facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Olkusz)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2018

Laskowianka Laski
2:1
Leśnik Gorenice
15.08.2018
17:00
Unia Jaroszowiec
Orzeł Kwaśniów
15.08.2018
17:00
Bolesław Bukowno
1:0
Legion Bydlin
15.08.2018
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:1
Strażak Przybysławice
15.08.2018
17:00
Promień Przeginia
2:0
Spartak Charsznica
15.08.2018
17:00
Hetman Dłużec
0:3
Pilica Wierbka
15.08.2018
17:00
Błysk Zederman
3:0
Olimpia Łobzów
15.08.2018
17:30
Centuria Chechło
1:2
Wielmożanka Wielmoża
15.08.2018
17:30

2. kolejka 18.08.2018

Pilica Wierbka
5:1
Orzeł Kwaśniów
18.08.2018
11:00
Olimpia Łobzów
0:0
Trzy Korony Żarnowiec
18.08.2018
17:30
Leśnik Gorenice
8:1
Unia Jaroszowiec
18.08.2018
17:30
Spartak Charsznica
2:2
Laskowianka Laski
18.08.2018
18:00
Strażak Przybysławice
5:0
Centuria Chechło
19.08.2018
11:00
Wielmożanka Wielmoża
2:2
Bolesław Bukowno
19.08.2018
11:00
Hetman Dłużec
5:2
Błysk Zederman
19.08.2018
16:00
Legion Bydlin
1:2
Promień Przeginia
19.08.2018
17:00

3. kolejka 25.08.2018

Błysk Zederman
0:3
Pilica Wierbka
25.08.2018
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
8:0
Hetman Dłużec
25.08.2018
17:00
Unia Jaroszowiec
2:2
Spartak Charsznica
25.08.2018
17:00
Laskowianka Laski
Legion Bydlin
25.08.2018
11:30
Orzeł Kwaśniów
0:5
Leśnik Gorenice
26.08.2018
13:00
Promień Przeginia
3:7
Wielmożanka Wielmoża
26.08.2018
16:00
Centuria Chechło
2:1
Olimpia Łobzów
26.08.2018
17:00
Bolesław Bukowno
3:1
Strażak Przybysławice
26.08.2018
17:00

4. kolejka 01.09.2018

Olimpia Łobzów
1:2
Bolesław Bukowno
01.09.2018
17:00
Błysk Zederman
0:2
Trzy Korony Żarnowiec
01.09.2018
17:00
Hetman Dłużec
3:1
Centuria Chechło
01.09.2018
17:00
Wielmożanka Wielmoża
2:1
Laskowianka Laski
02.09.2018
11:00
Spartak Charsznica
4:2
Orzeł Kwaśniów
02.09.2018
11:00
Pilica Wierbka
0:0
Leśnik Gorenice
02.09.2018
17:00
Strażak Przybysławice
2:1
Promień Przeginia
02.09.2018
15:00
Legion Bydlin
3:1
Unia Jaroszowiec
02.09.2018
17:00

5. kolejka 08.09.2018

Unia Jaroszowiec
2:1
Wielmożanka Wielmoża
08.09.2018
16:00
Bolesław Bukowno
2:0
Hetman Dłużec
08.09.2018
16:30
Centuria Chechło
4:1
Błysk Zederman
08.09.2018
17:00
Promień Przeginia
2:3
Olimpia Łobzów
08.09.2018
17:00
Laskowianka Laski
2:6
Strażak Przybysławice
08.09.2018
15:00
Leśnik Gorenice
3:2
Spartak Charsznica
08.09.2018
14:00
Orzeł Kwaśniów
1:6
Legion Bydlin
09.09.2018
13:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:1
Pilica Wierbka
09.09.2018
16:00

6. kolejka 15.09.2018

Olimpia Łobzów
3:3
Laskowianka Laski
12.09.2018
17:00
Pilica Wierbka
5:1
Spartak Charsznica
15.09.2018
16:00
Hetman Dłużec
2:2
Promień Przeginia
15.09.2018
16:30
Błysk Zederman
0:2
Bolesław Bukowno
15.09.2018
16:30
Trzy Korony Żarnowiec
1:2
Centuria Chechło
15.09.2018
16:00
Wielmożanka Wielmoża
2:0
Orzeł Kwaśniów
16.09.2018
11:00
Legion Bydlin
2:0
Leśnik Gorenice
16.09.2018
16:00
Strażak Przybysławice
10:1
Unia Jaroszowiec
16.09.2018
16:30

7. kolejka 22.09.2018

Bolesław Bukowno
1:0
Trzy Korony Żarnowiec
22.09.2018
16:00
Centuria Chechło
0:0
Pilica Wierbka
22.09.2018
16:00
Laskowianka Laski
5:4
Hetman Dłużec
22.09.2018
16:00
Spartak Charsznica
0:3
Legion Bydlin
23.09.2018
11:00
Unia Jaroszowiec
5:2
Olimpia Łobzów
23.09.2018
12:00
Promień Przeginia
4:2
Błysk Zederman
23.09.2018
16:00
Orzeł Kwaśniów
0:3
Strażak Przybysławice
23.09.2018
16:00
Leśnik Gorenice
1:1
Wielmożanka Wielmoża
23.09.2018
16:00

8. kolejka 29.09.2018

Hetman Dłużec
3:3
Unia Jaroszowiec
29.09.2018
16:00
Błysk Zederman
1:2
Laskowianka Laski
29.09.2018
16:00
Olimpia Łobzów
2:1
Orzeł Kwaśniów
29.09.2018
16:00
Pilica Wierbka
1:2
Legion Bydlin
29.09.2018
16:00
Centuria Chechło
0:11
Bolesław Bukowno
29.09.2018
16:00
Wielmożanka Wielmoża
3:1
Spartak Charsznica
30.09.2018
11:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:0
Promień Przeginia
30.09.2018
16:00
Strażak Przybysławice
1:0
Leśnik Gorenice
30.09.2018
16:00

9. kolejka 06.10.2018

Bolesław Bukowno
Pilica Wierbka
06.10.2018
16:00
Laskowianka Laski
0:1
Trzy Korony Żarnowiec
06.10.2018
16:00
Spartak Charsznica
0:1
Strażak Przybysławice
07.10.2018
11:00
Promień Przeginia
2:1
Centuria Chechło
07.10.2018
11:00
Orzeł Kwaśniów
1:2
Hetman Dłużec
07.10.2018
13:00
Legion Bydlin
2:2
Wielmożanka Wielmoża
07.10.2018
15:00
Unia Jaroszowiec
1:2
Błysk Zederman
07.10.2018
16:00
Leśnik Gorenice
Olimpia Łobzów
07.10.2018
16:00

10. kolejka 13.10.2018

Trzy Korony Żarnowiec
4:2
Unia Jaroszowiec
13.10.2018
15:00
Bolesław Bukowno
3:0
Promień Przeginia
13.10.2018
15:30
Centuria Chechło
Laskowianka Laski
13.10.2018
15:30
Olimpia Łobzów
1:2
Spartak Charsznica
13.10.2018
15:30
Hetman Dłużec
Leśnik Gorenice
14.10.2018
15:00
Błysk Zederman
2:2
Orzeł Kwaśniów
14.10.2018
15:30
Pilica Wierbka
3:2
Wielmożanka Wielmoża
14.10.2018
15:30
Strażak Przybysławice
3:3
Legion Bydlin
14.10.2018
15:30

11. kolejka 20.10.2018

Laskowianka Laski
1:5
Bolesław Bukowno
20.10.2018
15:00
Promień Przeginia
0:1
Pilica Wierbka
20.10.2018
15:00
Wielmożanka Wielmoża
3:2
Strażak Przybysławice
21.10.2018
11:00
Orzeł Kwaśniów
5:5
Trzy Korony Żarnowiec
21.10.2018
11:00
Spartak Charsznica
6:2
Hetman Dłużec
21.10.2018
11:00
Unia Jaroszowiec
0:5
Centuria Chechło
21.10.2018
14:00
Leśnik Gorenice
2:1
Błysk Zederman
21.10.2018
15:00
Legion Bydlin
2:2
Olimpia Łobzów
21.10.2018
15:00

12. kolejka 27.10.2018

Promień Przeginia
3:0 v.o.
Laskowianka Laski
27.10.2018
11:00
Trzy Korony Żarnowiec
Leśnik Gorenice
27.10.2018
14:00
Pilica Wierbka
1:3
Strażak Przybysławice
27.10.2018
14:30
Hetman Dłużec
Legion Bydlin
27.10.2018
15:00
Bolesław Bukowno
8:1
Unia Jaroszowiec
27.10.2018
15:00
Błysk Zederman
2:3
Spartak Charsznica
27.10.2018
15:00
Olimpia Łobzów
4:1
Wielmożanka Wielmoża
27.10.2018
15:00
Centuria Chechło
8:4
Orzeł Kwaśniów
28.10.2018
15:00

13. kolejka 03.11.2018

Laskowianka Laski
3:2
Pilica Wierbka
03.11.2018
14:00
Orzeł Kwaśniów
0:2
Bolesław Bukowno
04.11.2018
11:00
Wielmożanka Wielmoża
5:1
Hetman Dłużec
04.11.2018
11:00
Spartak Charsznica
3:1
Trzy Korony Żarnowiec
04.11.2018
11:00
Unia Jaroszowiec
1:2
Promień Przeginia
04.11.2018
14:00
Strażak Przybysławice
9:0
Olimpia Łobzów
04.11.2018
14:00
Leśnik Gorenice
Centuria Chechło
04.11.2018
14:00
Legion Bydlin
4:1
Błysk Zederman
04.11.2018
14:00

14. kolejka 10.11.2018

Pilica Wierbka
0:1
Olimpia Łobzów
10.11.2018
13:00
Bolesław Bukowno
6:1
Leśnik Gorenice
10.11.2018
13:30
Błysk Zederman
0:1
Wielmożanka Wielmoża
10.11.2018
13:30
Hetman Dłużec
2:6
Strażak Przybysławice
10.11.2018
13:30
Centuria Chechło
1:3
Spartak Charsznica
10.11.2018
13:30
Laskowianka Laski
9:2
Unia Jaroszowiec
10.11.2018
13:30
Trzy Korony Żarnowiec
1:0
Legion Bydlin
11.11.2018
13:00
Promień Przeginia
2:3
Orzeł Kwaśniów
11.11.2018
13:30

15. kolejka 17.11.2018

Olimpia Łobzów
3:1
Hetman Dłużec
17.11.2018
13:30
Spartak Charsznica
0:2
Bolesław Bukowno
17.11.2018
13:30
Wielmożanka Wielmoża
3:0
Trzy Korony Żarnowiec
17.11.2018
13:00
Orzeł Kwaśniów
2:4
Laskowianka Laski
17.11.2018
12:00
Unia Jaroszowiec
3:0
Pilica Wierbka
18.11.2018
11:00
Legion Bydlin
8:0
Centuria Chechło
18.11.2018
11:00
Leśnik Gorenice
2:2
Promień Przeginia
18.11.2018
13:30
Strażak Przybysławice
3:2
Błysk Zederman
18.11.2018
13:30

16. kolejka 16.03.2019

Leśnik Gorenice
Laskowianka Laski
16.03.2019
15:00
Pilica Wierbka
Hetman Dłużec
16.03.2019
11:00
Orzeł Kwaśniów
2:6
Unia Jaroszowiec
17.03.2019
13:00
Legion Bydlin
Bolesław Bukowno
17.03.2019
15:00
Strażak Przybysławice
2:2
Trzy Korony Żarnowiec
17.03.2019
11:00
Spartak Charsznica
1:1
Promień Przeginia
17.03.2019
11:00
Olimpia Łobzów
1:0
Błysk Zederman
17.03.2019
15:00
Wielmożanka Wielmoża
4:2
Centuria Chechło
17.03.2019
13:00

17. kolejka 23.03.2019

Centuria Chechło
Strażak Przybysławice
23.03.2019
15:30
Bolesław Bukowno
5:0
Wielmożanka Wielmoża
23.03.2019
15:30
Orzeł Kwaśniów
Pilica Wierbka
24.03.2019
13:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:2
Olimpia Łobzów
24.03.2019
15:00
Unia Jaroszowiec
4:2
Leśnik Gorenice
24.03.2019
15:30
Laskowianka Laski
4:4
Spartak Charsznica
24.03.2019
15:00
Błysk Zederman
3:0 v.o.
Hetman Dłużec
24.03.2019
15:30
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Hetmana, na boisku 3:2
Promień Przeginia
Legion Bydlin
24.03.2019
15:30

18. kolejka 30.03.2019

Olimpia Łobzów
1:1
Centuria Chechło
30.03.2019
15:30
Pilica Wierbka
Błysk Zederman
31.03.2019
11:00
Hetman Dłużec
1:2
Trzy Korony Żarnowiec
31.03.2019
15:00
Spartak Charsznica
6:1
Unia Jaroszowiec
31.03.2019
11:00
Legion Bydlin
5:1
Laskowianka Laski
31.03.2019
16:00
Leśnik Gorenice
3:0
Orzeł Kwaśniów
31.03.2019
13:00
Wielmożanka Wielmoża
4:2
Promień Przeginia
31.03.2019
13:00
Strażak Przybysławice
0:1
Bolesław Bukowno
31.03.2019
16:00

19. kolejka 06.04.2019

Bolesław Bukowno
5:1
Olimpia Łobzów
06.04.2019
16:30
Centuria Chechło
1:3
Hetman Dłużec
06.04.2019
16:30
Laskowianka Laski
1:2
Wielmożanka Wielmoża
06.04.2019
16:30
Leśnik Gorenice
Pilica Wierbka
06.04.2019
16:00
Unia Jaroszowiec
1:3
Legion Bydlin
06.04.2019
16:30
Trzy Korony Żarnowiec
3:1
Błysk Zederman
07.04.2019
17:00
Orzeł Kwaśniów
2:1
Spartak Charsznica
07.04.2019
13:00
Promień Przeginia
1:1
Strażak Przybysławice
07.04.2019
16:30

20. kolejka 13.04.2019

Błysk Zederman
6:4
Centuria Chechło
13.04.2019
17:00
Wielmożanka Wielmoża
5:5
Unia Jaroszowiec
14.04.2019
13:00
Hetman Dłużec
1:1
Bolesław Bukowno
14.04.2019
15:00
Olimpia Łobzów
2:2
Promień Przeginia
14.04.2019
17:00
Strażak Przybysławice
1:1
Laskowianka Laski
14.04.2019
17:00
Spartak Charsznica
1:0
Leśnik Gorenice
14.04.2019
11:00
Legion Bydlin
7:0
Orzeł Kwaśniów
14.04.2019
16:00
Pilica Wierbka
4:1
Trzy Korony Żarnowiec
14.04.2019
11:30

21. kolejka 20.04.2019

Laskowianka Laski
3:5
Olimpia Łobzów
20.04.2019
12:30
Spartak Charsznica
1:1
Pilica Wierbka
20.04.2019
14:00
Promień Przeginia
4:0
Hetman Dłużec
20.04.2019
13:00
Bolesław Bukowno
3:0
Błysk Zederman
20.04.2019
16:00
Centuria Chechło
1:0
Trzy Korony Żarnowiec
20.04.2019
17:00
Orzeł Kwaśniów
1:0
Wielmożanka Wielmoża
20.04.2019
13:00
Leśnik Gorenice
1:2
Legion Bydlin
20.04.2019
16:30
Unia Jaroszowiec
3:3
Strażak Przybysławice
20.04.2019
15:00

22. kolejka 27.04.2019

Pilica Wierbka
Centuria Chechło
27.04.2019
15:30
Olimpia Łobzów
5:2
Unia Jaroszowiec
27.04.2019
17:00
Błysk Zederman
1:1
Promień Przeginia
27.04.2019
11:00
Trzy Korony Żarnowiec
3:0
Bolesław Bukowno
28.04.2019
17:00
Hetman Dłużec
2:5
Laskowianka Laski
28.04.2019
15:00
Legion Bydlin
Spartak Charsznica
28.04.2019
11:00
Strażak Przybysławice
2:1
Orzeł Kwaśniów
28.04.2019
17:00
Wielmożanka Wielmoża
4:4
Leśnik Gorenice
28.04.2019
13:00

23. kolejka 01.05.2019

Unia Jaroszowiec
5:2
Hetman Dłużec
01.05.2019
17:00
Laskowianka Laski
3:0
Błysk Zederman
01.05.2019
12:30
Orzeł Kwaśniów
1:2
Olimpia Łobzów
01.05.2019
13:00
Legion Bydlin
Pilica Wierbka
01.05.2019
17:00
Bolesław Bukowno
3:1
Centuria Chechło
01.05.2019
17:00
Spartak Charsznica
1:0
Wielmożanka Wielmoża
01.05.2019
11:00
Promień Przeginia
2:0
Trzy Korony Żarnowiec
01.05.2019
11:00
Leśnik Gorenice
Strażak Przybysławice
01.05.2019
18:00

24. kolejka 04.05.2019

Błysk Zederman
0:0
Unia Jaroszowiec
04.05.2019
17:00
Olimpia Łobzów
1:1
Leśnik Gorenice
04.05.2019
17:00
Pilica Wierbka
Bolesław Bukowno
05.05.2019
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
2:1
Laskowianka Laski
05.05.2019
17:00
Strażak Przybysławice
3:1
Spartak Charsznica
05.05.2019
17:00
Centuria Chechło
0:5
Promień Przeginia
05.05.2019
18:00
Hetman Dłużec
4:1
Orzeł Kwaśniów
05.05.2019
15:00
Wielmożanka Wielmoża
1:1
Legion Bydlin
05.05.2019
11:00

25. kolejka 11.05.2019

Unia Jaroszowiec
1:0
Trzy Korony Żarnowiec
11.05.2019
17:30
Laskowianka Laski
4:3
Centuria Chechło
11.05.2019
17:30
Leśnik Gorenice
5:0
Hetman Dłużec
11.05.2019
17:00
Promień Przeginia
1:4
Bolesław Bukowno
12.05.2019
17:00
Spartak Charsznica
6:2
Olimpia Łobzów
12.05.2019
11:00
Orzeł Kwaśniów
1:4
Błysk Zederman
12.05.2019
12:00
Wielmożanka Wielmoża
Pilica Wierbka
12.05.2019
11:00
Legion Bydlin
1:0
Strażak Przybysławice
12.05.2019
17:00

26. kolejka 18.05.2019

Pilica Wierbka
3:0 v.o.
Promień Przeginia
18.05.2019
11:00
występ nieuprawnionego zawodnika w drużynie Promienia, na boisku 2:3
Centuria Chechło
1:3
Unia Jaroszowiec
18.05.2019
18:00
Olimpia Łobzów
3:3
Legion Bydlin
18.05.2019
16:00
Bolesław Bukowno
2:1
Laskowianka Laski
19.05.2019
11:00
Strażak Przybysławice
6:3
Wielmożanka Wielmoża
19.05.2019
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
7:0
Orzeł Kwaśniów
19.05.2019
17:00
Hetman Dłużec
3:5
Spartak Charsznica
19.05.2019
17:00
Błysk Zederman
4:3
Leśnik Gorenice
19.05.2019
16:00

27. kolejka 25.05.2019

Laskowianka Laski
1:3
Promień Przeginia
25.05.2019
17:00
Unia Jaroszowiec
2:3
Bolesław Bukowno
25.05.2019
17:30
Leśnik Gorenice
Trzy Korony Żarnowiec
26.05.2019
17:30
Strażak Przybysławice
4:0
Pilica Wierbka
26.05.2019
17:00
Legion Bydlin
1:0
Hetman Dłużec
26.05.2019
17:00
Spartak Charsznica
2:0
Błysk Zederman
26.05.2019
11:00
Wielmożanka Wielmoża
1:7
Olimpia Łobzów
26.05.2019
11:00
Orzeł Kwaśniów
2:7
Centuria Chechło
26.05.2019
13:00

28. kolejka 01.06.2019

Pilica Wierbka
3:2
Laskowianka Laski
31.05.2019
17:30
Bolesław Bukowno
3:0
Orzeł Kwaśniów
01.06.2019
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:3
Spartak Charsznica
01.06.2019
17:00
Promień Przeginia
4:1
Unia Jaroszowiec
01.06.2019
17:00
Olimpia Łobzów
4:4
Strażak Przybysławice
01.06.2019
17:00
Centuria Chechło
6:4
Leśnik Gorenice
01.06.2019
18:00
Błysk Zederman
1:2
Legion Bydlin
01.06.2019
11:00
Hetman Dłużec
1:4
Wielmożanka Wielmoża
02.06.2019
15:00

29. kolejka 08.06.2019

Olimpia Łobzów
4:2
Pilica Wierbka
08.06.2019
16:00
Unia Jaroszowiec
5:1
Laskowianka Laski
08.06.2019
17:30
Leśnik Gorenice
0:2
Bolesław Bukowno
09.06.2019
17:30
Wielmożanka Wielmoża
3:2
Błysk Zederman
09.06.2019
11:00
Strażak Przybysławice
6:0
Hetman Dłużec
09.06.2019
17:00
Spartak Charsznica
5:2
Centuria Chechło
09.06.2019
11:00
Legion Bydlin
5:1
Trzy Korony Żarnowiec
09.06.2019
16:00
Orzeł Kwaśniów
2:1
Promień Przeginia
09.06.2019
11:00

30. kolejka 15.06.2019

Hetman Dłużec
3:3
Olimpia Łobzów
15.06.2019
17:00
Bolesław Bukowno
5:1
Spartak Charsznica
15.06.2019
14:00
Trzy Korony Żarnowiec
3:1
Wielmożanka Wielmoża
15.06.2019
17:00
Laskowianka Laski
1:4
Orzeł Kwaśniów
15.06.2019
17:00
Pilica Wierbka
3:3
Unia Jaroszowiec
15.06.2019
17:00
Centuria Chechło
4:4
Legion Bydlin
15.06.2019
17:00
Promień Przeginia
5:4
Leśnik Gorenice
15.06.2019
17:00
Błysk Zederman
0:1
Strażak Przybysławice
15.06.2019
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 15.06.2019

15.06.2019
17:00
Hetman Dłużec
3:3
Olimpia Łobzów
15.06.2019
14:00
Bolesław Bukowno
5:1
Spartak Charsznica
15.06.2019
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
3:1
Wielmożanka Wielmoża
15.06.2019
17:00
Laskowianka Laski
1:4
Orzeł Kwaśniów
15.06.2019
17:00
Pilica Wierbka
3:3
Unia Jaroszowiec
15.06.2019
17:00
Centuria Chechło
4:4
Legion Bydlin
15.06.2019
17:00
Promień Przeginia
5:4
Leśnik Gorenice
15.06.2019
17:00
Błysk Zederman
0:1
Strażak Przybysławice

30. kolejka 15.06.2019

15.06.2019
17:00
Hetman Dłużec
3:3
Olimpia Łobzów
15.06.2019
14:00
Bolesław Bukowno
5:1
Spartak Charsznica
15.06.2019
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
3:1
Wielmożanka Wielmoża
15.06.2019
17:00
Laskowianka Laski
1:4
Orzeł Kwaśniów
15.06.2019
17:00
Pilica Wierbka
3:3
Unia Jaroszowiec
15.06.2019
17:00
Centuria Chechło
4:4
Legion Bydlin
15.06.2019
17:00
Promień Przeginia
5:4
Leśnik Gorenice
15.06.2019
17:00
Błysk Zederman
0:1
Strażak Przybysławice

Wiadomości ligowe


III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
1:3
Wisła Puławy
08.08.2020
11:00
Korona II Kielce
0:2
ŁKS Łagów
08.08.2020
12:00
Avia Świdnik
:
Stal Stalowa Wola
08.08.2020
17:00
Przełożony. Stal grała w Pucharze Polski
Chełmianka Chełm
1:2
KS Wiązownica
08.08.2020
17:00
Hetman Zamość
0:1
Stal Kraśnik
08.08.2020
17:00
Podlasie Biała Podlaska
1:0
Cracovia II Kraków
08.08.2020
17:00
Lewart Lubartów
0:0
Siarka Tarnobrzeg
08.08.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:3
Sokół Sieniawa
08.08.2020
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
08.08.2020
17:00
Wisłoka Dębica
0:2
Wisła Sandomierz
08.08.2020
17:30
Podhale Nowy Targ
2:0
Avia Świdnik
08.08.2020
17:30
Stal Kraśnik
:
Chełmianka Chełm
12.08.2020
16:00
Cracovia II Kraków
:
KSZO Ostrowiec Św.
12.08.2020
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
12.08.2020
17:00
Sokół Sieniawa
:
Jutrzenka Giebułtów
12.08.2020
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Podhale Nowy Targ
12.08.2020
17:00
ŁKS Łagów
:
Hetman Zamość
12.08.2020
17:00
KS Wiązownica
:
Wisłoka Dębica
12.08.2020
18:00
Wisła Sandomierz
:
Lewart Lubartów
12.08.2020
18:00
Wisła Puławy
:
Korona II Kielce
12.08.2020
18:00
Stal Stalowa Wola
:
Podlasie Biała Podlaska
12.08.2020
 

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
6:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
08.08.2020
11:00
MKS Trzebinia
3:0
LKS Rajsko
08.08.2020
11:00
Słomniczanka Słomniki
0:0
Sokół Kocmyrzów
08.08.2020
14:00
Orzeł Ryczów
2:1
Garbarnia II Kraków
08.08.2020
14:00
Wiślanie Jaśkowice
4:0
Puszcza II
08.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
3:1
LKS Jawiszowice
08.08.2020
17:00
Dalin Myślenice
1:1
KS Chełmek
08.08.2020
17:00
Unia Oświęcim
0:0
Clepardia Kraków
08.08.2020
17:00
Pcimianka Pcim
3:0
Proszowianka Proszowice
09.08.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Rylovia Rylowa
1:3
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
08.08.2020
11:00
Tarnovia Tarnów
4:3
Okocimski Brzesko
08.08.2020
13:00
Unia Tarnów
4:0
Metal Tarnów
08.08.2020
17:00
Sokół Słopnice
1:1
GKS Drwinia
08.08.2020
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
09.08.2020
11:00
Odwołany
Poprad Rytro
1:2
Orkan Szczyrzyc
09.08.2020
16:00
Lubań Maniowy
2:0
Poprad Muszyna
09.08.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
2:1
BKS Bochnia
09.08.2020
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
1:1
Glinik Gorlice
09.08.2020
17:00
Watra Białka Tatrzańska
0:1
Barciczanka Barcice
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
2:1
LOT Balice
08.08.2020
17:00
Orzeł Bębło
0:1
KS Olkusz
08.08.2020
17:00
Przebój Wolbrom
2:0
Orzeł Iwanowice
08.08.2020
17:00
Błękitni Modlnica
5:1
Przemsza Klucze
08.08.2020
17:30
Piliczanka Pilica
2:0
Spójnia Osiek
09.08.2020
11:00
Bolesław Bukowno
3:1
LKS Niedźwiedź
09.08.2020
17:30
TS Węgrzce
3:1
Zieleńczanka Zielonki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
7:2
Skawinka Skawina
08.08.2020
11:00
Bronowianka Kraków
2:3
Dąbski Kraków
08.08.2020
17:00
Hutnik II Kraków
4:3
Zwierzyniecki Kraków
08.08.2020
17:00
Grębałowianka Kraków
1:6
Borek Kraków
08.08.2020
17:30
Prokocim Kraków
3:1
Orlęta Rudawa
08.08.2020
17:00
Kaszowianka Kaszów
3:1
Nadwiślan Kraków
09.08.2020
14:00
Piast Wołowice
0:4
Kmita Zabierzów
09.08.2020
15:00
Dąbski Kraków
:
Grębałowianka Kraków
12.08.2020
17:30
Skawinka Skawina
:
Kaszowianka Kaszów
12.08.2020
18:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Prokocim Kraków
12.08.2020
18:00
Nadwiślan Kraków
:
Bronowianka Kraków
12.08.2020
18:00
Wieczysta Kraków
:
Hutnik II Kraków
12.08.2020
18:00
Borek Kraków
:
Piast Wołowice
12.08.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wróblowianka Wróblowice
2:1
Dziecanovia Dziekanowice
08.08.2020
17:00
Złomex Branice
4:1
Błękitni Bodzanów
08.08.2020
17:30
Radziszowianka Radziszów
3:1
Orzeł Myślenice
08.08.2020
17:30
Tempo Rzeszotary
3:0
Jordan Sum Zakliczyn
09.08.2020
16:00
Wiślanka Grabie
6:0
Gdovia Gdów
09.08.2020
17:00
Raba Dobczyce
4:3
Pasternik Ochojno
09.08.2020
17:00
Wiarusy Igołomia
:
Górnik Wieliczka
12.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zgoda Byczyna
0:3
Babia Góra Sucha Beskidzka
08.08.2020
16:00
Niwa Nowa Wieś
4:0
LKS Gorzów
08.08.2020
16:00
Garbarz Zembrzyce
0:2
Nadwiślanin Gromiec
08.08.2020
17:00
Hejnał Kęty
2:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.08.2020
17:00
MKS Libiąż
1:2
Zatorzanka Zator
08.08.2020
17:00
Sokół Przytkowice
4:0
Victoria Jaworzno
08.08.2020
18:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:2
LKS Żarki
09.08.2020
17:00
Halniak Maków Podhalański
0:3
Brzezina Osiek
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Szynwałd
4:0
Zorza Zaczarnie
08.08.2020
17:30
LUKS Skrzyszów
2:1
Tuchovia Tuchów
08.08.2020
17:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:2
Polan Żabno
08.08.2020
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
3:4
LKS Rzuchowa
08.08.2020
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
0:0
Olimpia Wojnicz
09.08.2020
17:00
GLKS Gromnik
4:0
Unia Niedomice
09.08.2020
17:00
Dunajec Zakliczyn
2:1
Wisła Szczucin
09.08.2020
17:00
Ikar Odporyszów
4:7
Pogórze
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Sokół Borzęcin Górny
3:3
Raba Książnice
08.08.2020
13:30
Wola Radłowska
0:2
Strażak Mokrzyska
08.08.2020
17:00
Poręba Spytkowska
0:1
Orzeł Dębno
08.08.2020
18:00
Olimpia B.
4:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
09.08.2020
13:00
Naprzód Sobolów
0:0
Olimpia Kąty
09.08.2020
16:00
Błyskawica Proszówki
5:2
Arkadia Olszyny
09.08.2020
17:00
Radłovia Radłów
4:1
Jadowniczanka Jadowniki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Podhalanin Biecz
3:1
Zawisza R.
08.08.2020
16:00
Helena Nowy Sącz
3:1
LKS Łużna
08.08.2020
16:00
Hart Tęgoborze
4:0
LKS Uście Gorlickie
08.08.2020
17:00
Dunajec Nowy Sącz
7:3
Grybovia Grybów
08.08.2020
17:00
Orzeł Wojnarowa
:
LKS Zagórzany
08.08.2020
 
odwołany
LKSKobylankaKobylanka
6:3
Kolejarz Stróże
08.08.2020
17:00
Łosoś Łososina Dolna
7:0
Zyndram
09.08.2020
15:00
Sokół Stary Sącz
2:2
ULKS Korzenna
09.08.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Jarmuta
4:1
Zalesianka
08.08.2020
17:00
Wiatr Ludźmierz
5:0
Turbacz Mszana Dolna
08.08.2020
17:30
Laskovia
1:4
Babia Góra Lipnica Wielka
08.08.2020
17:30
Krokus
0:1
Czarni Czarny Dunajec
09.08.2020
15:00
Huragan Waksmund
2:3
LKS Szaflary
09.08.2020
17:30
Jordan Jordanów
1:1
AKS Ujanowice
09.08.2020
17:30
Wierchy Pasierbiec
5:1
Granit Czarna Góra
09.08.2020
17:30

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
2:0
Prądniczanka II Kraków
08.08.2020
16:00
Słomniczanka II Słomniki
1:1
Partyzant Dojazdów
09.08.2020
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
09.08.2020
17:30
Jastrzębiec Książ Wielki
8:2
Michałowianka Michałowice
09.08.2020
15:00
Strażak Goszcza
:
Płomień Kościelec
09.08.2020
18:00
Spartak Wielkanoc
3:8
Galicja Raciborowice
09.08.2020
17:30
Błękitni II Modlnica
1:2
Szreniawa Koszyce
09.08.2020
17:00
Prądniczanka II Kraków
:
Słomniczanka II Słomniki
12.08.2020
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Błękitni II Modlnica
12.08.2020
17:00
Partyzant Dojazdów
:
Spartak Wielkanoc
12.08.2020
17:30
Ekler Baranówka
:
Strażak Goszcza
12.08.2020
18:00
Michałowianka Michałowice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
12.08.2020
18:00
Galicja Raciborowice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
12.08.2020
18:00
Płomień Kościelec
:
Bibiczanka Bibice
12.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków II)

Lotnik Kryspinów
4:0
Wisła Rząska
08.08.2020
11:00
JKS Zelków
4:3
Wisła Jeziorzany
08.08.2020
11:00
Świt Krzeszowice
3:1
Sokół Rybna
08.08.2020
17:30
MKS Skała 2004
3:1
Dragon Szczyglice
08.08.2020
17:30
Iskra Czułów
1:1
Liszczanka Liszki
08.08.2020
18:00
Maszycanka Maszyce
2:1
Sportowiec Modlniczka
08.08.2020
18:00
Wisła Czernichów
1:2
Strażak Rączna
09.08.2020
18:00
Tęcza Piekary
:
JKS Zelków
12.08.2020
17:00
Liszczanka Liszki
:
Lotnik Kryspinów
12.08.2020
17:30
Świt Krzeszowice
:
Strażak Rączna
12.08.2020
17:30
Dragon Szczyglice
:
Iskra Czułów
12.08.2020
18:00
Wisła Jeziorzany
:
MKS Skała 2004
12.08.2020
18:00
Sokół Rybna
:
Sportowiec Modlniczka
12.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
0:2
Bieżanowianka Kraków
08.08.2020
11:00
Rzozovia Rzozów
2:3
Iskra Krzęcin
08.08.2020
17:00
Pogoń Skotniki
7:4
Cedronka Wola Radziszowska
08.08.2020
17:00
Płomień Kostrze
2:4
Tramwaj Kraków
08.08.2020
17:00
Strzelcy Kraków
1:4
Podgórze Kraków
08.08.2020
17:00
Bratniak Kraków
0:2
Kabel Kraków
09.08.2020
17:00
Fairant Kraków
1:1
Gajowianka Gaj
09.08.2020
17:00
Podgórze Kraków
:
Bratniak Kraków
12.08.2020
17:00
Krakus Swoszowice
:
Wanda Nowa Huta
12.08.2020
17:00
Gajowianka Gaj
:
Pogoń Skotniki
12.08.2020
17:00
Tramwaj Kraków
:
Strzelcy Kraków
12.08.2020
17:30
Bieżanowianka Kraków
:
Płomień Kostrze
12.08.2020
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Rzozovia Rzozów
12.08.2020
18:00
Kabel Kraków
:
Fairant Kraków
12.08.2020
18:00

Klasa A (Wieliczka)

Zryw Szarów
:
Contra Sułków
08.08.2020
 
odwołany
Sokół Chorągwica
0:2
Piast Łapanów
08.08.2020
17:00
UKS Sygneczów
:
Czarnochowice
08.08.2020
 
odwołany
Rożnowa
1:2
Piłkarz Podłęże
09.08.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
4:0
Iskra Zakrzów
09.08.2020
16:00
Strażak Kokotów
1:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
09.08.2020
17:00
Wolni Kłaj
6:0
Gwiazda Brzegi
09.08.2020
17:00
Zieloni Niegowić
3:1
Czarni Staniątki
09.08.2020
17:00

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
4:0
Sęp Droginia
08.08.2020
16:30
Karpaty Siepraw
6:3
Rokita Kornatka
08.08.2020
17:00
Clavia Świątniki Górne
4:1
Staw Polanka
08.08.2020
17:30
Gościbia Sułkowice
5:1
Sokół Borzęta
08.08.2020
18:00
Górki Myślenice
1:2
Skalnik Trzemeśnia
08.08.2020
18:00
Zielonka Wrząsowice
1:2
Topór Tenczyn
09.08.2020
16:00
Beskid Tokarnia
2:4
Lubomir Wiśniowa
09.08.2020
16:00
Iskra Brzączowice
0:1
LKS Rudnik
09.08.2020
17:30

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
7:3
Unia Jaroszowiec
08.08.2020
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Wielmożanka Wielmoża
08.08.2020
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
2:1
Centuria Chechło
08.08.2020
17:30
Promień Przeginia
3:0
Spartak Charsznica
09.08.2020
11:00
Przebój Wolbrom
1:3
Legion Bydlin
09.08.2020
17:00
Strażak Przybysławice
3:1
Olimpia Łobzów
09.08.2020
17:00
Sokół Gołaczewy
2:3
Błysk Zederman
09.08.2020
17:00
Błyskawica Kolbark
3:3
Laskovia
09.08.2020
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Wisła Jankowice
1:1
Fablok Chrzanów
08.08.2020
11:00
Wisełka Rozkochów
0:5
Ciężkowianka Jaworzno
08.08.2020
17:00
Tęcza Tenczynek
1:3
Błyskawica Myślachowice
08.08.2020
17:00
Wolanka Wola Filipowska
0:2
Start Kamień
08.08.2020
18:00
Victoria Zalas
1:4
MKS Alwernia
09.08.2020
14:30
UKS Dulowa
1:2
SPRiN Regulice
09.08.2020
17:00
Unia Kwaczała
4:2
Promyk Bolęcin
09.08.2020
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
4:2
Gdovia II Gdów
08.08.2020
11:00
Start Brzezie
5:0
Ledniczanka
08.08.2020
17:00
Wieliczanka Wieliczka
2:1
Dąb Zabierzów Bocheński
08.08.2020
17:30
Promień Zakrzowiec
0:5
Naprzód Ochmanów
08.08.2020
18:00
Tęcza Słomiróg
5:4
Gryf Wiatowice
08.08.2020
18:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
2:3
Górnik II Wieliczka
09.08.2020
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
2:4
Batory Wola Batorska
09.08.2020
18:00

Klasa B (Myślenice)

Raba II Dobczyce
4:1
Górki II Myślenice
08.08.2020
15:00
Radwan Skomielna Czarna
2:2
Dukla Bysina
08.08.2020
17:00
Orzeł Nowa Wieś
3:0
Grodzisko Raciechowice
08.08.2020
18:00
Karpaty II Siepraw
0:1
Jawor Jawornik
09.08.2020
17:00
Szczebel Lubień
1:3
Cyrhla Krzczonów
09.08.2020
17:00
LKS Trzebunia
2:0
Iskra Głogoczów
09.08.2020
18:00
Cyrhla Krzczonów
:
Radwan Skomielna Czarna
12.08.2020
18:00

Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
3:1
Pilica II Wierbka
08.08.2020
17:00
Northstar Miechów
7:5
Trzy Buki Wierzchowisko
08.08.2020
17:00
Czapla Czaple Male
1:4
Orzeł K.
08.08.2020
17:00
Victoria Smroków
0:2
Stare Bukowno
09.08.2020
11:00
Cobra Wężerów
0:3
Hetman Dłużec
09.08.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
:
Piliczanka II Pilica
09.08.2020
17:00

Małopolska Liga Juniorów

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:0
Okocimski Brzesko
08.08.2020
10:00
Limanovia Limanowa
0:3
Dunajec Nowy Sącz
08.08.2020
10:00
Garbarnia Kraków
12:1
Sokół Stary Sącz
08.08.2020
10:00
Pcimianka Pcim
0:1
Górnik Wieliczka
08.08.2020
16:30
Unia Tarnów
1:3
Sandecja Nowy Sącz
09.08.2020
10:00
Puszcza Niepołomice
2:2
Prądniczanka Kraków
09.08.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
3:0
BKS Bochnia
09.08.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
1:0
Orkan Raba Wyżna
09.08.2020
17:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Glinik Gorlice
:
Garbarnia Kraków
12.08.2020
 
Podgórze Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.08.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja II Nowy Sącz
:
Górnik Wieliczka
10.08.2020
18:00
Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
12.08.2020
13:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
12.08.2020
10:00
Unia Oświęcim
:
Okocimski Brzesko
12.08.2020
11:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
 
Unia Tarnów
:
AP 21 Kraków
12.08.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy

Tarnovia Tarnów
:
Beskid A.
12.08.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Respect Szalowa
12.08.2020
15:00
Raba Dobczyce
:
MOSiR Bochnia
12.08.2020
17:00

I Małopolska Liga Młodzików

Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
11.08.2020
10:00
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
12.08.2020
17:00
Kalwarianka
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
17:00

II Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
:
AS Progress Andrychów
12.08.2020
17:00
Fablok Chrzanów
:
Cracovia II
12.08.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Bronowianka
12.08.2020
13:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
1:1
GKS Katowice
08.08.2020
12:00
Czarni Sosnowiec
8:0
Olimpia Szczecin
08.08.2020
13:00
SMS Łódź
2:0
AZS UJ Kraków
08.08.2020
13:30
ROW Rybnik
1:2
Śląsk Wrocław
09.08.2020
12:15
Rolnik Biedrzychowice
0:6
Górnik Łęczna
09.08.2020
16:00
APLG Gdańsk
0:1
KKP Bydgoszcz
09.08.2020
18:00