facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przed rozpoczęciem sezonu z rozgrywek wycofały się: Wisła II Jeziorzany, Sankowia Sanka, Nadwiślan II Rusocice.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 26.08.2018

Sparta Przeginia Duchowna
0:1
Potok Więckowice
26.08.2018
17:00
Fitball Szklary
9:0
Lotnik II Kryspinów
26.08.2018
17:00
Wisła Rząska
4:0
Błękitni Czułówek
26.08.2018
17:00
Gwiazda Ściejowice
2:4
Topór Aleksandrowice
26.08.2018
17:00
Iskra Czułów
0:3
Tyniec Kraków
26.08.2018
17:30
Kmita II Zabierzów Niegoszowianka pauzują.

2. kolejka 31.08.2018

Wisła Rząska
4:0
Kmita II Zabierzów
31.08.2018
17:30
Topór Aleksandrowice
2:3
Potok Więckowice
01.09.2018
17:00
Tyniec Kraków
5:1
Niegoszowianka
01.09.2018
17:00
Lotnik II Kryspinów
0:5
Iskra Czułów
02.09.2018
12:00
Błękitni Czułówek
1:5
Fitball Szklary
02.09.2018
14:00
Gwiazda Ściejowice Sparta Przeginia Duchowna pauzują.

3. kolejka 04.09.2018

Wisła Rząska
9:1
Gwiazda Ściejowice
04.09.2018
17:30
Niegoszowianka
4:1
Lotnik II Kryspinów
05.09.2018
17:00
Iskra Czułów
5:2
Błękitni Czułówek
05.09.2018
17:30
Sparta Przeginia Duchowna
2:2
Tyniec Kraków
05.09.2018
17:30
Fitball Szklary
4:2
Kmita II Zabierzów
23.03.2019
15:00
Topór Aleksandrowice Potok Więckowice pauzują.

4. kolejka 08.09.2018

Tyniec Kraków
0:0
Potok Więckowice
08.09.2018
17:00
Lotnik II Kryspinów
0:2
Sparta Przeginia Duchowna
09.09.2018
12:00
Błękitni Czułówek
0:2
Niegoszowianka
09.09.2018
14:00
Kmita II Zabierzów
0:2
Iskra Czułów
09.09.2018
16:00
Gwiazda Ściejowice
3:2
Fitball Szklary
09.09.2018
16:00
Wisła Rząska Topór Aleksandrowice pauzują.

5. kolejka 15.09.2018

Wisła Rząska
2:1
Topór Aleksandrowice
08.09.2018
17:00
Niegoszowianka
3:0
Kmita II Zabierzów
15.09.2018
16:00
Potok Więckowice
5:1
Lotnik II Kryspinów
15.09.2018
17:00
Iskra Czułów
5:1
Gwiazda Ściejowice
16.09.2018
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
5:5
Błękitni Czułówek
16.09.2018
17:00
Fitball Szklary Tyniec Kraków pauzują.

6. kolejka 22.09.2018

Kmita II Zabierzów
0:2
Sparta Przeginia Duchowna
22.09.2018
16:00
Topór Aleksandrowice
0:9
Tyniec Kraków
23.09.2018
16:30
Błękitni Czułówek
1:4
Potok Więckowice
23.09.2018
13:00
Gwiazda Ściejowice
2:2
Niegoszowianka
23.09.2018
16:00
Wisła Rząska
5:1
Fitball Szklary
23.09.2018
16:30
Lotnik II Kryspinów Iskra Czułów pauzują.

7. kolejka 29.09.2018

Tyniec Kraków
2:0
Lotnik II Kryspinów
29.09.2018
16:00
Potok Więckowice
5:3
Kmita II Zabierzów
29.09.2018
16:00
Fitball Szklary
4:1
Topór Aleksandrowice
29.09.2018
13:00
Sparta Przeginia Duchowna
8:0
Gwiazda Ściejowice
30.09.2018
16:00
Iskra Czułów
1:1
Wisła Rząska
30.09.2018
16:00
Niegoszowianka Błękitni Czułówek pauzują.

8. kolejka 06.10.2018

Fitball Szklary
3:0 v.o.
Iskra Czułów
06.10.2018
15:00
walkower, mecz przerwany w 39 min przy stanie 0:0 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika Iskry
Wisła Rząska
3:1
Niegoszowianka
06.10.2018
16:00
Topór Aleksandrowice
6:4
Lotnik II Kryspinów
06.10.2018
16:00
Błękitni Czułówek
0:3
Tyniec Kraków
07.10.2018
15:00
Gwiazda Ściejowice
0:2
Potok Więckowice
07.10.2018
15:30
Sparta Przeginia Duchowna Kmita II Zabierzów pauzują.

9. kolejka 13.10.2018

Niegoszowianka
2:4
Fitball Szklary
13.10.2018
15:00
Tyniec Kraków
8:1
Kmita II Zabierzów
13.10.2018
16:00
Lotnik II Kryspinów
2:0
Błękitni Czułówek
14.10.2018
12:00
Sparta Przeginia Duchowna
2:2
Wisła Rząska
14.10.2018
16:00
Iskra Czułów
5:1
Topór Aleksandrowice
14.10.2018
16:00
Potok Więckowice Gwiazda Ściejowice pauzują.

10. kolejka 20.10.2018

Topór Aleksandrowice
9:3
Błękitni Czułówek
20.10.2018
15:00
Fitball Szklary
2:3
Sparta Przeginia Duchowna
20.10.2018
15:00
Wisła Rząska
3:3
Potok Więckowice
20.10.2018
15:30
Gwiazda Ściejowice
0:2
Tyniec Kraków
21.10.2018
15:00
Kmita II Zabierzów
1:0
Lotnik II Kryspinów
21.10.2018
15:00
Iskra Czułów
1:0
Niegoszowianka
21.10.2018
15:30
pauzuje.

11. kolejka 27.10.2018

Potok Więckowice
2:4
Fitball Szklary
27.10.2018
15:00
Niegoszowianka
2:2
Topór Aleksandrowice
27.10.2018
15:00
Lotnik II Kryspinów
3:2
Gwiazda Ściejowice
28.10.2018
12:00
Sparta Przeginia Duchowna
0:1
Iskra Czułów
28.10.2018
14:00
Błękitni Czułówek
5:3
Kmita II Zabierzów
18.11.2018
13:00
Tyniec Kraków Wisła Rząska pauzują.

12. kolejka 03.11.2018

Wisła Rząska
3:0
Tyniec Kraków
28.10.2018
14:00
Niegoszowianka
4:2
Sparta Przeginia Duchowna
03.11.2018
14:00
Gwiazda Ściejowice
2:2
Błękitni Czułówek
04.11.2018
13:30
Topór Aleksandrowice
1:2
Kmita II Zabierzów
04.11.2018
14:00
Iskra Czułów
4:2
Potok Więckowice
04.11.2018
14:00
Lotnik II Kryspinów Fitball Szklary pauzują.

13. kolejka 10.11.2018

Tyniec Kraków
4:1
Fitball Szklary
15.09.2018
16:00
Potok Więckowice
2:6
Niegoszowianka
10.11.2018
14:00
Kmita II Zabierzów
3:0
Gwiazda Ściejowice
10.11.2018
14:00
Lotnik II Kryspinów
0:7
Wisła Rząska
10.11.2018
13:30
Sparta Przeginia Duchowna
4:2
Topór Aleksandrowice
11.11.2018
14:00
Iskra Czułów Błękitni Czułówek pauzują.

14. kolejka 30.03.2019

Potok Więckowice
4:3
Sparta Przeginia Duchowna
30.03.2019
16:00
Lotnik II Kryspinów
3:3
Fitball Szklary
30.03.2019
16:00
Topór Aleksandrowice
2:2
Gwiazda Ściejowice
30.03.2019
16:30
Tyniec Kraków
2:2
Iskra Czułów
30.03.2019
16:30
Błękitni Czułówek
0:5
Wisła Rząska
31.03.2019
14:00
Kmita II Zabierzów
2:4
Niegoszowianka
31.03.2019
14:00
pauzuje.

15. kolejka 06.04.2019

Potok Więckowice
3:0
Topór Aleksandrowice
06.04.2019
13:00
Fitball Szklary
9:0
Błękitni Czułówek
06.04.2019
16:00
Tyniec Kraków
4:0
Sparta Przeginia Duchowna
06.04.2019
16:30
Gwiazda Ściejowice
0:3
Wisła Rząska
07.04.2019
15:00
Lotnik II Kryspinów
0:2
Niegoszowianka
07.04.2019
13:00
Iskra Czułów
2:0
Kmita II Zabierzów
07.04.2019
15:00
pauzuje.

16. kolejka 13.04.2019

Potok Więckowice
1:3
Tyniec Kraków
13.04.2019
17:00
Niegoszowianka
4:1
Błękitni Czułówek
13.04.2019
17:00
Topór Aleksandrowice
2:7
Wisła Rząska
13.04.2019
17:00
Gwiazda Ściejowice
2:6
Iskra Czułów
14.04.2019
15:00
Sparta Przeginia Duchowna
3:0
Lotnik II Kryspinów
14.04.2019
11:00
Kmita II Zabierzów
1:4
Fitball Szklary
14.04.2019
15:00
pauzuje.

17. kolejka 27.04.2019

Kmita II Zabierzów
2:5
Wisła Rząska
27.04.2019
16:00
Topór Aleksandrowice
1:2
Iskra Czułów
27.04.2019
17:00
Fitball Szklary
4:2
Gwiazda Ściejowice
27.04.2019
17:00
Lotnik II Kryspinów
0:9
Potok Więckowice
28.04.2019
12:00
Błękitni Czułówek
1:6
Sparta Przeginia Duchowna
28.04.2019
16:00
Niegoszowianka
2:1
Tyniec Kraków
28.04.2019
17:00
pauzuje.

18. kolejka 04.05.2019

Potok Więckowice
Błękitni Czułówek
04.05.2019
16:00
Iskra Czułów
5:2
Fitball Szklary
05.05.2019
16:00
Tyniec Kraków
2:4
Topór Aleksandrowice
05.05.2019
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
5:2
Kmita II Zabierzów
05.05.2019
17:00
Niegoszowianka
4:2
Gwiazda Ściejowice
05.05.2019
17:00
Wisła Rząska
7:0
Lotnik II Kryspinów
05.05.2019
17:00
pauzuje.

19. kolejka 11.05.2019

Iskra Czułów
2:0
Lotnik II Kryspinów
11.05.2019
17:00
Tyniec Kraków
13:0
Błękitni Czułówek
11.05.2019
17:00
Topór Aleksandrowice
1:8
Fitball Szklary
11.05.2019
17:00
Niegoszowianka
0:7
Wisła Rząska
11.05.2019
17:00
Gwiazda Ściejowice
0:1
Sparta Przeginia Duchowna
12.05.2019
15:00
Kmita II Zabierzów
2:6
Potok Więckowice
12.05.2019
16:00
pauzuje.

20. kolejka 18.05.2019

Topór Aleksandrowice
1:1
Sparta Przeginia Duchowna
18.05.2019
17:00
Błękitni Czułówek
4:1
Lotnik II Kryspinów
19.05.2019
16:00
Kmita II Zabierzów
0:6
Tyniec Kraków
19.05.2019
17:00
Potok Więckowice
3:0
Gwiazda Ściejowice
11.06.2019
18:00
Fitball Szklary
3:2
Niegoszowianka
12.06.2019
18:30
Wisła Rząska
2:2
Iskra Czułów
12.06.2019
18:00
pauzuje.

21. kolejka 25.05.2019

Tyniec Kraków
4:1
Gwiazda Ściejowice
26.05.2019
17:00
Niegoszowianka
1:6
Iskra Czułów
05.06.2019
18:30
Potok Więckowice
Wisła Rząska
05.06.2019
18:00
Sparta Przeginia Duchowna
4:4
Fitball Szklary
05.06.2019
18:30
Lotnik II Kryspinów
0:6
Kmita II Zabierzów
12.06.2019
19:00
Błękitni Czułówek
2:5
Topór Aleksandrowice
12.06.2019
18:30
pauzuje.

22. kolejka 01.06.2019

Potok Więckowice
Iskra Czułów
01.06.2019
17:00
Lotnik II Kryspinów
0:3
Tyniec Kraków
02.06.2019
14:30
Błękitni Czułówek
5:1
Gwiazda Ściejowice
02.06.2019
16:00
Kmita II Zabierzów
7:3
Topór Aleksandrowice
02.06.2019
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
4:2
Niegoszowianka
02.06.2019
17:00
Fitball Szklary
1:1
Wisła Rząska
02.06.2019
16:00
pauzuje.

23. kolejka 08.06.2019

Iskra Czułów
4:0
Sparta Przeginia Duchowna
08.06.2019
17:00
Tyniec Kraków
0:4
Wisła Rząska
08.06.2019
17:00
Fitball Szklary
3:0
Potok Więckowice
08.06.2019
17:00
Topór Aleksandrowice
3:1
Niegoszowianka
08.06.2019
17:30
Gwiazda Ściejowice
2:7
Lotnik II Kryspinów
09.06.2019
17:00
Kmita II Zabierzów
5:1
Błękitni Czułówek
09.06.2019
17:00
pauzuje.

24. kolejka 15.06.2019

Lotnik II Kryspinów
1:5
Topór Aleksandrowice
15.06.2019
18:00
Wisła Rząska
8:1
Sparta Przeginia Duchowna
15.06.2019
17:00
Niegoszowianka
3:4
Potok Więckowice
16.06.2019
18:00
Błękitni Czułówek
1:6
Iskra Czułów
16.06.2019
18:00
Gwiazda Ściejowice
3:1
Kmita II Zabierzów
16.06.2019
18:00
Fitball Szklary
1:1
Tyniec Kraków
16.06.2019
18:00
pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

24. kolejka 15.06.2019

15.06.2019
18:00
Lotnik II Kryspinów
1:5
Topór Aleksandrowice
15.06.2019
17:00
Wisła Rząska
8:1
Sparta Przeginia Duchowna
16.06.2019
18:00
Niegoszowianka
3:4
Potok Więckowice
16.06.2019
18:00
Błękitni Czułówek
1:6
Iskra Czułów
16.06.2019
18:00
Gwiazda Ściejowice
3:1
Kmita II Zabierzów
16.06.2019
18:00
Fitball Szklary
1:1
Tyniec Kraków
pauzuje.

24. kolejka 15.06.2019

15.06.2019
18:00
Lotnik II Kryspinów
1:5
Topór Aleksandrowice
15.06.2019
17:00
Wisła Rząska
8:1
Sparta Przeginia Duchowna
16.06.2019
18:00
Niegoszowianka
3:4
Potok Więckowice
16.06.2019
18:00
Błękitni Czułówek
1:6
Iskra Czułów
16.06.2019
18:00
Gwiazda Ściejowice
3:1
Kmita II Zabierzów
16.06.2019
18:00
Fitball Szklary
1:1
Tyniec Kraków
pauzuje.

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Arka Gdynia
2:2
Lechia Gdańsk
20.10.2019
15:00
Górnik Zabrze
1:1
ŁKS Łódź
20.10.2019
17:30
Raków Częstochowa
1:0
Śląsk Wrocław
21.10.2019
18:00

Fortuna I Liga

GKS Jastrzębie
:
Wigry Suwałki
22.10.2019
18:00
GKS Tychy
:
Miedź Legnica
22.10.2019
17:30
Puszcza Niepołomice
:
Warta Poznań
23.10.2019
 
Chrobry Głogów
:
Zagłębie Sosnowiec
23.10.2019
18:00
Odra Opole
:
Stal Mielec
24.10.2019
17:30

II liga

Pogoń Siedlce
3:4
Górnik Łęczna
20.10.2019
13:05
Lech II Poznań
0:1
Znicz Pruszków
20.10.2019
12:00
Znicz Pruszków
:
Garbarnia Kraków
23.10.2019
 

III liga, grupa IV

Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
Siarka Tarnobrzeg
20.10.2019
15:00
Stal Kraśnik
2:3
Hutnik Kraków
20.10.2019
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Cracovia II Kraków
2:1
Wiślanie Jaśkowice
20.10.2019
12:00
Orzeł Ryczów
0:1
Wisła II Kraków
20.10.2019
15:00
Czarni Staniątki
2:0
Sokół Kocmyrzów
20.10.2019
11:00
Pcimianka Pcim
1:0
MKS Trzebinia
20.10.2019
15:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wolania Wola Rzędzińska
1:1
Watra Białka Tatrzańska
20.10.2019
15:30
Wierchy Rabka Zdrój
0:1
Okocimski Brzesko
20.10.2019
14:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
3:0
Poprad Rytro
20.10.2019
11:00
GKS Drwinia
3:0
BKS Bochnia
20.10.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

LOT Balice
1:0
LKS Niedźwiedź
20.10.2019
15:30
Pogoń Miechów
2:0
Bolesław Bukowno
20.10.2019
15:15
Orzeł Iwanowice
2:7
Zieleńczanka Zielonki
20.10.2019
11:00
Proszowianka Proszowice
1:1
Prądniczanka Kraków
20.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
1:4
Hutnik II Kraków
20.10.2019
15:00
Bronowianka Kraków
2:0
Błękitni Modlnica
20.10.2019
15:30
Piast Wołowice
1:2
Wieczysta Kraków
20.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiślanka Grabie
4:1
Jordan Sum Zakliczyn
20.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Babia Góra Sucha Beskidzka
2:0
Halniak Maków Podhalański
20.10.2019
15:00
Tempo Białka
2:2
Nadwiślanin Gromiec
20.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Sokół Maszkienice
0:5
Orzeł Dębno
20.10.2019
14:00
Arkadia Olszyny
1:0
Radłovia Radłów
20.10.2019
14:00
Rylovia Rylowa
7:0
Raba Książnice
20.10.2019
12:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Polan Żabno
2:2
Pogórze
20.10.2019
11:00
Dunajec Zakliczyn
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
20.10.2019
14:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:0
Zorza Zaczarnie
20.10.2019
15:00
Unia Niedomice
1:3
LKS Ładna
20.10.2019
15:00
GLKS Gromnik
4:2
Dunajec Zbylitowska Góra
20.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Łużna
0:4
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2019
14:00
LKS Korzenna
3:1
LKS Uście Gorlickie
20.10.2019
12:00
Grybovia Grybów
4:2
Kolejarz Stróże
20.10.2019
14:00
Zyndram
1:6
Sokół Stary Sącz
20.10.2019
11:00
Łosoś Łososina Dolna
3:0
LKS Zagórzany
20.10.2019
15:30
Hart Tęgoborze
1:1
LKS Kobylanka
20.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Huragan Waksmund
2:0
Laskovia
20.10.2019
15:30
Babia Góra Lipnica Wielka
0:1
Granit Czarna Góra
20.10.2019
15:00
LKS Szaflary
3:4
Czarni Czarny Dunajec
20.10.2019
15:00
Jarmuta
2:4
AKS Ujanowice
20.10.2019
15:00
Krokus
4:4
Turbacz Mszana Dolna
20.10.2019
16:00

Klasa A (Kraków I)

Spartak Wielkanoc
0:1
Jastrzębiec Książ Wielki
20.10.2019
15:30
Bibiczanka Bibice
1:1
Wierzbowianka Wierzbno
20.10.2019
15:00
Strażak Goszcza
1:4
Szreniawa Koszyce
20.10.2019
15:00
Galicja Raciborowice
3:3
Michałowianka Michałowice
20.10.2019
15:00
Kapitol Racławice
1:3
Czarni 03 Grzegorzowice
20.10.2019
11:00

Klasa A (Kraków II)

Strażak Rączna
2:2
Lotnik Kryspinów
20.10.2019
15:00
Maszycanka Maszyce
7:4
Iskra Czułów
20.10.2019
14:00
Sportowiec Modlniczka
0:4
Wisła Rząska
20.10.2019
15:30

Klasa A (Kraków III)

Cedronka Wola Radziszowska
2:1
Kabel Kraków
20.10.2019
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Wolni Kłaj
1:0
Strażak Kokotów
20.10.2019
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:3
UKS Sygneczów
20.10.2019
15:00
Zryw Szarów
1:3
Piast Łapanów
20.10.2019
15:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
4:1
Karpaty Siepraw
20.10.2019
16:00

Klasa A (Olkusz)

Legion Bydlin
2:1
Spartak Charsznica
20.10.2019
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:1
Pilica Wierbka
20.10.2019
15:00
Leśnik Gorenice
8:0
Sokół Gołaczewy
20.10.2019
15:00
Wielmożanka Wielmoża
3:1
Centuria Chechło
20.10.2019
11:30
Promień Przeginia
3:2
Olimpia Łobzów
20.10.2019
15:00
Błysk Zederman
1:3
Prądnik Sułoszowa
20.10.2019
15:00

Klasa A (Chrzanów)

UKS Dulowa
9:0
Victoria Zalas
20.10.2019
15:30
Wolanka Wola Filipowska
3:2
Fablok Chrzanów
20.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków I)

Słomniczanka II Słomniki
3:1
Sparta Skrzeszowice
20.10.2019
15:00
LKS Niedźwiedź II
1:4
Agricola Klimontów
20.10.2019
15:00
Polonia Wilczkowice
5:0
LKS Polanowice
20.10.2019
13:00
Trątnowianka Trątnowice
3:3
Juvenia Prandocin
20.10.2019
12:00
Ekler Baranówka
2:0
Zawisza Sulechów
20.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków II)

Novi Narama
3:4
Niegoszowianka
20.10.2019
15:30
MKS Skała 2004
9:0
Bronowicki Kraków
20.10.2019
15:00
Kmita II Zabierzów
3:1
Potok Więckowice
20.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków III)

Universum Kraków
5:2
Wawel Kraków
20.10.2019
15:00
Kaszowianka II Kaszów
1:2
Pychowianka Kraków
20.10.2019
14:00
Grom Kraków
1:5
Rybitwy Kraków
20.10.2019
14:00
Dragoons Kraków
1:2
Victoria Kraków
20.10.2019
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Sparta Przeginia Duchowna
0:2
Nadwiślan Rusocice
20.10.2019
11:00
Pozowianka Pozowice
4:2
Lotnik II Kryspinów
20.10.2019
13:30
Gwiazda Ściejowice
1:6
Skawinka II Skawina
20.10.2019
15:00
Borkowianka Borek Sz.
1:4
Piast Skawina
20.10.2019
15:00
Radziszowianka II
:
Trzebol Wielkie Drogi
20.10.2019
15:30

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
3:4
Ledniczanka
20.10.2019
15:00
Tęcza Słomiróg
0:2
Naprzód Ochmanów
20.10.2019
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
2:5
Gryf Wiatowice
20.10.2019
15:00

Klasa B (Myślenice I)

Cyrhla Krzczonów
1:0
Grodzisko Raciechowice
20.10.2019
14:00
Sęp Droginia
0:3
Iskra Brzączowice
20.10.2019
15:00
Orzeł Nowa Wieś
3:1
Orzeł II Myślenice
20.10.2019
15:00

Klasa B (Myślenice II)

Górki II Myślenice
0:3
Szczebel Lubień
20.10.2019
15:00

Klasa B (Olkusz I)

Orzeł K.
5:0
Pilica Wierbka
20.10.2019
13:00
Piliczanka Pilica
1:1
Hetman Dłużec
20.10.2019
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Czapla Czaple Male
1:4
Northstar Miechów
20.10.2019
11:00
Cobra Wężerów
0:4
Dłubnia Trzyciąż
20.10.2019
12:00
Victoria Smroków
4:0
Zryw Przesławice
20.10.2019
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
8:3
Nidzica Słaboszów
20.10.2019
11:00

Klasa C (Wieliczka)

Contra II
0:5
Zieloni II Niegowić
20.10.2019
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
5:0
Czarni II Staniątki
20.10.2019
15:00
Czarnochowice II
0:4
Promień Zakrzowiec
20.10.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Górnik Zabrze
2:1
Lechia
20.10.2019
12:00
Cracovia Kraków
2:3
Wisła Kraków
20.10.2019
11:00
Escola Varsovia Warszawa
0:4
Gwarek Zabrze
20.10.2019
13:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
23.10.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Podgórze Kraków
1:6
Cracovia Kraków
20.10.2019
10:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

AP 21 Kraków
0:5
Górnik Ł.
20.10.2019
12:00
Stal Rz.
1:2
KKP Korona
20.10.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Garbarnia Kraków
6:0
Górnik Wieliczka
20.10.2019
10:00
Tarnovia Tarnów
3:0
Orkan Raba Wyżna
20.10.2019
10:00
Spartak S.
2:1
Pcimianka Pcim
20.10.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
1:2
Unia Tarnów
20.10.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Unia Tarnów
1:3
Sandecja II Nowy Sącz
20.10.2019
10:30

II Małopolska Liga Trampkarzy

Respect Szalowa
:
Podhale Nowy Targ
21.10.2019
19:00

I Małopolska Liga Młodzików

Cracovia Kraków
1:0
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2019
12:00
Podhale Nowy Targ
:
AS Progres Kraków
23.10.2019
16:00
Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
24.10.2019
15:00

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Tarnów
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.10.2019
15:00
Unia Oświęcim
:
TS Wisła I Kraków
24.10.2019
16:00

I liga kobiet, gr. południowa

Sparta Daleszyce
1:2
Respekt Myślenice
20.10.2019
12:00
SWD Wodzisław
3:2
Resovia Rzeszów
20.10.2019
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Sparta Daleszyce
23.10.2019
 
Tarnovia Tarnów
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
23.10.2019
15:30
Czwórka Radom
:
SWD Wodzisław
23.10.2019
 
Resovia Rzeszów
:
ISD-AJD Częstochowa
23.10.2019
 
Respekt Myślenice
:
ROW Rybnik
23.10.2019
15:00
Rekord Bielsko Biała
:
Wanda Nowa Huta
23.10.2019
13:30

II liga kobiet, gr. małopolska

Izolator Boguchwała
3:0
Starówka Nowy Sącz
20.10.2019
14:30
KSP Kielce
3:0
Hetman Włoszczowa
20.10.2019
15:00

III liga kobiet, gr. małopolska

Victoria Zalas
1:7
Dąb Zabierzów Bocheński
20.10.2019
15:00
Bronowianka Kraków
4:2
Pogorzanka Pogorzyce
20.10.2019
10:00
Górnik Wieliczka
2:4
Prądniczanka II Kraków
20.10.2019
13:00
Podgórze Kraków
23:0
Rysy II Bukowina Tatrzańska
20.10.2019
15:00

IV liga małopolska (zachód)

Skawinka Skawina
1:5
Wisła Brzeźnica
20.10.2019
14:00
W pierwotnym terminie 12 października odwołany. Zmiana gospodarza

IV liga małopolska (wschód)

Nieszkowianka Nieszkowice
:
Uran Łukowica
20.10.2019
 

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

UKS Staszkówka Jelna
4:1
Resovia Rzeszów
20.10.2019
14:00
Unia Opole
3:0
ROW Rybnik
20.10.2019
12:30
Bronowianka Kraków
12:0
Zabrze
20.10.2019
12:30