facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przed rozpoczęciem sezonu, z rozgrywek wycofał się LKS Libertów. 
Przed rozpoczęciem sezonu, w wyniku fuzji zespół Bronowicki Kraków przystąpił do rozgrywek jako Bronowicki/Bratniak Kraków.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 25.08.2018

Płomień Jerzmanowice
2:7
MKS Skała 2004
25.08.2018
15:00
Zawisza Sulechów
Clepardia II Kraków
25.08.2018
11:00
Grębałowianka II Kraków
2:2
Albertus Kraków
25.08.2018
17:00
Polonia Wilczkowice
2:3
Fairant Kraków
26.08.2018
17:00
Kabel Kraków
7:3
Prądniczanka II Kraków
26.08.2018
17:00
Orzeł II Bębło
1:1
Bronowicki Kraków
19.09.2018
17:00
Błękitni II Modlnica pauzuje.

2. kolejka 01.09.2018

Błękitni II Modlnica
2:2
Zawisza Sulechów
01.09.2018
17:00
Clepardia II Kraków
3:1
Polonia Wilczkowice
01.09.2018
14:00
Kabel Kraków
2:3
MKS Skała 2004
01.09.2018
12:00
Grębałowianka II Kraków
Prądniczanka II Kraków
02.09.2018
 
Albertus Kraków
0:11
Orzeł II Bębło
02.09.2018
17:00
Fairant Kraków
4:3
Płomień Jerzmanowice
02.09.2018
15:00
Bronowicki Kraków pauzuje.

3. kolejka 05.09.2018

Orzeł II Bębło
0:3
Prądniczanka II Kraków
05.09.2018
17:30
Polonia Wilczkowice
Błękitni II Modlnica
05.09.2018
17:30
MKS Skała 2004
7:0
Fairant Kraków
05.09.2018
17:30
Płomień Jerzmanowice
2:7
Clepardia II Kraków
05.09.2018
17:00
Zawisza Sulechów
1:7
Bronowicki Kraków
05.09.2018
17:30
Kabel Kraków
4:0
Grębałowianka II Kraków
05.09.2018
17:30
Albertus Kraków pauzuje.

4. kolejka 08.09.2018

Błękitni II Modlnica
Płomień Jerzmanowice
09.09.2018
17:00
Grębałowianka II Kraków
3:5
Orzeł II Bębło
09.09.2018
16:30
Albertus Kraków
1:1
Zawisza Sulechów
09.09.2018
17:00
Clepardia II Kraków
2:4
MKS Skała 2004
09.09.2018
13:00
Bronowicki Kraków
6:3
Polonia Wilczkowice
09.09.2018
17:00
Kabel Kraków
3:1
Fairant Kraków
09.09.2018
17:00
Prądniczanka II Kraków pauzuje.

5. kolejka 15.09.2018

MKS Skała 2004
Błękitni II Modlnica
15.09.2018
17:00
Płomień Jerzmanowice
4:1
Bronowicki Kraków
15.09.2018
15:00
Polonia Wilczkowice
2:5
Albertus Kraków
16.09.2018
17:00
Fairant Kraków
1:2
Clepardia II Kraków
16.09.2018
15:00
Zawisza Sulechów
5:7
Prądniczanka II Kraków
16.09.2018
16:00
Orzeł II Bębło
0:4
Kabel Kraków
16.09.2018
12:00
Grębałowianka II Kraków pauzuje.

6. kolejka 22.09.2018

Bronowicki Kraków
1:3
MKS Skała 2004
22.09.2018
16:00
Polonia Wilczkowice
3:17
Prądniczanka II Kraków
23.09.2018
16:30
Błękitni II Modlnica
1:0
Fairant Kraków
23.09.2018
11:00
Grębałowianka II Kraków
3:2
Zawisza Sulechów
23.09.2018
16:00
Albertus Kraków
0:7
Płomień Jerzmanowice
23.09.2018
16:30
Kabel Kraków
Clepardia II Kraków
23.09.2018
16:30
Orzeł II Bębło pauzuje.

7. kolejka 29.09.2018

Płomień Jerzmanowice
0:3
Prądniczanka II Kraków
29.09.2018
15:00
Zawisza Sulechów
4:1
Orzeł II Bębło
29.09.2018
16:00
Polonia Wilczkowice
1:6
Grębałowianka II Kraków
30.09.2018
16:00
MKS Skała 2004
2:1
Albertus Kraków
30.09.2018
16:00
Clepardia II Kraków
Błękitni II Modlnica
30.09.2018
11:00
Fairant Kraków
2:2
Bronowicki Kraków
30.09.2018
15:00
Kabel Kraków pauzuje.

8. kolejka 06.10.2018

Płomień Jerzmanowice
4:5
Grębałowianka II Kraków
06.10.2018
15:00
Bronowicki Kraków
1:3
Clepardia II Kraków
06.10.2018
16:00
MKS Skała 2004
2:4
Prądniczanka II Kraków
07.10.2018
15:00
Orzeł II Bębło
3:1
Polonia Wilczkowice
07.10.2018
16:00
Albertus Kraków
0:1
Fairant Kraków
07.10.2018
16:00
Kabel Kraków
Błękitni II Modlnica
07.10.2018
15:00
Zawisza Sulechów pauzuje.

9. kolejka 13.10.2018

MKS Skała 2004
8:0
Grębałowianka II Kraków
13.10.2018
16:00
Płomień Jerzmanowice
1:2
Orzeł II Bębło
13.10.2018
15:00
Zawisza Sulechów
2:1
Kabel Kraków
13.10.2018
16:00
Błękitni II Modlnica
Bronowicki Kraków
14.10.2018
15:30
Clepardia II Kraków
12:1
Albertus Kraków
14.10.2018
11:00
Fairant Kraków
2:6
Prądniczanka II Kraków
14.10.2018
15:00
Polonia Wilczkowice pauzuje.

10. kolejka 20.10.2018

Zawisza Sulechów
3:0
Polonia Wilczkowice
20.10.2018
15:00
Clepardia II Kraków
7:1
Prądniczanka II Kraków
21.10.2018
13:00
Orzeł II Bębło
3:3
MKS Skała 2004
21.10.2018
15:30
Grębałowianka II Kraków
2:0
Fairant Kraków
21.10.2018
15:00
Albertus Kraków
Błękitni II Modlnica
21.10.2018
15:00
Kabel Kraków
5:1
Bronowicki Kraków
21.10.2018
14:00
Płomień Jerzmanowice pauzuje.

11. kolejka 27.10.2018

Clepardia II Kraków
0:1
Grębałowianka II Kraków
27.10.2018
14:30
Płomień Jerzmanowice
2:2
Zawisza Sulechów
27.10.2018
15:00
Bronowicki Kraków
5:0
Albertus Kraków
27.10.2018
15:00
Fairant Kraków
3:1
Orzeł II Bębło
28.10.2018
14:30
Polonia Wilczkowice
1:9
Kabel Kraków
28.10.2018
14:00
Błękitni II Modlnica
Prądniczanka II Kraków
23.03.2019
15:00
MKS Skała 2004 pauzuje.

12. kolejka 03.11.2018

Orzeł II Bębło
2:3
Clepardia II Kraków
03.11.2018
14:00
Kabel Kraków
13:1
Albertus Kraków
03.11.2018
14:00
Zawisza Sulechów
3:5
MKS Skała 2004
03.11.2018
14:00
Grębałowianka II Kraków
Błękitni II Modlnica
04.11.2018
13:00
Polonia Wilczkowice
1:2
Płomień Jerzmanowice
04.11.2018
13:00
Bronowicki Kraków
0:2
Prądniczanka II Kraków
17.11.2018
13:00
Fairant Kraków pauzuje.

13. kolejka 10.11.2018

Albertus Kraków
2:8
Prądniczanka II Kraków
10.11.2018
14:00
MKS Skała 2004
7:1
Polonia Wilczkowice
10.11.2018
13:00
Orzeł II Bębło
Błękitni II Modlnica
10.11.2018
14:00
Płomień Jerzmanowice
2:1
Kabel Kraków
10.11.2018
14:00
Bronowicki Kraków
2:1
Grębałowianka II Kraków
10.11.2018
11:00
Fairant Kraków
3:1
Zawisza Sulechów
11.11.2018
14:00
Clepardia II Kraków pauzuje.

14. kolejka 30.03.2019

Clepardia II Kraków
0:0
Zawisza Sulechów
30.03.2019
14:00
Albertus Kraków
4:5
Grębałowianka II Kraków
30.03.2019
15:00
Prądniczanka II Kraków
3:4
Kabel Kraków
30.03.2019
16:30
Bronowicki Kraków
5:4
Orzeł II Bębło
30.03.2019
12:00
MKS Skała 2004
2:1
Płomień Jerzmanowice
31.03.2019
17:00
Fairant Kraków
3:4
Polonia Wilczkowice
31.03.2019
14:00
Błękitni II Modlnica pauzuje.

15. kolejka 06.04.2019

Zawisza Sulechów
Błękitni II Modlnica
06.04.2019
15:00
Orzeł II Bębło
7:0
Albertus Kraków
06.04.2019
17:00
Polonia Wilczkowice
6:2
Clepardia II Kraków
07.04.2019
11:00
MKS Skała 2004
0:1
Kabel Kraków
07.04.2019
17:00
Prądniczanka II Kraków
6:1
Grębałowianka II Kraków
07.04.2019
17:00
Płomień Jerzmanowice
3:1
Fairant Kraków
07.04.2019
17:00
Bronowicki Kraków pauzuje.

16. kolejka 13.04.2019

Prądniczanka II Kraków
4:0
Orzeł II Bębło
13.04.2019
17:00
Clepardia II Kraków
0:8
Płomień Jerzmanowice
13.04.2019
11:00
Błękitni II Modlnica
Polonia Wilczkowice
14.04.2019
17:00
Fairant Kraków
1:2
MKS Skała 2004
14.04.2019
17:00
Bronowicki Kraków
Zawisza Sulechów
14.04.2019
15:00
Grębałowianka II Kraków
0:4
Kabel Kraków
14.04.2019
17:00
Albertus Kraków pauzuje.

17. kolejka 20.04.2019

Płomień Jerzmanowice
Błękitni II Modlnica
20.04.2019
17:00
Orzeł II Bębło
2:0
Grębałowianka II Kraków
20.04.2019
17:00
Zawisza Sulechów
9:3
Albertus Kraków
20.04.2019
16:00
MKS Skała 2004
3:0
Clepardia II Kraków
20.04.2019
14:00
Polonia Wilczkowice
6:0
Bronowicki Kraków
20.04.2019
13:00
Fairant Kraków
1:2
Kabel Kraków
24.04.2019
18:00
Prądniczanka II Kraków pauzuje.

18. kolejka 27.04.2019

Bronowicki Kraków
4:3
Płomień Jerzmanowice
27.04.2019
17:00
Albertus Kraków
2:3
Polonia Wilczkowice
27.04.2019
16:00
Clepardia II Kraków
6:4
Fairant Kraków
27.04.2019
14:00
Błękitni II Modlnica
MKS Skała 2004
28.04.2019
17:00
Prądniczanka II Kraków
6:1
Zawisza Sulechów
28.04.2019
17:00
Kabel Kraków
6:1
Orzeł II Bębło
28.04.2019
17:00
Grębałowianka II Kraków pauzuje.

19. kolejka 01.05.2019

MKS Skała 2004
3:0
Bronowicki Kraków
30.04.2019
18:00
Prądniczanka II Kraków
7:2
Polonia Wilczkowice
01.05.2019
17:00
Zawisza Sulechów
5:0
Grębałowianka II Kraków
01.05.2019
17:00
Płomień Jerzmanowice
4:1
Albertus Kraków
01.05.2019
18:00
Clepardia II Kraków
0:4
Kabel Kraków
01.05.2019
14:00
Fairant Kraków
Błękitni II Modlnica
08.05.2019
18:00
Orzeł II Bębło pauzuje.

20. kolejka 04.05.2019

Prądniczanka II Kraków
4:1
Płomień Jerzmanowice
04.05.2019
17:30
Albertus Kraków
0:15
MKS Skała 2004
04.05.2019
17:00
Orzeł II Bębło
1:0
Zawisza Sulechów
05.05.2019
17:00
Grębałowianka II Kraków
3:4
Polonia Wilczkowice
05.05.2019
17:00
Błękitni II Modlnica
Clepardia II Kraków
05.05.2019
18:00
Bronowicki Kraków
4:3
Fairant Kraków
05.05.2019
17:00
Kabel Kraków pauzuje.

21. kolejka 11.05.2019

Clepardia II Kraków
1:3
Bronowicki Kraków
11.05.2019
16:00
Grębałowianka II Kraków
1:5
Płomień Jerzmanowice
12.05.2019
17:00
Prądniczanka II Kraków
4:1
MKS Skała 2004
12.05.2019
16:00
Polonia Wilczkowice
0:6
Orzeł II Bębło
12.05.2019
11:00
Fairant Kraków
4:1
Albertus Kraków
12.05.2019
14:00
Błękitni II Modlnica
Kabel Kraków
12.05.2019
17:00
Zawisza Sulechów pauzuje.

22. kolejka 18.05.2019

Kabel Kraków
3:1
Zawisza Sulechów
18.05.2019
17:00
Bronowicki Kraków
Błękitni II Modlnica
18.05.2019
15:00
Albertus Kraków
7:1
Clepardia II Kraków
18.05.2019
17:00
Prądniczanka II Kraków
3:0
Fairant Kraków
18.05.2019
18:00
Grębałowianka II Kraków
2:2
MKS Skała 2004
19.05.2019
17:00
Orzeł II Bębło
0:3
Płomień Jerzmanowice
19.05.2019
17:00
Polonia Wilczkowice pauzuje.

23. kolejka 25.05.2019

Bronowicki Kraków
0:8
Kabel Kraków
25.05.2019
15:30
Prądniczanka II Kraków
8:1
Clepardia II Kraków
26.05.2019
13:00
Błękitni II Modlnica
Albertus Kraków
26.05.2019
18:00
MKS Skała 2004
3:3
Orzeł II Bębło
05.06.2019
18:30
Polonia Wilczkowice
2:3
Zawisza Sulechów
12.06.2019
18:30
Fairant Kraków
0:1
Grębałowianka II Kraków
12.06.2019
18:00
Płomień Jerzmanowice pauzuje.

24. kolejka 01.06.2019

Albertus Kraków
2:3
Bronowicki Kraków
01.06.2019
17:00
Kabel Kraków
9:1
Polonia Wilczkowice
01.06.2019
17:00
Grębałowianka II Kraków
3:0
Clepardia II Kraków
02.06.2019
17:00
Zawisza Sulechów
2:1
Płomień Jerzmanowice
02.06.2019
17:00
Orzeł II Bębło
9:1
Fairant Kraków
02.06.2019
16:00
Błękitni II Modlnica
Prądniczanka II Kraków
02.06.2019
18:00
MKS Skała 2004 pauzuje.

25. kolejka 08.06.2019

Clepardia II Kraków
1:4
Orzeł II Bębło
08.06.2019
14:00
Albertus Kraków
0:9
Kabel Kraków
08.06.2019
18:00
MKS Skała 2004
6:0
Zawisza Sulechów
09.06.2019
17:00
Błękitni II Modlnica
Grębałowianka II Kraków
09.06.2019
17:30
Płomień Jerzmanowice
10:1
Polonia Wilczkowice
09.06.2019
17:00
Prądniczanka II Kraków
6:0
Bronowicki Kraków
13.06.2019
18:00
Fairant Kraków pauzuje.

26. kolejka 15.06.2019

Prądniczanka II Kraków
5:2
Albertus Kraków
16.06.2019
18:00
Polonia Wilczkowice
1:3
MKS Skała 2004
16.06.2019
18:00
Błękitni II Modlnica
Orzeł II Bębło
16.06.2019
18:00
Kabel Kraków
3:1
Płomień Jerzmanowice
16.06.2019
18:00
Grębałowianka II Kraków
3:0
Bronowicki Kraków
16.06.2019
18:00
Zawisza Sulechów
2:1
Fairant Kraków
16.06.2019
18:00
Clepardia II Kraków pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 15.06.2019

16.06.2019
18:00
Prądniczanka II Kraków
5:2
Albertus Kraków
16.06.2019
18:00
Polonia Wilczkowice
1:3
MKS Skała 2004
16.06.2019
18:00
Błękitni II Modlnica
Orzeł II Bębło
16.06.2019
18:00
Kabel Kraków
3:1
Płomień Jerzmanowice
16.06.2019
18:00
Grębałowianka II Kraków
3:0
Bronowicki Kraków
16.06.2019
18:00
Zawisza Sulechów
2:1
Fairant Kraków
Clepardia II Kraków pauzuje.

26. kolejka 15.06.2019

16.06.2019
18:00
Prądniczanka II Kraków
5:2
Albertus Kraków
16.06.2019
18:00
Polonia Wilczkowice
1:3
MKS Skała 2004
16.06.2019
18:00
Błękitni II Modlnica
Orzeł II Bębło
16.06.2019
18:00
Kabel Kraków
3:1
Płomień Jerzmanowice
16.06.2019
18:00
Grębałowianka II Kraków
3:0
Bronowicki Kraków
16.06.2019
18:00
Zawisza Sulechów
2:1
Fairant Kraków
Clepardia II Kraków pauzuje.

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Arka Gdynia
2:2
Lechia Gdańsk
20.10.2019
15:00
Górnik Zabrze
1:1
ŁKS Łódź
20.10.2019
17:30
Raków Częstochowa
1:0
Śląsk Wrocław
21.10.2019
18:00

Fortuna I Liga

GKS Jastrzębie
:
Wigry Suwałki
22.10.2019
18:00
GKS Tychy
:
Miedź Legnica
22.10.2019
17:30
Puszcza Niepołomice
:
Warta Poznań
23.10.2019
 
Chrobry Głogów
:
Zagłębie Sosnowiec
23.10.2019
18:00
Odra Opole
:
Stal Mielec
24.10.2019
17:30

II liga

Pogoń Siedlce
3:4
Górnik Łęczna
20.10.2019
13:05
Lech II Poznań
0:1
Znicz Pruszków
20.10.2019
12:00
Znicz Pruszków
:
Garbarnia Kraków
23.10.2019
 

III liga, grupa IV

Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
Siarka Tarnobrzeg
20.10.2019
15:00
Stal Kraśnik
2:3
Hutnik Kraków
20.10.2019
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Cracovia II Kraków
2:1
Wiślanie Jaśkowice
20.10.2019
12:00
Orzeł Ryczów
0:1
Wisła II Kraków
20.10.2019
15:00
Czarni Staniątki
2:0
Sokół Kocmyrzów
20.10.2019
11:00
Pcimianka Pcim
1:0
MKS Trzebinia
20.10.2019
15:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wolania Wola Rzędzińska
1:1
Watra Białka Tatrzańska
20.10.2019
15:30
Wierchy Rabka Zdrój
0:1
Okocimski Brzesko
20.10.2019
14:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
3:0
Poprad Rytro
20.10.2019
11:00
GKS Drwinia
3:0
BKS Bochnia
20.10.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

LOT Balice
1:0
LKS Niedźwiedź
20.10.2019
15:30
Pogoń Miechów
2:0
Bolesław Bukowno
20.10.2019
15:15
Orzeł Iwanowice
2:7
Zieleńczanka Zielonki
20.10.2019
11:00
Proszowianka Proszowice
1:1
Prądniczanka Kraków
20.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
1:4
Hutnik II Kraków
20.10.2019
15:00
Bronowianka Kraków
2:0
Błękitni Modlnica
20.10.2019
15:30
Piast Wołowice
1:2
Wieczysta Kraków
20.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiślanka Grabie
4:1
Jordan Sum Zakliczyn
20.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Babia Góra Sucha Beskidzka
2:0
Halniak Maków Podhalański
20.10.2019
15:00
Tempo Białka
2:2
Nadwiślanin Gromiec
20.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Sokół Maszkienice
0:5
Orzeł Dębno
20.10.2019
14:00
Arkadia Olszyny
1:0
Radłovia Radłów
20.10.2019
14:00
Rylovia Rylowa
7:0
Raba Książnice
20.10.2019
12:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Polan Żabno
2:2
Pogórze
20.10.2019
11:00
Dunajec Zakliczyn
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
20.10.2019
14:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:0
Zorza Zaczarnie
20.10.2019
15:00
Unia Niedomice
1:3
LKS Ładna
20.10.2019
15:00
GLKS Gromnik
4:2
Dunajec Zbylitowska Góra
20.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Łużna
0:4
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2019
14:00
LKS Korzenna
3:1
LKS Uście Gorlickie
20.10.2019
12:00
Grybovia Grybów
4:2
Kolejarz Stróże
20.10.2019
14:00
Zyndram
1:6
Sokół Stary Sącz
20.10.2019
11:00
Łosoś Łososina Dolna
3:0
LKS Zagórzany
20.10.2019
15:30
Hart Tęgoborze
1:1
LKS Kobylanka
20.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Huragan Waksmund
2:0
Laskovia
20.10.2019
15:30
Babia Góra Lipnica Wielka
0:1
Granit Czarna Góra
20.10.2019
15:00
LKS Szaflary
3:4
Czarni Czarny Dunajec
20.10.2019
15:00
Jarmuta
2:4
AKS Ujanowice
20.10.2019
15:00
Krokus
4:4
Turbacz Mszana Dolna
20.10.2019
16:00

Klasa A (Kraków I)

Spartak Wielkanoc
0:1
Jastrzębiec Książ Wielki
20.10.2019
15:30
Bibiczanka Bibice
1:1
Wierzbowianka Wierzbno
20.10.2019
15:00
Strażak Goszcza
1:4
Szreniawa Koszyce
20.10.2019
15:00
Galicja Raciborowice
3:3
Michałowianka Michałowice
20.10.2019
15:00
Kapitol Racławice
1:3
Czarni 03 Grzegorzowice
20.10.2019
11:00

Klasa A (Kraków II)

Strażak Rączna
2:2
Lotnik Kryspinów
20.10.2019
15:00
Maszycanka Maszyce
7:4
Iskra Czułów
20.10.2019
14:00
Sportowiec Modlniczka
0:4
Wisła Rząska
20.10.2019
15:30

Klasa A (Kraków III)

Cedronka Wola Radziszowska
2:1
Kabel Kraków
20.10.2019
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Wolni Kłaj
1:0
Strażak Kokotów
20.10.2019
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:3
UKS Sygneczów
20.10.2019
15:00
Zryw Szarów
1:3
Piast Łapanów
20.10.2019
15:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
4:1
Karpaty Siepraw
20.10.2019
16:00

Klasa A (Olkusz)

Legion Bydlin
2:1
Spartak Charsznica
20.10.2019
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:1
Pilica Wierbka
20.10.2019
15:00
Leśnik Gorenice
8:0
Sokół Gołaczewy
20.10.2019
15:00
Wielmożanka Wielmoża
3:1
Centuria Chechło
20.10.2019
11:30
Promień Przeginia
3:2
Olimpia Łobzów
20.10.2019
15:00
Błysk Zederman
1:3
Prądnik Sułoszowa
20.10.2019
15:00

Klasa A (Chrzanów)

UKS Dulowa
9:0
Victoria Zalas
20.10.2019
15:30
Wolanka Wola Filipowska
3:2
Fablok Chrzanów
20.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków I)

Słomniczanka II Słomniki
3:1
Sparta Skrzeszowice
20.10.2019
15:00
LKS Niedźwiedź II
1:4
Agricola Klimontów
20.10.2019
15:00
Polonia Wilczkowice
5:0
LKS Polanowice
20.10.2019
13:00
Trątnowianka Trątnowice
3:3
Juvenia Prandocin
20.10.2019
12:00
Ekler Baranówka
2:0
Zawisza Sulechów
20.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków II)

Novi Narama
3:4
Niegoszowianka
20.10.2019
15:30
MKS Skała 2004
9:0
Bronowicki Kraków
20.10.2019
15:00
Kmita II Zabierzów
3:1
Potok Więckowice
20.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków III)

Universum Kraków
5:2
Wawel Kraków
20.10.2019
15:00
Kaszowianka II Kaszów
1:2
Pychowianka Kraków
20.10.2019
14:00
Grom Kraków
1:5
Rybitwy Kraków
20.10.2019
14:00
Dragoons Kraków
1:2
Victoria Kraków
20.10.2019
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Sparta Przeginia Duchowna
0:2
Nadwiślan Rusocice
20.10.2019
11:00
Pozowianka Pozowice
4:2
Lotnik II Kryspinów
20.10.2019
13:30
Gwiazda Ściejowice
1:6
Skawinka II Skawina
20.10.2019
15:00
Borkowianka Borek Sz.
1:4
Piast Skawina
20.10.2019
15:00
Radziszowianka II
:
Trzebol Wielkie Drogi
20.10.2019
15:30

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
3:4
Ledniczanka
20.10.2019
15:00
Tęcza Słomiróg
0:2
Naprzód Ochmanów
20.10.2019
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
2:5
Gryf Wiatowice
20.10.2019
15:00

Klasa B (Myślenice I)

Cyrhla Krzczonów
1:0
Grodzisko Raciechowice
20.10.2019
14:00
Sęp Droginia
0:3
Iskra Brzączowice
20.10.2019
15:00
Orzeł Nowa Wieś
3:1
Orzeł II Myślenice
20.10.2019
15:00

Klasa B (Myślenice II)

Górki II Myślenice
0:3
Szczebel Lubień
20.10.2019
15:00

Klasa B (Olkusz I)

Orzeł K.
5:0
Pilica Wierbka
20.10.2019
13:00
Piliczanka Pilica
1:1
Hetman Dłużec
20.10.2019
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Czapla Czaple Male
1:4
Northstar Miechów
20.10.2019
11:00
Cobra Wężerów
0:4
Dłubnia Trzyciąż
20.10.2019
12:00
Victoria Smroków
4:0
Zryw Przesławice
20.10.2019
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
8:3
Nidzica Słaboszów
20.10.2019
11:00

Klasa C (Wieliczka)

Contra II
0:5
Zieloni II Niegowić
20.10.2019
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
5:0
Czarni II Staniątki
20.10.2019
15:00
Czarnochowice II
0:4
Promień Zakrzowiec
20.10.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Górnik Zabrze
2:1
Lechia
20.10.2019
12:00
Cracovia Kraków
2:3
Wisła Kraków
20.10.2019
11:00
Escola Varsovia Warszawa
0:4
Gwarek Zabrze
20.10.2019
13:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
23.10.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Podgórze Kraków
1:6
Cracovia Kraków
20.10.2019
10:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

AP 21 Kraków
0:5
Górnik Ł.
20.10.2019
12:00
Stal Rz.
1:2
KKP Korona
20.10.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Garbarnia Kraków
6:0
Górnik Wieliczka
20.10.2019
10:00
Tarnovia Tarnów
3:0
Orkan Raba Wyżna
20.10.2019
10:00
Spartak S.
2:1
Pcimianka Pcim
20.10.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
1:2
Unia Tarnów
20.10.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Unia Tarnów
1:3
Sandecja II Nowy Sącz
20.10.2019
10:30

II Małopolska Liga Trampkarzy

Respect Szalowa
:
Podhale Nowy Targ
21.10.2019
19:00

I Małopolska Liga Młodzików

Cracovia Kraków
1:0
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2019
12:00
Podhale Nowy Targ
:
AS Progres Kraków
23.10.2019
16:00
Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
24.10.2019
15:00

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Tarnów
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.10.2019
15:00
Unia Oświęcim
:
TS Wisła I Kraków
24.10.2019
16:00

I liga kobiet, gr. południowa

Sparta Daleszyce
1:2
Respekt Myślenice
20.10.2019
12:00
SWD Wodzisław
3:2
Resovia Rzeszów
20.10.2019
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Sparta Daleszyce
23.10.2019
 
Tarnovia Tarnów
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
23.10.2019
15:30
Czwórka Radom
:
SWD Wodzisław
23.10.2019
 
Resovia Rzeszów
:
ISD-AJD Częstochowa
23.10.2019
 
Respekt Myślenice
:
ROW Rybnik
23.10.2019
15:00
Rekord Bielsko Biała
:
Wanda Nowa Huta
23.10.2019
13:30

II liga kobiet, gr. małopolska

Izolator Boguchwała
3:0
Starówka Nowy Sącz
20.10.2019
14:30
KSP Kielce
3:0
Hetman Włoszczowa
20.10.2019
15:00

III liga kobiet, gr. małopolska

Victoria Zalas
1:7
Dąb Zabierzów Bocheński
20.10.2019
15:00
Bronowianka Kraków
4:2
Pogorzanka Pogorzyce
20.10.2019
10:00
Górnik Wieliczka
2:4
Prądniczanka II Kraków
20.10.2019
13:00
Podgórze Kraków
23:0
Rysy II Bukowina Tatrzańska
20.10.2019
15:00

IV liga małopolska (zachód)

Skawinka Skawina
1:5
Wisła Brzeźnica
20.10.2019
14:00
W pierwotnym terminie 12 października odwołany. Zmiana gospodarza

IV liga małopolska (wschód)

Nieszkowianka Nieszkowice
:
Uran Łukowica
20.10.2019
 

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

UKS Staszkówka Jelna
4:1
Resovia Rzeszów
20.10.2019
14:00
Unia Opole
3:0
ROW Rybnik
20.10.2019
12:30
Bronowianka Kraków
12:0
Zabrze
20.10.2019
12:30