
Orzeł Nowa Wieś
Clavia Świątniki Górne
22.05.2019
19:00
Jordan Sum Zakliczyn
Iskra Brzączowice
22.05.2019
18:00
Topór Tenczyn
Zielonka Wrząsowice
22.05.2019
18:00
LKS Trzebunia
2:4
Hejnał Krzyszkowice
05.06.2019
18:00
Skalnik Trzemeśnia pauzuje.

22. kolejka 04.05.2019

Zielonka Wrząsowice
Skalnik Trzemeśnia
04.05.2019
17:00
Górki Myślenice
LKS Trzebunia
04.05.2019
15:00
Beskid Tokarnia
7:1
Topór Tenczyn
05.05.2019
14:00
Clavia Świątniki Górne
3:2
Lubomir Wiśniowa
05.05.2019
17:00
Hejnał Krzyszkowice
Jordan Sum Zakliczyn
05.05.2019
11:00
LKS Rudnik
4:0
Orzeł Nowa Wieś
05.05.2019
17:30
Iskra Brzączowice
1:1
Iskra Głogoczów
05.05.2019
17:00
Rokita Kornatka pauzuje.

23. kolejka 11.05.2019

Skalnik Trzemeśnia
2:1
Topór Tenczyn
11.05.2019
16:00
LKS Trzebunia
1:3
Clavia Świątniki Górne
11.05.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
Górki Myślenice
11.05.2019
16:00
Rokita Kornatka
Zielonka Wrząsowice
12.05.2019
14:00
Iskra Głogoczów
1:3
Hejnał Krzyszkowice
12.05.2019
17:00
Lubomir Wiśniowa
1:3
LKS Rudnik
12.05.2019
17:00
Iskra Brzączowice
2:1
Beskid Tokarnia
05.06.2019
18:00
Orzeł Nowa Wieś pauzuje.

24. kolejka 18.05.2019

Clavia Świątniki Górne
2:7
Jordan Sum Zakliczyn
18.05.2019
17:00
Zielonka Wrząsowice
0:2
Orzeł Nowa Wieś
18.05.2019
17:00
Górki Myślenice
Iskra Głogoczów
18.05.2019
17:00
LKS Rudnik
2:0
LKS Trzebunia
18.05.2019
17:00
Beskid Tokarnia
1:2
Skalnik Trzemeśnia
19.05.2019
14:00
Hejnał Krzyszkowice
3:1
Iskra Brzączowice
19.05.2019
11:00
Topór Tenczyn
4:3
Rokita Kornatka
29.05.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa pauzuje.

25. kolejka 25.05.2019

Jordan Sum Zakliczyn
2:1
LKS Rudnik
25.05.2019
17:00
Rokita Kornatka
2:2
Skalnik Trzemeśnia
12.06.2019
18:00
Iskra Brzączowice
Górki Myślenice
13.06.2019
18:00
Orzeł Nowa Wieś
3:0
Topór Tenczyn
13.06.2019
18:00
Hejnał Krzyszkowice
2:2
Beskid Tokarnia
13.06.2019
18:00
Iskra Głogoczów
3:2
Clavia Świątniki Górne
13.06.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
4:1
Zielonka Wrząsowice
13.06.2019
18:00
LKS Trzebunia pauzuje.

26. kolejka 01.06.2019

Skalnik Trzemeśnia
3:1
Orzeł Nowa Wieś
01.06.2019
17:00
Clavia Świątniki Górne
1:5
Iskra Brzączowice
01.06.2019
16:00
Zielonka Wrząsowice
4:1
LKS Trzebunia
01.06.2019
16:00
Topór Tenczyn
5:1
Lubomir Wiśniowa
02.06.2019
13:00
Beskid Tokarnia
6:3
Rokita Kornatka
02.06.2019
14:00
LKS Rudnik
1:0
Iskra Głogoczów
02.06.2019
17:00
Górki Myślenice
Hejnał Krzyszkowice
02.06.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn pauzuje.

27. kolejka 08.06.2019

LKS Trzebunia
2:3
Topór Tenczyn
08.06.2019
10:00
Górki Myślenice
Beskid Tokarnia
08.06.2019
18:00
Orzeł Nowa Wieś
1:2
Rokita Kornatka
08.06.2019
17:30
Hejnał Krzyszkowice
1:4
Clavia Świątniki Górne
08.06.2019
15:00
Lubomir Wiśniowa
1:0
Skalnik Trzemeśnia
09.06.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:1
Zielonka Wrząsowice
09.06.2019
17:00
Iskra Brzączowice
4:4
LKS Rudnik
09.06.2019
17:30
Iskra Głogoczów pauzuje.

28. kolejka 15.06.2019

Skalnik Trzemeśnia
3:3
LKS Trzebunia
15.06.2019
17:00
Beskid Tokarnia
3:2
Orzeł Nowa Wieś
15.06.2019
16:00
Zielonka Wrząsowice
2:0
Iskra Głogoczów
15.06.2019
17:00
Topór Tenczyn
Jordan Sum Zakliczyn
16.06.2019
15:30
Clavia Świątniki Górne
Górki Myślenice
16.06.2019
18:30
Rokita Kornatka
1:0
Lubomir Wiśniowa
16.06.2019
18:00
LKS Rudnik
5:0
Hejnał Krzyszkowice
16.06.2019
11:00
Iskra Brzączowice pauzuje.

29. kolejka 19.06.2019

Iskra Głogoczów
1:7
Topór Tenczyn
19.06.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
2:0
Skalnik Trzemeśnia
19.06.2019
18:00
Clavia Świątniki Górne
4:2
Beskid Tokarnia
19.06.2019
18:00
Iskra Brzączowice
1:2
Zielonka Wrząsowice
19.06.2019
18:00
Górki Myślenice
LKS Rudnik
19.06.2019
18:00
LKS Trzebunia
2:1
Rokita Kornatka
19.06.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
2:0
Orzeł Nowa Wieś
19.06.2019
18:00
Hejnał Krzyszkowice pauzuje.

30. kolejka 22.06.2019

Skalnik Trzemeśnia
5:0
Iskra Głogoczów
22.06.2019
17:00
LKS Rudnik
0:1
Clavia Świątniki Górne
22.06.2019
17:00
Zielonka Wrząsowice
2:2
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2019
17:00
Rokita Kornatka
0:3
Jordan Sum Zakliczyn
22.06.2019
17:00
Beskid Tokarnia
1:3
Lubomir Wiśniowa
22.06.2019
17:00
Topór Tenczyn
4:2
Iskra Brzączowice
22.06.2019
17:00
Orzeł Nowa Wieś
2:2
LKS Trzebunia
22.06.2019
17:00
Górki Myślenice pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 22.06.2019

22.06.2019
17:00
Skalnik Trzemeśnia
5:0
Iskra Głogoczów
22.06.2019
17:00
LKS Rudnik
0:1
Clavia Świątniki Górne
22.06.2019
17:00
Zielonka Wrząsowice
2:2
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2019
17:00
Rokita Kornatka
0:3
Jordan Sum Zakliczyn
22.06.2019
17:00
Beskid Tokarnia
1:3
Lubomir Wiśniowa
22.06.2019
17:00
Topór Tenczyn
4:2
Iskra Brzączowice
22.06.2019
17:00
Orzeł Nowa Wieś
2:2
LKS Trzebunia
Górki Myślenice pauzuje.

30. kolejka 22.06.2019

22.06.2019
17:00
Skalnik Trzemeśnia
5:0
Iskra Głogoczów
22.06.2019
17:00
LKS Rudnik
0:1
Clavia Świątniki Górne
22.06.2019
17:00
Zielonka Wrząsowice
2:2
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2019
17:00
Rokita Kornatka
0:3
Jordan Sum Zakliczyn
22.06.2019
17:00
Beskid Tokarnia
1:3
Lubomir Wiśniowa
22.06.2019
17:00
Topór Tenczyn
4:2
Iskra Brzączowice
22.06.2019
17:00
Orzeł Nowa Wieś
2:2
LKS Trzebunia
Górki Myślenice pauzuje.

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
2:3
Wisła Kraków
16.09.2019
18:45
Garbarnia Kraków
2:2
Dąbski
16.09.2019
19:30
Wanda Kraków
2:6
Hutnik Kraków
16.09.2019
17:30
Cracovia Kraków
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
16.09.2019
17:30
Opatkowianka Opatkowice
1:0
Grębałowianka Kraków
16.09.2019
17:30

II liga oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
5:0
Victoria Kobierzyn
16.09.2019
17:30
Prokocim Kraków
:
Clepardia Kraków
16.09.2019
 
nie odbył się
Tyniec Kraków
2:2
Strzelcy
16.09.2019
17:30
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
16.09.2019
18:00
Borek Kraków
0:3
Armatura Kraków
16.09.2019
19:00

PKO Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
1:0
ŁKS Łódź
15.09.2019
15:00
Górnik Zabrze
0:0
Śląsk Wrocław
15.09.2019
17:30
Cracovia Kraków
2:0
Piast Gliwice
16.09.2019
18:00
Wisła Płock
:
Legia Warszawa
18.09.2019
18:00

Fortuna I Liga

Miedź Legnica
2:2
Olimpia Grudziądz
15.09.2019
12:45
Olimpia Grudziądz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.09.2019
19:00
Warta Poznań
:
Odra Opole
18.09.2019
20:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Miedź Legnica
18.09.2019
19:30
Stal Mielec
:
GKS Tychy
18.09.2019
19:00

II liga

Znicz Pruszków
1:2
Górnik Łęczna
15.09.2019
13:05
Gryf Wejherowo
1:4
Olimpia Elbląg
15.09.2019
17:00
Lech II Poznań
:
Górnik Polkowice
18.09.2019
17:00

III liga, grupa IV

Korona II Kielce
5:1
Hutnik Kraków
15.09.2019
13:00
Sokół Sieniawa
2:1
Hetman Zamość
15.09.2019
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Avia Świdnik
15.09.2019
16:00
Wisła Sandomierz
0:2
Motor Lublin
15.09.2019
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
2:3
Pcimianka Pcim
15.09.2019
16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:3
Unia Oświęcim
15.09.2019
16:00
Wisła II Kraków
3:2
Cracovia II Kraków
15.09.2019
13:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Sandecja II Nowy Sącz
0:1
Glinik Gorlice
15.09.2019
11:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
0:1
Wierchy Rabka Zdrój
15.09.2019
11:00
Poprad Rytro
:
Limanovia Limanowa
18.09.2019
16:30
Wolania Wola Rzędzińska
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
18.09.2019
16:30
Wierchy Rabka Zdrój
:
Barciczanka Barcice
18.09.2019
16:00
Glinik Gorlice
:
Orkan Szczyrzyc
18.09.2019
16:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
18.09.2019
16:30
BKS Bochnia
:
Sandecja II Nowy Sącz
18.09.2019
16:30
Lubań Maniowy
:
Poprad Muszyna
18.09.2019
16:30
Watra Białka Tatrzańska
:
Tarnovia Tarnów
18.09.2019
16:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
2:2
Prądniczanka Kraków
15.09.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kaszowianka Kaszów
1:0
Borek Kraków
15.09.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Radziszowianka Radziszów
4:0
Dziecanovia Dziekanowice
15.09.2019
16:00
Pasternik Ochojno
1:4
Górnik Wieliczka
15.09.2019
16:00
Targowianka Targowisko
1:3
Wiarusy Igołomia
15.09.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
2:1
Radłovia Radłów
15.09.2019
16:00
Olimpia Kąty
7:0
Olimpia B.
15.09.2019
13:00
Sokół Maszkienice
2:4
Arkadia Olszyny
15.09.2019
17:00
Rylovia Rylowa
1:1
Szreniawa Nowy Wiśnicz
15.09.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wisła Szczucin
0:2
Ciężkowianka Ciężkowice
15.09.2019
16:00
Pogórze
1:5
Zorza Zaczarnie
15.09.2019
16:00
Ikar Odporyszów
5:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
15.09.2019
16:00
LKS Ładna
1:0
Dunajec Zbylitowska Góra
15.09.2019
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Korzenna
1:1
Orzeł Wojnarowa
15.09.2019
11:00
Hart Tęgoborze
5:0
Grybovia Grybów
15.09.2019
14:00
Łosoś Łososina Dolna
6:0
Zyndram
15.09.2019
15:00
Kolejarz Stróże
1:2
Gród Podegrodzie
15.09.2019
15:00
LKS Zagórzany
1:0
LKS Łużna
15.09.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

AKS Ujanowice
2:1
Czarni Czarny Dunajec
15.09.2019
15:00
Laskovia
2:3
Granit Czarna Góra
15.09.2019
13:00
Jordan Jordanów
2:2
Turbacz Mszana Dolna
15.09.2019
17:00

Klasa A (Kraków I)

Spartak Wielkanoc
1:3
Strażak Goszcza
15.09.2019
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
5:3
Czarni 03 Grzegorzowice
15.09.2019
15:00
Bibiczanka Bibice
1:0
Kapitol Racławice
15.09.2019
16:00
Wierzbowianka Wierzbno
1:1
Płomień Kościelec
15.09.2019
17:00
Szreniawa Koszyce
2:2
Michałowianka Michałowice
15.09.2019
17:00

Klasa A (Kraków II)

Iskra Czułów
2:1
Lotnik Kryspinów
15.09.2019
16:00
Wisła Jeziorzany
3:0
Strażak Rączna
15.09.2019
16:00
Wisła Rząska
0:3
Dragon Szczyglice
15.09.2019
17:00

Klasa A (Kraków III)

Strzelcy Kraków
3:3
Podgórze Kraków
15.09.2019
17:00
Krakus Swoszowice
4:0
Cedronka Wola Radziszowska
15.09.2019
17:00
Płomień Kostrze
3:2
Tramwaj Kraków
15.09.2019
15:30

Klasa A (Wieliczka)

Wolni Kłaj
2:1
Złomex Branice
15.09.2019
17:00
Piast Łapanów
4:2
Piłkarz Podłęże
15.09.2019
17:00
Strażak Kokotów
2:0
Gwiazda Brzegi
15.09.2019
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
5:1
Zryw Szarów
15.09.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Lubomir Wiśniowa
2:0
Clavia Świątniki Górne
15.09.2019
16:30

Klasa A (Olkusz)

Wielmożanka Wielmoża
2:1
Leśnik Gorenice
15.09.2019
11:30
Przebój II Wolbrom
2:4
Olimpia Łobzów
15.09.2019
16:00
Prądnik Sułoszowa
3:4
Unia Jaroszowiec
15.09.2019
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
4:2
Tęcza Tenczynek
15.09.2019
17:00
SPRiN Regulice
5:2
Zagórzanka Zagórze
15.09.2019
15:00
Victoria Zalas
:
Zgoda Byczyna
18.09.2019
17:00
Zagórzanka Zagórze
:
Start Kamień
18.09.2019
16:30
Wisła Jankowice
:
Wolanka Wola Filipowska
18.09.2019
17:00
UKS Dulowa
:
Błyskawica Myślachowice
18.09.2019
17:00
Promyk Bolęcin
:
SPRiN Regulice
18.09.2019
17:00
Fablok Chrzanów
:
MKS Alwernia
18.09.2019
17:00
Wisełka Rozkochów
:
Ciężkowianka Jaworzno
18.09.2019
16:30

Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
7:0
Olimpia Czaple Wielkie
15.09.2019
14:00
Juvenia Prandocin
4:1
Ekler Baranówka
15.09.2019
16:00
LKS Niedźwiedź II
4:0
Kosynierzy Łuczyce
15.09.2019
17:00
Trątnowianka Trątnowice
1:8
Słomniczanka II Słomniki
15.09.2019
13:00

Klasa B (Kraków II)

Novi Narama
4:0
Fitball Szklary
15.09.2019
17:00
Niegoszowianka
0:1
Orzeł II Bębło
15.09.2019
16:00

Klasa B (Kraków III)

Wawel Kraków
1:4
Grom Kraków
15.09.2019
13:00
Universum Kraków
1:3
Albertus Kraków
15.09.2019
17:00
Kaszowianka II Kaszów
3:0
Bratniak Kraków
15.09.2019
17:00
Dragoons Kraków
3:5
Fairant Kraków
15.09.2019
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Skawinka II Skawina
2:1
Piast Skawina
15.09.2019
11:00
Sparta Przeginia Duchowna
7:1
Gwiazda Ściejowice
15.09.2019
11:00
Błękitni Czułówek
2:3
Pozowianka Pozowice
15.09.2019
14:00
Tęcza Piekary
6:2
Radziszowianka II
15.09.2019
15:00

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
1:2
Gdovia II Gdów
15.09.2019
16:30
Tęcza Słomiróg
1:4
Wieliczanka Wieliczka
15.09.2019
16:30
Ledniczanka
2:0
Górnik II Wieliczka
15.09.2019
11:00

Klasa B (Myślenice I)

Orzeł II Myślenice
3:2
Iskra Brzączowice
15.09.2019
16:00
Raba II Dobczyce
0:4
Sęp Droginia
15.09.2019
16:00
Karpaty II Siepraw
2:2
Jawor Jawornik
15.09.2019
16:30
Orzeł Nowa Wieś
3:1
Grodzisko Raciechowice
15.09.2019
17:00

Klasa B (Myślenice II)

Dukla Bysina
6:0
LKS Trzebunia
15.09.2019
16:00
Górki II Myślenice
0:4
Iskra Głogoczów
15.09.2019
16:00

Klasa B (Olkusz I)

Pilica Wierbka
0:2
Stare Bukowno
15.09.2019
11:30
Hetman Dłużec
7:0
Strumyk Zarzecze
15.09.2019
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Victoria Smroków
6:2
Trzy Buki Wierzchowisko
15.09.2019
11:00
Nidzica Słaboszów
:
Cobra Wężerów
15.09.2019
15:00
Zryw Przesławice
6:2
Czapla Czaple Male
15.09.2019
16:00

Klasa C (Wieliczka)

Contra II
3:2
Czarnochowice II
15.09.2019
16:00
Zieloni II Niegowić
1:3
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
15.09.2019
16:30

Centralna Liga Juniorów U-18

Jagiellonia
2:1
Korona Kielce
15.09.2019
12:00
Gwarek Zabrze
0:0
SMS Łódź
15.09.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Podgórze Kraków
1:1
Karpaty Krosno
15.09.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Motor Lublin
5:0
AP 21 Kraków
15.09.2019
13:00

Małopolska Liga Juniorów

Unia Tarnów
0:2
Garbarnia Kraków
15.09.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
1:2
Tarnovia Tarnów
15.09.2019
10:00
BKS Bochnia
3:0
Orkan Raba Wyżna
15.09.2019
12:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Tarnovia Tarnów
0:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15.09.2019
15:00
Pcimianka
3:2
Dunajec Nowy Sącz
15.09.2019
16:30
Hutnik Kraków
8:0
Garbarnia Kraków
15.09.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

MKS Trzebinia
2:0
Soła Oświęcim
15.09.2019
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
0:1
Okocimski Brzesko
15.09.2019
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Cracovia Kraków
18.09.2019
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

MOSiR Bochnia
2:1
Krakus Nowa Huta
15.09.2019
10:00
Limanovia
:
Respect Szalowa
16.09.2019
16:30

I Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
24:0
Podhale Nowy Targ
15.09.2019
16:30
Cracovia Kraków
2:1
Sandecja Nowy Sącz
15.09.2019
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
17.09.2019
15:30
Cracovia Kraków
:
AS Progres Kraków
18.09.2019
17:40

II Małopolska Liga Młodzików

TS Wisła I Kraków
4:0
Unia Tarnów
15.09.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Kalwarianka
17.09.2019
17:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Oświęcim
18.09.2019
17:00

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
0:5
Medyk Konin
15.09.2019
11:00
Mitech Żywiec
2:1
KKP Bydgoszcz
15.09.2019
12:00

I liga kobiet, gr. południowa

ISD-AJD Częstochowa
0:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
15.09.2019
12:00
Sparta Daleszyce
1:5
ROW Rybnik
15.09.2019
12:00
Rekord Bielsko Biała
5:1
Czwórka Radom
15.09.2019
13:00

II liga kobiet, gr. małopolska

Potok Sitno
2:1
Hetman Włoszczowa
15.09.2019
13:00
Izolator Boguchwała
0:4
Iskra Brzezinka
15.09.2019
11:00

III liga kobiet, gr. małopolska

Rysy II Bukowina Tatrzańska
1:5
Burza Roczyny
15.09.2019
16:00

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

Bronowianka Kraków
2:2
UKS Staszkówka Jelna
15.09.2019
10:00
SWD Wodzisław
3:4
Resovia Rzeszów
15.09.2019
12:00